JA SAM REALAN

Izrazite svoje prijedloge i kritike o našoj web stranici, pitajte što vam nije jasno...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Post Postao/la Schumy.d »

tex je napisao/la:Smatram da nebi niko smio otvarati nove teme osim moderatora, ama baš nigdje. a ako želiš nešto otvoriti, kontaktiraš jednoga od moderatora i pitaš za njegovo mišljenje. Ako se on slaže sa time, otvori temu i tamo mi možemo pisati i komentirati.

A ako se moderator ne slaže sa time da bi ta tema trebala biti otvorena, e onda piši kući propalo 8)
A dobro, opet takva strogoća nije potrebna na ovom forumu!! ;)
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Post Postao/la Schumy.d »

tex je napisao/la:
Dobro, netreba biti tolka strogoća. Ali ako neko hoće otvoriti neku novu temu, potrebno je pitati za dopuštenje nekog od moderatora i odmah obrazložiti zašto da otvori tu temu. Ako se dotični moderator složi, može otvoriti novu temu. I on je obvezan javiti ostalim moderatorima da znaju da može normalno otvoriti novu temu. Inaće se sve nove teme koje se otvaruju bez dozvole moderatora nove teme se brišu.

to je moj prijedlog
Ma ne treba ništa nikog ispitivati, samo neka ljudi uključe svoj mozak prije pokušaja otvaranja neke teme, neka prvo razmisle da li je tema uopće potrebna, a ako je, onda neka prvo pretraže ima li kakva slična tema, a ako ni to nema, e pa onda neka otvore tu temu pa ako ne štima, modovi samo stisnu "delete"!! :D ;)

To je moj savjet! :idea:
Avatar
red_devil
Veteran
Veteran
Postovi: 2862
Pridružen/a: 02 ruj 2006, 08:52
Ja sam: Vozač
Navijam za: Schumacher - Ferrari

Post Postao/la red_devil »

Tex hebote tako nije ni kod Chaveza :lol:

Moj prijedlog je da se trenutne teme o Kimiju, Alonsu, Hamiltonu... zaključaju i da se otvori jedna tema i sve u nju. Kad postane nakon nekog vremena nepregledana sa puno postova i stranica fino se zatvori i opet se otvori nova ;)

Mislim bolje je da otvorimo temu "Alonso" i u nju pišemo o tome kako se snalazi u Renaultu 2008 i hoće li u Ferrari, nego da imamo "ALONSO U FERRARI?" "Alonso i renault 2008?!" :)
.
Ante sexy
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1140
Pridružen/a: 21 lis 2007, 09:41
Ja sam: Vozač
Navijam za: M.Schumachera
Lokacija: Zadar

Post Postao/la Ante sexy »

Pa lipo za svakog vozačajednu temu i za svaku momčad jednu temu i za svaku utrku jednu temui novosti i netriba vise nista a za ostalo bi treba neki podforum rasprave di bi otvarali nekakve teme i raspravljali o njima
Avatar
Dr. DJ
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1520
Pridružen/a: 28 vel 2007, 13:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari-Massa
Lokacija: Stari Mikanovci / Rijeka

Post Postao/la Dr. DJ »

Ja sam admin na jednom forumu koji također koristi phpBB...I on nema mnogo mogučnosti no zanima me dali bi ako već neki korisnik nije za isključivanje...Nego da mu se primjer zabrani otvaranje tema?
1982 UCV 1919
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Post Postao/la Schumy.d »

Dr. DJ je napisao/la:Ja sam admin na jednom forumu koji također koristi phpBB...I on nema mnogo mogučnosti no zanima me dali bi ako već neki korisnik nije za isključivanje...Nego da mu se primjer zabrani otvaranje tema?
A, slušaj, na kraju svi imamo ista prava i to u jednu ruku ne bi bilo fer prema drugima da ih se na taj način isključuje...
A tko bi isto svakom članu davao zabranu, pa bilo je i nekoliko ljudi kojima je prvi post bio za svaku pohvalu i koji imaju znanje o f1!! Zar treba njima ukinuti pravo o otvaranju tema?? ;)
Avatar
Slash
Veteran
Veteran
Postovi: 2921
Pridružen/a: 09 kol 2007, 16:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: utrkivanje
Lokacija: Zagreb grad

