Rubens Barrichello

Povijesne utrke, vozači, timovi, bolidi...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Avatar
limach
Postovi: 67
Pridružen/a: 06 vel 2011, 22:33
Ja sam: Vozač
Navijam za: Williams i Nico Rosberg
Lokacija: Zagreb,Hrvatska

Re: Rubens Barrichello

Post Postao/la limach »

Znalo se desiti da Rubens "zaspi" prosle sezone na startu,koliko pamtim 2 puta,a drugo nema dobar bolid da bi osvojio naslov,ako osvoje ove godine nesto bodova bice veliki uspjeh,podij mogu samo sanjati,mislim da je odabir Cosworth masine veliki promasaj,prije par godina su imali iste motore,ali bez nekog velikog uspjeha,bojim se da ce i ovu sezonu biti mucenje,kao i dosada nazalost,kao sto je neko spomenuo bilo bi ljepo da se ukljuce u bitku za naslov,ali budimo realni ima i boljih i kvalitetnijh momcadi koje ce uzimati velike bodove a drugima sto ostane,uglavnom ceka nas jos jedna (nadam se) zanimljiva i uzbudljiva sezona.
slika

Adrian Newey vrati se!!!!
Avatar
Igor18
Veteran
Veteran
Postovi: 2927
Pridružen/a: 22 stu 2007, 22:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Schumachera

Re: Rubens Barrichello

Post Postao/la Igor18 »

Barrichello calling for FIA safety clarifications

Kaj on tolko cmizdri oko tog KERS-a?!! Ekipa ga je vozila 2009. i nije bilo nikakvog problema niti se ko žalio
Michael is faster than you!!
Avatar
Ćale od Lewisa
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1595
Pridružen/a: 13 srp 2008, 11:40
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mercedes
Lokacija: Labin

Re: Rubens Barrichello

Post Postao/la Ćale od Lewisa »

Rubinho: 'Kubica i Hamilton su moji favoriti'
I Rubens kao i Schumaher misli da bi Hamilton i Kubica bili najjači timski dvojac.
Ako se ne varam Rubens je bio pred 2 godine osuđivao Hamiltonovu agresivnu vožnju i neke njegove poteze a sad je njego "fan"?!
...ti vozači su počeli mjenjat mišljenja da neznam više što o kome mislit :?
slika
Avatar
Armanini
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2467
Pridružen/a: 26 svi 2009, 17:19
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Rubens Barrichello

Post Postao/la Armanini »

ah to je rubinjo.. kako je ms lani rekao (nakon sto je pokusao onaj atentat :) - "to je rubens, nis za cudit se, on oduvijek cmizdri"

vjerojatno je bio koji potez lewisa gdje je ovaj izvukao deblji kraj pa je zato tako i reagirao..

al da, sto se tice tima, stoji, samo sto je i kubica tip vozaca koji zahtjeva da je on the man u timu i da se oko njega slaze tim.. sasvim normalno i prirodno..
rFactor F1 HR server Info
slika
Alonso-champ
Veteran
Veteran
Postovi: 3501
Pridružen/a: 02 stu 2009, 18:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso
Lokacija: Ljubljana

Re: Rubens Barrichello

Post Postao/la Alonso-champ »

Ćale od Lewisa je napisao/la:Rubinho: 'Kubica i Hamilton su moji favoriti'
I Rubens kao i Schumaher misli da bi Hamilton i Kubica bili najjači timski dvojac.
Ako se ne varam Rubens je bio pred 2 godine osuđivao Hamiltonovu agresivnu vožnju i neke njegove poteze a sad je njego "fan"?!
...ti vozači su počeli mjenjat mišljenja da neznam više što o kome mislit :?

ne mora znaciti,da je Rubinho Hamov fan ako iznese misljenje da bi bili Kubica i Hamo najbolji dvojac...
Alonsista hasta la muerte..
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: Rubens Barrichello

Post Postao/la Scuderia »

