Fernando Alonso [#14]

Novosti o vozačima i timovima, glasine...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,47,gringo73,Scuderia,Cuky

Odgovori
pospani gad
Veteran
Veteran
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Kontakt:

Re: Fernando Alonso [#14]

Post Postao/la pospani gad » 12 lis 2018, 12:58

Moje mišljenje je drugačije, i dalje tvrdim - Alonso bi bio bolji od Vettela u ovakvom Ferrariju.
To što je nerealno vidjeti Alonsa ponovo u Ferrariju je druga stvar. Jedno su naše želje i mišljenja, a drugo je stvarnost.

Ali, bilo bi zanimljivo - ponovno ga vidjeti u Ferrariju.
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:

F1NAC
Moderator
Moderator
Navijam za: Scuderia Ferrari

Post Postao/la F1NAC » 12 lis 2018, 13:02

pospani gad je napisao/la:
12 lis 2018, 12:50
F1NAC je napisao/la:
12 lis 2018, 12:31
Alonso-champ je napisao/la:
12 lis 2018, 12:27
Kad nece/te onda fino klackajte iza Mercedesa
Tema je Ferrari a ne Fernando Alonso. Lik ide u penziju i amen. Imao je svojih sansa u Ferrariju i ponasate se kao da on nikad nije prokockao prvenstvo. E lipi moji je. Obe 2010. I 2012. Koliko god vi pricali da je vozio krntije. Krntija po definiciji je ovo sto sad vozi.

Tema je Ferrari. Svakakve rasprave o Alonsu imaju mjesto u njegovoj temi
U toj eri, Ferrari je falio, pogriješio. Pogotovo 2010.-e.
Sada, pogotovo ove godine - kada je Ferrari u formi; Vettel griješi.
Ček ček ček... Ferrari je griješio 2010 a jadan Alosno nije niš krivo napravio? haha... daj molim te.

Ne želim pravdat Vettela, tj. nema ni razloga za pravdanje. Lik je prokockao svojim istupima prvenstvo, ali nažalost tvrdit da je momčad cijele sezone bila besprijekorna nazalost isto nije istina. Zazivat peticije da se da otkaz njemu? come on....
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION :D 2011

Cuky
Moderator
Moderator
Navijam za: Ferrari

Post Postao/la Cuky » 12 lis 2018, 13:32

Sad tek vidim ovaj post. Pogotovo 2010. je Ferrari griješio? Meni se nekako čini da su te 2010. Ferrari i Alonso bili 1:1 u greškama koje su ih koštale bodova. Ferrari je kiksao sa taktikom u Abu Dhabiju, ali je Alonso lijepo svojom greškom (gdje za razliku od Vettela ove godine u Njemačkoj nije bio pod nekim pritiskom) na mokrome slupao bolid u Spa. Ako se ne varam bio je u bodovima u tom trenutku i vjerojatno ga je i to koštalo naslova
slika
slika x5
"A gravel trap which you can drive out of, is a rubbish gravel trap" - Martin Brundle

zonelsk
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Navijam za: FA

Post Postao/la zonelsk » 12 lis 2018, 15:54

Cuky je napisao/la:
12 lis 2018, 12:55
Vettel je imao sa RB-om klauzulu u ugovoru da može otići ako ga neka druga momčad želi u slučaju da ima manje od određenog broja bodova do tog i tog datuma. Ferrari je to znao i kontaktirao ga, a mislim da niti jedan vozač ne bi odbio mogućnost voziti za Ferrari pa je on prihvatio.

Da nije bilo te klauzule on bi i 2015. bio u RB-u. Ili da je RB-ov bolid 2014. bio bolji.

Zašto bi bio red da Ferrari vrati Alonsa? Alonso je rekao da odlazi iz F1, Alonso već neko vrijeme, a posebno otkako je potvrdio da odlazi, sere po F1. Koliko god on neupitno bio odličan vozač takav kakav je trenutno ne treba ni Ferrariju ni F1
Znaci ako nešto ne valjda treba šutjet o tome? Kaj smo u komunizmu?
I like to race, not to do laps alone.

