Kimi Raikkonen [#7]

Povijesne utrke, vozači, timovi, bolidi...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
ivana.zagreb
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2042
Pridružen/a: 23 srp 2005, 15:01
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la ivana.zagreb »

duboko se nadam da će kimi nekaj sutra napraviti
Ma ja sam Fisico-fan...
"Životni izazovi nemaju zadaću uništiti te, njihova je uloga pomoći ti da otkriješ tko si" BERNICE JOHNSON REAGON
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Post Postao/la Scuderia »

Mr. Spinx je napisao/la: U svezi čega. A čiji fan si ti, pobogu.. Tvoj je sigurno loš i spor po tebi, pa baš zato navijaš za njega. Pogledaj si utrku iz 2001. u Australiji. Možda ti bude jasnije.. Meni jedna lasta uvijek čini prolječe(pogotovo ako nije slon)..

Iz mog posta proizlazi da je lošiji od McM-a.

Massa rijetko kad šta dokaže, uglavno samo to da vozi dobar, po tebi najbolji bolid na gridu. Ništa više. Ništa specijalno. Nisam fan ugroženih, pa neznam gdje je to on šta dokazao, sem kad je sjeo u Ferrari i dokazao da je dobar, brz bolid bez obzira ko ga vozi. Barichello je puno bolji vozač, a on je to i dokazao. Jel gdje je bio Massa prije Ferraria!?
:driver:

Za Kimia, ako ti smeta, taj neki vaš izmišljen stav da ga ništa ne zanima, druge godine i nadalje češ bit miran. A ne osvoji li prvenstvo i Ferrari če bit miran al na drugom mjestu.
Meni svejedno ko i sve godine do sada. Ko god da ga osvoji koja god momčad il vozač ja mu ČESTITAM.

Mali, namjerio si se na krivog čovjeka.
p.s. Ako ti mama i kupi top. Ispali se u stvarni svijet i prestani maštat.

Sto se tice Masse, si pogledao kvalifikacije danas?

Dalje, sto se tice Kimia, tebi je to u redu da on tulumari, za...va se dok drugi proucavaju stazu ( mislim na Valenciju) Aktualni svjetski prvak dok svi testiraju on pije.... :roll: i onda mi tak nesto napises " izmisljen stav". Nije vec je to tak, jer da ga zanima i on bi testirao.Nismo samo mi izjavili da ga nista ne zanima,to su rekli vec i u Ferrariju pa na kraju i Ecelstone.
slika
Avatar
The Greatest
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 907
Pridružen/a: 30 kol 2007, 19:07
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari i Alonsa
Lokacija: Gunja

Post Postao/la The Greatest »

Mr. Spinx je napisao/la:
ante sexy je napisao/la:hahahahahaahaha daj malo smiri doživljaj
U svezi čega. A čiji fan si ti, pobogu.. Tvoj je sigurno loš i spor po tebi, pa baš zato navijaš za njega. Pogledaj si utrku iz 2001. u Australiji. Možda ti bude jasnije.. Meni jedna lasta uvijek čini prolječe(pogotovo ako nije slon)..
The Greatest je napisao/la:Kupi mi majko top! Čovječe iz ovog tvog posta izlazi da je Ferrari među najlošim autima ove sezone a ne najbolji! Ferrari je najbolji auto uverljivo ove sezone. Svako ko govori drugačije, govori neistinu. To vidimo po rezultatima Masse, a to što Kimija ništa ne zanima to je druga priča.
Iz mog posta proizlazi da je lošiji od McM-a.

