GSE sports pub - Liga Prvaka kladara

Rasprave o sportovima koji nemaju veze s auto-moto utrkama

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73,luka_kimi

Odgovori
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: GSE sports pub - Liga Prvaka kladara

Post Postao/la Scuderia »

@Schumy

Koje su minimalne konfiguracije za PES i Fifu ?
slika
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: GSE sports pub - Liga Prvaka kladara

Post Postao/la Schumy.d »

PES:
Windows XP SP3, Vista SP2, 7
Intel Pentium IV 2.4GHz or equivalent processor
1GB RAM
DirectX 9.0c compatible video card. 128MB Pixel Shader 3.0 (NVIDIA GeForce 6600 or AMD ATI Radeon x1300 video card)

FIFA:
Intel CPU - Core 2 Duo E6600 2.4GHz
AMD CPU - Athlon 64 X2 Dual Core 5600+
Nvidia GFX Card - GeForce 7800 GS GD GFX hardware score: 4 Login to compare your GFX Card
ATI GFX Card - Radeon HD 6620G
RAM (Memory) - 2 GB
Hard disk space - 6 GB
Direct X - 9

Iz osobnog iskustva ti kažem da PES radi i na ovoj konfiguraciji:
Procesor 1.4 Dual Core
RAM 2 GB

Ako imaš slabiji komp, instaliraj si PES... meni radi odlično bez trzanja ikakvih, doduše na najslabijoj grafici, ali to me nimalo ne smeta jer ionako ne patim da se sunčeva svjetlost mora reflektirati od kopački dok igram. :D
A i na najslabijoj grafici je igra jako dobra grafički.
Fifa ima puno grafičkih detalja i mislim da troši puno više resursa i grafička ti mora bit dobra baš zbog te hrpe detalja. Meni trza dok igram i usporava.

Tako da ako ti je komp slabiji:
PES :thumbup:
FIFA :thumbdown:
Avatar
ivan mesar
Postovi: 109
Pridružen/a: 04 vel 2011, 12:10
Ja sam: Vozač
Navijam za: ferrari
Lokacija: cirkvena

Re: GSE sports pub - Liga Prvaka kladara

Post Postao/la ivan mesar »

E Scuderia samo da te ispravim nije 4 kolo nego 3 kolo Lige Prvaka #-o
slika
slika
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: GSE sports pub - Liga Prvaka kladara

Post Postao/la Scuderia »

Hvala, ispravljeno. :)
slika
Avatar
Toon
Veteran
Veteran
Postovi: 2892
Pridružen/a: 06 ožu 2008, 19:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: mclaren
Lokacija: poso kuća birtija

Re: GSE sports pub - Liga Prvaka kladara

Post Postao/la Toon »

Počeo se igrati FM 2012...prvi dojmovi su sasvim zadovoljavajući...napredak od zadnjeg izdanja je vidljiv no tako je sa svakom igrom u ovom serijalu...dosta novih mogučnosti i poboljšanja (bar na prvi pogled)...sve se bojim da će opet biti puno teških buđenja rano ujutro...
"Damn it, Steven, we're men. It's our god-given right to watch sports and smut."
"Oh mighty one in the heavens who created the mountains, the seas and beer ..."
"I'm married to a woman named ... something!"
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: GSE sports pub - Liga Prvaka kladara

Post Postao/la Scuderia »

Toon je napisao/la:Počeo se igrati FM 2012...prvi dojmovi su sasvim zadovoljavajući...napredak od zadnjeg izdanja je vidljiv no tako je sa svakom igrom u ovom serijalu...dosta novih mogučnosti i poboljšanja (bar na prvi pogled)...sve se bojim da će opet biti puno teških buđenja rano ujutro...
I ja sam poceo igrati novi FM, jedina mala zamjerka su duga ucitavanja.
slika
Avatar
luka_kimi
Moderator
Moderator
Postovi: 2456
Pridružen/a: 24 ožu 2009, 19:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi
Lokacija: Zagreb

Re: GSE sports pub - Liga Prvaka kladara

Post Postao/la luka_kimi »

Obavezno link molim. ;)
slika
I don't know driving in another way which isn't risky. Each one has to improve himself. Each driver has its limit. My limit is a little bit further than other's. Kimi Raikkonen... :)
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: GSE sports pub - Liga Prvaka kladara

Post Postao/la Scuderia »

luka_kimi je napisao/la:Obavezno link molim. ;)
Imas pp, ako sta " zapne " zovi. ;)


EDIT.
Gdje ste manageri, kako vam ide? :)
Evo ja krenuo sa "svojima" ( Bayern ), trenutno je zimska stanka, rezultati su sljedeci....