Re: JA SAM REALAN

Post Postao/la Slash »

schuey je napisao/la:unazad jedno 2-3 mjeseca događa se da je razina kvalitete drastično opala,
Nemoj se uzrujavat, to ti je zato kaj mene nije bilo baš puno na forumu u zadnje vrijene.. :lol:
Nobody exists on purpose. Nobody belongs anywhere. Everybody's gonna die. Come watch TV.
Avatar
Dr. DJ
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1520
Pridružen/a: 28 vel 2007, 13:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari-Massa
Lokacija: Stari Mikanovci / Rijeka

Post Postao/la Dr. DJ »

Schumy.d je napisao/la:
Dr. DJ je napisao/la:Ja sam admin na jednom forumu koji također koristi phpBB...I on nema mnogo mogučnosti no zanima me dali bi ako već neki korisnik nije za isključivanje...Nego da mu se primjer zabrani otvaranje tema?
A, slušaj, na kraju svi imamo ista prava i to u jednu ruku ne bi bilo fer prema drugima da ih se na taj način isključuje...
A tko bi isto svakom članu davao zabranu, pa bilo je i nekoliko ljudi kojima je prvi post bio za svaku pohvalu i koji imaju znanje o f1!! Zar treba njima ukinuti pravo o otvaranju tema?? ;)
Mislim da me nisi skužio...Ako korisnik otvara stalno bespotrebne teme...Onda da mu se da zabrana za otvaranje tema....
1982 UCV 1919
Avatar
sale
Site Admin
Site Admin
Postovi: 6074
Pridružen/a: 28 kol 2003, 12:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1
Kontakt:

Post Postao/la sale »

Dr. DJ je napisao/la:Ja sam admin na jednom forumu koji također koristi phpBB...I on nema mnogo mogučnosti no zanima me dali bi ako već neki korisnik nije za isključivanje...Nego da mu se primjer zabrani otvaranje tema?
Nop, samo u phpBB3.
$@Ł€: Tražite prije postanja slika
Ante sexy
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1140
Pridružen/a: 21 lis 2007, 09:41
Ja sam: Vozač
Navijam za: M.Schumachera
Lokacija: Zadar

Post Postao/la Ante sexy »

sale je napisao/la:
Dr. DJ je napisao/la:Ja sam admin na jednom forumu koji također koristi phpBB...I on nema mnogo mogučnosti no zanima me dali bi ako već neki korisnik nije za isključivanje...Nego da mu se primjer zabrani otvaranje tema?
Nop, samo u phpBB3.
Ajmo se prebacit :oops:
Avatar
Dr. DJ
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1520
Pridružen/a: 28 vel 2007, 13:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari-Massa
Lokacija: Stari Mikanovci / Rijeka

Post Postao/la Dr. DJ »

sale je napisao/la:
Dr. DJ je napisao/la:Ja sam admin na jednom forumu koji također koristi phpBB...I on nema mnogo mogučnosti no zanima me dali bi ako već neki korisnik nije za isključivanje...Nego da mu se primjer zabrani otvaranje tema?
Nop, samo u phpBB3.
Da kao što sam i mislio...Jebiga....

