F2/F3/F4

Forum za ostale auto-moto sportove

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16010
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Formula 2 / GP2

Post Postao/la Cuky »

zašto je u GP3 ovaj lik preko kojeg je ovaj crni letio vozio bez zadnjeg krila??
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
gringo73
Naj F1 član foruma 2010.
Naj F1 član foruma 2010.
Postovi: 4558
Pridružen/a: 08 sij 2007, 15:43
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren

Re: Formula 2 / GP2

Post Postao/la gringo73 »

damjan.cule je napisao/la:zašto je u GP3 ovaj lik preko kojeg je ovaj crni letio vozio bez zadnjeg krila??
Imao je kontakt krug i po prije, također s Dalyem, i nitko ga nije mogao prestić. Naslagao vlakić iza sebe i ćuf-ćuf. A suci nisu reagirali, on nastavio i eto ti. Nisam ni to nikad vidio.
slika
Avatar
K1M1
HNL kladionica majstor
HNL kladionica majstor
Postovi: 2096
Pridružen/a: 06 srp 2008, 23:09
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi i Frijns
Lokacija: Rijeka

Re: Formula 2 / GP2

Post Postao/la K1M1 »

damjan.cule je napisao/la:zašto je u GP3 ovaj lik preko kojeg je ovaj crni letio vozio bez zadnjeg krila??
ovaj u lotusu (Daly) mu je slomio krilo 2 kruga prije pri pokušaju napada. Ni nakon toga što mu je slomio krilo nije ga uspio prestić 2 kruga.. i onda je došlo do ovoga.
al prava sreća da je prošao neozlijeđen, također i velika sreća da ona guma nije pogodila u glavu vozača u plavom bolidu na 0:57..
slika
Avatar
gringo73
Naj F1 član foruma 2010.
Naj F1 član foruma 2010.
Postovi: 4558
Pridružen/a: 08 sij 2007, 15:43
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren

Re: Formula 2 / GP2

Post Postao/la gringo73 »

Sreće su imali i oni suci uz ogradu...sve je završilo savršeno sretno.

http://twitpic.com/9pj6rl/full" onclick="window.open(this.href);return false;
http://twitpic.com/9pj71l/full" onclick="window.open(this.href);return false;
http://twitpic.com/9pj7aj/full" onclick="window.open(this.href);return false;
slika
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Formula 2 / GP2

Post Postao/la F1NAC »

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=kXszF6m_ ... r_embedded[/youtube]

pi***** kako je ovo prezivio marshall ... malo je falilo
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
Kenny
Legenda
Legenda
Postovi: 4875
Pridružen/a: 09 svi 2007, 17:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Williams i MS

Re: Formula 2 / GP2

Post Postao/la Kenny »

Kako je ovaj u Marusiji osto na stazi bez stražnjeg krila? danas nisam pogledo trku
slika
Pa čovjek kaže - osjećaj. Ako je osjećaj, onda je osjećaj. Na temelju osjećaja :) - dmarijon
Avatar
gringo73
Naj F1 član foruma 2010.
Naj F1 član foruma 2010.
Postovi: 4558
Pridružen/a: 08 sij 2007, 15:43
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren

Re: Formula 2 / GP2

Post Postao/la gringo73 »

Ovaj vikend su finale. Zadnje trke sezonu, a GP2 po prvi put u Singaporeu. Stanje: Valsecchi - 229, Razia - 204. Kvalifikacije. Valsecchi - 6., Razia - 9. Prva trka je sutra ujutro u 10, a 2. u nedjelju u 10:10. Razia mora imat vrhunski vikend da bi osvojio prvenstvo.
slika
Avatar
K1M1
HNL kladionica majstor
HNL kladionica majstor
Postovi: 2096
Pridružen/a: 06 srp 2008, 23:09
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi i Frijns
Lokacija: Rijeka

Re: Formula 2 / GP2

Post Postao/la K1M1 »

