6. F1-HR Forum Miting - 29.5.2010 - 10:00h

Forum za sve ono što nema veze s Formulom 1...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Avatar
Bibi
HNL kladionica velemajstor
HNL kladionica velemajstor
Postovi: 1538
Pridružen/a: 24 srp 2009, 14:31
Ja sam: Vozač
Navijam za: Marc Marquez
Lokacija: Samobor
Kontakt:

Re: 6. F1-HR Forum Miting - 29.5.2010 - 10:00h

Post Postao/la Bibi »

Nazalost nista od mene :( Ipak nesmijem ici.A nista nadam se da cu smijeti ici na sljedeci skup.
Bilo je lijepo dok je trajalo...

24.7.2009-5.5.2013
Avatar
sale
Site Admin
Site Admin
Postovi: 6074
Pridružen/a: 28 kol 2003, 12:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1
Kontakt:

Re: 6. F1-HR Forum Miting - 29.5.2010 - 10:00h

Post Postao/la sale »

Nešto (netko?) mi zarezalo bočni dio gume na autu. Vulkanizer kaže da nije pametno ići na autocestu s takvom gumom (zapravo je rekao da se uopće ne vozim, ali valjda će izdržati vozikanje po gradu dok ne sredim nove gume :? ) tako da, nažalost, mene nema na skupu :(

Drago mi je da sam slučajno primijetio rez na gumi, ali mi je ful krivo što vam se neću moći pridružiti :x

Molio bih fotografe (da, dobro znate koji ste :) ) da ne štede baterije i prostor na memorijskim karticama ;)
$@Ł€: Tražite prije postanja slika
Avatar
Zweki
Gerijatrija foruma
Gerijatrija foruma
Postovi: 6430
Pridružen/a: 03 ožu 2004, 13:44

Re: 6. F1-HR Forum Miting - 29.5.2010 - 10:00h

Post Postao/la Zweki »

Da vas razveselim do kraja, ne nosim fotić sa sobom. Dakle, ljudi odkazuju dolazak, ja neću fotkat, Brojčani izgubljen slučaj, Šui neće doći jer 47 nije isposlovao popust na pivu i susret propao. :biggrin:
slika
"The most important piece of equipment in your bag, is your attitude." by Joe McNally
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Re: 6. F1-HR Forum Miting - 29.5.2010 - 10:00h

Post Postao/la schuey »

Zweki je napisao/la:Da vas razveselim do kraja, ne nosim fotić sa sobom. Dakle, ljudi odkazuju dolazak, ja neću fotkat, Brojčani izgubljen slučaj, Šui neće doći jer 47 nije isposlovao popust na pivu i susret propao. :biggrin:

fenomenalno :biggrin:

fala bogu na janici i da vino nosi,moral bum gemišt piti :D
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Re: 6. F1-HR Forum Miting - 29.5.2010 - 10:00h

Post Postao/la schuey »

sale je napisao/la:Nešto (netko?) mi zarezalo bočni dio gume na autu. Vulkanizer kaže da nije pametno ići na autocestu s takvom gumom (zapravo je rekao da se uopće ne vozim, ali valjda će izdržati vozikanje po gradu dok ne sredim nove gume :? ) tako da, nažalost, mene nema na skupu :(

Drago mi je da sam slučajno primijetio rez na gumi, ali mi je ful krivo što vam se neću moći pridružiti :x

Molio bih fotografe (da, dobro znate koji ste :) ) da ne štede baterije i prostor na memorijskim karticama ;)
ima bus sale,zato nebudi lijen :P
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Avatar
Kenny
Legenda
Legenda
Postovi: 4875
Pridružen/a: 09 svi 2007, 17:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Williams i MS

Re: 6. F1-HR Forum Miting - 29.5.2010 - 10:00h

Post Postao/la Kenny »

