Pitanja, komentari, kritike

Arhiva pitanja, odgovora i rezultata kvizovi koji se nisu bodovali za prvenstvo
Zaključano
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Re: Pitanja, komentari, kritike

Post Postao/la schuey »

almeida je napisao/la:kada su ovi non-championship kvizovi ja sam siguran u jedno da neću biti zadnji(schuey je uvik tu :lol: ) ;)
ajde dobro,otkrit ću vam tajnu,ja ne smijem rješavat punom parom,jer kako bih vam pružio zadovoljstvo kad vodim kviz pa da pobjeđujem na svima,zato se ja samo pravim blesav i da ne znam :smijeh:
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: Pitanja, komentari, kritike

Post Postao/la Scuderia »

Ma ako se toliko bojite tog zadnjeg mjesta, samo mene pozovite, zagarantirano zadnje mjesto. :biggrin:
slika
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Re: Pitanja, komentari, kritike

Post Postao/la schuey »

Scuderia je napisao/la:Ma ako se toliko bojite tog zadnjeg mjesta, samo mene pozovite, zagarantirano zadnje mjesto. :biggrin:
pa mi ni ne znamo zakaj nisi nastupao :P :P :P takav nam i treba jedan :D
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: Pitanja, komentari, kritike

Post Postao/la Scuderia »

schuey je napisao/la: pa mi ni ne znamo zakaj nisi nastupao :P :P :P takav nam i treba jedan :D
Ili sam zaboravio totalno na to, ili sam zaglavio negdje, kao sto se desilo to na zadnjem kvizu. ( a jos i pozivnicu bio dobio #-o

A na onom non champ kvizu sam cak 2. sudjelovao :biggrin: Bio sam predzadnji :biggrin: :biggrin:
slika
Avatar
lux007
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 463
Pridružen/a: 19 lis 2008, 11:18
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Pitanja, komentari, kritike

Post Postao/la lux007 »

jel to riješio 20 pitanje???
THERE IS ONE ONLY ONE ONLY ONE ONLY ONE CRISTIANO
ONE ONLY ONE ONLY ONE ONLY ONE RONALDO
Avatar
Piquet20
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1596
Pridružen/a: 06 lis 2007, 17:41
Ja sam: Vozač

Re: Pitanja, komentari, kritike

Post Postao/la Piquet20 »

lux007 je napisao/la:jel to riješio 20 pitanje???
Nema razgovora o kvizu dok ne završi :!:

Sutra u 16:00 ćeš saznati odgovor. ;-)
slika
Avatar
lux007
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 463
Pridružen/a: 19 lis 2008, 11:18
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Pitanja, komentari, kritike

Post Postao/la lux007 »

ne ne zelim saznat odgovor sam me zanima jel ko znao
THERE IS ONE ONLY ONE ONLY ONE ONLY ONE CRISTIANO
ONE ONLY ONE ONLY ONE ONLY ONE RONALDO
Avatar
piquet
Početnik
Početnik
Postovi: 268
Pridružen/a: 27 srp 2004, 15:46

Re: Pitanja, komentari, kritike

Post Postao/la piquet »

ja sam odgovorio...vidjeti ćemo da li točno...
cazzo finalmente
Avatar
Piquet20
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1596
Pridružen/a: 06 lis 2007, 17:41
Ja sam: Vozač

Re: Pitanja, komentari, kritike

Post Postao/la Piquet20 »

piquet je napisao/la:ja sam odgovorio...vidjeti ćemo da li točno...
Ako cemo se hvaliti, ja sam tocno odgovorio. :p
Ali opcenito govoreci, nisam bas nesto rijesio ovaj kviz... :(
slika
Avatar
majstor iz maranella
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1237
Pridružen/a: 22 kol 2005, 19:58
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari i Schumachera

Re: Pitanja, komentari, kritike

Post Postao/la majstor iz maranella »

Uvjerljivo zadnji :D. Brutalno težak kviz!!!
Avatar
lux007
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 463
Pridružen/a: 19 lis 2008, 11:18
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Pitanja, komentari, kritike

Post Postao/la lux007 »

napokon na postolju
THERE IS ONE ONLY ONE ONLY ONE ONLY ONE CRISTIANO
ONE ONLY ONE ONLY ONE ONLY ONE RONALDO
Avatar
Jackie Stewart
F1-HR kviz champion
F1-HR kviz champion
Postovi: 938
Pridružen/a: 28 svi 2008, 08:49

