F1 PROGNOZA UTRKA (ex kladara) - PITANJA, KRITIKE, KOMENTARI

Komentiranje utrka, kvalifikacija i ostalih događaja tijekom GP vikenda...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73,luka_kimi

Zaključano

Nacin na koji zelim da se ukupni rezultati racunaju je

Anketa je završila: 22 ožu 2013, 13:36.

a.) Skupljanjem bodova iz utrka
5
56%
b.) Kao u F1 ( prva 10orka dobija bodove po bodovnom systemu 25-18-15-12.....)
4
44%
 
Ukupno glasova: 9

Zmago_Ferrari
Početnik
Početnik
Postovi: 258
Pridružen/a: 13 vel 2009, 14:52
Ja sam: Vozač
Navijam za: puno postova

Re: F1 PROGNOZA UTRKA (ex kladara) - PITANJA, KRITIKE, KOMENTARI

Post Postao/la Zmago_Ferrari »

Vidim ovo sve tek nakon nekoliko dana i...umirem od smijeha! :oo: :oo: :oo:

Mislim da je u pocetku bilo jasno kakva je namjera ove dvojice, jer kad se pojave na forumu pisu iskljucivo i samo o kladionici, pozivajuci se na svakakva prava i ne shvacajuci da je ovo obicna igra...Treba se zapitati imaju li zivot nakon jednog eseja od 264 redaka?

Smijurija, smijurija...Koliko su truda ulozili u sve, na kraju ni obicnu igru nisu uspjeli pokoriti, pravda uvijek izadje na vidjelo. [-X :biggrin:

Cheers for MAXY and vanzemaljac (davno sam rekao da mu nick odgovara u potpunosti :D )! :bye:
slika

slika
Avatar
Ricxpa
Test vozač
Test vozač
Postovi: 647
Pridružen/a: 10 vel 2009, 13:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: [Alonso] [Ferrari]

Re: F1 PROGNOZA UTRKA (ex kladara) - PITANJA, KRITIKE, KOMENTARI

Post Postao/la Ricxpa »

Nije me bilo 100 godina na forumu i dočeka me ovo. Ruku na srce ovu kladionicu igram cisto radi nekakve rekreacije i zacinjavanja pracenja utrka, ali ovo sto su ova dva ''mangupa'' (izraz za adoloscente sklone zlocestim salama) napravila je stvarno tuzno ali opet i smijesno jer se radi o sasvim nebitnoj stvari - virtualnom prognoziranju na forumu. Iskren da budem i dan danas ne znam tko je u kojoj momcadi i sl. statistike posto stvarno ne pratim tudje rezultate.

Nista, samo sam ovo napisao u namjeri da pozdravim odluku o diskvalifikaciji i oduzimanju bodova, nadam se da ce 2010. biti puno postenija :)
Avatar
luka_kimi
Moderator
Moderator
Postovi: 2456
Pridružen/a: 24 ožu 2009, 19:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi
Lokacija: Zagreb

Re: F1 PROGNOZA UTRKA (ex kladara) - PITANJA, KRITIKE, KOMENTARI

Post Postao/la luka_kimi »

Ricxpa vam je sve objasnio u donjem postu.

Ja ću napraviti logo za svaku ekipu, vi ćete mi na PP reći da li vam se sviđa ili ne, ili u krajnem slučaju možete po Ricxpinim uputama sami napraviti svoj logo. Ja se idem baciti na posao.

