Trenutno slušam

Forum za sve ono što nema veze s Formulom 1...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Avatar
Ćale od Lewisa
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1595
Pridružen/a: 13 srp 2008, 11:40
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mercedes
Lokacija: Labin

Re: Trenutno slušam

Post Postao/la Ćale od Lewisa »

slika
Avatar
Toon
Veteran
Veteran
Postovi: 2892
Pridružen/a: 06 ožu 2008, 19:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: mclaren
Lokacija: poso kuća birtija

Re: Trenutno slušam

Post Postao/la Toon »

Ovo je pjesma samo za Cuky-a...Nikad ti neću oprostiti onu izjavu o HM :D
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=kV-2Q8QtCY4&feature=kp[/youtube]
"Damn it, Steven, we're men. It's our god-given right to watch sports and smut."
"Oh mighty one in the heavens who created the mountains, the seas and beer ..."
"I'm married to a woman named ... something!"
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Trenutno slušam

Post Postao/la Cuky »

svatko ima svoje preferencije...netko voli to, ja ne mogu podnijet...jbg
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
Toon
Veteran
Veteran
Postovi: 2892
Pridružen/a: 06 ožu 2008, 19:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: mclaren
Lokacija: poso kuća birtija

Re: Trenutno slušam

Post Postao/la Toon »

Cuky je napisao/la:svatko ima svoje preferencije...netko voli to, ja ne mogu podnijet...jbg
heh, tvoje pravo...ja slušam doslovno sve osim turbofolka
"Damn it, Steven, we're men. It's our god-given right to watch sports and smut."
"Oh mighty one in the heavens who created the mountains, the seas and beer ..."
"I'm married to a woman named ... something!"
Avatar
Armanini
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2467
Pridružen/a: 26 svi 2009, 17:19
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Trenutno slušam

Post Postao/la Armanini »

svatko ima svoje preferencije...netko voli to, ja ne mogu podnijet...jbg
to? i dalje ti imas potrebu omalovazavat najslusaniji glazebni zanr := znam takvu sortu.. extra glazbeno neobrazovani al svejedno se vole upustat u neke glazbene rasrprave.. al jbga, tvoje je pravo kao i svacije da ispadnes neuk i panj :)

a da ne budem offtopic i ne dodjem tu samo iznjet svoje negodovanje oko glazbe, zanimljiva obrada:

rFactor F1 HR server Info
slika
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Trenutno slušam

Post Postao/la Cuky »

Armanini je napisao/la:
svatko ima svoje preferencije...netko voli to, ja ne mogu podnijet...jbg
to? i dalje ti imas potrebu omalovazavat najslusaniji glazebni zanr := znam takvu sortu.. extra glazbeno neobrazovani al svejedno se vole upustat u neke glazbene rasrprave..

evo o tome ja pričam, kad god se netko ne slaže odmah neobrazovani, nemaju pravo glasa, puše PR fore...neznam dal samo dobro trolaš (kao Vidc sa Vettelom) ili te nešto puklo u zadnje vrijeme...ne moram biti glazbeno obrazovan da bi mi se neki žanr glazbe gadio...
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
speedy56
Legenda
Legenda
Postovi: 4566
Pridružen/a: 18 stu 2012, 14:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: FAlonso ALotterer
Lokacija: gdje me sunce grije

Re: Trenutno slušam

Post Postao/la speedy56 »

Slažem se s cukyem tu, slušam rock, a pod rock mislim na rock, ne metal iako sam vidio da ti metal svrstavaš pod rock, ne znam kak glazbenici to stručno dijele, ali meni je metal metal, a rock rock, 2 različite stvari
I to što je nešto najslušanije ne mora opće ništa značiti (kod nas su cajke naslušanije pa se opet omaložava, bar je kod mene tak), evo ti recimo primjer recimo renault megane - ima ih kod nas ko pljeva i ljudi to kupuju (kad kupuju pretpostavljam da im se sviđa i da imaju neko dobro mišljenje o tome), a ja recimo to (da, to) ne mogu smisliti... ona plastika, zatvaranje vrata, taj dizajn, obloge... (uzimam ovo samo kao primjer kod sebe, moje subjektivno mišljenje, sviđa se nekome dobro, ne još bolje)
slika
Avatar
Kenny
Legenda
Legenda
Postovi: 4875
Pridružen/a: 09 svi 2007, 17:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Williams i MS

