Reprezentativni nogomet

Rasprave o sportovima koji nemaju veze s auto-moto utrkama

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73,luka_kimi

Odgovori
Avatar
ivanpetka
Početnik
Početnik
Postovi: 301
Pridružen/a: 15 pro 2008, 13:50
Ja sam: Vozač
Navijam za: Massu
Lokacija: Zagreb

Re: Reprezentativni nogomet

Post Postao/la ivanpetka »

Dobra je bila tekma sad protiv Italije, favoriti su pobijedili
AA! Ljuti umak je ljut!!
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: Reprezentativni nogomet

Post Postao/la Scuderia »

Malo statistike
KLIK

TOP 10 golova Kupa konfederacija

Bilic bi mogao otici
klik

Popis igraca za (po meni) najvazniju utakimicu-Bjelorusija
Vratari: Stipe Pletikosa, Vedran Runje

Braniči: Vedran Ćorluka, Josip Šimunić, Ivica Križanac, Dejan Lovren, Danijel Pranjić, Hrvoje Čale

Vezni igrači: Ivan Jurić, Ognjen Vukojević, Nikola Pokrivač, Jerko Leko, Luka Modrić, Darijo Srna, Niko Kranjčar, Ivan Rakitić

Napadači: Eduardo, Ivica Olić, Mladen Petrić, Mario Mandžukić
_____________________________________________________________________________________________________________
Lovrena je pozvao.
slika
Avatar
luka_kimi
Moderator
Moderator
Postovi: 2456
Pridružen/a: 24 ožu 2009, 19:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi
Lokacija: Zagreb

Re: Reprezentativni nogomet

Post Postao/la luka_kimi »

meni tu ništa nije čudno, puno obrambenih igrača je van stroja, a lovren igra dosta dobro zadnje vrijeme...drago mi je zbog njega, uostalom, neće igrati, tako da je svejedno koji je igrač na trbini...

bit će udarni sastav(osim braće kovač)koji je pobjedio u skupini sa englezima i rusima uvjerljivo uz samo jedan poraz...pletikosa-ćorluka, križanac, šimunić, pranjić-srna, modrić, vukojević(nadam se), kranjčar-eduardo, olić...

kad to vidim ni najmanje se ne probojavam ispadanja...
slika
I don't know driving in another way which isn't risky. Each one has to improve himself. Each driver has its limit. My limit is a little bit further than other's. Kimi Raikkonen... :)
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Reprezentativni nogomet

Post Postao/la Schumy.d »

Tako je! Iako je Lovren još mlad, on j svojim igrama zaslužio poziv.
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: Reprezentativni nogomet

Post Postao/la Scuderia »

Da, pogotovo protiv Pyunika, u prvoj tekmi. To se nitko ne sjeca vise. :roll:
Kako stvari stoje, Bilic je opet pozvao Jurica... :roll: :doubt:
slika
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Reprezentativni nogomet

Post Postao/la Schumy.d »

Scuderia je napisao/la:Da, pogotovo protiv Pyunika, u prvoj tekmi. To se nitko ne sjeca vise. :roll:
A koga da pozove onda iz HNL-a?
Avatar
Toon
Veteran
Veteran
Postovi: 2892
Pridružen/a: 06 ožu 2008, 19:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: mclaren
Lokacija: poso kuća birtija

Re: Reprezentativni nogomet

Post Postao/la Toon »

Schumy.d je napisao/la: A koga da pozove onda iz HNL-a?
Etto bi mogao na mjesto Čorluke za ove tekmu a njega (Čorluku) koristiti kao centralnog braniča jer mu je to ionako "prirodna pozicija".
"Damn it, Steven, we're men. It's our god-given right to watch sports and smut."
"Oh mighty one in the heavens who created the mountains, the seas and beer ..."
"I'm married to a woman named ... something!"
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Reprezentativni nogomet

Post Postao/la Schumy.d »

