Nico Rosberg

Povijesne utrke, vozači, timovi, bolidi...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Felipe Massa
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1569
Pridružen/a: 19 pro 2008, 17:59
Ja sam: Vozač
Navijam za: Felipe Massa-Ferrari

Re: Nico Rosberg

Post Postao/la Felipe Massa »

Malo je hvalilo da prestigne Alonsa odmah poslije incidenta Hamilton-Webber
slika

Ayrtone nek ti je vječna slava i hvala.Bio si moj poslednji junak i idol.
Švabo Mercedes
Postovi: 35
Pridružen/a: 09 ožu 2010, 07:10
Ja sam: Vozač
Navijam za: GOSPODARA SCHUMACHERA

Re: Nico Rosberg

Post Postao/la Švabo Mercedes »

Felipe Massa je napisao/la:Malo je hvalilo da prestigne Alonsa odmah poslije incidenta Hamilton-Webber
Tebi je to možda izgledalo"malo" al vjeruj mi za to je potrebno ipak puno više! :)
Red Baron,Rain Master,Rain Man.....amerikanci ga jednostavno zovu.....KING!
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: Nico Rosberg

Post Postao/la Scuderia »

Rosberg sretan, zbog bodova.
KLIK
slika
Avatar
Barry
Test vozač
Test vozač
Postovi: 733
Pridružen/a: 05 ožu 2010, 01:16
Navijam za: Ferrari

Re: Nico Rosberg

Post Postao/la Barry »

Švabo Mercedes je napisao/la:
Felipe Massa je napisao/la:Malo je hvalilo da prestigne Alonsa odmah poslije incidenta Hamilton-Webber
Tebi je to možda izgledalo"malo" al vjeruj mi za to je potrebno ipak puno više! :)
hah malo puno visse... bio je u repu prvi zavoj .. poslije vecc nije imao ssansse...
Kimi Raikkonen: "I’m not interested in what people think about me. I’m not Michael Schumacher."
Avatar
Bibi
HNL kladionica velemajstor
HNL kladionica velemajstor
Postovi: 1538
Pridružen/a: 24 srp 2009, 14:31
Ja sam: Vozač
Navijam za: Marc Marquez
Lokacija: Samobor
Kontakt:

Re: Nico Rosberg

Post Postao/la Bibi »

Cestitke Rosbergu na njegovom prvom postolju za novu momcad.Vozio je u okviru svojih mogucnosti,jednu solidnu utrku i dovezao se do treceg mjesta.Bravo Nico =D>
Bilo je lijepo dok je trajalo...

24.7.2009-5.5.2013
dmarijon
Legenda
Legenda
Postovi: 4903
Pridružen/a: 21 vel 2007, 09:21

Re: Nico Rosberg

Post Postao/la dmarijon »

što se mene tiče, najugodnije iznenađenje na bodovnom kontu je rosbergovih 35 bodova. u samom je vrhu. svaka čast
Samo neka se trkaju.
Avatar
Piquet stari
Početnik
Početnik
Postovi: 190
Pridružen/a: 15 ruj 2009, 18:00
Ja sam: Vozač
Navijam za: Robert Kubica
Lokacija: Zagreb

Re: Nico Rosberg

Post Postao/la Piquet stari »

130R je napisao/la:
dady16 je napisao/la:Sumnjam da će Rosberg imati ikakva prava u MGP-u, Schumy je oduvijek znao savršeno postaviti setup bolida dodajmo tome još i iskustvo i njegov nos za taktiku Rosbergu će ostati samo da prikuplja bodove i ponizno igra ulogu 2 vozača kao i svi Schumijevi prijašnji kolege.Sad se nada da može nešto napraviti ali će mu ubrzo postati jasno da treba još pure kusati.
I sjetimo se da su bolid koji je prilagođen Schumacheru, neki vozači prozvali nevozivim i teško upravljivim. Ne znam sada tko, ali znam da je netko bio probao njegov Benetton i to rekao, a kasnije i za njegov Ferrari. Naravno Rosberg će imati svoje postavke, ali ako bolid od početka bude rađen za Schumachera, jedino što mu ostaje je prilagoditi se.
To je bio Jean Alesi. On je sav pun nade potpisao ugovor sa Benettonom za 1996-tu, ali već pri prvom testiranju Schumacherovog podjedničkog Benettona teško se razočarao. Ne sjećam se točno njegovih riječi, ali izjavio je da je muka voziti brzo taj auto, da nikad nije bio siguran hoće li iz zavoja izaći sa stražnjicom naprijed i da mu nije jasno kako je MS sa njim osvojio naslov.