Dakle, još jednom, oni koji si sami žele napraviti logo, neka me obavjeste ili ovdje ili na PP, pa ću ja maknuti ovaj logo koji sam ja napravio i zamijeniti ga onim logom koji vi napravite ;)
Isto vrijedi i ako vam se logo kojeg sam vam ja napravio ne sviđa. ;)
Zadnja izmjena: luka_kimi, dana/u 20 pro 2009, 18:24, ukupno mijenjano 1 put.
slika
I don't know driving in another way which isn't risky. Each one has to improve himself. Each driver has its limit. My limit is a little bit further than other's. Kimi Raikkonen... :)
Avatar
Ricxpa
Test vozač
Test vozač
Postovi: 647
Pridružen/a: 10 vel 2009, 13:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: [Alonso] [Ferrari]

Re: F1 PROGNOZA UTRKA (ex kladara) - PITANJA, KRITIKE, KOMENTARI

Post Postao/la Ricxpa »

Pošto sam već ranije radio prijedloge za logotip momčadi i neki su bili ok, drugi pak nisu odgovarali najbolja solucija je da svatko od timova napravi svoj logotip. Pošto bi svi željeli da to izgleda profesionalno i lijepo te u duhu auto-moto sporta, evo jedan prijedlog kako napraviti jako lijep logo a da bude u nekakvom standardu.

Sve što vam treba jest internet, te program u kojem možete određenu sliku resize-at (smanjiti ili povećati), za početak dobar je i MS Paint, a možete to napraviti i u Photoshopu. Za one koji se ne znaju snaći u navedenom, kasnije ću napisati što napraviti.

PRVI KORAK:
Odite na stranicu: http://www.logomaker.com/" onclick="window.open(this.href);return false; Nakon što ste kliknuli na link, odite na DESIGN IT FOR FREE. Nakon toga, otvorit će vam se u novom prozoru jednostavni editor koji će vam ponuditi hrpu kategorija različitih logotipa, ja osobno preferiram Automotive. Kada izaberete kategoriju, u mom slučaju Automotive, ponudit će se tri različite varijante, moj topli prijedlog je da izaberete ovu zadnju: Abstract based icons. Kada odaberete to, onda će vam se prikazati hrpa ikonica s različitim motivima i bojama, e sada na vama je da izaberete logo kakav želite - samo ću spomenuti da imate 70 stranica i 20 logotipa po stranici, tako da je izbor stvarno i više nego bogat.

DRUGI KORAK:
Kada odaberete ikonicu koju želite za svoj logotip, onda će vam se ponuditi text editor. U njemu imate 2 prazna polja za tekst, od kojih je prvi za glavni naslov dok drugi služi za podnaslov. Na vama je da li želite koristiti 1 ili oba, u mom slučaju ja ću koristiti oba - prvi za naziv tima - Ying and Yang, drugi za - Racing Team. Nakon što sam upisao to, mogu odabrati font teksta u dva primjera, suggested fonts su oblici koji su automatski zadani i predloženi uz tematiku, dok je sekcija ''more fonts'' prilagođena drugim tipovima, u mom slučaju za naslov ću koristiti Serpentine Bold font, a za podnaslov Kaliber Round. Isto tako klikom na tekst možete mjenjati boju, veličinu i rotaciju fonta, sve se nalazi na desnoj strani.

TREĆI KORAK:
Nakon što smo ''osmislili'' i dizajnirali svoj logo, trebamo ga spremiti, pošto ovaj program nije besplatan jedini način jest print screen opcija, pa ćemo otvoriti svoj logo i jednostavno kliknuti na tipkovnici tipku ''Prt Scr''. Nakon što to napravimo otvorit cemo novi dokument u MS Paint-u i kliknuti ''Crtl+V'' da zalijepimo prikaz loga. Select toolom cemo oznaciti logo i bijelu pozadinu i kliknuti ''Ctrl+C'' i u novom dokumentu ponovo kliknuti ''Ctrl+V''. Nakon toga možemo svoj logotip smanjiti i prilagoditi dimenzijama koje zelimo.

Pokušajte i pogledajte kako to izgleda. Najbolja rezolucija jest 300px X 150 px. Tko ne zna resizati neka mi pošalje na privat pa ću mu ja to napraviti.

Eto, nadam se da sam pomogao, a kome se ne da raditi isto tako neka meni pošalje PP i napravit cu mu ja.