Re: Trenutno slušam

Post Postao/la Kenny »

Kako možete slušat tu Metallicu?
slika
Pa čovjek kaže - osjećaj. Ako je osjećaj, onda je osjećaj. Na temelju osjećaja :) - dmarijon
Avatar
Armanini
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2467
Pridružen/a: 26 svi 2009, 17:19
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Trenutno slušam

Post Postao/la Armanini »

ne moram biti glazbeno obrazovan da bi mi se neki žanr glazbe gadio...
ako kazes da ti metal nema veze s glazbom = glazbeno si neobrazovan.. nikakva uvreda nit ikakav napad.. neznam sto se branis..
ocito je da neznas puno o glazbi i da te ne zanima puno, kad se tako postavljas i pises takve stvari, tako da ne kuzim zasto te smeta sto to netko primjeti..
ja osobno nisam neki ljubitelj metala, osim progresivnog, al da cu rec da je metal smece necu.. ima mi puno boljih vrsta i slusam neke druge stvari.. no znam koliko metal je glazba i nemam razloga nekom pricat da je nesto shit ili nije, kad znam da nije..

to sto se tebi gadi il ne gadi, who cares.. tvoj ukus, tvoja stvar..
neznam dal samo dobro trolaš (kao Vidc sa Vettelom)
:= vidc je sve samo nije troler :) (sve najbolje o njemu ja mislim ofc) ..vidc iskreno brani i drzi svoju tezu, njegovo je sve napisano ono sto misli i kako misli.. nema tu trolanja .. barem ja tako dozivljavam..
a ja.. pa.. nekih 50-50 je najcesce.. zakamuflirano trolanje :=
ma i nije, nego ti bi trebao znat da nisam bas ozbiljan tip.. a to sto se cesto naljutite i sto vas izbijem iz takta to je samo mali + .. znaci da ste defeat i da polako shvacate da ste u krivu i nemate vise iz cega pucat jer vam teze nemaju bas uporista ni na samom pocetku..
jbga, da stavljam smajlice nakon svakog reda koji je vise sala, a ne doslovan bilo bi ih previse.. to sto vi uvijek sve doslovno shvacate (ionako citate onako kako zelite i gotovo redovno ubacujete nesto sto uopce nije napisano u postu na koji replyate), to nije moja krivica.. a nisu svi ovdje takvi, neki su si odavno prestali dozvoljavat da se izbacuju iz takta, kuze da nije sve uvijek provokacija i nadju u kobasici od posta neki dio koji ima smisla pa se cak koji put i slozi netko samnom :)


Slažem se s cukyem tu,
? nemas se ti s cim slagat il ne slagat, nije ovo rasprava :) nema ovdje strana.. samo ja usputno u prolazu da vam djeci objasnim neke stvari := da ne ispadnete baksuzi pred nekim nekad pred kojim ne biste htjeli ispast baksuzi..
slušam rock, a pod rock mislim na rock, ne metal iako sam vidio da ti metal svrstavaš pod rock, ne znam kak glazbenici to stručno dijele, ali meni je metal metal, a rock rock, 2 različite stvari
yep, ja sam svrstao metal u rock, jer sam ja pionir glazbe i ubacio sam metal kao podvrstu rocka.. jer eto.. toliko sam velik da sam to ja napravio :=

ajd pa barem danas nije tesko ne ispast baksuz na netu.. ako u nesto nisi siguran, 2 min gugla i cak ces nesto i naucit usput..

jel kuzis sad zasto ste glazbeno neobrazovani i nemate sto trazit i fantazirat o necemu gdje neznate ni osnove?
usputan savjet decki, al vrlo koristan - nemojte se previse upustat u pametovanja o necemu kad niste dovoljno upoznati sa temom.. samo sebi skodite..