Massa rijetko kad šta dokaže, uglavno samo to da vozi dobar, po tebi najbolji bolid na gridu. Ništa više. Ništa specijalno. Nisam fan ugroženih, pa neznam gdje je to on šta dokazao, sem kad je sjeo u Ferrari i dokazao da je dobar, brz bolid bez obzira ko ga vozi. Barichello je puno bolji vozač, a on je to i dokazao. Jel gdje je bio Massa prije Ferraria!?
:driver:

Za Kimia, ako ti smeta, taj neki vaš izmišljen stav da ga ništa ne zanima, druge godine i nadalje češ bit miran. A ne osvoji li prvenstvo i Ferrari če bit miran al na drugom mjestu.
Meni svejedno ko i sve godine do sada. Ko god da ga osvoji koja god momčad il vozač ja mu ČESTITAM.

Mali, namjerio si se na krivog čovjeka.
p.s. Ako ti mama i kupi top. Ispali se u stvarni svijet i prestani maštat.
Nisam se ja namjerio ni na koga! Ako po tvojoj logici Massa pokazuje da je Ferrari dobar auto, šta bi tek Kimi trebao da radi sa njim? I nisam ja baš mali znaš, a vjerovatno sam i stariji, tako da...
Avanti FER, Avanti!!!
Avatar
The Greatest
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 907
Pridružen/a: 30 kol 2007, 19:07
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari i Alonsa
Lokacija: Gunja

Post Postao/la The Greatest »

ivana.zagreb je napisao/la:duboko se nadam da će kimi nekaj sutra napraviti
Ja se nadam da ga makar niko na startu ne obiđe. Ali imam osjećaj da će ga i Alonso na startu obić'.
Avanti FER, Avanti!!!
Avatar
-Briatore-
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1498
Pridružen/a: 28 vel 2006, 09:28
Ja sam: Vozač

Post Postao/la -Briatore- »

ivana.zagreb je napisao/la:duboko se nadam da će kimi nekaj sutra napraviti
Da, promašit će brzinu i ubacit u rikverc na startu. Ko je ono iza njega? :D
The Greatest je napisao/la: Nisam se ja namjerio ni na koga! Ako po tvojoj logici Massa pokazuje da je Ferrari dobar auto, šta bi tek Kimi trebao da radi sa njim? I nisam ja baš mali znaš, a vjerovatno sam i stariji, tako da...
Vi ste dva mala namjerena jedan na drugog.
Avatar
A Senna fan
Postovi: 61
Pridružen/a: 26 ožu 2008, 19:52
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimmi
Lokacija: Podravina moja mila

Post Postao/la A Senna fan »

Sve će se vidjeti sutra, GO Kimi
Veži konja gdje ti Aga kaže, pa makar konj i krepao !!!
ivana.zagreb
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2042
Pridružen/a: 23 srp 2005, 15:01
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Zagreb

Post Postao/la ivana.zagreb »

ivana.zagreb je napisao/la:duboko se nadam da će kimi nekaj sutra napraviti
hmmm da napravio je :D
Ma ja sam Fisico-fan...
"Životni izazovi nemaju zadaću uništiti te, njihova je uloga pomoći ti da otkriješ tko si" BERNICE JOHNSON REAGON
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Post Postao/la Schumy.d »

ivana.zagreb je napisao/la:
ivana.zagreb je napisao/la:duboko se nadam da će kimi nekaj sutra napraviti
hmmm da napravio je :D
A, jbg, peh... :(
Sjeti se starta!! :D
Avatar
K1M1
HNL kladionica majstor
HNL kladionica majstor
Postovi: 2096
Pridružen/a: 06 srp 2008, 23:09
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi i Frijns
Lokacija: Rijeka

Post Postao/la K1M1 »

Ma svaka čast kimi. Zato ga i volim, jer ima muda i uvjek ide na nož. Starno šteta za odustajanje, ali svaka čast hamiltonu na fenomenalnoj borbi i riziku.
Maestro
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1113
Pridružen/a: 18 sij 2008, 20:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso
Lokacija: Čapljina City
Kontakt:

Post Postao/la Maestro »

