Kimi Raikkonen [#7]

Povijesne utrke, vozači, timovi, bolidi...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Avatar
Cool Finn
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 529
Pridružen/a: 26 svi 2007, 18:11
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Kimi ynna Heikki
Lokacija: Zg/Hel
Kontakt:

Post Postao/la Cool Finn »

:roll: najgluplja izjava koju sam ikad pročitala...neznam dal to glupi novinari izmišljaju ili je Ecclestone tolko glup da daje takve izjave na razini gospodina Dijakovića
Zadnja izmjena: Cool Finn, dana/u 03 ruj 2008, 22:02, ukupno mijenjano 1 put.
slika
Liata kanssa se parhain, arpanoppa kaltainen se huilata!
Avatar
Walter
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2252
Pridružen/a: 27 vel 2008, 15:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Pored mutne Save
Kontakt:

Post Postao/la Walter »

Trebam dobar rezultat na Spa

Raikkonen
slika
Avatar
Ćale od Lewisa
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1595
Pridružen/a: 13 srp 2008, 11:40
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mercedes
Lokacija: Labin

Post Postao/la Ćale od Lewisa »

edo je napisao/la:Neka onda kimi pogleda kako je massa preticao u australiji,canadi,mađarskoj...i neka malo manje pije i posveti
se svojoj f1 karijeri...
Gdje je Massa bio dok se Kimi borio s Schumacherom i Montoyom...neznam baš ko bi od kog trebo učit
slika
Avatar
edo
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 969
Pridružen/a: 13 kol 2007, 18:59
Ja sam: Vozač
Navijam za: FELIPE MASSA
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Post Postao/la edo »

Ćale od Lewisa je napisao/la:
edo je napisao/la:Neka onda kimi pogleda kako je massa preticao u australiji,canadi,mađarskoj...i neka malo manje pije i posveti
se svojoj f1 karijeri...
Gdje je Massa bio dok se Kimi borio s Schumacherom i Montoyom...neznam baš ko bi od kog trebo učit
Važno je to da kad god kimi kaže nešto,kao sad za preticanja,njegovo fanovi se u to kunu kao u zakletvu tačka,e sad je ispalo majstor kimi
nije u mogućnosti da pretiće,jer bože moj takva je današnja F1...

prde metla kimi...
BH FORD KLUB-FORZA FELIPE...
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Post Postao/la schuey »

edo je napisao/la:
Važno je to da kad god kimi kaže nešto,kao sad za preticanja,njegovo fanovi se u to kunu kao u zakletvu tačka,e sad je ispalo majstor kimi
nije u mogućnosti da pretiće,jer bože moj takva je današnja F1...

prde metla kimi...
ovo ima strašne veze sa svim ovim jel :roll: Kuriš frku bezveze i kao što ti rekoh dosadan si,naporan i tvrdoglav ko k**ac,daj se okani više
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Avatar
Krscho
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1160
Pridružen/a: 31 kol 2008, 08:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1HR TMNF Team

Post Postao/la Krscho »

Ima edo pravo, a ovakve razgovore vidio sam na mnogo foruma.

Kimi se uzdiže previše u visine, kimi nije ništa bolji od masse, a ako je tako superiorniji kako to da massa pokazuje 100 puta bolju formu, a ne kad je massa puno bolji svi odma počneju pričat o nekoj kimijevoj krizi.
Uz poštovanje spsutite se na zemlju i sagledajte činjenice.
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Post Postao/la schuey »

Krscho je napisao/la:Ima edo pravo, a ovakve razgovore vidio sam na mnogo foruma.

Kimi se uzdiže previše u visine, kimi nije ništa bolji od masse, a ako je tako superiorniji kako to da massa pokazuje 100 puta bolju formu, a ne kad je massa puno bolji svi odma počneju pričat o nekoj kimijevoj krizi.
Uz poštovanje spsutite se na zemlju i sagledajte činjenice.
činjenice:
Kimi-prvak,dva puta vice prvak,najplaćeniji vozač
Massa-najbolje mjesto3. sve ostalo nije vrijedno spomena,vodonoša