Re: Pitanja, komentari, kritike

Post Postao/la Jackie Stewart »

Čestitke prvoj trojki, a pogotovo piquetu na pobjedi, svaka čast!!! =D>
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Re: Pitanja, komentari, kritike

Post Postao/la schuey »

čestitke,keexx odličan kviz,svaka čast :thumbup: piquet-posebne čestitke,izgleda da je bilo točno 20.pitanje :D :D :D to je to,idemo dalje u nove pobjede,ja zadovoljan,nisam zadnji :D
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Avatar
Icy
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1964
Pridružen/a: 27 lis 2007, 22:32
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Crvenog Baruna

Re: Pitanja, komentari, kritike

Post Postao/la Icy »

schuey je napisao/la:ja zadovoljan,nisam zadnji :D
I ja sam zadovoljna da nisi zadnji. :biggrin:

Keexx, odličan kviz, meni dosad najbolji non-champ (a da nije moj naravno :D), usput čestitke i na diplomi! =D>
Čestitam i prvom trojcu, posebno piquetu na još jednoj pobjedi! :thumbup:
Bravo dragi, ajde da si i ti jednom bolji od mene. :p
F1 bez Schumachera je kao atom bez jezgre
slika
keexx
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1099
Pridružen/a: 07 tra 2008, 22:51
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren-Mercedes
Lokacija: somewhere else

Re: Pitanja, komentari, kritike

Post Postao/la keexx »

Hvala ljudovi na pohvalama, čestitkama i aplauzima... :D
Planiram još jedan kviz, ali tamo negdje pred početak sezone, potrudit ću se napravit podjednako dobar kviz, i nadam se da će odaziv biti mrvicu bolji sljedeći put... ;)
slika slika
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Re: Pitanja, komentari, kritike

Post Postao/la schuey »

keexx je napisao/la:Hvala ljudovi na pohvalama, čestitkama i aplauzima... :D
Planiram još jedan kviz, ali tamo negdje pred početak sezone, potrudit ću se napravit podjednako dobar kviz, i nadam se da će odaziv biti mrvicu bolji sljedeći put... ;)

sam ti planiraj al brzo,sve je rasprodano do skoro 2.mjeseca :D :D :D nismo mi baš bezveze kviz,dakle još koji tjedan i do početka sezone bi mogli imat zauzete sve termine za non-champove ;)
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Avatar
lux007
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 463
Pridružen/a: 19 lis 2008, 11:18
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Pitanja, komentari, kritike

Post Postao/la lux007 »

ja vodim 21.12. tak sam dobio informaciju
THERE IS ONE ONLY ONE ONLY ONE ONLY ONE CRISTIANO
ONE ONLY ONE ONLY ONE ONLY ONE RONALDO
Avatar
piquet
Početnik
Početnik
Postovi: 268
Pridružen/a: 27 srp 2004, 15:46

Re: 6. non championship kviz (subota, 29.11., u 12h)

Post Postao/la piquet »

Krscho je napisao/la: Očekujte težak kviz na kojem ce se i majstori kviza pomucit.
:badgrin: :badgrin: da i i to vidimo

schuey-post uređen-solo smajlići nisu dopušteni
cazzo finalmente
Avatar
Krscho
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1160
Pridružen/a: 31 kol 2008, 08:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1HR TMNF Team

Re: Pitanja, komentari, kritike

Post Postao/la Krscho »

A to sma tako bubno, ne pratim bas kvizove pa neznam kako stoje cija znanja :p

Schuey i piqet20 ce mi dat prve dojmove o tezini kviza danasi li ustra kad ga riejse :p
sumil
Postovi: 20
Pridružen/a: 18 srp 2007, 14:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Kikinda
Kontakt:

Re: Pitanja, komentari, kritike

Post Postao/la sumil »

Krscho je napisao/la:Znaci 6. non championship kviz će biti u subotu s početkom u 12 sati zbog obevza raznih koje imam pa je termin subota a ne uobicajena nedjelja.
Kviz ce trajat 24h.

Bit ce 18 pitanja, ukupno 34 bodova.