Mogu se pohvalit da sam sve utrke u sezoni pogledao (možda sam jednu ili dvije propustio).. Definitivno najslabija sezona dosad po kvaliteti grida. Tko god osvoji naslov ne vjerujem da će doć u f1. Jedini koji je f1 potencijal je Calado (i Gutierrez, iako sam očekivao više od njega).. Ova dvojica koja se bore za naslov su u vrhu čisto zbog iskustva. Valsecchiju je ovo peta sezona u gp2 + još dvije u wsbr prije toga. Kolko je slab grid pokazuje i Filippi, čovjek nije ništa vozio godinu dana, došao i odmah u prvoj utrci pobjedio, sad u drugoj osvojio pole.. Šteta što nije vozio od početka sezone, mislim da bi laganini pokupio naslov..
slika
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: Formula 2 / GP2

Post Postao/la pospani gad »

K1M1 je napisao/la:Mogu se pohvalit da sam sve utrke u sezoni pogledao (možda sam jednu ili dvije propustio).. Definitivno najslabija sezona dosad po kvaliteti grida. Tko god osvoji naslov ne vjerujem da će doć u f1. Jedini koji je f1 potencijal je Calado (i Gutierrez, iako sam očekivao više od njega).. Ova dvojica koja se bore za naslov su u vrhu čisto zbog iskustva. Valsecchiju je ovo peta sezona u gp2 + još dvije u wsbr prije toga. Kolko je slab grid pokazuje i Filippi, čovjek nije ništa vozio godinu dana, došao i odmah u prvoj utrci pobjedio, sad u drugoj osvojio pole.. Šteta što nije vozio od početka sezone, mislim da bi laganini pokupio naslov..
OK mi je kada netko stigne pratiti ovako temeljito neku drugu seriju jednosjeda ( open wheel championship ). I ja bi volio, usredotičiti se na GP2. Zato što me zanima, tko bi stvarno mogao biti kandidat za F1.
Pokušao sam pratiti karijeru Kevina Magnussena u WSR 3.5. Ali nije išlo. Sada kada vidim rezultate, kao da je malo podbacio!? Pratim ga, jer je njegov otac, Jan Magnussen razvaljivao sve u DTM-u 1994./1995. U F1 se nije proslavio, vozio je 1997./1998. za početničku momčad Stewart-Ford. Mislim da je jednom nastupio 1995. za McLaren-Mercedes. Jackie Stewart ga je u to doba žestoko iskritizirao, i naglo mu dao otkaz usred sezone. Iako je znao da Danac ima potencijala. Ali, nešto je krivo krenulo. Zato se, još uvijek nadam, da u Kevinu ima nešto očevog i da ćemo ga jednoga dana gledati i u F1.

Vjerujem ti, da je ovo loša, tj. slaba sezona u GP2, kada si gotovo cijelu sezonu ispratio. Ja znam za Gutirezza, još iz GP3. Tamo je on stvarno sve rasturio, u prvoj sezoni GP3-a! Čudno, da je podbacio. On je gotovo jednom nogom u F1, jer iza ima finacijskog maga kao i Sergio Perez, Carlos Slima. Luca Filippi mi je otrprije poznat'..... A onaj Guido van de Garde je stvarno uporan. Tko zna koja mu je to već sezona u GP2. Samo da ne kupi mjesto u F1!

I što je s tim Brendon Hartleyem? I on je obećavao. U svakom slučaju, tko može, zanimljivo je pratiti ove manje serije. Pogotovo, ove koje su zanimljivije; GP2, WSR 3.5. Formula 2 i Formula 3, pa i GP3 nisu toliko eksponirane.
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Avatar
Kenny
Legenda
Legenda
Postovi: 4875
Pridružen/a: 09 svi 2007, 17:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Williams i MS

Re: Formula 2 / GP2

Post Postao/la Kenny »

