Happy Birthday

Forum za sve ono što nema veze s Formulom 1...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Avatar
Piquet20
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1596
Pridružen/a: 06 lis 2007, 17:41
Ja sam: Vozač

Post Postao/la Piquet20 »

Sretan rodjendan legendo!
:rodjendan: :rodjendan: :rodjendan:
:festa2: :zivili: :festa2:
schuey je napisao/la:
icegirl_no1 je napisao/la: Pike i ja te za rođendan častimo s jednom vožnjom na Špa drugi tjedan! :oo: :oo:
može,može :D al treba onu barijeru o kilaži precrtat i već se ja vozim :D :D :D hvala na čestitkama
:lol: :lol: Lukavo icy, vrlo lukavo! :lol: :lol:
p.s. al mogli bi narucit tu famoznu pizzu...bas ste me izgustirali sa vasim pricama i sad je moram probat...a i koju pivicu...da imamo s cime slavit na postolju nakon utrke :D
slika
FICHO
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1257
Pridružen/a: 10 ožu 2006, 10:40
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari Marlboro
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Post Postao/la FICHO »

Sve najbolje Schuey! slika
slika
>>>>>>>>>>> Forza Ferrari! ~ Sempre Ferrari! <<<<<<<<<<
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Post Postao/la schuey »

evo mene nakon preko nekoliko pivica,prava fešta je tek u subotu :badgrin: iskreno hvala na čestitkama,baš me je zanimalo koliko i koji će se lčjudi javit na post i ugodno sam iznenađen isto tako i sa podjeljenom reputacijom koju ste mi dali,ono da počastite :lol: :lol: :lol: šala naravno. još jednom hvala,malo me hiće pa idem spavat,modovi temu pod ključ,ko je jamio-jamio ko je čestito-čestito :lol:
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Avatar
Icy
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1964
Pridružen/a: 27 lis 2007, 22:32
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Crvenog Baruna

Post Postao/la Icy »

schuey je napisao/la:evo mene nakon preko nekoliko pivica,prava fešta je tek u subotu :badgrin: iskreno hvala na čestitkama,baš me je zanimalo koliko i koji će se lčjudi javit na post i ugodno sam iznenađen isto tako i sa podjeljenom reputacijom koju ste mi dali,ono da počastite :lol: :lol: :lol: šala naravno. još jednom hvala,malo me hiće pa idem spavat,modovi temu pod ključ,ko je jamio-jamio ko je čestito-čestito :lol:
Schuey, razočarana sam..mislila sam da buš došel doma i da neš videl prst pred nosom :lol: :badgrin: a ti ono..trijezan :lol: šala ;)

PS: imam prijedlog da ostavimo ovu temu otključanu pa si tu možemo međusobno čestitat rođendane :D kao što vidimo ivani.zg je već preksutra ;)
F1 bez Schumachera je kao atom bez jezgre
slika
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Post Postao/la schuey »

icegirl_no1 je napisao/la:
schuey je napisao/la:evo mene nakon preko nekoliko pivica,prava fešta je tek u subotu :badgrin: iskreno hvala na čestitkama,baš me je zanimalo koliko i koji će se lčjudi javit na post i ugodno sam iznenađen isto tako i sa podjeljenom reputacijom koju ste mi dali,ono da počastite :lol: :lol: :lol: šala naravno. još jednom hvala,malo me hiće pa idem spavat,modovi temu pod ključ,ko je jamio-jamio ko je čestito-čestito :lol:
Schuey, razočarana sam..mislila sam da buš došel doma i da neš videl prst pred nosom :lol: :badgrin: a ti ono..trijezan :lol: šala ;)

PS: imam prijedlog da ostavimo ovu temu otključanu pa si tu možemo međusobno čestitat rođendane :D kao što vidimo ivani.zg je već preksutra ;)
draga moja darling(ovo mi dobro zvuči negdi sam čuo pa moram probat),to trijezan ti je relativno-buraz pored mene ispravlja tipfelerske greške koje radim a za post mi treba vremena da ti u ovom stanju nisam metaforički omogućen opisat,isto tako nije da znam što je metafora nego mi dobro zvuči :lol: sad šalu na stranu,nesmijem se uništit jer imamo dragere(ovaj a ima prijeglas al ne znam di je ta tipka na tipkovnici),to svi vozači znaju,pa ak napušem ujutro ode 10-15%plaće,zato je proslava u subotu :D inače prijedlog mije ni loš pošto takve teme nemamo bar koliko ja znam ;)
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Avatar
Icy
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1964
Pridružen/a: 27 lis 2007, 22:32
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Crvenog Baruna