Vuksa_KC
Svjetski prvak
Svjetski prvak

Post Postao/la Vuksa_KC » 12 lis 2018, 15:58

zonelsk je napisao/la:
12 lis 2018, 15:54
Cuky je napisao/la:
12 lis 2018, 12:55
Vettel je imao sa RB-om klauzulu u ugovoru da može otići ako ga neka druga momčad želi u slučaju da ima manje od određenog broja bodova do tog i tog datuma. Ferrari je to znao i kontaktirao ga, a mislim da niti jedan vozač ne bi odbio mogućnost voziti za Ferrari pa je on prihvatio.

Da nije bilo te klauzule on bi i 2015. bio u RB-u. Ili da je RB-ov bolid 2014. bio bolji.

Zašto bi bio red da Ferrari vrati Alonsa? Alonso je rekao da odlazi iz F1, Alonso već neko vrijeme, a posebno otkako je potvrdio da odlazi, sere po F1. Koliko god on neupitno bio odličan vozač takav kakav je trenutno ne treba ni Ferrariju ni F1
Znaci ako nešto ne valjda treba šutjet o tome? Kaj smo u komunizmu?
Onima koji gube uvijek nešto ne valja, a to je Alonso zadnjih xx godina.
Više ga nitko ni ne sluša.
slika

zonelsk
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Navijam za: FA

Post Postao/la zonelsk » 12 lis 2018, 16:11

Cuky je napisao/la:
12 lis 2018, 13:32
Sad tek vidim ovaj post. Pogotovo 2010. je Ferrari griješio? Meni se nekako čini da su te 2010. Ferrari i Alonso bili 1:1 u greškama koje su ih koštale bodova. Ferrari je kiksao sa taktikom u Abu Dhabiju, ali je Alonso lijepo svojom greškom (gdje za razliku od Vettela ove godine u Njemačkoj nije bio pod nekim pritiskom) na mokrome slupao bolid u Spa. Ako se ne varam bio je u bodovima u tom trenutku i vjerojatno ga je i to koštalo naslova
I ja ova dva. :9

Massa je te godine bio tek 6. Uz jedno odustajanje.
Ispred njega su bila oba mclarena sa svaki po jedno ili dva odustajanja vise.
Znam, masa je imao nesrecu sezonu prije. Ali mislim da to nije bilo samo do njega da bi opravdalo skoro 70 bodova razlike i 2 boda ispred Rosberga.

Vettel je imao cetiri utrke van bodova ili odustajanja. Alonso 3. Pobjede su bile iste.

Lijepo je za vidjet kak ljudi tokom vremena mijenjaju mišljenja. Uskoro bude Alonso kriv kaj nije sa nadmocnim bolidom u Ferrariju nista osvojio.
I like to race, not to do laps alone.

Alonso-champ
Veteran
Veteran
Navijam za: Fernando Alonso

Post Postao/la Alonso-champ » 12 lis 2018, 16:48

zonelsk je napisao/la:
12 lis 2018, 16:11
Cuky je napisao/la:

Znam, masa je imao nesrecu sezonu prije. Ali mislim da to nije bilo samo do njega da bi opravdalo skoro 70 bodova razlike i 2 boda ispred Rosberga.

Vettel je imao cetiri utrke van bodova ili odustajanja. Alonso 3. Pobjede su bile iste.

Lijepo je za vidjet kak ljudi tokom vremena mijenjaju mišljenja. Uskoro bude Alonso kriv kaj nije sa nadmocnim bolidom u Ferrariju nista osvojio.
Polako kolega,kad Leclerc otrese Vettela promjenice odma misljenje i o njemu..Ferraristi jbg
Alonsista hasta la muerte..

