Formula 1 team - Mercedes AMG Petronas Motorsport [W10]

Novosti o vozačima i timovima, glasine...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,47,gringo73,Scuderia,Cuky

Odgovori
Cuky
Moderator
Moderator
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Formula 1 team - Mercedes AMG Petronas Motorsport [W10]

Post Postao/la Cuky » 15 tra 2019, 10:11

Što se brzine tiče Ferrari i Mercedes su 2:1 ove godine u korist Mercedesa. Ali, problem je što je Ferrari svoju bržu utrku uprskao, a Mercedes ubrao maksimum u sve 3. Već sad je 57 bodova razlike u poretku konstruktora, dok u poretku vozača najbliži Ferrari zaostaje 31 bod, a izmđu njega i Mercedesa se ubacio i Verstappen.
slika
slika -
"A gravel trap which you can drive out of, is a rubbish gravel trap" - Martin Brundle

F1NAC
Moderator
Moderator
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Formula 1 team - Mercedes AMG Petronas Motorsport [W10]

Post Postao/la F1NAC » 15 tra 2019, 10:16

Slash je napisao/la:
15 tra 2019, 09:51
Nije to napisao. Referiraš se na komentar u kojem je Cuky spomenuo da se NADA da će se ostvariti prognoze Di Reste koji predviđa da će Ferrari pomesti sve pred sobom. Bitna razlika, jednako kao i kod ''najviše Alonsovih navijača sada navija za Maxa''. :badgrin:

Ja ne bih rekao da Mercedes ima dominantan auto ove godine. Rezultati su bolji nego ikad, ali to ništa ne znači, Ferrari je trebao imati lagani 1-2 na prethodnoj utrci po brzini bolida. Moguće da su Kinu zeznuli sa onim krilom (tema Ferrari). Vidjet ćemo Baku sa 10 kilometarskom ravnicom kako će proć. Tek je početak sezone, i naravno da je, za razliku od predsezone kada sam i ja smatrao da je Ferrari favorit, sada mislim da je obrnuto, ali ništa nije još gotovo, ne bi reko da Ferrari treba počet radit na autu za 2020. Samo trebaju kapitalizirat u situacijama kad stvarno imaju najbrži auto i to će već bit tu 50-50.
U Bahreinu je samo jedan Ferrari stimao dok ga nije PU izbacio van. 1-2 definitivno ne al 1-3 da.

Problem je u tome sto Merc nemoze dugo koristit full beans kao Ferrari dok ne otkriju rjesenje za sustav hlađenja. Ferrari je to trebao iskoristit, a ispalo je corak. Ne samo da imaju problema sa sasijom, nego nakon dugo vremena i pouzdanost nije bajna. Kad ili ako Merc rijesi i te sitne stvarcice tek onda ce postat jos losije. Ako u spanjolskoj Ferrari ne napravi uber mega skok onda ce to ispast kao 2016.
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011

Odgovori