Domaći nogomet

Rasprave o sportovima koji nemaju veze s auto-moto utrkama

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73,luka_kimi

Odgovori
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Schumy.d »

bibi_Alonso 4ever je napisao/la:
Šta misliti danas nakon tekme ManU - Chelsea kad je sudac griješio u utakmici koja odlučuje o prvenstvu. Mislim da sudac nije namjerno sudio Drogbin gol ispravnim. Greške se događaju.
To se u Premiershipu dogada jedanput u pedeset godina tako da.....
E pa to!! U tome i je stvar. Tamo su suci odlični, puštaju mušku igru i ne griješe puno. Kod nas je situacija potpuno suprotna, po kolu suci imaju 5-10 velikih pogrešaka. Rijetko kada se dogodi da ih nema. I sudi se svašta i Hajduku, i Rijeci i Šibeniku. Nije to samo Dinamo.
Ako želimo bolju ligu, moramo imati i bolje suce, a ne da iz naše sudačke organizacije koja ima 40-ak sudaca koji sude HR ligu samo Bebek sudi neke europske utakmice. Poražavajuće, zar ne?
Howard Webb, Graham Poll, Undiano Mallenco, Wolfgang Stark su imena koja su već svima poznata. Ti suci sude stalno Europu i to bez problema. Čak i Švicarska ima odličnog suca Bussacu koji je po meni u samom vrhu, a mi imamo Bebeka koji je ionako tek pričuva za Europsku ligu.
Zamislite derbi El Classico. Koliki su tamo ulozi, a ja se ne sjećam da je sudac u tim utakmicama nešto značajno pogriješio. A na našem derbiju 60 faulova, 10 žutih kartona, 2 crvena, 3 penala... :roll: I šta je najbolje, sudi se svašta.
bibi_Alonso 4ever je napisao/la:Moj omiljeni forumas jesi li to priznao barem jednu odluku kontra Dinama :biggrin:
Ne znam, nisam vidio incident, ali ako je sudac pogriješio, onda to kritiziram jer nisam nikad bio za krive sudačke odluke.
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Scuderia »

Kakva losa tekma izmedju Hajduka i Dinama. Dinamo igra s tri napadaca, ne moze zabiti gol, a Hajduk nema niti jednog napadaca. :roll:

Sibenik je prvi finalist HR Kupa. Pobjedili su Varteks 2-0 ( Zec, Fustar)
slika
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Schumy.d »

Scuderia je napisao/la:Kakva losa tekma izmedju Hajduka i Dinama.
Pa šta je tu čudno? :)
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Scuderia »

Schumy.d je napisao/la: Pa šta je tu čudno? :)
Mislio sam da ce biti bolja, no prevario sam se. :|
----------------------------------------------------------------
Na kraju Dinamo izvisio, samo bih htio cuti Mamica.... :biggrin:
slika
Avatar
Ferrari-BiH
Veteran
Veteran
Postovi: 3300
Pridružen/a: 27 ruj 2008, 00:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Tešanj

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Ferrari-BiH »

Svaka cast na prolazu Hajduka, a posebno me raduje sto su 2 "moja" rijesili ove polufinalne meceve :D

I da....mislim da je onaj Barbaric (ili kako vec) trebao dobiti crvendaca
¡oʞɐdoɐu ǝɾ ǝʌs ˙oןıq ǝɾ oʇs oɐʞ ǝɾıu ǝsıʌ ɐʇsıu
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Schumy.d »

A opet jad i bijeda od derbija... :lol:
Čestitke Hajduku na pobjedi, neka se vesele njihovi navijači malo ove sezone. :D
Iako, Šibenik im neće isto biti mačji kašalj u finalu.

A ove baklje na terenu mi već lagano idu na onu stvar... :roll:
Avatar
Ferrari-BiH
Veteran
Veteran
Postovi: 3300
Pridružen/a: 27 ruj 2008, 00:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Tešanj

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Ferrari-BiH »

Schumy.d je napisao/la:A opet jad i bijeda od derbija... :lol:
Čestitke Hajduku na pobjedi, neka se vesele njihovi navijači malo ove sezone. :D
Iako, Šibenik im neće isto biti mačji kašalj u finalu.

