P&O - 2008

Mladen Jergović odgovara na vaša pitanja...
Avatar
Adriana Lima fan
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2350
Pridružen/a: 07 lis 2007, 13:46
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Lokacija: Gracac

Post Postao/la Adriana Lima fan »

Mladene dali ce u Singapuru gume biti jednako efikasne,a manje se trosit zbog manje temperature po noci?
Avatar
Dr. DJ
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1520
Pridružen/a: 28 vel 2007, 13:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari-Massa
Lokacija: Stari Mikanovci / Rijeka

Post Postao/la Dr. DJ »

Poštovani gospodine Jergović...

Što mislite koliko će biti noćnih utrka ubudućnosti ako se ovaj pokus u Singapuru pokaže uspješnim...Hoće li ih biti više nego dnevnih ili?

I kratko jeste li za ili protiv noćnih utrka bez nekog velikog objašnjenja...Ako nemate vremena=)

Unaprijed hvala...
1982 UCV 1919
Avatar
Scorpyo
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 538
Pridružen/a: 01 svi 2007, 11:04
Ja sam: Vozač
Navijam za: Dobre utrke

Post Postao/la Scorpyo »

Evo jos jedno o nocnim utrkama.

Mozete li malo prokomentirati logiku forsiranja nocnih utrka kad uzmete u obzir sto ce biti sa tim utrkama u slucaju kise. Naime, ja sam siguran da ce u slucaju kise utrke morati biti odgadjane, pa cak i otkazivane, jer ni jedan vozac sa malo razuma nece htjeti voziti utrku ako nece nista vidjeti.......
http://Scorpyo.pticica.com" onclick="window.open(this.href);return false;

slika

Pizda im materINA
Avatar
bugatti1001
Test vozač
Test vozač
Postovi: 569
Pridružen/a: 16 ožu 2008, 08:58
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Safety Car
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la bugatti1001 »

Poštovanje g. Jergović!

Ovo je prvi put da vam mogu postaviti pitanje i kao mlada članica ovog Foruma osjećam se počašćeno zbog toga. Moje pitanje nije vezano za utrke, tehniku, bolide, vozače i sl. Naime, zanima me kakav je položaj žena u Formuli 1? Kako se u početku gledalo na žene (posebno u navijačkom segmentu), a kako danas? Jesu li bili zabilježeni slučajevi diskriminacije i što vi osobno mislite o tome?
Unaprijed vam se iskreno zahvaljujem na odgovoru!


Nadam se da me nitko neće 'popljuvat' zbog pitanja...
slika
Avatar
almeida
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1092
Pridružen/a: 01 tra 2008, 20:38
Ja sam: Vozač
Navijam za: Za ulizivanje..
Lokacija: grad u moru,grad u kamenu-ZADAR
Kontakt:

Post Postao/la almeida »

Dragi Mladene imam jedno pitanje:moželi bmw ikako ugroziti vodeći dvojac u nastavku sezone
slika
"..lipi moj grade uvik te se sitin.."
Avatar
SLR mclaren
Postovi: 121
Pridružen/a: 22 vel 2008, 13:55
Navijam za: Nikoga
Lokacija: u blizini kompa i telke

Post Postao/la SLR mclaren »

koliko dugo imaju potpisan ugovor kubica i heidfeld s bmw sauberom
vamos rafa
jedan jedinstven nadal

slika
Avatar
The Greatest
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 907
Pridružen/a: 30 kol 2007, 19:07
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari i Alonsa
Lokacija: Gunja

Post Postao/la The Greatest »

Da li je Mladen napustio forum ili mu je dosadilo da nam odgovara na pitanja? Više od pet mjeseci nije šala.
Avanti FER, Avanti!!!
Avatar
Pero Perilica
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 478
Pridružen/a: 04 kol 2007, 10:05
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Croatia

Post Postao/la Pero Perilica »

The Greatest je napisao/la:Da li je Mladen napustio forum ili mu je dosadilo da nam odgovara na pitanja? Više od pet mjeseci nije šala.
..da , fakat Sale, reci ljudima na čemu smo, ak čovjek nema vremena(volje), onda ga nema i kvit.... ;)
Anything you can do, I can do better!
Avatar
sale
Site Admin
Site Admin
Postovi: 6074
Pridružen/a: 28 kol 2003, 12:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1
Kontakt:

Post Postao/la sale »

M. Jergović jednostavno nema vremena (volja je još uvijek tu ;) ). Stvarno ne znam kad će se vratiti, ali čini se da ću ga morati malo požuriti :)
$@Ł€: Tražite prije postanja slika
Avatar
tvojnov2
Početnik
Početnik
Postovi: 218
Pridružen/a: 18 srp 2007, 00:14
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari i Gazdu
Lokacija: Sesvete

Post Postao/la tvojnov2 »

