Reprezentativni nogomet

Rasprave o sportovima koji nemaju veze s auto-moto utrkama

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73,luka_kimi

Odgovori
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Reprezentativni nogomet

Post Postao/la Scuderia »

Ovako, da se ne "gnjave" dvije "prekrasne teme" koje imamo tu: Domaci nogomet, Strani nogomet, odlucio sam otvoriti ovu temu. Dakle, u ovoj temi ide sve vezano uz nogomet koje igraju repke sirom svijeta. Dakle tema je dosta siroka. Od SP-a, EP-a, CAF-a, AFC-a, OFC-a, CONCACAF-a, CONMEBOL-a, itd....
8)

Pa evo, da pocnem...
Protiv Ukrajine brani Runje
KLIK

Mozda i prilika da Runje postane prvi vratar repke, s obzirom u kakvoj je situaciji Pletikosa. :|
slika
Avatar
luka_kimi
Moderator
Moderator
Postovi: 2456
Pridružen/a: 24 ožu 2009, 19:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi
Lokacija: Zagreb

Re: Reprezentativni nogomet

Post Postao/la luka_kimi »

Jurčić o utakmici...

KLIK
slika
I don't know driving in another way which isn't risky. Each one has to improve himself. Each driver has its limit. My limit is a little bit further than other's. Kimi Raikkonen... :)
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: Reprezentativni nogomet

Post Postao/la Scuderia »

Bilić: Ova utakmica ništa ne odlučuje
KLIK

Hm... ako izgubimo, mozemo se lagano pozdraviti s SP-om.
slika
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Re: Reprezentativni nogomet

Post Postao/la schuey »

lux007 je napisao/la:jaoooooo
jaoooooo
i opet jaooooo
proklete stative i sreća

ma oludio sam kaj da ti kažem,poludiiiiiioooooooo. i sudac legenda,ni nama ni njima penal,pranjiću nogu skoro slome ni žuti karton,sudi kaj nitko živ nebi sudio a ne sudi što bi svi sudili :roll:

Šimunić.Čorluka sramota hodajuća,Petrić nebi potrčo da mu život o tome ovisi,Modrić se probudio tek na kraju,ma jooj mogo bi nabrajat do ujutro
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Avatar
lux007
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 463
Pridružen/a: 19 lis 2008, 11:18
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Reprezentativni nogomet

Post Postao/la lux007 »

da su dali nekog engleskog sudca sve bi bilo drukčije
puštali bi se kontakti
a ne ovaj sudac
nogomet je pretvorio u košarku
takneš nekog faul
THERE IS ONE ONLY ONE ONLY ONE ONLY ONE CRISTIANO
ONE ONLY ONE ONLY ONE ONLY ONE RONALDO
Chuck Norris
Veteran
Veteran
Postovi: 3539
Pridružen/a: 16 ožu 2009, 14:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso

Re: Reprezentativni nogomet

Post Postao/la Chuck Norris »

A niko ne spominje da je Bilić katastrofalno postavio momčad u 1.poluvremenu.
Jurić debitant u reprezentaciji sa 33 god,nadam se da mu je zadnja utakmica za reprezentaciju.Za njega je Ogi Maradona
...put u raj nije posut ružama...
Avatar
Ferrari-BiH
Veteran
Veteran
Postovi: 3300
Pridružen/a: 27 ruj 2008, 00:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Tešanj

Re: Reprezentativni nogomet

Post Postao/la Ferrari-BiH »

Moje misljenje je da je Bilic dosta pogrijesio sa sastavom.

I da....malo su mi voditelji na HRT2 digli zivac kod onog Srninog pada u 16ercu.... mislim da ono nije bio penal, a oni su sasuli drvlje i kamenje na suca...
A sudac je nazalost slabo odsvirao utakmicu, imao je dost gresaka na stetu i jednih i drugih, ali mislim da onaj penl nije bio i da je ispravno postupio....
¡oʞɐdoɐu ǝɾ ǝʌs ˙oןıq ǝɾ oʇs oɐʞ ǝɾıu ǝsıʌ ɐʇsıu
Avatar
lux007
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 463
Pridružen/a: 19 lis 2008, 11:18
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Reprezentativni nogomet

Post Postao/la lux007 »

nije da niko toliko fali kao igrač može ga ogi nadoknadit
ali kao vođe ne može i to je problem na terenu
THERE IS ONE ONLY ONE ONLY ONE ONLY ONE CRISTIANO
ONE ONLY ONE ONLY ONE ONLY ONE RONALDO
Avatar
Krscho
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1160
Pridružen/a: 31 kol 2008, 08:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1HR TMNF Team

Re: Reprezentativni nogomet

Post Postao/la Krscho »

Juriću dat progon iz repke. E moj bilić šta ti je to trebalo, bar si se malo opametiop drugo poluvrijeme.


