Domaći nogomet

Rasprave o sportovima koji nemaju veze s auto-moto utrkama

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73,luka_kimi

Odgovori
Avatar
Armanini
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2467
Pridružen/a: 26 svi 2009, 17:19
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Armanini »

evo ih.. jedan po jedan doc srat..
Koji paradoks...
? los pokusaj.. reply je bio na post u kojem on spominje rijeku kao klub kojem se sude penali.. a replya na post o dimanu vs opatije..
ja odgovaram na to.. a ti uletavas sa losim pokusajem spasavanja svog plavog.. kolko smijesno tolko tuzno..
Uvijek je bilo: "tko jači, tlači", a pogotovo u našem nogometu.
lol..
tko je uopce pisao o sudjenju? ja sam samo izrazio srecu da je vukojevic prezivio pad preko svog timskog jer bi bila steta izgubit tako velikog i postenog igraca..
pisao sam post koliko su braca mamic srozala dinamo do te mjere da im treba penal u 90!!! min da ubace loptu u mrezu 4. ligasu!!! kakvo sudjenje?? koga briga.. penal il ne, ostaje ista cinjenica i situacija..
Samo ta liga se igra zbog sudaca i delegata, a da ne govorim šta se radi u ligama prema više.
yep, istu mi je stvar pred koju godinu pricao prijatelj nogometas koji je eto upravo na ovoj utakmici dobio priliku zaigrat protiv dinama i usao na teren zadnje minute..

I sad se ti čudiš ovom penalu. Pa di si ti do sad?
? tko se cemu cudi? netko ti nesto bacio na glavu ovih dana pa ti se nesto poremetilo il jednostavno.. poremeceno?
ja da se cudim nekom penalu dinamu? u serious??

ono sto mene nasmijava sad je kako to sad uzimas zdravo za gotovo, sudjenje u korist jacega normalna pojava, tko jaci taj tlaci i slicne gluposti, a do pred jucer si na svu silu sakama i zubima branio, pojasnjavao, opravdavao i cudio se kako mozemo napadat svetinju jer nikad nitko nije sudio u korist dinama.. a eto, sad ispada da je to tako normalno i da su sve rasprave bile uzalud jer bi trebalo svima bit jasno da je potpuno normalno da se sudi u korist jacega.. (jacega koji u 90 min nemoze zabit gol 4ligasu, al ajd neka.. jacega)..
koji jazavac..
ajd zivio!
rFactor F1 HR server Info
slika
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Schumy.d »

Armanini je napisao/la:evo ih.. jedan po jedan doc srat..
Koji paradoks...
? los pokusaj.. reply je bio na post u kojem on spominje rijeku kao klub kojem se sude penali.. a replya na post o dimanu vs opatije..
ja odgovaram na to.. a ti uletavas sa losim pokusajem spasavanja svog plavog.. kolko smijesno tolko tuzno..
Uvijek je bilo: "tko jači, tlači", a pogotovo u našem nogometu.
lol..
tko je uopce pisao o sudjenju? ja sam samo izrazio srecu da je vukojevic prezivio pad preko svog timskog jer bi bila steta izgubit tako velikog i postenog igraca..
pisao sam post koliko su braca mamic srozala dinamo do te mjere da im treba penal u 90!!! min da ubace loptu u mrezu 4. ligasu!!! kakvo sudjenje?? koga briga.. penal il ne, ostaje ista cinjenica i situacija..
Samo ta liga se igra zbog sudaca i delegata, a da ne govorim šta se radi u ligama prema više.
yep, istu mi je stvar pred koju godinu pricao prijatelj nogometas koji je eto upravo na ovoj utakmici dobio priliku zaigrat protiv dinama i usao na teren zadnje minute..

