Mladenove kolumne

Izrazite svoje prijedloge i kritike o našoj web stranici, pitajte što vam nije jasno...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Avatar
racer@work
Postovi: 123
Pridružen/a: 26 ožu 2008, 19:01
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kubica

Mladenove kolumne

Post Postao/la racer@work »

Može li se znati hoće li se vratiti sve Mladenove kolumne na stranicu jer koliko vidim ima ih samo iz 2005. i nešto malo ovih novijih.

Hvala!
All warfare is based on deception - Sun Tzu "The art of war"
Avatar
sale
Site Admin
Site Admin
Postovi: 6074
Pridružen/a: 28 kol 2003, 12:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1
Kontakt:

Re: Mladenove kolumne

Post Postao/la sale »

racer@work je napisao/la:Može li se znati hoće li se vratiti sve Mladenove kolumne na stranicu jer koliko vidim ima ih samo iz 2005. i nešto malo ovih novijih.

Hvala!
Hoće. Kolumni ima dosta (čak 182, da budem precizniji!), stoga će se, malo po malo, vraćati na web ;)
Problem je što su naš prijašnji i sadašnji sustav nekompatibilni, pa je gotovo sav sadržaj trebalo "na ruke" vratiti na svoje mjesto.
$@Ł€: Tražite prije postanja slika
Avatar
130R
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1534
Pridružen/a: 04 vel 2009, 19:14
Ja sam: Vozač
Navijam za: sve i nikog
Lokacija: Istra

Re: Mladenove kolumne

Post Postao/la 130R »

Da ne otvaram novu temu, ću tu napisati. Na glavnoj stranici vjesti ne pišu po redu. Prvo mi piše ona vjest o utrci u Belgiji, a ispod je o Massinom pregledu iako je ta vjest stavljena kasnije. Bolje bi bilo da je najnovija vjest na vrhu, jer ovako netko možda neće ni skužiti da piše nešto novo.
slika
"U moje vrijeme gume su bile tanke, a vozači debeli." J.M.Fangio
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Re: Mladenove kolumne

Post Postao/la schuey »

130R je napisao/la:Da ne otvaram novu temu, ću tu napisati. Na glavnoj stranici vjesti ne pišu po redu. Prvo mi piše ona vjest o utrci u Belgiji, a ispod je o Massinom pregledu iako je ta vjest stavljena kasnije. Bolje bi bilo da je najnovija vjest na vrhu, jer ovako netko možda neće ni skužiti da piše nešto novo.

ja sad gledam,meni je sve normalno i po redu,možda je neki problem bio al sad je sve 5 ;)
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Avatar
Chaotic
Početnik
Početnik
Postovi: 176
Pridružen/a: 07 srp 2008, 19:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi Raikkonen
Lokacija: Osijek

Re: Mladenove kolumne

Post Postao/la Chaotic »

Važnije vijesti su istaknute (slično kao sticky ovdje na forumu) određeno vrijeme na vrhu stranice. Istaknute vijesti možete prepoznati po tome što im je pozadina bijele boje.

Nakon što vijest više nije istaknuta vraća se nazad među ostale vijesti. Općenito, vijesti su poredane kronološki prema vremenu objavljivanja (od najnovije prema najstarijoj).
Avatar
sale
Site Admin
Site Admin
Postovi: 6074
Pridružen/a: 28 kol 2003, 12:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1
Kontakt:

Re: Mladenove kolumne

Post Postao/la sale »

Chaotic je napisao/la:Važnije vijesti su istaknute (slično kao sticky ovdje na forumu) određeno vrijeme na vrhu stranice. Istaknute vijesti možete prepoznati po tome što im je pozadina bijele boje.

Nakon što vijest više nije istaknuta vraća se nazad među ostale vijesti. Općenito, vijesti su poredane kronološki prema vremenu objavljivanja (od najnovije prema najstarijoj).
What he said :biggrin:
$@Ł€: Tražite prije postanja slika
Odgovori