Zweki je napisao/la:Da vas razveselim do kraja, ne nosim fotić sa sobom. Dakle, ljudi odkazuju dolazak, ja neću fotkat, Brojčani izgubljen slučaj, Šui neće doći jer 47 nije isposlovao popust na pivu i susret propao. :biggrin:
Samo ti njega donesi nemoraš slikat, ali ja želim test vožnju s tim čudom :biggrin:
slika
Pa čovjek kaže - osjećaj. Ako je osjećaj, onda je osjećaj. Na temelju osjećaja :) - dmarijon
Avatar
Zweki
Gerijatrija foruma
Gerijatrija foruma
Postovi: 6430
Pridružen/a: 03 ožu 2004, 13:44

Re: 6. F1-HR Forum Miting - 29.5.2010 - 10:00h

Post Postao/la Zweki »

Kenny je napisao/la:
Zweki je napisao/la:Da vas razveselim do kraja, ne nosim fotić sa sobom. Dakle, ljudi odkazuju dolazak, ja neću fotkat, Brojčani izgubljen slučaj, Šui neće doći jer 47 nije isposlovao popust na pivu i susret propao. :biggrin:
Samo ti njega donesi nemoraš slikat, ali ja želim test vožnju s tim čudom :biggrin:
Ići ćeš doma plakajući ili ćeš se doma vratiti vlakom jer si založio tatin auto. :biggrin:
slika
"The most important piece of equipment in your bag, is your attitude." by Joe McNally
Avatar
luka_kimi
Moderator
Moderator
Postovi: 2456
Pridružen/a: 24 ožu 2009, 19:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi
Lokacija: Zagreb

Re: 6. F1-HR Forum Miting - 29.5.2010 - 10:00h

Post Postao/la luka_kimi »

A sada svi po redu otkazuju... :sad:

Izgleda da će opet biti ista postava kao zadnji puta, uz Krschu, Icy i Kenny-a... Šteta sale, čovjek bi pomislio da želiš izbjeći meet. Nemaš rezervnu gumu? :biggrin:

EDIT: U, koliko sam ja ljudi i zaboravio, tu su još i Gringo, Schumy.d, lux00GAY, Cross... :) Moglo bi bit čist OK. :biggrin:

EDIT2:

Putni troškovi: 20kn
Vožnja kartinga: 100kn
Kebab: 25kn

Gledati facu od 47 kada uzima Zwekijev fotić (izgleda ovako: :love: ) i istovremeno gledati Zwekijevu facu (koja izgleda ovako: :<< ) - neprocjenjivo

:biggrin: :biggrin: :biggrin:
slika
I don't know driving in another way which isn't risky. Each one has to improve himself. Each driver has its limit. My limit is a little bit further than other's. Kimi Raikkonen... :)
Avatar
Zweki
Gerijatrija foruma
Gerijatrija foruma
Postovi: 6430
Pridružen/a: 03 ožu 2004, 13:44

Re: 6. F1-HR Forum Miting - 29.5.2010 - 10:00h

Post Postao/la Zweki »

luka_kimi je napisao/la:A sada svi po redu otkazuju... :sad:

Izgleda da će opet biti ista postava kao zadnji puta, uz Krschu, Icy i Kenny-a... Šteta sale, čovjek bi pomislio da želiš izbjeći meet. Nemaš rezervnu gumu? :biggrin:

EDIT: U, koliko sam ja ljudi i zaboravio, tu su još i Gringo, Schumy.d, lux00GAY, Cross... :) Moglo bi bit čist OK. :biggrin:

EDIT2:

Putni troškovi: 20kn
Vožnja kartinga: 100kn
Kebab: 25kn

Gledati facu od 47 kada uzima Zwekijev fotić (izgleda ovako: :love: ) i istovremeno gledati Zwekijevu facu (koja izgleda ovako: :<< ) - neprocjenjivo

:biggrin: :biggrin: :biggrin:
slika
slika
"The most important piece of equipment in your bag, is your attitude." by Joe McNally
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Re: 6. F1-HR Forum Miting - 29.5.2010 - 10:00h

Post Postao/la schuey »

a uvijek otkazuju i uvijek budu,ko dođe super,bit će dobro,tko ne,jbga :D više mjesta za mene
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Avatar
bluemonday
Početnik
Početnik
Postovi: 320
Pridružen/a: 14 ožu 2009, 12:23
Ja sam: Vozač
Navijam za: williamsF1