Onog Štimca isto za jaja objesit pošto onaj penal za nas nije bio, Srna oskarovski odglumio.
Avatar
Ferrari-BiH
Veteran
Veteran
Postovi: 3300
Pridružen/a: 27 ruj 2008, 00:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Tešanj

Re: Reprezentativni nogomet

Post Postao/la Ferrari-BiH »

Krscho je napisao/la:Juriću dat progon iz repke. E moj bilić šta ti je to trebalo, bar si se malo opametiop drugo poluvrijeme.


Onog Štimca isto za jaja objesit pošto onaj penal za nas nije bio, Srna oskarovski odglumio.
=D> =D> to ja zovem realnost....Svaka cast.

Nadam se da na kraju ipak nece biti "skupa" ova utakmica.
¡oʞɐdoɐu ǝɾ ǝʌs ˙oןıq ǝɾ oʇs oɐʞ ǝɾıu ǝsıʌ ɐʇsıu
Avatar
KiMi ThE kInG
Postovi: 48
Pridružen/a: 04 lip 2009, 10:23
Ja sam: Vozač
Navijam za: Sebastian Duda Vettel

Re: Reprezentativni nogomet

Post Postao/la KiMi ThE kInG »

jurić-katastrofa
penal-and the oscar goes to-dario srna
po meni jako loša odluka postavljanje jurić, mislim da ga je bilić pokušao izmislit...ogi je dostojna zamjena niki...
greška je po meni i vađenje rakitića da bi se ubacio leko...iako smo dobili na agresivnosti, falilo je plemenitosti u našoj igri...
ali tko sam ja da ocijenjujem izborniokove odluke?bilić je super čovjek i super trener i bilo mi je toliko žao njega kako skače sa strane, a ne može pomoć...bravo slavene...a svi mi koji ocijenjujemo njegove odluke dovoljno je sjetit se taktike na ep-u 2008 i utakmice protiv njemaca...i zato bravo salvene, ponosni smo što si naš izbornik...štimca bi bacio u savu...joj kad se sjetim njegove izjave kad smo zabili gol. citiram"pritisak je oduvijek bio snaga naše reprezentacije, uvijek smko se znali nosit sa njim"...bravo gospon štimac...da Bog da kupovo čunga-lungu na kredit ili da vam se dijete rodi u kinder-jajetu bez uputa za slaganje...bravo
slika
KIMI IS SIMPLY-THE BEST
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: Reprezentativni nogomet

Post Postao/la Scuderia »

S ovakvom igrom, bolje da i ne idemo u JAR, jer igra od jucer je ........***** :|
Imali smo hebene srece kod onog prvog gola, Pyatov ( ili kako se vec pise) je ocajno reagirao, ne znam kako je on numero uno u Ukrajini. :?

Umjesto da ih stisnemo, da ih dokrajicimo, Ukrajinci koji su dosli u goste dolaze do 1:2. :? Na kraju smo mogli glatko izgubiti, jer onaj Simunicev start na igracu Ukrajine je bio cisti 11m. i tu nema price. Ne znam, sta su se Stimac i ovaj Cosic toliko " uzivjeli " kod onog pada Srne. Vidi se da to nije bilo za 11m.

Dakle, ovo je jos i dobro, moglo je biti puno, puno gore. Da smo izgubili, adio prvenstvo. ( opet, ugrozeno je i to kako.)
Juric-bio sam sumnjicav prema njemu od ulaska u repku, covjek ima 30 i nesto godina, i igra.Ne bi to bilo nista strasno, ali jebemu, igra tek pocetke....

Kao sto su mnogi ovdje rekli, Vuky je trebao odmah igrati, te je dobra zamjena za Niku. Dalje...

-Simunic je donekle kriv za onaj prvi gol, mogao je skocit, on sa svojih 2m i 120 kg, lako je mogao pokupiti tu loptu, ne znam koji snjurac nije. :?

