Ostali sportovi...

Rasprave o sportovima koji nemaju veze s auto-moto utrkama

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73,luka_kimi

Odgovori

Zgodnija je...

Julia Mancuso
5
14%
Lindsey Vonn
21
57%
Ne volim žene
2
5%
Zgodnija mi je neka treća
9
24%
 
Ukupno glasova: 37

Avatar
GT-R
Početnik
Početnik
Postovi: 326
Pridružen/a: 05 lis 2008, 10:19
Ja sam: Vozač
Navijam za: Schumacher i Massa
Lokacija: Zagreb

Re: Ostali sportovi...

Post Postao/la GT-R »

Pa šta sad to meni predstavlja što si mi napisao gdje se vozi koja vrsta skijanja.
Znam da je spust ono kad idu većinom samo ravno (nekrivudaju od vrata do vrata) i kad lete preko brda (to mi je zakon), a ovo ostalo mi sve djeluje isto..
slika
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Ostali sportovi...

Post Postao/la Schumy.d »

GT-R je napisao/la:Pa šta sad to meni predstavlja što si mi napisao gdje se vozi koja vrsta skijanja.
Znam da je spust ono kad idu većinom samo ravno (nekrivudaju od vrata do vrata) i kad lete preko brda (to mi je zakon), a ovo ostalo mi sve djeluje isto..
Slalom = spora i tehnička disciplina. Ima puno vrata, vrata su u obliku stupića.
Spust = najbrža disciplina. Ima najmanje vrata, vrata u obliku zastavica.
Veleslalom = mješavina slaloma i spusta.

:biggrin:
Eto, to je laički rečeno. :lol2:
Avatar
GT-R
Početnik
Početnik
Postovi: 326
Pridružen/a: 05 lis 2008, 10:19
Ja sam: Vozač
Navijam za: Schumacher i Massa
Lokacija: Zagreb

Re: Ostali sportovi...

Post Postao/la GT-R »

Schumy.d je napisao/la:
GT-R je napisao/la:Pa šta sad to meni predstavlja što si mi napisao gdje se vozi koja vrsta skijanja.
Znam da je spust ono kad idu većinom samo ravno (nekrivudaju od vrata do vrata) i kad lete preko brda (to mi je zakon), a ovo ostalo mi sve djeluje isto..
Slalom = spora i tehnička disciplina. Ima puno vrata, vrata su u obliku stupića.
Spust = najbrža disciplina. Ima najmanje vrata, vrata u obliku zastavica.
Veleslalom = mješavina slaloma i spusta.

:biggrin:
Eto, to je laički rečeno. :lol2:
Jasno mi je sad :D
Još super G i kombinacija, molim :D
slika
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Ostali sportovi...

Post Postao/la Schumy.d »

GT-R je napisao/la: Jasno mi je sad :D
Još super G i kombinacija, molim :D
Super G ni sam ne znam šta je :lol: - to ti je nešto naprednije od veleslaloma, a slabije od spusta... :?
Kombinacija = 1 vožnja spust + 1 vožnja slalom. Na kraju se rezultati zbrajaju.
Avatar
luka_kimi
Moderator
Moderator
Postovi: 2456
Pridružen/a: 24 ožu 2009, 19:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi
Lokacija: Zagreb

Re: Ostali sportovi...

Post Postao/la luka_kimi »

Nema do slaloma !!!!!

Najviše zbog Ivice naravno...Spust mi je najdraži ovako, žao mi je što mi nemamo nekog spustaša...Al ono što je kolega GT-R rekao, kada lete preko brda, nema do toga...Po tome je najbolji po meni ulazak u ciljnu ravninu u Kietzbhilu(Kicbil, nez kako se piše), tamo gdje se onaj jadni Albrecht poljubio sa snjegom...Kakav je to let, skijaš je u zraku 120 metara...Prestrašno...A kad smo kod općentih spusteva, meni osobno najdraži mi je Wengen, zbog blizine ograde i zbog onog djela kaj ide ispod nekog mosta, prejako... :smile:
slika
I don't know driving in another way which isn't risky. Each one has to improve himself. Each driver has its limit. My limit is a little bit further than other's. Kimi Raikkonen... :)
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Ostali sportovi...

