Nick Heidfeld

Povijesne utrke, vozači, timovi, bolidi...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
bmw_sauber_f1
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1202
Pridružen/a: 03 pro 2006, 22:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: BMW - Heidfeld
Lokacija: Vinkovci

Re: Nick Heidfeld

Post Postao/la bmw_sauber_f1 »

Kolko love on traži? Haug mu je javno rekao da im netreba covjek koji hoće puno love.
Felipe Massa
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1569
Pridružen/a: 19 pro 2008, 17:59
Ja sam: Vozač
Navijam za: Felipe Massa-Ferrari

Re: Nick Heidfeld

Post Postao/la Felipe Massa »

bmw_sauber_f1 je napisao/la:Kolko love on traži? Haug mu je javno rekao da im netreba covjek koji hoće puno love.
Ako on odluci tako ,to ce biti tako.A u ostalom vjerovatno da nece traziti puno vise od Hamiltona.Jer dobio je on lovu u Sandandera
slika

Ayrtone nek ti je vječna slava i hvala.Bio si moj poslednji junak i idol.
bmw_sauber_f1
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1202
Pridružen/a: 03 pro 2006, 22:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: BMW - Heidfeld
Lokacija: Vinkovci

Re: Nick Heidfeld

Post Postao/la bmw_sauber_f1 »

a vidjet cemo onda ...
Raikonenica
Postovi: 17
Pridružen/a: 30 ruj 2009, 00:16
Ja sam: Vozačica
Navijam za: kimija

Re: Nick Heidfeld

Post Postao/la Raikonenica »

Neznam sta Mc komplicira sa lovom ? e imali bi dobrog vozaća a nebi ga platili ? Na nickovom mistu bi tražila duplo nego sta je kovalajnen dobija pa ko oće neka plate a ako neće neka zadže postojećeg je nemožeš imat i jare i pare !!1
Felipe Massa
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1569
Pridružen/a: 19 pro 2008, 17:59
Ja sam: Vozač
Navijam za: Felipe Massa-Ferrari

Re: Nick Heidfeld

Post Postao/la Felipe Massa »

Raikonenica je napisao/la:Neznam sta Mc komplicira sa lovom ? e imali bi dobrog vozaća a nebi ga platili ? Na nickovom mistu bi tražila duplo nego sta je kovalajnen dobija pa ko oće neka plate a ako neće neka zadže postojećeg je nemožeš imat i jare i pare !!1
to je 7 miliona dolara
slika

Ayrtone nek ti je vječna slava i hvala.Bio si moj poslednji junak i idol.
bmw_sauber_f1
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1202
Pridružen/a: 03 pro 2006, 22:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: BMW - Heidfeld
Lokacija: Vinkovci

Re: Nick Heidfeld

Post Postao/la bmw_sauber_f1 »

Raikonenica je napisao/la:Neznam sta Mc komplicira sa lovom ? e imali bi dobrog vozaća a nebi ga platili ? Na nickovom mistu bi tražila duplo nego sta je kovalajnen dobija pa ko oće neka plate a ako neće neka zadže postojećeg je nemožeš imat i jare i pare !!1
Heidfeld bi s 3-4 milje bio zadovoljan, ove godine ce od bmw-ea samo dobiti 2.8 milijuna, covjeku je utrkivanje stvarno prvo mjesto.
Avatar
Dani
Legenda
Legenda
Postovi: 5675
Pridružen/a: 28 svi 2007, 11:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hamiltona
Lokacija: Zagreb, Maximir

Re: Nick Heidfeld

Post Postao/la Dani »

Ja bi vozio i za 1,5 milijuna $. Neka mene angažiraju, jeftiniji sam.
Biti drugi znači biti prvi među gubitnicima. Ayrton Senna.

slika
Avatar
mmilo42
Početnik
Početnik
Postovi: 334
Pridružen/a: 26 tra 2009, 15:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi Raikkonen
Lokacija: Zadar

Re: Nick Heidfeld

Post Postao/la mmilo42 »

Dani je napisao/la:Ja bi vozio i za 1,5 milijuna $. Neka mene angažiraju, jeftiniji sam.
A imaš jednako pobjeda ko Heidfeld. :biggrin:
Avatar
GT-R
Početnik
Početnik
Postovi: 326
Pridružen/a: 05 lis 2008, 10:19
Ja sam: Vozač
Navijam za: Schumacher i Massa
Lokacija: Zagreb

Re: Nick Heidfeld

Post Postao/la GT-R »

Nick Heidfeld je na FIA-inoj press konferenciji u Abu Dhabiju izjavio da je siguran da će sljedeće godine voziti u Formuli 1, iako još nema potpisan ugovor za 2010.

"Nadam se da će Sauber biti ovdje sljedeće godine, a prilično sam siguran da ću ja svakako voziti sljedeće godine," rekao je Heidfeld čija se momčad našla u problematičnoj situaciji budući da nema jednoglasni pristanak drugih natjecatelja za sudjelovanje u novom svjetskom prvenstvu.

