Kimi Raikkonen [#7]

Povijesne utrke, vozači, timovi, bolidi...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Post Postao/la schuey »

edo je napisao/la:
HAHAHAHAHAHAHHAHAHA,čuj kako auto,tako i MASSA,ne massa če izaći
trčkara,a bolid sam letiti stazom,pa stvarno ste nevjerovatni,ovo je za anale,schuey ne vrijeđaj,jer su neke stvari očite,druga stvar neko me
pitao gdje je bio Felipe za vrijeme borbe schumia,kimia i montoye,bio
je u Sauber Petronasu ili testni vozać u ferrariju,a sauber je itekako
bio pobjednički bolid... :lol:

Uostalom sve pobjednike kroz historiju f1 je krasio pobjednički
bolid,i zato ovaj gore post je maximalno tragikomičan...
e pa u istom tom sauberu samo godinu dana prije masse je bio kimi i prešao u mclaren jer su vidili da je kalibar,za razliku od masse koji je prek veze došao i da samo bude br.2,mislim sad trenutno je odličan,ne vrhunski ali mislim da on više od ovog nemože i dovoljno je da je bolji od kimija ali to je jedna sezona,nemožete reč da je irvine bolji vozač od schumija jer je njihovu zadnju zajedničku sezonu završio ispred njega :roll: i opet je kimi sa sauberom bio 4.u konstruktorima :P i opet se džite nekih gluposti ko pijan plota,brijem da u moje postove blejite ko telad u šarena vrata jer očito je da nikakvog značaja nema tu.,

i ne vrijeđam,nisam ti ja kriv kaj si sam tak shvatio
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Avatar
The Greatest
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 907
Pridružen/a: 30 kol 2007, 19:07
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari i Alonsa
Lokacija: Gunja

Post Postao/la The Greatest »

schuey je napisao/la:
edo je napisao/la:
HAHAHAHAHAHAHHAHAHA,čuj kako auto,tako i MASSA,ne massa če izaći
trčkara,a bolid sam letiti stazom,pa stvarno ste nevjerovatni,ovo je za anale,schuey ne vrijeđaj,jer su neke stvari očite,druga stvar neko me
pitao gdje je bio Felipe za vrijeme borbe schumia,kimia i montoye,bio
je u Sauber Petronasu ili testni vozać u ferrariju,a sauber je itekako
bio pobjednički bolid... :lol:

Uostalom sve pobjednike kroz historiju f1 je krasio pobjednički
bolid,i zato ovaj gore post je maximalno tragikomičan...
e pa u istom tom sauberu samo godinu dana prije masse je bio kimi i prešao u mclaren jer su vidili da je kalibar,za razliku od masse koji je prek veze došao i da samo bude br.2,mislim sad trenutno je odličan,ne vrhunski ali mislim da on više od ovog nemože i dovoljno je da je bolji od kimija ali to je jedna sezona,nemožete reč da je irvine bolji vozač od schumija jer je njihovu zadnju zajedničku sezonu završio ispred njega :roll: i opet je kimi sa sauberom bio 4.u konstruktorima :P i opet se džite nekih gluposti ko pijan plota,brijem da u moje postove blejite ko telad u šarena vrata jer očito je da nikakvog značaja nema tu.,

i ne vrijeđam,nisam ti ja kriv kaj si sam tak shvatio
Ako ove zadnje utrke nisu vrhunski odvožene od strane Masse, ja ne znam šta jest. Ruku na srce, momak je poder'o sve na stazi, pa tako i Kimija (koji naravno vozi isti auto). Dakle, bravo za Massu.
Avanti FER, Avanti!!!
Avatar
tomidix
Test vozač
Test vozač
Postovi: 734
Pridružen/a: 21 ruj 2007, 15:06
Ja sam: Vozač
Navijam za: Alonsa i RF1Team
Lokacija: Prva lijevo...