Post Postao/la Icy »

schuey je napisao/la:draga moja darling(ovo mi dobro zvuči negdi sam čuo pa moram probat),to trijezan ti je relativno-buraz pored mene ispravlja tipfelerske greške koje radim a za post mi treba vremena da ti u ovom stanju nisam metaforički omogućen opisat,isto tako nije da znam što je metafora nego mi dobro zvuči :lol: sad šalu na stranu,nesmijem se uništit jer imamo dragere(ovaj a ima prijeglas al ne znam di je ta tipka na tipkovnici),to svi vozači znaju,pa ak napušem ujutro ode 10-15%plaće,zato je proslava u subotu :D inače prijedlog mije ni loš pošto takve teme nemamo bar koliko ja znam ;)

:smijeh: :smijeh: koji si ti caaaaaaarrr...već ovak preko postova...a kaj tek uživo :smijeh: can't wait :D samo pazi s ovom prvom rečenicom da 'netko' nebude ljubomoran ;)
mislim da nema takve teme...baš bi mogli ovu ostavit!i svi koji žele mogu napisat kad im je rođendan pa se to može napisat u prvom postu..da im se onda i propisno čestita! ;)
(btw:imam feeling da je Briatore sav tužan i pokisao kaj se on nije prvi sjetil sam sebi čestitati rođendan tu na forumu :D )
F1 bez Schumachera je kao atom bez jezgre
slika
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Post Postao/la schuey »

icegirl_no1 je napisao/la:
schuey je napisao/la:draga moja darling(ovo mi dobro zvuči negdi sam čuo pa moram probat),to trijezan ti je relativno-buraz pored mene ispravlja tipfelerske greške koje radim a za post mi treba vremena da ti u ovom stanju nisam metaforički omogućen opisat,isto tako nije da znam što je metafora nego mi dobro zvuči :lol: sad šalu na stranu,nesmijem se uništit jer imamo dragere(ovaj a ima prijeglas al ne znam di je ta tipka na tipkovnici),to svi vozači znaju,pa ak napušem ujutro ode 10-15%plaće,zato je proslava u subotu :D inače prijedlog mije ni loš pošto takve teme nemamo bar koliko ja znam ;)

:smijeh: :smijeh: koji si ti caaaaaaarrr...već ovak preko postova...a kaj tek uživo :smijeh: can't wait :D samo pazi s ovom prvom rečenicom da 'netko' nebude ljubomoran ;)
mislim da nema takve teme...baš bi mogli ovu ostavit!i svi koji žele mogu napisat kad im je rođendan pa se to može napisat u prvom postu..da im se onda i propisno čestita! ;)
(btw:imam feeling da je Briatore sav tužan i pokisao kaj se on nije prvi sjetil sam sebi čestitati rođendan tu na forumu :D )

:lol: :lol: :lol: :badgrin: :badgrin: :badgrin: :lol: :lol: :lol: mislim da je slutio kad je prvi čestito i napiso zanimljivo :lol: ipak je on stari lisac/žicaroš :badgrin:

@mogućem ljubomornom članu-ovo je bio test,nema razloga za brigu :D


NHF
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Avatar
Piquet20
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1596
Pridružen/a: 06 lis 2007, 17:41
Ja sam: Vozač

Post Postao/la Piquet20 »

icegirl_no1 je napisao/la:samo pazi s ovom prvom rečenicom da 'netko' nebude ljubomoran ;)
:p :p :p

icegirl_no1 je napisao/la:i svi koji žele mogu napisat kad im je rođendan pa se to može napisat u prvom postu..da im se onda i propisno čestita! ;)
Dobra ideja! Tko zeli neka stavi. Recimo ja sam tek danas pronasao medu postovima da je i Bibi ovih dana bio rodendan (13. ako se ne varam). Pa Biba, SRETAN RODJENDAN i tebi i sve najbolje!!! (malo kasnim ali bolje ikad nego nikad :D )...
p.s. druge godine bi mogli svi troje na skupu proslaviti rodjendan...na after (karting) partyju 8)
slika
Avatar
bugatti1001
Test vozač
Test vozač
Postovi: 569
Pridružen/a: 16 ožu 2008, 08:58
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Safety Car
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la bugatti1001 »

Sve najbolje želim!
slika
bmw_sauber_f1
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1202
Pridružen/a: 03 pro 2006, 22:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: BMW - Heidfeld
Lokacija: Vinkovci

Post Postao/la bmw_sauber_f1 »

Sretan rođendan s malim zakašnjenjem.
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Post Postao/la schuey »

:rodjendan: ivana.zagreb :festa2:
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Avatar
red_devil
Veteran
Veteran
Postovi: 2862
Pridružen/a: 02 ruj 2006, 08:52
Ja sam: Vozač
Navijam za: Schumacher - Ferrari

Post Postao/la red_devil »