O čem majke ti vi pričate,eto činjenice,Prva i jedina sezona gdje iako još griješi Massa je u dobroj situaciji i sad je on Bog i batina,ma vi tutleki koji tak mislite nemate pojma o ničem. Ne da je Kimi izmislio formulu za Massu nego kao što sam reko,Massa nikad neće postić ovo kaj je kimi do sad postigo. I je Kimi bolji,i bit će na kraju ove sezone bolji,osim ako nebu Massa trebo njegovu pomoć pri direktnom okršaju,ostalo su sve priče za bebe... A o uzdizanju možemo pričat do kad hočeš,pa svi sve uzdižu,pogle od Alonsa i Hamija pa do MASSE,jer tvrdnje da je on najbolji na svijetu su najveće gluposti koje netko može izjavit,ali,ima i toga
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Avatar
Krscho
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1160
Pridružen/a: 31 kol 2008, 08:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1HR TMNF Team

Post Postao/la Krscho »

ma vi tutleki koji tak mislite nemate pojma o ničem.
Prije nego ovako napneš nekoga infomiraj se o njemu, neznaš me i neznaš moja saznanja, tvoj post je izuzetno neprijateljski nastrojen činjenicom da imam par postova na forumu a ti si tu duže vrijeme ne daje ti pravo da sebe uzdigneš i smatraš da je tvoje mišljenje jedino pravo.

Ako moraš imate izravan post prema osobi to je neprijateljstvo, drži se činjenica a ne naklapanja, i to činjenica o temama o formuli a ne o ljudima koji komentiraju te teme.

A sad na formulu.

Veliš da je Kimi prvak, je istina ali za mene on po ničemu to nije zaslužio, njegov naslov je poklonjen od strane mclarena i alonsa i hamiltona, prije svega mclarena jer se našo u takvoj situaciji di je izgubio sve a imo je sve na pladnju.

Massa je bio vodonoša Schumaheru kad je došo u Ferrari istina, ali on se u ferrariju dokazo, on ima nesto sta kimi niakd nece imat.

Kimi je uz dužno poštovanje bezobrazno đ*bre zbog guranja fotografa i onog dijeteta, teško mu iblo stat za autogram, a vi koji smatrate da nije gurno dijete znam vas, i ja sam bio takav ali ja sam sagledo sve aspekte i Kimi je najviše kriv, takav vozač kao Kimi nema sto trazit u f1 više, on je svoje odvozio. Još kad se sjetim valencije i kad je na crveno krenuom, niej ni razmisljo o posljedicama kakve bi mogle bit, baš me zanima dal se poslije išo ispričat onom mehaničaru u bolnicu ili di je već.
Avatar
zvjerko
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1589
Pridružen/a: 09 lip 2007, 23:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Pirelli i DRS

Post Postao/la zvjerko »

Krscho je napisao/la:...Kimi je uz dužno poštovanje bezobrazno đ*bre zbog guranja fotografa i onog dijeteta, teško mu iblo stat za autogram, a vi koji smatrate da nije gurno dijete znam vas, i ja sam bio takav ali ja sam sagledo sve aspekte i Kimi je najviše kriv, takav vozač kao Kimi nema sto trazit u f1 više, on je svoje odvozio. Još kad se sjetim valencije i kad je na crveno krenuom, niej ni razmisljo o posljedicama kakve bi mogle bit, baš me zanima dal se poslije išo ispričat onom mehaničaru u bolnicu ili di je već.
Jesu li to ti "svi aspekti"? Npr jesi li vidio fotku zbog koje je odgurnuo fotografa! Pravila igre postoje za sve, a baš i ne mislim da je fotograf to "slučajno" zaboravio i "unio se u facu i blicnuo ga"! U Valenciji krenuo na crveno?!? Izgleda da nismo gledali istu utrku.

I šta ti znači ono - znam vas-?
Krscho je napisao/la:...Ako moraš imate izravan post prema osobi to je neprijateljstvo, drži se činjenica a ne naklapanja, i to činjenica o temama o formuli a ne o ljudima koji komentiraju te teme.
I onda spočitavaš nekom ponašanje na forumu?

