Domaći nogomet

Rasprave o sportovima koji nemaju veze s auto-moto utrkama

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73,luka_kimi

Odgovori
Avatar
almeida
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1092
Pridružen/a: 01 tra 2008, 20:38
Ja sam: Vozač
Navijam za: Za ulizivanje..
Lokacija: grad u moru,grad u kamenu-ZADAR
Kontakt:

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la almeida »

Chuck Norris je napisao/la:Naslov teme bi trebao biti almeida napada ;)

Suvišno mi je komentirat svaki tvoj post jer 90% ovoga što si napisao je čista glupost,jezik ulice i trebalo bi mi pola sata da ispravim sve neistine što si ovdje napisao.Evo samo jedan primjer dinamo ne može probiti bunker,a daju otprilike prosječno 3 gola po utakmici,pričaš bez argumenata razina tvog govora je osnovnoškolska tipa moj tata je jači od tvog
almeida je napisao/la: jebiga,mi ti u dalmaciji ne prićamo najbolje,moraš se na to sam navikniti!
Nije istina,razumije svak dalmatince ko razumi hrvatski,al ti bi trebao naučiti razliku između č i ć ;)
koliko ja znam ovu cilu raspravu je pokrenuo schumy.d. sa svojim spominjanjem seljaštva ;)

ja san nepismen,jer ne razumin č i ć,ona je još koji milijun hrvatka nepismen,jer isto to ne razlikuje,normalno raspravljate,a iv meni ode o gramatici laprdate 8)

e da ćesto se dinamo spominje u kontekstu najhrvatskijeg kluba ili najkatolićkijeg kluba,a zanimljivo da ste vi jedini,vi i vaš maminjo jedini za jugo ligu,zanimljivo :o
slika
"..lipi moj grade uvik te se sitin.."
Chuck Norris
Veteran
Veteran
Postovi: 3539
Pridružen/a: 16 ožu 2009, 14:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Chuck Norris »

almeida je napisao/la: e da ćesto se dinamo spominje u kontekstu najhrvatskijeg kluba ili najkatolićkijeg kluba,a zanimljivo da ste vi jedini,vi i vaš maminjo jedini za jugo ligu,zanimljivo :o
Koji mi?Nisam čuo da je iko osim Mamića se izjaznio da je za tu "jugo" Ligu,tako da ponovo pričaš neistine.On kao poduzetnik gleda interes da dinamo igra u regionalnoj ligi koja bi privukla više navijača i više sponzora,i ja ga s te strane shvaćam al ja osobno nisam za takvu ligu

I KK zadar takođe igra u toj kako je ti zoveš "jugo" ligi pa ako si protiv toga onda bojkotiraj utakmice
...put u raj nije posut ružama...
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Schumy.d »

almeida je napisao/la: koliko ja znam ovu cilu raspravu je pokrenuo schumy.d. sa svojim spominjanjem seljaštva ;)
Jesam ja spomenu koga iz Hajduka? Samo sam rekao da je Mamić seljak. Pošto se uvijek o njemu tako piše po ovom forumu, ne znam u čemu si se ti našao uvrijeđen. ;) [/quote]
almeida je napisao/la:e da ćesto se dinamo spominje u kontekstu najhrvatskijeg kluba ili najkatolićkijeg kluba,a zanimljivo da ste vi jedini,vi i vaš maminjo jedini za jugo ligu,zanimljivo :o
I evo ga opet... :lol: :blabla: :blabla: :blabla:
Opet nema veze sa temom, totalno nova tema za raspravu u koju ovaj put ne ulazim, opet se potiče svađa.
Almeida, o ovome nismo uopće diskutirali pa ne znam čemu to...
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Scuderia »

Sve se razmisljam, da zakljucam temu na dva-tri dana, jer zadnji postovi su samo prepucavanja izmedju navijaca Dinama i Hajduka. :|

EDIT. Evo bit cu dobar, pa je necu zakljucati, ali bih vas zamolio, da smanjite s tim " prepucavanjima " jer kao sto vidite, ne vode ni cemu. ;)

Vas omiljeni forumas

Scuderia !!!
slika
Avatar
luka_kimi
Moderator
Moderator
Postovi: 2456
Pridružen/a: 24 ožu 2009, 19:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi
Lokacija: Zagreb

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la luka_kimi »

Slažem se sa Scudom (inače sam ja najomiljeniji najomiljeniji forumaš, al neka ti).