Post Postao/la tomidix »

edo je napisao/la:
tomidix je napisao/la:Ma taj massa je obican prosjecan vozac koji je u ovih par godina u ferrariju naucio momcad i auto i vozit povrh svega... Kako ide auto tako ide i massa... Ne bi ja reko da je on u nekoj super formi... A Kimi... ne zelim ga braniti jer stvarno ne vozi dobro u zadnje vrijeme, ali sveukupno gledano je bolji vozac... ima ono nesto... s cime moze izvuci malo vise iz bolida... zasto to sada ne radi... to ne zna nitko od nas... kakve probleme covjek ima doma... ne zivi on u ferrarijevom kamionu daleko od svih... sto se tice naslova... mislim da je alonso sve ucinio kako bi pomogao Kimiju ako vec on nemoze bit prvak... hami je ostao sam sa svojih 17 bodova pokopan skup s *enisom... u onom pijesku u kini... a ako netko misli da je mcm "poklonio" naslov Kimiju... oni na kimija nisu uopce racunali... oni su naslov htjeli samo oteti fernandu alonsu... zbog te sebicnosti je kimi profitirao ali to nikako nije nezasluzeno...
HAHAHAHAHAHAHHAHAHA,čuj kako auto,tako i MASSA,ne massa če izaći
trčkara,a bolid sam letiti stazom,pa stvarno ste nevjerovatni,ovo je za anale,schuey ne vrijeđaj,jer su neke stvari očite,druga stvar neko me
pitao gdje je bio Felipe za vrijeme borbe schumia,kimia i montoye,bio
je u Sauber Petronasu ili testni vozać u ferrariju,a sauber je itekako
bio pobjednički bolid... :lol:

Uostalom sve pobjednike kroz historiju f1 je krasio pobjednički
bolid,i zato ovaj gore post je maximalno tragikomičan...
čuj ti frajera... Daj kolko massa ima pobjeda a da nisu sa pole positiona? 1 ili 2?
Ne trabunjaj gluposti, svi znamo da koliko ferrari moze ic toliko i massa moze ic... ono sto je time receno jest da massa ne moze iz toga izvuci isto sto i alonso iz renaulta prije 2 godine kad je bio brzi od fisija za 0.7s po krugu... a ti koji gledas samo ravno i ne znas si objasnit recenice odi papat zgance...
SIEMPRE FIELES A FERNANDO ALONSO... RF1Team!!!
"Renault will remain his family, we will miss him - but he will miss us!" - Thank you Fernando!
FA: "Renault is a team and a group of people that I will always keep in my heart."
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Post Postao/la schuey »

The Greatest je napisao/la:

Ako ove zadnje utrke nisu vrhunski odvožene od strane Masse, ja ne znam šta jest. Ruku na srce, momak je poder'o sve na stazi, pa tako i Kimija (koji naravno vozi isti auto). Dakle, bravo za Massu.
pa to sam i ja reko,ova godina je njegova,najbolja do sad,ali ukupno nije ni napola dobar ko kimi,dok je kimiju ova godina jedna od dvije najgore koje je imao do sada...
schuey je napisao/la:
e pa u istom tom sauberu samo godinu dana prije masse je bio kimi i prešao u mclaren jer su vidili da je kalibar,za razliku od masse koji je prek veze došao i da samo bude br.2,mislim sad trenutno je odličan,ne vrhunski ali mislim da on više od ovog nemože i dovoljno je da je bolji od kimija ali to je jedna sezona,nemožete reč da je irvine bolji vozač od schumija jer je njihovu zadnju zajedničku sezonu završio ispred njega :roll: i opet je kimi sa sauberom bio 4.u konstruktorima :P i opet se džite nekih gluposti ko pijan plota,brijem da u moje postove blejite ko telad u šarena vrata jer očito je da nikakvog značaja nema tu.,

i ne vrijeđam,nisam ti ja kriv kaj si sam tak shvatio
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Ante sexy
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1140
Pridružen/a: 21 lis 2007, 09:41
Ja sam: Vozač
Navijam za: M.Schumachera
Lokacija: Zadar