Očekujte težak kviz na kojem ce se i majstori kviza pomucit.
Milsim da trajanje kviza treba produžiti, ili bar pomeriti početak, tako da se kviz može reševati tokom većeg dela nedelje, obzirom da su ljudi navikili na standardni termin.
Avatar
Krscho
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1160
Pridružen/a: 31 kol 2008, 08:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1HR TMNF Team

Re: Pitanja, komentari, kritike

Post Postao/la Krscho »

Znam ali nije to u mojoj moci jer sam zauzet cijelu subotu poslije 13h, i icjelu nejelju poslije 13h, zato je i kviz subotu tak oda stignem to nedjelju ujutro ispraviti sve.
Avatar
Piquet20
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1596
Pridružen/a: 06 lis 2007, 17:41
Ja sam: Vozač

Re: Pitanja, komentari, kritike

Post Postao/la Piquet20 »

sumil je napisao/la:Milsim da trajanje kviza treba produžiti, ili bar pomeriti početak, tako da se kviz može reševati tokom većeg dela nedelje, obzirom da su ljudi navikili na standardni termin.
Krscho ovaj vikend organizira kviz i utrku TMNF-a stoga je razumljivo da nemože voditi dvije stvari istovremeno, te mu se izašlo ususret. ;-)
A inače i mi sami težimo tome da se termin kviza što je više moguće standardizira. ;-)
slika
Avatar
Krscho
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1160
Pridružen/a: 31 kol 2008, 08:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1HR TMNF Team

Re: Pitanja, komentari, kritike

Post Postao/la Krscho »

E sad pošto ste me razapeli radi mojih pitanja da ja tocno pitam koja fucking pravila sam ja prekrsio.
8. PROVJERA KVIZA: Najkasnije 24h prije kviza (poželjno je i ranije) organizator non-championship kviza mora svoja pitanja poslati moderatorima (Piquet20 i schuey) na pp. Ovo se radi iz razloga da provjerimo da li neko pitanje treba ispraviti, promijeniti ili drugačije formulirati.
Objašnjenje: mi ćemo vaš kviz riješiti poput svakog drugog natjecatelja, poslat vam naše odgovore, i uz to napisati primjedbe (ako ih ima) na pitanja koja eventualno smatramo da bi trebalo promijeniti. U svojem odgovoru ćemo naznačiti i koliko vremena nam je trebalo za rješavanje kviza, te ćete nas na temelju toga uvrstiti u rezultate kviza.
E sad moaj pitanja nisu prosla a nigdje u vasim pravilima ne pise kakva pitanja moraju biti, prije svega cija pitanja jer to nigdje nije navedeno, uz to ja ulažem žalbu na vasu odluku prije nego je i donesena jer to pravilo koje sam ja navodno prekršio nije nigdje navedeno nego vam se nisu svidjela mojapitanja i po nekom vašem sistemu nisu prosla makar nigdje nije navedeno striktno to sta sam ja prekrsio i sankcije za to.
Nije ovo napad na vas nego obrana mene, ako vec morate me kazniti onda bi bio fer da uvedete to pravilo koje sam ja prekrsio u listu pravila, inace ova vasa kazna ( ako ce je biti) odreduje diktatorski rezim naspram meni koji nisam niti jedno napisano pravilo prekrsio, a to sto vi imate neka nepisana pravila e pa pravila koja su samo pisana se moraju postivati, jer kako bi inace svi koji zele svoj kviz znali sta da i kakva pitanja da postavljaju.
Toliko od mene. ;)
Avatar
Piquet20
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1596
Pridružen/a: 06 lis 2007, 17:41
Ja sam: Vozač

Re: Pitanja, komentari, kritike

Post Postao/la Piquet20 »

Krscho je napisao/la:E sad pošto ste me razapeli radi mojih pitanja da ja tocno pitam koja fucking pravila sam ja prekrsio.
Kao prvo, nitko te nije razapeo - nisi pripremio SVOJ kviz pa normalno da smo takav, prepisani kviz odbili.


Krscho je napisao/la:E sad moaj pitanja nisu prosla a nigdje u vasim pravilima ne pise kakva pitanja moraju biti, prije svega cija pitanja jer to nigdje nije navedeno, uz to ja ulažem žalbu na vasu odluku prije nego je i donesena jer to pravilo koje sam ja navodno prekršio nije nigdje navedeno nego vam se nisu svidjela mojapitanja i po nekom vašem sistemu nisu prosla makar nigdje nije navedeno striktno to sta sam ja prekrsio i sankcije za to.
Prvo pravilo F1-HR.com kviza glasi:
1. UVJETI SUDJELOVANJA: Svaki član foruma ima pravo sudjelovati na kvizu. Međutim, moderatori zadržavaju pravo da u slučaju bilo kakvih nepravilnosti pojedinom članu privremeno ili trajno zabrane sudjelovanje na kvizu.
Mislim da je iluzorno očekivati da svaku moguću devijaciju pojedinačno zabranimo, stoga i tvoj kviz spada u sferu "bilo kakvih nepravilnosti".