Rasprava je OK dok ne prelazi u svađu. ;)

Toliko od moderatora. ;)
slika
I don't know driving in another way which isn't risky. Each one has to improve himself. Each driver has its limit. My limit is a little bit further than other's. Kimi Raikkonen... :)
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Schumy.d »

Trećeligaš remizirao s Hajdukom!! #-o
Očito ni Poklepović ne može pomoći... :?
A šta je najgore, Hajduk je igrao s najjačom postavom.
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Scuderia »

Narode, moze li mi tko reci kada pocinje HNL? Koji datum, kada? jako je hitno !!!! Hvala. ;)
slika
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Schumy.d »

Scuderia je napisao/la:Narode, moze li mi tko reci kada pocinje HNL? Koji datum, kada? jako je hitno !!!! Hvala. ;)
Ako se ne varam, 27.02.
Avatar
majstor iz maranella
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1237
Pridružen/a: 22 kol 2005, 19:58
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari i Schumachera

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la majstor iz maranella »

27. počinje hnl, trebalo je ovaj vikend al je odgođeno
Pandur™
Postovi: 7
Pridružen/a: 24 vel 2010, 15:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kubica

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Pandur™ »

Schumy.d je napisao/la:Trećeligaš remizirao s Hajdukom!! #-o
Očito ni Poklepović ne može pomoći... :?
A šta je najgore, Hajduk je igrao s najjačom postavom.
Nije, igrao je drugi tim, ali to je skoro pa najjaca postava. Poklepovic...nisam puno bia optimistican sto se tice njegovog dolaska. Nije sudio puno godina, a i nije nikada bio neki trener. I cim je dosa pocea se vadit na slabu kondicijsku spremu igraca. Reja reka da su igraci bili na svom vrhunicu sto se tice tjelesne pripremljenosti. I sad ti budi lud i vjeruj nekome.
Sto se tice ocekivanja o Hajduku...ocekujem da ce to bit polusezona koja lici na nesto. Bilo bi odlicno kad bi se osvojio kup, zbog Europe, buduci da 2. mjesto i nije pretjerano sigurno ako cemo se uzdat u Hajduka kakav je bio u 1.polusezoni.
Vidim i nekakve natpise o Ligi 16. Samo molim Boga da se ta zablud od lige ukine. Sta nam je dobro donijela? Propadanje kubova i prazne tribine, eto sta. A onda dode Stimac i pocme mudrovat kako je to sjajan potez. :roll: Liga 10 je jako dobra solucija, pogledajte primjer Austrije.
Pa se cak i spominje regionalna liga?! Zanima me Vase misljenje o toj ligi? Ja osobno mislim sve najgore o tome. Najrpije bilo bi previse nereda, da je to nemoguce. Samo mrtvi, kockaju se zivotima. Isprazile bi se tribine, ima dosta momaka koji dodu navijat za svoj voljeni klub, a ne raditi nerede, ali logicno da nece dolaziti na uakmice kad i na tribinama riskirali zivote. Pa onda troskovi osiguranja...procitao sam da policija potrosi oko 2 miljuna kuna na osiguranje utakmice Hajduk-Dinamo. Sad zamislite da ce se broj takvih rizicnih utakmica povecat i da ce se troskovi osiguranja poduplat. I igrai bi napustali takvu ligu kad bi svakodnevno culi o nekakvim neredima koje su izazvli neki huligani. Pa onda recimo, sto bi bilo s slabijim klubovima?! Npr. Dugopolje, klub koji vjerovatno ima najbolji plan razvitka u hrvatskoj, a sad bi zbog trenutne pozicije u hnl-u bili u 5/6. jugoslavenskoj i šte će oni onda? Uložili miljune u klub, stadion, sportski centar, a za sto, za još 5 godina grcanja po nižim ligama? Da cujem Vase misljenje o svemu tome, ja sam iznio neka svoja misljena o (protiv) toj ligi.
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Schumy.d »

Ja sam svakako za ligu 10 ili barem ligu 12.

Btw., slika
Dobro je da ima još zainteresiranih za podforum "Ostali sportovi" ;)
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Scuderia »

Hajduk sabotirao veliku četvorku i 200.000 eura!
KLIK
Schumy.d je napisao/la: Btw., [ http://www.arwen-undomiel.com/forum/ima ... lcome2.gif ]
Dobro je da ima još zainteresiranih za podforum "Ostali sportovi" ;)
Schumy.d je napisao/la:Ja sam svakako za ligu 10 ili barem ligu 12.
Bas se nesto mislim, koji bi klubovi igrali recimo u Ligi 10?

