Pitanja, komentari, kritike

Arhiva od 1300+ zanimljivih F1 pitanja i odgovora.
Zaključano
Avatar
Icy
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1964
Pridružen/a: 27 lis 2007, 22:32
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Crvenog Baruna

Post Postao/la Icy »

keexx je napisao/la:Ja sad išao pogledat šta sam poslao i skužim da na jedno pitanje nisam odgovorio i da sam jedno fulao, a nije mi jasno kako sam to pitanje uspio fulati... #-o Valjda zbog brzine... Damn...
Pričaj mi...fulala sam godinu Doningtona :zid: i makar pitanja nisu bila teška, bilo mi je mrvicu premalo vremena...zapravo bilo bi mi taman dosta da je Schuey obavijestil da su produžili vrijeme. :p
Čovječe, dok rješavam te testove, osjećam se ko da sam na ispitu...sva se počnem znojit pred kraj! :lol:

keexx je napisao/la:Imam pitanje... ukoliko na kraju sezone ovog kviza neki članovi budu imali jednak broj bodova, na koji način ćete odredit tko ima prednost?

Mislim da se gleda kao i u F1 (ipak je ovo F1 kviz :D), znači ko ima više pobjeda, pa drugih mjesta, itd. ;)
F1 bez Schumachera je kao atom bez jezgre
slika
Avatar
Piquet20
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1596
Pridružen/a: 06 lis 2007, 17:41
Ja sam: Vozač

Post Postao/la Piquet20 »

Icy je napisao/la:
keexx je napisao/la:Imam pitanje... ukoliko na kraju sezone ovog kviza neki članovi budu imali jednak broj bodova, na koji način ćete odredit tko ima prednost?

Mislim da se gleda kao i u F1 (ipak je ovo F1 kviz :D), znači ko ima više pobjeda, pa drugih mjesta, itd. ;)
Tocno. Ako se slucajno dogodi da je i to sve jednako (malo vjerojatno), onda gledamo tko ima najvise "najbrzih krugova". ;-)
slika
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Post Postao/la schuey »

Icy je napisao/la:zapravo bilo bi mi taman dosta da je Schuey obavijestil da su produžili vrijeme. :p

nemoj ti sad schuey ovo-schuey ono,nisi učila i gotovo :lol: :lol: :lol: inače da nebi stekli neku naviku,kviz je produljen ukuno minutu i pol,iz razloga velike navale ljudi koji su kasnili na kviz u tim trenucima a bili su zainteresirani,kao npr.walter,no on je ipak prekoračio granicu za dosta vremena ;)
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Avatar
Icy
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1964
Pridružen/a: 27 lis 2007, 22:32
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Crvenog Baruna

Post Postao/la Icy »

schuey je napisao/la:nemoj ti sad schuey ovo-schuey ono,nisi učila i gotovo :lol: :lol: :lol:
Ali jesam, profesore! :cry:

schuey je napisao/la:kviz je produljen ukuno minutu i pol,iz razloga velike navale ljudi koji su kasnili na kviz u tim trenucima a bili su zainteresirani,kao npr.walter,no on je ipak prekoračio granicu za dosta vremena ;)
Čuj, nekima treba malo više vremena da provjere jer su brzopleti pa da ne fulaju neku banalnu stvar, ko što tebi trebaju naočale jer inače fulaš ko je '91. vozil jedan lijepi zeleni autić s brojem 32. :badgrin: :badgrin: :badgrin:
F1 bez Schumachera je kao atom bez jezgre
slika
keexx
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1099
Pridružen/a: 07 tra 2008, 22:51
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren-Mercedes
Lokacija: somewhere else

Post Postao/la keexx »

Ja nisam prezadovoljan svojim rezultatima... :( Izgleda da ću morat malo pogledat i pročitat neke stvari, jer ovako po sjećanju mi i ne ide bash najbolje... Miješam dosta toga... A šta ćeš... ;)
slika slika
Avatar
Piquet20
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1596
Pridružen/a: 06 lis 2007, 17:41
Ja sam: Vozač

Post Postao/la Piquet20 »

keexx je napisao/la: Izgleda da ću morat malo pogledat i pročitat neke stvari, jer ovako po sjećanju mi i ne ide bash najbolje...
Ja ti predlazem da uzmes neku F1 knjigu na plazu. :D
keexx
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1099
Pridružen/a: 07 tra 2008, 22:51
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren-Mercedes
Lokacija: somewhere else