U ligi, bjezim HSV-u 8 bodova (48-40)
Imam samo jedan poraz, i to bas od HSV-a #-o
Sto se tice njemackog kupa, ispali su i BvB, Leverkusen, Werder ( koji je jako los). Jedini iz prve lige koji mi mogu ugroziti pohod ka toj tituli su Koln, Stuttgart i Hoffenheim, Freiburg. Ostatak je iz druge lige.

Sto se tice LP-a. Morao sam krenuti iz Play offa. Tamo sam izvukao danski OB. 4-0 u gostima i 2-0 kod kuce i eto me u LP. :)

U grupi sam imao sljedece protivnike: Lille, Napoli, Valencia.
Ja zavrsio prvi, sa 5 pobjeda i 1 remijem ( Lille) U knockout fazi ceka me grcki Olympiakos. Prvu igram u Grckoj, sto je jako dobro.

Sto se tice formacije, ona je sljedeca....
4-2-3-1

Neuer-Lahm-Badstuber-Breno-Boateng-BS31-Kroos-Ribery-Muller-Robben-Gomez


Evo sada sam doveo Di Mariu na posudbu, scout mi javlja da bacim oko na njega, ja vidio on stavljen na posudbu, i eto ga.... :D
slika
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: GSE sports pub - Liga Prvaka kladara

Post Postao/la Schumy.d »

Ne igram to... neda mi se :biggrin:

Trenutno se mučim sa PES-om :lol:
Avatar
Toon
Veteran
Veteran
Postovi: 2892
Pridružen/a: 06 ožu 2008, 19:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: mclaren
Lokacija: poso kuća birtija

Re: GSE sports pub - Liga Prvaka kladara

Post Postao/la Toon »

Scuderia je napisao/la:
EDIT.
Gdje ste manageri, kako vam ide? :)
...eh, ide, ide pa stane :D - engleska nema zimsku stanku no isto sam u prvom mjesecu...za sada zadovoljan samom igrom i nekim poboljšanjima u njoj...primjetio sam da redovito moram mijenjati taktiku ako želim nešto izvući iz određenih utakmica...najčešće sam na klasičnoj 4-4-2 taktici (sa dva krila) ili 4-5-1 dok treću taktiku 4-4-1-1 slabije koristim - "otkrio sam jedan trik" a to je da dan dva prije nekakve bitne utakmice kao taktiku za utakmicu stavim onu trenutno treću - do sada mi je to redovito uspjevalo polučiti nekakav rezultat (izuzev protiv giganta) - bod ili tri ovisi...nažalost neke stvari u vezi samih transfera se nisu baš promijenile pa sam u zimskom prijelaznom roku morao posegnuti za isprobanim "trikom" kad nemaš baš love a trebaju ti igrači - sve se kupuje na rate (30-42) -a neke kojih se želiš riješiti ne možeš dati ni badava...no u svakom slučaju ima korisnih novina poput timskih sastanaka i pojedinačnog obračanja svakoj linij a i scouting (i igrački i slijedećeg protivnika) je znatno napredovao pa se lakše pripremati za nadolazeća iskušenja...nekako se ipak ne mogu oteti dojmu da je lakše nego ranije doći do rezultata...prije sam morao puno više "orati i kopati" da bih ubrao barem mrvice...trenutno sam 5-6 u ligi no tu se ionako nićemu ne nadam već sam sve karte bacio na kupove gdje pokušavam sa prvotimcima doći do kraja i tako izboriti europu (možda se onda gazda smiluje pa da neku paru)...
"Damn it, Steven, we're men. It's our god-given right to watch sports and smut."
"Oh mighty one in the heavens who created the mountains, the seas and beer ..."
"I'm married to a woman named ... something!"
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: GSE sports pub - Liga Prvaka kladara

Post Postao/la Scuderia »

