Domaći nogomet

Rasprave o sportovima koji nemaju veze s auto-moto utrkama

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73,luka_kimi

Odgovori
Avatar
Dr. DJ
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1520
Pridružen/a: 28 vel 2007, 13:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari-Massa
Lokacija: Stari Mikanovci / Rijeka

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Dr. DJ »

Još jedan dobra predstava Cibalie...Bod u gostima...Najrealnije...Jer su bodovi mogli prevagnuti na obadvije strane...
1982 UCV 1919
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Schumy.d »

bibi_Alonso 4ever je napisao/la: http://www.nogometni-magazin.com/newspr ... o_hrv_news" onclick="window.open(this.href);return false;

Zalosno sudenje ne samo na Dinamovu stranu(koji je vec standard)nego i faul na Mandzi koji se trebao kaznit.To je valjda bilo kompezacija za gol :(
Ja ne znam šta bih rekao na ovo... :roll:

Slučajevi:
1.) Zaleđe??
- Ovdje se radilo o centimetrima, pitanje je dali je RAME Mandžukića ispred Pranjića?? Pazite, riječ je o ramenu!! Na snimci se to ne može vidjeti, a zamislite kako je onda sucu bilo tada. Tako i da je ovo zaleđe, nema govora o tome da namjerno nije suđeno. ;)

2.) Prekršaj??
- Iskreno, ja ovo ne bih nikad sudio. Po meni čista greška Pranjića koji se nije stigao vratiti par koraka natrag i time je krivo procijenio let lopte. Mandžino guranje je bilo preslabo da bi poremetio Pranjića. Btw. ni to sudac nije mogao vidjeti jer se Mandžino guranje ne vidi od Pranjića. Lako je nama kad gledamo iz profila, ali sudac to nije mogao vidjeti.
Evo, gledam treći put snimku i nema šanse da je to faul.

3.) Penal zbog ruke?
- Ako je to penal, onda stvarno nemam komentara... Kamo je trebao s tom rukom?
Avatar
Bibi
HNL kladionica velemajstor
HNL kladionica velemajstor
Postovi: 1538
Pridružen/a: 24 srp 2009, 14:31
Ja sam: Vozač
Navijam za: Marc Marquez
Lokacija: Samobor
Kontakt:

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Bibi »

Zalede nije bilo,penal tesko da bi neko to svirao,ali Mandzukic je sigurno odgurnuo Pranjica ;)
Bilo je lijepo dok je trajalo...

24.7.2009-5.5.2013
Avatar
luka_kimi
Moderator
Moderator
Postovi: 2456
Pridružen/a: 24 ožu 2009, 19:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi
Lokacija: Zagreb

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la luka_kimi »

Ne znam da li je itko gledao ovaj video... Ukoliko nije, definitivno ga pogledajte! Sam naziv videa govori - Dinamovi fakini... Barbarić, Badelj, Tomečak i Lovren kakve ih nikad niste vidjeli... :biggrin: Lovren je najjači... :smijeh:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=7CV0D3Ef ... re=related[/youtube]

I Schumy.d tebi, da se malo podsjetiš kakav poticaj daje jedna ovakva pobjeda... :biggrin: A Ćosić nije normalan... :smijeh:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=PYLbc4ht ... re=related[/youtube]
slika
I don't know driving in another way which isn't risky. Each one has to improve himself. Each driver has its limit. My limit is a little bit further than other's. Kimi Raikkonen... :)
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Schumy.d »

luka_kimi je napisao/la:Ne znam da li je itko gledao ovaj video... Ukoliko nije, definitivno ga pogledajte! Sam naziv videa govori - Dinamovi fakini... Barbarić, Badelj, Tomečak i Lovren kakve ih nikad niste vidjeli... :biggrin: Lovren je najjači... :smijeh:
Badelj je legenda!! :D
Najjači dio:
Novinarka: Spominjala se neka afera s jednom manekenkom...
Lovren: Ne znam ništa o tome.
Badelj: Kako znaš da je tebe pitala??
:smijeh:

A ova novinarka...aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa =P~ =P~ =P~ =P~
Avatar
Dr. DJ
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1520
Pridružen/a: 28 vel 2007, 13:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari-Massa
Lokacija: Stari Mikanovci / Rijeka

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Dr. DJ »