A ove baklje na terenu mi već lagano idu na onu stvar... :roll:
Inace gledao sam vecinu derbija u posljednjih par godina, i moram priznati da igrom ovaj nije licio na nesto posebno, ali ambijent je bio po meni najbolji u zadnjih nekoliko derbija. Baklje i ona ubacivanja u teren su surova realnost.
Ali travnjak, vrijeme, pun stadion i ona koreografija Torcide zaista podsjecaju na neku veliku europsku utakmicu. I svaka im cast na tome, zaista sam uzivao, ako ne u igri onda u stadionu =D>
¡oʞɐdoɐu ǝɾ ǝʌs ˙oןıq ǝɾ oʇs oɐʞ ǝɾıu ǝsıʌ ɐʇsıu
Chuck Norris
Veteran
Veteran
Postovi: 3539
Pridružen/a: 16 ožu 2009, 14:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Chuck Norris »

Čestitke Hajduku,dinamo loš,ali bilo je za očekivati bez Badelja i Moralesa da mogu nešto napravit,pa čak i Kovača,Hajduk je više želio ovu pobjedu i zasluženo dobio.
A u dinamu je jasno da treba tražiti novog golmana a i Etta prodati pod hitno,Cufre je bio odličan danas

Al da se osvrnem na atmosferu,ovo postaje više smiješno kad Hajduk povede poslije toga više nema igre nego stalni prekidi,pa onda kod polukontre dinamove ubacivanje druge lopte(i ovo im nije prvi put),da ne govorim o bacanju predmeta na igrače,i sve se tolerira već dugi niz godina.Poklepovićovo kočijaško ponašanje koji govori kako treba odgajati mlade i učiti ih igrati,a on psuje da je to sramota slušat.E g.Poklepoviću treba mlade odgajati i kako da se ponašaju i stvarno me je razočarao mislio sam da je neki fini gospodin
...put u raj nije posut ružama...
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Schumy.d »

Ferrari-BiH je napisao/la:
Ali travnjak, vrijeme, pun stadion i ona koreografija Torcide zaista podsjecaju na neku veliku europsku utakmicu.
Samo fali ono najbitnije, a to je igra. :roll: :(
Avatar
Ferrari-BiH
Veteran
Veteran
Postovi: 3300
Pridružen/a: 27 ruj 2008, 00:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Tešanj

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Ferrari-BiH »

Schumy.d je napisao/la:
Ferrari-BiH je napisao/la:
Ali travnjak, vrijeme, pun stadion i ona koreografija Torcide zaista podsjecaju na neku veliku europsku utakmicu.
Samo fali ono najbitnije, a to je igra. :roll: :(
Doci ce i to, kada bude i treci ili cetvrti veliki rival. Tesko da ce biti igre sve dok se cijela sezona svodi na ta dva kluba.
I onda je ulog preveliki i naravno da fali igra. Da se tu umijesaju recimo jos dva kluba, pa da ne bude kalkulacija, nego da se igra po logici ajmo zabip posto - poto, onda bi bilo i igre.

I naravno da je uvijek prisutan pritisak na sudiju, danasnji sudija je sjeckao igru malo i previse. Trebao je pustiti da se igra, a kartonima smirivati strasti...

Ma bit ce bolje...treba biti optimistican
¡oʞɐdoɐu ǝɾ ǝʌs ˙oןıq ǝɾ oʇs oɐʞ ǝɾıu ǝsıʌ ɐʇsıu
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Schumy.d »

Ferrari-BiH je napisao/la: Doci ce i to, kada bude i treci ili cetvrti veliki rival. Tesko da ce biti igre sve dok se cijela sezona svodi na ta dva kluba.
I onda je ulog preveliki i naravno da fali igra. Da se tu umijesaju recimo jos dva kluba, pa da ne bude kalkulacija, nego da se igra po logici ajmo zabip posto - poto, onda bi bilo i igre.

