Jenson Button

Povijesne utrke, vozači, timovi, bolidi...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Jenson Button

Post Postao/la Schumy.d »

King iCool je napisao/la: P.S:zadnji OT.
A kad je to šumaher osvojio titulu,a da nije imao najbolji bolid??? Jedino je uspio ne osvojiti titulu kad je imao najbrži bolid(2006.),ali osvojiti ju sa malo slabijim nikad nije uspio.

Šumaher je bio jedan od onih vozača koji su znali iskoristiti najbrži bolid i to je sve,a razlika je u tome da ga je imao više puta od ostalih vozača.
Zaboravljaš malo na Michaelove početke! ;)
McLarem je napisao/la:Haloooooooooooo, sto se tice mog posta jedan dio je sala a drugi nije,
Da moze stici Sumija to ce biti malo tesko, ne zato sto je losiji vozac.
Ovo mi je prežestoko!! :lol: :lol:
Obožavam ove usporedbe Buttona i Michaela!! 8)
McLarem je napisao/la: jer cu vas pitati samo ovo KAKO SE ZOVE TIM ZA KOJI VOZI BATON?
#-o
Aha, a znači u Ferrariju ili Mclarenu ili BMW-u ili bilo kojem drugom timu je gomila nesposobnih ljudi koji nemaju pojma o svojem poslu?? =D>
Brawn je stvarno veliki znalac i svaka mu čast na tome jer je jedan od najboljih, ali ovdje se priča o F1 timu, ponavljam TIMU!!! A Ross Brawn sam ne čini tim!
McLarem je napisao/la:a to sta je Sumi radio i sta rade danas vozaci to je se nemoze porediti jer se je to sa Sumijom desavalo prije milijun godina i tako se je radilo tad, danas je to vec druga prica
:roll: Daj mi objasni što se to promijenilo šta se tog tiče??
I o kojim to milijunima godina pričaš?? Pa to je bilo prije samo 3 godine...
Avatar
McLarem
Test vozač
Test vozač
Postovi: 581
Pridružen/a: 10 lis 2008, 19:43
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren-Mercedes
Lokacija: Sanski Most BiH

Re: Jenson Button

Post Postao/la McLarem »

Jel sam Sumi reko prosle sezone da je bolid koji je vozi tad i bolid sa kojim se je utrkivao su dva drugacija biloda i da nemaju slicnosti skoro nikakve i da bi mu trebalo bar pola sezone da sve navikne da njega, a ti si ekspert za f1 pa ti se netreba sve objasaljavati, samo nemoj mi reci da se nije nista promjenilo od kako je Sumi ostisao iz F1 sto se tice vozaca pa to svako zna da jeste doslo do velikih promjena.
Sto se tice Brown kao osobu napravio je odlican tim i da njega nije bilo nebi ni bilo to sto je ostalo od Honde
a ko je Ferariju kriv sto je pustio takvog covjeka iz svoih redova????

To sto je tebi Sumi veci i od svih ljudi na svijetu i najsavrsenija osoba nemislim ti mjenjati misljenje ali po meni Sumi nije najbolji vozac svih vremena u F1 niti danasnice to definitivno nije.
LEWIS HAMILTON SVETSKI PRVAK OD 2008 DO 2020! ZA REDOM samo za majstor iz maranella
slika
Avatar
vidc
Veteran
Veteran
Postovi: 4255
Pridružen/a: 14 ožu 2008, 17:58
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari
Lokacija: vitez

Re: Jenson Button

Post Postao/la vidc »

čudno je to kako uvijek priču o schumacheru započnu ljudi koji ga ne vole,kakve su to frustracije,to govori koliko je on bitan vozač u povijesti f1,svi vozači se uspoređuju s njim,al kakve usporedbe buttona i schumachera,button ima 6 pobjeda u karijeri,schumacher 91.o naslovima se ne treba ni pričat
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Jenson Button

Post Postao/la Schumy.d »

McLarem je napisao/la: samo nemoj mi reci da se nije nista promjenilo od kako je Sumi ostisao iz F1 sto se tice vozaca pa to svako zna da jeste doslo do velikih promjena.
Vozačke navike se ne mijenjaju!! ;)
McLarem je napisao/la: a ko je Ferariju kriv sto je pustio takvog covjeka iz svoih redova????
Brawn je sam htio otići, njega nije nitko potjerao. On je svoj odlazak napravio samovoljno, Ferrari ga je htio zadržati, ali on je htio pauzu. ;)
Avatar
McLarem
Test vozač
Test vozač
Postovi: 581
Pridružen/a: 10 lis 2008, 19:43
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren-Mercedes
Lokacija: Sanski Most BiH