Nazad na Rosberga.
Odličan vozać, ali ne u rangu najboljih. Ja ga nekako vidim u rangu Masse dok još malo sazrije. Sposoban za titulu ako je i auto na nivou i ako uz sebe nema Alonsa, Hamiltona, Vetela, Kubicu, a trenutno bi ga i Massa "oprao". U rangu Webera, a možda i Butona, ali mislim da će uskoro biti bolji od njih (već sad je konzistentniji od Webera). Malo me podsjeća i na Heidfelda, (najpodcjenjenijeg vozaća u zadnjih par godina), pogotovo kad je u pitanju konzistencija. Na žalost, ima i iste mane, djeluje mi premalo agresivan i nekako nevidljiv, povučen. Nadam se da neće imati nesreću kao Heidfeld da provede karijeru u osrednjim momčadima.
I mislim da će i dalje biti brži od Schumachera, ne baš u svakoj utrci, ali na kraju će imati više bodova od njega.
Avatar
Bibi
HNL kladionica velemajstor
HNL kladionica velemajstor
Postovi: 1538
Pridružen/a: 24 srp 2009, 14:31
Ja sam: Vozač
Navijam za: Marc Marquez
Lokacija: Samobor
Kontakt:

Re: Nico Rosberg

Post Postao/la Bibi »

Cestitke Rosbergu na osvojenom 3.mjestu drugi put zaredom nakon Malezije.Nije neki fighter kao npr.Hamilton,ali vozi i skuplja bodove,a i ocito je bolid vise podesen prema njegovom nacinu voznje.Sve u svemu dobro je otvorio sezonu.
Bilo je lijepo dok je trajalo...

24.7.2009-5.5.2013
Avatar
gradski
Početnik
Početnik
Postovi: 346
Pridružen/a: 12 ožu 2006, 19:46
Navijam za: Nikoga
Lokacija: purger u dalmaciji

Re: Nico Rosberg

Post Postao/la gradski »

To je bio Jean Alesi. On je sav pun nade potpisao ugovor sa Benettonom za 1996-tu, ali već pri prvom testiranju Schumacherovog podjedničkog Benettona teško se razočarao. Ne sjećam se točno njegovih riječi, ali izjavio je da je muka voziti brzo taj auto, da nikad nije bio siguran hoće li iz zavoja izaći sa stražnjicom naprijed i da mu nije jasno kako je MS sa njim osvojio naslov.
mada treba reći da JA nikad nije ni znao podešavati bolide i da je talentom vozio oko problema.
Cestitke Rosbergu na osvojenom 3.mjestu drugi put zaredom nakon Malezije.Nije neki fighter kao npr.Hamilton,ali vozi i skuplja bodove,a i ocito je bolid vise podesen prema njegovom nacinu voznje.Sve u svemu dobro je otvorio sezonu.
hmmmmm. zar nije malo glupo govoriti da je bolid podešen ovako ili onako, kad su i Rosberg i MSC došli u MB u isto vrijeme. Ako bi ga prema ikome Brawn prilagođavao to bi bilo prema MSC. Vjerojatnije je da se Rosberg brže prilagodio. Svaka mu čast i skidam mu kapu, jer mislim da prije ove sezone mu niko nije davao ni pet para za njegovu budućnost. na kraju možda bude upisan u povijest kao jedini koji je ponizio MSC
Senna Lotus Renault 1985 i jedan kišni Portugal. Bila je to ljubav na prvi pogled.
Prva pobjeda, a svi ostali jedan ili vise krugova zaostali!
Avatar
Nitrous Oxide Systems
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1138
Pridružen/a: 28 ruj 2007, 15:10
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Mostar

Re: Nico Rosberg

Post Postao/la Nitrous Oxide Systems »

covjek je vise manje neprimjetan na stazi al je zato 2. u ukupnom poretku :)
slika
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: Nico Rosberg

Post Postao/la Scuderia »

Nitrous Oxide Systems je napisao/la:covjek je vise manje neprimjetan na stazi al je zato 2. u ukupnom poretku :)
Upravo to, neprimjetan na stazi.

