Mark Webber

Povijesne utrke, vozači, timovi, bolidi...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Chuck Norris
Veteran
Veteran
Postovi: 3539
Pridružen/a: 16 ožu 2009, 14:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso

Re: Mark Webber

Post Postao/la Chuck Norris »

Bravo Webber kad već nije Alonso onda mi je drago da je on uzeo pole,a za ovaj zadnji krug nemam riječi,odakle je samo izvukao ovu sekundu prednosti
...put u raj nije posut ružama...
Avatar
Arai
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1229
Pridružen/a: 31 ožu 2009, 19:08
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Kontakt:

Re: Mark Webber

Post Postao/la Arai »

130R je napisao/la:Ovaj zadnji krug mu je bio nevjerovatan, više od sekundu brži od svih ostalih, definitivno je zaslužio pole.
Zato jer je bio na intermedijima, dok su Vettel, Rosberg i ostali bili na full wetu... Ali nek mu bude. Vidjet ćemo kako će sutra
odvoziti...
slika
Avatar
Dr. DJ
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1520
Pridružen/a: 28 vel 2007, 13:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari-Massa
Lokacija: Stari Mikanovci / Rijeka

Re: Mark Webber

Post Postao/la Dr. DJ »

Arai je napisao/la:
130R je napisao/la:Ovaj zadnji krug mu je bio nevjerovatan, više od sekundu brži od svih ostalih, definitivno je zaslužio pole.
Zato jer je bio na intermedijima, dok su Vettel, Rosberg i ostali bili na full wetu... Ali nek mu bude. Vidjet ćemo kako će sutra
odvoziti...
S obzirom na vrijeme trebalo je riskirati i staviti intermedie....
1982 UCV 1919
Avatar
Arai
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1229
Pridružen/a: 31 ožu 2009, 19:08
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Kontakt:

Re: Mark Webber

Post Postao/la Arai »

Dr. DJ je napisao/la:
Arai je napisao/la:
130R je napisao/la:Ovaj zadnji krug mu je bio nevjerovatan, više od sekundu brži od svih ostalih, definitivno je zaslužio pole.
Zato jer je bio na intermedijima, dok su Vettel, Rosberg i ostali bili na full wetu... Ali nek mu bude. Vidjet ćemo kako će sutra
odvoziti...
S obzirom na vrijeme trebalo je riskirati i staviti intermedie....
Pa trebalo je... Na BBC-u je bio interview sa Brawnom poslije kvalifikacija i pitali su ga zašto oni nisu Rosbergu ili Schumiju stavili intermedije.
On im je odgovorio da bi to bila ili katastrofa ili super potez (ispalo je ovo drugo). Uglavnom, mislim da sam čuo Hornera koji kaže da to nije
bila Webberova odluka...
slika
Avatar
Dr. DJ
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1520
Pridružen/a: 28 vel 2007, 13:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari-Massa
Lokacija: Stari Mikanovci / Rijeka

Re: Mark Webber

Post Postao/la Dr. DJ »

Arai je napisao/la: Pa trebalo je... Na BBC-u je bio interview sa Brawnom poslije kvalifikacija i pitali su ga zašto oni nisu Rosbergu ili Schumiju stavili intermedije.
On im je odgovorio da bi to bila ili katastrofa ili super potez (ispalo je ovo drugo). Uglavnom, mislim da sam čuo Hornera koji kaže da to nije
bila Webberova odluka...
Bez rizika nema rezultata...Odlična momčadska odluka i njegova vožnja definitivno bez greške....
1982 UCV 1919
Avatar
Bibi
HNL kladionica velemajstor
HNL kladionica velemajstor
Postovi: 1538
Pridružen/a: 24 srp 2009, 14:31
Ja sam: Vozač
Navijam za: Marc Marquez
Lokacija: Samobor
Kontakt:

Re: Mark Webber

Post Postao/la Bibi »

Prava odluka u pravom trenutku i odlican krug Webbera bez obzira sto je bio na intermedijama.Cestitke na pole positionu i ocekujem visok rezultat sutra za njega.
Bilo je lijepo dok je trajalo...