Ivana srce :) sve najbolje :festa2: :festa:
.
Ante sexy
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1140
Pridružen/a: 21 lis 2007, 09:41
Ja sam: Vozač
Navijam za: M.Schumachera
Lokacija: Zadar

Post Postao/la Ante sexy »

red_devil je napisao/la:Ivana srce :) sve najbolje :festa2: :festa:
evo ga idemo novi val čestitanja lol
Sretan rođendan
Avatar
hamiltongirl
Test vozač
Test vozač
Postovi: 694
Pridružen/a: 07 stu 2007, 11:49
Ja sam: Vozačica
Navijam za: McLaren Mercedes
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la hamiltongirl »

sretan rockas Ivanchice... :D
Avatar
Icy
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1964
Pridružen/a: 27 lis 2007, 22:32
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Crvenog Baruna

Post Postao/la Icy »

Sretan rođendan ivani.zg i super aguriu!!!

:rodjendan:
:festa2: :zivili: :festa2:
Zadnja izmjena: Icy, dana/u 17 svi 2008, 12:06, ukupno mijenjano 1 put.
F1 bez Schumachera je kao atom bez jezgre
slika
Avatar
almeida
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1092
Pridružen/a: 01 tra 2008, 20:38
Ja sam: Vozač
Navijam za: Za ulizivanje..
Lokacija: grad u moru,grad u kamenu-ZADAR
Kontakt:

Post Postao/la almeida »

Sretan rođendan,a usput i meni je danas rođendan pa si ja sam čestitam :rodjendan:
slika
"..lipi moj grade uvik te se sitin.."
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Post Postao/la schuey »

super aguri je napisao/la:Sretan rođendan,a usput i meni je danas rođendan pa si ja sam čestitam :rodjendan:
sve najbolčje želim,kako je lijepo kad nas toliko bikova ima na forumu :D
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Avatar
hamiltongirl
Test vozač
Test vozač
Postovi: 694
Pridružen/a: 07 stu 2007, 11:49
Ja sam: Vozačica
Navijam za: McLaren Mercedes
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la hamiltongirl »

ovak..sretan rodjendan svima koji imaju rodjendne ili su ih imali a da ja nisam cestitala..tko bi vas sve pratio....:jezik:
Ante sexy
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1140
Pridružen/a: 21 lis 2007, 09:41
Ja sam: Vozač
Navijam za: M.Schumachera
Lokacija: Zadar

Post Postao/la Ante sexy »

super aguri je napisao/la:Sretan rođendan,a usput i meni je danas rođendan pa si ja sam čestitam :rodjendan:
Sretno i tebi :D
Avatar
red_devil
Veteran
Veteran
Postovi: 2862
Pridružen/a: 02 ruj 2006, 08:52
Ja sam: Vozač
Navijam za: Schumacher - Ferrari

Post Postao/la red_devil »

super aguri je napisao/la:Sretan rođendan,a usput i meni je danas rođendan pa si ja sam čestitam :rodjendan:
Gajba ;)
.
Avatar
Friga
Postovi: 147
Pridružen/a: 02 svi 2008, 10:59
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi Raikkonen
Lokacija: Galgovo

Post Postao/la Friga »

icegirl_no1 je napisao/la:Sretan rođendan ivani.zg i super aguriu!!!

:rodjendan:
:festa2: :zivili: :festa2:
:pijan: Sretan rođendan vaaam, sretan rođendan vaaam, sretan rođendaaan,
kitu(cvijeća) vam u ruke dam.. :rodjendan: :festa2:
TF110 - Toyota F1 '10
slika"
bmw_sauber_f1
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1202
Pridružen/a: 03 pro 2006, 22:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: BMW - Heidfeld
Lokacija: Vinkovci

Post Postao/la bmw_sauber_f1 »

Ivana sretan rođendan ;)
Avatar
Cool Finn
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 529
Pridružen/a: 26 svi 2007, 18:11
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Kimi ynna Heikki
Lokacija: Zg/Hel
Kontakt:

Post Postao/la Cool Finn »

SrEtAn RoĐeNdAn!!!!!!!!!! :D
slika
Liata kanssa se parhain, arpanoppa kaltainen se huilata!
Avatar
Hamilton
Test vozač
Test vozač
Postovi: 657
Pridružen/a: 04 kol 2007, 20:20
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Belišće
Kontakt:

Post Postao/la Hamilton »

icegirl_no1 je napisao/la:Sretan rođendan ivani.zg i super aguriu!!!

:rodjendan:
:festa2: :zivili: :festa2:
Sve najbolje Vam želim... :pijan: :rodjendan:
slika
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Post Postao/la Schumy.d »

Sve najbolje svima koji slave rođendan (ili nešto drugo)!!:festa:
Odgovori