I to što je nešto najslušanije ne mora opće ništa značiti (kod nas su cajke naslušanije pa se opet omaložava,
a jel.. hm.. ako ti tako kazes..
dobra ti je paralela.. slusanost na cijeloj svijetu vs slusanost u tvom malom zlataru (geografija je moja ahilova peta i moram priznat da nisam nikad cuo za tvoje malo mjesto gdje su najslusanije cajke)

recimo primjer recimo renault megane - ima ih kod nas ko pljeva
taj zlatar neko posebno mjesto := svi megane kazes :) ovdje pak megana ima koliko i katrica.. mozda znam za 2 i to 5 godina razlicite serije..

al jos bolja paralela ti je to.. (not)..
neznam dal si svjestan, al ljudi slusaju ono sto zele (osim kao u zlataru gdje svi slusaju cajke jer valjda moraju? :=) nemaju nikakvih ogranicenja, jedini je faktor ukus..
kod auta ti bas i nije tako.. ljudi ne kupe auto koji zele, nego koji mogu i vrrrlo su uski okviri izbora.. il mislis da bi ti rvoji zlatari il zlatarci svi vozili megane da mogu vozit bilo koji auto na svijetu?
a vidis.. glazbu mozes slusat ama bas koju god zelis, i zato su neke stvari pokazatelj..

Kako možete slušat tu Metallicu?
spam much?

i ti si osjetio poriv da ostavis svoje misljenje za anale i za povijest?

nemozes pitat nekog kako moze slusat grupu poput metalice.. al mozes pitat nekog kako moze slusat recimo rozgu i takve pizdarije, jer to je recimo neobjasnjivo..
ja ne slusam metalicu, nisu mi dragi, iz kojekakvih razloga koji skoro ni jedan ne drzi vodu, al svejedno ne slusam.. imaju super stvari, kultna su grupa.. i ti mozes postavit takvo pitanje.. stvarno mi koji put nije jasno zasto si dozvolite takvo javno sramocenje :)

once again - nhf guys..
rFactor F1 HR server Info
slika
Avatar
Toon
Veteran
Veteran
Postovi: 2892
Pridružen/a: 06 ožu 2008, 19:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: mclaren
Lokacija: poso kuća birtija

Re: Trenutno slušam

Post Postao/la Toon »

Kenny je napisao/la:Kako možete slušat tu Metallicu?
...jednako kako mogu slušati Beethovena i njegovu 9..."uđem" i prepustim se čarima (poput sexa, kad jednog dana budeš to radio shvatiti ćeš :D )...
...jeste ga zabrazdili sa filozofiranjem...Arma ne diraj Zlatar to je jedan prekrasan gradić kulture u samom srcu Hrvatskog Zagorja, dom ponosnih i radišnih ljudi...koliko ljudi toliko je i ukusa o glazbi
"Damn it, Steven, we're men. It's our god-given right to watch sports and smut."
"Oh mighty one in the heavens who created the mountains, the seas and beer ..."
"I'm married to a woman named ... something!"
Avatar
Vuksa_KC
Veteran
Veteran
Postovi: 2899
Pridružen/a: 15 lis 2008, 15:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Trenutno slušam

Post Postao/la Vuksa_KC »

Kak ne kužite da imamo tu Armu glazbenog Deusa i sve vaše je neukus :P :P
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Trenutno slušam

Post Postao/la F1NAC »

Pic mic arma postoji koja tema da ju nisi onako kako bi se to poli nas reklo ZASRA.di god kliknes taj tvoj kilometarski komentar bez nekakove veze.pusti ljude da slusaju svoje.