Re: Jenson Button

Post Postao/la McLarem »

McLarem je napisao/la: a ko je Ferariju kriv sto je pustio takvog covjeka iz svoih redova????
Brawn je sam htio otići, njega nije nitko potjerao. On je svoj odlazak napravio samovoljno, Ferrari ga je htio zadržati, ali on je htio pauzu. ;)[/quote]


Zelebaci i Eurici svasta mjenjaju, tako da su malo vise ponudili................ko zna sta bi se desilo, mozda bi sad Ferari bio na mjestu Brawn-a. Ocigledno da to necemo nikad saznati :biggrin:
vidc je napisao/la:čudno je to kako uvijek priču o schumacheru započnu ljudi koji ga ne vole,kakve su to frustracije,to govori koliko je on bitan vozač u povijesti f1,svi vozači se uspoređuju s njim,al kakve usporedbe buttona i schumachera,button ima 6 pobjeda u karijeri,schumacher 91.o naslovima se ne treba ni pričat
ma pogledaj malo gore iznad ko je prvi poceo porediti Sumahera sa Batonom, prije bi se reklo da je on kost u grlu momcima poput tebe a ne nekom drugom. Mislim, pocni te citati i postove ispred a ne samo zadnje pa se hvatiti ko pjan plota sta je napisano.
LEWIS HAMILTON SVETSKI PRVAK OD 2008 DO 2020! ZA REDOM samo za majstor iz maranella
slika
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Jenson Button

Post Postao/la Schumy.d »

McLarem je napisao/la: Zelebaci i Eurici svasta mjenjaju, tako da su malo vise ponudili................ko zna sta bi se desilo, mozda bi sad Ferari bio na mjestu Brawn-a. Ocigledno da to necemo nikad saznati :biggrin:
Šta si s tim mislio reći?? :?
Bar Ferrari dobro stoji šta se tog tiče...
McLarem je napisao/la: ma pogledaj malo gore iznad ko je prvi poceo porediti Sumahera sa Batonom, prije bi se reklo da je on kost u grlu momcima poput tebe a ne nekom drugom. Mislim, pocni te citati i postove ispred a ne samo zadnje pa se hvatiti ko pjan plota sta je napisano.
Kolega, evo tko je prvi bacio usporedbu Buttona i Michaela:
McLarem je napisao/la:Svaka cast kralju, ako nastve tako raditi u GP Brawn baci ce i Sumija na pod, hehehehe
jos je mozda malo rano za to ali kako je krenuo, moglo bi se svast desiti.
Kolega Sunseeker je samo usporedio Buttonov pobjednički niz sa onim Schumacherovim. ;)
Avatar
McLarem
Test vozač
Test vozač
Postovi: 581
Pridružen/a: 10 lis 2008, 19:43
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren-Mercedes
Lokacija: Sanski Most BiH

Re: Jenson Button

Post Postao/la McLarem »

1 ocigledno da nije dovoljno ponudio para cim je ovaj otisao u drugi ili sopstveni tim.
2 zat ti moram milion puta napisat da je to bila SALAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!
i da nema nekakve veze sa nekim poredenjem, koliko mi je poznato i to sam vec napisao ali kako ima momaka malo cudni evo jos jednom cu TO JE BILA SALA
LEWIS HAMILTON SVETSKI PRVAK OD 2008 DO 2020! ZA REDOM samo za majstor iz maranella
slika
Martina$-muff!n
Postovi: 10
Pridružen/a: 27 svi 2009, 10:09
Ja sam: Vozač
Navijam za: BOGA SCHUMACHERA

Re: Jenson Button

Post Postao/la Martina$-muff!n »

Koliko se sjećam nije li Beneton bio kanta i gotovo nevozljiv većini vozača kada je Šumi uzeo naslov s njim? Nije li Ferrari bio totalna kanta kada je došao u njega?? Pa ipak se onom glupom Hillu prikucavao za leđa? Šumi je u svakom slučaju pokazao sa lošim bolidima puno više nego Button,ne slažete li se s tim??
Avatar
Piquet20
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1596
Pridružen/a: 06 lis 2007, 17:41
Ja sam: Vozač

Re: Jenson Button

Post Postao/la Piquet20 »

Martina$-muff!n je napisao/la:Koliko se sjećam nije li Beneton bio kanta i gotovo nevozljiv većini vozača kada je Šumi uzeo naslov s njim?
Ne, Williams je tada bio nevozljiv.
I OT ste svi, ukljucujuci i mene - covjek je pobijedio na 5 od 6 utrka, a sve o cemu pricate je da li je Schumacher bio najbolji ili nije. :roll: :roll:

I ne slazem se sa onima koji tvrde da Button nije pokazivao neko vozacko znanje dok je imao slabiji bolid. Tek zadnju sezonu-dvije je bio slabiji vjerojatno zbog frustracije slabim bolidom i posljedicno tome manjka motivacije. Jer jedno je debitirati u slabom bolidu i onda se pun volje dokazivati, a drugo je kada nakon sto 6-7 godina pokazujes svoje kvalitete dobijes slabi bolid i prelazi te Force India.
slika
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Jenson Button

Post Postao/la Schumy.d »

Piquet20 je napisao/la: I OT ste svi, ukljucujuci i mene - covjek je pobijedio na 5 od 6 utrka, a sve o cemu pricate je da li je Schumacher bio najbolji ili nije. :roll: :roll:
Ne, kolega, samo smo raspravljali o usporedbi Buttona i Schumachera, a ne da li je Schumi najbolji ili ne! ;) A to nije OT.
Piquet20 je napisao/la:I ne slazem se sa onima koji tvrde da Button nije pokazivao neko vozacko znanje dok je imao slabiji bolid. Tek zadnju sezonu-dvije je bio slabiji vjerojatno zbog frustracije slabim bolidom i posljedicno tome manjka motivacije. Jer jedno je debitirati u slabom bolidu i onda se pun volje dokazivati, a drugo je kada nakon sto 6-7 godina pokazujes svoje kvalitete dobijes slabi bolid i prelazi te Force India.
A zašto je onda imao samo 1 pobjedu kad je bio tako dobar?? Eto, samo to...
Po meni je odličan vozač kad ima dobar auto, a tek prosječan kad ima slabiji auto. ;)
Avatar
Mansell
Test vozač
Test vozač
Postovi: 605
Pridružen/a: 14 lip 2008, 17:25
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mercedes
Lokacija: Prelog

Re: Jenson Button

Post Postao/la Mansell »

Velika nagrada Turske je sedma ovosezonska nagrada i ukoliko Jenson Button i tamo pobijedi izjednačit će rekord Michaela Schumachera koji je trenutno jedini vozač sa šest pobjeda na prvih sedam utrka u povijesti.
F1 FSONE 2009 DELO RACING LEAGUE CHAMP
HISTORIC GTC 2011 F1-HR LEAGUE CHAMP
Mercedes-Benz 190E Cup Legends 2012 F1-HR LEAGUE CHAMP
F3000 2013 F1-HR LEAGUE CHAMP
Race of Champions 2014 BSR LEAGUE CHAMP
Avatar
jaki
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 488
Pridružen/a: 21 sij 2009, 18:14
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Zagreb

Re: Jenson Button

Post Postao/la jaki »

Mansell je napisao/la:Velika nagrada Turske je sedma ovosezonska nagrada i ukoliko Jenson Button i tamo pobijedi izjednačit će rekord Michaela Schumachera koji je trenutno jedini vozač sa šest pobjeda na prvih sedam utrka u povijesti.
Istina, ali Schumacherov rekord je ustvari 12 pobjeda od 13 utrka 2004.
Avatar
goran007
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 916
Pridružen/a: 03 svi 2006, 16:37

Re: Jenson Button

Post Postao/la goran007 »

Button trenutno ubire plodove Browna rada kao sto je u nekom proslom vremenu ubirao i neko drugi :!:
cak i drugog vozaca(kojem se mijenja taktika kad prebaci normu)ima istog
nekom sad odgovara da kaze da je taj neko drugi taj bolid razvijao,a Button svoj nije...bas sam jucer opet citao godinu dana star F1Racing gdje je intervju s Buttonom prije Monaca...govori o tome kak bi htio sjesti u pobjednicki bolid,ali da mu je jos veci gust raditi na njemu i stvarati taj bolid...eto,docekao je i cestitam mu
vjerojatno je od svih vozaca najbolje fizicki spreman i to mu jos olaksava posao...
kaj se tice mog misljenja,mislim da je skroz korektan vozac...iako,jedna stvar mi je iodmah nakon Monaca upala u oko...pogledajte 92 i nacin na koji Senna,a pogotovo Mansell primaju pehare...Mansell sjedi prije dodjele,a Jenson trci od boksa do podija...tu se vidi kak je prije bilo teze i zasto su i pogreske bile cesce dok su vozaci bili i na limitu sa snagom pred kraj utrke
Mariozg
Postovi: 6
Pridružen/a: 03 lip 2009, 09:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: Alonso
Lokacija: Zagreb Trnava

Re: Jenson Button

Post Postao/la Mariozg »

