Strani nogomet

Rasprave o sportovima koji nemaju veze s auto-moto utrkama

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73,luka_kimi

Odgovori

Bundesligu/Premiership,Primeru/La Championat/ Seriu A osvaja

Bayern München
15
17%
Borussia Dortmund
2
2%
Schalke 04
0
Nema glasova.
Bayer Leverkusen
0
Nema glasova.
Wolfsburg
1
1%
Arsenal London
4
5%
Manchester United
4
5%
Manchester City
1
1%
Liverpool
5
6%
Chelsea
3
3%
Atlethic Bilbao
1
1%
Atletico Madrid
2
2%
Real Madrid
9
10%
Barcelona
6
7%
Sevilla
0
Nema glasova.
Monaco
2
2%
PSG
14
16%
Lille
0
Nema glasova.
Olympique de Lyon
0
Nema glasova.
Marseille
0
Nema glasova.
Montpellier
0
Nema glasova.
AC Milan
2
2%
Juventus
11
13%
Inter Milano
2
2%
SS Napoli
1
1%
AS Roma
2
2%
 
Ukupno glasova: 87

Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Schumy.d »

Dani je napisao/la:Pa kad igra na mjestu napadača. On je kao Šuker. Nikada se nije zamazao. Dobar je on, ali nema taj učinak na ekipu kao Gerrard.
Vidim da ne pratiš baš Real često. :)
Avatar
Dani
Legenda
Legenda
Postovi: 5675
Pridružen/a: 28 svi 2007, 11:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hamiltona
Lokacija: Zagreb, Maximir

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Dani »

Gledam, on pravi čistunac, kao da ga je Šuker učio igrati.
Biti drugi znači biti prvi među gubitnicima. Ayrton Senna.

slika
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Schumy.d »

Dani je napisao/la:Gledam, on pravi čistunac, kao da ga je Šuker učio igrati.
Pa dobro, šta je falilo Šukeru?? :D
Ipak je on naš najbolji napadač u povijesti Hrvatske.
Avatar
Dani
Legenda
Legenda
Postovi: 5675
Pridružen/a: 28 svi 2007, 11:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hamiltona
Lokacija: Zagreb, Maximir

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Dani »

Ma znaš ono sa mazanjem. Ne bi taj uklizao...
Biti drugi znači biti prvi među gubitnicima. Ayrton Senna.

slika
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Schumy.d »

Dani je napisao/la:Ma znaš ono sa mazanjem. Ne bi taj uklizao...
hehe, a to baš niti jedan napadač ne radi (osim Olića) :D
A zna se Raul zamazati tu i tamo...
Avatar
Bibi
HNL kladionica velemajstor
HNL kladionica velemajstor
Postovi: 1538
Pridružen/a: 24 srp 2009, 14:31
Ja sam: Vozač
Navijam za: Marc Marquez
Lokacija: Samobor
Kontakt:

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Bibi »

Cini se da Raul ide u Schalke na dvije sezone LINK
Rafa Marquez ide Henryjevim stopama LINK
Bilo je lijepo dok je trajalo...

24.7.2009-5.5.2013
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Scuderia »

Bibi je napisao/la:Cini se da Raul ide u Schalke na dvije sezone LINK
Rafa Marquez ide Henryjevim stopama LINK
Navodno ce u ponedjeljak biti predstavljen navijacima Schalke-a. ;)
slika
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Schumy.d »

Još ništa nije sigurno za Raula jer koliko znam, uprava Reala nije dala odobrenje da igrač ide bilo kamo. Barem zasad.
Zanimanje Schalkea postoji, ali zadnja je ona od uprave Reala.
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Scuderia »

Na službenoj internetskoj stranici španjolskog nogometnog giganta Real Madrida objavili su kako će u ponedjeljak na Santiago Bernabeuu biti održana "oproštajna ceremonija" od njihovog legendarnog kapetana Raula Gonzaleza (33)...