I sad se ti čudiš ovom penalu. Pa di si ti do sad?
? tko se cemu cudi? netko ti nesto bacio na glavu ovih dana pa ti se nesto poremetilo il jednostavno.. poremeceno?
ja da se cudim nekom penalu dinamu? u serious??

ono sto mene nasmijava sad je kako to sad uzimas zdravo za gotovo, sudjenje u korist jacega normalna pojava, tko jaci taj tlaci i slicne gluposti, a do pred jucer si na svu silu sakama i zubima branio, pojasnjavao, opravdavao i cudio se kako mozemo napadat svetinju jer nikad nitko nije sudio u korist dinama.. a eto, sad ispada da je to tako normalno i da su sve rasprave bile uzalud jer bi trebalo svima bit jasno da je potpuno normalno da se sudi u korist jacega.. (jacega koji u 90 min nemoze zabit gol 4ligasu, al ajd neka.. jacega)..
koji jazavac..
ajd zivio!
Kao što nekoć davno napisah, a vidim opet se ponavlja: "kad nemaš šta napisati, onda počinješ vrijeđati"
Svaka čast! =D>

A da se osvrnem na tvoje komentiranje u kratkim crtama:
- ti si PRVI komentirao Dinamo. Nema te na forumu pola godine, a kad dođeš, onda komentiraš DINAMO!?!?!?! A onda komentar ispod prigovaraš Dinamovcu kad uspoređuje Rijeku??? Ono, WTF? :roll:
- onda mi pričaš da sam ja poremećen, a ti si taj koji mi napišeš rečenicu "tko komentira suđenje?" Dobro, čekaj malo, da li ti praviš budalu od mene ili šta? Koji je smisao onda tvojeg prvog komentara, ako nije suđenje. Koji cirkus...
- pokaži mi gdje sam ja to napisao da se nikad nije sudilo u korist Dinama? Možda stvarno i jesam... :shock:
- moja poanta je bila ta da se protiv slabijeg sude penali i Rijeci i Hajduku i Dinamu i Barceloni, Realu, Bayernu da zatreba itd.
- Ti udaraš po Mamiću, a da ti nije njega, nebi bilo pola Rijeke. To ti je valjda jasno... ;) Mislim, ja tog čovjeka ne branim, ali ovo je realnost.
- nikoga ja ne branim, samo ti kažem gdje je liga naša... A ti si oduševljen istom koja je korumpirana od 2. ŽNL nadalje. Jednog dana će ti to biti jasno.
- Pogledaj ovajVIDEO pa da naučiš da su jazavci zapravo vrlo inteligentne životinje. ;)

Ajd živio!
Avatar
Armanini
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2467
Pridružen/a: 26 svi 2009, 17:19
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Armanini »

A da se osvrnem na tvoje komentiranje u kratkim crtama:
- ti si PRVI komentirao Dinamo
pa to.. sta nesmijem komentirat dinamo? zabranjeno il sta?
sam si rekao, komentirao sam dinamo.. kakve sad veze rijeka ima s tim?
A onda komentar ispod prigovaraš Dinamovcu kad uspoređuje Rijeku??? Ono, WTF?
pa to.. kakve veze rijeka ima s tim?
Koji je smisao onda tvojeg prvog komentara, ako nije suđenje.
cak nemoram ni nanovo pisat, mogu samo zaljepit sto sam vec pisao, so easy..
post o dimanu vs opatije..
dodatno objasnjenje:
pisao sam post koliko su braca mamic srozala dinamo do te mjere da im treba penal u 90!!! min da ubace loptu u mrezu 4. ligasu!!! kakvo sudjenje?? koga briga.. penal il ne, ostaje ista cinjenica i situacija..
i ti opet o nekom sudjenju, penalima.. .. ko je ovdje lud ko je ovdje lud..
Ti udaraš po Mamiću, a da ti nije njega, nebi bilo pola Rijeke.
?
?
ja neznam dal ja krivo citam il ti stvarno opet o rijeci.. pa ko pise o rijeci.. jbo te rijeka..
sad bi mi mamic trebo bit super jer je skarto igraca koji nam nosi utakmice? ah jesi lud..
vjerovao ti ili ne, taj tvoj voljeni mamic je prakticki jedini razlog zasto je dinamo u takvom grcu.. pritisak, ocekivanja, naredbe .. .. pa nije li zelja pravih navijaca dinama da se mamica makne jer kuze sto se desava? mah.. sta ja znam..
A ti si oduševljen istom koja je korumpirana od 2. ŽNL nadalje
odusevljen sam cime? ligom? nasom? pa ja ni ne gledam tekme vise, nis mi ne znaci previse ni sto rijeka gazi i sto mi je klub konacno procvao, jer znamo sto i zasto i kako..