Na pitanje novinara je li maksimalno samouvjeren da će voziti i sljedeće godine, Heidfeld je rekao: "Da. Ništa još nije potpisano. U pregovorima smo s nekoliko momčadi i ne mogu reći ništa više od toga."
Eto najnovijih informacija o Nicku, dobro je da je optimističan što se tiče utrkivanja iduće sezone, iako nema još nikakvih ponuda..
slika
bmw_sauber_f1
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1202
Pridružen/a: 03 pro 2006, 22:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: BMW - Heidfeld
Lokacija: Vinkovci

Re: Nick Heidfeld

Post Postao/la bmw_sauber_f1 »

mmilo42 je napisao/la:
Dani je napisao/la:Ja bi vozio i za 1,5 milijuna $. Neka mene angažiraju, jeftiniji sam.
A imaš jednako pobjeda ko Heidfeld. :biggrin:
ee a ranije serije? Heidfeld je bio 4 puta prvak :p
Avatar
mmilo42
Početnik
Početnik
Postovi: 334
Pridružen/a: 26 tra 2009, 15:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi Raikkonen
Lokacija: Zadar

Re: Nick Heidfeld

Post Postao/la mmilo42 »

Nemam ništa protiv Heidfelda što više mislim da je dobar vozać i općenito pozitivan lik ali teško će u McLarenovo sedlo.
bmw_sauber_f1
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1202
Pridružen/a: 03 pro 2006, 22:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: BMW - Heidfeld
Lokacija: Vinkovci

Re: Nick Heidfeld

Post Postao/la bmw_sauber_f1 »

evo jedne zanimljive poruke od nicka:

slika

t-shirt says : "The future is not what is used to be." Sta li nam hoće reci s time? Ili sam tak fura ... :D
kubica_f1fanaticos
Postovi: 70
Pridružen/a: 10 lip 2009, 11:23
Ja sam: Vozač
Navijam za: Roberta Kubicu i Kamuia

Re: Nick Heidfeld

Post Postao/la kubica_f1fanaticos »

nick je veoma drag i dobar vozač...salužuje ostati u f1...moja savjet je da ide u renault..to je dobar tim za njega i za renault..a imao bi kubicu za momčadskog kolegu BMW POWER
"Sanjao sam o Formuli 1 ali bilo je teško.Za mene to nije bila realna mogućnost."Robert Kubica
bmw_sauber_f1
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1202
Pridružen/a: 03 pro 2006, 22:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: BMW - Heidfeld
Lokacija: Vinkovci

Re: Nick Heidfeld

Post Postao/la bmw_sauber_f1 »

Bas me zanima zasto je Nick napustio zadnji brzi krug, možda bi bio vise, jer su mu s1 i s2 bili dosta brzi ali onda je otisao u boks parkirati bolid.
bmw_sauber_f1
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1202
Pridružen/a: 03 pro 2006, 22:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: BMW - Heidfeld
Lokacija: Vinkovci

Re: Nick Heidfeld

Post Postao/la bmw_sauber_f1 »

Stvarno odlična utrka za Nicka, bez ijedne greske odvozio je super. 4 boda je osvojio 13-ti u poredku vozaca i doveo je BMW na 6-to mjesto. Svaka cast. Nadam se da ce sljedece sezone dobiti konkurentan bolid. Stvarno je zasluzio.
bmw_sauber_f1
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1202
Pridružen/a: 03 pro 2006, 22:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: BMW - Heidfeld
Lokacija: Vinkovci

Re: Nick Heidfeld

Post Postao/la bmw_sauber_f1 »

Heidfeld je dobio kao u znak zahvalnosti od Petera Saubera ovo sezonski bolid na poklon!

Emotional Heidfeld gifted Sauber F1 car

Nick Heidfeld had an emotional last few laps with BMW Sauber on Sunday, but a post-race gesture by the team's founder might have cheered him up.

The Hinwil-based team's owner BMW now departs Formula One, and although bought by the Qadbak consortium, Sauber does not have a guaranteed entry to return to the grid in 2010.

Heidfeld raced for Sauber's privateer team in 2001-2003, before returning to the Swiss camp for the start of the BMW era four years ago.

"It now becomes very emotional," said Heidfeld after finishing fifth and ensuring the team move ahead of his former team Williams in the standings. "During the last laps I had to pull myself together in order to keep my concentration.

" The team signed off on Sunday night by revealing that Heidfeld is to receive a special parting gift.

