Pitanja, komentari, kritike

Arhiva pitanja, odgovora i rezultata kvizovi koji se nisu bodovali za prvenstvo
Zaključano
keexx
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1099
Pridružen/a: 07 tra 2008, 22:51
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren-Mercedes
Lokacija: somewhere else

Post Postao/la keexx »

Icy je napisao/la:
keexx je napisao/la:P.S. "Ukrala" si mi par pitanja koje sam mislio stavit u svoj kviz.... :D
Kak bi rekli naši susjedi: kdo prej pride, prej melje. :D :D
A da... :D Ali nije to loše ispalo za mene, jer da nisam tražio takva pitanja ne bi znao odgovore... ;)

E samo da kažem da je meni fora što je bio ovako težak kviz, a što se tiče vremena za rješavanje, ipak bi stavio da traje kraće... ;)
slika slika
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Post Postao/la schuey »

keexx je napisao/la:
A da... :D Ali nije to loše ispalo za mene, jer da nisam tražio takva pitanja ne bi znao odgovore... ;)

E samo da kažem da je meni fora što je bio ovako težak kviz, a što se tiče vremena za rješavanje, ipak bi stavio da traje kraće... ;)
Non-champ kvizovi su već od samog početka nama u mislima,samo smo se malo preračunali,jednostavno redovnih je zaista puno,ja sam svoj jedan najavio već,special edition Michael Schumacher kviz za fanove,bilo bi dobro recimo imat i o Senni i recimo Prostu,ipak su oni najveći,dosta se sazna ovak o njima a i zabavno je,nažalost ne stigne se sve uvijek,no tko je još zainteresiran i ima svoj kviz,velim može i tematski,nek se javi

što se tiče vremena,ovaj se ne nagrađuje tako da mislim da nema bojazni od nikakvog googla niti varanja a kako bi ipak mogao što veči broj sudjelovat,ispod 24 sata trajanja je meni bezveze.,svakom ide na svoju dušu,dapače,ja sam imo čast ispunit ga i rezultat nije bitan,tako da tex-go for it ;) imaš priliku ;) inače,moj prijedlog je bio da i par dana kviz bude ali nikaj od toga :D za sad :D :D :D
sale je napisao/la:Isprike na OT-u, ali samo sam htio javiti da mijenjam reputacijske bodove za točne odgovore za non-champ. kviz :D

(ovo je šala, svatko tko mi se javi na PP dobit će ban) ;)
samo ti spamaj u mojem podforumu :D :D :D nego,nadam se da jesi riješio ovaj a na sljedećem da se vidimo ;)
Icy je napisao/la: Nećeš, to mjesto je rezervirao schuey. :D
:evil: :evil: :D :D :D
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Avatar
zvjerko
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1589
Pridružen/a: 09 lip 2007, 23:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Pirelli i DRS

Post Postao/la zvjerko »

Tek jutros vidio za kviz!
Ajd da vidimo koliko znam onako "iz rukava".
Avatar
Icy
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1964
Pridružen/a: 27 lis 2007, 22:32
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Crvenog Baruna

Post Postao/la Icy »

tex je napisao/la:evo ja sam uspio odgovoriti na pitanja, i najvjerojatnije imam najmanje točnih odgovora po običaju
Jok...pogledaj što sam napisala na vrhu stranice :D
Schuey samo utvrđuje svoje "vodstvo". :badgrin: :D
F1 bez Schumachera je kao atom bez jezgre
slika
Avatar
K1M1
HNL kladionica majstor
HNL kladionica majstor
Postovi: 2096
Pridružen/a: 06 srp 2008, 23:09
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi i Frijns
Lokacija: Rijeka

Post Postao/la K1M1 »

evo i ja sam poslao. još sam jučer vidio da je kviz stavljen i onda se ja papak tek danas u 4 i pol sjetim rješavat ga. neke stvari sam samo na brzinu pisao, bez razmišljanja pa će rezultat bit slab, al nadam se da će bit koji bod. inače, svaka čast icy, dosta težak kviz, al zbilja odličan i zabavan.
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Post Postao/la Scuderia »

malo sam racunao, i ispada da imam nekih 10 bodova :shock: :D
slika
Avatar
Walter
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2252
Pridružen/a: 27 vel 2008, 15:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Pored mutne Save
Kontakt:

Post Postao/la Walter »

Ja sam ga rješavao sat vremena polako i poslao ga dve minute prije roka.Mislim da ću imati dosta bodova.
slika
Avatar
zvjerko
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1589
Pridružen/a: 09 lip 2007, 23:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Pirelli i DRS

Post Postao/la zvjerko »

Nakon manjeg istraživanja sam vidio da odgovor na 27 pitanje nije točan ni tvoj, a ni moj koji sam postao! Naime, pitanje je neprecizno postavljeno. Ako su se tražili samo proizvođači opet fali alfin turbo iz sezone 1984 i 1985. I druga stvar - za mene fordov V6 turbo iz 1987. i derivat cosworth V8 motora korišten od 1988 do 1994 nije isto.