F1NAC
Moderator
Moderator

Post Postao/la F1NAC » 15 lis 2018, 17:42

Alonso-champ je napisao/la:
12 lis 2018, 16:48
zonelsk je napisao/la:
12 lis 2018, 16:11
Cuky je napisao/la:

Polako kolega,kad Leclerc otrese Vettela promjenice odma misljenje i o njemu..Ferraristi jbg
Niko ne mijenja misljenje. Samo iznosim cinjenice. Pointless je povlacit raspravu SBBKBB kad ocito necemo nikad znat. Vjeruj mi, nikonna ovom svijetu nemoze brzo mijenjat misljenja kao Fernando Alonso. On je svoje napravio. Imao je priliku. I to je to. Ako te bole cinjenice.... Neznam sto da ti kazem. NHF?

BUMP:

Eh Alonso, Alonso. Ponekad je šutit pametnije
Fernando Alonso believes that Toyota is no faster than its World Endurance Championshp rivals, stressing that its advantage is mainly down to its "perfect" race execution.
As was the case in Silverstone, before both TS050 Hybrids were disqualified for technical infringements, the winning margin in Fuji over the third-placed car was four laps.
Lotterer je čak reagirao na twitteru
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION :D 2011

popeye
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Navijam za: Mad Max

Post Postao/la popeye » 15 lis 2018, 19:17

Ovo je blamiranje.
slika

Cuky
Moderator
Moderator

Post Postao/la Cuky » 15 lis 2018, 20:59

Jednako su brzi, a zaostanu 4 kruga... e moj Alonso, McLarenova bolest i tebe uhvatila
slika
slika x5
"A gravel trap which you can drive out of, is a rubbish gravel trap" - Martin Brundle

vidc
Veteran
Veteran

Post Postao/la vidc » 15 lis 2018, 21:21

Ma fernando se zajebaje i trola

Slash
Veteran
Veteran
Navijam za: utrkivanje

Post Postao/la Slash » 16 lis 2018, 09:49

Meanwhile, another deluded man insists McLaren are as fast as Mercedes, and that their defeats are down to inferior race execution.
#-o
Nobody exists on purpose. Nobody belongs anywhere. Everybody's gonna die. Come watch TV.

Cuky
Moderator
Moderator

Post Postao/la Cuky » 16 lis 2018, 10:25

Nastavlja sa buncanjem. Sada tvrdi da je Vandoorne jedan od najvećih talenata u F1. Naravno u pravom McLaren-stilu iz zadnjih 4-5 godina to što je bio daleko ispod očekivanja i daleko od rezultata koje je ostvarivao Alonso je vjerojatno posljedica loše egzekucije
slika
slika x5

Ferrari-BiH
Veteran
Veteran

Post Postao/la Ferrari-BiH » 16 lis 2018, 19:55

Cuky je napisao/la:
16 lis 2018, 10:25
Nastavlja sa buncanjem. Sada tvrdi da je Vandoorne jedan od najvećih talenata u F1. Naravno u pravom McLaren-stilu iz zadnjih 4-5 godina to što je bio daleko ispod očekivanja i daleko od rezultata koje je ostvarivao Alonso je vjerojatno posljedica loše egzekucije
Ili je Vandoorne imao toliko dobrog timskog kolegu da jednostavno nije mogao doci do izrazaja.
Ovdje Alonso prica vise o sebi nego o Stoffelu.
¡oʞɐdoɐu ǝɾ ǝʌs ˙oןıq ǝɾ oʇs oɐʞ ǝɾıu ǝsıʌ ɐʇsıu

Cuky
Moderator
Moderator

Post Postao/la Cuky » 16 lis 2018, 20:37

Al mogao je to onda bolje sročiti. Jer ova izjava koja se pojavila samo dan nakon one gluposti o konkurentima u LMP1 baš i ne djeluje kao to nego kao da je zaredao sa glupim izjavama. S jedne strane mi je jasno, odlazi iz F1 i nije ga briga što će tko misliti. S druge strane, nekako daje dojam kao da se naučio na uvrnuti pogled na stvarnost kakav ima momčad McLarena gdje bi "bili sigurno pri vrhu da nemaju Hondu"
slika
slika x5

Odgovori