Reprezentativni nogomet

Rasprave o sportovima koji nemaju veze s auto-moto utrkama

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73,luka_kimi

Odgovori
Avatar
Krscho
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1160
Pridružen/a: 31 kol 2008, 08:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1HR TMNF Team

Re: Reprezentativni nogomet

Post Postao/la Krscho »

Kranjčar - Olić - Dudu -> Stara Dinamova škola :D

Moram priznat prvih 15min sam imo loš osjećaj u želucu kak su nas Bjelorusi stisli, ali onda me razveselio Olić, pa Dudu.

Cudno mi bilo uvodenje Manđe mjesto veznog, pa onda još onaj pacerski gol kaj smo dobili, bogu hvala kaj zavrsnica nije protekla u naletu bjelorusa i kaj smo zabili 3. gol

Ivica je trebo jučer imat hattrick da nije fulo u prvom poluvremenu one prigode, sve u svemu ja happy, sad sudbina ne ovisi samo o nama nažalost nego kako i Ukrajinci igraju, nadajmo se da ce kiksat
Avatar
luka_kimi
Moderator
Moderator
Postovi: 2456
Pridružen/a: 24 ožu 2009, 19:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi
Lokacija: Zagreb

Re: Reprezentativni nogomet

Post Postao/la luka_kimi »

a kad pogledate samo sastav hr reprezentacije, vidjet ćete da su to gotovo sve igrači koji su igrali ili igraju u hnl(runje, ćorluka, pranjić, vukojević, kranjčar, srna, modrić, eduardo, olić, mandžukić)...još pomnijim promatranjem vidjet ćete da su to sve osim runje, srne i kranjčara koji je 50-50 igrači dinama...pa evo sada svima onima koji kažu da je hnl nekvalitetan a da je maminjo budala...
slika
I don't know driving in another way which isn't risky. Each one has to improve himself. Each driver has its limit. My limit is a little bit further than other's. Kimi Raikkonen... :)
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Reprezentativni nogomet

Post Postao/la Schumy.d »

Ali, Ivica Olić je po meni sada u životnoj formi. Puno je napredovao igrački i sada više nije napadač koji samo trči i bori se, on je sada, mogu to slobodno reći, jedan od boljih napadač u Europi, nije još među najboljima ali nije ni daleko. Bravo Ivica!
Eduardo standardno dobar i naš najbolji napadač.
Mandžukić isto odigrao odlično svoju ulogu, asistirao Srni za dodavanje za gol i pokazao je da se na njega reprezentacija može osloniti.
Rakitić je isto pokazao svima koji su ga kritizirali da je on igrač za Hrvatsku!
A i Pranjić me je iznenadio igrom u obrani, sad je tu puno bolji.
Zmago_Ferrari
Početnik
Početnik
Postovi: 258
Pridružen/a: 13 vel 2009, 14:52
Ja sam: Vozač
Navijam za: puno postova

Re: Reprezentativni nogomet

Post Postao/la Zmago_Ferrari »

luka_kimi je napisao/la:a kad pogledate samo sastav hr reprezentacije, vidjet ćete da su to gotovo sve igrači koji su igrali ili igraju u hnl(runje, ćorluka, pranjić, vukojević, kranjčar, srna, modrić, eduardo, olić, mandžukić)...još pomnijim promatranjem vidjet ćete da su to sve osim runje, srne i kranjčara koji je 50-50 igrači dinama...pa evo sada svima onima koji kažu da je hnl nekvalitetan a da je maminjo budala...
Wtf?????????????? :shock:

Pa odakle ce izaci igraci HRVATSKE reprezentacije nego iz HRVATSKE lige. :shock:
Jel vidis sto pises?!
slika

slika
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: Reprezentativni nogomet

Post Postao/la Scuderia »

Schumy.d je napisao/la:

To su Bjelorusi, ne Rusi. ;)
Ma znam, ali u tom trenutku mi se nije dalo pisati "onaj dodatak" :D
Schumy.d je napisao/la: Pa normalno da nije kad u Barci nije igrao cijelu prošlu sezonu nikako skoro dok je Olić bio član prvih 11 u HSV-u. ;)
Ali, on je po meni odličan igrač.
Sve to stoji, samo bih htio jos reci, da je Olic imao malo tezi put nego Hleb. On i Hleb su dosli u nove (stare) klubove, Olic se morao dokazati van Gaal-u. To je i napravio.