ostavio sam komentar po 6ti put ponavljam o utakmici izmedju dinama i opatije, (probaj uocit nikakve rijeke u spomenu) zato jer sam u opatiji trenirao i zato jer mi je bio extra lol kad sam vidio da jedan dinamo nije mogao 90 min zabit gol iz igre..
kakva rijeka pobogu..
Jednog dana će ti to biti jasno.
kompa, vjeruj mi barem jednom, al imam vise "inside" inputa iz samih klubova, kako starih igraca koji su igrali u rijeci nesretne 99, tako i trenera i igraca koji su moja generacija i koji i dalje aktivno igraju u nizeligaskim klubovima.. tako da nemoj krivo shvatit, al popujes popu.. i nemoj da ti pada na pamet pokusavat mi pametovat s visina jer upravo to o cemu pises i pokusavas me "naucit" je razlog zasto vec godinama ne pratim nogomet.. ne tako davno smo tu vodili raspravu o 99 i vi ste s pjenom na ustima uvjeravali kako smo ludi i u zabludi i blabla i blabla i sad mi se tu nadjes pametovat kako je sve to podredjeno odredjenim klubovima, i kolika korumpiranost vlada u hr nogometu.. da ajde, al fakat sto je smijesno je smijesno.. imam feeling koji put da si gori od nekog tinejdjera, a znam da nije tako jer si cesce prilicno na mjestu pa mi nije jasno kako moze covjeka preokrenut neka tema..


zivio i ti i jbte al ste nepotrebno isli okrenut 2 reda dojma o ogromnom failu kluba..

do novog faila kad cu se doc nasladit, zz
rFactor F1 HR server Info
slika
Avatar
Dani
Legenda
Legenda
Postovi: 5675
Pridružen/a: 28 svi 2007, 11:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hamiltona
Lokacija: Zagreb, Maximir

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Dani »

Ti armanini kao da prvi puta gledaš hrvatski kup. Koliko puta su dinamo, rijeka i hajduk ispadali od niželigaša? Kad smo već kod sumnjivih vlasnika klubova , zaboravljaš kako je Volpi pobjegao iz Italije. Pitam se zašto.
Biti drugi znači biti prvi među gubitnicima. Ayrton Senna.

slika
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Schumy.d »

Samo se ti naslađuj... i opet potvrđuješ moj komentar xD
Avatar
Armanini
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2467
Pridružen/a: 26 svi 2009, 17:19
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Armanini »

ja o dinamu, ovaj o rijeci, ja o mamicu, ovaj o volpiju.. stvarno da se zapitas.. koja je to razina..
Kad smo već kod sumnjivih vlasnika klubova , zaboravljaš kako je Volpi pobjegao iz Italije. Pitam se zašto.
ovaj red stavlja tocku na i definitivno.. da se useres od ljepote..

kakvi sumnjivi vlasnici? o kome o cemu?
volpi se ne dira u klub, dok je mamic vlasnik, trener, izbornik, pshilog, mama i tata.. rezultat je da su igraci pod tolikom kocnicom sto je ocekivano.. jedini uspjeh mogu imat u toj nasoj veleligi u kojoj ste eto nakon toliko godina i vi sami konacno priznali da se vazni pobjednici odlucuju za stolom, a ne na terenu..


uglavnom.. mentalni sklop kojeg pokazete u spomenu dinama, misleci da ste duzni opravdavati svoj klub cak i nakon sramocenja protiv 4ligasa, je najveci lol kojeg se moze procitat na ovom forumu, vece sramocenje nego sam klub, jer istovremeno http://www.24sata.hr/nogomet/boysi-na-m ... ama-391545" onclick="window.open(this.href);return false;

i normalni navijaci i ljudi koji vole klub jer vole sport i vole svoj klub, a nije im to samo predmet nadmetanja, rasprave, kurcenja i pisanja pizdarija, placu za ovom pobjedom, nadaju se promjenama, sanjanju dan kad ce braca m otic i kad ce se klub unormalit, vi cete eto tu prodavat pamet, branit nekog mamica, spominjat volpija i slicne fantazije..