Ajme meni kada se sjetim te utakmice...Jednostavno se naježim...Imali smo ih imali:)
1982 UCV 1919
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Schumy.d »

Dr. DJ je napisao/la:Ajme meni kada se sjetim te utakmice...Jednostavno se naježim...Imali smo ih imali:)
Malo falilo, puno trebalo... :D
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Scuderia »

Evo narode, nove ankete ;)

Evo sta je rekao Adolf Pinter, bivsi trener Cro Sesvete, o uvjetima HNL-a.... ;)
'Trećeligaši u Njemačkoj imaju bolje uvjete od Dinama, HNL je čisti užas!'
'Ovakvog kluba nema nigdje na svijetu - Zubak je dužan svima, u Croatiji rade samo lijenčine, igrači iz Sesveta ne mogu nigdje igrati, HNL nema veze s profesionalizmom...'

Sesvećani su vjerovali kako će rastanak s trenerom Adolfom Pinterom proći bez teških riječi. I jest, ali, zasad, samo s njihove strane. Ovo je trebao biti oproštajni intervju s Pinterom, no umjesto razgovora bio je to uglavnom govor. Monolog gnjevnog čovjeka ili, prevedeno, klasična pljuvačnica po svima. Bez obzira što je Pinter krenuo riječima: “Uvijek sam bio korektan, želim to i ostati, iznijet ću samo činjenice, pa neka čitatelji sami procjene.”
- Žao mi je, itekako mi je žao, što sam se prihvatio posla u Sesvetama - započeo je tiradu s čestim afektivnim ispadima 62-godišnji trener.

Dojam o Zvonku Zubaku...
- Rekao mi je da će dovesti pojačanja, no nismo doveli nijednog pravog igrača. Još u siječnju dvaput je dolazio moj trener vratara iz Austrije, a on mi kaže: “Sutra se iz Australije vraća Željko Stinčić koji trenira vratare.” “Sutra” se pretvorilo u nekoliko dana prije prvenstva. Zvonko Zubak je dužan i hotelima gdje sam spavao u Zagrebu i hotelu u Austriji gdje smo bili na pripremama. Dužan je svima.

O ostalim ljudima u klubu...
- Tko je novi trener? Goran Jerković? Ha, ha... to sam si mogao i misliti. On je najljeniji čovjek na svijetu. Bio sam na mnogo mjesta, ali ovakav klub još nisam vidio. Tu jedan čovjek radi, dok ostali samo pričaju i piju kavu.

O novcu...
- Kada sam došao u Hrvatsku, otišao sam u HNS i upoznao se sa Zorislavom Srebrićem. On mi je, kao i još dosta bliskih ljudi, kazao: “Pazite, Croatia je klub koji ne plaća redovito.” Od početka sam znao da postoje dugovi, no nisam mislio da je situacija tako loša.

O budućnosti Croatije...
- Sa mnom bi ostali u Ligi, ostalo ne želim komentirati. Jedino mi je žao zbog momčadi, koja nije tako loša, iako su vezni i napadački red preslabi za bilo koju ligu.

O hrvatskom nogometu...
- Ovo s profesionalnim nogometom nema veze. Vidio sam Dinamovu svlačionicu, ona je katastrofalna. Svaki trećeligaš u Njemačkoj ima bolje uvjete nego Dinamo, da ne govorim o ostalim klubovima.
slika
Avatar
Dani
Legenda
Legenda
Postovi: 5675
Pridružen/a: 28 svi 2007, 11:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hamiltona
Lokacija: Zagreb, Maximir

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Dani »

Pa nije puno fulao.
Biti drugi znači biti prvi među gubitnicima. Ayrton Senna.

slika
Avatar
Dr. DJ
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1520
Pridružen/a: 28 vel 2007, 13:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari-Massa
Lokacija: Stari Mikanovci / Rijeka

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Dr. DJ »

Nakon utakmice protiv Sladorane atmosfera prije tekme protiv Lokomotive je još bolja samopouzdanja je kao nikada...

http://sportnet.hr/vijesti/393237/nogom ... lokomotive" onclick="window.open(this.href);return false;
1982 UCV 1919
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Scuderia »

Zvio HNL !!!

Cibalia Vinkovci 1 - 0 NK Lokomotiva

Dinamo Zagreb 0 - 0 NK Zadar

HNK Sibenik 0 - 0 Inter Z.