Već je dulje vrijeme aktualna priča o mogućem Raulovom napuštanju kluba čije boje brani posljednjih 15 sezona, a sada je ona dobila i službenu potvrdu. Novo odredište najboljeg strijelca španjolske reprezentacije (44), Reala (322) kao i Lige prvaka (66) svih vremena bit će najvjerojatnije Schalke.

Takva objava "kraljevskog kluba" dolazi niti 24 sata nakon što je redove kluba napustila još jedna ikona, Jose Maria Gutierrez “Guti" (33), i to nakon 24 godine provedene kombinirano u juniorskim i seniorskom pogonu kluba.

Zanimljivo Raul je u svojoj bogatoj karijeri skupio šest naslova u Primeri, tri u Ligi prvaka, kao i dva Interkontinentalna naslova pobjednika, ali niti jednom u Kupu kralja. Također, nikada tijekom profesionalne 15-godišnje karijere nije dobio crveni karton.
IZVOR:SN

Zasto su se rijesili ikone kluba? Nije mi jasno. :roll:
Ne razumijem tu odluku nikako.
slika
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Schumy.d »

Scuderia je napisao/la: Zasto su se rijesili ikone kluba? Nije mi jasno. :roll:
Ne razumijem tu odluku nikako.
Jednostavno, Raul je zatražio odlazak. Njega nije nitko otjerao. ;)
Raul je osjećao da neće moći igrati većinu utakmica, a očito je još želja igre i zato odlazi u S04.

A to je i logično jer uz Higuaina, Ronalda i Benzemu (za kojeg očekujem da će eksplodirati ove sezone) teško da bi Raul uhvatio puno minutaže. Svaka čast njemu kao igraču, ali nije to više onaj stari Raul. Ronaldo i Higuain su pokazali kakav su strašan tandem u napadu.

Sretno Raulu i on će se sigurno vratiti u Madrid jer njega čeka ugledno mjesto u radu kluba sigurno.
Kapetan će ostati zauvijek kapetan.
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Scuderia »

Schumy.d je napisao/la: Jednostavno, Raul je zatražio odlazak. Njega nije nitko otjerao. ;)
Raul je osjećao da neće moći igrati većinu utakmica, a očito je još želja igre i zato odlazi u S04.

A to je i logično jer uz Higuaina, Ronalda i Benzemu (za kojeg očekujem da će eksplodirati ove sezone) teško da bi Raul uhvatio puno minutaže. Svaka čast njemu kao igraču, ali nije to više onaj stari Raul. Ronaldo i Higuain su pokazali kakav su strašan tandem u napadu.

Sretno Raulu i on će se sigurno vratiti u Madrid jer njega čeka ugledno mjesto u radu kluba sigurno.
Kapetan će ostati zauvijek kapetan.
Mislim ono, znam da smo rivali, ne ovako kao osobe, vec mislim ono po klubovima da ne bude zabune :biggrin: ali sam malo razocaran s tom odlukom. Ok, sve ja to znam, konkurencija je zbilja jaka, no opet....

No dobro, jos jedna super zvijezda dolazi u Bundesligu, bit ce ga zanimljivo pratiti ( ne volim Schalke, nikako), bit ce ga opet gust gledati kako igra protiv Bayerna. U Schalke-u bi navodno igrao dosta, naravno treba vidjeti kako ce ga zdravlje sluziti. No u svakom slucaju, jedva cekam okrsaj: Bayern-Schalke. :) (4.12)
slika
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Schumy.d »

Scuderia je napisao/la: Mislim ono, znam da smo rivali, ne ovako kao osobe, vec mislim ono po klubovima da ne bude zabune :biggrin: ali sam malo razocaran s tom odlukom. Ok, sve ja to znam, konkurencija je zbilja jaka, no opet....
A i meni je žao da odlazi, ali realnost je takva. Starost se osjeti, a Benzema i Higuain nemaju milosti puno.
Mogao je Raul otići u penziju, ali ako ima motiva za igru tako jako, onda neka ode i odigra još jednu-dvije sezone pa neka se vrati u Real.

