Kimi Raikkonen [#7]

Povijesne utrke, vozači, timovi, bolidi...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Avatar
A Senna fan
Postovi: 61
Pridružen/a: 26 ožu 2008, 19:52
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimmi
Lokacija: Podravina moja mila

Post Postao/la A Senna fan »

Schumy.d je napisao/la:
Slash je napisao/la:Aj fala Bogu da je i Kimi išo na crveno da nebi bilo da se to događa samo jednom vozaču i da je taj najveći kreten...
On je prošao kroz žuto!!! :lol: :D
dA, AKO NE I "ČISTO" ZELENO.
Veži konja gdje ti Aga kaže, pa makar konj i krepao !!!
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Post Postao/la Schumy.d »

A Senna fan je napisao/la: dA, AKO NE I "ČISTO" ZELENO.
slika

Pa vidiš da je žuto!! :D :lol:
Avatar
Ferrari4ever
Test vozač
Test vozač
Postovi: 628
Pridružen/a: 21 lip 2008, 20:07
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Ferrari - Massa
Lokacija: DALMACIJA

Post Postao/la Ferrari4ever »

A moj Kimi , gledaj u semafor , mislim zgazio je čovika , a nemože se opravdat da nije kriv :roll: Ali ukupno ne ide ga baš , a i Ferrari koji je zadimija bila mu je trišnja na vrhu torte :roll: Čim je došao u boks osobni trener ga je išao smirivat ;) iako nije velika razlika u bodovima između Masse i njega , mislim da bi trebao ići na ruku Massi da ovaj ima više šanse za naslov ;) .
Slijedeća utrka je SPA , a tu je Kimi dobar , pa ćemo vidjet šta će bit ;) Sve u svemu neće ovu sezonu ( bez obzira na bodove ) po dobrome pamtit :roll:
... Forza Massa ...
Avatar
Johny_13
Postovi: 10
Pridružen/a: 15 tra 2008, 22:22
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Žabjak

Post Postao/la Johny_13 »

Meni izgleda kao da se Kimiu neda više i da čeka kraj sezone da se može pokupiti i otić na Snowmobile raceove!
Ipak se nadam da će se osvjestit, te ako ne može osvojit prvenstvo da pomogne massi! :D
keexx
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1099
Pridružen/a: 07 tra 2008, 22:51
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren-Mercedes
Lokacija: somewhere else

Post Postao/la keexx »

Puno se priča da je Kimi izgubio motiviranost i da mu se više neda vozit i tako to, a evo šta je on izjavio....KLIK

Ukratko, rekao je da je motiviranije nego ikad, i da želi pobijedit više nego ikad.

"If someone has doubts as far as my motivation is concerned - go ahead. I want to win more than ever!"

Još je rekao, da je još trećina sezone preostala i da je to dovoljno vremena da se vrati. Osvrnuo se na i na svoje kvalifikacijske rezultate iz zadnjih utrka i rekao da je u Njemačkoj i Mađarskoj napravio neke greške u svojim brzim krugovima te je zato morao startat šesti.
Što se tiče Belgije, rekao je da obožava tu stazu i da bi najrađe da se cijele godine tamo voze utrke. Također se nada da će bolid radit onako kako bi on to htio...

I za kraj ==> "I'll give it all to win again."

Po ovome mi se čini da se konačno probudio...Nadam se da mu to neće bit dovoljno da pobijedi McLaren... ;)
slika slika
Avatar
Toyota fan-girl
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 471
Pridružen/a: 19 sij 2008, 21:40
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Toyotu

Post Postao/la Toyota fan-girl »

Nitrous Oxide Systems je napisao/la:slika

pitanje je sad...
ajme kak je skuril gume :lol: :lol:

šala mala .
baš mu i neide ali ntreba se na to gledat ko da on ne želi nego na to da se ove godine ferrari okrenuo massi tako da bi ispali više ujednačeni , a massa ima i dobrog učitelja. :D
Timo Glock
ten o clock! :-)

"Još smo jednom bili brzi, ali ne i onda kada je to stvarno bilo potrebno. Najbrži krugovi ništa ne vrijede ako ih ne kombinirate sa situacijom koja je stvarno relevantna." - Kimi Raikkonnen
Avatar
almeida
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1092
Pridružen/a: 01 tra 2008, 20:38
Ja sam: Vozač
Navijam za: Za ulizivanje..
Lokacija: grad u moru,grad u kamenu-ZADAR
Kontakt:

Post Postao/la almeida »

massa ima najboljeg učitelja na svijetu ;)
slika
"..lipi moj grade uvik te se sitin.."
Avatar
edo
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 969
Pridružen/a: 13 kol 2007, 18:59
Ja sam: Vozač
Navijam za: FELIPE MASSA
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Post Postao/la edo »

almeida je napisao/la:massa ima najboljeg učitelja na svijetu ;)
e sad ispada schumi mu govori e hajd sad kroz taj zavoj tako pa kroz onaj ovako,dajte ljudi više,i kimiu bi bilo bolje da nekad možda primi koji
savjet itd...a ne da gospodin "prošeta stazom i već je zna" kao što su
neki tvrdili za valensiju...
BH FORD KLUB-FORZA FELIPE...
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Post Postao/la Scuderia »

Šef Ferrarija: Raikkonen je kao Inzaghi
http://www.sportskenovosti.hr/index.php ... ak_id=3852
slika
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Post Postao/la schuey »

edo je napisao/la:
e sad ispada schumi mu govori e hajd sad kroz taj zavoj tako pa kroz onaj ovako,dajte ljudi više,i kimiu bi bilo bolje da nekad možda primi koji
savjet itd...a ne da gospodin "prošeta stazom i već je zna" kao što su
neki tvrdili za valensiju...
Schuemacher nikad nije želio primit savijet nitijednog drugog vozača o tome kako kaj da napravi,pa zakaj bi i kimi,pogotovo od svog suparnika ljutog kroz toliko godina?
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Ante sexy
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1140
Pridružen/a: 21 lis 2007, 09:41
Ja sam: Vozač
Navijam za: M.Schumachera
Lokacija: Zadar

Post Postao/la Ante sexy »

schuey je napisao/la:
edo je napisao/la:
e sad ispada schumi mu govori e hajd sad kroz taj zavoj tako pa kroz onaj ovako,dajte ljudi više,i kimiu bi bilo bolje da nekad možda primi koji
savjet itd...a ne da gospodin "prošeta stazom i već je zna" kao što su
neki tvrdili za valensiju...
Schuemacher nikad nije želio primit savijet nitijednog drugog vozača o tome kako kaj da napravi,pa zakaj bi i kimi,pogotovo od svog suparnika ljutog kroz toliko godina?
Pa Schumi je zna vozit pa nije prima savjete dok Kimi pojma nema :smijeh:
Scuderia je napisao/la:Šef Ferrarija: Raikkonen je kao Inzaghi
E baš odlično ako je kao Inzaghi baš će mo se usrećit :D
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Post Postao/la schuey »

Ante sexy je napisao/la:
Pa Schumi je zna vozit pa nije prima savjete dok Kimi pojma nema :smijeh:
dobro,ovo ti je glupa izjava bila,možda nikad neće bit toliki rang senne ili schumija ali da nije top vozač,nebi imao ovako bogatu karijeru ;)
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Ante sexy
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1140
Pridružen/a: 21 lis 2007, 09:41
Ja sam: Vozač
Navijam za: M.Schumachera
Lokacija: Zadar

Post Postao/la Ante sexy »

schuey je napisao/la:
Ante sexy je napisao/la:
Pa Schumi je zna vozit pa nije prima savjete dok Kimi pojma nema :smijeh:
dobro,ovo ti je glupa izjava bila,možda nikad neće bit toliki rang senne ili schumija ali da nije top vozač,nebi imao ovako bogatu karijeru ;)
Ne gledaš površnop nije izjava glupa samo je prilagođena i malo više slikovita da je svi skuže :D
Avatar
BrunoS
Postovi: 123
Pridružen/a: 23 lip 2008, 18:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1 HR TrackMania Team
Lokacija: Mostar

Post Postao/la BrunoS »

Slash je napisao/la:Aj fala Bogu da je i Kimi išo na crveno da nebi bilo da se to događa samo jednom vozaču i da je taj najveći kreten...
Da, samo sto su crvena svjetla kod Lewisa bila mnogo veća, imao je dva bolida pred sobom i dobio upozorenje od svog tima i opet je uspio uraditi onakvu glupost ;)

Meni se inače ne sviđa taj način pit-stopa u Ferrarija, jednostavnije je imati onog lolypop čovjeka.
slika