Karlovac 0 - 0 Slaven Belupo

Medimurje 1 - 1 NK Osijek

NK Istra 1961 1 - 0 Croatia Sesvete
slika
Avatar
Bibi
HNL kladionica velemajstor
HNL kladionica velemajstor
Postovi: 1538
Pridružen/a: 24 srp 2009, 14:31
Ja sam: Vozač
Navijam za: Marc Marquez
Lokacija: Samobor
Kontakt:

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Bibi »

Zivio NK-Zadar :biggrin:

Zbilja katastofa realizacija,4 gola,a i jedan iz penala je postignut.
Bilo je lijepo dok je trajalo...

24.7.2009-5.5.2013
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Scuderia »

Nevjerovatno....
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=OZDOnc2X ... r_embedded[/youtube]
slika
keexx
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1099
Pridružen/a: 07 tra 2008, 22:51
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren-Mercedes
Lokacija: somewhere else

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la keexx »

Scuderia je napisao/la:Nevjerovatno....
http://www.youtube.com/watch?v=OZDOnc2X ... r_embedded" onclick="window.open(this.href);return false;
A šta reć nego ==> HNL :roll:
slika slika
Avatar
Bibi
HNL kladionica velemajstor
HNL kladionica velemajstor
Postovi: 1538
Pridružen/a: 24 srp 2009, 14:31
Ja sam: Vozač
Navijam za: Marc Marquez
Lokacija: Samobor
Kontakt:

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Bibi »

Kakva steta za Hajduk i sreca nas napustila :( Onaj krump senije smio dogodit i to je bila prilika da dodemo na -6.A najjaca je bila Rijeka i onaj slobodnjak kad su se skoro potukli Dalovic i Fernandez :lol:
Bilo je lijepo dok je trajalo...

24.7.2009-5.5.2013
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Scuderia »

Zagreb - Istra 1:1
Inter - Karlovac 0:1


Trenutno sam treci u kladari. :D :D


EDIT: Evo sta kazu Hajdukovci... ;)
U napadu Hajduka dva su mlađahna igrača, standardni prvotimac je Ante Vukušić, a status standardne alternacije, kako to trener Poklepović voli kazati, ima Duje Čop. Dva velika prijatelja u borbi za jedno mjesto u momčadi. Vukušiću je trenutačno puno ugodnije jer nosi dres prvotimca, ali Čop mu “diše za vratom”.

- Igrat će onaj tko bude bolji, tu uopće nema rasprave. Trener je odredio Vukušića, a ja se trudim dobiti što veću minutažu. Bio bih zadovoljan da nastupim u svim susretima do kraja proljeća, kaže Čop. Vukušić je pak sretan jer zna da nije pretplaćen na mjesto u momčadi.
- Ja bih bio zadovoljan da ovako ostane do kraja proljeća, ha, ha... Prošle jeseni sam znao zabiti pobjednički pogodak, igrati utakmicu od prve minute, a onda sljedeću ponovno na tribine. Prošao sam puno u prvoj pravoj seniorskoj sezoni, a sada mi je cilj što više igrati.

Afirmirati se u Hajduku, znači s Bijelima osvajati naslove. Biti pobjednik Kupa ili najbolja momčad u državi, nije svejedno, ali svaki je trofej bitan. Bijeli su ove sezone u lovu na Kup gdje je polufinalna prepreka Dinamo. Zbog čega je Dinamo danas u boljoj situaciji nego Hajduk?
- U dvije utakmice Kupa šanse su nam podjednake. Ne bih Modrima dao prednost iako su u prvenstvu odmaknuli. Tih 11 bodova velika je razlika koja sigurno nije došla slučajno. Vjerujem da je u Dinamu manji pritisak javnosti i navijača. Modre pritišće Mamić, a na utakmice im dolazi po 3000 ljudi, čak i s besplatnim ulazom. U Hajduku je puno veći pritisak. Ne mogu reći zašto, ali kod nas su očekivanja iznimna, tvrdi Čop.