ajd, sto je previse je previse, di mi bila pamet uopce..
rFactor F1 HR server Info
slika
Avatar
Dani
Legenda
Legenda
Postovi: 5675
Pridružen/a: 28 svi 2007, 11:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hamiltona
Lokacija: Zagreb, Maximir

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Dani »

Dvostruki standardi . Zanimljivo. Ono sto nije dobro kod dinama je dobro kod rijeke. Covjek koji je osumnjicen za pranje novca je pravi i pozeljan vlasnik kluba.
Biti drugi znači biti prvi među gubitnicima. Ayrton Senna.

slika
Avatar
Armanini
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2467
Pridružen/a: 26 svi 2009, 17:19
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Armanini »

pravi i pozeljan vlasnik kluba.
? ajde mi molim te reci gdje sam ja rekao ista o tome.. i dalje nastavljate sa istom vasom jadnom forom odgovaranja sami sebi.. da vas nije sram bit toliki lol to mi nije jasno..

zaboli me za vlasnike kluba, svi su oni ista bransa i svi su oni isti.. svi su muljatori i nitko nije cist.. kakve veze kako se tko zove?


razlika je i jedino sto sam komentirao je sto je mamic prisvojio cijeli klub u svakom aspektu i hrvatski nogomet u globalu, a obzirom da to tako ne ide i da jedino moze taj isti klub ispastat rezultat je stanje kakvo je sada..
pare su pare i to je jedino sto se od vlasnika ocekuje, nikakve uplitanje u trenerski posao i u samu igru.. citaj malo izjave keka, mozda ti on otvori oci..

dok je u pitanju rijeka, promjene, ulaganja i zacrtan put i ideja daju rezultate, klub je na krilima, dok taj tvoj ljubljeni mamic radi kontraefekt.. pa da ima jos veci budget i da grad daje jos vise para isti k kad kreten stvori atmosferu kakva je..
nemam ja sto pametovat, puno bolje znaju sami navijaci i gledatelji dinama kojih vise nema na tribinama, dok se ostali stadioni redovno popunjavaju i slika se nogometa dosta popravila.. al eto, ti ces i dalje nalazit opravdanja, nije kriv mamic nego neki los teren, kriv je volpi i rijeka i ja koji imam dvostruka mjerila jer uzidzem nekog tamo volpija koji je u rijeci bio 2 put.. ah, ludost radost.. ajd dosta za mene, ti ionako mozes samnom sam pricat, ja ti ni netrebam mozes ti sam ubacivat ono sto zelis da ja kazem ..
rFactor F1 HR server Info
slika
Avatar
Dani
Legenda
Legenda
Postovi: 5675
Pridružen/a: 28 svi 2007, 11:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hamiltona
Lokacija: Zagreb, Maximir

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Dani »

Od kuda tebi da sam ja mamićev fan? Potpuno suprotno. Međutim smeta me konstantno preseravanje kako je liga korimpirana dok se ista stvar dešava u Italiji i drugim ligama. Ja se slažem da je za jak dinamo potrebna jaka liga koja uključuje više klubova u borbi za naslov. Hajduk je imao sve na svojoj strani. Od Sanadera, državnih sponzora do kasnije razvikane privatizacije. Imali su kapital koji su prokockali. Nisu slušali keruma kada im je sugerirao da tu lovu stave na račun i ubiru kamate. Prokockali su svoju šansu. Dinamo nije. Rijeka za sada gura dobro. nadam se da će i dalje jer nema drugih klubova na vidiku.
Biti drugi znači biti prvi među gubitnicima. Ayrton Senna.

slika
Avatar
Dani
Legenda
Legenda
Postovi: 5675
Pridružen/a: 28 svi 2007, 11:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hamiltona
Lokacija: Zagreb, Maximir

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Dani »

Rijeka(HNL)-Slaven Belupo(HNL) 1-1
Vinogradar(Međužupanijska nogometna liga)-Slaven Belupo(HNL) 3-0
Međužupanijska nogometna liga – središte Zagreb je 4. stupanj nogometnih natjecanja u Hrvatskoj,
Što je pjesnik htio reći?
Biti drugi znači biti prvi među gubitnicima. Ayrton Senna.

slika
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Schumy.d »