24.7.2009-5.5.2013
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Mark Webber

Post Postao/la Schumy.d »

bibi_Alonso 4ever je napisao/la:Cestitke na pole positionu i ocekujem visok rezultat sutra za njega.
Ja i ne očekujem previše od njega sutra. Razočaran sam njegovim nastupima ove sezone. :doubt:
Avatar
Bibi
HNL kladionica velemajstor
HNL kladionica velemajstor
Postovi: 1538
Pridružen/a: 24 srp 2009, 14:31
Ja sam: Vozač
Navijam za: Marc Marquez
Lokacija: Samobor
Kontakt:

Re: Mark Webber

Post Postao/la Bibi »

Schumy.d je napisao/la:
bibi_Alonso 4ever je napisao/la:Cestitke na pole positionu i ocekujem visok rezultat sutra za njega.
Ja i ne očekujem previše od njega sutra. Razočaran sam njegovim nastupima ove sezone. :doubt:
Istina je i ja sam razoracan njegovim nastupima i bilo je i srece pri odabiru guma danas,ali ako sutra ne ostvari pobjedu neznam kad ce drugi put,a ugovor mu istjece ove godine.
Bilo je lijepo dok je trajalo...

24.7.2009-5.5.2013
Avatar
Dajan
Postovi: 89
Pridružen/a: 18 vel 2010, 17:38
Navijam za: Vettel i povratak Kimija
Lokacija: BiH

Re: Mark Webber

Post Postao/la Dajan »

Svaka cast na danasnjem potezu. I njemu i Red Bullu. Ono sto mene sada interesuje, ako sutra bas zapada kisa, on mora da ostane na istim gumama ili ide na kisne?
Avatar
_dreamer_
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 481
Pridružen/a: 19 tra 2007, 19:32
Ja sam: Vozač
Navijam za: Alonso
Lokacija: Vienna, Tuzla

Re: Mark Webber

Post Postao/la _dreamer_ »

Dajan je napisao/la:Svaka cast na danasnjem potezu. I njemu i Red Bullu. Ono sto mene sada interesuje, ako sutra bas zapada kisa, on mora da ostane na istim gumama ili ide na kisne?
moci ce birati koje hoce gume :)
wer die Augen schließt, sucht das Unendliche...
Avatar
Barry
Test vozač
Test vozač
Postovi: 733
Pridružen/a: 05 ožu 2010, 01:16
Navijam za: Ferrari

Re: Mark Webber

Post Postao/la Barry »

_dreamer_ je napisao/la:
Dajan je napisao/la:Svaka cast na danasnjem potezu. I njemu i Red Bullu. Ono sto mene sada interesuje, ako sutra bas zapada kisa, on mora da ostane na istim gumama ili ide na kisne?
moci ce birati koje hoce gume :)
ccekaj kako ide to pravilo.. znam sa guma na suho se prelazi na intermediate ili wet... ali ako je vecc na inter onda ... :? :D
Kimi Raikkonen: "I’m not interested in what people think about me. I’m not Michael Schumacher."
Avatar
_dreamer_
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 481
Pridružen/a: 19 tra 2007, 19:32
Ja sam: Vozač
Navijam za: Alonso
Lokacija: Vienna, Tuzla

Re: Mark Webber

Post Postao/la _dreamer_ »