Uz dužno poštovanje - tvoj post odaje osobu koja navija za McM i tu završava svaka realnost. Sagledavanje aspekata ti je jaaako navijački obojano!
Ante sexy
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1140
Pridružen/a: 21 lis 2007, 09:41
Ja sam: Vozač
Navijam za: M.Schumachera
Lokacija: Zadar

Post Postao/la Ante sexy »

zvjerko je napisao/la:
Krscho je napisao/la:...Kimi je uz dužno poštovanje bezobrazno đ*bre zbog guranja fotografa i onog dijeteta, teško mu iblo stat za autogram, a vi koji smatrate da nije gurno dijete znam vas, i ja sam bio takav ali ja sam sagledo sve aspekte i Kimi je najviše kriv, takav vozač kao Kimi nema sto trazit u f1 više, on je svoje odvozio. Još kad se sjetim valencije i kad je na crveno krenuom, niej ni razmisljo o posljedicama kakve bi mogle bit, baš me zanima dal se poslije išo ispričat onom mehaničaru u bolnicu ili di je već.
Jesu li to ti "svi aspekti"? Npr jesi li vidio fotku zbog koje je odgurnuo fotografa! Pravila igre postoje za sve, a baš i ne mislim da je fotograf to "slučajno" zaboravio i "unio se u facu i blicnuo ga"!
Mora da mu se i ono jadno nevino krhko djete isto unjelo u facu
Dok čovjek nema emocije i ne smije se tu nešto ne štima možda mrzi jednu djecu :D
Avatar
zvjerko
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1589
Pridružen/a: 09 lip 2007, 23:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Pirelli i DRS

Post Postao/la zvjerko »

Ante sexy je napisao/la:Mora da mu se i ono jadno nevino krhko djete isto unjelo u facu
Dok čovjek nema emocije i ne smije se tu nešto ne štima možda mrzi jednu djecu :D
Nije dijete ali mama je. Ako ne pokazuje emocije ne znači da ih nema!
Avatar
Krscho
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1160
Pridružen/a: 31 kol 2008, 08:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1HR TMNF Team

Post Postao/la Krscho »

Uz dužno poštovanje - tvoj post odaje osobu koja navija za McM i tu završava svaka realnost.
Eto vidiš ovdje si u krivu.
Ja sam oduvijek navijač ferrarija ali to ne znači da slijepo moram vjerovati u svakog ferrarijevog vozača i uzdizati ga u nebesa kako neki ovdje čine.
Ja sam jednostavno bio objektivan ali nekima je to teško prihvatiti zbog svoje navijačke ajmoreći fanatike, nije to pogrešno ali nekad treba stati i pogledati malo i drugu stranu medalje.

A ako mi ne vjerujete da sam ferrarijev navijač samo pitajte edu, on i ja se znam os drugoga foruma i on zna kolko daleko sam išo štiteći i kimija i massu.
Ante sexy
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1140
Pridružen/a: 21 lis 2007, 09:41
Ja sam: Vozač
Navijam za: M.Schumachera
Lokacija: Zadar

Post Postao/la Ante sexy »

zvjerko je napisao/la:
Ante sexy je napisao/la:Mora da mu se i ono jadno nevino krhko djete isto unjelo u facu
Dok čovjek nema emocije i ne smije se tu nešto ne štima možda mrzi jednu djecu :D
Nije dijete ali mama je. Ako ne pokazuje emocije ne znači da ih nema!
Mama mu se unjela u facu lol pa je srušija jadno djete ni ne osvrnuvči se :D
Ajmo još jednom vidit taj video :D

A što se emocija tiče pa svak ih ima a očito nisu pozitivne kad ih ne pokazuje :lol:
Avatar
zvjerko
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1589
Pridružen/a: 09 lip 2007, 23:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Pirelli i DRS

Post Postao/la zvjerko »

Krscho je napisao/la: Eto vidiš ovdje si u krivu.
Ja sam oduvijek navijač ferrarija ali to ne znači da slijepo moram vjerovati u svakog ferrarijevog vozača i uzdizati ga u nebesa kako neki ovdje čine.
Ja sam jednostavno bio objektivan ali nekima je to teško prihvatiti zbog svoje navijačke ajmoreći fanatike, nije to pogrešno ali nekad treba stati i pogledati malo i drugu stranu medalje.