Post Postao/la keexx »

Piquet20 je napisao/la:
keexx je napisao/la: Izgleda da ću morat malo pogledat i pročitat neke stvari, jer ovako po sjećanju mi i ne ide bash najbolje...
Ja ti predlazem da uzmes neku F1 knjigu na plazu. :D
:D...
Ma imam ja puno podataka doma, kad sam pisao si neke statistike i tako to, samo treba to pronać, pa dodat nove stvari (a to mi je najveći bed sad)... Zadnjih godinu dana nisam dodavao nove stvari, tako da je tu brdo posla... Damn...
slika slika
Avatar
zvjerko
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1589
Pridružen/a: 09 lip 2007, 23:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Pirelli i DRS

Post Postao/la zvjerko »

A krivo mi ko pesu što nisam bio (viša sila do danas)!
Pitanja nisu bila teška ali ja ipak ne bih dobro prošao (na blic oko 14-15) no već smo rekli - važno je učestvovati!
...i malo više trick pitanja molim...sa trećim pitanjem - dobar pokušaj, ali ono sa ferrarievom titulom je bolje jer (bar meni) je prva asocijacija bila na vozačku titulu, a ne timsku kao što je traženo!
...i novi laptap me izluđuje pa sorry na tipfelerima (popravio u međuvremenu)
Avatar
Piquet20
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1596
Pridružen/a: 06 lis 2007, 17:41
Ja sam: Vozač

Post Postao/la Piquet20 »

zvjerko je napisao/la:A krivo mi ko pesu što nisam bio (viša sila do danas)!
Da opet ne propustis kviz :D - podsjecam tebe i ostale da je sutra u 19:30 3. F1-HR.com kviz. Ocekujemo vas u sto vecem broju. ;-)
slika
Avatar
Walter
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2252
Pridružen/a: 27 vel 2008, 15:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Pored mutne Save
Kontakt:

Post Postao/la Walter »

Ja sam spreman i nabrijan!
slika
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Post Postao/la schuey »

Walter je napisao/la:Ja sam spreman i nabrijan!
hewhe,tako treba.samo naprijed,očekujemo Vas u što većem broju :D
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Avatar
Walter
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2252
Pridružen/a: 27 vel 2008, 15:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Pored mutne Save
Kontakt:

Post Postao/la Walter »

Popizdio sam, nisam mogao da pristupim forumu kod kuće pa sam sad doletio u internet caffe!!!
slika
keexx
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1099
Pridružen/a: 07 tra 2008, 22:51
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren-Mercedes
Lokacija: somewhere else

Post Postao/la keexx »

Walter je napisao/la:Popizdio sam, nisam mogao da pristupim forumu kod kuće pa sam sad doletio u internet caffe!!!
I ja imao problem, ko i svi drugi vjerovatno... Sad radi pa se možeš vratit doma... :D
slika slika
Avatar
Piquet20
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1596
Pridružen/a: 06 lis 2007, 17:41
Ja sam: Vozač

Post Postao/la Piquet20 »

Walter je napisao/la:Popizdio sam, nisam mogao da pristupim forumu kod kuće pa sam sad doletio u internet caffe!!!
bitno da su problemi rijeseni...kao sto je schuey rekao kviz pocinje u 19:40.

SRETNO! ;-)
slika
Avatar
Walter
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2252
Pridružen/a: 27 vel 2008, 15:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Pored mutne Save
Kontakt:

Post Postao/la Walter »

keexx je napisao/la:
Walter je napisao/la:Popizdio sam, nisam mogao da pristupim forumu kod kuće pa sam sad doletio u internet caffe!!!
I ja imao problem, ko i svi drugi vjerovatno... Sad radi pa se možeš vratit doma... :D
AHA. :roll:
slika
Avatar
Piquet20
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1596
Pridružen/a: 06 lis 2007, 17:41
Ja sam: Vozač

Post Postao/la Piquet20 »

tex je napisao/la:ja takvih problema nemam, trenutno ali pizdim to što je pomaknuto za 10 min

organizatori koji vrag se dešava sa kvizom da je pomaknut, nemam baš vremena na čekanje i rešavanje kviza
desava se to da pred 10min se nitko nije mogao spojiti pa smo pomakli pocetak da svi stignu na forum ;-)
slika
keexx
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1099
Pridružen/a: 07 tra 2008, 22:51
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren-Mercedes
Lokacija: somewhere else