Re: 6. F1-HR Forum Miting - 29.5.2010 - 10:00h

Post Postao/la bluemonday »

ja ću se potruditi doći , ne baš oko 10 , ali do 12-13 sigurno da bar kvale odgledamo u pravom navijačkom raspoloženju
Avatar
47
Moderator
Moderator
Postovi: 3448
Pridružen/a: 22 ožu 2005, 18:35
Ja sam: Vozač
Navijam za: Crveno
Lokacija: Žabjak
Kontakt:

Re: 6. F1-HR Forum Miting - 29.5.2010 - 10:00h

Post Postao/la 47 »

A ne znam baš kakvo će to biti gledanje kvala, tamo imaju neki mini televizor :biggrin:

Vidimo se sutra ekipa!
slika
Avatar
ivanpetka
Početnik
Početnik
Postovi: 301
Pridružen/a: 15 pro 2008, 13:50
Ja sam: Vozač
Navijam za: Massu
Lokacija: Zagreb

Re: 6. F1-HR Forum Miting - 29.5.2010 - 10:00h

Post Postao/la ivanpetka »

Fenomenalan meet, meni najbolji do sad :D Odlična ekipa super zabava i jedva čekam ovaj u 9. mjesecu :) Upoznao sam konačno i Luxa i Krschu malo bolje ( :D ) i naravno tu je i Luka kimi :biggrin: i ostali da ih sve ne nabrajam ;) Vidimo se za 3 mjeseca
AA! Ljuti umak je ljut!!
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: 6. F1-HR Forum Miting - 29.5.2010 - 10:00h

Post Postao/la Schumy.d »

Ljudi moji, odličan skup gdje sam upoznao puno novih ljudi.
Sve odlični ljudi i baš mi je drago da sam ih sve upoznao.

Bili su: Schuey, 47 i njegova Maja, Ici, Zweki, Kenny, bluemonday, Jackie, Krscho, Scorpyo, hamiltongirl i njezina sestra, štefek, lord, Lux, Luka donja povlaka Kimi :D, ivanpetka, 130R i još jedna cura čije ime ne znam (sorry :oops: :oops: ). Nadam se da nisam nekog zaboravio...

Malo se vozilo, jako puno pričalo o formuli i o drugim stvarima, pilo se, jeo se kebab koji je bio odličan, uglavnom sve super!! =D>
I da pohvalim našeg najčlana Gringa koji je potegnuo iz Splita u ZG na skup. :thumbup:

Vi koji ste otišli ranije, propustili ste vrhunac dana - SCHUEY JE VOZIO KART!!! :D :biggrin:
Na kraju su on, Ici ( :lol: ), bluemonday, gringo, jackie i kenny vozili za svoj gušt.
Avatar
luka_kimi
Moderator
Moderator
Postovi: 2456
Pridružen/a: 24 ožu 2009, 19:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi
Lokacija: Zagreb

Re: 6. F1-HR Forum Miting - 29.5.2010 - 10:00h

Post Postao/la luka_kimi »

Što reći?

Ekipa jednostavno - fantastična. Nasmijao sam se do suza, i to ne samo jednom, i, možda je glupo reći, ali uz Jana Magnussena-Ovala naučio sam danas jako jako puno. :biggrin: Stvarno nevjerojatno koliko taj čovjek zna o F1. :biggrin:

Schuey je po bio običaju duša svake zafrkancije, i danas je meet napustio strahujući da će se probuditi sa drugim registarskim tablicama. :smijeh: Omakla mu se koja. :smile:

Iznenadio me Gringo, nisam mislio da je čovjek takav zajebant. :biggrin: 47 je po običaju bio u svom elementu, poskakujući okolo poput kakve dobre vile opijene mirisom ljeta. :biggrin: I naravno, ne treba zaboraviti njegovu "dragu".