Post Postao/la Schumy.d »

luka_kimi je napisao/la:A kad smo kod općentih spusteva, meni osobno najdraži mi je Wengen, zbog blizine ograde i zbog onog djela kaj ide ispod nekog mosta, prejako... :smile:
To je ona staza na kojoj je start između 2 stijene??? Ta mi je staza fenomenalna za gledati - slično kao SPA u formuli 1. :biggrin:
Chuck Norris
Veteran
Veteran
Postovi: 3539
Pridružen/a: 16 ožu 2009, 14:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso

Re: Ostali sportovi...

Post Postao/la Chuck Norris »

Schumy.d je napisao/la:
luka_kimi je napisao/la:A kad smo kod općentih spusteva, meni osobno najdraži mi je Wengen, zbog blizine ograde i zbog onog djela kaj ide ispod nekog mosta, prejako... :smile:
To je ona staza na kojoj je start između 2 stijene??? Ta mi je staza fenomenalna za gledati - slično kao SPA u formuli 1. :biggrin:

Da moćna je ta staza,ali ipak broj 1 je Kitzbühel i po atraktivnosti staze i po prestižu jer san svakog spustaša je pobjedit na toj stazi
...put u raj nije posut ružama...
Avatar
luka_kimi
Moderator
Moderator
Postovi: 2456
Pridružen/a: 24 ožu 2009, 19:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi
Lokacija: Zagreb

Re: Ostali sportovi...

Post Postao/la luka_kimi »

Chuck Norris je napisao/la:
Schumy.d je napisao/la:
luka_kimi je napisao/la:A kad smo kod općentih spusteva, meni osobno najdraži mi je Wengen, zbog blizine ograde i zbog onog djela kaj ide ispod nekog mosta, prejako... :smile:
To je ona staza na kojoj je start između 2 stijene??? Ta mi je staza fenomenalna za gledati - slično kao SPA u formuli 1. :biggrin:

Da moćna je ta staza,ali ipak broj 1 je Kitzbühel i po atraktivnosti staze i po prestižu jer san svakog spustaša je pobjedit na toj stazi
I na Wengenu je isto...Znaš da je Blažičko prošle godine svršaval na nekog lika koji je pobjedio i u Wengenu i tamo...Navodno je to neki super duo, tak...Rekel sam, Kitzbühel je najjača staza po atrajtivnosti za sportaše, a Wengen je najbolji za gledanje...

Da Schumy, to je ta staza i nema do nje...Nekako se userem svaki puta kad se neko zaleti ko idiot u tom zavoji i prođe, ma jebo me pas, 20cm od ograde...Uhhhh...Legendarni Lauberhorn...

slika

Ovako Natko leti u Wengenu...

Evo takozvanog "sterilnog" Kitzbühela, ublaženog, nakon pada Albrechta...Nadam se da će nam vratiti onaj zadnji zavoj otprije... :(

slika
slika
I don't know driving in another way which isn't risky. Each one has to improve himself. Each driver has its limit. My limit is a little bit further than other's. Kimi Raikkonen... :)
Avatar
Bibi
HNL kladionica velemajstor
HNL kladionica velemajstor
Postovi: 1538
Pridružen/a: 24 srp 2009, 14:31
Ja sam: Vozač
Navijam za: Marc Marquez
Lokacija: Samobor
Kontakt:

Re: Ostali sportovi...

Post Postao/la Bibi »

Kakav je to let, skijaš je u zraku 120 metara...
120m :shock: To nije istina letio je maksimalno 60m,a brzina oko 140km/h ;)
Bilo je lijepo dok je trajalo...

24.7.2009-5.5.2013
Avatar
luka_kimi
Moderator
Moderator
Postovi: 2456
Pridružen/a: 24 ožu 2009, 19:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi
Lokacija: Zagreb

Re: Ostali sportovi...