Dinamo, Slaven, Hajduk, Osijek, Rijeka......?

Schumy.d je napisao/la: Btw., [ http://www.arwen-undomiel.com/forum/ima ... lcome2.gif ]
Dobro je da ima još zainteresiranih za podforum "Ostali sportovi" ;)
Da, vidis. :) Eh, jos da ljudi navrate malo i u kladionicu, gdje bi ti sreci bio kraj, ha? :D

Maleni OT: Ovo je do sada, najmanji broj ljudi..... :(
slika
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Schumy.d »

Scuderia je napisao/la: Dinamo, Slaven, Hajduk, Osijek, Rijeka......?
Cibalia, Zagreb, Zadar, Karlovac, Šibenik recimo... A primjer, Zadar Inter i Lokomotiva neka se bore...

Po meni sasvim pristojna liga bi bila. A mislim i poprilično napeta. Više dobrih igrača bi se koncentriralo na ovih 10 klubova pa nebi imali neku momčad u kojoj je jedan igrač nositelj igre i sl.
Scuderia je napisao/la:Da, vidis. :) Eh, jos da ljudi navrate malo i u kladionicu, gdje bi ti sreci bio kraj, ha? :D
Maleni OT: Ovo je do sada, najmanji broj ljudi..... :(
Malo nas je, al' nas ima! ;)
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Scuderia »

Schumy.d je napisao/la: Cibalia, Zagreb, Zadar, Karlovac, Šibenik recimo... A primjer, Zadar Inter i Lokomotiva neka se bore...
Jbg. ovi klubovi imaju dobru omladinsku skolu, ali najveci je problem novac. Ne znam bas, da li mogli "prezivjeti". :| + sada je

Po meni sasvim pristojna liga bi bila. A mislim i poprilično napeta. Više dobrih igrača bi se koncentriralo na ovih 10 klubova pa nebi imali neku momčad u kojoj je jedan igrač nositelj igre i sl.
Jbg. ovi klubovi imaju dobru omladinsku skolu, ali najveci je problem novac. Ne znam bas, da li mogli "prezivjeti". :| + sada je UEFA "strozija" nece svi moci dobiti potrebnu licencu. Ne znam...
Schumy.d je napisao/la: Malo nas je, al' nas ima! ;)
Evo jos samo sad idem u OT, trudit cu se da ne idem vise.... :D Kada brojka padne ispod 10, onda dolazi do kriticnog stanja, a zna se sta poslje toga ide.... Ne zelim, nikog plasit, da se razumijemo, samo kazem, kako ce ici dalje, ako nas bude manje. ;)
slika
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Schumy.d »

Scuderia je napisao/la: Jbg. ovi klubovi imaju dobru omladinsku skolu, ali najveci je problem novac. Ne znam bas, da li mogli "prezivjeti". :| + sada je UEFA "strozija" nece svi moci dobiti potrebnu licencu. Ne znam...
Pa puno bi lakše preživljavali sa igranjem manje utakmica u prvenstvu. Sa 16 na 10 klubova. Financijski puno podnošljivije. ;)
Pandur™
Postovi: 7
Pridružen/a: 24 vel 2010, 15:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kubica

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Pandur™ »

Ja sam protiv te regionalne lige. Jedan od najvecih razloga su neredi. Recimo, ja redovito idem na utakmice Hajduka, pa cak nekad i po gostovanjima. Buduci da sam maloljetan mater mi sigurno ne bi dala ic na utakmice. Zasto? Zato sta ce se nac neka skupina navijaca koja ce ic samo trazit nerede. Pa mogli ste vidit (cuti) kako su Grobari ubili onog Francuza. Nije da sam sebican, ali ima jos takvih ljudi koji dijele moje misljenje i budusnost ukoliko se dogodi ta liga. A o jos nekim stvarima sam napisao par postova prije...
Pa se cak i spominje regionalna liga?! Zanima me Vase misljenje o toj ligi? Ja osobno mislim sve najgore o tome. Najrpije bilo bi previse nereda, da je to nemoguce. Samo mrtvi, kockaju se zivotima. Isprazile bi se tribine, ima dosta momaka koji dodu navijat za svoj voljeni klub, a ne raditi nerede, ali logicno da nece dolaziti na uakmice kad i na tribinama riskirali zivote. Pa onda troskovi osiguranja...procitao sam da policija potrosi oko 2 miljuna kuna na osiguranje utakmice Hajduk-Dinamo. Sad zamislite da ce se broj takvih rizicnih utakmica povecat i da ce se troskovi osiguranja poduplat. I igrai bi napustali takvu ligu kad bi svakodnevno culi o nekakvim neredima koje su izazvli neki huligani. Pa onda recimo, sto bi bilo s slabijim klubovima?! Npr. Dugopolje, klub koji vjerovatno ima najbolji plan razvitka u hrvatskoj, a sad bi zbog trenutne pozicije u hnl-u bili u 5/6. jugoslavenskoj i sto će oni onda? Uložili miljune u klub, stadion, sportski centar, a za sto, za još 5 godina grcanja po nižim ligama? Da cujem Vase misljenje o svemu tome, ja sam iznio neka svoja misljena o (protiv) toj ligi.