I naravno da je uvijek prisutan pritisak na sudiju, danasnji sudija je sjeckao igru malo i previse. Trebao je pustiti da se igra, a kartonima smirivati strasti...

Ma bit ce bolje...treba biti optimistican
Jaoooooo #-o #-o
Mi smo u HR optimistični već 5 godina pa uvijek isto s*ranje. :zid:
Svaki put me derbi sve više razočara.
Avatar
Ferrari-BiH
Veteran
Veteran
Postovi: 3300
Pridružen/a: 27 ruj 2008, 00:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Tešanj

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Ferrari-BiH »

Da zivis u BiH pricao bi drugacije, stoga budi zadovoljan i nadaj se jos boljem...
¡oʞɐdoɐu ǝɾ ǝʌs ˙oןıq ǝɾ oʇs oɐʞ ǝɾıu ǝsıʌ ɐʇsıu
keexx
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1099
Pridružen/a: 07 tra 2008, 22:51
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren-Mercedes
Lokacija: somewhere else

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la keexx »

Ma najbolja stvar i praktički jedina stvar koja se može napravit da se nash klupski nogomet podigne na višu razinu je osnivanje nekakve regionalne lige ili tako neshto... Jer uzalud dinamu i hajduke (i ostalim najboljim klubovima u regiji) sva dominacija i pobjede u prvenstvima kad igraju 4-5 pravih utakmica u sezoni, jednostavno fali im jakih utakmica za europu... I onda kad dođu do te europe gube dobivene utakmice, od ekipa od kojih ne bi trebali gubit.... Fali iskustva....
Znam da se to neće dogodit, zbog puno razloga, ali to bi bio spas za hrvatski klupski nogomet....
slika slika
Avatar
Dr. DJ
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1520
Pridružen/a: 28 vel 2007, 13:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari-Massa
Lokacija: Stari Mikanovci / Rijeka

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Dr. DJ »

keexx je napisao/la:Ma najbolja stvar i praktički jedina stvar koja se može napravit da se nash klupski nogomet podigne na višu razinu je osnivanje nekakve regionalne lige ili tako neshto... Jer uzalud dinamu i hajduke (i ostalim najboljim klubovima u regiji) sva dominacija i pobjede u prvenstvima kad igraju 4-5 pravih utakmica u sezoni, jednostavno fali im jakih utakmica za europu... I onda kad dođu do te europe gube dobivene utakmice, od ekipa od kojih ne bi trebali gubit.... Fali iskustva....
Znam da se to neće dogodit, zbog puno razloga, ali to bi bio spas za hrvatski klupski nogomet....

Derbi što se tiće igre naravno katastrofa....

Posebna pohvala Torcidi na prelijepoj koreografiji....Oni koji se imalo razumiju u koreografije znaju da je ovo jedna od najtežih za izvesti...A to je koreografija pomoću kartona...Pogotovo ako treba predstavljati neku sliku kao što je ovdje bio slučaj...

A da se nadovežem na @keexx-ov komentar....Reginalna liga? U neku ruku je spas....No snage "reda i mira" nisu u stanju među Hrvatskim navijačima održati red a kamoli u reginalnoj ligi...Ljudi nebudite smiješni...Nemoguće ih je smiriti...Svi i Hrvatski i Srpski žive za ponovni susret....A taj susret če biti krvav....I one priće o zabrani gostovanja prve godine...Samo ču se nasmijati...Je zabraniti če im ulazak na stadion...A grad? Ohohoh....
1982 UCV 1919
Avatar
Ferrari-BiH
Veteran
Veteran
Postovi: 3300
Pridružen/a: 27 ruj 2008, 00:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Tešanj

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Ferrari-BiH »