A hoče li se u bližoj budučnosti naš forum prebacivat na phpBB3 :?:
1982 UCV 1919
Avatar
sale
Site Admin
Site Admin
Postovi: 6074
Pridružen/a: 28 kol 2003, 12:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1
Kontakt:

Post Postao/la sale »

Dr. DJ je napisao/la:A hoče li se u bližoj budučnosti naš forum prebacivat na phpBB3 :?:
No comment =;
$@Ł€: Tražite prije postanja slika
Avatar
Adriana Lima fan
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2350
Pridružen/a: 07 lis 2007, 13:46
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Lokacija: Gracac

Post Postao/la Adriana Lima fan »

Ja sam predlozio davno ideju ko tex al nije bilo volje za njenom izvedbom ili tehnicke mogucnosti. U svakom slucaju cistka topica uskoro nadam se.
Avatar
zvjerko
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1589
Pridružen/a: 09 lip 2007, 23:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Pirelli i DRS

Post Postao/la zvjerko »

Prigovarate na otvaranje nepotrebnih tema, spamanje... ajd pogledajte na šta se ova pretvorila! Ja sam realan... i onda hrpa postova koji spadaju pod "prijedlozi i kritike". Znam da jedan post može povući cijelu raspravu u krivom smijeru i nisam ni ja imun da se oduprem tako da ovo ide i na moju adresu, ali - malo tolerancije i upozoravanje članova koji zastrane, na blaži način bi moglo dati bolji rezultat. U svakom od nas se može probuditi inat (tko si ti da meni spočitavaš ili slično) jer to je ljudska priroda. A za nepopravljive - banana jedan dan, banana tjedan dana, banana dok se stvarno ne poraviš (i puhneš u čarobnu travu koja će zasvirati ako si iskren.....) :vragolan:
Avatar
zvjerko
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1589
Pridružen/a: 09 lip 2007, 23:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Pirelli i DRS

Post Postao/la zvjerko »

tex je napisao/la:
zvjerko je napisao/la:Prigovarate na otvaranje nepotrebnih tema, spamanje... ajd pogledajte na šta se ova pretvorila! Ja sam realan... i onda hrpa postova koji spadaju pod "prijedlozi i kritike". Znam da jedan post može povući cijelu raspravu u krivom smijeru i nisam ni ja imun da se oduprem tako da ovo ide i na moju adresu, ali - malo tolerancije i upozoravanje članova koji zastrane, na blaži način bi moglo dati bolji rezultat. U svakom od nas se može probuditi inat (tko si ti da meni spočitavaš ili slično) jer to je ljudska priroda. A za nepopravljive - banana jedan dan, banana tjedan dana, banana dok se stvarno ne poraviš (i puhneš u čarobnu travu koja će zasvirati ako si iskren.....) :vragolan:
čuj u potpunosti si u pravu, i ja znam jako skrenuti sa teme. i to skora svaki put, jer kad nešto raspravljaš uvije kotiđeš u nekom drugom smjeru. i za to nebi nas krivio ako mi malo skrenemo sa teme, možda koji put i prejako, ali zato su tu moderatori koji bi takve stvari trebali rješavanjem brisanje postova i ako to neko učestalo radi, onda baniranje. i baniranje pa redu, ako je prvo onda par dana, ako je drugo onda tjedan, ako je to treći ban istom korisniku onda mjesec dane i sve više od toga ide kao trajni ban. Ali opet nebi trebalo kazniti osobe koje tu i tamo skrenu teme.

a šta se tiće ove teme, po meni je glupa ali se potegnula prava rasprava o tome kakvo je trenutno stanje na forumu.

ali sad u ovom razdoblju ljeta nebi volio da se ikakve promjene dogodi na forumu, jer je ljeto i treba uživati. na jesen bi se trebale poduzeti neke mjere u vezi svega ovoga ako se do onda nešto ne promijeni. sve u svoje vrijeme
Ma dovoljno je da jedan kaže - ovo ne spada tu, ajmo se prebaciti i nastaviti tamo. Čemu čekati modove da reagiraju. Ili, bar iz vica, ubaciti rečenicu koja nije off npr "Ja sam reaaaaalan! Oličenje realnosti!" Ups - ovo su dvije :D
Avatar
Toyota fan-girl
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 471
Pridružen/a: 19 sij 2008, 21:40
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Toyotu