Barry je napisao/la:
_dreamer_ je napisao/la:
Dajan je napisao/la:Svaka cast na danasnjem potezu. I njemu i Red Bullu. Ono sto mene sada interesuje, ako sutra bas zapada kisa, on mora da ostane na istim gumama ili ide na kisne?
moci ce birati koje hoce gume :)
ccekaj kako ide to pravilo.. znam sa guma na suho se prelazi na intermediate ili wet... ali ako je vecc na inter onda ... :? :D
znaci, to pravilo da moras ostati na gumama na kojima si odvozio kvalifikacije se odnosi samo na suho vrijeme, znaci ukoliko si odvozio na tvrdjoj ili meksoj komponenti, onda tu istu koristis na startu. za vrijeme "parc fremé" perioda ih nije dozvoljeno mjenjati. no ukoliko postoje klimatske promjene sa suhog na vlazno, odnosno sa vlaznog na suho, onda ti je dozvoljeno da stavis "odgovarajuce" gume. s kisnog na kisno se takodjer stavlja pod tu kapu, tako da nije bitno jesi li vozio full wet ili intermediate, na startu imas pravo izbora, koju ces od ove dvije komponente odabrati. sto se tice guma sutra nema niko nikakvu prednost.

jedina prednost koju bi eventualno mogli iz ferrarija ili mclarena da potegnu je da potpuno optimiziraju setup za kisno vrijeme, no onda bi morali startati iz boxa. doduse to i nije toliki problem buduci da krecu sa zacelja... no u to se niko nece usuditi jer je jako vruce pa sve i da kisa padne jako, uzasno se brzo susi nakon prestanka a ove crvene zastave ce sigurno ici u korist onima koji imaju podeseno auto za suhe prilike. sve u svemu, nema niko prednost niti problem kada je to u pitanju.
wer die Augen schließt, sucht das Unendliche...
Avatar
GT-R
Početnik
Početnik
Postovi: 326
Pridružen/a: 05 lis 2008, 10:19
Ja sam: Vozač
Navijam za: Schumacher i Massa
Lokacija: Zagreb

Re: Mark Webber

Post Postao/la GT-R »

Mogao je do pobjede danas da ga Vettel nije prestigao na samom startu, sve u svemu, dobro je odvozio za dvostruku Red Bullovu pobjedu.
slika
Avatar
Barry
Test vozač
Test vozač
Postovi: 733
Pridružen/a: 05 ožu 2010, 01:16
Navijam za: Ferrari

Re: Mark Webber

Post Postao/la Barry »

GT-R je napisao/la:Mogao je do pobjede danas da ga Vettel nije prestigao na samom startu, sve u svemu, dobro je odvozio za dvostruku Red Bullovu pobjedu.
nepisane timske odredbe :D
Kimi Raikkonen: "I’m not interested in what people think about me. I’m not Michael Schumacher."
Felipe Massa
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1569
Pridružen/a: 19 pro 2008, 17:59
Ja sam: Vozač
Navijam za: Felipe Massa-Ferrari

Re: Mark Webber

Post Postao/la Felipe Massa »

MIslim da je danas ostao ispred Vettela na startu da bi i pobijedio.Nije bio nista sporiji od Vettela i sam start je i odlucio pobjednika.
slika

Ayrtone nek ti je vječna slava i hvala.Bio si moj poslednji junak i idol.
Avatar
Bibi
HNL kladionica velemajstor
HNL kladionica velemajstor
Postovi: 1538
Pridružen/a: 24 srp 2009, 14:31
Ja sam: Vozač
Navijam za: Marc Marquez
Lokacija: Samobor
Kontakt:

Re: Mark Webber

Post Postao/la Bibi »

Barry je napisao/la:
GT-R je napisao/la:Mogao je do pobjede danas da ga Vettel nije prestigao na samom startu, sve u svemu, dobro je odvozio za dvostruku Red Bullovu pobjedu.
nepisane timske odredbe :D
Jako je lose startao i to je jedini razlog zasto nije pobijedio.Vozio je slicna vremena kao Vettel i zasluzio drugo mjesto.Ajde da i njemu krene.

EDIT:Webber:Vettel je zasluzio pobjedu!
http://www.f1racing.com.hr/index.php?op ... &Itemid=86" onclick="window.open(this.href);return false;
Bilo je lijepo dok je trajalo...