@ keexx

Upravo sam to ja rekao, razina nogometa je slaba zbog toga sto se cijela sezona svodi na derbije izmedju 2 ekipe
¡oʞɐdoɐu ǝɾ ǝʌs ˙oןıq ǝɾ oʇs oɐʞ ǝɾıu ǝsıʌ ɐʇsıu
Avatar
K1M1
HNL kladionica majstor
HNL kladionica majstor
Postovi: 2096
Pridružen/a: 06 srp 2008, 23:09
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi i Frijns
Lokacija: Rijeka

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la K1M1 »

http://www.jutarnji.hr/dinamo-pobijedio ... io/705249/
Ah, šta reć, neznam više dal je žalosno ili smiješno.
Ma dinamu ne pomažu sudci, ma kakvi. :smijeh: koja smijurija.
Ono, za svaki slučaj da se nebi netko slučajno približio dinamu, iako im je naslov vec 99% osiguran, al ono jbg za svaki slucaj, nikad se ne zna. :lol:

btw. bravo za Rijeku, 5:1 protiv međimurja. Napokon su proigrali. =D>
slika
Avatar
Bibi
HNL kladionica velemajstor
HNL kladionica velemajstor
Postovi: 1538
Pridružen/a: 24 srp 2009, 14:31
Ja sam: Vozač
Navijam za: Marc Marquez
Lokacija: Samobor
Kontakt:

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Bibi »

Za zakasnjenjem cestitam Hajduku na prolazu u finalu kupa iako nisam gledao utakmicu.Iskreno,uopce me nije briga kakva je igra bila jer se rezultat pamti.Valjda je ovaj put bilo dopusteno da pobijedimo Dinamo i uzmemo kup.
Bilo je lijepo dok je trajalo...

24.7.2009-5.5.2013
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Schumy.d »

bibi_Alonso 4ever je napisao/la:Valjda je ovaj put bilo dopusteno da pobijedimo Dinamo i uzmemo kup.
Kup još nije završen. ;)


EDIT:
Chuck Norris je napisao/la: Valjda će im bit dopušteno da pobjede Šibenik :smijeh: :smijeh:
Ja bih volio da Hajduk dobije jer si mogu pretpostaviti šta bi tek bilo da to finale izgube. Mislim da bi im tad sva 4 suca opet bila kriva za još jedan neuspjeh. Špaco bi počeo plakati da mu svi diraju njegov Split, Svaguši bi Mamić bio kriv jer je namjestio da Šibenik pobjedi, Šurjak bi morao udaviti jednog od sudaca, Ibričiću bi opet bile nejasne sudačke odluke itd. itd.

Zato neka Hajduk pobijedi pa neka se vesele. Ili neka se utakmica odigra bez sudaca. :D :lol:

EDIT:
Eduardo slijedeće sezone u Lyonu??
LINK
To bi bilo odlično, on i Lisandro u napadu. :)
Avatar
pruga prugica
Postovi: 51
Pridružen/a: 26 srp 2009, 21:38
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kubica-Sutil-Webber-Petro

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la pruga prugica »

Za Dudua bi bilo odličmo da pređe u Lyon.Realno,neće baš previše dobivati u Arsenalu Bendtner,RvP(uostalom šta je s njim,ozlijeđen?,nisam pratio),Chamakh,Wallcott,Vela za nekoliko godina :doubt: .U Lyonu bi dobio više prilike igrati,a nije puno slabiji klub od Arsenala :|
Chuck Norris
Veteran
Veteran
Postovi: 3539
Pridružen/a: 16 ožu 2009, 14:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Chuck Norris »

Još jedan korak bliže ka tituli,još teoretski 5 bodova u zadnjih 5 kola i prvaci :peace:
...put u raj nije posut ružama...
Avatar
Toon
Veteran
Veteran
Postovi: 2892
Pridružen/a: 06 ožu 2008, 19:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: mclaren
Lokacija: poso kuća birtija

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Toon »