A joj, sad mi ga je već žao. Muški se borio i htio je tu pobjedu, ali zidovi uvijek vrebaju... Zalijepio se u njega kao magnet, ali šta ćeš!? To je F1 i nitko ne može ništa zamjeriti Kimiju na ovoj utrci. Tako je moralo biti (ili nije) i šta sad!? S ovim je izgubio naslov sada. Navijam da Massa uzme naslov ove godine.
kakav potpis staviti???
Avatar
The Greatest
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 907
Pridružen/a: 30 kol 2007, 19:07
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari i Alonsa
Lokacija: Gunja

Post Postao/la The Greatest »

K1M1 je napisao/la:Ma svaka čast kimi. Zato ga i volim, jer ima muda i uvjek ide na nož. Starno šteta za odustajanje, ali svaka čast hamiltonu na fenomenalnoj borbi i riziku.
sve je to uredu ali nije imao potrebu toliko riskirat'. Vidiš, samo da je ostao iza Hamiltona, dobio bi pobjedu. Ali, lako je bit' general poslije rata!
Avanti FER, Avanti!!!
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Post Postao/la Schumy.d »

The Greatest je napisao/la: sve je to uredu ali nije imao potrebu toliko riskirat'. Vidiš, samo da je ostao iza Hamiltona, dobio bi pobjedu. Ali, lako je bit' general poslije rata!
Ali opet bi onda izgubio 2 boda u odnosu na Hamiltona, a Kimi je baš trebao jednu pobjedu za podizanje morala! ;)
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Post Postao/la schuey »

Schumy.d je napisao/la: Ali opet bi onda izgubio 2 boda u odnosu na Hamiltona, a Kimi je baš trebao jednu pobjedu za podizanje morala! ;)
a sad treba utopit tugu,mislim da mi to nebu teško :lol:
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Ante sexy
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1140
Pridružen/a: 21 lis 2007, 09:41
Ja sam: Vozač
Navijam za: M.Schumachera
Lokacija: Zadar

Post Postao/la Ante sexy »

:D noob radi piruete al jako loša izvedba kad se rade piruete nesmi se udariti u zid
Avatar
os-ferrari
Postovi: 85
Pridružen/a: 25 srp 2007, 00:22
Navijam za: Nikoga
Lokacija: osijek

Post Postao/la os-ferrari »

Maestro je napisao/la:...S ovim je izgubio naslov sada. Navijam da Massa uzme naslov ove godine.
nije jos! znas da se kimi vraca kad god je otpisan! :p
Maestro
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1113
Pridružen/a: 18 sij 2008, 20:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso
Lokacija: Čapljina City
Kontakt:

Post Postao/la Maestro »

os-ferrari je napisao/la:
Maestro je napisao/la:...S ovim je izgubio naslov sada. Navijam da Massa uzme naslov ove godine.
nije jos! znas da se kimi vraca kad god je otpisan! :p

Znam da misliš na prošlu sezonu, ali Hamilton (vjerujem) neće ponoviti Kinu i Brazil. Kimi mora vratiti Felipeu Brazil, htio to ili ne, jednostavno mora. (u protivnom je pakŠu). Žao mi ga je, ali Massa je trenutno brži od njega. (osim na Spa).
kakav potpis staviti???
Avatar
os-ferrari
Postovi: 85
Pridružen/a: 25 srp 2007, 00:22
Navijam za: Nikoga
Lokacija: osijek

Post Postao/la os-ferrari »

Maestro je napisao/la:
os-ferrari je napisao/la:
Maestro je napisao/la:...S ovim je izgubio naslov sada. Navijam da Massa uzme naslov ove godine.
nije jos! znas da se kimi vraca kad god je otpisan! :p

Znam da misliš na prošlu sezonu, ali Hamilton (vjerujem) neće ponoviti Kinu i Brazil. Kimi mora vratiti Felipeu Brazil, htio to ili ne, jednostavno mora. (u protivnom je pakŠu). Žao mi ga je, ali Massa je trenutno brži od njega. (osim na Spa).
:D slazem se!
a pridruzujem se i tvojim nadama da massa digne prvenstvo! :thumbup:
Avatar
K1M1
HNL kladionica majstor
HNL kladionica majstor
Postovi: 2096
Pridružen/a: 06 srp 2008, 23:09
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi i Frijns
Lokacija: Rijeka