Eko jena pjesma za te:
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=tzCA5uQ ... e=youtu.be[/youtube]
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
Vuksa_KC
Veteran
Veteran
Postovi: 2899
Pridružen/a: 15 lis 2008, 15:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Trenutno slušam

Post Postao/la Vuksa_KC »

Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Trenutno slušam

Post Postao/la F1NAC »

Vuksa_KC je napisao/la:I ovaj unplugged :D
http://www.youtube.com/watch?v=miq3EaxevZw
ajoj od oveg će ga proliv ulovit :biggrin:
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
Kenny
Legenda
Legenda
Postovi: 4875
Pridružen/a: 09 svi 2007, 17:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Williams i MS

Re: Trenutno slušam

Post Postao/la Kenny »

Armanini je napisao/la:
Kako možete slušat tu Metallicu?
spam much?

i ti si osjetio poriv da ostavis svoje misljenje za anale i za povijest?

nemozes pitat nekog kako moze slusat grupu poput metalice.. al mozes pitat nekog kako moze slusat recimo rozgu i takve pizdarije, jer to je recimo neobjasnjivo..
ja ne slusam metalicu, nisu mi dragi, iz kojekakvih razloga koji skoro ni jedan ne drzi vodu, al svejedno ne slusam.. imaju super stvari, kultna su grupa.. i ti mozes postavit takvo pitanje.. stvarno mi koji put nije jasno zasto si dozvolite takvo javno sramocenje :)

once again - nhf guys..

Pa nisam očekivo ovakve komentare poput tvog i Toonovog, da znam šta je Metallica i šta je Metal, ovo je najobičnija zajebancija, pusti nekom Sepulturu ko nema pojma o metalu i reće ti kako možeš slušat tu Metallicu

Sam si u nekom postu napisao jel treba uvjek stavljat smajlić
slika
Pa čovjek kaže - osjećaj. Ako je osjećaj, onda je osjećaj. Na temelju osjećaja :) - dmarijon
Avatar
Armanini
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2467
Pridružen/a: 26 svi 2009, 17:19
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Trenutno slušam

Post Postao/la Armanini »

di god kliknes taj tvoj kilometarski komentar bez nekakove veze.
ma ca zasra tovare.. se ca napisen stoji..
ne izmisljan ja neke stvari i ne pisem bez veze..

sad ja neman pravo odgovorit na prosere poput "metal nije glazba"..? ala nemoj jos i ti da ne moran i tebe stavit na red :=

briga me ako vam smetaju postovi, kad me uhvati pisanje pisem.. ne vidim problem.. tri scrola vise za vas i preskocis cijeli moj post..
mene je lol pak suprotno - dodjem na temu vidim novih postova, a post sadrzi 4 rijeci.. ko neko chatanje.. ma kitu, i na twiteru ljudi vise toga napisu.. meni pak to nema smisla..
pusti ljude da slusaju svoje.
? yo.. ajd pocinjete me ljutit.. sad ces i ti pocet izmisljat toplu vodu i dodavat nes ca nisan napisal?
nemoze me manje bit briga sto tko slusa.. al me briga kad procitam prosere na koje moram odgovorit.. jesam igdje napisao nekom ista o nekoj glazbi i da je lud sto slusa jedno il drugo?? (rozgu ne ubrajam u to)
ajd pocnite citat s razumjevanjem il ne citajte uopce i ne odgovarajte bez veze..

ajoj od oveg će ga proliv ulovit :biggrin:
pa ca fali... plesno je :)

Sam si u nekom postu napisao jel treba uvjek stavljat smajlić
jbmte onda, navuko si me :=
rFactor F1 HR server Info
slika
Avatar
Toon
Veteran
Veteran
Postovi: 2892
Pridružen/a: 06 ožu 2008, 19:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: mclaren
Lokacija: poso kuća birtija