Rubens ne bi htio u mirovinu,(zelio bi ostati u ekipi Williamsa) vjeruje da ce Williams iduce sezone napraviti korak naprijed.
KLIK-njemacki link
slika
Avatar
Walter
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2252
Pridružen/a: 27 vel 2008, 15:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Pored mutne Save
Kontakt:

Re: Rubens Barrichello

Post Postao/la Walter »

Taj čovjek izgleda planira vječno biti u Formuli 1.
slika
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: Rubens Barrichello

Post Postao/la Scuderia »

Walter je napisao/la:Taj čovjek izgleda planira vječno biti u Formuli 1.
A cuj, mozda ne zeli da ga Schumacher pretekne po tom pitanju ( broju nastupa), pa ono.... za svaki slucaj ide odraditi jos sezonu-dvije... :D
slika
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: Rubens Barrichello

Post Postao/la pospani gad »

Nešto se loše "kuha" i za Rubinha.....hm, hm..... :-k

http://paddocktalk.com/news/html/story-168273.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Je li to znak za mirovinu?
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Avatar
Kenny
Legenda
Legenda
Postovi: 4875
Pridružen/a: 09 svi 2007, 17:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Williams i MS

Re: Rubens Barrichello

Post Postao/la Kenny »

Mislim da je danas mogo u q3 da mu je KERS radio, u prvom sektoru je jako puno izgubio dok je u 2 i 3 puno uspio nadoknadit, možda su trebali Maldonada poslat na stazu da proba proć u q3
slika
Pa čovjek kaže - osjećaj. Ako je osjećaj, onda je osjećaj. Na temelju osjećaja :) - dmarijon
Avatar
GERMAN
Početnik
Početnik
Postovi: 193
Pridružen/a: 22 tra 2011, 20:04
Ja sam: Vozač
Navijam za: Rosberg

Re: Rubens Barrichello

Post Postao/la GERMAN »

Barrichello opovrgava glasine o mogućem povlačenju

Iako Brazilcu ugovor istječe na kraju ove sezone, Barrichello je nedvosmisleno izjavio da se želi nastaviti utrkivati.

U Corriere dello Sport nedavno se mogao pročitati navodni Rubensov komentar:

“Ne znam hoću li i iduće godine voziti ako budu ovakvi uvjeti.”

No, ovaj tjedan je to sve opovrgnuto na Rubensovom službenom Twitter računu:

“Pročitao sam neke vijesti o tome kako bih se ja htio povući. Na to se mogu samo nasmijati. Jedino što želim je nastaviti se utrkivati. Radit ću dvostruko kako bi automobil iduće godine bio kompetitivan. Problemi postoje, to ne možemo poreći, ali mi smo tu da ih riješimo. Williams me treba, kao što i ja trebam njih. Iskreno, rekao sam im da bih istog trena potpisao kada bi mi ponudili novi dvogodišnji ugovor,” zaključio je.
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: Rubens Barrichello

Post Postao/la pospani gad »

GERMAN je napisao/la:Barrichello opovrgava glasine o mogućem povlačenju

Iako Brazilcu ugovor istječe na kraju ove sezone, Barrichello je nedvosmisleno izjavio da se želi nastaviti utrkivati.

U Corriere dello Sport nedavno se mogao pročitati navodni Rubensov komentar:

“Ne znam hoću li i iduće godine voziti ako budu ovakvi uvjeti.”

No, ovaj tjedan je to sve opovrgnuto na Rubensovom službenom Twitter računu:

“Pročitao sam neke vijesti o tome kako bih se ja htio povući. Na to se mogu samo nasmijati. Jedino što želim je nastaviti se utrkivati. Radit ću dvostruko kako bi automobil iduće godine bio kompetitivan. Problemi postoje, to ne možemo poreći, ali mi smo tu da ih riješimo. Williams me treba, kao što i ja trebam njih. Iskreno, rekao sam im da bih istog trena potpisao kada bi mi ponudili novi dvogodišnji ugovor,” zaključio je.
Koliko god Rubens opovrgavao ove glasine ( i glasine o Kimiju i Williams GP-u ), sve mi se čini da bi mu ovogodišnja GP Brazila mogla biti posljednja u F1 društvu....
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Avatar
Igor18
Veteran
Veteran
Postovi: 2927
Pridružen/a: 22 stu 2007, 22:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Schumachera

Re: Rubens Barrichello

Post Postao/la Igor18 »

Nekog je frka žešća za mjesto :D
Rubens Barrichello insists that Kimi Raikkonen would not be able to do a better job for Williams than he has if the Finn were to replace him next season.