Lijep pozdrav!
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Re: F1 PROGNOZA UTRKA (ex kladara) - PITANJA, KRITIKE, KOMENTARI

Post Postao/la schuey »

@Ricxpa



nemožemo otvarati teme za sve ;) stoga moram brisati,to je jedan od uvijeta da se održavaju kladionice na forumu,ako za sve otvaramo onda je prenatrpano ;)


samo da te obavijestim,dakle sve kaj imaš reći ili staviti postaj ovdje pa ću ti ja otvoriti ankete ako trebaš svakih npr 7 il 10 dana i za sve ostale dogovore se javite samo u ovoj temi ;)

nhf al tak mora biti
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Avatar
luka_kimi
Moderator
Moderator
Postovi: 2456
Pridružen/a: 24 ožu 2009, 19:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi
Lokacija: Zagreb

SLUŽBENI UVOD - F1 PROGNOZA UTRKA 2010.

Post Postao/la luka_kimi »

Službeni uvod u sezonu F1 Prognoze Utrka 2010.


F1 PROGNOZA UTRKA

slika

EKIPE i VOZAČI - startni brojevi u sezonu :


FE-Team

slika

1. Chuck Noriss
2. Schumy.d




McFerrari

slika

3. Arai
4. luka_kimi




F1-HR TMNF Devision

slika

5. Krscho
6. lux007




Istrian Drinking Team

slika

7. spojler
8. 130R




Last Minute Team

slika

9. keexx
10. Jackie Stewart




Scudalm GP

slika

11. Scuderia
12. almeida




No Name Team

slika

14. K1M1
15. schuey




Felipe F1 Crew

slika

16. Felipe Massa
17. Zmago_ferrari




The Ying And Yang

slika

18. Ricxpa
19. bibi_alonso4ever




Toonblue GP

slika

20. Toon Army
21. bluemonday




CRO F1 GP

slika

22. GT-R
23. kubica_f1fanaticos




Force Feedback GP

slika

24. ivanpetka
25. Lorenzo_cro


Sudjelovanje u idućoj sezoni potvrdili su i King iCool i p@rtybrejker, međutim, oni su trenutno bez ekipe. ;)
slika
I don't know driving in another way which isn't risky. Each one has to improve himself. Each driver has its limit. My limit is a little bit further than other's. Kimi Raikkonen... :)
Avatar
luka_kimi
Moderator
Moderator
Postovi: 2456
Pridružen/a: 24 ožu 2009, 19:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi
Lokacija: Zagreb

Re: F1 PROGNOZA UTRKA (ex kladara) - PITANJA, KRITIKE, KOMENTARI

Post Postao/la luka_kimi »

Samo bih dodao jednu stvar. Imam jedan čudan osjećaj, koji nosi naziv deja vu.

Čovjek sa brojem jedan (prvak), u ekipi sa novakom koji je potvrđeni kladioničar u drugim serijama (HNL), u ekipi sa brojevima 1 i 2. Moglo bi biti svega... :biggrin:
slika
I don't know driving in another way which isn't risky. Each one has to improve himself. Each driver has its limit. My limit is a little bit further than other's. Kimi Raikkonen... :)
Chuck Norris
Veteran
Veteran
Postovi: 3539
Pridružen/a: 16 ožu 2009, 14:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso

Re: F1 PROGNOZA UTRKA (ex kladara) - PITANJA, KRITIKE, KOMENTARI

Post Postao/la Chuck Norris »

luka_kimi je napisao/la:Samo bih dodao jednu stvar. Imam jedan čudan osjećaj, koji nosi naziv deja vu.

Čovjek sa brojem jedan (prvak), u ekipi sa novakom koji je potvrđeni kladioničar u drugim serijama (HNL), u ekipi sa brojevima 1 i 2. Moglo bi biti svega... :biggrin:
Haha ne brini,rješio sam ja sa njim,u ugovoru nam stoji da sam ja prvi vozač u momčadi :biggrin:
...put u raj nije posut ružama...
Avatar
luka_kimi
Moderator
Moderator
Postovi: 2456
Pridružen/a: 24 ožu 2009, 19:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi
Lokacija: Zagreb

Re: F1 PROGNOZA UTRKA (ex kladara) - PITANJA, KRITIKE, KOMENTARI

Post Postao/la luka_kimi »

Chuck Norris je napisao/la:
luka_kimi je napisao/la:Samo bih dodao jednu stvar. Imam jedan čudan osjećaj, koji nosi naziv deja vu.