The yellow helmet has gone now, All that remains are the tyre marks on the asphalt A void in our hearts and the memories

slika
Maestro
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1113
Pridružen/a: 18 sij 2008, 20:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso
Lokacija: Čapljina City
Kontakt:

Post Postao/la Maestro »

BrunoS je napisao/la: Meni se inače ne sviđa taj način pit-stopa u Ferrarija, jednostavnije je imati onog lolypop čovjeka.
Netko uzima plaću lollypopmana!!! Jadni čovjek bez posla...
kakav potpis staviti???
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Post Postao/la Schumy.d »

Lucky je napisao/la: I to je razlog zašto nije vidio crveno svjetlo?
Istina da jesu,ali Kimiju su bila ispred nosa pa ih nije vidio ili u silnoj želji da izađe ispred Heikkija malo zaboravio pogledati na semafor.Crveno je crveno i još ktome Kimi pregazi čovjeka,a ima retrovizore da provjeri jel može krenuti.Ne vidim baš tu neku razliku.Obojica su napravili pogrešku samo što se na Hamiltona sasulo drvlje i kamenje,a sad se baš o toj pogreški Kimija previše ne piše. :roll:
Vjerovatno zbog toga što je večina foruma crvena,a objektivnosti u takvim slučajevima nema(čast izuzecima).
Kimi je prošao na žuto, a ne na crveno! :D :lol:
Ali, po meni su svi pomalo krivi u boksu Ferrarija, a pogotovo Kimi jer su išli napraviti nešto nemoguće, prestići Kovalainena kroz boks, a to je tada bilo nemoguće i svi su se žurili da to naprave na brzinu, a onda se i greške češće rade... ;)
A ne znam kamo se Hamiltonu žurilo, tako da... ;)
Avatar
tomidix
Test vozač
Test vozač
Postovi: 734
Pridružen/a: 21 ruj 2007, 15:06
Ja sam: Vozač
Navijam za: Alonsa i RF1Team
Lokacija: Prva lijevo...

Post Postao/la tomidix »

Maestro je napisao/la:
BrunoS je napisao/la: Meni se inače ne sviđa taj način pit-stopa u Ferrarija, jednostavnije je imati onog lolypop čovjeka.
Netko uzima plaću lollypopmana!!! Jadni čovjek bez posla...
Mozda taj isti lollypopman upravlja tim semaforom!? Nije neka nauka pratiti mehanicare i umjesto podici lizalicu pritisnuti tipku...
SIEMPRE FIELES A FERNANDO ALONSO... RF1Team!!!
"Renault will remain his family, we will miss him - but he will miss us!" - Thank you Fernando!
FA: "Renault is a team and a group of people that I will always keep in my heart."
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Post Postao/la schuey »

Lucky je napisao/la:
BrunoS je napisao/la: Da, samo sto su crvena svjetla kod Lewisa bila mnogo veća, imao je dva bolida pred sobom i dobio upozorenje od svog tima i opet je uspio uraditi onakvu glupost ;)

Meni se inače ne sviđa taj način pit-stopa u Ferrarija, jednostavnije je imati onog lolypop čovjeka.
I to je razlog zašto nije vidio crveno svjetlo?
Istina da jesu,ali Kimiju su bila ispred nosa pa ih nije vidio ili u silnoj želji da izađe ispred Heikkija malo zaboravio pogledati na semafor.Crveno je crveno i još ktome Kimi pregazi čovjeka,a ima retrovizore da provjeri jel može krenuti.Ne vidim baš tu neku razliku.Obojica su napravili pogrešku samo što se na Hamiltona sasulo drvlje i kamenje,a sad se baš o toj pogreški Kimija previše ne piše. :roll:
Vjerovatno zbog toga što je večina foruma crvena,a objektivnosti u takvim slučajevima nema(čast izuzecima).
da se i ja nadovežem napokon na ovu priču. I dok je lollypop man ispred događale su se p*zd*r*j*. Svako malo je netko pregažen,kriva procjena il nekaj tako,toga će uvijek bit,nema tu pomoći. Drugo,kimi je u žaru borbe,svjestan gdje je i kako je htio sve najbolje,samo nažalost jednako nepromišljeno i brzopleto kao i Hami kad se zabio u njega,jednostavno fokus im je obojici bio usmjeren samo na jedno polje,dok se kritične stvari odvijaju na sasvim drugim terenima. Nadalje, Zaista nema razlike između ta dva događaja,no kako god bilo to možda glupo,al mene ovaj događaj ipak veseli,ipak je to živi dokaz da kimi još uvijek izgara od želje za što boljim plasmanom i pobvjedama,jer flegma boy to nikad nebi napravio ;)
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Avatar
Chaotic
Početnik
Početnik
Postovi: 176
Pridružen/a: 07 srp 2008, 19:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi Raikkonen
Lokacija: Osijek