Sto se tice Lige 10...Kvalitet igre bi se podigla na vecu tazinu. Morala bi... Dinamo ne bi bio 5 godina zaredom prvak (nije provokacija). U vrhu bi bila 4 konkurenta, ili bar 3. Ne bi bilo lakih bodova, utakmice bi bile geldjivije. Ako bi bila ta ti 4 konkuranta za naslov automatski bi i bila 4 derbija. Dakle 8 derbijskih utakmica...sigurno bi se povecala posjecenost, ne nuzno preko derbija.

Zakljucak: Ucimo na tudjim greskama...Austrija je svoju ligu smanjila na lisu s 10 klubova, i kvaliteta lige im se povecala da je to nesto cudno. Pogledajte regionalnu ligu u kosarci. Klubovi samo sto ne propadnu. A "obecavali" su da ce klubovima popravit financijaska situacija... :^o Pa onda Royal liga s nordijskim drzavama... sta je ta liga donijela Svedskoj, Danskoj, Norveskoj i ostalim? Nista, raspala se nakon 2 godine. Recimo NE Regionajnoj ligi.

Ovo je moje misljenje, naravno da se nitko ne treba slagati samnom, a ukoliko se ne slazete probajte to demantirat. :evil: :biggrin: :biggrin:
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Schumy.d »

Pandur™ je napisao/la: Sto se tice Lige 10...Kvalitet igre bi se podigla na vecu tazinu. Morala bi... Dinamo ne bi bio 5 godina zaredom prvak (nije provokacija). U vrhu bi bila 4 konkurenta, ili bar 3. Ne bi bilo lakih bodova, utakmice bi bile geldjivije. Ako bi bila ta ti 4 konkuranta za naslov automatski bi i bila 4 derbija. Dakle 8 derbijskih utakmica...sigurno bi se povecala posjecenost, ne nuzno preko derbija.
Nemoj bit siguran baš.
Dinamo je naš najstabilniji klub, klub koji ima najbolje igrače i koji najbolje stoji šta se financija tiče.
Mislim da nema veze broj ligaša sa Dinamovim titulama. Mislim da se nebi puno promijenila situacija sa stanjem na tablici, ali definitivno bi se pojačala konkurencija Dinamu i porasla bi kvaliteta igre.
Pandur™
Postovi: 7
Pridružen/a: 24 vel 2010, 15:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kubica

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Pandur™ »

Nece odmah, ali moga bi biti skinut s trona za jedno 2-3 godine. Ne trajno. Ili bar dar taj trofej osigura neizvjesno, pred sam kraj prvenstva.
Oni Bijeli andjeli su.... :roll: Pogledajte link ispod.
KLIK!!
Avatar
Krscho
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1160
Pridružen/a: 31 kol 2008, 08:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1HR TMNF Team

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Krscho »

Cilj u regionalnoj ligi bi prvo bilo zabrana gostujućih igrača na utakmice 2 godine, i drugo ja bi tu ligu radio ovako

Hrvatska, BIH, Slovenija, Mađarska , znači bez Srbije unutra jer bi bilo katastrofa, kolko god bila još uvjek mrznja u nekih divljaka sumjam da bi neredi bili ogromni u ovoj vrsti regionalne lige sta sam gore napiso, dok god bude ova seljacka liga u nas Hrvata neće biti napredka u nogometu.