Post Postao/la K1M1 »

Maestro je napisao/la: Znam da misliš na prošlu sezonu, ali Hamilton (vjerujem) neće ponoviti Kinu i Brazil. Kimi mora vratiti Felipeu Brazil, htio to ili ne, jednostavno mora. (u protivnom je pakŠu). Žao mi ga je, ali Massa je trenutno brži od njega. (osim na Spa).
Pa nije baš samo u spa. Kimi je bio brži i u australiji, maleziji, španjolskoj, francuskoj, al priznajem da je massa trenutno konstantniji i u boljoj formi i iskreno mu želim naslov. Al neka ga osvoji pobijedivši lewisa na stazi, a ne glupavim fia-inim odlukama.
Avatar
Walter
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2252
Pridružen/a: 27 vel 2008, 15:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Pored mutne Save
Kontakt:

Post Postao/la Walter »

Raikkonen: Bilo je ili pobjeda ili ništa

Kimi Raikkonen je rekao da drugo mjesto za njega na VN Belgije nije dolazilo u obzir. Bilo je, kaže, ili pobjeda ili odustajanje,

Na njegovu i žalost Ferrarijevih navijača dogodilo se ovo drugo: Finac je izletio u pretposljednjem krugu na Bus Stop šikani.

"Bio sam spreman pobijediti ili izgubiti, no, nažalost, izletio sam." rekao je Raikkonen po završetku utrke. "Samo sam želio pobijediti. Zanio sam se u brzom lijevom zavoju. Pokušao sam se vratiti na stazu i iskontrolirati bolid, ali izvrtio sam se." dodao je.

"Trebao sam osvojiti bodove i zato sam želio pobijediti ili izgubiti, ali izletio sam. Nažalost... Nisam želio završiti drugi i tako izgubiti bodove. Vidjet ćemo što dalje možemo napraviti."


Raikkonen se s Hamiltonom dodirnuo nekoliko puta u borbi za poziciju, a jedan je incident dospio i pod vijećanje sudaca.


Radi se o Hamiltonovom presjecanju šikane nakon kontakta s Raikkonenom. Iako ga je propustio, zbog nesposrtskog stjecanja konkurentne prednosti, Hamilton je zadržao momentum i Raikkonena pretekao već na sljedećem zavoju.


Sam Raikkonen nije želio komentirati taj incident.

"Postoje pravila o presjecanju šikane i stjecanju prednosti. Suci sada to pregledavaju, a ja nemam ništa za reći."

S obzirom da u vozačkom poretku za Hamiltonom sada zaostaje ogromna 23 boda, Raikkonen je najavio da do kraja sezone jedino planira pobjeđivati na utrkama.


"Nije do mene hoće li Massa pobjeđivati ili ne. Ja ću napraviti najbolje što mogu i vidjet ćemo kakva će biti situacija. Ja ću pokušati pobjeđivati, a za ostalo ćemo vidjeti."

A za ostalo će u narednom tjednu najvjerojatnije vidjeti Ferrarijev menadžment. Iako pod strašnim pritiskom izdašnih sponzora koji žele Raikkonena na prvom mjestu, glasine o instalaciji Masse na mjesto prvog vozača Scuderije sada dobivaju određeniju formu.
slika
Avatar
Ćale od Lewisa
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1595
Pridružen/a: 13 srp 2008, 11:40
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mercedes
Lokacija: Labin

Post Postao/la Ćale od Lewisa »