A ako mi ne vjerujete da sam ferrarijev navijač samo pitajte edu, on i ja se znam os drugoga foruma i on zna kolko daleko sam išo štiteći i kimija i massu.
Ne znam te sa drugog foruma no nije ni važno samo me zanima kako, kao deklarirani navijač ferraria si dopuštaš pljuvanje po jednom od njihovih vozača! Ja isto navijam za ferrari ali ne navijam ni za kojeg vozača (sklon sam onima u crvenom) i ne pljujem ni po kojem čak ni konkuretskima. Istina je da neki previše uzdižu Kimia, ali ti si sa svojim postom otišao u potpuno suprotnu krajnjost. Ne mislim da su gore nabrojani potezi OK ali isto tako ni ne mislim da su "za zatvor". Neki su bili izazvani (fotograf), neki su bili u gužvi gdje se svašta može desiti...
Drugu stranu medalje pogledam i ja ali one najcrnje dijelove ostavljam navijačima suparničkih timova i vozača.
Avatar
tomidix
Test vozač
Test vozač
Postovi: 734
Pridružen/a: 21 ruj 2007, 15:06
Ja sam: Vozač
Navijam za: Alonsa i RF1Team
Lokacija: Prva lijevo...

Post Postao/la tomidix »

Ma taj massa je obican prosjecan vozac koji je u ovih par godina u ferrariju naucio momcad i auto i vozit povrh svega... Kako ide auto tako ide i massa... Ne bi ja reko da je on u nekoj super formi... A Kimi... ne zelim ga braniti jer stvarno ne vozi dobro u zadnje vrijeme, ali sveukupno gledano je bolji vozac... ima ono nesto... s cime moze izvuci malo vise iz bolida... zasto to sada ne radi... to ne zna nitko od nas... kakve probleme covjek ima doma... ne zivi on u ferrarijevom kamionu daleko od svih... sto se tice naslova... mislim da je alonso sve ucinio kako bi pomogao Kimiju ako vec on nemoze bit prvak... hami je ostao sam sa svojih 17 bodova pokopan skup s *enisom... u onom pijesku u kini... a ako netko misli da je mcm "poklonio" naslov Kimiju... oni na kimija nisu uopce racunali... oni su naslov htjeli samo oteti fernandu alonsu... zbog te sebicnosti je kimi profitirao ali to nikako nije nezasluzeno...
SIEMPRE FIELES A FERNANDO ALONSO... RF1Team!!!
"Renault will remain his family, we will miss him - but he will miss us!" - Thank you Fernando!
FA: "Renault is a team and a group of people that I will always keep in my heart."
Ante sexy
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1140
Pridružen/a: 21 lis 2007, 09:41
Ja sam: Vozač
Navijam za: M.Schumachera
Lokacija: Zadar

Post Postao/la Ante sexy »

tomidix je napisao/la:Ma taj massa je obican prosjecan vozac koji je u ovih par godina u ferrariju naucio momcad i auto i vozit povrh svega... Kako ide auto tako ide i massa... Ne bi ja reko da je on u nekoj super formi... A Kimi... ne zelim ga braniti jer stvarno ne vozi dobro u zadnje vrijeme, ali sveukupno gledano je bolji vozac... ima ono nesto... s cime moze izvuci malo vise iz bolida.
Može on izvući ništa iz bolida tako je izvlačija i Mclarena pa su ga Schumi i Alonso derali nije nijednu pobjedu ima u sezoni

da nekim slučajem Massa neradi ovo što sad radi sa Ferrarijem (pobjeđuje)
da je na njegovom mjestu recimo DC (kimijev momčadski kolega iz Mclarena) i da bude iza Kimija
opet bi se pjevali hvalospjevi Kimiju i govorilo bi se da Ferrari nevalja kao sto se govorilo da Mclaren nevalja
Avatar
tomidix
Test vozač
Test vozač
Postovi: 734
Pridružen/a: 21 ruj 2007, 15:06
Ja sam: Vozač
Navijam za: Alonsa i RF1Team
Lokacija: Prva lijevo...

Post Postao/la tomidix »

Pa Mcm nije tada valjao... performanse ok, ali motori su bili stvarno super... A Massa pobjeduje... Pa i ti bi pobijedio kad treba dobit samo 1Mcm... Heikki je los ove sezone, slusa dennisa i suti, a kimi je los jer je pao... i to je moje misljenje... kimi je los trenutno... a kakvu je to massa utrku dosad odvezao da je dosao sa zacelja skroz naprijed kao kimi u mcmu... ili da je ostavio konkurenciju daleko iza???
SIEMPRE FIELES A FERNANDO ALONSO... RF1Team!!!
"Renault will remain his family, we will miss him - but he will miss us!" - Thank you Fernando!
FA: "Renault is a team and a group of people that I will always keep in my heart."
Avatar
K1M1
HNL kladionica majstor
HNL kladionica majstor
Postovi: 2096
Pridružen/a: 06 srp 2008, 23:09
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi i Frijns
Lokacija: Rijeka