Btw sam da se zna ja sam preso gledat sve utakmice HNl prije 4 godine a koliko vidim situacija je još uvijek ista ako ne i gora šta se tiče kvalitete lige, bogu hvala za internet i gledanje inozemnih liga....
Avatar
Dr. DJ
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1520
Pridružen/a: 28 vel 2007, 13:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari-Massa
Lokacija: Stari Mikanovci / Rijeka

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Dr. DJ »

Scuderia je napisao/la:
Schumy.d je napisao/la: Cibalia, Zagreb, Zadar, Karlovac, Šibenik recimo... A primjer, Zadar Inter i Lokomotiva neka se bore...
Jbg. ovi klubovi imaju dobru omladinsku skolu, ali najveci je problem novac. Ne znam bas, da li mogli "prezivjeti". :| + sada je

Po meni sasvim pristojna liga bi bila. A mislim i poprilično napeta. Više dobrih igrača bi se koncentriralo na ovih 10 klubova pa nebi imali neku momčad u kojoj je jedan igrač nositelj igre i sl.
Jbg. ovi klubovi imaju dobru omladinsku skolu, ali najveci je problem novac. Ne znam bas, da li mogli "prezivjeti". :| + sada je UEFA "strozija" nece svi moci dobiti potrebnu licencu. Ne znam...

Oprosti ali ovdje moram uložiti prigovor [-X ... Uefina licenca nije problema za prvi klub koji si nabrojao od ovih koji "navodno" imaju problema po tebi...Dobro poznajem stanje u Cibaliji...Prisjeti se malo tko je ove sezone dobio licenu u prvom krugu a tko je morao raditi izmjene i prilagati žalbe a kasnije su im još gledali kroz prste...CIbalia je bila među onima koji su prvi dobili licencu...I čak su pohvaljeni radi sigurnosti na stadionu...A da se odmah nadovežem....Financijski Cibalia je slab klub...Među najslabijima u ligi...No baš iz tog razloga su se okrenuli svojoj omladinskoj školi te Vinkovačkom bazenu nogometnih klubova...Govorimo o igračima koji su došli sa tog područja iz niželigaških klubova...Npr. Malčić....I kao što vidimo uz pomoć "naših bosanaca (nor. Husić)" Cibalia gura odlično...Ti igrači nekoštaju mnogo u usporedbi sa ostatkom lige...Ali za Cibaliu oni su dovoljni...I svoja primanja redovito dobivaju...Zato je po meni Cibalia bogat klub! Što vrijedi imati igrače koje nemožete plačati? Zbog toga se treba uvesti sobzirom na financijska stanja u klubovima limit na plače...Nemožeš dati igraču ugovor koji nemožeš ispoštovati...
1982 UCV 1919
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Scuderia »

Dr. DJ je napisao/la:
Oprosti ali ovdje moram uložiti prigovor [-X ... Uefina licenca nije problema za prvi klub koji si nabrojao od ovih koji "navodno" imaju problema po tebi...Dobro poznajem stanje u Cibaliji...Prisjeti se malo tko je ove sezone dobio licenu u prvom krugu a tko je morao raditi izmjene i prilagati žalbe a kasnije su im još gledali kroz prste...CIbalia je bila među onima koji su prvi dobili licencu...I čak su pohvaljeni radi sigurnosti na stadionu...A da se odmah nadovežem....Financijski Cibalia je slab klub...Među najslabijima u ligi...No baš iz tog razloga su se okrenuli svojoj omladinskoj školi te Vinkovačkom bazenu nogometnih klubova...Govorimo o igračima koji su došli sa tog područja iz niželigaških klubova...Npr. Malčić....I kao što vidimo uz pomoć "naših bosanaca (nor. Husić)" Cibalia gura odlično...Ti igrači nekoštaju mnogo u usporedbi sa ostatkom lige...Ali za Cibaliu oni su dovoljni...I svoja primanja redovito dobivaju...Zato je po meni Cibalia bogat klub! Što vrijedi imati igrače koje nemožete plačati? Zbog toga se treba uvesti sobzirom na financijska stanja u klubovima limit na plače...Nemožeš dati igraču ugovor koji nemožeš ispoštovati...

Onda sam ja pogrijesio u vezi te licence sto se tice Cibalije. ;) Cijenim svaki klub (i Dinamo, da mi se kolege Chuck Norris i Schumy.d ne naljute :D :D )koji ulazu u svoju omladinsku skolu, u svoje "klince".