Post Postao/la Toyota fan-girl »

red_devil je napisao/la:
gringo73 je napisao/la: A bilo bi najbolje rješenje "limitator"...bez određenog broja postova ne možeš otvoriti temu. Ima foruma gdje ne možeš uopće pristupiti određenom podforumu (kao što je naš "Chat") također ako nemaš 30 postova. Ne znam koliko je to izvedivo kod nas...
To je onda baš povod da se zaspama nebi li se došlo do određenog broja postova i ulaska u određeni podforum ;)
Mislim da bi bilo najbolje staviti jedan sticky u svaki podforum sa pravilima. I dodati u pravila da se duple temu zatvaraju ili brišu 8)
slažem se za brisanje duplih tema , pa tak isto smatram da bi se i ona moja tema u chatu ili u ostalim sportovima za plivanje mogla obrisat. ona moja tema KERS možda i ne jer je netko ipak napisao nešto dobro u tu temu.

i ja sam isto nova članica i nisam sigurna da sam realna , ali imam svoja mišljenja i ja ih izrazim tj. napišem.
Timo Glock
ten o clock! :-)

"Još smo jednom bili brzi, ali ne i onda kada je to stvarno bilo potrebno. Najbrži krugovi ništa ne vrijede ako ih ne kombinirate sa situacijom koja je stvarno relevantna." - Kimi Raikkonnen
Avatar
edo
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 969
Pridružen/a: 13 kol 2007, 18:59
Ja sam: Vozač
Navijam za: FELIPE MASSA
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Subjektivnost postova???

Post Postao/la edo »

Zanima me zasto raja toliko subjektivno gleda na stvari i zasto nema vise realnosti u postovima???
I jos me zanima zasto navijaci kimi,ne samo na ovom forumu felipea ne podnose nikako,odnosno govore
kako je nezreo za titule i tako te neke stvari???
BH FORD KLUB-FORZA FELIPE...
Avatar
majstor iz maranella
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1237
Pridružen/a: 22 kol 2005, 19:58
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari i Schumachera

Re: Subjektivnost postova???

Post Postao/la majstor iz maranella »

edo je napisao/la:Zanima me zasto raja toliko subjektivno gleda na stvari i zasto nema vise realnosti u postovima???
I jos me zanima zasto navijaci kimi,ne samo na ovom forumu felipea ne podnose nikako,odnosno govore
kako je nezreo za titule i tako te neke stvari???
Ja kao navijač nisam to rekao. Al ovoga mislim da je ova tema bez koristi i mislim da si pogriješio mjesto njena objavljivanja (aktualnosti);)
Avatar
K1M1
HNL kladionica majstor
HNL kladionica majstor
Postovi: 2096
Pridružen/a: 06 srp 2008, 23:09
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi i Frijns
Lokacija: Rijeka

Re: Subjektivnost postova???

Post Postao/la K1M1 »

edo je napisao/la:Zanima me zasto raja toliko subjektivno gleda na stvari i zasto nema vise realnosti u postovima???
I jos me zanima zasto navijaci kimi,ne samo na ovom forumu felipea ne podnose nikako,odnosno govore
kako je nezreo za titule i tako te neke stvari???
Neznam po čemu si ti ovo zaključio.
Ja sam navijač kimija i također nikad tako našto nisam rekao protiv masse. Dapače, massa mi je trenutno najdraži vozač poslije kimija. Ako bi nekome htio da osvoji naslov a da to nije kimi, to bi zasigurno bio massa.
slika
Avatar
edo
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 969
Pridružen/a: 13 kol 2007, 18:59
Ja sam: Vozač
Navijam za: FELIPE MASSA
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Subjektivnost postova???