Lux odličan, jedino sam stalno morao biti na oprezu u njegovoj blizini, pa mi je to jedan manji minus na njega. Ivanpetka objavio je danas svoju kandidaturu za schueyevog alkonasljednika, opijajući se besramno čak i pred objektivom Kennyevog fotoaparata. :smijeh:

Schumy.d opravdao moja očekivanja, i mislio sam da je to jedan dobroćudni dječak vrlo čiste duše. :biggrin:

Krscho je stalno "brijao" sa Hamiltongirl, koja je došla na meet. :shock: :biggrin: Sutra ćemo na TS-u razgovarati o tome. :D

Tu su još bili i bluemonday, za kojega mi je jako drago da sam ga upoznao, 130R, kojega sam upoznao na prošlom meetu, Scorpyo, uz schueya izvor najvećeg smijeha :biggrin: , zatim jedina moderatorica (uz Krschu :biggrin: ) na ovom forumu, Icy, Stefan Bellof, koji ima fascinantnu slikicu na osobnoj, te Lord of the Ring.

Na stazi je u smislu nekih međusobnih dvoboja bilo više manje dosadno, barem one utrke u kojima sam ja sudjelovao, budući da sam sve svoje konkurente najčešće ostavljao iza sebe više od jednog kruga, pa su se oni žalili da ja imam jači kart, pa sam ja sjeo u drugi kart, i ponovno bio ispred cijeli krug... I tako u krug. :biggrin:

Sve u svemu, jedno fantastično iskustvo, drago mi je što sam upoznao cijelu ekipu, i cant wait until the next one. :biggrin:
slika
I don't know driving in another way which isn't risky. Each one has to improve himself. Each driver has its limit. My limit is a little bit further than other's. Kimi Raikkonen... :)
Avatar
Zweki
Gerijatrija foruma
Gerijatrija foruma
Postovi: 6430
Pridružen/a: 03 ožu 2004, 13:44

Re: 6. F1-HR Forum Miting - 29.5.2010 - 10:00h

Post Postao/la Zweki »

Eto meni bilo čist ok, a slike ćete dobiti nagodinu. :biggrin:
slika
"The most important piece of equipment in your bag, is your attitude." by Joe McNally
Avatar
bluemonday
Početnik
Početnik
Postovi: 320
Pridružen/a: 14 ožu 2009, 12:23
Ja sam: Vozač
Navijam za: williamsF1

Re: 6. F1-HR Forum Miting - 29.5.2010 - 10:00h

Post Postao/la bluemonday »

Lijepo smo se družili, a mogu vam reći da se susret produžio daleko u mrklu noć, a negdje je vjerovatno sad i after party,
svojom vožnjom karta se baš ne mogu pohvaliti, više je bilo u skladu ekipe za koju navijam, uspio sam srušiti, za mene,
magičnu brojku od jedne minute
Avatar
Krscho
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1160
Pridružen/a: 31 kol 2008, 08:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1HR TMNF Team

Re: 6. F1-HR Forum Miting - 29.5.2010 - 10:00h

Post Postao/la Krscho »

Krscho je stalno "brijao" sa Hamiltongirl, koja je došla na meet.
loL kimi, to se kaže upoznavanje lijepše strane foruma :D


Meet bio odličan, ali ono fakat odličan, svi ljudi su zakon, a puno pozdrava mojoj dragoj Icy kojoj sam se očito tako svidio da me htjela izgurat s staze s kartom u prvoj vožnji, ali nedam se ja tek tako :D

Ostanite mi pozdravljeni, moram se orijeznit imo sam ja jedan afterparty drugdje xD
Zadnja izmjena: Krscho, dana/u 30 svi 2010, 09:27, ukupno mijenjano 1 put.
Avatar
lux007
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 463
Pridružen/a: 19 lis 2008, 11:18
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: 6. F1-HR Forum Miting - 29.5.2010 - 10:00h

Post Postao/la lux007 »

Odlican skup... :)
Svi bili zakon... zao mi je sto sam ranije morao otici al sta je tu je. :D
Vidimo se ako Bog da najesen :)
THERE IS ONE ONLY ONE ONLY ONE ONLY ONE CRISTIANO
ONE ONLY ONE ONLY ONE ONLY ONE RONALDO
Avatar
Zweki
Gerijatrija foruma
Gerijatrija foruma
Postovi: 6430
Pridružen/a: 03 ožu 2004, 13:44

Re: 6. F1-HR Forum Miting - 29.5.2010 - 10:00h

Post Postao/la Zweki »