Eh, gdje su sada oni, koji su rekli da Olic nece uspjeti u FCB-u? :-k :D


U svakom slucaju, ne smijemo se opustiti, jer jos smo daleko od JAR-a.
slika
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Reprezentativni nogomet

Post Postao/la Schumy.d »

Scuderia je napisao/la: Sve to stoji, samo bih htio jos reci, da je Olic imao malo tezi put nego Hleb. On i Hleb su dosli u nove (stare) klubove, Olic se morao dokazati van Gaal-u. To je i napravio.

Eh, gdje su sada oni, koji su rekli da Olic nece uspjeti u FCB-u? :-k :D


U svakom slucaju, ne smijemo se opustiti, jer jos smo daleko od JAR-a.
Pa ne bih se baš složio s tim. Ne bih njih dvojicu mogao uspoređivati jer su imali različite puteve.
1. Hleb je npr došao iz Engleske u Primeru dok je Olić ostao u Njemačkoj. Tu je prednost Olića.
2. Smatram da se lakše nametnuti treneru dok kao konkurenciju imaš Klosea, Tonija i Gomeza nego Messija, Henrya ili Iniestu
3. Hlebu očito ne paše takav način nogometa dok Oliću ovaj Bundesligaški tip super paše.

Ne bih rekao da je jednom od njih bilo lako, obojica su prolila znoj, Oliću je to uspjelo dok Hlebu nije. Ali stojim kod svog mišljenja da je Hleb jedan jako dobar igrač.

Pitanje je kakav bi Olić bio recimo u Engleskoj ili Španjolskoj??
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: Reprezentativni nogomet

Post Postao/la Scuderia »

Schumy.d je napisao/la:
Pa ne bih se baš složio s tim. Ne bih njih dvojicu mogao uspoređivati jer su imali različite puteve.
1. Hleb je npr došao iz Engleske u Primeru dok je Olić ostao u Njemačkoj. Tu je prednost Olića.
2. Smatram da se lakše nametnuti treneru dok kao konkurenciju imaš Klosea, Tonija i Gomeza nego Messija, Henrya ili Iniestu
3. Hlebu očito ne paše takav način nogometa dok Oliću ovaj Bundesligaški tip super paše.

Ne bih rekao da je jednom od njih bilo lako, obojica su prolila znoj, Oliću je to uspjelo dok Hlebu nije. Ali stojim kod svog mišljenja da je Hleb jedan jako dobar igrač.

Pitanje je kakav bi Olić bio recimo u Engleskoj ili Španjolskoj??
A gle...
1. Hleb je takodjer igrao u Bundesligi, zna kako se dise u Njemackoj.
2. To stoji, ali jbg. sta ne mislis da je malo nezahvalno da se Hleba i Olica usporedjuje? (vezni-napadac)? ;)
3. Vidi pod jedan. ;)
4. Slazem se. Obojica su krv pisala (metaforicki), Hleb je dobar. Samo evo, nije se pokazao (za nas jos bolje :biggrin: . a to sam samo htio reci u onom prvom svom postu) ;)
5. A jbg. sad, otisli smo malo predaleko. :biggrin: Ne znamo kakav bi bio da igra van Njemacke. :biggrin:

Malo smo otisli s teme? :biggrin: ili? :biggrin:

:zivili:
slika
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Reprezentativni nogomet

Post Postao/la Schumy.d »

Scuderia je napisao/la: 1. Hleb je takodjer igrao u Bundesligi, zna kako se dise u Njemackoj.
2. To stoji, ali jbg. sta ne mislis da je malo nezahvalno da se Hleba i Olica usporedjuje? (vezni-napadac)? ;)