Ja mislim da se u Ferrariu trebaju okrenut Kimiu jer je danas pokazao svoje kvalitete koje su mnogi zaboravili i njegovu borbenost na stazi. Brzina, iskustvo u pretjecanju, zatvaranje, obrana...sve taj čovjek ima i odlaskom njega mislim da bi F1 puno izgubila, jer takvih boraca kao što je Kimi je malo na stazi. Trenutno još Lewis i Alonso, samo što Alonso još nema pravog bolida pa da se bori s pravim momcima
slika
Avatar
ivan599
Početnik
Početnik
Postovi: 315
Pridružen/a: 19 ožu 2008, 21:31
Navijam za: Michaela Schumachera

Post Postao/la ivan599 »

Ja kao veliki fan Ferraria i Kimija duboko se nadam da nece napustit Ferrari i prepustit crvenog konjica Alonsu jer Alonso ne zasluzuje sjest u Ferrari.
Pogledajmo samo što je u mercedesu napravio u jednoj jedinoj sezoni.Nadam se da Ferrari nece napravit takv pogrešku makar jedan od glavnih sponzora Ferrarija je i Alonzov sponzor pa ga oni žele u Ferrariju.
slika
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Post Postao/la Scuderia »

Ćale od Lewisa je napisao/la:Ja mislim da se u Ferrariu trebaju okrenut Kimiu jer je danas pokazao svoje kvalitete koje su mnogi zaboravili i njegovu borbenost na stazi. Brzina, iskustvo u pretjecanju, zatvaranje, obrana...sve taj čovjek ima i odlaskom njega mislim da bi F1 puno izgubila, jer takvih boraca kao što je Kimi je malo na stazi. Trenutno još Lewis i Alonso, samo što Alonso još nema pravog bolida pa da se bori s pravim momcima
Nije li mozda kasno za to?
slika
Avatar
ivan599
Početnik
Početnik
Postovi: 315
Pridružen/a: 19 ožu 2008, 21:31
Navijam za: Michaela Schumachera

Post Postao/la ivan599 »

Scuderia je napisao/la:
Ćale od Lewisa je napisao/la:Ja mislim da se u Ferrariu trebaju okrenut Kimiu jer je danas pokazao svoje kvalitete koje su mnogi zaboravili i njegovu borbenost na stazi. Brzina, iskustvo u pretjecanju, zatvaranje, obrana...sve taj čovjek ima i odlaskom njega mislim da bi F1 puno izgubila, jer takvih boraca kao što je Kimi je malo na stazi. Trenutno još Lewis i Alonso, samo što Alonso još nema pravog bolida pa da se bori s pravim momcima
Nije li mozda kasno za to?
Ugovori su tu da se raskidaju ;)
slika
Avatar
Ferrari4ever
Test vozač
Test vozač
Postovi: 628
Pridružen/a: 21 lip 2008, 20:07
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Ferrari - Massa
Lokacija: DALMACIJA

Post Postao/la Ferrari4ever »

Nisam mogla do interneta ova 2 dana , ali moram samo reć da je Kimi u ovoj utrci pokazao kako je najbolji kad je sam ispred i kad je suho - svaka čast vrhunska vožnja i da je ostalo suho nitko mu ne bi moga prić , ali čim su pale 2-3 kapi bio mu je kraj i samo je bilo pitanje kad će ga Hami skinit . Ipak šteta za njega bilo bi mu bolje da se zadovoljio 2. mjestom ... :-k ne znam
... Forza Massa ...
Avatar
A Senna fan
Postovi: 61
Pridružen/a: 26 ožu 2008, 19:52
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimmi
Lokacija: Podravina moja mila

Post Postao/la A Senna fan »

K1M1 je napisao/la:Ma svaka čast kimi. Zato ga i volim, jer ima muda i uvjek ide na nož. Starno šteta za odustajanje, ali svaka čast hamiltonu na fenomenalnoj borbi i riziku.
Slažem se sa tobom, pravi je vozač.
Sve ili ništa, mada to nije u redu jer se broje bodovi, al šta češ to je " naš " Kimi i zato ga volimo.
Go, Kimi go !!!
Veži konja gdje ti Aga kaže, pa makar konj i krepao !!!
Odgovori