Bez suvislih pitanja zašto i kako. Jednostavno kad sam ovo vidio umro sam, pa to moram pod hitno podjeliti s vama. :biggrin: hahahahaha

slika


Aaaaaaa, ne mogu se dobiti! :smijeh:
slika
"The most important piece of equipment in your bag, is your attitude." by Joe McNally
Avatar
lux007
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 463
Pridružen/a: 19 lis 2008, 11:18
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: 6. F1-HR Forum Miting - 29.5.2010 - 10:00h

Post Postao/la lux007 »

hahahahahahaha
sto vise gledam sve mi smijesnije :D
THERE IS ONE ONLY ONE ONLY ONE ONLY ONE CRISTIANO
ONE ONLY ONE ONLY ONE ONLY ONE RONALDO
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: 6. F1-HR Forum Miting - 29.5.2010 - 10:00h

Post Postao/la Schumy.d »

:smijeh:
Predobro :D

Zamisli život u ritmu muzike za ples.
A ovaj lik prvi s desna je najjači. :lol: Pazi ti taj rad nogama i glavom kod njega. :zaba:
Avatar
lux007
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 463
Pridružen/a: 19 lis 2008, 11:18
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: 6. F1-HR Forum Miting - 29.5.2010 - 10:00h

Post Postao/la lux007 »

a vidi krsu kako rukom diktira tempo :D
THERE IS ONE ONLY ONE ONLY ONE ONLY ONE CRISTIANO
ONE ONLY ONE ONLY ONE ONLY ONE RONALDO
Avatar
hamiltongirl
Test vozač
Test vozač
Postovi: 694
Pridružen/a: 07 stu 2007, 11:49
Ja sam: Vozačica
Navijam za: McLaren Mercedes
Lokacija: Zagreb

Re: 6. F1-HR Forum Miting - 29.5.2010 - 10:00h

Post Postao/la hamiltongirl »

Krscho je stalno "brijao" sa Hamiltongirl, koja je došla na meet. Sutra ćemo na TS-u razgovarati o tome.
Khm,nema se kaj pričat o meni,mene nema na forumu!! Remember?! =P

Ma odličan skup,svaki put je sve bolji!!! Žao mi je kaj nisam ostala dulje al eto... =)
Baš mi je drago da sam opet upoznala hrpu super ljudi!!! Gringo je največi caaaar!!! Sa najljepšom majicom na cijelom skupu!!! hihiihih :love:
Uglavnom,čujemo se radi kavica,slikica i ostalih sličnih druženja!!

Vrijeme je da odem spavat! XD Pusaaaa :peace:
Avatar
Icy
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1964
Pridružen/a: 27 lis 2007, 22:32
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Crvenog Baruna

Re: 6. F1-HR Forum Miting - 29.5.2010 - 10:00h

Post Postao/la Icy »

bluemonday je napisao/la:Lijepo smo se družili, a mogu vam reći da se susret produžio daleko u mrklu noć, a negdje je vjerovatno sad i after party,
svojom vožnjom karta se baš ne mogu pohvaliti, više je bilo u skladu ekipe za koju navijam, uspio sam srušiti, za mene,
magičnu brojku od jedne minute
Da, da, neki su tek sad došli doma :biggrin: i sorry na sudaru, fakat nije bilo namjerno 8-[
Samo ukratko - super meet, super ekipa, baš sam se zabavila :thumbup: i nadam se da se vidimo u 9. mj!

@47: Pazi koje slike stavljaš na forum :!: :biggrin:

EWDIT: A slika je prelol :lol:

EDIT":
Krscho je napisao/la:Meet bio odličan, ali ono fakat odličan, svi ljudi su zakon, a puno pozdrava mojoj dragoj Icy kojoj sam se očito tako svidio da me htjela izgurat s staze s kartom u prvoj vožnji, ali nedam se ja tek tako :D
I tebi sorry, znaš da nije bilo namjerno 8-[ :biggrin:

EDIT3: e da, ko je otvoril moju čokoladu?? :lol:
F1 bez Schumachera je kao atom bez jezgre
slika
Odgovori