Post Postao/la K1M1 »

Ante sexy je napisao/la: Može on izvući ništa iz bolida tako je izvlačija i Mclarena pa su ga Schumi i Alonso derali nije nijednu pobjedu ima u sezoni

da nekim slučajem Massa neradi ovo što sad radi sa Ferrarijem (pobjeđuje)
da je na njegovom mjestu recimo DC (kimijev momčadski kolega iz Mclarena) i da bude iza Kimija
opet bi se pjevali hvalospjevi Kimiju i govorilo bi se da Ferrari nevalja kao sto se govorilo da Mclaren nevalja
Isto kao i 2005. kada su alonso i kimi derali šumahera, nijednu pobjedu nije imao u sezoni (onu u sad-u ne računam već i sam znaš zbog čega). Po tom tvom zaključku onda ni šumi nemože niš izvuć iz bolida.
I za tvoju informaciju, 2006. su uz kimija vozili montoya i de la rosa, a ne coulthard. I kad se njhovi bodovi zbroje, kimi ih je poprilično nadmašio, a oni nisu neki bezvezni vozači. Dakle te godine je mclaren bio veoma slab, još i gori nego ferrari 2005. Tako da nekužim baš šta si htio reć s ovim gore...
Ante sexy
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1140
Pridružen/a: 21 lis 2007, 09:41
Ja sam: Vozač
Navijam za: M.Schumachera
Lokacija: Zadar

Post Postao/la Ante sexy »

K1M1 je napisao/la:
Ante sexy je napisao/la: Može on izvući ništa iz bolida tako je izvlačija i Mclarena pa su ga Schumi i Alonso derali nije nijednu pobjedu ima u sezoni

da nekim slučajem Massa neradi ovo što sad radi sa Ferrarijem (pobjeđuje)
da je na njegovom mjestu recimo DC (kimijev momčadski kolega iz Mclarena) i da bude iza Kimija
opet bi se pjevali hvalospjevi Kimiju i govorilo bi se da Ferrari nevalja kao sto se govorilo da Mclaren nevalja
Isto kao i 2005. kada su alonso i kimi derali šumahera, nijednu pobjedu nije imao u sezoni (onu u sad-u ne računam već i sam znaš zbog čega). Po tom tvom zaključku onda ni šumi nemože niš izvuć iz bolida.
I za tvoju informaciju, 2006. su uz kimija vozili montoya i de la rosa, a ne coulthard. I kad se njhovi bodovi zbroje, kimi ih je poprilično nadmašio, a oni nisu neki bezvezni vozači. Dakle te godine je mclaren bio veoma slab, još i gori nego ferrari 2005. Tako da nekužim baš šta si htio reć s ovim gore...
Vidim da ne kužiš pa probaj pročitati još par puta :D
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Post Postao/la schuey »

Krscho je napisao/la:
ma vi tutleki koji tak mislite nemate pojma o ničem.
Prije nego ovako napneš nekoga infomiraj se o njemu, neznaš me i neznaš moja saznanja, tvoj post je izuzetno neprijateljski nastrojen činjenicom da imam par postova na forumu a ti si tu duže vrijeme ne daje ti pravo da sebe uzdigneš i smatraš da je tvoje mišljenje jedino pravo.

Ako moraš imate izravan post prema osobi to je neprijateljstvo, drži se činjenica a ne naklapanja, i to činjenica o temama o formuli a ne o ljudima koji komentiraju te teme.

A sad na formulu.

Veliš da je Kimi prvak, je istina ali za mene on po ničemu to nije zaslužio, njegov naslov je poklonjen od strane mclarena i alonsa i hamiltona, prije svega mclarena jer se našo u takvoj situaciji di je izgubio sve a imo je sve na pladnju.

Massa je bio vodonoša Schumaheru kad je došo u Ferrari istina, ali on se u ferrariju dokazo, on ima nesto sta kimi niakd nece imat.