Krscho je napisao/la:inace ova vasa kazna ( ako ce je biti) odreduje diktatorski rezim naspram meni koji nisam niti jedno napisano pravilo prekrsio, a to sto vi imate neka nepisana pravila e pa pravila koja su samo pisana se moraju postivati, jer kako bi inace svi koji zele svoj kviz znali sta da i kakva pitanja da postavljaju.
Diktatorski režim?? Ovo ti je vrlo jeftin pokušaj izvlačenja. :roll:
Reci ti meni kako nikome dosad nije palo na pamet da jednostavno prepiše pitanja sa drugog foruma, nego su svi uložili svoj trud, svoje vrijeme, i napisali svoja pitanja? Osim toga, jesi li ti svjestan da nisi ti jedini koji prati više foruma, te da i mnogi naši natjecatelji prate i taj forum sa kojeg si ti prepisao pitanja? Na kraju krajeva forum je mjesto na kojem bi do izražaja trebala doći kreativnost, a ne kopiranje tuđih djela. Naravno, nismo mi prvi na svijetu koji su izmislili kviz, ali i schuey i ja utrošimo puno vremena u održavanje ovog kviza, a da ne govorim koliko vremena treba za samu pripremu, vođenje i finalizaciju svakog pojedinog kviza.
A jedina naša greška je bila ta što smo ti dali priliku da vodiš kviz, a da pritom gotovo nikad nisi nastupio (samo jednom ako se ne varam). No to će se promijeniti.



E sad da i ja nešto kažem: nije nikakav problem ako nemaš vremena i odustaneš od kviza (iako ne vidim kako to može biti moguće ako smo se za termin kviza dogovorili više od mjesec dana unaprijed). I Icy je jednom odustala, a tko kaže da se jednom neće desiti da niti schuey i ja nećemo biti u mogućnosti voditi kviz i onda normalno da ćemo ga morati otkazati. Dakle, tu problema nema. Ali problem kod tebe je što si ti taj kviz doslovce prepisao od slova do slova! Time ne samo da si iskazao nepoštovanje prema schueyu i meni (što je i manje bitno), nego i nepoštovanje prema svim ostalim forumašima koji su dosad radili kviz ili se samo natjecali na kvizu. Još veće nepoštovanje si iskazao prema autorima tih pitanja jer si ih bez pardona c/p-ao i želio objaviti pod svojim imenom.
I nemoj misliti da mi jedva čekamo da nekoga kaznimo, ali ti si se ponio totalno nekorektno. Na kraju krajeva, dali smo ti priliku da napraviš nova pitanja, ali si to odbio jer nemaš vremena. Meni je žao, ali nakon svega nekakve posljedice moraš snositi, a ovakvim napadima si radiš medvjeđu uslugu jer nam samo daješ motiva da te strože kaznimo.
slika
Avatar
Krscho
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1160
Pridružen/a: 31 kol 2008, 08:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1HR TMNF Team

Re: Pitanja, komentari, kritike

Post Postao/la Krscho »

Iskreno sad me i boli briga za kviz samo smatram da me kaznjavate nepravedno radi nepisanih pravila
Ti se pozivas na
moderatori zadržavaju pravo da u slučaju bilo kakvih nepravilnosti pojedinom članu privremeno ili trajno zabrane sudjelovanje na kvizu
E pa di je nepravilnost kada NE POSTOJI napisano sluzbeno pravilo koje sam prekrsio, logika ti je u krivu.
Ako cemo se igrat sudaca vi ste u krivu.
Kao prvo, nitko te nije razapeo - nisi pripremio SVOJ kviz pa normalno da smo takav, prepisani kviz odbili.
Kviz nije sav prepisan, a kako sam reko ne postoji nigdje to pravilo, znaci po pravilima koja ne postoji ja nesmijem uzet pitanja od drugih autora.
I ne nije suludo " da svaku moguću devijaciju pojedinačno zabranimo" jer ako cete radit pravila ona se trebaju odnosti i imati napisane sve slucajeve koji mogu doci jer kako da ja znam da su pitanja drugih autora njihove a ne tuda, kako odkazat tako nesto, nikako. Jel imaju copyright na to? Nemaju zato ovo mi je zakonsk ismijesno i logicni.
Ako cete me kazniti onda po pravilima koja postoje a ne po onima koja ne postoje jer samo takvu kaznu mogu priznat, zato sam i dignu halabuku jer ne zelim kaznu na temelju necega sta ne postoji i niej lsuzbeno napisano pod pravilima i necega sta mozda za mene mozete dokazat ali ne daje pravo da drugi nisu isto to radili samo sto vi niste to znali.