Da li netko zna, da li je on u ove 4 utrke bilo koga pretjecao za pozicije? :|
Meni se nekako cini da nije, vec da je samo pozicije gubio. :roll:


Ispravite me, ako grijesim.
slika
Avatar
Bibi
HNL kladionica velemajstor
HNL kladionica velemajstor
Postovi: 1538
Pridružen/a: 24 srp 2009, 14:31
Ja sam: Vozač
Navijam za: Marc Marquez
Lokacija: Samobor
Kontakt:

Re: Nico Rosberg

Post Postao/la Bibi »

Scuderia je napisao/la:
Nitrous Oxide Systems je napisao/la:covjek je vise manje neprimjetan na stazi al je zato 2. u ukupnom poretku :)
Upravo to, neprimjetan na stazi.

Da li netko zna, da li je on u ove 4 utrke bilo koga pretjecao za pozicije? :|
Meni se nekako cini da nije, vec da je samo pozicije gubio. :roll:


Ispravite me, ako grijesim.
U jednom trenutku je cak prosao Hamiltona na prosloj trci,iako se to nemoze zvati bas pravo preticanje :D
Slazem se,covjek samo kruzi nit je pretjerano brz,a o agresivnosti da ne govorim.
Bilo je lijepo dok je trajalo...

24.7.2009-5.5.2013
Felipe Massa
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1569
Pridružen/a: 19 pro 2008, 17:59
Ja sam: Vozač
Navijam za: Felipe Massa-Ferrari

Re: Nico Rosberg

Post Postao/la Felipe Massa »

Ali za sad to mu donosi rezultate. ;)
slika

Ayrtone nek ti je vječna slava i hvala.Bio si moj poslednji junak i idol.
Avatar
gradski
Početnik
Početnik
Postovi: 346
Pridružen/a: 12 ožu 2006, 19:46
Navijam za: Nikoga
Lokacija: purger u dalmaciji

Re: Nico Rosberg

Post Postao/la gradski »

i sad se čovjek zamisli, kad je on takav kakav je, a toliko bolji od MSC...
uh uh uh
Senna Lotus Renault 1985 i jedan kišni Portugal. Bila je to ljubav na prvi pogled.
Prva pobjeda, a svi ostali jedan ili vise krugova zaostali!
Avatar
fenomeno
Početnik
Početnik
Postovi: 278
Pridružen/a: 23 lip 2009, 22:06
Navijam za: Kimi Raikkonen

Re: Nico Rosberg

Post Postao/la fenomeno »

http://en.espnf1.com/mercedes/motorspor ... 15925.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Još ne konkuriraju za pobjedu
dmarijon
Legenda
Legenda
Postovi: 4903
Pridružen/a: 21 vel 2007, 09:21

Re: Nico Rosberg

Post Postao/la dmarijon »

ne omalovažavajte rosberga.
Ako je i gubio pozicije, to je zato što se uglavnom kvalificirao bolje od realnih mogućnosti mercedesa. Što često sam bolid u utrci možda nije mogao pratiti. Za sada je drugi u poretku, to nije slučajno. Teško da će ostati na tom mjestu, ali po meni, jako je brz i "pametan" vozač.
Samo neka se trkaju.
BigBoss
Postovi: 139
Pridružen/a: 18 tra 2010, 15:14
Navijam za: Hakiranje f1-hr foruma

Re: Nico Rosberg

Post Postao/la BigBoss »

dmarijon je napisao/la:ne omalovažavajte rosberga.
Ako je i gubio pozicije, to je zato što se uglavnom kvalificirao bolje od realnih mogućnosti mercedesa. Što često sam bolid u utrci možda nije mogao pratiti. Za sada je drugi u poretku, to nije slučajno. Teško da će ostati na tom mjestu, ali po meni, jako je brz i "pametan" vozač.
malo ljigav i odbojan :?
ali slažem se pametan i brz
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: Nico Rosberg

Post Postao/la Scuderia »

Citat Rosberga:
„Es sieht so aus, als wäre es hier schwierig, Michael zu schlagen. Wir haben ein paar Dinge ausprobiert, das ging komplett in die falsche Richtung. Wir werden die ganze Nacht arbeiten.“