Poštovanje Mladene

Ako smijem pitat koliko će po vama Massa uspjet držat korak sa Kimijem ove
sezone. Vjerujete li da je on sposoban se boriti za naslov ove godine i koliko će mu trebati da se privikne na bolid bez pomagala??
Go reds!!!!!! Go Schumi!!!
Avatar
macko911
Postovi: 8
Pridružen/a: 10 lis 2004, 15:26
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Pula

Post Postao/la macko911 »

Poštovani gospodine Mladene, volio bih znati da li se kada u povijesti Formule 1 dogodilo da 3 vozača imaju na kvalifikacijama u tisućinku isto vrijeme, a ako je koji su to bili vozači i gdje?
Hvala
Maestro
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1113
Pridružen/a: 18 sij 2008, 20:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso
Lokacija: Čapljina City
Kontakt:

Post Postao/la Maestro »

Evo jedno pitanje u vezi pravila:

Razvoj motora je zabranjen na pet godina iako ima jako, jako malo prostora za manevar, pa me zanima da sad recimo u F1 uđe neka autoindustrija i kupi momčad (SA recimo), bi li oni mogli imati svoj motor tj. napraviti svoj motor ako je razvoj zabranjen? Kolega sa foruma tvrdi (slažem se s njim) da bi ta nova momčad napravila bolji neki motor jer je već tehnologija uznapredovala od kraja prošle godine, a ostale momčadi to isto ne bi mogli ubaciti u svoje bolide. Ne?
kakav potpis staviti???
Avatar
Piquet20
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1596
Pridružen/a: 06 lis 2007, 17:41
Ja sam: Vozač

Post Postao/la Piquet20 »

macko911 je napisao/la:Poštovani gospodine Mladene, volio bih znati da li se kada u povijesti Formule 1 dogodilo da 3 vozača imaju na kvalifikacijama u tisućinku isto vrijeme, a ako je koji su to bili vozači i gdje?
Hvala
Da Mladena malo rasteretim posla. 8)

Jerez 1997.
Villeneuve
Schumacher
Frentzen
slika
Avatar
nikolaa
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1131
Pridružen/a: 18 lis 2007, 18:19
Ja sam: Vozač
Navijam za: FERRARI

Post Postao/la nikolaa »

Cijenjeni gosp.Jergovicu,
Koliko je realan ulazak LANCIA-e u F1???
Navodno kupuju Scuderiu Toro Rosso.U vrhu tog sekundarnog FIAT-ovog tima bi trebali biti i Nicolas Todt,Michael Schumacher i jos nekoliko ljudi iz Ferrari-ja.
FORZA FERRARI!!!
Avatar
Adriana Lima fan
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2350
Pridružen/a: 07 lis 2007, 13:46
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Lokacija: Gracac

Post Postao/la Adriana Lima fan »

Gospodine Jergovic posto se na forumu digla halabuka oko Kimijevog genialnog hvatanja bolida prije sudara sa Sutilom mozete li vi malo prokomentirat tu sitvaciju da vidim kako je vase misljenje od samog uzroka pa do "famozne" kontrole bolida kakvu je samo Kimi sposoban napravit.
Avatar
a.novak
Početnik
Početnik
Postovi: 155
Pridružen/a: 06 ožu 2007, 14:46
Ja sam: Vozač
Navijam za: K.Raikkonen Scuderia Ferr
Lokacija: Rijeka

Post Postao/la a.novak »

Pozdrav gospodine Jergovicu, imam nekoliko pitanja za vas naravno nemojte ih shvatit pre ozbiljno ali: Mislim da vam ova kolumna kako se stvaraju legende nije bila potrebna. Čujte puno toga ste vidjeli doživili od vozača, managera, itd itd... Osobno mislim da profesionalac u F1 nebi trebo pisat ovakve hvalospjeve o pojedinom vozaću. Ono što je luis napravio u monaku je odlićno i stvarno nevjerovatno za jednog vozaća,ali tog vozaća nemožete stavljatu isti koš s kimijem a ni alonsom jednostvano dečko mora dokazat da je poseban u ovih godinu i pol ruku na srce imo je 8 vrhunski manevara od toga ovo je 1 pobjeda koliko se sjecam( ispravite me ako sam u krivu a da nije s polea). Uz to decko je u 25 krugova prije kraja izgubio naslov u kini kad je zapeo u šljunku jer je vozio na uništenim intermedijima i mislio je da može sa 70 kmp ući u zavoj a ušo je u pijesak. U Brazilu utrku prije kraja imo je 7 point lead napravio je pogrešku na volanu jer je anuliro cjeli auto kasnije ga je martin withmarsh opravdavo to je bila njegova greška. Necu sada sudit vase znanje jer bi to bilo glupo i apsurdno ali svrstavat ga među legende nikako. Neznam zasto je tu pompa oko Luisove pobjede ok to je Monte Carlo alo na temelju jedne utrke od njega radit legendu to je neobjektivno i neprofesionalno. Molim vas ali zar netko ko je legenda nebi trebo biti uzor i izvan staze, imati temperament pobjednika a ne ja moram biti na postolju među 3 do kraja pravi pobjednik vozi za sebe i za 12 poziciju i ako nedonosi ništa oprostite ali Hamilton jednostavno nije materijal ni po ponašanju na stazi ni van nje za legendu to je činjenica koju nemože nitko pobit. Molim vas ako možete nekako argumentima opravdat ovo moje mišljenje jer mislim da rasprava nije glupa još jednom bila je uživancija slušat vaše komentare u kvalifikacijam pozdrav.
a.novak volim jelenu.p
Avatar
a.novak
Početnik
Početnik
Postovi: 155
Pridružen/a: 06 ožu 2007, 14:46
Ja sam: Vozač
Navijam za: K.Raikkonen Scuderia Ferr
Lokacija: Rijeka