Dani je napisao/la:Od kuda tebi da sam ja mamićev fan? Potpuno suprotno. Međutim smeta me konstantno preseravanje kako je liga korimpirana dok se ista stvar dešava u Italiji i drugim ligama. Ja se slažem da je za jak dinamo potrebna jaka liga koja uključuje više klubova u borbi za naslov. Hajduk je imao sve na svojoj strani. Od Sanadera, državnih sponzora do kasnije razvikane privatizacije. Imali su kapital koji su prokockali. Nisu slušali keruma kada im je sugerirao da tu lovu stave na račun i ubiru kamate. Prokockali su svoju šansu. Dinamo nije. Rijeka za sada gura dobro. nadam se da će i dalje jer nema drugih klubova na vidiku.
A ne nije... :lol:
Pa 80% tih ljudi koji su na čelu saveza i županijskih saveza je za zatvor.
Ova liga 10 je spas za 2-3 hrvatska kluba i hrvatski nogomet općenito, ali s nekim stvarima koje se rade i provode bez problema naš nogomet neće naprijed.
Avatar
Dani
Legenda
Legenda
Postovi: 5675
Pridružen/a: 28 svi 2007, 11:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hamiltona
Lokacija: Zagreb, Maximir

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Dani »

Pa nije ništa više ni manje korumpirana od drugih liga. Pogledaj namještanje utakmica u Njemačkoj, Italiji, Engleskoj, Španjolskoj.... Druga je stvar što su kod nas vlasnici klubova sumnjivi likovi sa sumnjivim kapitalom.
Biti drugi znači biti prvi među gubitnicima. Ayrton Senna.

slika
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la F1NAC »

lol Kramarić:Lokomotiva 5:0 zasad :D
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Schumy.d »

Koja lakrdija u HNL-u. Ja bih kaznio Hajduk sa 10-ak bodova oduzimanja i novčanom paprenom kaznom.
Preseravaju se previše...
Avatar
Dani
Legenda
Legenda
Postovi: 5675
Pridružen/a: 28 svi 2007, 11:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hamiltona
Lokacija: Zagreb, Maximir

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Dani »

Bas me zanima da to naprave u nekoj drugoj ligi kako bi prosli. Ovako ce ih Milanovic, Skansi i ekipa zastitit. Jednostavno jadan klub sa jadnim navijacima. Sramota za nekog tko se naziva domoljubom.
Biti drugi znači biti prvi među gubitnicima. Ayrton Senna.

slika
Avatar
Armanini
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2467
Pridružen/a: 26 svi 2009, 17:19
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Armanini »

Jednostavno jadan klub sa jadnim navijacima. Sramota za nekog tko se naziva domoljubom.

hahaha, al si spao nisko..
hahaha loool. so low..

ajde ajde.. hhhh kako mediji i poruke utjecu na ovce.. hahahahaha
rFactor F1 HR server Info
slika
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Schumy.d »

Baš me zanima da li bi isto napravili da se bore za naslov.

Kakvi dvolični ljudi...

A pazi ovog lakrdijaša šta izjavi: Marin Brbić: 'Dinamo je isključivi krivac za cirkus u Maksimiru!'

Njima je Dinamo kriv za sve njihove neuspjehe. I suci... #-o
Nekad su bili veliki klub.
Avatar
Dani
Legenda
Legenda
Postovi: 5675
Pridružen/a: 28 svi 2007, 11:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hamiltona
Lokacija: Zagreb, Maximir

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Dani »

Šaka jada . Najjači su novinari i ostali koji namjerno pokušavaju srušiti Šukera i Mamića.
Biti drugi znači biti prvi među gubitnicima. Ayrton Senna.

slika
Avatar
Armanini
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2467
Pridružen/a: 26 svi 2009, 17:19
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Armanini »

koje ste vi naivne babe.. presmijesno..

ovaj o nekom domoljublju.. ma predobro, stvarno se proslavis..