Post Postao/la Ante sexy »

schuey je napisao/la:
edo je napisao/la:
HAHAHAHAHAHAHHAHAHA,čuj kako auto,tako i MASSA,ne massa če izaći
trčkara,a bolid sam letiti stazom,pa stvarno ste nevjerovatni,ovo je za anale,schuey ne vrijeđaj,jer su neke stvari očite,druga stvar neko me
pitao gdje je bio Felipe za vrijeme borbe schumia,kimia i montoye,bio
je u Sauber Petronasu ili testni vozać u ferrariju,a sauber je itekako
bio pobjednički bolid... :lol:

Uostalom sve pobjednike kroz historiju f1 je krasio pobjednički
bolid,i zato ovaj gore post je maximalno tragikomičan...
e pa u istom tom sauberu samo godinu dana prije masse je bio kimi i prešao u mclaren jer su vidili da je kalibar,za razliku od masse koji je prek veze došao i da samo bude br.2,mislim sad trenutno je odličan,ne vrhunski ali mislim da on više od ovog nemože i dovoljno je da je bolji od kimija ali to je jedna sezona,nemožete reč da je irvine bolji vozač od schumija jer je njihovu zadnju zajedničku sezonu završio ispred njega :roll: i opet je kimi sa sauberom bio 4.u konstruktorima :P i opet se džite nekih gluposti ko pijan plota,brijem da u moje postove blejite ko telad u šarena vrata jer očito je da nikakvog značaja nema tu.,

i ne vrijeđam,nisam ti ja kriv kaj si sam tak shvatio
Ajmo redom ovo crveno malo obrazložit :D
e pa u tom istom sauberu je Nick Heidfeld bio te sezone dok su skupa vozili bio bolji od nenadjebivog Kimia Raikkonena :D

Massa nemore bolje :lol: pa ni ne treba bolje kad pobjeđuje :D

uspoređuješ Massa - Kimi i Schumi - Irvine a te godine Schumi slomi nogu i propusti pola utrka nisam baš vidija da je Kimi ove godine nešto propustia a da ne govorim kako je Schumi izgleda kad se vratija pomaga mu je i bija daleko bolji od njega :D
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Post Postao/la schuey »

Ante sexy je napisao/la:

Ajmo redom ovo crveno malo obrazložit :D
e pa u tom istom sauberu je Nick Heidfeld bio te sezone dok su skupa vozili bio bolji od nenadjebivog Kimia Raikkonena :D

Massa nemore bolje :lol: pa ni ne treba bolje kad pobjeđuje :D

uspoređuješ Massa - Kimi i Schumi - Irvine a te godine Schumi slomi nogu i propusti pola utrka nisam baš vidija da je Kimi ove godine nešto propustia a da ne govorim kako je Schumi izgleda kad se vratija pomaga mu je i bija daleko bolji od njega :D
znam da kaj je schumi slomio,poanta nije ta nego da je Irvine bio ispred njega na kraju,to je isto kao da sad Massa završi ovakj ispred Kimija,ne znači da je bolji ;) Heidfeld je bio bolji,ali Nick nije imo onakav ugovor da ak bilo kakvo sranje napravi neće mu ga produžit,kako da čovjek vozi na nož i ide do kraja kad mu to visi na leđima???

Massa nemože bolje,ali mogu i Hamilton i Heikki i Kimi,po mom mišljenju,a nitko nije ni reko da sad treba bolje vozi.
Nadalje,da se vratim na schumija,on je propustio jer je on tako htio i cijela italija i svi u Ferrariju su bili iznimno ljuti na njega jer nije htio pomoć Irvineu da osvoji naslov,jedva se sam nekak nagovorio(zanimljivo,nakon posjete papi) otišo na stazu odvezao test krugove i vratio se u velikom stilu,ali to nije ni približno kako može biti... Prvo starto je u Suzuki katastrofalno sa polea,što neki kažu namjerno,jer da je usporio Hakkinena samo 10-ak krugova irvine bi bio prvak,naravno nije. Sreća i radost kad je čestito Hakkinenu na naslovu kao da je on osvojio je neopisiva. $ godine je radio na prvanstvu i ljubomora je napravila to da neko uzme sve zasluge,zato nije surađivo u potpunosti. Izjave kako Irvine ne zna,Hakkinen će bit prvak i slično,se očito ne sječaš jelo tak... e pa sinek,skidam tvoju sliku s avatara jer me sram sad :smijeh:

da ti osvježim sječanje,ovo nije nikako schumacherovski
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Ante sexy
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1140
Pridružen/a: 21 lis 2007, 09:41
Ja sam: Vozač
Navijam za: M.Schumachera
Lokacija: Zadar

Post Postao/la Ante sexy »

schuey je napisao/la:
Ante sexy je napisao/la:

Ajmo redom ovo crveno malo obrazložit :D
e pa u tom istom sauberu je Nick Heidfeld bio te sezone dok su skupa vozili bio bolji od nenadjebivog Kimia Raikkonena :D

Massa nemore bolje :lol: pa ni ne treba bolje kad pobjeđuje :D

uspoređuješ Massa - Kimi i Schumi - Irvine a te godine Schumi slomi nogu i propusti pola utrka nisam baš vidija da je Kimi ove godine nešto propustia a da ne govorim kako je Schumi izgleda kad se vratija pomaga mu je i bija daleko bolji od njega :D
znam da kaj je schumi slomio,poanta nije ta nego da je Irvine bio ispred njega na kraju,to je isto kao da sad Massa završi ovakj ispred Kimija,ne znači da je bolji ;) Heidfeld je bio bolji,ali Nick nije imo onakav ugovor da ak bilo kakvo sranje napravi neće mu ga produžit,kako da čovjek vozi na nož i ide do kraja kad mu to visi na leđima???

Massa nemože bolje,ali mogu i Hamilton i Heikki i Kimi,po mom mišljenju,a nitko nije ni reko da sad treba bolje vozi.
Nadalje,da se vratim na schumija,on je propustio jer je on tako htio i cijela italija i svi u Ferrariju su bili iznimno ljuti na njega jer nije htio pomoć Irvineu da osvoji naslov,jedva se sam nekak nagovorio(zanimljivo,nakon posjete papi) otišo na stazu odvezao test krugove i vratio se u velikom stilu,ali to nije ni približno kako može biti... Prvo starto je u Suzuki katastrofalno sa polea,što neki kažu namjerno,jer da je usporio Hakkinena samo 10-ak krugova irvine bi bio prvak,naravno nije. Sreća i radost kad je čestito Hakkinenu na naslovu kao da je on osvojio je neopisiva. 4 godine je radio na prvanstvu i ljubomora je napravila to da neko uzme sve zasluge,zato nije surađivo u potpunosti. Izjave kako Irvine ne zna,Hakkinen će bit prvak i slično,se očito ne sječaš jelo tak... e pa sinek,skidam tvoju sliku s avatara jer me sram sad :smijeh:

da ti osvježim sječanje,ovo nije nikako schumacherovski
Što si tija reć sad sa Schumijem :? a malezij kad je čuva lađa Irvinu i kad je onako jebački vozia i štopa Hakkinena :D u suzuki više manje predobar start Hakkinena a ne katestrofalan Schumia normalno ni ja mu ne bi pomoga to pravi vozaži ne rade :D

e da imaš najbolji avatar na forumu :D
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Post Postao/la schuey »