Post Postao/la keexx »

Walter je napisao/la:AHA. :roll:
Pa šalim se.... :D
Ajde dajte taj kviz... Nestrpljivi smo.... :D
slika slika
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Post Postao/la schuey »

tex je napisao/la:ja takvih problema nemam, trenutno ali pizdim to što je pomaknuto za 10 min

organizatori koji vrag se dešava sa kvizom da je pomaknut, nemam baš vremena na čekanje i rešavanje kviza
kako bi svi mogli na vrijeme se loginirat i shvatit da je stranica u funkciji,kviz je pomaknut za minimalnih deset minuta,što je bolje nego da se pomaknuo za nekoliko sati ili pak promjenio dan održavanja...
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
keexx
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1099
Pridružen/a: 07 tra 2008, 22:51
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren-Mercedes
Lokacija: somewhere else

Post Postao/la keexx »

Uuu, ovaj put je bio malo teži... Svaka čast još jednom... :D
Ponovio sam gradivo u vezi GP Germany i ispaltilo se... He he...
Čak sam i AVUS očekivao u nekom pitanjcu...
slika slika
Avatar
Piquet20
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1596
Pridružen/a: 06 lis 2007, 17:41
Ja sam: Vozač

Post Postao/la Piquet20 »

keexx je napisao/la:Uuu, ovaj put je bio malo teži... Svaka čast još jednom... :D
Ponovio sam gradivo u vezi GP Germany i ispaltilo se... He he...
Čak sam i AVUS očekivao u nekom pitanjcu...
htjeli ste teza pa ste ih i dobili ;-)
slika
Avatar
King iCool
Veteran
Veteran
Postovi: 3096
Pridružen/a: 07 svi 2008, 14:07
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Lokacija: Planet Zemlja
Kontakt:

Post Postao/la King iCool »

Odličan kviz je ovaj puta bio, zadnjih nekoliko pitanja pogotovo,baš mi je bilo zabavno rješavati! 8)
Avatar
Icy
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1964
Pridružen/a: 27 lis 2007, 22:32
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Crvenog Baruna

Post Postao/la Icy »

Piquet20 je napisao/la:htjeli ste teza pa ste ih i dobili ;-)
Ko je htel teža? :shock:

Meni je bilo ok, danas popodne sam imala malo žešće ponavljanje gradiva, a bez toga nebi znala jedno 5 pitanja sigurno! Dosta toga sam pogađala, ono tehničko sam bubnula, i one slike :lol: :lol: spasila me švicarska zastava koja je poprilično olakšala stvari :)
Zadnja izmjena: Icy, dana/u 20 srp 2008, 20:11, ukupno mijenjano 1 put.
F1 bez Schumachera je kao atom bez jezgre
slika
Avatar
piquet
Početnik
Početnik
Postovi: 268
Pridružen/a: 27 srp 2004, 15:46

Post Postao/la piquet »

evo i ja ovaj put bio doma za vrijeme kviza...nadam se da nisam zakasnio sa slanjem rezultata jer sam dosta kasno počeo rješavati kviz jer poslije utrke nisam mogao na stranicu...
Avatar
Piquet20
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1596
Pridružen/a: 06 lis 2007, 17:41
Ja sam: Vozač

Post Postao/la Piquet20 »

piquet je napisao/la:evo i ja ovaj put bio doma za vrijeme kviza...nadam se da nisam zakasnio sa slanjem rezultata jer sam dosta kasno počeo rješavati kviz jer poslije utrke nisam mogao na stranicu...
da, zato smo odgodili start kviza, a i primit cemo sa tako malim zakasnjenjem, bez brige ;-)
slika
Avatar
Walter
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2252
Pridružen/a: 27 vel 2008, 15:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Pored mutne Save
Kontakt:

Post Postao/la Walter »

Ja sam prošli kviz kasno poslao rezultate i totalno se spremim za današnji kad ono u 19.15 ne mogu da pristupim forumu.Doletio sam u internet caffe i valjda će se isplatiti sav trud.

Po mojoj računici odgovorio sam tačno na 17 pitanja.
slika
Zaključano