alfin motor

ostali motori bez obzira šta vele da su nastali od Tolemana - `84 i `85 su se zvali Benetton!
Maestro
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1113
Pridružen/a: 18 sij 2008, 20:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso
Lokacija: Čapljina City
Kontakt:

Post Postao/la Maestro »

Ja sam sinoć oko poslije jedan sat rješavao kviz. Pa nije nešto previše težak kviz bio. Bilo je 4-5-6 nenormalno teških pitanja, a ostalo je bilo koliko toliko lako ili da kažem lakše.
kakav potpis staviti???
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Post Postao/la Schumy.d »

zvjerko je napisao/la:Nakon manjeg istraživanja sam vidio da odgovor na 27 pitanje nije točan ni tvoj, a ni moj koji sam postao! Naime, pitanje je neprecizno postavljeno. Ako su se tražili samo proizvođači opet fali alfin turbo iz sezone 1984 i 1985. I druga stvar - za mene fordov V6 turbo iz 1987. i derivat cosworth V8 motora korišten od 1988 do 1994 nije isto.
Mislim da nisu koristili motore od Alfe... Bar ne pod imenom Benneton!!
Benneton je ušao u f1 vode s motorom od BMW-a, ja mislim... ;)
Benneton team je utemeljen 85. sa BMW-ovim motorom!
Avatar
zvjerko
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1589
Pridružen/a: 09 lip 2007, 23:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Pirelli i DRS

Post Postao/la zvjerko »

Schumy.d je napisao/la:
zvjerko je napisao/la:Nakon manjeg istraživanja sam vidio da odgovor na 27 pitanje nije točan ni tvoj, a ni moj koji sam postao! Naime, pitanje je neprecizno postavljeno. Ako su se tražili samo proizvođači opet fali alfin turbo iz sezone 1984 i 1985. I druga stvar - za mene fordov V6 turbo iz 1987. i derivat cosworth V8 motora korišten od 1988 do 1994 nije isto.
Mislim da nisu koristili motore od Alfe... Bar ne pod imenom Benneton!!
Benneton je ušao u f1 vode s motorom od BMW-a, ja mislim... ;)
Benneton team je utemeljen 85. sa BMW-ovim motorom!
Preradio sam post i dodao link

add - opet vidim da na drugoj stranici piše drugačije - nije benetton nego Alfa Romeo tim - ajd budi pametan :evil:
Avatar
Icy
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1964
Pridružen/a: 27 lis 2007, 22:32
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Crvenog Baruna

Post Postao/la Icy »

zvjerko je napisao/la:Nakon manjeg istraživanja sam vidio da odgovor na 27 pitanje nije točan ni tvoj, a ni moj koji sam postao! Naime, pitanje je neprecizno postavljeno. Ako su se tražili samo proizvođači opet fali alfin turbo iz sezone 1984 i 1985. I druga stvar - za mene fordov V6 turbo iz 1987. i derivat cosworth V8 motora korišten od 1988 do 1994 nije isto.
Znala sam da će oko tog pitanja biti problema. #-o

Znam da se po netu može naći više različitih informacija i zato sam se orijentirala na službenu stranicu. Tamo piše da su koristili 4 motora i zato sam stavila da je to točan odgovor. Znači ušli su 1986. s BMW-ovim motorima, 1987. prešli na Fordove, 1995. na Renaultove i 1998. su koristili Playlife (makar su to bili Renaultovi motori, ali pod drugim imenom).

zvjerko je napisao/la:add - opet vidim da na drugoj stranici piše drugačije - nije benetton nego Alfa Romeo tim - ajd budi pametan :evil:
Zato je najbolje gledat na službenoj stranici. ;)
F1 bez Schumachera je kao atom bez jezgre
slika
Maestro
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1113
Pridružen/a: 18 sij 2008, 20:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso
Lokacija: Čapljina City
Kontakt:

Post Postao/la Maestro »

A kad će rezultati??? :o
kakav potpis staviti???
Avatar
zvjerko
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1589
Pridružen/a: 09 lip 2007, 23:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Pirelli i DRS

Post Postao/la zvjerko »

Icy je napisao/la:
Znala sam da će oko tog pitanja biti problema. #-o

Znam da se po netu može naći više različitih informacija i zato sam se orijentirala na službenu stranicu. Tamo piše da su koristili 4 motora i zato sam stavila da je to točan odgovor. Znači ušli su 1986. s BMW-ovim motorima, 1987. prešli na Fordove, 1995. na Renaultove i 1998. su koristili Playlife (makar su to bili Renaultovi motori, ali pod drugim imenom).
Pa i Playlife i Mecachrome je u biti isti Renaultov motor! Trebalo je naglasiti proizvođača jer , kako sam rekao fordov V6 turbo i hrpa verzija coswortha V8 nisu isti motori!
...ali neću puno zanovijetati jer si "skinula" dosta gadnih pitanja za zvanični kviz koje neće moći koristiti... :peace:
Avatar
Icy
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1964
Pridružen/a: 27 lis 2007, 22:32
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Crvenog Baruna