Ante sexy je napisao/la:
Što si tija reć sad sa Schumijem :? a malezij kad je čuva lađa Irvinu i kad je onako jebački vozia i štopa Hakkinena :D u suzuki više manje predobar start Hakkinena a ne katestrofalan Schumia normalno ni ja mu ne bi pomoga to pravi vozaži ne rade :D

e da imaš najbolji avatar na forumu :D
ne slažem se ono schumiojevo kao da je iz druge kreto izgleda ;) dobar je start masse ove godine,ovo je loš start schumija iako je 99 jedno 3-4 puta katastrofalno starto od čega 2 puta mu se motor zgasio ;)
a malazeiju je odvezo predobro,no neki se slažu da je zato irvine došao preblizu i schumi je namjerno sjebo start kako nebi irvine bio prvak,može bit istina a i nemora,jebga,puno je loših izjava na bolovanju davo prema ferrariju i irvineu ;)

a za avatar zan :D :D :D baš mi je cool :D
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
ivana.zagreb
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2042
Pridružen/a: 23 srp 2005, 15:01
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la ivana.zagreb »

kaj kimi još radi u formuli1?

mislim mogao bi raditi umjesto onih lutki na crash testovima
Ma ja sam Fisico-fan...
"Životni izazovi nemaju zadaću uništiti te, njihova je uloga pomoći ti da otkriješ tko si" BERNICE JOHNSON REAGON
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Post Postao/la Schumy.d »

ivana.zagreb je napisao/la:kaj kimi još radi u formuli1?

mislim mogao bi raditi umjesto onih lutki na crash testovima
Zašto tako o njemu?? :? Pa, ljudi moji, on je aktualni prvak!! :shock: ;)
Možete pričati šta hoćete o njemu, ali on je prvak, nije niti Hamilton, niti Alonso, niti Massa, niti netko 5!
Avatar
tomidix
Test vozač
Test vozač
Postovi: 734
Pridružen/a: 21 ruj 2007, 15:06
Ja sam: Vozač
Navijam za: Alonsa i RF1Team
Lokacija: Prva lijevo...

Post Postao/la tomidix »

ivana.zagreb je napisao/la:kaj kimi još radi u formuli1?

mislim mogao bi raditi umjesto onih lutki na crash testovima
Hahahaha... Samo cu jedno pitanje postavit... TKO TO KOMENTIRA ZA KIMIJA? Netko tko zavija za... velikog Fernandovog vodonosu Đankarla Fizičelu koji je za sve, samo nije za te neke kreš testove... hahahaha
SIEMPRE FIELES A FERNANDO ALONSO... RF1Team!!!
"Renault will remain his family, we will miss him - but he will miss us!" - Thank you Fernando!
FA: "Renault is a team and a group of people that I will always keep in my heart."
Avatar
Nitrous Oxide Systems
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1138
Pridružen/a: 28 ruj 2007, 15:10
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Mostar

Post Postao/la Nitrous Oxide Systems »

zna li netko jel sve uredu s kimijevim bolidom nakon onog izleta danas?
slika
ivana.zagreb
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2042
Pridružen/a: 23 srp 2005, 15:01
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la ivana.zagreb »

Schumy.d je napisao/la:
ivana.zagreb je napisao/la:kaj kimi još radi u formuli1?

mislim mogao bi raditi umjesto onih lutki na crash testovima
Zašto tako o njemu?? :? Pa, ljudi moji, on je aktualni prvak!! :shock: ;)
Možete pričati šta hoćete o njemu, ali on je prvak, nije niti Hamilton, niti Alonso, niti Massa, niti netko 5!
e da nisam gledala prošle godine ja sad nebi vjerovala (kako sad vozi) da je aktualni svjetski prvak
u kvalifikacijama ništa (ajde opravdanje gume) a kaj mu je opravdanje za ove greške koje radi u posljednje vrijeme....na prošloj utrci je skoro ubio mehaničara
Ma ja sam Fisico-fan...
"Životni izazovi nemaju zadaću uništiti te, njihova je uloga pomoći ti da otkriješ tko si" BERNICE JOHNSON REAGON
Avatar
Friga
Postovi: 147
Pridružen/a: 02 svi 2008, 10:59
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi Raikkonen
Lokacija: Galgovo

Post Postao/la Friga »