Post Postao/la luka_kimi »

bibi_Alonso 4ever je napisao/la:
Kakav je to let, skijaš je u zraku 120 metara...
120m :shock: To nije istina letio je maksimalno 60m,a brzina oko 140km/h ;)
Albrecht je letio 120 metara ;) Bar sam ja čuo tako...
slika
I don't know driving in another way which isn't risky. Each one has to improve himself. Each driver has its limit. My limit is a little bit further than other's. Kimi Raikkonen... :)
Avatar
lux007
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 463
Pridružen/a: 19 lis 2008, 11:18
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Ostali sportovi...

Post Postao/la lux007 »

evo
vjerojatno se mjeri koliko je odletio a ne kad je dosao na tlo
THERE IS ONE ONLY ONE ONLY ONE ONLY ONE CRISTIANO
ONE ONLY ONE ONLY ONE ONLY ONE RONALDO
Avatar
GT-R
Početnik
Početnik
Postovi: 326
Pridružen/a: 05 lis 2008, 10:19
Ja sam: Vozač
Navijam za: Schumacher i Massa
Lokacija: Zagreb

Re: Ostali sportovi...

Post Postao/la GT-R »

U j*bote kako se frajer polomio, pa kak to nisam vidio ? Čuo sam da se polomio, al nisam znao da je ovako letio, ziher si je s*ebo leđa. Šta je bilo s njim? kak je sada?

a šta mislite o onim skijaškim skokovima, kada lete onako visoko, da se potrgaju, pa ja mislim da nebi osto niko živ.. gledo sam na you tubeu prije video kad je lik osto bez jedne skije i uspio se fino spustit...
slika
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Ostali sportovi...

Post Postao/la Schumy.d »

Medvešćak pobijedio aktualnog prvaka KAC Klagenfurt sa 4:1!!
Bravo majstori!! =D>
Nevjerojatno je kako se ti Amerikanci bore za ovaj klub. Misliš da igraju samo za pare, a oni su baš ugodno iznenađenje!
BRAVO!!
Avatar
Bibi
HNL kladionica velemajstor
HNL kladionica velemajstor
Postovi: 1538
Pridružen/a: 24 srp 2009, 14:31
Ja sam: Vozač
Navijam za: Marc Marquez
Lokacija: Samobor
Kontakt:

Re: Ostali sportovi...

Post Postao/la Bibi »

Hahahaha...koji car

http://www.24sata.hr/sport/prokop-zaust ... uc/143222/" onclick="window.open(this.href);return false;
Bilo je lijepo dok je trajalo...

24.7.2009-5.5.2013
Avatar
Armanini
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2467
Pridružen/a: 26 svi 2009, 17:19
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Ostali sportovi...

Post Postao/la Armanini »

neznam jel tu tko prati malo zenski rukomet, al je prekrasno gledat podravku kako igra!

danas sjebale danski viborg - aktualne europske prvakinje i to sa 4 gola prednosti.. jest da ove nisu igrale kako treba, al nase cure igraju sa toliko srca da je stvarno pravi uzitak gledat.. njihovo veselje i iskrenu radost nakon pobjeda..

a ove sezone bez ijedne strankinje..

al sta ce nam kad imamo jednu andreu penezic koja je danas pospremila 12 golova.. cura sutira tipa lackovica, ulazi poput tenka, naravno igra i obranu, prakticki cijeli tekmu izgura..

nije ona jedina koja vrijedi, daleko od toga.. al je definitivni moj br1!
rFactor F1 HR server Info
slika
Avatar
ivanpetka
Početnik
Početnik
Postovi: 301
Pridružen/a: 15 pro 2008, 13:50
Ja sam: Vozač
Navijam za: Massu
Lokacija: Zagreb

Re: Ostali sportovi...

Post Postao/la ivanpetka »

Danas pogledo meč između Federera i Đokovića.... :klanjanje: :klanjanje: Kako je igro Novak.. Nevjerovatno to je bila divota za gledat.. Na kraju je u trečem setu pobjedio 6:2 ili 6:1 nisam točno siguran ali ako ovako nastavi preotet će Federeru prvo mjesto
AA! Ljuti umak je ljut!!
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Ostali sportovi...