Button je ove godine definitivno prvak!!!
Avatar
Ferrari4ever
Test vozač
Test vozač
Postovi: 628
Pridružen/a: 21 lip 2008, 20:07
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Ferrari - Massa
Lokacija: DALMACIJA

Re: Jenson Button

Post Postao/la Ferrari4ever »

Nažalost izgleda da je prvenstvo skoro pa rješeno ! Drago mi je za Buttona jer mi je drag vozač koji očito do sada nije imao s čim pokazati vrijednosti , ali i dokaz da ipak u novoj f1 pobjeđuje bolid i Brawn a ne sami vozač ! Očito ni Schumi nebi stigao do svega što je postigao bez Brawna i ostalih ! Sve u svemu bravo Jenson , odlične vožnje bez grešaka , mudro !
... Forza Massa ...
Avatar
Walter
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2252
Pridružen/a: 27 vel 2008, 15:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Pored mutne Save
Kontakt:

Re: Jenson Button

Post Postao/la Walter »

Dobro pa nije prošlo ono glupo pravilo o medaljama inače bi sezona bila gotova prije polovine sezone.
slika
Mariozg
Postovi: 6
Pridružen/a: 03 lip 2009, 09:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: Alonso
Lokacija: Zagreb Trnava

Re: Jenson Button

Post Postao/la Mariozg »

Da nažalost! Bilo bi puno zanimljivije da ima vise konkurenta, nadam se da če do kraja sezone ferari,meclaren i renault
napraviti nešto po tom pitanju! A Jensonu svaka čast bravo!
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Jenson Button

Post Postao/la Schumy.d »

Walter je napisao/la:Dobro pa nije prošlo ono glupo pravilo o medaljama inače bi sezona bila gotova prije polovine sezone.
Tobož ovako nije? :)
Avatar
Ferrari-BiH
Veteran
Veteran
Postovi: 3300
Pridružen/a: 27 ruj 2008, 00:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Tešanj

Re: Jenson Button

Post Postao/la Ferrari-BiH »

Schumy.d je napisao/la:
Walter je napisao/la:Dobro pa nije prošlo ono glupo pravilo o medaljama inače bi sezona bila gotova prije polovine sezone.
Tobož ovako nije? :)
Jedino da Jenson dobije kakvu bolescugu a drugcije ne vidim kako bi ga neko mogao ugroziti.
Ako dobije sutra utrku moze lagano pocet da planira slavlje za titulu...
¡oʞɐdoɐu ǝɾ ǝʌs ˙oןıq ǝɾ oʇs oɐʞ ǝɾıu ǝsıʌ ɐʇsıu
Felipe Massa
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1569
Pridružen/a: 19 pro 2008, 17:59
Ja sam: Vozač
Navijam za: Felipe Massa-Ferrari

Re: Jenson Button

Post Postao/la Felipe Massa »

da hvata zalet za proslavu
slika

Ayrtone nek ti je vječna slava i hvala.Bio si moj poslednji junak i idol.
Avatar
Lord of the Ring
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 437
Pridružen/a: 11 kol 2006, 21:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: sebe_i_MS
Lokacija: Pod Sljemenom

Re: Jenson Button

Post Postao/la Lord of the Ring »

ma Jenson je prvak-ajde sta vam je :D jedino ako ga ova mala Jessica smota previse onda je prvenstvo u opasnosti...LOL
slika
slika
Hmmmm... :biggrin:

Jenson's a player 8)
slika
Mariozg
Postovi: 6
Pridružen/a: 03 lip 2009, 09:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: Alonso
Lokacija: Zagreb Trnava

Re: Jenson Button

Post Postao/la Mariozg »

Dobra je mogla bi ga ona malo smotat! Mene bi sigurno!!!!!
keexx
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1099
Pridružen/a: 07 tra 2008, 22:51
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren-Mercedes
Lokacija: somewhere else

Re: Jenson Button

Post Postao/la keexx »

Interview s Buttonom pred start utrke........ ;)

slika slika
keexx
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1099
Pridružen/a: 07 tra 2008, 22:51
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren-Mercedes
Lokacija: somewhere else

Re: Jenson Button

Post Postao/la keexx »

Jensonov dnevnik ==> VN Turske ==> osvrt na utrku i malo o Silverstonu...

slika slika
Avatar
gringo73
Naj F1 član foruma 2010.
Naj F1 član foruma 2010.
Postovi: 4558
Pridružen/a: 08 sij 2007, 15:43
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren

Re: Jenson Button

Post Postao/la gringo73 »

Ne bih imao ništa protiv da Button zadrži ove boje i do kraja sezone...

slika
slika
Odgovori