The 2007 world champion has held talks with the team about a possible Formula 1 comeback next year, but Barrichello is determined to remain in the sport with Williams.

Barrichello also warned that it would be a false economy for the team to take a less experienced pay driver in his place as they would be more prone to errors.

"I don't believe that anybody else, including Kimi, can offer anything more than I do," said Barrichello. "They already know what I can offer.

"Young drivers can have more money, but they can also have bad things happen on the first lap and all of that money goes away with crashes. In the end, Williams know how much enthusiasm I still have for this even though we are driving a car that is not competitive.

"They know how much I have put into this team and how much I want to get into next year. We just need to wait and see what they have to say at some point, which I hope is soon."

The 39-year-old admitted that he would be willing to look into the possibility of raising some sponsorship if that was what was required to keep his drive.

However, he stressed that Williams has not discussed this with him and that, as far as he is concerned, it is not a condition of him staying on.

"If the team said that is a requirement, then I would work on it," said Barrichello. "But I did not understand from the team that this is what is required."

Barrichello confirmed that he is also looking into opportunities at other teams, with Renault believed to be among those considering him as a potential signing should Robert Kubica not be fit to start the 2012 season.

But the Brazilian stressed that he is only willing to drive for a competitive team and that he will not take any seat to remain in F1 at any cost.

"Sure, some other teams," he said when asked by AUTOSPORT if he had spoken with other outfits.

"I would love to drive a quick car and there are certain teams that would have that next year."
Michael is faster than you!!
Avatar
One and only
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1591
Pridružen/a: 12 srp 2007, 22:01
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari- M. Schumacher
Lokacija: Mostar

Re: Rubens Barrichello

Post Postao/la One and only »

Baš me zanima ko će mu biti kriv ako izvisi radi Kimija.
slika

Hoću da budem drugačiji, pa stoga neću ostoju staviti na ignore listu :)
Avatar
pinkdpanter
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 404
Pridružen/a: 14 svi 2007, 19:10
Ja sam: Vozač
Navijam za: kimi raikkonen

Re: Rubens Barrichello

Post Postao/la pinkdpanter »

uf, DABAR ode, a Kimi dođe
I don't know driving in another way which isn't risky. Each one has to improve himself. Each driver has its limit. My limit is a little bit further than other's
Avatar
Domi
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1381
Pridružen/a: 30 ožu 2009, 23:58
Ja sam: Vozač
Navijam za: Schumacher - Kimi
Lokacija: Zagreb

Re: Rubens Barrichello

Post Postao/la Domi »

htio bih da Kimi dođe, ali istovremeno mi je nekako žao da ovo bude Rubensova zadnja sezona, mislim da zaslužuje još barem 1 godinu biti s nama
"Life is about passions. Thank you for sharing mine" - Michael Schumacher, Brazil GP 2012
Avatar
Kenny
Legenda
Legenda
Postovi: 4875
Pridružen/a: 09 svi 2007, 17:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Williams i MS

Re: Rubens Barrichello

Post Postao/la Kenny »

Igor18 je napisao/la:Nekog je frka žešća za mjesto :D
"I don't believe that anybody else, including Kimi, can offer anything more than I do," said Barrichello. "They already know what I can offer.