Post Postao/la Schumy.d »

Gledao noćas u gradu borbu UFC-a Couture vs Vera i mogu reći da nisam vidio veću krađu... :thumbdown:
Sjedimo frend i ja i pijemo i gledamo tekmu. Ja kažem kako mislim da će Couture (ex svjetski prvak) ovo dobiti kao od šale. I onda borba u kojoj Couture u 3 runde nije uputio niti jedan pošteni udarac Veri. Stalno je ulazio u klinčeve i izbjegavao borbu.
S druge strane Vera je zadao 3,4 odlična udarca Randyu i čak ga skoro nokautirao (Couture je bio već na podu, ali se uspio obraniti).
I onda, proglašenje pobjednika na bodove. Još ja zezam prijatelja kao:"Šta misliš da sudac sad podigne Couturevu ruku kao znak da je pobijedio"?
I stvarno, Couture je proglašen pobjednikom meča. NEVJEROJATNO!!

Za razliku od ove "borbe večeri" koja je bila očajna, 2 meča ispred njih je bio jedan odličan meč koji je završio za nekih 40-ak sekundi!! :biggrin: Nakon pozdrava sa šakama, Gustaffson je udario protivnika tako brutalno šakom u glavu da je ovaj pao i meč je završen nokautom u 40. sekundi meča! :D Još su mu davali medicinsku pomoć 5 minuta!! :lol:
TO JE MEČ!! =D>
LINK
BRUTALA!! :D
Avatar
luka_kimi
Moderator
Moderator
Postovi: 2456
Pridružen/a: 24 ožu 2009, 19:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi
Lokacija: Zagreb

Re: Ostali sportovi...

Post Postao/la luka_kimi »

Ivica odličan 6. ! :thumbup:

Također, on je i tzv."specijalist" za druge vožnje, moglo bi na dobro izać ovo...

A Myhrer, kakva vožnja :shock:
slika
I don't know driving in another way which isn't risky. Each one has to improve himself. Each driver has its limit. My limit is a little bit further than other's. Kimi Raikkonen... :)
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Ostali sportovi...

Post Postao/la Schumy.d »

IVICA DRUGI !!!

=D> =D>
Bravo majstore!! :klanjanje:
Avatar
luka_kimi
Moderator
Moderator
Postovi: 2456
Pridružen/a: 24 ožu 2009, 19:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi
Lokacija: Zagreb

Re: Ostali sportovi...

Post Postao/la luka_kimi »

Bravo Ivice majstore, kakava druga vožnja, nešto prekrasno, on uvijek djeluje tako elegantno, a opet ide brzo totalka...Dok vozi bez kalkulacija, među 3 najbolja slalomaša je, možda i najbolji.
slika
I don't know driving in another way which isn't risky. Each one has to improve himself. Each driver has its limit. My limit is a little bit further than other's. Kimi Raikkonen... :)
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Ostali sportovi...

Post Postao/la Schumy.d »

luka_kimi je napisao/la:Bravo Ivice majstore, kakava druga vožnja, nešto prekrasno, on uvijek djeluje tako elegantno, a opet ide brzo totalka...Dok vozi bez kalkulacija, među 3 najbolja slalomaša je, možda i najbolji.
Mislim da mu po tehnici skijanja nema ravnog. :)
Ne zovu ga bez razloga "Profesor" :biggrin:

P.S.
Pa skoro je Miciku od bake Slavice naučio skijati!! A znamo kako je to teško. :lol:

EDIT: FC Kopenhagen : CO Zagreb 28:29 =D> =D>

Bravo Zagrebaši, teška tekma doslovno pobjeđena 3 sekunde prije kraja. Iako je Zagreb vodio sa 6 razlike, Danci su uspijeli izjednačiti i 3 s prije kraja je Valčić uspio zabiti za pobjedu.
Inače, treba pohvaliti i mladog golmana Šegu koji je branio 2. poluvrijeme i skupio popriličan broj dobrih obrana!
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: Ostali sportovi...