U mom kratkom praćenju tih manjih serija čini mi se da Calado ima potencijala, čovjek je prošle sezone u GP3 je bio 2, ove sezone je i u GP2 pokazao da ima potencijala i čini mi se da bi mogao da uđe za koju sezonu u F1, Bottas mi se prošle sezone isto jako svidio i htjeo bi da u Williamsu ga iduće sezone uzmu za vozača, Da Costa, Vainio su mi se isto svidili ove sezone, ali neka uđu u F1 samo Calado i Bottas ja zadovoljan :biggrin:
slika
Pa čovjek kaže - osjećaj. Ako je osjećaj, onda je osjećaj. Na temelju osjećaja :) - dmarijon
Avatar
K1M1
HNL kladionica majstor
HNL kladionica majstor
Postovi: 2096
Pridružen/a: 06 srp 2008, 23:09
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi i Frijns
Lokacija: Rijeka

Re: Formula 2 / GP2

Post Postao/la K1M1 »

pospani gad je napisao/la: Pokušao sam pratiti karijeru Kevina Magnussena u WSR 3.5. Ali nije išlo. Sada kada vidim rezultate, kao da je malo podbacio!?
još uvijek možeš, barem su utrke wsbr lako dostupne, prijenosi su uvijek na eurosportu, a i na netu se nađe. ;)
dobar je magnussen, nebi ga uzeli u mclarenov program mladih vozača da nije. Samo je ove sezone imao puno pehova u wsbr. Npr. prošla utrka u mađarskoj, vodio cijelu utrku, bio daleko ispred i onda mu motor ode u zadnjem krugu, par zavoja prije kraja. Isto se sjećam na početku sezone isto je vodio utrku pa izletio sa staze par krugova prije kraja. Borio bi se za naslov da je malo više sreće imao.
Sutra i u nedjelju se vozi na paul ricardu, predzadnji vikend sezone.
Što se tiče gp2 i Gutierreza dobro je vozio ove godine, nije ni 3. mjesto loše, al ipak sam očekivao da će uzet naslov jer mu je ovo druga sezona u gp2..
pospani gad je napisao/la:I što je s tim Brendon Hartleyem? I on je obećavao.
imao dvije loše sezone u wsbr-u pa su ga se riješili u red bullu i uzeli Vergnea umjesto njega. sad je test vozač u mercedesu al ne vjerujem da će doć do mjesta u f1..
slika
Avatar
K1M1
HNL kladionica majstor
HNL kladionica majstor
Postovi: 2096
Pridružen/a: 06 srp 2008, 23:09
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi i Frijns
Lokacija: Rijeka

Re: Formula 2 / GP2

Post Postao/la K1M1 »

World Series by Renault, paul ricard race 1
http://www.usagoals.com/live/208439-ren ... tv/gratis/" onclick="window.open(this.href);return false;
slika
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: Formula 2 / GP2

Post Postao/la pospani gad »

K1M1 je napisao/la:World Series by Renault, paul ricard race 1
http://www.usagoals.com/live/208439-ren ... tv/gratis/" onclick="window.open(this.href);return false;
Ej, hvala na linku. Zaista bih volio pogledati, bar zadnju utrku WSR ( ako mi djeca dopuste, :biggrin: ). Šteta što je Kevin Magnussen, ove godine, imao toliku količinu loše sreće. Volio bih da, mladac uspije. Kad-tad, i da ga vidim u F1.
Brijem na to, jer mi je na neki način krivo, što mu je otac omanuo u F1. Ponovit' ću se; mislim da je Jackie Stewart rekao za Jan Magnussena, "Toliko talenta, a tako ga je protratio."
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: Formula 2 / GP2

Post Postao/la pospani gad »

K1M1 je napisao/la:World Series by Renault, paul ricard race 1
http://www.usagoals.com/live/208439-ren ... tv/gratis/" onclick="window.open(this.href);return false;
Hoćeš mi dati neki link za zadnju utrku WSR? Da ne tražim okolo.
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Avatar
K1M1
HNL kladionica majstor
HNL kladionica majstor
Postovi: 2096
Pridružen/a: 06 srp 2008, 23:09
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi i Frijns
Lokacija: Rijeka

Re: Formula 2 / GP2

Post Postao/la K1M1 »

Ne mogu ti dati točan link jer je još 10 dana do utrke, al će ti se pojavit na dan utrke tu na ovom linku koji sam stavio (usagoals)...
Ako imaš eurosport na tv-u možeš i tamo gledat..
slika
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: Formula 2 / GP2