Prijevod: Izgleda, bit ce jako tesko ovdje pobjediti Michaela. Testirali smo neke stvari, one su otisle skroz u krivu stranu. Radit cemo cijelu noc.
( na tome)
slika
BigBoss
Postovi: 139
Pridružen/a: 18 tra 2010, 15:14
Navijam za: Hakiranje f1-hr foruma

Re: Nico Rosberg

Post Postao/la BigBoss »

Scuderia je napisao/la:Citat Rosberga:
„Es sieht so aus, als wäre es hier schwierig, Michael zu schlagen. Wir haben ein paar Dinge ausprobiert, das ging komplett in die falsche Richtung. Wir werden die ganze Nacht arbeiten.“

Prijevod: Izgleda, bit ce jako tesko ovdje pobjediti Michaela. Testirali smo neke stvari, one su otisle skroz u krivu stranu. Radit cemo cijelu noc.
( na tome)
set up na treninzima mu je bio jako loš
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: Nico Rosberg

Post Postao/la Scuderia »

Izjava Rosberga.
KLIK
slika
padobranac
Početnik
Početnik
Postovi: 295
Pridružen/a: 05 kol 2009, 18:11

Re: Nico Rosberg

Post Postao/la padobranac »

rosberg u prve 4 utrke na kvalifikacijama je prosječno bio četvrti (4.25), a u utrkama prosječno 19.5 sekundi zaostatka
schumacher prosječno 8. u kvalifikacijama sa prosječno 58 sekundi zaostatka u utrkama

rosberg u španjolskoj 8. i cca 100 sekundi zaostatka
schumacher 6. i 62 sekunde zaostataka.

o kojem napretku pričamo. schumacher je gotovo isti kao prije, al rosberga su sje.ali totalno.

meni ovdje svašta smrdi, i znam da se schumacherovi naviači neće složit, al ovdje imam poznati hrvatski osjećaj: imaš bolje kvalifikacije za posao, al je netko drugi dobio posao preko veze.
Avatar
Bibi
HNL kladionica velemajstor
HNL kladionica velemajstor
Postovi: 1538
Pridružen/a: 24 srp 2009, 14:31
Ja sam: Vozač
Navijam za: Marc Marquez
Lokacija: Samobor
Kontakt:

Re: Nico Rosberg

Post Postao/la Bibi »

Vidili smo prvo pravo preticanje Rosberga ove sezone.Svaka cast :D
Bilo je lijepo dok je trajalo...

24.7.2009-5.5.2013
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: Nico Rosberg

Post Postao/la Scuderia »

bibi_Alonso 4ever je napisao/la:Vidili smo prvo pravo preticanje Rosberga ove sezone.Svaka cast :D
:lol: gle stvarno. :lol:

A i to se ne bi desilo da je umjesto Nice H. bio netko iskusniji.
slika
Avatar
vidc
Veteran
Veteran
Postovi: 4255
Pridružen/a: 14 ožu 2008, 17:58
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari
Lokacija: vitez

Re: Nico Rosberg

Post Postao/la vidc »

padobranac je napisao/la:rosberg u prve 4 utrke na kvalifikacijama je prosječno bio četvrti (4.25), a u utrkama prosječno 19.5 sekundi zaostatka
schumacher prosječno 8. u kvalifikacijama sa prosječno 58 sekundi zaostatka u utrkama

rosberg u španjolskoj 8. i cca 100 sekundi zaostatka
schumacher 6. i 62 sekunde zaostataka.

o kojem napretku pričamo. schumacher je gotovo isti kao prije, al rosberga su sje.ali totalno.

meni ovdje svašta smrdi, i znam da se schumacherovi naviači neće složit, al ovdje imam poznati hrvatski osjećaj: imaš bolje kvalifikacije za posao, al je netko drugi dobio posao preko veze.
zašto je nemoguća situacija da su oni napredovali,ali i da su ostali još više??mclaren je sporiji od red bulla nego što je bio u kini,hoćeš reć da je mclaren unazadio svoj bolid?
Avatar
Dani
Legenda
Legenda
Postovi: 5675
Pridružen/a: 28 svi 2007, 11:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hamiltona
Lokacija: Zagreb, Maximir

Re: Nico Rosberg

Post Postao/la Dani »

Ma Kina je bila po kiši. U odnosu na Bahrein McLaren je ubrzao.
Biti drugi znači biti prvi među gubitnicima. Ayrton Senna.

slika
Odgovori