Post Postao/la Chaotic »

schuey je napisao/la:ipak je to živi dokaz da kimi još uvijek izgara od želje za što boljim plasmanom i pobvjedama,jer flegma boy to nikad nebi napravio ;)
Upravo tako. Meni se čini da Kimiju posebno smeta trenutno stanje Formule 1 u kojoj je pretjecanje skoro pa nemoguće.
Avatar
edo
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 969
Pridružen/a: 13 kol 2007, 18:59
Ja sam: Vozač
Navijam za: FELIPE MASSA
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Post Postao/la edo »

Neka onda kimi pogleda kako je massa preticao u australiji,canadi,mađarskoj...i neka malo manje pije i posveti
se svojoj f1 karijeri...
BH FORD KLUB-FORZA FELIPE...
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Post Postao/la schuey »

edo je napisao/la:Neka onda kimi pogleda kako je massa preticao u australiji,canadi,mađarskoj...i neka malo manje pije i posveti
se svojoj f1 karijeri...
Ma o čem ti sad pričaš,kad netko pljuje po Massi prvi si koji se javlja,odma imaš neku pametnu za izvalit,a ti možeš ovakve bisere prosipat. Daj se malo smiri,Kimi do sada ima karijeru kakvu Massa nikad neće dostić pa i da osvoji naslov prvaka ove godine tak da pričaš gluposti
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Avatar
brz i zestok
Početnik
Početnik
Postovi: 346
Pridružen/a: 12 ožu 2008, 08:04
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Zabok
Kontakt:

Post Postao/la brz i zestok »

schuey je napisao/la:
edo je napisao/la:Neka onda kimi pogleda kako je massa preticao u australiji,canadi,mađarskoj...i neka malo manje pije i posveti
se svojoj f1 karijeri...
Ma o čem ti sad pričaš,kad netko pljuje po Massi prvi si koji se javlja,odma imaš neku pametnu za izvalit,a ti možeš ovakve bisere prosipat. Daj se malo smiri,Kimi do sada ima karijeru kakvu Massa nikad neće dostić pa i da osvoji naslov prvaka ove godine tak da pričaš gluposti
Edo smiri malo živce, Kimi je vjerojatno u nekoj krizi isto kak je i Massa bil par utrka!
Vettel pobjednik Monze 2008.!
slika
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Post Postao/la Scuderia »

edo je napisao/la:Neka onda kimi pogleda kako je massa preticao u australiji,canadi,mađarskoj...i neka malo manje pije i posveti
se svojoj f1 karijeri...
Cemu to? Mislim, nisam ni ja neki njegov obozavatelj ( i ja sam ga dosta puta znao kritizirati) no vidio sam da to ne vodi nicemu,+ jos vozi za Ferrari. ;)
Nema potrebe da se mi navijaci Ferrarija bez potrebe svadjamo. ;)
slika
Avatar
edo
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 969
Pridružen/a: 13 kol 2007, 18:59
Ja sam: Vozač
Navijam za: FELIPE MASSA
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Post Postao/la edo »

SRV je napisao/la:Edo je zaljubljen u Massu.
Ni manje ni više nego pola vas u kimia,tako da smo tu jednaki...
Mislim pravila su jednaka za sve,svima je teško preticati,eto sad ispade kimi izgubio volju,jer ne može preticati,pa dokle će te ga u zvijezde više
slati,ko eto sad jadan kimi ne može da pretiće sve redom i da
pokaže svoje znanje,hallloooooo ljudi...
BH FORD KLUB-FORZA FELIPE...
Avatar
Night Rider
Početnik
Početnik
Postovi: 338
Pridružen/a: 09 ožu 2008, 16:24
Ja sam: Vozač
Navijam za: Vodafone McLaren Mercedes
Lokacija: Slavonski Brod

Post Postao/la Night Rider »

LEWIS HAMILTON - F1 CHAMPION 2008
Najmlađi svjetski prvak u povijesti! Go Lewis! Idemo po drugi naslov nagodinu!
Odgovori