Triput zaredom Dinamo je Hajduka eliminirao u Kupu. Serija je počela 2007., a pitanje glasi: je li došao trenutak da se prekine negativni niz Bijelih?
- Svaka priča ima početak i kraj. Svi vjerujemo da je serija zaključena onom nesrećom iz prošle godine. Kada ćemo više zaustaviti Dinamo ako nećemo ove godine!, kaže Čop, a sličnog razmišljanja je i Vukušić. - Zacrtali smo Kup kao naš najveći cilj ove sezone i moramo preko Dinama.
slika
Avatar
luka_kimi
Moderator
Moderator
Postovi: 2456
Pridružen/a: 24 ožu 2009, 19:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi
Lokacija: Zagreb

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la luka_kimi »

Dinamo ili Hajduk?

Ja osobno jedva čekam srijedu. Tada ćemo konačno vidjeti da li stvarno ima istine u njihovim rječima. Moje je mišljenje da je Dinamo klasu iznad Hajduka i da je jedina šansa Hajduka to što je to ipak nekakav derbi, pa je automatski i sam značaj te utakmice drugačiji (ne veći, ne manji, nego jednostavno drugačiji). ;)

Čuo sam da je Dodo prije dva dana počeo trenirati. To znači da se i on polako oporavlja. :thumbup:

I joj jedna stvar... Bit će nevjerojatno zanimljivo vidjeti koliko može Karlo Primorac. Kolike su njegove prave mogućnosti, je li igrač za Dinamo, to su samo neka od pitanja na koje ćemo sutra, bar se nadam, dobiti odgovor. :biggrin:
slika
I don't know driving in another way which isn't risky. Each one has to improve himself. Each driver has its limit. My limit is a little bit further than other's. Kimi Raikkonen... :)
Zmago_Ferrari
Početnik
Početnik
Postovi: 258
Pridružen/a: 13 vel 2009, 14:52
Ja sam: Vozač
Navijam za: puno postova

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Zmago_Ferrari »

Losa anketa. :)

Nema NK Zadar iz cije je skole izaslo pola Dinama i pola Hajduka. :)

I da ne bi krivo shvatili post, stvarno se dobro radi i NK Zadar sigurno ima ponajbolju nogometnu skolu u Hrvatskoj. Prema tome anketa je totalno irelevantna. Jedna od brojnijih skoli u drzavi, a i ulaze se puno u nju, skoro vise nego u seniorsku ekipu. :biggrin:

Svojevremeno sam i ja trenirao tamo. :D Svako malo Dinamo odvodi nekog talenta, najveci primjeri Luka Modric i Sime Vrsaljko. Ali, ima njih jos...
slika

slika
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Schumy.d »

Zmago_Ferrari je napisao/la: Svojevremeno sam i ja trenirao tamo. :D Svako malo Dinamo odvodi nekog talenta, najveci primjeri Luka Modric i Sime Vrsaljko. Ali, ima njih jos...
Šta nije Vrsaljko došao iz Splita?? :?
Zmago_Ferrari
Početnik
Početnik
Postovi: 258
Pridružen/a: 13 vel 2009, 14:52
Ja sam: Vozač
Navijam za: puno postova

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Zmago_Ferrari »

Schumy.d je napisao/la:
Zmago_Ferrari je napisao/la: Svojevremeno sam i ja trenirao tamo. :D Svako malo Dinamo odvodi nekog talenta, najveci primjeri Luka Modric i Sime Vrsaljko. Ali, ima njih jos...
Šta nije Vrsaljko došao iz Splita?? :?
:lol:

Lol, ne! Znam decka, zivio je blizu mene. Znam i da ima dosta nepravilnosti oko njegova odlaska u Dinamo, pa mu je zato i mladji brat prestao trenirati. Velika su ocekivanja od njega, ali koliko cujem u ovih par seniorskih utakmica se i nije bas proslavio.
slika

slika
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Schumy.d »

Zmago_Ferrari je napisao/la: :lol:

Lol, ne! Znam decka, zivio je blizu mene. Znam i da ima dosta nepravilnosti oko njegova odlaska u Dinamo, pa mu je zato i mladji brat prestao trenirati. Velika su ocekivanja od njega, ali koliko cujem u ovih par seniorskih utakmica se i nije bas proslavio.
A onda je trebao u Hajduk ili tako nešto... Nešto je bilo povezano s Hajdukom.