Meni će biti zanimljivo vidjeti okršaj Schalke-HSV (Raul-Ruud). Meni je drago da odlazi u Schalke k našem Rakitiću. Sigurno dolazak Raula će dodatno poboljšati taj klub.

Nego, ja čekam 13.08., Allianz Arena, Bayern vs Real Madrid. :D :D
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Scuderia »

Schumy.d je napisao/la: A i meni je žao da odlazi, ali realnost je takva. Starost se osjeti, a Benzema i Higuain nemaju milosti puno.
Mogao je Raul otići u penziju, ali ako ima motiva za igru tako jako, onda neka ode i odigra još jednu-dvije sezone pa neka se vrati u Real.

Meni će biti zanimljivo vidjeti okršaj Schalke-HSV (Raul-Ruud). Meni je drago da odlazi u Schalke k našem Rakitiću. Sigurno dolazak Raula će dodatno poboljšati taj klub.

Nego, ja čekam 13.08., Allianz Arena, Bayern vs Real Madrid. :D :D
Raulov dolazak ce podignuti atmosferu u klubu, te ce klub dobiti na reputaciji. To svakako. Sto se tice prijateljske tekme...

Ja se i ne veselim. Zasto? Prijateljska utakmica koja nece nista pokazati, osim sto ce se opet susresti Pijani General i Mou,Robben sa svojim bivsim suigracima i od stare garde, Iker opet dolazi u Munchen.

Bit ce opet, da ce kondicijski trener Bayerna igrati u napadu, a Kraft u obrani jer ce im faliti igraca. :D :D

Mali OT: gdje si bio za prvo kolo kladionice.....? Sta, cura ne da, ha? :biggrin: :biggrin:
slika
Avatar
Ferrari-BiH
Veteran
Veteran
Postovi: 3300
Pridružen/a: 27 ruj 2008, 00:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Tešanj

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Ferrari-BiH »

@Scud
Bojis se da se ne ponovi prijateljska sa Dortmundom od prosle godine? :biggrin:

13. Maja :arrow:
Ferrari-BiH je napisao/la:
Schumy.d je napisao/la:Čestitke najboljima!! Ja 4. završio, nije loše.

Ali, mislim da mi je ovo ujedno i zadnja kladioničarsko kolo ovdje.
Same here :bye:

Cestitke svima osim Luki, koji je cijelu sezonu manipulirao rezultatom i provocirao ostale takmicare i tako im je poremetio kocentraciju. :p
¡oʞɐdoɐu ǝɾ ǝʌs ˙oןıq ǝɾ oʇs oɐʞ ǝɾıu ǝsıʌ ɐʇsıu
Avatar
luka_kimi
Moderator
Moderator
Postovi: 2456
Pridružen/a: 24 ožu 2009, 19:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi
Lokacija: Zagreb

Re: Strani nogomet

Post Postao/la luka_kimi »

Ferrari-BiH je napisao/la:@Scud
Bojis se da se ne ponovi prijateljska sa Dortmundom od prosle godine? :biggrin:

13. Maja :arrow:
Ferrari-BiH je napisao/la:
Schumy.d je napisao/la:Čestitke najboljima!! Ja 4. završio, nije loše.

Ali, mislim da mi je ovo ujedno i zadnja kladioničarsko kolo ovdje.
Same here :bye:

Cestitke svima osim Luki, koji je cijelu sezonu manipulirao rezultatom i provocirao ostale takmicare i tako im je poremetio kocentraciju. :p
Općenito ne razumijem takvu odluku, kao da moraš ustati u 5 ujutro i otići na drugi kraj grada da postaš listić. Nevjerojatno. :biggrin:
slika
I don't know driving in another way which isn't risky. Each one has to improve himself. Each driver has its limit. My limit is a little bit further than other's. Kimi Raikkonen... :)
Avatar
Ferrari-BiH
Veteran
Veteran
Postovi: 3300
Pridružen/a: 27 ruj 2008, 00:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Tešanj