Toon je napisao/la:
...eh, ide, ide pa stane :D - engleska nema zimsku stanku no isto sam u prvom mjesecu...za sada zadovoljan samom igrom i nekim poboljšanjima u njoj...primjetio sam da redovito moram mijenjati taktiku ako želim nešto izvući iz određenih utakmica...najčešće sam na klasičnoj 4-4-2 taktici (sa dva krila) ili 4-5-1 dok treću taktiku 4-4-1-1 slabije koristim - "otkrio sam jedan trik" a to je da dan dva prije nekakve bitne utakmice kao taktiku za utakmicu stavim onu trenutno treću - do sada mi je to redovito uspjevalo polučiti nekakav rezultat (izuzev protiv giganta) - bod ili tri ovisi...nažalost neke stvari u vezi samih transfera se nisu baš promijenile pa sam u zimskom prijelaznom roku morao posegnuti za isprobanim "trikom" kad nemaš baš love a trebaju ti igrači - sve se kupuje na rate (30-42) -a neke kojih se želiš riješiti ne možeš dati ni badava...no u svakom slučaju ima korisnih novina poput timskih sastanaka i pojedinačnog obračanja svakoj linij a i scouting (i igrački i slijedećeg protivnika) je znatno napredovao pa se lakše pripremati za nadolazeća iskušenja...nekako se ipak ne mogu oteti dojmu da je lakše nego ranije doći do rezultata...prije sam morao puno više "orati i kopati" da bih ubrao barem mrvice...trenutno sam 5-6 u ligi no tu se ionako nićemu ne nadam već sam sve karte bacio na kupove gdje pokušavam sa prvotimcima doći do kraja i tako izboriti europu (možda se onda gazda smiluje pa da neku paru)...
Kakav ti je mladi pogon? Probaj ulagati u mladi pogon, sigurno moraju izaci 2-3 igraca koja ce biti dobra za prvu momcad.
Recimo ja se fokusiram na mlade igrace iz "svoje" skole, nikoga nisam kupio, samo sam posudio Di Mariu (platio Realu 2.6 M€), koji ce se nakon posudbe vratiti u Real, iduce sezone ne mislim nikoga dovesti, jer smatram da mi je kadar dobar.

Puno rotiram, tako da svi igraci dobiju priliku.

PS. Eto, sedam kola prije kraja, ja sam osigurao naslov i dalje marsiram naprijed, u LP sam uspio pobjediti Grke, prvu sam izgubio tamo 1-0 ( :<< ), na Allianz Areni pobjedio 3-0 ( nisam im dao disati :D ) Iduci protivnik, Real. :)
slika
Avatar
Toon
Veteran
Veteran
Postovi: 2892
Pridružen/a: 06 ožu 2008, 19:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: mclaren
Lokacija: poso kuća birtija

Re: GSE sports pub - Liga Prvaka kladara

Post Postao/la Toon »

Scuderia je napisao/la: Kakav ti je mladi pogon? Probaj ulagati u mladi pogon, sigurno moraju izaci 2-3 igraca koja ce biti dobra za prvu momcad.
Recimo ja se fokusiram na mlade igrace iz "svoje" skole, nikoga nisam kupio, samo sam posudio Di Mariu (platio Realu 2.6 M€), koji ce se nakon posudbe vratiti u Real, iduce sezone ne mislim nikoga dovesti, jer smatram da mi je kadar dobar. )
...prekaljeni sam ja vuk u toj igri :) znam sve te "trikove"...lako tebi sa gigantom igrati :D i osvojiti ligu (šala naravno)...skautiram po francuskoj i lovim jeftine i dobre igrače a ionako ću vjerojatno nakon par sezona kad do kraja "snimim" igru početi igrati sa nekim klubom iz druge ili treće engleske lige i pokušati ga dovesti u elitu - to su izazovi koje volim...
"Damn it, Steven, we're men. It's our god-given right to watch sports and smut."
"Oh mighty one in the heavens who created the mountains, the seas and beer ..."
"I'm married to a woman named ... something!"
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: GSE sports pub - Liga Prvaka kladara

Post Postao/la Scuderia »

Toon je napisao/la:
...prekaljeni sam ja vuk u toj igri :) znam sve te "trikove"...lako tebi sa gigantom igrati :D i osvojiti ligu (šala naravno)...skautiram po francuskoj i lovim jeftine i dobre igrače a ionako ću vjerojatno nakon par sezona kad do kraja "snimim" igru početi igrati sa nekim klubom iz druge ili treće engleske lige i pokušati ga dovesti u elitu - to su izazovi koje volim...
Heh, ma ja svaki manager krenem sa "svojima", pa onda sa slabijim. :D
Ne znam samo koga da sada izaberem, kada mi dosadi sa Bayernom.

Hnl mozda? :-k
Zagreb,Split,Rijeka,Hajduk?

To bi bio pravi izazov.

Ili mozda neki francuski klub iz 3 lige?