"As a thank you for Nick Heidfeld's seven years of great commitment to the team in Hinwil, Peter Sauber is giving him a Formula One car from this era," the team said.
ZEN
Postovi: 67
Pridružen/a: 05 kol 2009, 15:24
Navijam za: Nikoga

Re: Nick Heidfeld

Post Postao/la ZEN »

...bar mu je neka utijeha što je dobio Kubicu ove sezone ...
...Kubica ga je dobio u kvalifikacijama al Nick je ipak u generlki bolji , a i bio je konstantniji cijelu sezonu....( moje skromno mišljenje )
bmw_sauber_f1
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1202
Pridružen/a: 03 pro 2006, 22:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: BMW - Heidfeld
Lokacija: Vinkovci

Re: Nick Heidfeld

Post Postao/la bmw_sauber_f1 »

^ Slažem se. Nick bih sada mogao ostati u Sauberu, velika je to mogućnost.
Avatar
Dani
Legenda
Legenda
Postovi: 5675
Pridružen/a: 28 svi 2007, 11:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hamiltona
Lokacija: Zagreb, Maximir

Re: Nick Heidfeld

Post Postao/la Dani »

Ali moraš priznati da ni Kubica nije bio motiviran u nastavku sezone. Tipičan Slaven.
Biti drugi znači biti prvi među gubitnicima. Ayrton Senna.

slika
kubica_f1fanaticos
Postovi: 70
Pridružen/a: 10 lip 2009, 11:23
Ja sam: Vozač
Navijam za: Roberta Kubicu i Kamuia

Re: Nick Heidfeld

Post Postao/la kubica_f1fanaticos »

za nicka sam siguran da će ostat u f1 sauber je ostao ako ga nigdje ne prime sauber će ga dočekat otvorenih ruku...očekujem da će kubica i nick imat konkurentne bolide....
"Sanjao sam o Formuli 1 ali bilo je teško.Za mene to nije bila realna mogućnost."Robert Kubica
bmw_sauber_f1
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1202
Pridružen/a: 03 pro 2006, 22:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: BMW - Heidfeld
Lokacija: Vinkovci

Re: Nick Heidfeld

Post Postao/la bmw_sauber_f1 »

Nick Heidfeld optimistic he’ll race again

To say that BMW Sauber’s Nick Heidfeld endured a difficult 2009 would be something of an understatement. Not only did he score less than a third of the points he clinched the previous year, he also received the shock news that BMW were to withdraw from Formula One racing at the end of the season. A decision that put his future in Formula One under threat, Heidfeld found it difficult to swallow.

“When the phone call came, I could scarcely believe it,” explained the German on his official website. “It took a while for the reality to sink in. My reaction will been fairly typical, especially because all the members of the team were on holiday and the factory was closed. Everyone had to wait a couple of weeks without knowing or being able to ask what the future held. That was a bad time.”

Although BMW have found new buyers for the team, they currently do not have an entry slot for the 2010 championship. That could yet change, following news of Toyota’s pullout, but for now both the team’s and Heidfeld’s F1 fate remain uncertain.

“Clearly there were many factors to take into account,” he added. “But all the same, it's such a tremendous pity. BMW set out to win the Formula One title and I think we could have achieved that goal. Now I'm keeping my fingers crossed that Sauber get a place on the grid in 2010.”

Although his tally of 19 points and 13th in the final standings look relatively meagre on paper when compared to his 2008 haul of four podiums and 60 points, Heidfeld is hopeful that teams still seeking a 2010 driver will look beyond the numbers and recognise his previous achievements and depth of experience.

“I'm not dissatisfied with my performance in 2009, as I feel that I generally got the maximum out of the car I was given,” he concluded. “But when you're battling for victories and podiums, people look only at the statistics - in the media at least. Fortunately, the people who run the teams can see beyond that. So all in all, I'm quite optimistic about the future.”

Heidfeld, who made his F1 debut with Prost in 2000, is one of the most experienced drivers on the market, and while he has yet to win a race, he has racked up 12 podiums, one pole and 219 points over his 10-year career.

F1.com
kubica_f1fanaticos
Postovi: 70
Pridružen/a: 10 lip 2009, 11:23
Ja sam: Vozač
Navijam za: Roberta Kubicu i Kamuia

Re: Nick Heidfeld

Post Postao/la kubica_f1fanaticos »

izgleda da bi sad nick i nico trebali biti u ovom novom brawnu kojeg je kupio mercedes...
"Sanjao sam o Formuli 1 ali bilo je teško.Za mene to nije bila realna mogućnost."Robert Kubica
bmw_sauber_f1
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1202
Pridružen/a: 03 pro 2006, 22:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: BMW - Heidfeld
Lokacija: Vinkovci

Re: Nick Heidfeld

Post Postao/la bmw_sauber_f1 »

po svemu sudeći da, bit ce to jako zanimljivo.
ZEN
Postovi: 67
Pridružen/a: 05 kol 2009, 15:24
Navijam za: Nikoga

Re: Nick Heidfeld

Post Postao/la ZEN »

Nisam baš pratio u zadnje vrijeme pa nisam u toku dal če i Nicko i Nick bit u Merđanu il neko od njih dvoje ????
bmw_sauber_f1
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1202
Pridružen/a: 03 pro 2006, 22:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: BMW - Heidfeld
Lokacija: Vinkovci

Re: Nick Heidfeld

Post Postao/la bmw_sauber_f1 »

Vjerovatno je da ce obojica biti u Mercedesu. Ma sad sam siguran jedno 90%, još sam da Button potvrdi odlazak u McLaren i onda je sve jasno.
Odgovori