Post Postao/la Icy »

zvjerko je napisao/la:Pa i Playlife i Mecachrome je u biti isti Renaultov motor! Trebalo je naglasiti proizvođača jer , kako sam rekao fordov V6 turbo i hrpa verzija coswortha V8 nisu isti motori!
Znam, da. :) Ali da sam pitala proizvođače, onda je proizvođač motora iz 1998. Mecachrome (kasnije Supertec), a sam motor ima naziv Playlife, i onda opet nebi bilo dobro. #-o Možda nisam trebala stavit takvo pitanje, ali baš mi se učinilo zgodno. :)



ps:rezultati stižu uskoro ;)
F1 bez Schumachera je kao atom bez jezgre
slika
Avatar
almeida
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1092
Pridružen/a: 01 tra 2008, 20:38
Ja sam: Vozač
Navijam za: Za ulizivanje..
Lokacija: grad u moru,grad u kamenu-ZADAR
Kontakt:

Post Postao/la almeida »

Icy je napisao/la:

ps:rezultati stižu uskoro ;)

ajde malo brže moram na vjeronauk :!:

a za kviz nastupio i nisam bio toliko loš nešto sam bubno nešto sam znao
nekoliko odgovora sam pokupio dok sam čitao magazin f1 racing nešto znam od prije i tako skupilo se nešto ligički ka za brazilca i interlagos
pa oni sudari kacika coultharda za ferrarijev bolid i sliku sam pogodio vidio sa strane ime na bolidu i blebnuo ;)
slika
"..lipi moj grade uvik te se sitin.."
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Post Postao/la Scuderia »

sta reci na kraju. Moglo je i bolje. :D
slika
Avatar
Scottish girl
Postovi: 33
Pridružen/a: 18 ruj 2008, 19:41
Ja sam: Vozačica

Post Postao/la Scottish girl »

\:D/ Pa ovo je bilo super! Prvi put sam sudjelovala i super sam zadovoljna rezultatom.
Maestro
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1113
Pridružen/a: 18 sij 2008, 20:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso
Lokacija: Čapljina City
Kontakt:

Post Postao/la Maestro »

Hm, ja otprilike zadovoljan. Vidim da znam malo više od nekih :D Sale me je razočarao malo :jezik: Piquet... samo pola boda ..bem li ti... Ali dobro, sljedeći put vam slijedi :k.o:
kakav potpis staviti???
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Post Postao/la schuey »

Maestro je napisao/la:Hm, ja otprilike zadovoljan. Vidim da znam malo više od nekih :D Sale me je razočarao malo :jezik: Piquet... samo pola boda ..bem li ti... Ali dobro, sljedeći put vam slijedi :k.o:
nemoj se ti prijetit,do sad još nijednom,samo obećanja,osim toga neki vas samo zavaravaju rezom,kao ja :D
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Maestro
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1113
Pridružen/a: 18 sij 2008, 20:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso
Lokacija: Čapljina City
Kontakt:

Post Postao/la Maestro »

schuey je napisao/la:nemoj se ti prijetit,do sad još nijednom,samo obećanja,osim toga neki vas samo zavaravaju rezom,kao ja :D

A brate stvarno mi nikad nije potrefilo vrijeme kad sam slobodan da sudjelujem u kvizu, a ovaj je trajao 24h i stigao sam. Plizzz nemoj se ljutiti :cry:
kakav potpis staviti???
Avatar
Jackie Stewart
F1-HR kviz champion
F1-HR kviz champion
Postovi: 938
Pridružen/a: 28 svi 2008, 08:49

Post Postao/la Jackie Stewart »

Čestitam na pobijedi Senna!!!!!! =D>
Avatar
Walter
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2252
Pridružen/a: 27 vel 2008, 15:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Pored mutne Save
Kontakt:

Post Postao/la Walter »

Ja sam zadovoljan sa svojim rezultatom, pitanja nisu bila nimalo laka.
slika
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Post Postao/la Schumy.d »

Ja zadovoljan!!:-D
Čestitke vodećima!!:thumbup:
Avatar
sale
Site Admin
Site Admin
Postovi: 6074
Pridružen/a: 28 kol 2003, 12:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1
Kontakt:

Post Postao/la sale »

Maestro je napisao/la:Sale me je razočarao malo :jezik:
U svoju obranu želim izjaviti da se povijest i ja nikada nismo volili ;)

Ja uglavnom pamtim posve nebitne detalje, poput koji je prozvođač pisača i ostalih uredskih aparata bio sponzor Jordanu, koja je tvrtka zadužena za komunikacijsku opremu (team radio & stuff) Hondi i McLarenu, koji je proizvođač sigurnosnog softvera sponzor Renaultu, koje je sve moguće slogane Benson & Hedges (nekadašnji glavni sponzor Jordana) koristio na utrkama gdje se nije smio reklamirati duhan etc. etc. :D
$@Ł€: Tražite prije postanja slika
Zaključano