Kimi je uz dužno poštovanje bezobrazno đ*bre zbog guranja fotografa i onog dijeteta, teško mu iblo stat za autogram, a vi koji smatrate da nije gurno dijete znam vas, i ja sam bio takav ali ja sam sagledo sve aspekte i Kimi je najviše kriv, takav vozač kao Kimi nema sto trazit u f1 više, on je svoje odvozio. Još kad se sjetim valencije i kad je na crveno krenuom, niej ni razmisljo o posljedicama kakve bi mogle bit, baš me zanima dal se poslije išo ispričat onom mehaničaru u bolnicu ili di je već.
1.)nisam te napno jer da de napnem nebi mogo sjedit za kompjutorom :d :D :D
2.)Moj post je neprijateljski nastrojen no ne sa stvarima o kojima ti briješ, a da jeste tutleki,pa jeste,baljezgate fluposti o Massi kao da je Bogu,ne znam onda bi Senna trebalo dat ime planeta,Brazil promjenit u Demokratsku Republiku Ayrtona Senne i zabranit da iko ikaj veli nekaj dobro o nekom drugom a da u toj situaciji nije najmanje 33 putapretjerano uzvisiop malog brazilca za volanom Ferrarija.
3.)Kak da se ja držim činjenica kad se vi ne držite istih? nemože ti bit činjenica da je Raikkonen nezasluženo prvak,to ne stoji i o tom ja vama pričam
4.)Da pogodim a JPM je imao kaj tražit u F1,no Kimi nema :roll: :roll:
5.)Još kad se sjetim Schumija kad je prekasno zakočio i pokosio mehaničara,ma strašno :roll: :roll: :roll: o čem pričaš,naravno da se ispričo,a ovo je greška,koja se u raznim oblicima dogodi kod svakog vozača par puta godišnje,Hami se zabio u Kimija pa ja nisam vidio ispriku nigdje,kaj bi to trebal značit?a isto je bilo crveno
6.)da,imaš pravo ne znam te,moram te još procjenit,ali bome ako ovak misliš argumentirat i solit pamet nebu velika ocjena :P
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Avatar
K1M1
HNL kladionica majstor
HNL kladionica majstor
Postovi: 2096
Pridružen/a: 06 srp 2008, 23:09
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi i Frijns
Lokacija: Rijeka

Post Postao/la K1M1 »

Ante sexy je napisao/la: Vidim da ne kužiš pa probaj pročitati još par puta :D
Ma dobro sam ja skužio šta ti oćeš reć samo neznam zašto si to napisao. Rekao si da kimi nemože niš izvuć iz bolida jer su ga šumi i alonso derali 2006. Pa ja tebi opet odgovaram da je ista situacija bila i sa šumijem 2005. kad su ga jednako tako poderali kimi i alonso. Dakle po tom tvom zaključku ni šumaher nemože niš izvuć iz bolida.
Avatar
tomidix
Test vozač
Test vozač
Postovi: 734
Pridružen/a: 21 ruj 2007, 15:06
Ja sam: Vozač
Navijam za: Alonsa i RF1Team
Lokacija: Prva lijevo...

Post Postao/la tomidix »

K1M1 je napisao/la:
Ante sexy je napisao/la: Vidim da ne kužiš pa probaj pročitati još par puta :D
Ma dobro sam ja skužio šta ti oćeš reć samo neznam zašto si to napisao. Rekao si da kimi nemože niš izvuć iz bolida jer su ga šumi i alonso derali 2006. Pa ja tebi opet odgovaram da je ista situacija bila i sa šumijem 2005. kad su ga jednako tako poderali kimi i alonso. Dakle po tom tvom zaključku ni šumaher nemože niš izvuć iz bolida.
Kak god okrenes alonso je uvijek nekog dero... hahaha... :D
Šalim se malo... prosle godine su njemu kozu ogulili svi po redu, a sad ga papaju 3 puta dnevno... hehe
Kimi-stari/novi prvak... hehe
SIEMPRE FIELES A FERNANDO ALONSO... RF1Team!!!
"Renault will remain his family, we will miss him - but he will miss us!" - Thank you Fernando!
FA: "Renault is a team and a group of people that I will always keep in my heart."
Avatar
The Greatest
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 907
Pridružen/a: 30 kol 2007, 19:07
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari i Alonsa
Lokacija: Gunja

Post Postao/la The Greatest »