Post Postao/la edo »

tex je napisao/la:
edo je napisao/la:Zanima me zasto raja toliko subjektivno gleda na stvari i zasto nema vise realnosti u postovima???
I jos me zanima zasto navijaci kimi,ne samo na ovom forumu felipea ne podnose nikako,odnosno govore
kako je nezreo za titule i tako te neke stvari???
a šta bi ti, da massini navijači samo brane massu i dižu ga u visine i pljuju po ostalim vozačima, i da svaki lewisov potez nevalja i ugrožuje njihovog ljubimca da osvoji naslov, makar to nezaslužuje.
treba se pogledati stvarnosti u oči, priznati da niko nije najbolji dok se ne dokaže suprotno. tako najte seruckati i držite se normalnih stvari a ne pričanja gluposti


schuey-Tema je prebačena u najbližu srodnu temu na forumu iz aktualnosti
mnogo puta sam napisao realne postove o Lewisu,ali od likova koji napisu 10 postova od po 1 recenicu moj
post ostane neprimjetan...
BH FORD KLUB-FORZA FELIPE...
Avatar
Krscho
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1160
Pridružen/a: 31 kol 2008, 08:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1HR TMNF Team

Re: JA SAM REALAN

Post Postao/la Krscho »

Moze se lijepo banat te likove koji pisu postove tipa Luis is the best, ovo je forum o F1, F1 je tehnicki sport i ako clan foruma nije u stanju napisat vise od jednog nesuvlisnog posta ovdje mu nije mejsto
Maestro
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1113
Pridružen/a: 18 sij 2008, 20:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso
Lokacija: Čapljina City
Kontakt:

Re: JA SAM REALAN

Post Postao/la Maestro »

tex je napisao/la:
Krscho je napisao/la:Moze se lijepo banat te likove koji pisu postove tipa Luis is the best, ovo je forum o F1, F1 je tehnicki sport i ako clan foruma nije u stanju napisat vise od jednog nesuvlisnog posta ovdje mu nije mejsto
to bi bilo najbolje rješenje, i ja sam da se takve stvari provode. ali tu je šef koji o svemu odlučuje

Zbog takvih i sličnih sam prestao pisati na forumu i sve ga slabije posjećujem. U početku sam mislio da je ALF baš ono najgori provokator što postoji, a čovjek na kraju ispade mala maca za ove neke nove nekulturne i neobrazovane ljude koji mozak svima piju. Lewis is the best, ti ništa ne znaš, ja znam sve, kimi je najbolji i nema nikoga boljeg, AAAAAAAAAA, u pm kako mi znaju "zasrat ćejf" (da oprostite). :evil: Nije ovo ni blizu isti forum kao što je bio prije pola godine i bliže... :(
kakav potpis staviti???
Avatar
Krscho
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1160
Pridružen/a: 31 kol 2008, 08:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1HR TMNF Team

Re: JA SAM REALAN

Post Postao/la Krscho »

Po meni admini su se malo opustili, trebalo bi mozda jos par ljudi u admine updejtat ciji bi poso bio pazit na forum i cim vide takve ljude da ih se ekspresno rijese s foruma, mozda bi se smanjio broj clanova ali bi se kvaliteta postova eksponencijalno povecala.
Avatar
47
Moderator
Moderator
Postovi: 3448
Pridružen/a: 22 ožu 2005, 18:35
Ja sam: Vozač
Navijam za: Crveno
Lokacija: Žabjak
Kontakt:

Re: JA SAM REALAN

Post Postao/la 47 »

takve koji u startu kreću sa provokacijom i umišljenim postovima treba lupit bann automatski, a ako drugi put ne shvati onda izbacivanje trajno.
slika
Avatar
47
Moderator
Moderator
Postovi: 3448
Pridružen/a: 22 ožu 2005, 18:35
Ja sam: Vozač
Navijam za: Crveno
Lokacija: Žabjak
Kontakt:

Re: JA SAM REALAN

Post Postao/la 47 »

ne offtopičari!!

:biggrin:

malo je komplicirana situacija na forumu trenutno, ali radi se na tome, ne brinite.
Uostalom, ako vam nešto smeta, nije teško poslati PP nekom od modova. Tu smo za vas (ovo zvuči kao Hrabri telefon :D)
slika
Odgovori