Post Postao/la a.novak »

Oprostite na ovom pitanju gore vidim tek sad da je to drugi autor. Ali sve jedno dal biste djelomićno mogli odgovorit na pitanje.Isprićavam se još jedanput pozdrav
a.novak volim jelenu.p
Avatar
rnrboi
Početnik
Početnik
Postovi: 216
Pridružen/a: 11 lip 2007, 10:46
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi

Post Postao/la rnrboi »

Mladen je napisao "Kako se stvaraju legende".
Avatar
The Greatest
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 907
Pridružen/a: 30 kol 2007, 19:07
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari i Alonsa
Lokacija: Gunja

Post Postao/la The Greatest »

Gospodine Jergoviću:

Šta je sada sa onom vašom kolumnom u kojoj tvrdite da samo "glupani" poput Masse i nekih drugih prolaze kroz crveno (naravno mislim na Hamiltonovu grešku u Kanadi).
Avanti FER, Avanti!!!
Avatar
Dexter
Postovi: 83
Pridružen/a: 28 tra 2007, 12:24
Navijam za: Nikoga
Lokacija: iz Grada

Post Postao/la Dexter »

Pozdrav g. Jergoviću!

Ne znam kad ćemo dobiti odgovore na naša pitanja (i hoćemo li uopće), ali evo, ipak bi vam htio postaviti par:
Lani kad je Massa na VN Kanade izašao iz boksa kroz crveno svjetlo javno ste ga proglasili glupanom, pa me sad zanima spada li u istu umnu kategoriju i Lewis Hamilton nakon što je jučer prouzročio onaj incident?
Što bi po vama FIA trebala promijeniti glede ovog pravila o ulasku i izlasku u boks za vrijeme SC, odnosno kako bi vi to riješili?

P.S. Jučer vas je bilo predivno slušati kako javno demantirate samog sebe hvaleći Felipea Massu nakon onog dvostrukog pretjecanja (jednog od "milijun" koje je Massa jučer izveo) u hairpinu, pa me to vodi do još jednog pitanja: Što općenito mislite o vozačima koji nisu toliki Bogom dani talenti, jako dobro shvaćaju svoja ograničenja, prihvaćaju tuđe savjete, stoje s obje noge čvrsto na zemlji, ulažu ogroman trud i krvavo rade da bi stekli i izbrusili dodatna znanja, te postigli zacrtane ciljeve?
Avatar
Arcadian
Postovi: 27
Pridružen/a: 19 ruj 2007, 16:10
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Beograd

Post Postao/la Arcadian »

Posle dugo vremena se vracam na ovaj forum, samo da pohvalim kritiku koju ste uputili samom sebi u toku prenosa VN Kanade. Dakle opet taj Massa... Interesuje me Vase misljenje u vezi sa odnosom snaga u Ferrariju. Massa je daleko agresivniji od Kimija ove sezone i cini mi se da je sampion kao i prosle godine malo `zadremao`!
Avatar
Ayrton Veliki
Postovi: 22
Pridružen/a: 22 srp 2007, 00:02

Post Postao/la Ayrton Veliki »

Mladene,odagnajte nam nedoumicu jednom za svagda po pitanju Kimijeve godisnje zarade :)
Je li to ~50 ooo ooo $, 17 000 000 Eura ili vec koliko i u kojoj valuti po sezoni? :?
Avatar
A Senna fan
Postovi: 61
Pridružen/a: 26 ožu 2008, 19:52
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimmi
Lokacija: Podravina moja mila

Post Postao/la A Senna fan »

Poštovani gospodine Jergoviću,
Jedno pitanje: Volim f1 i pratim je od 85" god. kada sam imao deset.
Neću pitati ništa za f1 jer mi je skoro sve jasno, mene zanima Vaš sat na ruci.
Koje je marke i kolika bi bila cijena?
Pored f1 volim satove ( kao i Sanader ) ha ha.
Unaprijed zahvalan na odgovoru,

Pozdrav!
Veži konja gdje ti Aga kaže, pa makar konj i krepao !!!
alonso_555
Postovi: 2
Pridružen/a: 15 lis 2008, 10:43
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa

Re: P&O - 2008

Post Postao/la alonso_555 »

Dali će se u idućoj sezoni ukinuti nadolijevanje goriva tijekom utrke i dali će svi imati iste motore?
Zaključano