Imas kakav prijedlog? :D

PS. Ako nekoga zanima, prosao sam Real u LP. ( :D )
Prva utakmica 0-0 ( Madrid ), druga je bila prava drama ( kako za koga :D ). Real je vec u trecoj minuti poveo pogotkom "E"zila, i odmah su se povukli. Do poluvremena sam uspio poravnati rezultat, i do 83 min sam trebao cekati da igraci probiju Realov bunker. 83.minuta, Robben za 2-1. Trebao mi je jos jedan gol, bacam sve u napad, nemam sta izgubiti. Tri minute sudacke nadoknade. Lagano se spremam za oprostaj od LP-a, kada Ribery u 93. minuti prolazi lijevom stranom, i odlicnom asistencijom pronalazi Mullera, koji zabija za 3-1.
:biggrin:
slika
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: GSE sports pub - Liga Prvaka kladara

Post Postao/la Schumy.d »

Scuderia je napisao/la: PS. Ako nekoga zanima, prosao sam Real u LP. ( :D )
Prva utakmica 0-0 ( Madrid ), druga je bila prava drama ( kako za koga :D ). Real je vec u trecoj minuti poveo pogotkom "E"zila, i odmah su se povukli. Do poluvremena sam uspio poravnati rezultat, i do 83 min sam trebao cekati da igraci probiju Realov bunker. 83.minuta, Robben za 2-1. Trebao mi je jos jedan gol, bacam sve u napad, nemam sta izgubiti. Tri minute sudacke nadoknade. Lagano se spremam za oprostaj od LP-a, kada Ribery u 93. minuti prolazi lijevom stranom, i odlicnom asistencijom pronalazi Mullera, koji zabija za 3-1.
:biggrin:
Ajd priznaj, iz kojeg puta? :lol:

Taj manager ništa ne valja onda... Kakav je to Real koji igra bunker!? #-o :biggrin:
Ako netko ne zna igrati bunker, onda je to Real.
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: GSE sports pub - Liga Prvaka kladara

Post Postao/la Scuderia »

Schumy.d je napisao/la: Ajd priznaj, iz kojeg puta? :lol:

Taj manager ništa ne valja onda... Kakav je to Real koji igra bunker!? #-o :biggrin:
Ako netko ne zna igrati bunker, onda je to Real.
:biggrin: Iz prve.
:|
Da sam htio varati, mogao sam lijepo napraviti "sejv " kada sam igrao protiv njih u Madridu. ;)
Ribery je bio fulao penal tamo, tj. Iker mu ga je obranio, a Neuer bio na razini zadatka ( igrac utakmice, neces mi vjerovati)
U Madridu sam imao ukupno 19 udaraca prema Ikeru, 6 direktna-ostatak nikakav.

I po posjedu lopte bili su bolji, ali nisu uspjeli zabiti.

Sta da ti kazem, na Allianz Areni, jos ne znam za poraz. ;)
Sve stvar taktike i stvar team-talka prije utakmice. ;)

Da sam zbilja htio varati, ne bi si dopustio poraz u prvenstvu od Mainza 3-1. ;)

A sto se tice managera, zaigraj pa vidi. :biggrin: :zaba: :biggrin:
slika
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: GSE sports pub - Liga Prvaka kladara

Post Postao/la Schumy.d »

Ma šalim se. :D

Al kad Real igra bunker, onda su nešto tvorci igre gadno zahebali. :lol:
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: GSE sports pub - Liga Prvaka kladara

Post Postao/la Scuderia »

Schumy.d je napisao/la:Ma šalim se. :D

Al kad Real igra bunker, onda su nešto tvorci igre gadno zahebali. :lol:
Tko zna, mozda su u tvornici svi navijaci Barcelone, pa su to zato napravili :biggrin:
sala, Barcelonini navijaci, sala. ;)

Eto, iduci na redu je Chelsea, bojim se da ce gostovanje biti kobno za mene. Zasto?
Robben nece igrati zbog kartona, Badstuber i BS31 su ozlijedjeni, pa cu biti prisiljen Robbenovo mjesto prepustiti Pranjicu. Jer zamjenu za Robbena nemam. Mogu staviti Mullera, ali onda moram nekoga staviti na njegovu poziciju, a nemam bas ofenzivaca na izvoz ( jos ne )

-----------------------------Olic-------------------------

-----------Ribery---------Muller-------------Pranjic
----------------------Kroos--------Gustavo
--Lahm---Van Buyten----Breno------Boateng---
-------------------------Neuer----

PS. Trener Chelsea je van Gaal. :biggrin: Onaj dobio otkaz :biggrin:
slika
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: GSE sports pub - Liga Prvaka kladara

Post Postao/la Schumy.d »

Gdje ti je super Mario? :shock:
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: GSE sports pub - Liga Prvaka kladara

Post Postao/la Scuderia »

Kada sam krenuo igrati, Super Mario je bio u prvoj. Ne znam ni sam sta mu bi, svako malo je dobio crvene kartone. Bio sam ga stavio na hladjenje.