Najjači su novinari i ostali koji namjerno pokušavaju srušiti Šukera i Mamića.
hahahah
ne prestajes me odusevljavat..
jao ovcice.. hehhee kako je lepo biti glup!!
rFactor F1 HR server Info
slika
Avatar
Toon
Veteran
Veteran
Postovi: 2892
Pridružen/a: 06 ožu 2008, 19:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: mclaren
Lokacija: poso kuća birtija

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Toon »

Davno sam se prestao uplitati u ovu temu ali puna podrška momcima sa parolom:
Kad nepravda postane zakon, otpor postaje dužnost
"Damn it, Steven, we're men. It's our god-given right to watch sports and smut."
"Oh mighty one in the heavens who created the mountains, the seas and beer ..."
"I'm married to a woman named ... something!"
Avatar
Dani
Legenda
Legenda
Postovi: 5675
Pridružen/a: 28 svi 2007, 11:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hamiltona
Lokacija: Zagreb, Maximir

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Dani »

Znam ja da je tebi "lepo" zato i drukaš za komunjare. Ajde Jovanoviću promijeni nick.
@toon za koga potpora? Za Šimića , Šokotu i Bišćana? Daj molim te. Nisam ni ja za Mamića, ali način na koji ova vlast ( SDP+HNS ) pokušava rušiti vodstvo HNS-a i Dinama je za svaku osudu. Ako postoje kriminalne radnje tada su trebali prisluškivanjem i doušnicima ( pokajnicima ) to dokazati, a ne na anarhistički ( primitivan i kontraproduktivan ) način. Slušam danas onu staru babu iz Ajduka kaj govori kako se Ajduk nikada nije nikome klanjao. Očito je zaboravila Druga Tita. Prijatelj mi je Samoborac ( ne po rođenju ) i veliki navijač Hajduka. On sam mi je u razgovoru priznao kako Hajduk vodi nekoliko kriminalnih struja. E pa sad. Mogli bi i mi navijači Dinama tražiti smjenu Brbića i ekipe. Zašto ne? Ja jesam za promjene, ali.... za promjene na bolje. Jer ne treba zaboraviti kako uefa i fifa ( znam oni su isto leglo korimpiranih muljatora ) gledaju na političko uplitanje u nogomet. Gotovo sigurno izbacivanje sa eura , kao i vjerojatnu zabranu natjecanja hrvatskih klubova u europi. I onda slijedi osnivanje balkan lige. Nekima očito fali.
Zadnja izmjena: Dani, dana/u 23 stu 2014, 20:20, ukupno mijenjano 1 put.
Biti drugi znači biti prvi među gubitnicima. Ayrton Senna.

slika
Avatar
Toon
Veteran
Veteran
Postovi: 2892
Pridružen/a: 06 ožu 2008, 19:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: mclaren
Lokacija: poso kuća birtija

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Toon »

...LOL...
Braniti hrvatsku nogometnu mafiju na ovaj način? Pa mora da ti braća plaćaju za to...ili ovo radiš iz uvjerenja?
"Damn it, Steven, we're men. It's our god-given right to watch sports and smut."
"Oh mighty one in the heavens who created the mountains, the seas and beer ..."
"I'm married to a woman named ... something!"
Avatar
Dani
Legenda
Legenda
Postovi: 5675
Pridružen/a: 28 svi 2007, 11:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hamiltona
Lokacija: Zagreb, Maximir

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Dani »

Pogledaj koji komentar mi je brisan na 24 sata . I to ne jedan. Spomeni partizane i komunjare i odmah opomena:
"Hajduk je uz Jovanovića, Milanovića i ostatak partizana u vladi. Bio i ostao partizanski klub." u "Poštovani, Vaš komentar prekršio je pravilo broj 8 naših pravila komentiranja. Za ovaj prekršaj sankcija je lakša opomena. Trenutno imate 1 laku opomenu i 0 težih opomena u posljednjih tjedan dana. Ako sakupite tri, vaš korisnički račun bit će privremeno blokiran."
Zbog neprimjerenog sadržaja izmjenili smo vaš komentar iz "Čim napišem nešto o komunjarama, jovanoviću i bernardiću i njihovim plaćenicima, dobijem opomenu i komentar mi se briše. Zanimljivo." u "Poštovani, Vaš komentar prekršio je pravilo broj 8 naših pravila komentiranja. Za ovaj prekršaj sankcija je lakša opomena. Ovo vam je treća lakša opomena u posljednjih tjedan dana te smo zbog toga blokirali vaš korisnički račun na rok od 24 sata. Bit će vam ponovno dostupan za 24 sata."
Zbog neprimjerenog sadržaja izmjenili smo vaš komentar iz "Očito ste i vi od strane komunjara na vlasti kada nas i dalje maltretirate sa svojim glupostima. Nije vam dobro kad naši igraju dobro, nije vam dobro kad gube. Vi ste svrha sami sebi, poput virusa, raka ili parazita uništavate zdravo tkivo" u "Poštovani, Vaš komentar prekršio je pravilo broj 8 naših pravila komentiranja. Za ovaj prekršaj sankcija je lakša opomena. Trenutno imate 2 lake opomene i 0 težih opomena u posljednjih tjedan dana. Ako sakupite tri, vaš korisnički račun bit će privremeno blokiran."
Toliko o slobodi govora. A ti komentari su vezani za sranje koje su budale napravile u Milanu. I to podržavaš jelda?
Biti drugi znači biti prvi među gubitnicima. Ayrton Senna.