Nitrous Oxide Systems je napisao/la:zna li netko jel sve uredu s kimijevim bolidom nakon onog izleta danas?
Pa ako su mu zamijenili zadnji spojler, promjenili svijetlo i neke sitnice. Onda je sve u redu. Nije bio neki teži crash. Samo plastika.
No Fisico je imao veći crash, zbog Kimia. Naime kad je KR udario u zaštitni zid, iz zida se na stazu navukla voda, pa još je sve to u samome zavoju, i Fisico fliped out of grip...
ivana.zagreb je napisao/la: e da nisam gledala prošle godine ja sad nebi vjerovala (kako sad vozi) da je aktualni svjetski prvak
u kvalifikacijama ništa (ajde opravdanje gume) a kaj mu je opravdanje za ove greške koje radi u posljednje vrijeme....na prošloj utrci je skoro ubio mehaničara
Možda ti uopće ne pratiš F1.. :-k Naj se srditi, no pogledaj tu bližu povijest Kimia, imaš na "TiCijev" filmića koliko češ, da ti dokažu koliko je dobar i brz Kimi Raikkonen. Svi vozaći rade greške i griješe na veliko. Al nekako svima samo Kimieve privlače pažnju, a to znaći samo jedno, da svi gledaju F1 samo zbog Kimia. Meni drago, jer istina je da malo šteka ovu godinu no najbrži je vozač na gridu od kada je došao u F1.! I kao fanu KiRa nikada mi niko neče dokazat suprotno, dok se ne pojavi neki brži i bolji vozać.. I ja sam prije bio bolji u nečemu, no danas mi je to nešto rutina jel bolje nemogu, pa se borim sa frustracijom jel bolje nemogu.. Ove godine Ferrari je jednostavno lošiji od McM ili ti da je McM puno bolji, kako god, čak se i neki niže na gridu drže bolje od Ferraria.. I kaj bi sad čovek trebal nije čudak da izvodi čuda... Daje koliko mu bolid pruža, dozvoljava. Znam loše zvući, kao da vozi dobro koliko mu je dobar bolid..! No kad je tako kako je..
TF110 - Toyota F1 '10
slika"
Avatar
alonso is the best
Početnik
Početnik
Postovi: 169
Pridružen/a: 05 ruj 2007, 19:11
Ja sam: Vozač
Navijam za: Alonso Ferrari
Lokacija: Split

f

Post Postao/la alonso is the best »

outlaw je napisao/la:Kimi teska banana :lol: :lol:

50.000.000 :roll: :lol:

A nedavno je galamio kako to Hamilton ne vidi crveno svjetlo :lol: :lol: :lol:
dobro kimiju je ipak semafor bio deset puta manji nego hamiltonu
Avatar
The Greatest
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 907
Pridružen/a: 30 kol 2007, 19:07
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari i Alonsa
Lokacija: Gunja

Post Postao/la The Greatest »