Toon Army je napisao/la: Etto bi mogao na mjesto Čorluke za ove tekmu a njega (Čorluku) koristiti kao centralnog braniča jer mu je to ionako "prirodna pozicija".
Pa nije Ćorluka stoper. ;) Njegova "prirodna pozicija" je desni bočni ilitiga bek!
Avatar
Toon
Veteran
Veteran
Postovi: 2892
Pridružen/a: 06 ožu 2008, 19:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: mclaren
Lokacija: poso kuća birtija

Re: Reprezentativni nogomet

Post Postao/la Toon »

Schumy.d je napisao/la: Pa nije Ćorluka stoper. ;) Njegova "prirodna pozicija" je desni bočni ilitiga bek!
U dinamu je igrao na mjestu stopera više utakmica nego na mjestu desnog bočnog, pravi bek je postao tek u Engleskoj iako je i tamo odigrao nekoliko tekmi na mjestu stopera (dok je bio u MC). Ma znam ja da smo svi najbolji izbornici naše repke no Slaven će snositi odgovornost u slučaju neuspjeha (uh, strah me na to i pomisliti). Samo sam pokušao odgovoriti na tvoje pitanje "A koga da pozove onda iz HNL-a?".
Kako smo trenutno jako tanki u obrani mislim da bi to bilo solidno rješenje ili da povuće iza Srnu... no nismo mi izbornici.
U boj, u boj...!!!
"Damn it, Steven, we're men. It's our god-given right to watch sports and smut."
"Oh mighty one in the heavens who created the mountains, the seas and beer ..."
"I'm married to a woman named ... something!"
Chuck Norris
Veteran
Veteran
Postovi: 3539
Pridružen/a: 16 ožu 2009, 14:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso

Re: Reprezentativni nogomet

Post Postao/la Chuck Norris »

@Schumy.d

Ćorluka je igrao stopera sve dok ga bilić nije u Moskvi protiv Rusije stavio na desnog beka.
Mislim da Lovren nije kapacitet za reprezentaciju a pogotovo ne kužim ovo forsiranje Jurića pa taj ne bi mogao zapast ni za reprezentaciju Afganistana
...put u raj nije posut ružama...
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Reprezentativni nogomet

Post Postao/la Schumy.d »

Chuck Norris je napisao/la:@Schumy.d

Ćorluka je igrao stopera sve dok ga bilić nije u Moskvi protiv Rusije stavio na desnog beka.
Mislim da Lovren nije kapacitet za reprezentaciju a pogotovo ne kužim ovo forsiranje Jurića pa taj ne bi mogao zapast ni za reprezentaciju Afganistana
Dobro, ali IGRAO je, već dugo to ne igra, a sad ga je i Redknapp stavio na stopera pa se navodno nije baš proslavio...
A Lovren, pa neće on igrati u Bjelorusiji, on ide kao 2. ili 3. solucija! ;)
Chuck Norris
Veteran
Veteran
Postovi: 3539
Pridružen/a: 16 ožu 2009, 14:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso

Re: Reprezentativni nogomet

Post Postao/la Chuck Norris »

Ja bi volio da vrati Srnu na beka,a Ćorluku na stopera,Pranjića u vezni red na lijevu stranu(po tom rasporedu samo Čarli ne bi igrao na poziciji koju igra u klubu)
Pletikosa-Srna,Ćorluka,Križanac,Šimunić-Rakitić,Vukojević,Modrić,Pranjić-Dudu,Ola
...put u raj nije posut ružama...
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Reprezentativni nogomet

Post Postao/la Schumy.d »

Hmm, možda, ali po meni je Srna puno bolji kad igra ofanzivnije.
Chuck Norris
Veteran
Veteran
Postovi: 3539
Pridružen/a: 16 ožu 2009, 14:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso

Re: Reprezentativni nogomet

Post Postao/la Chuck Norris »

Schumy.d je napisao/la:Hmm, možda, ali po meni je Srna puno bolji kad igra ofanzivnije.
Ma Srna je dobar di god ga Bilić stavi pa čak i na mjesto golmana(pogotovo kad igra za reprezentaciju) :D
...put u raj nije posut ružama...
Avatar
luka_kimi
Moderator
Moderator
Postovi: 2456
Pridružen/a: 24 ožu 2009, 19:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi
Lokacija: Zagreb