Dva gola su nam dali, i to s glavom. :| Simunic, Corluka ( donekle) to mogu kupiti bez frke. :|

Ne znam, sudac je imao svojih bisera, ali imali smo srecu sto nije dosudio onaj penal za Ukrajinu. Tek bi onda nahebali.

Veli Bilic da smo jos u igri..... Jesmo, ali....
-Ukrajina ima tekmu manje, igraju protiv Andore, zbilja ne bi trebalo biti problema. :| Docekuju Engleze, mi moramo njima, moramo jos u Bjelorusiju.... Tesko, da teze ne moze biti. Gledam malo,Englezi razvalili Kazahstan... e sada, izbacili smo ih iz utrke za SP, dakle, za ocekivati je da ce nam se ici " osvetiti " za to, te ako (kada) budu prvi, mogu cak pustiti Ukrajini tu tekmu. Lose, lose... [-(

Da kojim slucajem i budemo drugi, to nam nista ne jamci da cemo ici u JAR. Sta ako nam dodje u izvlacenju da igramo protiv npr. Portugala?

Bojim se i pomisliti. Ne znam, razocaran jesam, cuda se desavaju, ali pesimist jesam, tako da... :|

IZJAVA NIKE K.


Niko Kovač: Ako pobijedimo sve do kraja, Ukrajinci nam ne mogu ništa!
KLIK
... Kazem, ako budemo drugi, dobijemo npr. Portugal ( ako budu drugi), Francusku, to nece biti kako bi rekao svabo " gut "

Nizozemci vec osigurali SP, Japanci isto.
slika
Chuck Norris
Veteran
Veteran
Postovi: 3539
Pridružen/a: 16 ožu 2009, 14:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso

Re: Reprezentativni nogomet

Post Postao/la Chuck Norris »

Sležem se Scuderia s tobom u vezi toga da teško možemo do 2.mjesta,jer sada više ne ovisimo o sebi,jer ako i dobijemo Bjeloruse obe utakmice tada bjelorusi gube sve šanse i nakon toga dočekuju ukrajince tako da sumnjam da će im uzet bodove,i kao što si rekao englezi zadnje kolo u Kijevu,ako trebadne ukrajini jedva će dočekati da nam vrate za EP.
Ali ne slažem se s tobom ovo ako budemo 2. da ne možemo proći,mi smo uvijek igrali protiv najjačih kad je bilo najpotrebnije dobre utakmice plus toga do 11 mjeseca se mogu svi igrači vratiti u formu(prvenstveno mislim na dudua)

Jedini je problem što mi i da sve pobjedimo do kraja možemo završit treći,jer nije nemoguće da Ukrajinci dobiju sve do kraja.
...put u raj nije posut ružama...
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Reprezentativni nogomet

Post Postao/la Schumy.d »

Pa da pobijedimo sve do kraja, onda se gleda gol razlika za drugo mjesto??
A nije još ništa gotovo. Ukrajina mora na gostovanje u Kazahstan i ugošćuju Engleze. Zar ste vi upisali već 3 boda Ukrajini u tekmi protiv Engleza? :?
Mi smo momčad koja može igrati protiv bilo koje momčadi na svijetu bez problema i zato se ne bojim niti nekog Portugala ili Francuske. Pa oni su ljudi, čemu taj strah? I protiv Brazila i protiv Argentine, na kraju i protiv Engleza smo pokazali da možemo igrati s bilo kim, a sad se tu priča o nekom Portugalu...
Pa taj Portugal je sad pobijedio Albaniju sa 2:1 u sudačkoj nadoknadi... :roll:
Francuska doma izgubi od Nigerije sa 1:0.
Avatar
Piquet20
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1596
Pridružen/a: 06 lis 2007, 17:41
Ja sam: Vozač

Re: Reprezentativni nogomet

Post Postao/la Piquet20 »

Slazem se sa vecinom sto je Scud napisao pa cu samo kratko dodat par stvari:
- Simunic ne da nije skocio kod prvog gola, nego se sagnuo i propustio loptu koju je imao! :shock: :roll:
- igra nam je bila katastrofa i to je ono sto najvise zabrinjava (vezna linija u prvom poluvremenu i crne rupe u obrani)
- mislim da nam je jako falio igrac kojeg nitko ne spominje (a kojeg se i inace cesto kritizira) - Niko Kranjcar - iako je cesto kritiziran, on je taj koji u sredini jako puno pretrci, a u isto vrijeme ima i puno kljucnih dodavanja (a u prvom poluvremenu nismo mogli sloziti 3 pasa zaredom :roll:)