"Young drivers can have more money, but they can also have bad things happen on the first lap and all of that money goes away with crashes. In the end, Williams know how much enthusiasm I still have for this even though we are driving a car that is not competitive.
Rubens postao supermen :biggrin: a mislim da nije ni da ga svaki rookie nemože zamjenit. Nije mi jasan s onim što priča o Renaultu, u Renaultu su pokazali da žele vozače koji imaju sponzore iza sebe, po meni ako newbude u Renaultu Kubica, mogao bi bit Sutil, ili Senna jer oni donose novce, a Sutil je brz, a Senna se čini dobar za sad, tako da po meni Rubensu ostaje Williams, ili Virgini i ekipa
slika
Pa čovjek kaže - osjećaj. Ako je osjećaj, onda je osjećaj. Na temelju osjećaja :) - dmarijon
Avatar
Igor18
Veteran
Veteran
Postovi: 2927
Pridružen/a: 22 stu 2007, 22:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Schumachera

Re: Rubens Barrichello

Post Postao/la Igor18 »

Očito je nervozan jer mu je mjesto sve samo ne sigurno i na sve načine pokušava si podignuti rejting kako bi ostao u F1 sljedeće sezone.

Posao kakav Rubens "obavlja" može odraditi svaki vozač koji je bio U i OKO formule 1.
Michael is faster than you!!
Avatar
One and only
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1591
Pridružen/a: 12 srp 2007, 22:01
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari- M. Schumacher
Lokacija: Mostar

Re: Rubens Barrichello

Post Postao/la One and only »

Rubens je više puta u karijeri sjedio u šampionskom bolidu, a nije napravio neke posebne rezultate. Vozi ima 300 godina u F1 i vrijeme je da nekome mlađem i perspektivnijem prepusti mjesto. Kimi definitivno zaslužuje da bude tu prije njega.
slika

Hoću da budem drugačiji, pa stoga neću ostoju staviti na ignore listu :)
Avatar
Igor18
Veteran
Veteran
Postovi: 2927
Pridružen/a: 22 stu 2007, 22:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Schumachera

Re: Rubens Barrichello

Post Postao/la Igor18 »

Puno se piše o Kimiju u zadnje vrijeme... nešto slično kao o Schumiju krajem 2009.
Htio bi da se vrati pa onda na gridu 6 prvaka :D
Rubinjo ak mu se utrkuje ima Virgin makar ne vidim zakaj bi ga i oni htjeli. Nebi niš više dobili s njim u odnosu na postojeći dvojac.. dapače..
Kao što reče netko, imao je prilika u šampionskim bolidima. Najveća je bila u Brownu, a tamo je i Button obriso stražnjicu s njim.

Kimi može dofurat sponzorske milijune ali postavlja se drugo pitanje? Dali Kimi ozbiljno misli?!
Ući u ekipu koja se vozi u sredini poredka i više naginje začelju nego vrhu. Dali on to želi?
Ukoliko ima namjeru da se vrati, vjerovatno se želi boriti za vrh.
Williams i da dođu silni milijunu, u jednoj sezoni ne može napraviti skok na vrh poredka. Uz osigurane financije taj proces vjerovatno bi se trebao odvijat kroz nekoliko sezona, 3-4 a dali Kimi želi toliko čekati? Po svemu viđenom dosada...hm..
Prije je za očekivati da bu Rubensa izbacil netko drugi
Michael is faster than you!!
Avatar
Domi
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1381
Pridružen/a: 30 ožu 2009, 23:58
Ja sam: Vozač
Navijam za: Schumacher - Kimi
Lokacija: Zagreb

Re: Rubens Barrichello

Post Postao/la Domi »

Kimi ako se vrati, po meni gotovo sigurno će se vratit u Williams samo na 1 sezonu, jer 2013. nas čekaju velike rošade i mjesta u vodećim timovima će biti podosta ;)
"Life is about passions. Thank you for sharing mine" - Michael Schumacher, Brazil GP 2012
Avatar
Kenny
Legenda
Legenda
Postovi: 4875
Pridružen/a: 09 svi 2007, 17:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Williams i MS

Re: Rubens Barrichello

Post Postao/la Kenny »

Igor18 je napisao/la:Očito je nervozan jer mu je mjesto sve samo ne sigurno i na sve načine pokušava si podignuti rejting kako bi ostao u F1 sljedeće sezone.