Post Postao/la Scuderia »

Vidim, nitko nije stavio....

MEDVEŠČAK - LINZ 6:4 (0:2, 4:0, 2:2) =D>

Iako su prvi izvještaji američkih medija govorili o ozbiljnim ozljedama Tigera Woodsa nakon prometne nesreće, najbolji svjetski golfer ipak je samo lakše ozlijeđen. Woodsov glasnogovornik Glenn Greenspan izjavio je kako su golferove ozljede obrađene u bolnici u Ocoeeu, blizu Orlanda, i kako je njegov poslodavac nakon toga otpušten u dobrom stanju.

Glasnogovornica lokalne policije Kim Montes razjasnila je zabunu oko ozbiljnosti Woodsovih ozljeda. Rekla je da se prema pravilima policije sve ozljede koje zahtijevaju bolnički tretman označavaju ozbiljnima. Međutim, takav je njihov opis izazvao pravu uzbunu u američkim medijima iako za to, pokazalo se, nije bilo razloga.

Woods (33) je svojim automobilom u ranim satima petka udario u hidrant, a potom i u stablo, a nesreća se dogodila u blizini njegova floridskog doma.
IZVOR_SN_

EDIT
Sutra, tko god voli skijanje, neka bude u 17:50 na malim ekranima. Svjetski ski kup zene. Posto se igra El Classico, u 18:55 ce se ukljucivati iz Lake Louis-a (Super G) gdje nastupa nas Ivica Kostelic. ;)
slika
Avatar
Bibi
HNL kladionica velemajstor
HNL kladionica velemajstor
Postovi: 1538
Pridružen/a: 24 srp 2009, 14:31
Ja sam: Vozač
Navijam za: Marc Marquez
Lokacija: Samobor
Kontakt:

Re: Ostali sportovi...

Post Postao/la Bibi »

Svaka cast Medvjedima na izvrsnom rezultatu protiv Linza.Mnogi ni danas neznaju kakav je to veliki uspjeh za ovaj klub.Sator ce nadam se donijeti jos bolju igru i nadam se pobjedi protiv Olimpije sutra :biggrin:

EDIT:
Natko Zrncic-Dim 3.u superkombinaciji!!!!Svaka cast =D>
Steta da Ivica nije vozio mogli smo imati dvojicu na postolju kad vidim ko je drugi zavrsio :(
Zadnja izmjena: Scuderia, dana/u 27 lis 2010, 12:47, ukupno mijenjano 1 put.
Razlog: Spajanje posta
Bilo je lijepo dok je trajalo...

24.7.2009-5.5.2013
Avatar
luka_kimi
Moderator
Moderator
Postovi: 2456
Pridružen/a: 24 ožu 2009, 19:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi
Lokacija: Zagreb

Re: Ostali sportovi...

Post Postao/la luka_kimi »

bibi_Alonso 4ever je napisao/la:Natko Zrncic-Dim 3.u superkombinaciji!!!!Svaka cast =D>
Steta da Ivica nije vozio mogli smo imati dvojicu na postolju kad vidim ko je drugi zavrsio :(
Džubrad ga diskvalificirala... Prestrašno... :evil:

Dani je napisao/la:On je odustao zbog bolova u leđima .
Nije, nego su ga diskvalificirali. Pravila spusta nalažu da vozač koji nije nastupio u barem jednom treningu ne smije voziti taj spust. Ivica je vozio prvi trening, no rezultati tog prvog treninga nisu priznati kao službeni, jer je staza zbog nevremena bila skraćena za pola. Na drugom nije nastupio zbog bolova. Sad kad pišem ovo ne mogu vjerovat što su napravili u FIS-u :roll: :evil:
slika
I don't know driving in another way which isn't risky. Each one has to improve himself. Each driver has its limit. My limit is a little bit further than other's. Kimi Raikkonen... :)
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: Ostali sportovi...

Post Postao/la Scuderia »

Ivica: Neću na operaciju dok noge funkcioniraju
KLIK
Riskira....
slika
Odgovori