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Ferrari-BiH »

Moram nacijepati drva, da nalozim parni stroj, da upalim komp....ne da mi se :p
¡oʞɐdoɐu ǝɾ ǝʌs ˙oןıq ǝɾ oʇs oɐʞ ǝɾıu ǝsıʌ ɐʇsıu
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Scuderia »

Ferrari-BiH je napisao/la:@Scud
Bojis se da se ne ponovi prijateljska sa Dortmundom od prosle godine? :biggrin:
Hehehehe, ma ne bojim se. Samo meni to nece nista pokazati. Pobjedi li Bayern ili Real. Pravo stanje stvari cemo saznati kada se susretnu u LP. (a to nikako da dodje..... zadnji puta 2002. :? :|

Ne znam samo, kakvo je stanje sto se tice izvlacenja?
Da li je Real u prvom bubnju ili je ostao u drugom?
slika
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Schumy.d »

Mene uvijek veseli susret s Bayernom, a mislim da će ovo Mou složiti jako dobro. Nekako osjećam to u zraku.
To će biti ujedno i prvi pravi ispit za Real pa da vidimo gdje smo, šta smo... Još skoro protiv prvaka Europe... hjoj ako to dobijemo :lol:

Šta se tiče bubnjeva, ne znam, ali mogu nas staviti i u 3. bubanj ako treba. Ne sumnjam u prolaz (barem skupine) :D
Zadnja izmjena: Schumy.d, dana/u 26 srp 2010, 17:45, ukupno mijenjano 1 put.
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Scuderia »

Schumy.d je napisao/la:Mene uvijek veseli susret s Bayernom, a mislim da će ovo Mou složiti jako dobro. Nekako osjećam to u zraku.
To će biti ujedno i prvi pravi ispit za Real pa da vidimo gdje smo, šta smo... Još protiv prvaka Europe... hjoj ako to dobijemo :lol:

Šta se tiče bubnjeva, ne znam, ali mogu nas staviti i u 3. bubanj ako treba. Ne sumnjam u prolaz (barem skupine) :D
I mene veseli susret s Realom, pogotovo na pocetku 2000-te pa one sjajne borbe za ulazak u drugu fazu natjecanja i sl.
Eh...nostalgija.... 8-[

A da ce biti ispit, to hoce. Ne znam, sto se tice prvaka Europe, to morate odigrati protv Benitezovog Intera. :D
Mogu, kako da ne; samo ako budete u prvom, nema sanse da se susretnemo u skupini, tek poslje. :p
slika
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Schumy.d »

Evo i službeno je obavljen oproštaj Raula s navijačima i igračima... :( :cry:
Pogledajte jedan video o njemu OVDJE

Moram priznati da su mi oči zasuzile kad sam pogledao ovo. Stvarno mi je žao da odlazi.
HVALA KAPETANE NA SVEMU!! =D>
I kako kaže Perez, nećemo se rastati sa "zbogom" nego sa "doviđenja" jer za Raula će uvijek biti mjesto tamo gdje on mora biti - u Real Madridu. Još će njega pamtiti i u upravi Reala. Ja ga za nekoliko godina vidim i na samom čelu kluba.
Avatar
luka_kimi
Moderator
Moderator
Postovi: 2456
Pridružen/a: 24 ožu 2009, 19:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi
Lokacija: Zagreb

Re: Strani nogomet

Post Postao/la luka_kimi »

Scuderia je napisao/la:
Ferrari-BiH je napisao/la:@Scud
Bojis se da se ne ponovi prijateljska sa Dortmundom od prosle godine? :biggrin:
Hehehehe, ma ne bojim se. Samo meni to nece nista pokazati. Pobjedi li Bayern ili Real. Pravo stanje stvari cemo saznati kada se susretnu u LP. (a to nikako da dodje..... zadnji puta 2002. :? :|