Čovjek sa brojem jedan (prvak), u ekipi sa novakom koji je potvrđeni kladioničar u drugim serijama (HNL), u ekipi sa brojevima 1 i 2. Moglo bi biti svega... :biggrin:
Haha ne brini,rješio sam ja sa njim,u ugovoru nam stoji da sam ja prvi vozač u momčadi :biggrin:
Ma bilo je tako i na početku 2007.

"U ekipi se sve zna, zna se koji je prvi i koji je drugi vozač, zna se po čijem se stilu slaže auto, pa mislim da neće biti problema". -imaginarni Ronn Dennis krajem 2006.

Kako je završilo, znamo svi. :biggrin:
slika
I don't know driving in another way which isn't risky. Each one has to improve himself. Each driver has its limit. My limit is a little bit further than other's. Kimi Raikkonen... :)
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: F1 PROGNOZA UTRKA (ex kladara) - PITANJA, KRITIKE, KOMENTARI

Post Postao/la Scuderia »

Samo bih htio napomenuti da pripazite na brojeve 11 i 12 ;)
:D

Idemo po naslov(e) :|
slika
Avatar
Ricxpa
Test vozač
Test vozač
Postovi: 647
Pridružen/a: 10 vel 2009, 13:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: [Alonso] [Ferrari]

Re: F1 PROGNOZA UTRKA (ex kladara) - PITANJA, KRITIKE, KOMENTARI

Post Postao/la Ricxpa »

schuey je napisao/la:@Ricxpa
nhf al tak mora biti
None taken, moja isprika sto sam temu posebno otvorio, nece se ponoviti ;)
Zmago_Ferrari
Početnik
Početnik
Postovi: 258
Pridružen/a: 13 vel 2009, 14:52
Ja sam: Vozač
Navijam za: puno postova

Re: F1 PROGNOZA UTRKA (ex kladara) - PITANJA, KRITIKE, KOMENTARI

Post Postao/la Zmago_Ferrari »

Ne svidja mi se logo. :biggrin: :biggrin: :biggrin:
slika

slika
Avatar
Krscho
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1160
Pridružen/a: 31 kol 2008, 08:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1HR TMNF Team

Re: F1 PROGNOZA UTRKA (ex kladara) - PITANJA, KRITIKE, KOMENTARI

Post Postao/la Krscho »

Kao i prošle sezone i ove će biti glavna kontinuiranost, a ja i Lux do sad sve trke završili i u ovoj dream team ekipi ciljamo na top3 i slijedeće sezone, konkurencija je jaka ali ne bojimo se :D
Avatar
lux007
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 463
Pridružen/a: 19 lis 2008, 11:18
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: F1 PROGNOZA UTRKA (ex kladara) - PITANJA, KRITIKE, KOMENTARI

Post Postao/la lux007 »

Krscho je napisao/la:Kao i prošle sezone i ove će biti glavna kontinuiranost, a ja i Lux do sad sve trke završili i u ovoj dream team ekipi ciljamo na top3 i slijedeće sezone, konkurencija je jaka ali ne bojimo se :D

ciljamo na prvo mjesto u konsruktorima i prva dva mjesta u vozackom poretku ;)
THERE IS ONE ONLY ONE ONLY ONE ONLY ONE CRISTIANO
ONE ONLY ONE ONLY ONE ONLY ONE RONALDO
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Re: F1 PROGNOZA UTRKA (ex kladara) - PITANJA, KRITIKE, KOMENTARI

Post Postao/la schuey »

meni se čini da se tu samo puno priča a malo se kaže :biggrin:
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Avatar
luka_kimi
Moderator
Moderator
Postovi: 2456
Pridružen/a: 24 ožu 2009, 19:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi
Lokacija: Zagreb