Mr. Spinx je napisao/la:
Nitrous Oxide Systems je napisao/la:zna li netko jel sve uredu s kimijevim bolidom nakon onog izleta danas?
Pa ako su mu zamijenili zadnji spojler, promjenili svijetlo i neke sitnice. Onda je sve u redu. Nije bio neki teži crash. Samo plastika.
No Fisico je imao veći crash, zbog Kimia. Naime kad je KR udario u zaštitni zid, iz zida se na stazu navukla voda, pa još je sve to u samome zavoju, i Fisico fliped out of grip...
ivana.zagreb je napisao/la: e da nisam gledala prošle godine ja sad nebi vjerovala (kako sad vozi) da je aktualni svjetski prvak
u kvalifikacijama ništa (ajde opravdanje gume) a kaj mu je opravdanje za ove greške koje radi u posljednje vrijeme....na prošloj utrci je skoro ubio mehaničara
Možda ti uopće ne pratiš F1.. :-k Naj se srditi, no pogledaj tu bližu povijest Kimia, imaš na "TiCijev" filmića koliko češ, da ti dokažu koliko je dobar i brz Kimi Raikkonen. Svi vozaći rade greške i griješe na veliko. Al nekako svima samo Kimieve privlače pažnju, a to znaći samo jedno, da svi gledaju F1 samo zbog Kimia. Meni drago, jer istina je da malo šteka ovu godinu no najbrži je vozač na gridu od kada je došao u F1.! I kao fanu KiRa nikada mi niko neče dokazat suprotno, dok se ne pojavi neki brži i bolji vozać.. I ja sam prije bio bolji u nečemu, no danas mi je to nešto rutina jel bolje nemogu, pa se borim sa frustracijom jel bolje nemogu.. Ove godine Ferrari je jednostavno lošiji od McM ili ti da je McM puno bolji, kako god, čak se i neki niže na gridu drže bolje od Ferraria.. I kaj bi sad čovek trebal nije čudak da izvodi čuda... Daje koliko mu bolid pruža, dozvoljava. Znam loše zvući, kao da vozi dobro koliko mu je dobar bolid..! No kad je tako kako je..
Kupi mi majko top! Čovječe iz ovog tvog posta izlazi da je Ferrari među najlošim autima ove sezone a ne najbolji! Ferrari je najbolji auto uverljivo ove sezone. Svako ko govori drugačije, govori neistinu. To vidimo po rezultatima Masse, a to što Kimija ništa ne zanima to je druga priča.
Avanti FER, Avanti!!!
ivana.zagreb
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2042
Pridružen/a: 23 srp 2005, 15:01
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la ivana.zagreb »

tomidix je napisao/la:
ivana.zagreb je napisao/la:kaj kimi još radi u formuli1?

mislim mogao bi raditi umjesto onih lutki na crash testovima
Hahahaha... Samo cu jedno pitanje postavit... TKO TO KOMENTIRA ZA KIMIJA? Netko tko zavija za... velikog Fernandovog vodonosu Đankarla Fizičelu koji je za sve, samo nije za te neke kreš testove... hahahaha
da nije tog Đankarla Fizičele neki nebi osvojili naslov 2005-te
taj čovjek je bio lutka u renaultu ali je bar svoj posao obavljao kak treba i kak su mu rekli

:off:
Ma ja sam Fisico-fan...
"Životni izazovi nemaju zadaću uništiti te, njihova je uloga pomoći ti da otkriješ tko si" BERNICE JOHNSON REAGON
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Post Postao/la Schumy.d »

The Greatest je napisao/la: Ferrari je najbolji auto uverljivo ove sezone. Svako ko govori drugačije, govori neistinu.
hmmm...
Pa baš nije UVJERLJIVO najbolji! :( ;)
Avatar
edo
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 969
Pridružen/a: 13 kol 2007, 18:59
Ja sam: Vozač
Navijam za: FELIPE MASSA
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Post Postao/la edo »

Schumy.d je napisao/la:
The Greatest je napisao/la: Ferrari je najbolji auto uverljivo ove sezone. Svako ko govori drugačije, govori neistinu.
hmmm...
Pa baš nije UVJERLJIVO najbolji! :( ;)
Ferrari baš nije uvjerljivo najbolji,čak je Mclaren imao pobijede
sa puno većom razlikom i onaj ko tvrdi da je ferrari najbolji uvjerljivo
auto ove sezone nije realan,već pretjerano subjektivan...
BH FORD KLUB-FORZA FELIPE...
SRV
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 883
Pridružen/a: 14 ruj 2007, 20:02
Navijam za: McLaren

Post Postao/la SRV »

Da nije bilo onih silnih kvarova, bio bi. ;) I kvantitativno, i kvalitativno. :D
keexx
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1099
Pridružen/a: 07 tra 2008, 22:51
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren-Mercedes
Lokacija: somewhere else

Post Postao/la keexx »