Takoder di u ovom "SVOJ" pise da pitanja moraju biti moja?
Ja mogu uzet pitanja od kud zelim i komu zelim to je moje pravo a to rade svi dok ih netko ne tuzi ustavnom sudu a to ne postoji takav slucaj u novijoj povijesti ako ga opce ima radi ovih sitnica.
Diktatorski režim?? Ovo ti je vrlo jeftin pokušaj izvlačenja.
Kako da drugacije nazovem rezim kojim me se ide kaznjavat za nepisana pravila autora koja ako nisu na papiru ili negdje zapisana ne vrijede jer u glavi ljudi mogu svasta izmisljat ako nekoga uzmu na zub.
Reci ti meni kako nikome dosad nije palo na pamet da jednostavno prepiše pitanja sa drugog foruma, nego su svi uložili svoj trud, svoje vrijeme, i napisali svoja pitanja?
KAo sto sam gore reko vi to nemozete dokazat da nisu ili jesu.
Na kraju krajeva forum je mjesto na kojem bi do izražaja trebala doći kreativnost, a ne kopiranje tuđih djela.
Ja sam svoju situaciju objasnio e pa ako nemam kreativnosti to je moj problem ne vas.
Takoder vec sam i reko kako dokazat da je to njegovo a ne necije trece od koga je on uzeo, ovako se mozemo vrtjet ukrug.
A jedina naša greška je bila ta što smo ti dali priliku da vodiš kviz, a da pritom gotovo nikad nisi nastupio (samo jednom ako se ne varam). No to će se promijeniti.
Točnije nikad nisam nastupio jer nisam aktivan bio clan na forumu, a i moje znanje nije veliko pa se nisam htio sramotit :p
nije nikakav problem ako nemaš vremena i odustaneš od kviza (iako ne vidim kako to može biti moguće ako smo se za termin kviza dogovorili više od mjesec dana unaprijed).
Točnije vi ste rekli imas tad termin i tocka, ja nisam imo pravo birat termin nego ste me na prvi slobodni bacili i nije mi ostalo drugo nego da se slozim s tim, a lako je to moguce kad ti dodu 5 kolokvija na objsvu way poslije nego sta je termin dogovoren.
li problem kod tebe je što si ti taj kviz doslovce prepisao od slova do slova! Time ne samo da si iskazao nepoštovanje prema schueyu i meni (što je i manje bitno), nego i nepoštovanje prema svim ostalim forumašima koji su dosad radili kviz ili se samo natjecali na kvizu. Još veće nepoštovanje si iskazao prema autorima tih pitanja jer si ih bez pardona c/p-ao i želio objaviti pod svojim imenom.
Nepoštovanje sam prije svega iskazo prema autoru tih pitanja i prema njemu niti nemam poštovanja niti prema ikomu iz administracije tog foruma sta sam uzeo neka pitanja, ( a ne sva kako vi tvrdite) ako se autoru ne svida moze me tuzit ali to je stvar izmedu njega i mene a ne vas i mene i njega.
Poštovanje prema vama je druga prica, naravno sad ispada da nemam postovanja prema vama ali eto kako i imat kad nepisana pravila forsirate, reko vec jednom napisite to pravilo i nikom nista ne bi iblo i ovoga ne bi bilo.


I za kraj napadi?
Ovo je obrana prava koja smatram da imam i koja mi pripadaju, smatrajuci da su narusena gore navedenim primjerima i obrazlozenjima sta sam dao sami znio svoju obranu, ne samo svoju nego iblo koga da se naso u ovoj poziciji.

I za kraj ocekujem burno raspravu jer eto ovo je sluzbeno moja prva ( nadam se ne i zadnja) ozbiljna rasprava na ovom forumu. Ne zelim nikoga povrijediti nego samo argumentiram stavove koje imam i koji smatram da su mi naruseni.
Kako sam reko smatram da sam u pravu po tocki da je pravilo nepisano i tako mi je uskraceno pravo odrzavanja kviza po nepisanim pravilima. A nepisano znaci diktatorski rezim sta je povjesno dokazano zato i ta paralela.
Zaključano