Ne znam samo, kakvo je stanje sto se tice izvlacenja?
Da li je Real u prvom bubnju ili je ostao u drugom?
Nisu li igrali 2006. ili 2007.? :biggrin:
slika
I don't know driving in another way which isn't risky. Each one has to improve himself. Each driver has its limit. My limit is a little bit further than other's. Kimi Raikkonen... :)
F1-Champ
Početnik
Početnik
Postovi: 174
Pridružen/a: 23 ožu 2008, 23:38
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari-MSC
Lokacija: ZGB

Re: Strani nogomet

Post Postao/la F1-Champ »

Nikad nisam za nikog navijao u bundesligi ( jedino sam nekada navijao protiv bayerna :D) odsad se zna za koga se navija :D
Još uvijek nemogu prežalit to što je otišao... znam da je to dobro za klub, a i za njega ali jednostavno ga nemogu zamislit igdje nego na bernabeuu :(
Mada navajam za real vec skoro 15 godina nikada nisam kupio niciji dres nego njegov... kad god su dovodili igrace zvijezde kao sto su Figo, Zidane,Beckham,Ronaldo.. ja sam samo noviju verziju njegove legendarne 7-ice uzimao :(
Želim m usvu sreću i da dokaze kakva je velicina i u Schalkeu...
A o Bayernovim dresovima jedino sta mogu rec je da nakon onih koje su imali pred kraj prosle sezone apsolutni dres izgleda dobro i lijepo... dugo nisam vidio toliko ruzan dres ko njihov tadasnji :D
slikaslika
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Schumy.d »

Jedna zanimljivost:
Ukupan dug španjolskih nogometnih prvoligaša iznosi čak 3.52 milijardi eura pri čemu Barcelona duguje 442 milijuna eura, objavio je Jose Maria Gay, profesor sa sveučilišta Barcelona.

U odnosu na prošlu sezonu dug klubova iz Primere se povećao za 300 milijuna eura. Završni račun katalonskog kluba samo za sezonu 2009/10 pokazuje 77 milijuna eura minusa, što se ne slaže s podacima bivšeg vodstva prema kojem je ostvaren profit od 11 milijuna eura.

Prema sezonskom završnom računu prihodi Barcelone su 408.9 milijuna eura, a rashodi 477,9 milijuna. Bivši predsjednik Joan Laporta malo je 'ušminkao' brojke prikazavši pozitivan saldo - točnije 445.5 milijuna eura prihoda i 429 milijuna rashoda.

"Sjajni sportski rezultati koje postiže Barcelona nisu u skladu s ekonomskim stanjem kluba," kazao je Barcin dopredsjednik Javier Faus. Nakon Laportina odlaska novo vodstvo kluba je priznalo da se klub nalazi u financijskim problemima zbog čega je podignut kredit od 150 milijuna eura.

Prošle sezone Real Madrid i Numancia su bili jedini klubovi koji su ostvarili operativni profit, a zanimljiv je podatak kako 85 posto dugova svih klubova dolazi zbog visokih plaća igrača, pa tako Valencia, Sevilla, Atletico Madrid... troše više na plaće nego što zarađuju.

Izvor: nogometni magazin
A bitno da se priča samo o Realovim zaduženjima, kreditima, dugovima itd. itd. ;)
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: Strani nogomet

Post Postao/la Scuderia »

Khedira u Realu za 14 milijuna eura
KLIK


Novi stoperski par u FCB-u : Breno, Badstuber
slika
Avatar
luka_kimi
Moderator
Moderator
Postovi: 2456
Pridružen/a: 24 ožu 2009, 19:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi
Lokacija: Zagreb

Re: Strani nogomet

Post Postao/la luka_kimi »

Scuderia je napisao/la:Khedira u Realu za 14 milijuna eura
KLIK


Novi stoperski par u FCB-u : Breno, Badstuber
=D> =D> =D>

Odličan posao!
slika
I don't know driving in another way which isn't risky. Each one has to improve himself. Each driver has its limit. My limit is a little bit further than other's. Kimi Raikkonen... :)
Odgovori