Re: Reprezentativni nogomet

Post Postao/la luka_kimi »

Chuck Norris je napisao/la:Ja bi volio da vrati Srnu na beka,a Ćorluku na stopera,Pranjića u vezni red na lijevu stranu(po tom rasporedu samo Čarli ne bi igrao na poziciji koju igra u klubu)
Pletikosa-Srna,Ćorluka,Križanac,Šimunić-Rakitić,Vukojević,Modrić,Pranjić-Dudu,Ola
kolega zaboravi kranjčara...
slika
I don't know driving in another way which isn't risky. Each one has to improve himself. Each driver has its limit. My limit is a little bit further than other's. Kimi Raikkonen... :)
Chuck Norris
Veteran
Veteran
Postovi: 3539
Pridružen/a: 16 ožu 2009, 14:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso

Re: Reprezentativni nogomet

Post Postao/la Chuck Norris »

luka_kimi je napisao/la:
Chuck Norris je napisao/la:Ja bi volio da vrati Srnu na beka,a Ćorluku na stopera,Pranjića u vezni red na lijevu stranu(po tom rasporedu samo Čarli ne bi igrao na poziciji koju igra u klubu)
Pletikosa-Srna,Ćorluka,Križanac,Šimunić-Rakitić,Vukojević,Modrić,Pranjić-Dudu,Ola
kolega zaboravi kranjčara...
Nisam zaboravio samo bih Rakitiću dao prednost.Niko će bit joker s klupe :)
...put u raj nije posut ružama...
Avatar
almeida
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1092
Pridružen/a: 01 tra 2008, 20:38
Ja sam: Vozač
Navijam za: Za ulizivanje..
Lokacija: grad u moru,grad u kamenu-ZADAR
Kontakt:

Re: Reprezentativni nogomet

Post Postao/la almeida »

lovren reprezentativac?moga je zvati onda i maloču iz hajduka!
slika
"..lipi moj grade uvik te se sitin.."
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: Reprezentativni nogomet

Post Postao/la Scuderia »

Popis izabranika Slavena Bilića za utakmicu s Bjelorusijom, razočarao je Osječane. Čak štoviše ogorčio ih je toliko, da su shodnim našli javno reagirati i objasniti svoju ljutnju.
- Domagoj Vida je odavno reprezentativni potencijal. Igrao je u svim mladim uzrastima, koristili su ga izbornici i na za njega netipičnim mjestima iako su svi znali da je po vokaciji stoper. No, sada u reprezentaciju nije pozvan ni sad kad Bilić ima probleme sa stoperskim pozicijama. Neću osporavati Lovrenove vrijednosti i kapacitete, dapače, znam da je dobar igrač, ali Vida je poziv - zaslužio! Što je sad poruka našim navijačima? Igrači iz Osijeka ne mogu u reprezentaciju. Što je poruka samom Vidi i bilo kome drugom iz naše ili neke nama slične sredine? Idite u Dinamo ili Hajduk ako želite igrati u reprezentaciji. Zapostavljeni smo, omalovaženi, po tko zna koji put zaobiđeni. Morao sam ovo reći, jer tko će štititi nas same, naše igrače, ako to sami ne učinimo - u dahu je jučer kipteći izjavio sportski direktor Bijelo-plavih Alen Petrović.
IZVOR:SN

Po meni je bolji Vida, nego Lovren. Samo eto, ne igra u Dinamu pa nista od repke. :?
slika
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Reprezentativni nogomet

Post Postao/la Schumy.d »

Da, Vida je odličan stoper, ali prvu utakmicu protiv Hajduka nije igrao. Možda ga zato Bilić nije zvao. ;)
almeida je napisao/la:lovren reprezentativac?moga je zvati onda i maloču iz hajduka!
Ako su Kalinić i Gabrić bili pozvani, onda može biti i Lovren. ;)
Chuck Norris
Veteran
Veteran
Postovi: 3539
Pridružen/a: 16 ožu 2009, 14:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso

Re: Reprezentativni nogomet

Post Postao/la Chuck Norris »

Schumy.d je napisao/la:Da, Vida je odličan stoper, ali prvu utakmicu protiv Hajduka nije igrao. Možda ga zato Bilić nije zvao. ;)
almeida je napisao/la:lovren reprezentativac?moga je zvati onda i maloču iz hajduka!
Ako su Kalinić i Gabrić bili pozvani, onda može biti i Lovren. ;)
Ja bih još dodao ako može Jurić onda je mogao i Vrdoljak ;)
...put u raj nije posut ružama...
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: Reprezentativni nogomet

Post Postao/la Scuderia »

POCELO JE !!!