K1M1 je napisao/la:
Ante sexy je napisao/la: Može on izvući ništa iz bolida tako je izvlačija i Mclarena pa su ga Schumi i Alonso derali nije nijednu pobjedu ima u sezoni

da nekim slučajem Massa neradi ovo što sad radi sa Ferrarijem (pobjeđuje)
da je na njegovom mjestu recimo DC (kimijev momčadski kolega iz Mclarena) i da bude iza Kimija
opet bi se pjevali hvalospjevi Kimiju i govorilo bi se da Ferrari nevalja kao sto se govorilo da Mclaren nevalja
Isto kao i 2005. kada su alonso i kimi derali šumahera, nijednu pobjedu nije imao u sezoni (onu u sad-u ne računam već i sam znaš zbog čega). Po tom tvom zaključku onda ni šumi nemože niš izvuć iz bolida.
I za tvoju informaciju, 2006. su uz kimija vozili montoya i de la rosa, a ne coulthard. I kad se njhovi bodovi zbroje, kimi ih je poprilično nadmašio, a oni nisu neki bezvezni vozači. Dakle te godine je mclaren bio veoma slab, još i gori nego ferrari 2005. Tako da nekužim baš šta si htio reć s ovim gore...
Te godine Mclaren nije bio slab kao Ferrari 2005. Da je bio toliko slab ne bi imao npr: pole position u Monzi ili treće mjesto u Bahreinu.
Avanti FER, Avanti!!!
Avatar
King iCool
Veteran
Veteran
Postovi: 3096
Pridružen/a: 07 svi 2008, 14:07
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Lokacija: Planet Zemlja
Kontakt:

Post Postao/la King iCool »

The Greatest je napisao/la:
Te godine Mclaren nije bio slab kao Ferrari 2005. Da je bio toliko slab ne bi imao npr: pole position u Monzi ili treće mjesto u Bahreinu.
Pa nije ni Ferrari bio tako loš 2005.. imali su odličnu utrku u Imoli ili ono drugo i treće mj. iz Kanade,o Australiji,Nurburgringu ili Francuskoj niti da ne govorim...sve su to završavali među prva tri znači da ipak Ferrari nije bio tako slab kao što ti veliš.Ali ako su 4 bolida brža od tebe onda su brža i moš se slikat.
Avatar
edo
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 969
Pridružen/a: 13 kol 2007, 18:59
Ja sam: Vozač
Navijam za: FELIPE MASSA
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Post Postao/la edo »

tomidix je napisao/la:Ma taj massa je obican prosjecan vozac koji je u ovih par godina u ferrariju naucio momcad i auto i vozit povrh svega... Kako ide auto tako ide i massa... Ne bi ja reko da je on u nekoj super formi... A Kimi... ne zelim ga braniti jer stvarno ne vozi dobro u zadnje vrijeme, ali sveukupno gledano je bolji vozac... ima ono nesto... s cime moze izvuci malo vise iz bolida... zasto to sada ne radi... to ne zna nitko od nas... kakve probleme covjek ima doma... ne zivi on u ferrarijevom kamionu daleko od svih... sto se tice naslova... mislim da je alonso sve ucinio kako bi pomogao Kimiju ako vec on nemoze bit prvak... hami je ostao sam sa svojih 17 bodova pokopan skup s *enisom... u onom pijesku u kini... a ako netko misli da je mcm "poklonio" naslov Kimiju... oni na kimija nisu uopce racunali... oni su naslov htjeli samo oteti fernandu alonsu... zbog te sebicnosti je kimi profitirao ali to nikako nije nezasluzeno...
HAHAHAHAHAHAHHAHAHA,čuj kako auto,tako i MASSA,ne massa če izaći
trčkara,a bolid sam letiti stazom,pa stvarno ste nevjerovatni,ovo je za anale,schuey ne vrijeđaj,jer su neke stvari očite,druga stvar neko me
pitao gdje je bio Felipe za vrijeme borbe schumia,kimia i montoye,bio
je u Sauber Petronasu ili testni vozać u ferrariju,a sauber je itekako
bio pobjednički bolid... :lol:

Uostalom sve pobjednike kroz historiju f1 je krasio pobjednički
bolid,i zato ovaj gore post je maximalno tragikomičan...
BH FORD KLUB-FORZA FELIPE...
Odgovori