Re: F1 PROGNOZA UTRKA (ex kladara) - PITANJA, KRITIKE, KOMENTARI

Post Postao/la luka_kimi »

schuey je napisao/la:meni se čini da se tu samo puno priča a malo se kaže :biggrin:
Acta, acta, non verba, rekla bi moja bivša profesorica iz latinskog. McFerrari je prvi favorit, ostali borba za srebro. :biggrin:
slika
I don't know driving in another way which isn't risky. Each one has to improve himself. Each driver has its limit. My limit is a little bit further than other's. Kimi Raikkonen... :)
Avatar
Ferrari-BiH
Veteran
Veteran
Postovi: 3300
Pridružen/a: 27 ruj 2008, 00:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Tešanj

Re: F1 PROGNOZA UTRKA (ex kladara) - PITANJA, KRITIKE, KOMENTARI

Post Postao/la Ferrari-BiH »

luka_kimi je napisao/la:
schuey je napisao/la:meni se čini da se tu samo puno priča a malo se kaže :biggrin:
Acta, acta, non verba, rekla bi moja bivša profesorica iz latinskog. McFerrari je prvi favorit, ostali borba za srebro. :biggrin:

Ili je Res non verba ;)
¡oʞɐdoɐu ǝɾ ǝʌs ˙oןıq ǝɾ oʇs oɐʞ ǝɾıu ǝsıʌ ɐʇsıu
Avatar
luka_kimi
Moderator
Moderator
Postovi: 2456
Pridružen/a: 24 ožu 2009, 19:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi
Lokacija: Zagreb

Re: F1 PROGNOZA UTRKA (ex kladara) - PITANJA, KRITIKE, KOMENTARI

Post Postao/la luka_kimi »

Ferrari-BiH je napisao/la:
luka_kimi je napisao/la:
schuey je napisao/la:meni se čini da se tu samo puno priča a malo se kaže :biggrin:
Acta, acta, non verba, rekla bi moja bivša profesorica iz latinskog. McFerrari je prvi favorit, ostali borba za srebro. :biggrin:

Ili je Res non verba ;)
Acta, acta, 900% siguran. "Djela, djela, ne riječi". ;) :biggrin:
slika
I don't know driving in another way which isn't risky. Each one has to improve himself. Each driver has its limit. My limit is a little bit further than other's. Kimi Raikkonen... :)
Avatar
Ferrari-BiH
Veteran
Veteran
Postovi: 3300
Pridružen/a: 27 ruj 2008, 00:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Tešanj

Re: F1 PROGNOZA UTRKA (ex kladara) - PITANJA, KRITIKE, KOMENTARI

Post Postao/la Ferrari-BiH »

Ja kada sam ucio latinski izreka je bila Res, non verbo. :)

Inace morao sam znati 200 latinskih izreka da bih mogao dobiti zakljucnu ocjenu iz latinskog :biggrin:
A sada na temu...

Koliko placas da ucestvujem u kladari :biggrin:
¡oʞɐdoɐu ǝɾ ǝʌs ˙oןıq ǝɾ oʇs oɐʞ ǝɾıu ǝsıʌ ɐʇsıu
Avatar
luka_kimi
Moderator
Moderator
Postovi: 2456
Pridružen/a: 24 ožu 2009, 19:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi
Lokacija: Zagreb

Re: F1 PROGNOZA UTRKA (ex kladara) - PITANJA, KRITIKE, KOMENTARI

Post Postao/la luka_kimi »

Ferrari-BiH je napisao/la:Ja kada sam ucio latinski izreka je bila Res, non verbo. :)

Inace morao sam znati 200 latinskih izreka da bih mogao dobiti zakljucnu ocjenu iz latinskog :biggrin:
A sada na temu...