U srijedu, nasi igraju kljucnu utakmicu protiv Bjelorusa. Izgubimo li, mozemo se lagano pozdraviti s SP-om. Pobjedimo li, otvara nam se put, da kroz dodatne kvalifikacije, vidim JAR.

Evo sta su neki igraci rekli.
KLIK
slika
Avatar
luka_kimi
Moderator
Moderator
Postovi: 2456
Pridružen/a: 24 ožu 2009, 19:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi
Lokacija: Zagreb

Re: Reprezentativni nogomet

Post Postao/la luka_kimi »

Ajmo ekipa, svi vjerujemo u vas!
slika
I don't know driving in another way which isn't risky. Each one has to improve himself. Each driver has its limit. My limit is a little bit further than other's. Kimi Raikkonen... :)
Chuck Norris
Veteran
Veteran
Postovi: 3539
Pridružen/a: 16 ožu 2009, 14:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso

Re: Reprezentativni nogomet

Post Postao/la Chuck Norris »

Svaka čast dečki odlična utakmica,svi su odigrali odlično ali moram istaknuti povratak majstora bravo dudu ,i da nije postigao gol za mene igrač utakmice :klanjanje:
E da nam je on bio protiv Turske :(

I naravno Ola uvijek odličan.Sad ovo ponovit u Zg opet protiv bjelorusa i na Wembley otići nadam se sa kompletnim sastavom i odigrat onako kako mi znamo protiv velikih momčadi
...put u raj nije posut ružama...
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: Reprezentativni nogomet

Post Postao/la Scuderia »

Bravo mi. =D> Na pocetku sam malo strahovao da ce nam Rusi praviti probleme, no nisu. Previse su se oni nadali od Hljeba, no Hljeb nije nista po meni pokazao. Dudu, majstore-dobro dosao nazad. =D> S njim smo definitivno jaci. :)

Olic-haha, e jesam mu se smijao... :D =D> Svaka cast, dva gola, neka van Gaal ima jos briga koga da stavi u pocetni sastav. :)

Bravo nasi, no treba biti oprezan, treba odigrati muski do kraja. Jer jos nismo sigurni.

Jebiga, Rusima vise srece na nekim drugim kvalifikacijama.
Da, htio bih napomenuti. ´ste primjetili da Hljeb nije u nekoj bajnoj formi, dok recimo Olic je... Hihihi, dobar posao je napravio jedan covjek... :D


Evo rezultata s ostalih terena.
Slovenia 5 - 0 San Marino
Azerbaijan 0 - 2 Germany
Faroe Islands 0 - 1 France
Norway 4 - 0 Scotland
slika
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Reprezentativni nogomet

Post Postao/la Schumy.d »

Bravo naši i bravo Biliću! =D>
Nadam se da si ušutkao sad one koji su bili najglasniji kad je repki bilo najteže. Svaka čast, taktika besprijekorna, igra odlična. :thumbup:
Ovakvom igrom odlazimo u Afriku.
Scuderia je napisao/la: Jebiga, Rusima vise srece na nekim drugim kvalifikacijama.
To su Bjelorusi, ne Rusi. ;)
Scuderia je napisao/la:Da, htio bih napomenuti. ´ste primjetili da Hljeb nije u nekoj bajnoj formi, dok recimo Olic je... Hihihi, dobar posao je napravio jedan covjek... :D
Pa normalno da nije kad u Barci nije igrao cijelu prošlu sezonu nikako skoro dok je Olić bio član prvih 11 u HSV-u. ;)
Ali, on je po meni odličan igrač.
Odgovori