Sta mislis, hoce li moci izboriti mjesto za Europsko natjecanje?
slika
Avatar
Dr. DJ
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1520
Pridružen/a: 28 vel 2007, 13:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari-Massa
Lokacija: Stari Mikanovci / Rijeka

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Dr. DJ »

Po meni hoće...Ali ima jedna jako bitna stvar...Koja se razlikuje od prošlih sezona...Sjetimo se samo sezone 03/04 kada je Cibalia nakon 6 kola bila vodeća momčad prvenstva....Manjak novaca....I naravno jedini mogući izlaz je prodaja utakmica...Onaj koji kaže da toga nema je u velikoj zabludi...Jednostavno mali klubovi nemaju drugog izlaza...To im je jedina slamka spasa...To ili prodaja glavnih igrača...Što opet rezultira padom na tablici...Ove sezone je drukčije...Cibalia je financijski stabilna...Upravo jer su se protegli koliko se mogu pokriti...To i pokazuju njihovi transferi ove zime... http://transfermarkt.de/de/verein/314/h ... sicht.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Tako da mislim da su ove sezne sposobniji nego ikada za Europu...Ali lopta je okrugla....Tako da je sve moguće...Ali napokon Cibalini navijači razmišljaju samo o nogometu...A ne o igrama iza zatvorenih vrata...No tko zna sve se to može okrenuti...
1982 UCV 1919
Avatar
Bibi
HNL kladionica velemajstor
HNL kladionica velemajstor
Postovi: 1538
Pridružen/a: 24 srp 2009, 14:31
Ja sam: Vozač
Navijam za: Marc Marquez
Lokacija: Samobor
Kontakt:

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Bibi »

Dr. DJ je napisao/la:Po meni hoće...Ali ima jedna jako bitna stvar...Koja se razlikuje od prošlih sezona...Sjetimo se samo sezone 03/04 kada je Cibalia nakon 6 kola bila vodeća momčad prvenstva....Manjak novaca....I naravno jedini mogući izlaz je prodaja utakmica...Onaj koji kaže da toga nema je u velikoj zabludi...Jednostavno mali klubovi nemaju drugog izlaza...To im je jedina slamka spasa...To ili prodaja glavnih igrača...Što opet rezultira padom na tablici...Ove sezone je drukčije...Cibalia je financijski stabilna...Upravo jer su se protegli koliko se mogu pokriti...To i pokazuju njihovi transferi ove zime... http://transfermarkt.de/de/verein/314/h ... sicht.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Tako da mislim da su ove sezne sposobniji nego ikada za Europu...Ali lopta je okrugla....Tako da je sve moguće...Ali napokon Cibalini navijači razmišljaju samo o nogometu...A ne o igrama iza zatvorenih vrata...No tko zna sve se to može okrenuti...
Ja se isto nadam da neki novi klub nas predstavlja u Europi pa nek to bude Cibalija,jer decki stvarno igraju odlicno =D>

Ocu reci samo da cijene koji transfermarket nabija kod pod navodnicima malih klubova za duplo povecava njihovu stvarnu vrijednost.Tako da po meni nije to nekakvno mjerilo :|
Bilo je lijepo dok je trajalo...

24.7.2009-5.5.2013
Avatar
Dr. DJ
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1520
Pridružen/a: 28 vel 2007, 13:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari-Massa
Lokacija: Stari Mikanovci / Rijeka

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Dr. DJ »

Nisam stavio link iz tog razloga...Da pokažem vrijednost igrala na transfermarktu...Nego da pokažem koliko je Cibalia uložila u kupovinu ove sezone a koliko je profitirala na tablici...
1982 UCV 1919
Avatar
Bibi
HNL kladionica velemajstor
HNL kladionica velemajstor
Postovi: 1538
Pridružen/a: 24 srp 2009, 14:31
Ja sam: Vozač
Navijam za: Marc Marquez
Lokacija: Samobor
Kontakt:

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Bibi »

A kakva steta Osijek je sigurno zasluzio bod,a onaj Niksic sto je promasio ajme meni...ko da mu je brat Paraiba :biggrin: To je bila utakmica gdje je dinamo mogao izgubiti bodove,al opet sta je tu je...

http://www.nogometni-magazin.com/newspr ... o_hrv_news" onclick="window.open(this.href);return false;

Zalosno sudenje ne samo na Dinamovu stranu(koji je vec standard)nego i faul na Mandzi koji se trebao kaznit.To je valjda bilo kompezacija za gol :(
Bilo je lijepo dok je trajalo...

24.7.2009-5.5.2013
Odgovori