Posao kakav Rubens "obavlja" može odraditi svaki vozač koji je bio U i OKO formule 1.
Može on pričat šta hoće, ali rezultati se znaju kakve je imo, najbolji je primjer 2009
Domi je napisao/la:Kimi ako se vrati, po meni gotovo sigurno će se vratit u Williams samo na 1 sezonu, jer 2013. nas čekaju velike rošade i mjesta u vodećim timovima će biti podosta ;)
Od vodećih će samo bit slobodno mjesto u RBRu i Mercedesu ako naprave dobar bolid
slika
Pa čovjek kaže - osjećaj. Ako je osjećaj, onda je osjećaj. Na temelju osjećaja :) - dmarijon
Avatar
Kimi the best
Početnik
Početnik
Postovi: 294
Pridružen/a: 29 ruj 2008, 00:02
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1

Re: Rubens Barrichello

Post Postao/la Kimi the best »

Kenny je napisao/la:Od vodećih će samo bit slobodno mjesto u RBRu i Mercedesu ako naprave dobar bolid
Massa ima ugovor jos samo za 2012, tako da je slobodno jos jedno mesto u Ferrariju, i ako me secanje dobro sluzi Hamilton je imao ugovor samo za 2007 pa je produzio jos za 5 godina, sto znaci i da njemu istice ugovor krajem 2012.

A sto se Rubensa tice, sve dok Williams ne dovede vozaca koji ce konstantno da ga pobedjuje ne vidim svrhu da ga zamene.
KR Spa 2008: I wanted to win - or nothing. It is always easy to say that by playing safe I would have probably ended in second place, but that is not the right way to win.
Avatar
Kenny
Legenda
Legenda
Postovi: 4875
Pridružen/a: 09 svi 2007, 17:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Williams i MS

Re: Rubens Barrichello

Post Postao/la Kenny »

Kimi the best je napisao/la:
Kenny je napisao/la:Od vodećih će samo bit slobodno mjesto u RBRu i Mercedesu ako naprave dobar bolid
Massa ima ugovor jos samo za 2012, tako da je slobodno jos jedno mesto u Ferrariju, i ako me secanje dobro sluzi Hamilton je imao ugovor samo za 2007 pa je produzio jos za 5 godina, sto znaci i da njemu istice ugovor krajem 2012.

A sto se Rubensa tice, sve dok Williams ne dovede vozaca koji ce konstantno da ga pobedjuje ne vidim svrhu da ga zamene.
U Ferrari Kimi neće, jer je dobio nogu da im Alonso dođe, a za Mclaren nisam znao. Kako im nema smisla dovest Kimija? puno je brži, donosi sa sobom sponzore što znači da imaju i više love za razvijat bolid, dok god Rubens vozi sa vozačima poput Maldonada bit će brži, ja vjerujem da bi Hulkenberger :biggrin: bio brži ove sezone od Rubensa

EDIT:
Igor18 je napisao/la:Puno se piše o Kimiju u zadnje vrijeme... nešto slično kao o Schumiju krajem 2009.
Mene on više podsjeća na Montoyu često se piše o njemu, a on stalno priča da se nevraća i na kraju se prestane pisat o njemu nakon par godina
slika
Pa čovjek kaže - osjećaj. Ako je osjećaj, onda je osjećaj. Na temelju osjećaja :) - dmarijon
Avatar
Kimi the best
Početnik
Početnik
Postovi: 294
Pridružen/a: 29 ruj 2008, 00:02
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1

Re: Rubens Barrichello

Post Postao/la Kimi the best »

Nece Kimi u Ferrari, ali mozda ode Vettel, Hamilton ili Rosberg, time se ostvara mesto u McLarenu, RB....

A ovo za Rubensa sam mislio ako ne dovedu Kimija, ili nekog drugog proverenog vozaca a oteraju Rubensa i dovedu nekog rookia, sa dva neiskusna i neproverena vozaca nista bolji ne bi bili.
KR Spa 2008: I wanted to win - or nothing. It is always easy to say that by playing safe I would have probably ended in second place, but that is not the right way to win.
Odgovori