slika
Avatar
Toon
Veteran
Veteran
Postovi: 2892
Pridružen/a: 06 ožu 2008, 19:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: mclaren
Lokacija: poso kuća birtija

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Toon »

Dani pa na 24 brišu gomilu komentara bez ikakve logike - spomeni ustaše, partizane ili neke treće...nije samo tebi...nemoj se time zamarati mada u stvari drugo nisi ni zaslužio kad na takvom portalu nešto takvo ideš i komentirati :) ...a ono u Milanu zar to nisu napravili tzv huligani iz Zagreba a ne iz Splita...nitko ne podržava izljeve huliganizma no to je posljedica a uzrok je ipak negdje drugdje (nekad u Rusanovoj a danas mislim da u Vukovarskoj) - pa braću ne voli nitko (ni većina navijača dinama ni hajduka)...pa neka su i huligani - bar nešto pokušavaju...
"Damn it, Steven, we're men. It's our god-given right to watch sports and smut."
"Oh mighty one in the heavens who created the mountains, the seas and beer ..."
"I'm married to a woman named ... something!"
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Schumy.d »

Kakvi su to majmuni, to je čudo...
Pa gledam ovu emisiju i ne znam dal bih plakao ili smijao se ovom predstavniku Hajduka. Lik kaže da država mora reagirati na ovo.
Predsjednik Hajduka kaže da su demokratski klub koji se izvlači iz dugova za koje im je kriv Dinamo.
S druge strane, ništa bolji sugovornik. :doubt:

A tko je napravio te dugove, pametnjakovići? Imali nesposobne ljude na čelu, počevši od Grgića i Svaguše pa preko Maleša koji samo gledaju kako će si novce pospremiti u svoj džep.

Odlična mi je izjava onog Dinamovog čovjeka u emisiji koji je rekao nešto tipa: "Hajduk ima kompleks drugih, za 10 godina bez trofeja su im krivi suci i Dinamo, donedavno je i Rijeka bila kritizirana, pa im je kriv NK Split, za dugove im je kriv gradonačelnik, a nikad oni sami nisu krivi za ništa.
Sere mi se od tih ljudi koji ne žele priznati svoje pogreške, počevši od njihovog trenera koji je uvijek pokraden i oštećen kad izgubi.

Ne branim ja ni Šukera, ni Mamića, samo gledam ovu *ebenu utakmicu u kojoj nije dozvoljen ulaz ljudima koji su prije radili sranja i na kraju nitko nije htio ići na stadion. OK, njihova stvar, ali klub je tu da igra nogomet, oni su prihvatili sva pravila HNS-a i tog se trebaju držati. Ali, oni su posebne babe uvijek bile i bit će.

Oduzeti im bodove i drastično opaliti po džepu. Pa nek ne dobiju lovu ni od europskih natjecanja.

EDIT:
Krešimir Vlajčević, disciplinski sudac, vjerojatno će oduzeti Hajduku jedan bod, što minimalno mora po propisima, osim što će povjerenik Josip Brezni registrirati utakmicu 3:0 za Dinamo.
Pa tek će ovo biti cirkus ako se dogodi. :lol: #-o
Odgovori