Post Postao/la pospani gad »

K1M1 je napisao/la:Ne mogu ti dati točan link jer je još 10 dana do utrke, al će ti se pojavit na dan utrke tu na ovom linku koji sam stavio (usagoals)...
Ako imaš eurosport na tv-u možeš i tamo gledat..
Imam MAX tv, i nisam dugo gledao sportski dio osnovnog paketa. Nisam gledao taj dio MAX tv, otkada su ukinuli program MOTORS tv. Ali bila su oba Eurosporta, prije nekih par tjedana. Budem to provjerio, danas, kada dođem kući. Ako ne zaboravim. :biggrin:

Hvala na savjetima.
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Avatar
Kenny
Legenda
Legenda
Postovi: 4875
Pridružen/a: 09 svi 2007, 17:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Williams i MS

Re: Formula 2 / GP2

Post Postao/la Kenny »

Zar netreba sad u 3 bit World series by Renault?
slika
Pa čovjek kaže - osjećaj. Ako je osjećaj, onda je osjećaj. Na temelju osjećaja :) - dmarijon
Avatar
K1M1
HNL kladionica majstor
HNL kladionica majstor
Postovi: 2096
Pridružen/a: 06 srp 2008, 23:09
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi i Frijns
Lokacija: Rijeka

Re: Formula 2 / GP2

Post Postao/la K1M1 »

Kenny je napisao/la:Zar netreba sad u 3 bit World series by Renault?
bio je kasnije, u 4, jer je neki tenis bio važniji očito..
danas u 3, zadnja utrka sezone..
trojica se bore za naslov: frijns 189, bianchi 185, bird 173..
frijns ce startat 4., biachi 7., bird 16..
uf bit će zanimljivo. sjecam se prošle godine kad su se wickens i vergne borili za naslov pa se slupali jedan u drugog u prvom zavoju. :)

tu bi trebao bit prijenos: http://www.vipboxsports.eu/motorsports/ ... nline.html" onclick="window.open(this.href);return false;
slika
Avatar
Ferrari-BiH
Veteran
Veteran
Postovi: 3300
Pridružen/a: 27 ruj 2008, 00:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Tešanj

Re: Formula 2 / GP2

Post Postao/la Ferrari-BiH »

Koji idiot Frijns
¡oʞɐdoɐu ǝɾ ǝʌs ˙oןıq ǝɾ oʇs oɐʞ ǝɾıu ǝsıʌ ɐʇsıu
Avatar
Kenny
Legenda
Legenda
Postovi: 4875
Pridružen/a: 09 svi 2007, 17:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Williams i MS

Re: Formula 2 / GP2

Post Postao/la Kenny »

K1M1 je napisao/la:
Kenny je napisao/la:Zar netreba sad u 3 bit World series by Renault?
bio je kasnije, u 4, jer je neki tenis bio važniji očito..
danas u 3, zadnja utrka sezone..
trojica se bore za naslov: frijns 189, bianchi 185, bird 173..
frijns ce startat 4., biachi 7., bird 16..
uf bit će zanimljivo. sjecam se prošle godine kad su se wickens i vergne borili za naslov pa se slupali jedan u drugog u prvom zavoju. :)

tu bi trebao bit prijenos: http://www.vipboxsports.eu/motorsports/ ... nline.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Sačekao sam i odgledo utrku. Da Costa odlično odvozio, Vainio odlična taktika, odlična borba sa Aleshinom, Frijns, šta reć? valjda pretjero u žaru borbe i dobio prvenstvo, WSBR mi se čini puno zanimljivijim od GP2 i GP3, bar ova sezona, a nažalost sam pogledao samo par utrka
slika
Pa čovjek kaže - osjećaj. Ako je osjećaj, onda je osjećaj. Na temelju osjećaja :) - dmarijon
Avatar
K1M1
HNL kladionica majstor
HNL kladionica majstor
Postovi: 2096
Pridružen/a: 06 srp 2008, 23:09
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi i Frijns
Lokacija: Rijeka