Moram priznat da sam očekivao da će Ferrari bit puno uvjerljiviji, a i od Kimia sam očekivao barem prvi red... No ne bunim se... :D
Vidjet ćemo sutra kako će se utrka razvijat...
slika slika
Avatar
Kenny
Legenda
Legenda
Postovi: 4875
Pridružen/a: 09 svi 2007, 17:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Williams i MS

Post Postao/la Kenny »

ivana.zagreb je napisao/la:
tomidix je napisao/la:
ivana.zagreb je napisao/la:kaj kimi još radi u formuli1?

mislim mogao bi raditi umjesto onih lutki na crash testovima
Hahahaha... Samo cu jedno pitanje postavit... TKO TO KOMENTIRA ZA KIMIJA? Netko tko zavija za... velikog Fernandovog vodonosu Đankarla Fizičelu koji je za sve, samo nije za te neke kreš testove... hahahaha
da nije tog Đankarla Fizičele neki nebi osvojili naslov 2005-te
taj čovjek je bio lutka u renaultu ali je bar svoj posao obavljao kak treba i kak su mu rekli

:off:
A da ne navijaš ti možda i za Nelsona?
slika
Pa čovjek kaže - osjećaj. Ako je osjećaj, onda je osjećaj. Na temelju osjećaja :) - dmarijon
Avatar
The Greatest
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 907
Pridružen/a: 30 kol 2007, 19:07
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari i Alonsa
Lokacija: Gunja

Post Postao/la The Greatest »

Kimi ih je stvarno potrgal danas.
Avanti FER, Avanti!!!
Avatar
edo
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 969
Pridružen/a: 13 kol 2007, 18:59
Ja sam: Vozač
Navijam za: FELIPE MASSA
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Post Postao/la edo »

The Greatest je napisao/la:Kimi ih je stvarno potrgal danas.
mora da je max pun,a ostali prazni... :lol:

i da kažem da imam osječaj da sutra kimi radi belaj na startu,zna on to...
forza kimi&massa...
BH FORD KLUB-FORZA FELIPE...
Avatar
Friga
Postovi: 147
Pridružen/a: 02 svi 2008, 10:59
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi Raikkonen
Lokacija: Galgovo

Post Postao/la Friga »

ante sexy je napisao/la:hahahahahaahaha daj malo smiri doživljaj
U svezi čega. A čiji fan si ti, pobogu.. Tvoj je sigurno loš i spor po tebi, pa baš zato navijaš za njega. Pogledaj si utrku iz 2001. u Australiji. Možda ti bude jasnije.. Meni jedna lasta uvijek čini prolječe(pogotovo ako nije slon)..
The Greatest je napisao/la:Kupi mi majko top! Čovječe iz ovog tvog posta izlazi da je Ferrari među najlošim autima ove sezone a ne najbolji! Ferrari je najbolji auto uverljivo ove sezone. Svako ko govori drugačije, govori neistinu. To vidimo po rezultatima Masse, a to što Kimija ništa ne zanima to je druga priča.
Iz mog posta proizlazi da je lošiji od McM-a.

Massa rijetko kad šta dokaže, uglavno samo to da vozi dobar, po tebi najbolji bolid na gridu. Ništa više. Ništa specijalno. Nisam fan ugroženih, pa neznam gdje je to on šta dokazao, sem kad je sjeo u Ferrari i dokazao da je dobar, brz bolid bez obzira ko ga vozi. Barichello je puno bolji vozač, a on je to i dokazao. Jel gdje je bio Massa prije Ferraria!?
:driver:

Za Kimia, ako ti smeta, taj neki vaš izmišljen stav da ga ništa ne zanima, druge godine i nadalje češ bit miran. A ne osvoji li prvenstvo i Ferrari če bit miran al na drugom mjestu.
Meni svejedno ko i sve godine do sada. Ko god da ga osvoji koja god momčad il vozač ja mu ČESTITAM.

Mali, namjerio si se na krivog čovjeka.
p.s. Ako ti mama i kupi top. Ispali se u stvarni svijet i prestani maštat.
TF110 - Toyota F1 '10
slika"
Odgovori