Schumy.d je napisao/la:Zanima me komentar bibi alonsa na današnju tekmu i poništen čisti gol Dinamu protiv Varteksa. I to je bilo namješteno? :roll:
Kako neće bibi alonso ja ću ti izkomentirati...gol je bio čist kao suza no greška je pomočnog suca...ali kad potežeš pitanje suđenja kako to da naš europski sudac ne pokaže crveni karton (mislim Barbariću) za ragbijaško zaustavljanje varteksovog igrača...bilo je desetak minuta do kraja i "tko zna što bi se desilo da je dinamo igrao sa igračem manje"...nemam se namjeru svađati jer je dinamo pobjedio zabivši svoje prilike a varteks nije samo pokušavam skrenuti pažnju da i nije sve bilo tako čisto...također mi je jasno da bi se utakmica drugačije razvijala (vjerojatno) da je priznat regularan gol dinama...
"Damn it, Steven, we're men. It's our god-given right to watch sports and smut."
"Oh mighty one in the heavens who created the mountains, the seas and beer ..."
"I'm married to a woman named ... something!"
Chuck Norris
Veteran
Veteran
Postovi: 3539
Pridružen/a: 16 ožu 2009, 14:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Chuck Norris »

Toon Army je napisao/la:
Schumy.d je napisao/la:Zanima me komentar bibi alonsa na današnju tekmu i poništen čisti gol Dinamu protiv Varteksa. I to je bilo namješteno? :roll:
Kako neće bibi alonso ja ću ti izkomentirati...gol je bio čist kao suza no greška je pomočnog suca...ali kad potežeš pitanje suđenja kako to da naš europski sudac ne pokaže crveni karton (mislim Barbariću) za ragbijaško zaustavljanje varteksovog igrača...bilo je desetak minuta do kraja i "tko zna što bi se desilo da je dinamo igrao sa igračem manje"...nemam se namjeru svađati jer je dinamo pobjedio zabivši svoje prilike a varteks nije samo pokušavam skrenuti pažnju da i nije sve bilo tako čisto...također mi je jasno da bi se utakmica drugačije razvijala (vjerojatno) da je priznat regularan gol dinama...
Da te samo ispravim,koliko se sjećam bilo je to u 87. minuti,a sad šta bi bilo...

Kolega Schumy.d vjerovatno je htio reći da se ovdje samo seciraju greške u korist dinama a ne i greške na štetu dinama(bar sam ja taj post tako shvatio),a na žalost ima i jednih i drugih ;)
Samo sam htio ovo reći bez namjere da idem u daljnju raspravu
...put u raj nije posut ružama...
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Scuderia »

Osijek odbio 2 M€ za Vidu.
KLIK
slika
Avatar
Bibi
HNL kladionica velemajstor
HNL kladionica velemajstor
Postovi: 1538
Pridružen/a: 24 srp 2009, 14:31
Ja sam: Vozač
Navijam za: Marc Marquez
Lokacija: Samobor
Kontakt:

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Bibi »

Scuderia je napisao/la:Osijek odbio 2 M€ za Vidu.
KLIK
Hm,o ovoj ponudi bi se dalo razmisljati,ja da sam njihovom mjestu ja bi ga prodao.Neznam,ali valjda ova situacija nece biti slicna kao ona kad je Hajduk prije 8 godina trazio 10 000 000 maraka za Deranju i nisu ga pustali ispod te cijene,a kasnije smo vidjeli kako je zavrsio.

Naravno da nemora znacit da ce to biti tako,no opreza nikad dosta,,mnogi su takvi igraci kasnije propali ;)
Schumy.d je napisao/la:hahahaha kako loše :D

http://www.maksimir2010.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Pomalo sirovo,ali ipak smijesno :biggrin:
Bilo je lijepo dok je trajalo...

24.7.2009-5.5.2013
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: Domaći nogomet

Post Postao/la Scuderia »

Zanimljivo, nitko ne komentira nastupe Dinama u zadnji par dana :|
Svaka cast Cibaliji na pobjedi danas. =D>

-Mislim da je Mamicu dosta, te da ce kroz koji dan reci ime novog trenera. :|
slika
Odgovori