24.7.2009-5.5.2013
keexx
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1099
Pridružen/a: 07 tra 2008, 22:51
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren-Mercedes
Lokacija: somewhere else

Re: Mark Webber

Post Postao/la keexx »

Interviewi sa Webberom prije i poslije utrke ;)



slika slika
Avatar
Toon
Veteran
Veteran
Postovi: 2892
Pridružen/a: 06 ožu 2008, 19:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: mclaren
Lokacija: poso kuća birtija

Re: Mark Webber

Post Postao/la Toon »

http://www.autosport.com/news/report.php/id/83189" onclick="window.open(this.href);return false;
Jonathan Noble u razgovoru sa Weberom. Razgovor je o aktualnom stanju te očekivanjima do kraja sezone...
"Damn it, Steven, we're men. It's our god-given right to watch sports and smut."
"Oh mighty one in the heavens who created the mountains, the seas and beer ..."
"I'm married to a woman named ... something!"
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: Mark Webber

Post Postao/la Scuderia »

Webber govori (vjeruje) da McLaren nije pokazao svoj puni potencijal.
KLIK
slika
Avatar
gringo73
Naj F1 član foruma 2010.
Naj F1 član foruma 2010.
Postovi: 4558
Pridružen/a: 08 sij 2007, 15:43
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren

Re: Mark Webber

Post Postao/la gringo73 »

Cijeli vikend je odličan, i proslava pobjede za svaku pohvalu: "I threw my helmet into the crowd as sometimes the fans get treated unfairly at grands prix." =D>
slika
Avatar
fenomeno
Početnik
Početnik
Postovi: 278
Pridružen/a: 23 lip 2009, 22:06
Navijam za: Kimi Raikkonen

Re: Mark Webber

Post Postao/la fenomeno »

http://f1.gpupdate.net/en/formula-1-new ... er-turn-1/" onclick="window.open(this.href);return false;

Važno je bilo izaći 1. iz 1.zavoja
Avatar
pruga prugica
Postovi: 51
Pridružen/a: 26 srp 2009, 21:38
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kubica-Sutil-Webber-Petro

Re: Mark Webber

Post Postao/la pruga prugica »

Svaka čast majstoru =D> .Drago mi je da je konačno pobijedio Vettela i konstatno vozio baš onoliko koliko treba =D>
Felipe Massa
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1569
Pridružen/a: 19 pro 2008, 17:59
Ja sam: Vozač
Navijam za: Felipe Massa-Ferrari

Re: Mark Webber

Post Postao/la Felipe Massa »

Cestitke Webberu na poleu.Danas je sa Kubicom bio klasa za sebe.Sutra se moze svasta desiti,ali on je glavni favorit za pobijedu.
slika

Ayrtone nek ti je vječna slava i hvala.Bio si moj poslednji junak i idol.
Avatar
Bibi
HNL kladionica velemajstor
HNL kladionica velemajstor
Postovi: 1538
Pridružen/a: 24 srp 2009, 14:31
Ja sam: Vozač
Navijam za: Marc Marquez
Lokacija: Samobor
Kontakt:

Re: Mark Webber

Post Postao/la Bibi »

Jos jedan odlican nastup za Webbera,kako stvari stoje mogao bi postati prvi vozac Red Bulla.Vettelu se ne pise dobro.
Bravo majstore =D>
Bilo je lijepo dok je trajalo...

24.7.2009-5.5.2013
Avatar
Ricxpa
Test vozač
Test vozač
Postovi: 647
Pridružen/a: 10 vel 2009, 13:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: [Alonso] [Ferrari]

Re: Mark Webber

Post Postao/la Ricxpa »

Opasno se pocinje kuhati u Red Bull-u, Mark u zadnje vrijeme vozi perfektno i definitivno se namece ispred Vettela. Kako ce mladi njemac podnijeti to, vidjet cemo kroz par utrka, siguran sam da mu nije svejedno.
Odgovori