Re: Trenutno slušam

Post Postao/la Toon »

Kenny je napisao/la: Pa nisam očekivo ovakve komentare poput tvog i Toonovog, da znam šta je Metallica i šta je Metal, ovo je najobičnija zajebancija, pusti nekom Sepulturu ko nema pojma o metalu i reće ti kako možeš slušat tu Metallicu
Sam si u nekom postu napisao jel treba uvjek stavljat smajlić
...evo i meni si zahebo. Ja sam bio siguran da misliš ozbiljno...htio sam ti čak staviti i prigodan spot sa riječima oprosti ali svi mi vuku previše nekako ljubavno (osim "oprosti mi pape" al' ni ta ne paše) a nekako mi nije do pederluka...
"Damn it, Steven, we're men. It's our god-given right to watch sports and smut."
"Oh mighty one in the heavens who created the mountains, the seas and beer ..."
"I'm married to a woman named ... something!"
Avatar
Vuksa_KC
Veteran
Veteran
Postovi: 2899
Pridružen/a: 15 lis 2008, 15:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Trenutno slušam

Post Postao/la Vuksa_KC »

Toon je napisao/la: a nekako mi nije do pederluka...
Ako ti je, onda ožeži Gibonija xD
Avatar
Armanini
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2467
Pridružen/a: 26 svi 2009, 17:19
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Trenutno slušam

Post Postao/la Armanini »

nice try you pussy, neces me navuc ovaj put :=
rFactor F1 HR server Info
slika
Avatar
Kenny
Legenda
Legenda
Postovi: 4875
Pridružen/a: 09 svi 2007, 17:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Williams i MS

Re: Trenutno slušam

Post Postao/la Kenny »

Da reklamiram bend od frenda kad pričamo o metalu
slika
Pa čovjek kaže - osjećaj. Ako je osjećaj, onda je osjećaj. Na temelju osjećaja :) - dmarijon
Avatar
Armanini
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2467
Pridružen/a: 26 svi 2009, 17:19
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Trenutno slušam

Post Postao/la Armanini »

koliko ih je taj ubio? :=
rFactor F1 HR server Info
slika
Avatar
Toon
Veteran
Veteran
Postovi: 2892
Pridružen/a: 06 ožu 2008, 19:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: mclaren
Lokacija: poso kuća birtija

Re: Trenutno slušam

Post Postao/la Toon »

Armanini je napisao/la:koliko ih je taj ubio? :=
slika
"Damn it, Steven, we're men. It's our god-given right to watch sports and smut."
"Oh mighty one in the heavens who created the mountains, the seas and beer ..."
"I'm married to a woman named ... something!"
Avatar
Kenny
Legenda
Legenda
Postovi: 4875
Pridružen/a: 09 svi 2007, 17:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Williams i MS

Re: Trenutno slušam

Post Postao/la Kenny »

Armanini je napisao/la:koliko ih je taj ubio? :=
jebiga nekužim foru
slika
Pa čovjek kaže - osjećaj. Ako je osjećaj, onda je osjećaj. Na temelju osjećaja :) - dmarijon
Avatar
Armanini
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2467
Pridružen/a: 26 svi 2009, 17:19
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Trenutno slušam

Post Postao/la Armanini »

pa vid'ga izgleda ko ubica..
rFactor F1 HR server Info
slika
Avatar
Kenny
Legenda
Legenda
Postovi: 4875
Pridružen/a: 09 svi 2007, 17:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Williams i MS

Re: Trenutno slušam

Post Postao/la Kenny »

Kako bi se reklo u "normalnom" svjetu tu izgleda normalno, ali prije i sada malo nenormalnije jer ima dugu kosu :biggrin:
reko je Toon sve :biggrin:
slika
Pa čovjek kaže - osjećaj. Ako je osjećaj, onda je osjećaj. Na temelju osjećaja :) - dmarijon
Odgovori