Malo smo otisli s teme? :biggrin: ili? :biggrin:

:zivili:
Ma nismo otišli s teme, samo komentiramo 2 ključna igrača repki. ;)
1. Htio sam ti reći da je Hleb mijenjao ligu pa se morao privikavati na novi stil igre koji mu očito nije odgovarao, dok je Olić ostao u istoj ligi i nije mu trebala nikakva prilagodba (osim na nove suigrače i trenera).
2. Mislim da ih se može uspoređivati jer jedan i drugi mogu igrati krilo ili krilnog napadača.
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: Reprezentativni nogomet

Post Postao/la Scuderia »

Kako god okrenes, dobri su. Da nisu dobri, ne bi igrali sada, gdje igraju. ;)
Evo sta kaze Bilic o buducim planovima. ( u svakom slucaju, dalo bi se ovdje raspravljati)
Zdravko Mamić uvjeravao da je Sammir potreban Hrvatskoj?
- On mi ga je preporučivao, što je njegovo pravo, ali nije točno da je vršio pritisak. Sammir je igrač koji ima određene kvalitete, ali one nisu toliko naglašene da bi nas naveo da ozbiljno razmišljamo o njemu. Da je Hrvat onda bi ga se analiziralo, možda bi bio na nekom širem popisu, ali ovako, to nije to.

Odjednom je i onima koji su vam predbacivali “interesno pozivanje” Anasa Sharbinija nejasno kako ga ne pozivate?
- Ha, to je ono što smo pričali o okruženju u kojem živimo. Anas Sharbini je i lani kao pridruženi član bio na Euru jer ima kvalitete. I zbog tih kvaliteta je i sada u našem fokusu te ćemo ga najvjerojatnije pozvati za utakmice s Bjelorusijom i Engleskom.

Kovač je još out, Križanac se ozlijedio, što mislite sa stoperskim kadrom?
- Situacija je ipak bolja nego prije Minska. Križanac je već u četvrtak hodao, dakle, trebalo bi to ipak biti O.K. Sada je u stroju i Vejić, počeo je igrati i Sablić, Drpić je u natjecateljskom ritmu... Dakako, s Ćorlukom imamo adut više, tim prije što je Srna na boku posljednje linije pokazao izvanredne mogućnosti.

Imate dva važna ispita u četiri dana, dakle, nužan je i peti napadač?
- Vidjet ćemo što je s Kalinićem, odnosno Klasnićem, oni su dio ove skupine. Dakako, ako ne budu u natjecateljskom ritmu, proširit ćemo kandidature...

Neko novo ime?
- Zaintrigirao nas je Ahmad Sharbini. Taj je igrač podcijenjen prema onome što pokazuje na travnjaku. Strašno je napredovao u odnosu prije 1-2 godine, specifičan je tip napadača, vidjet ćemo...
Zanimljivo, kada su bili u Rijeci ( braca), nisu bili TOP tema. Sada kada su presli u Hajduk, evo im (odmah) poziv. U svakom slucaju zanimljivo.
slika
Chuck Norris
Veteran
Veteran
Postovi: 3539
Pridružen/a: 16 ožu 2009, 14:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso

Re: Reprezentativni nogomet

Post Postao/la Chuck Norris »

Tooooooo,moram se pohvalit dobio sam ulaznice za Engleska-Hrvatska i to 4 komada :peace: :zivili: :festa2:
...put u raj nije posut ružama...
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Reprezentativni nogomet

Post Postao/la Schumy.d »

Chuck Norris je napisao/la:Tooooooo,moram se pohvalit dobio sam ulaznice za Engleska-Hrvatska i to 4 komada :peace: :zivili: :festa2:
Drsko! :biggrin:
Daš mi jednu?? [-o< [-o< [-o<
Chuck Norris
Veteran
Veteran
Postovi: 3539
Pridružen/a: 16 ožu 2009, 14:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso

Re: Reprezentativni nogomet

Post Postao/la Chuck Norris »

Schumy.d je napisao/la:
Chuck Norris je napisao/la:Tooooooo,moram se pohvalit dobio sam ulaznice za Engleska-Hrvatska i to 4 komada :peace: :zivili: :festa2:
Drsko! :biggrin:
Daš mi jednu?? [-o< [-o< [-o<
Zavisi :lol:,dvije idu na licitaciju pa ko više ponudi :D
...put u raj nije posut ružama...
Avatar
ivanpetka
Početnik
Početnik
Postovi: 301
Pridružen/a: 15 pro 2008, 13:50
Ja sam: Vozač
Navijam za: Massu
Lokacija: Zagreb

Re: Reprezentativni nogomet

Post Postao/la ivanpetka »

Moramo dobit engleze jer bi se moglo dogodit da nam Englezi napakoste i puste Ukrajincima tekmu. Ako se to dogodi a mi izgubimo od Engleza, Chao Bella Afrika :(
AA! Ljuti umak je ljut!!
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: Reprezentativni nogomet

Post Postao/la Scuderia »

slika
Avatar
Bibi
HNL kladionica velemajstor
HNL kladionica velemajstor
Postovi: 1538
Pridružen/a: 24 srp 2009, 14:31
Ja sam: Vozač
Navijam za: Marc Marquez
Lokacija: Samobor
Kontakt:

Re: Reprezentativni nogomet

Post Postao/la Bibi »

Moram dobit Bjelorusiju i onda put ka Londonu
Bilo je lijepo dok je trajalo...

24.7.2009-5.5.2013
Chuck Norris
Veteran
Veteran
Postovi: 3539
Pridružen/a: 16 ožu 2009, 14:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso

Re: Reprezentativni nogomet

Post Postao/la Chuck Norris »

Zaista jadno,ljuti se što su hrvati slavili pobjedu na Wembleyu,ne eto trebali su naši plakat sa njima.Englezi rade strahovit pritisak,pumpaju atmosferu,ovo sa duduom je sve njihovo maslo,zaista nas žele izbacit,i zato ne daj bože da budemo ovisili o utakmici ukrajina-engleska jer možemo pretpostavit kako će završit.Zato moramo dobit ove dvije utakmice iako teško bez Luke ali nema predaje
...put u raj nije posut ružama...
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Reprezentativni nogomet

Post Postao/la Schumy.d »

Ma ja mislim da Rakitić može zamijeniti Luku na njegovom mjestu. Ili Kranjčar na lukino mjesto, a Ivan na Kranjčarevo. Uglavnom, obojica imaju ideju u glavi i kvalitetan pas. A imamo i Sharbinija na klupi.
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: Reprezentativni nogomet

Post Postao/la Scuderia »

Chuck Norris je napisao/la:Zaista jadno,ljuti se što su hrvati slavili pobjedu na Wembleyu,ne eto trebali su naši plakat sa njima.Englezi rade strahovit pritisak,pumpaju atmosferu,ovo sa duduom je sve njihovo maslo,zaista nas žele izbacit,i zato ne daj bože da budemo ovisili o utakmici ukrajina-engleska jer možemo pretpostavit kako će završit.Zato moramo dobit ove dvije utakmice iako teško bez Luke ali nema predaje

Nekako se bojim, tj. imam nekakav feeling da cemo morati ovisti o toj tekmi. Jer Ukrajinci imaju tekmu manje nego mi. ( igraju danas s Andorom).