Koliko placas da ucestvujem u kladari :biggrin:
A dobro, metuzaleme ne računamo... :biggrin: Šala naravno... Ja sam kroz godinu morao odgovarati 4 puta, svaki puta 50, tako da se svede opet na isto, negdje oko 200 :biggrin:

A sad, što se tiče ovog drugog, antilatine djela posta... Koliko tražiš? 8) :biggrin:
slika
I don't know driving in another way which isn't risky. Each one has to improve himself. Each driver has its limit. My limit is a little bit further than other's. Kimi Raikkonen... :)
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: F1 PROGNOZA UTRKA (ex kladara) - PITANJA, KRITIKE, KOMENTARI

Post Postao/la Scuderia »

Ako ne nadje team, neka se prikljuci Scudalm GP-u kao treci "vozac"
slika
Avatar
Ferrari-BiH
Veteran
Veteran
Postovi: 3300
Pridružen/a: 27 ruj 2008, 00:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Tešanj

Re: F1 PROGNOZA UTRKA (ex kladara) - PITANJA, KRITIKE, KOMENTARI

Post Postao/la Ferrari-BiH »

@ luka_kimi

mnogo :biggrin:

@Scud

Hvala na ponudi, no ja sam davno rekao zbogom, a nemam nista zajednicko sa Michaelom pa stoga.... :)
¡oʞɐdoɐu ǝɾ ǝʌs ˙oןıq ǝɾ oʇs oɐʞ ǝɾıu ǝsıʌ ɐʇsıu
Avatar
luka_kimi
Moderator
Moderator
Postovi: 2456
Pridružen/a: 24 ožu 2009, 19:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi
Lokacija: Zagreb

Re: F1 PROGNOZA UTRKA (ex kladara) - PITANJA, KRITIKE, KOMENTARI

Post Postao/la luka_kimi »

Ferrari-BiH je napisao/la:@ luka_kimi

mnogo :biggrin:
Reci koliko, da nafatamo nekog sponozora, možda i uspijemo udovoljit tvojim visokim zahtjevima... :biggrin:
slika
I don't know driving in another way which isn't risky. Each one has to improve himself. Each driver has its limit. My limit is a little bit further than other's. Kimi Raikkonen... :)
Avatar
Ferrari-BiH
Veteran
Veteran
Postovi: 3300
Pridružen/a: 27 ruj 2008, 00:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Tešanj

Re: F1 PROGNOZA UTRKA (ex kladara) - PITANJA, KRITIKE, KOMENTARI

Post Postao/la Ferrari-BiH »

luka_kimi je napisao/la:
Ferrari-BiH je napisao/la:@ luka_kimi

mnogo :biggrin:
Reci koliko, da nafatamo nekog sponozora, možda i uspijemo udovoljit tvojim visokim zahtjevima... :biggrin:
Odoh ja u WRC(kod Scuda) nije ovo za mene vise :p
¡oʞɐdoɐu ǝɾ ǝʌs ˙oןıq ǝɾ oʇs oɐʞ ǝɾıu ǝsıʌ ɐʇsıu
Avatar
luka_kimi
Moderator
Moderator
Postovi: 2456
Pridružen/a: 24 ožu 2009, 19:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi
Lokacija: Zagreb

Re: F1 PROGNOZA UTRKA (ex kladara) - PITANJA, KRITIKE, KOMENTARI

Post Postao/la luka_kimi »

Ferrari-BiH je napisao/la:
luka_kimi je napisao/la:
Ferrari-BiH je napisao/la:@ luka_kimi

mnogo :biggrin:
Reci koliko, da nafatamo nekog sponozora, možda i uspijemo udovoljit tvojim visokim zahtjevima... :biggrin:
Odoh ja u WRC(kod Scuda) nije ovo za mene vise :p
Ljutio bih se da je neka druga serija... Ovako, ajde, ne ljutim se... :biggrin: Neka tebe na forumu, ostalo je manje bitno...
slika
I don't know driving in another way which isn't risky. Each one has to improve himself. Each driver has its limit. My limit is a little bit further than other's. Kimi Raikkonen... :)
Zaključano