Ali, Dinamo sa Badeljom, Tomečakom, Lovrenom, Kramarićem, Barbarićem mislim da je ipak najbolji u Hrvatskoj šta se škole tiče.
Btw., šta je sa onim Sačerom? On je bio jedan od boljih (ako ne i najbolji) HR junior. Da li je on još u Hajduku ili ne?
Avatar
Bibi
HNL kladionica velemajstor
HNL kladionica velemajstor
Postovi: 1538
Pridružen/a: 24 srp 2009, 14:31
Ja sam: Vozač
Navijam za: Marc Marquez
Lokacija: Samobor
Kontakt:

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Bibi »

luka_kimi je napisao/la:Dinamo ili Hajduk?

Ja osobno jedva čekam srijedu. Tada ćemo konačno vidjeti da li stvarno ima istine u njihovim rječima. Moje je mišljenje da je Dinamo klasu iznad Hajduka i da je jedina šansa Hajduka to što je to ipak nekakav derbi, pa je automatski i sam značaj te utakmice drugačiji (ne veći, ne manji, nego jednostavno drugačiji). ;)

Čuo sam da je Dodo prije dva dana počeo trenirati. To znači da se i on polako oporavlja. :thumbup:

I joj jedna stvar... Bit će nevjerojatno zanimljivo vidjeti koliko može Karlo Primorac. Kolike su njegove prave mogućnosti, je li igrač za Dinamo, to su samo neka od pitanja na koje ćemo sutra, bar se nadam, dobiti odgovor. :biggrin:
I ja takoder jedva cekam srijedu.Po meni Dinamo je jaci igracki,ali ne za klasu,dok hajduk ima hrabrije srce i vecu zelju za pobjedom.Dinamo je tijekom zime imao puno laksi zdrijeb od Hajduka i tu mogu trazit opravdanje :biggrin:

Ako je istina da ce igrati Primorac i Vukusic to ce biti dvoboj invalida,neznas koji je veci :D
Bilo je lijepo dok je trajalo...

24.7.2009-5.5.2013
Zmago_Ferrari
Početnik
Početnik
Postovi: 258
Pridružen/a: 13 vel 2009, 14:52
Ja sam: Vozač
Navijam za: puno postova

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Zmago_Ferrari »

Hmm, koliko sam upoznat (a dobro sam upoznat, posto sam u Zadru Vrsaljka vidjao skoro svaki dan) nikad nije bilo povezanosti s Hajdukom, njega je otac planirao odvesti kod Mamica, a vjerujem i da je to najispravnija opcija. U Zadru je rasturao.

A Modric je imao veze s Hajdukom, njemu su u Hajduku rekli da je slab i da ima losu dijagonalu, te da nikada nece biti igraca od njega. Nakon toga ga tata vodi u Dinamo, a ostalo se zna...

Ne kazem da Dinamo ima losu skolu nogometa, ali sam uvjeren da je kod njih na prvom mjestu skautiranje, jer dovode djecu iz cijele Hrvatske, sto nije slucaj npr. u Zadru, gdje znam da se kvalitetno radi. Svi uzrasti su u vrhu pri ljestvicama, skola je jedna od vecih u Hrvatskoj a i donosi rezultate.
slika

slika
Avatar
luka_kimi
Moderator
Moderator
Postovi: 2456
Pridružen/a: 24 ožu 2009, 19:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi
Lokacija: Zagreb

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la luka_kimi »

Zmago_Ferrari je napisao/la:
A Modric je imao veze s Hajdukom, njemu su u Hajduku rekli da je slab i da ima losu dijagonalu, te da nikada nece biti igraca od njega. Nakon toga ga tata vodi u Dinamo, a ostalo se zna...
Mislim da je Modrić odbijen i zbog Grgurovića, za kojega znamo gdje je danas... :( :?


EDIT
Bravo za Lokomotivu, jedan veliki pljesak, molim vas!!! =D> =D> =D>

Ne znam da li sam vam ikada rekao, tj. pohvalio se, ali trener Lokomotive, Roy Ferenčina, vjenčani je kum mojih roditelja. :biggrin:
slika
I don't know driving in another way which isn't risky. Each one has to improve himself. Each driver has its limit. My limit is a little bit further than other's. Kimi Raikkonen... :)
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Schumy.d »

A koji smijeh je taj Hajduk... :lol:
Najavljuju neke pohode na prvo mjesto, povratak forme, a onda doma odigraju x sa Rijekom, sad izgube od Lokomotive... Bolje da šute i igraju, ovako im se ljudi još više smiju. :?
Odgovori