@Schumy.d: teoretski, ako mi i Ukrajinci dobijemo sve do kraja, oni idu dalje jer se gledaju medusobni susreti...
slika
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Reprezentativni nogomet

Post Postao/la Schumy.d »

Piquet20 je napisao/la:
@Schumy.d: teoretski, ako mi i Ukrajinci dobijemo sve do kraja, oni idu dalje jer se gledaju medusobni susreti...
Pa međusobni susret je neriješen. Tako da mislim da se onda gleda gol razlika... :?
Avatar
Piquet20
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1596
Pridružen/a: 06 lis 2007, 17:41
Ja sam: Vozač

Re: Reprezentativni nogomet

Post Postao/la Piquet20 »

Schumy.d je napisao/la:Pa međusobni susret je neriješen. Tako da mislim da se onda gleda gol razlika... :?
Ukrajina - Hrvatska 0:0
Hrvatska - Ukrajina 2:2

Kuzis? ;)
slika
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Reprezentativni nogomet

Post Postao/la Schumy.d »

Piquet20 je napisao/la:Ukrajina - Hrvatska 0:0
Hrvatska - Ukrajina 2:2

Kuzis? ;)
Nisam siguran da se tu gleda tko je dao više golova u gostima... :? Ali, nisam siguran...
Avatar
Piquet20
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1596
Pridružen/a: 06 lis 2007, 17:41
Ja sam: Vozač

Re: Reprezentativni nogomet

Post Postao/la Piquet20 »

Pa naravno da se gledaju. Ako se gledaju medusobni susreti, se gledaju medusobni susreti. Ne gledaju se samo pobjede, nego sve.
Btw: ovih par zadnjih postova bi mod mogao pobrisati nakon sat-dva...kada uvjerim Schumyja.d :lol:
slika
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Reprezentativni nogomet

Post Postao/la Schumy.d »

Piquet20 je napisao/la:Pa naravno da se gledaju. Ako se gledaju medusobni susreti, se gledaju medusobni susreti. Ne gledaju se samo pobjede, nego sve.
Btw: ovih par zadnjih postova bi mod mogao pobrisati nakon sat-dva...kada uvjerim Schumyja.d :lol:
Hehe :biggrin:
Ajd dobro... onda je valjda tako! :?
Ali dobit ćemo mi Engleze pa se nećemo baviti s računicom! 8) :biggrin:
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Re: Reprezentativni nogomet

Post Postao/la schuey »

mislim da je pike u pravu,nema pravila više golova u gostima,ide gol razlika,dakle natovarit što više moramo ;)
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Reprezentativni nogomet

Post Postao/la Schumy.d »

schuey je napisao/la:mislim da je pike u pravu,nema pravila više golova u gostima,ide gol razlika,dakle natovarit što više moramo ;)
Onda sam po tom ja u pravu! :biggrin: :p
Avatar
Piquet20
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1596
Pridružen/a: 06 lis 2007, 17:41
Ja sam: Vozač

Re: Reprezentativni nogomet

Post Postao/la Piquet20 »

Hebo vas ja. :D
Jel se svi slazete da se gledaju medusobni omjeri?? E pa u medusobnom omjeru smo mi u minusu. :roll: :roll: :roll:
slika
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Re: Reprezentativni nogomet

Post Postao/la schuey »

Schumy.d je napisao/la:
schuey je napisao/la:mislim da je pike u pravu,nema pravila više golova u gostima,ide gol razlika,dakle natovarit što više moramo ;)
Onda sam po tom ja u pravu! :biggrin: :p
haha ne,krivo sam se izrazio očito,pošto je nerješeno u međusobnim susretima,onda se gleda ukupna gol razlika zar ne?=
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Reprezentativni nogomet

Post Postao/la Schumy.d »

schuey je napisao/la: haha ne,krivo sam se izrazio očito,pošto je nerješeno u međusobnim susretima,onda se gleda ukupna gol razlika zar ne?=
Po meni DA, a po Piqetu20 NE... :biggrin:
Kome vjerovati, pitanje je sad. :lol:
Ja nisam siguran 100%
Odgovori