Re: Formula 2 / GP2

Post Postao/la K1M1 »

Uf ovo je bilo napeto. Olična utrka i opet sudar dvojca koji se bori za naslov, isto kao i prošle godine... :)
I odlična sezona, mislim da sam sve utrke gledao, možda sam samo jednu ili dvije propustio...
Da Costa fantastičan, u zadnjih 7 utrka 4 pobjede i 2 druga mjesta.. i to uletivši u sredini sezone, nikad prije vozio auto. Šteta što nije od početka vozio, sigurno bi osvojio naslov.. Ricciardo i Vergno su u velikoj opasnosti. ;)

al najvažnije Frijns prvak yeahh! =D> Treći uzastopni naslov u nižim serijama, nzm dal je itko ikad to uspio. Naravno i f1 timovi su to primijetili i vozit ce sa sauber na testu u abu dhabiju, i za red bull kao nagradu za naslov..
slika
Avatar
Kenny
Legenda
Legenda
Postovi: 4875
Pridružen/a: 09 svi 2007, 17:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Williams i MS

Re: Formula 2 / GP2

Post Postao/la Kenny »

K1M1 je napisao/la:Uf ovo je bilo napeto. Olična utrka i opet sudar dvojca koji se bori za naslov, isto kao i prošle godine... :)
I odlična sezona, mislim da sam sve utrke gledao, možda sam samo jednu ili dvije propustio...
Da Costa fantastičan, u zadnjih 7 utrka 4 pobjede i 2 druga mjesta.. i to uletivši u sredini sezone, nikad prije vozio auto. Šteta što nije od početka vozio, sigurno bi osvojio naslov.. Ricciardo i Vergno su u velikoj opasnosti. ;)

al najvažnije Frijns prvak yeahh! =D> Treći uzastopni naslov u nižim serijama, nzm dal je itko ikad to uspio. Naravno i f1 timovi su to primijetili i vozit ce sa sauber na testu u abu dhabiju, i za red bull kao nagradu za naslov..
Iskreno nebi htjeo da još jedno 2-3 sezone bude vozač u F1, jako je brz i svaka mu čast, ovo što kažeš uletio u pola sezone i tako odvezo isto mu svaka čast, ali uletit prerano u F1 može biti jako loše neka prvo rastura ove bolide, pa tek onda dođe u F1, a ne da se iz F1 mora vraćat u GP2, WBSR, ili negdje dalje, pa opet u F1 i izgubit puno godina, a možda se nikad ni naučit toliko da bude odličan u F1. Jel i Vainio uletio tu u zadje 2, ili 3 trke?
slika
Pa čovjek kaže - osjećaj. Ako je osjećaj, onda je osjećaj. Na temelju osjećaja :) - dmarijon
Avatar
K1M1
HNL kladionica majstor
HNL kladionica majstor
Postovi: 2096
Pridružen/a: 06 srp 2008, 23:09
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi i Frijns
Lokacija: Rijeka

Re: Formula 2 / GP2

Post Postao/la K1M1 »

Da, vainio i abt su isto došli od kad je završila gp3 sezona, tako da su odvozili 3 vikenda (6 utrka), vainio 27 bodova skupio, abt 0.. zanimljivo jer je abt bio ispred u gp3, al eto valjda su vainiu bolje legli ovi brzi bolidi..
slika
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: Formula 2 / GP2

Post Postao/la pospani gad »

Kevin Magnussen ostaje još godinu dana u Formula Renault 3.5, i prelazi u momčad DAMS:

http://www.autosport.com/news/report.php/id/104703" onclick="window.open(this.href);return false;

Čini mi se da je ovo napredak u njegovoj vozačkoj karijeri. :-k Prelazak u drugu momčad.
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Avatar
leopnd
Početnik
Početnik
Postovi: 221
Pridružen/a: 08 ožu 2013, 18:07
Ja sam: Vozač
Navijam za: Thierry Boutsen
Lokacija: Pula
Kontakt:

Re: Formula 2 / GP2

Post Postao/la leopnd »

Malezija grid:

slika
slika
Odgovori