A ovi supci Englezi, ce pustit Ukrajincima ako bude potrebe za tim., ne znam...
slika
Chuck Norris
Veteran
Veteran
Postovi: 3539
Pridružen/a: 16 ožu 2009, 14:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso

Re: Reprezentativni nogomet

Post Postao/la Chuck Norris »

O tome i ja govorim.Više ćemo znat nakon srijede nakon naše utakmice,i utakmice bjelorusija-ukrajina.
Ako dohvatimo u ove dvije utakmice isto bodova onda bi mogla gol razlika odlučivat(tako da tada bi ipak ovisili sami o sebi)

Ukrajina-Andora 5-0
Tri gola iz penala,od čega 2 iza 90 minute,zanimljivo :roll:

EDIT
Moram vidit penale da nešto komentiram,ali u svakom slučaju zanimljivo.Ukrajina je domaćin sljedećeg Eura,Surkis je jako utjecajan....
Nadam se u poštenje bjelorusa u srijedu(a i večeras),pa nek prođe bolji
...put u raj nije posut ružama...
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: Reprezentativni nogomet

Post Postao/la Scuderia »

05.09.2009. 20:30 Hrvatska - : - Bjelorusija -
09.09.2009. 20:00 Engleska - : - Hrvatska -
09.09.2009. 20:00 Bjelorusija - : - Ukrajina -
09.09.2009. 20:00 Andora - : - Kazahstan -
10.10.2009. 20:00 Bjelorusija - : - Kazahstan -
10.10.2009. 20:00 Ukrajina - : - Engleska -
14.10.2009. 20:00 Engleska - : - Bjelorusija -
14.10.2009. 20:00 Andora - : - Ukrajina -
14.10.2009. 20:00 Kazahstan - : - Hrvatska

Evo raspored preostalih tekmi.
slika
Avatar
Krscho
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1160
Pridružen/a: 31 kol 2008, 08:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1HR TMNF Team

Re: Reprezentativni nogomet

Post Postao/la Krscho »

Runje car :D


Preteško bilo, šta trebo onaj drugi žuti/crveni Čorluki
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Reprezentativni nogomet

Post Postao/la Schumy.d »

Krscho je napisao/la: Preteško bilo
A jbg, bilo je teško jer su se Bjelorusi branili sa 10 igrača na svojoj polovici. To ni Brazil nebi lako razbio. ;)
Ali bitna su 3 boda. :biggrin:
Avatar
Toon
Veteran
Veteran
Postovi: 2892
Pridružen/a: 06 ožu 2008, 19:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: mclaren
Lokacija: poso kuća birtija

Re: Reprezentativni nogomet

Post Postao/la Toon »

Schumy.d je napisao/la: A jbg, bilo je teško jer su se Bjelorusi branili sa 10 igrača na svojoj polovici.
Pa nije da su se samo branili...no kao što si rekao bodovi su tu. A sad po pobjedu na otok i to od 1-0 iz nepostojećeg simuliranog penala od strane Eduarda baš svim tim umišljenim englezima u inat!!!
"Damn it, Steven, we're men. It's our god-given right to watch sports and smut."
"Oh mighty one in the heavens who created the mountains, the seas and beer ..."
"I'm married to a woman named ... something!"
Avatar
Bibi
HNL kladionica velemajstor
HNL kladionica velemajstor
Postovi: 1538
Pridružen/a: 24 srp 2009, 14:31
Ja sam: Vozač
Navijam za: Marc Marquez
Lokacija: Samobor
Kontakt:

Re: Reprezentativni nogomet

Post Postao/la Bibi »

Svaka cast Runji,zasluzio je i on pet minuta slave.Poslije nitko nece pitat kako smo dosli do pobijede.Sad se koncetrirat na Engleze i probat ih ppobijedit
Bilo je lijepo dok je trajalo...

24.7.2009-5.5.2013
Avatar
Ferrari-BiH
Veteran
Veteran
Postovi: 3300
Pridružen/a: 27 ruj 2008, 00:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Tešanj

Re: Reprezentativni nogomet

Post Postao/la Ferrari-BiH »

Brazil pobijedio Argentinu u gostima.
Golovi:


Ovaj gol Arentine je odlican, a asistencija Kake za 3. gol Brazila je genijalna.
¡oʞɐdoɐu ǝɾ ǝʌs ˙oןıq ǝɾ oʇs oɐʞ ǝɾıu ǝsıʌ ɐʇsıu
Odgovori