Naravno, i Gomez je zabijao ( kada se Olic ozlijedi, ili kada istog stedim za vazan susret)

Olic
30 utakmica (ukupno) - 20 golova

Gomez
27 utakmica (ukupno) - 15 golova

Olic mi je prioritet, jer trci kao "lud", a to mi je bitno kada krecem u kontre.
slika
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: GSE sports pub - Liga Prvaka kladara

Post Postao/la Schumy.d »

Joj, morat ću i to instalirati :biggrin:

Sad me taj Real muči, moram mu vratiti reputaciju. :lol:
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: GSE sports pub - Liga Prvaka kladara

Post Postao/la Scuderia »

:D
Hah, ne znam kako igraju u ligi, zaboravio sam je staviti. =D> #-o

EDIT.

Sta reci za ovo?

slika
:roll: :<< :zid:
slika
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: GSE sports pub - Liga Prvaka kladara

Post Postao/la Schumy.d »

Jel bio kakav penal u 95. za Barcu? :lol:
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: GSE sports pub - Liga Prvaka kladara

Post Postao/la Scuderia »

:D

Nije, Messi je u 86 minuti nekako uspio zabiti :roll:

Aplicirao sam da treninram Spanjolsku U-23, dobio sam odbijenicu, Guardiolu su izabrali. :doubt:
slika
Avatar
luka_kimi
Moderator
Moderator
Postovi: 2456
Pridružen/a: 24 ožu 2009, 19:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi
Lokacija: Zagreb

Re: GSE sports pub - Liga Prvaka kladara

Post Postao/la luka_kimi »

Evo, i ja sam se malčice intenzivnije posvetio igranju ovog čuda, i to sa Manchester Cityjem. Odlučio sam se početi sa nekom ekipom koja ima dobar budžet, a koja igra u relativnoj teškoj ligi u kojoj je svaka utakmica borba za pobjedu. Trenutno sam u četvrtoj sezoni.

Cjelokupno dosadašnje igranje obilježilo je ogromna borba sa Unitedom oko prevlasti ne samo u Engleskoj, nego u svijetu, i dosad sam, nažalost, tu borbu gubio. Upravo je United zaslužan što u 3.5 godine vođenja Manchester Cityija imam samo 4 trofeja, i to više manje nevažnih. Ali, idemo redom.

U prvoj sezoni odlučujem se za ulaganje u budućnost dovođenjem dvaju mladića, Edena Hazarda i Maria Gotzea. U prvoj sezoni oni se nažalost i nisu toliko isplatili, pogotovo Mario Gotze od kojega sam puno očekivao. U Premiershipu sam osvojio 2.mjesto sa 5 bodova zaostatka iza Manchester Uniteda. Osvojio sam Liga kup pobjedom u finalu protiv Evertona 3:0, te Community Shield pobjedom na jedanaesterce protiv Uniteda. U Ligi Prvaka ispao sam od Arsenala u četvrtfinalu nakon što sam kao prvoplasirani prošao grupu sa Portom, Valencijom i Trabzonsporom, te nakon što sam u osmini finala izbacio Milan. U FA kupu me izbacio, pogađate, United, rezultatom 3:1.

U drugoj sezoni dovodim najboljeg strijelca Europe, Edinsona Cavanija, što mi je, evo, sad i u četvrtoj sezoni, najveći pogodak što sam ostvario s nekim igračem odkad igram FM. Iako u toj sezoni nisam ništa osvojio, svugdje sam bio izuzetno blizu što mi je bilo jako drago za vidjeti. Prva stvar, ne sjećam se kad sam toliko poludio oko neke igre kao krajem te druge sezone. Situacija je, uoči zadnjeg kola, bila ovakva: 1. Manchester City 87, 2. Manchester United 86. United je igrao u gostima protiv trećeplasiranog Arsenala, dok sam ja igrao protiv, tada već ispalog Newcastlea. United je igrao prije mene i golom Hernandeza pobijedio sa 1:0. Nisam se previše brinuo jer sam mislio da protiv Newcastlea neće biti previše problema. Kako da ne... Evo kretanja rezultata:

1:0 Ba (2.minuta)
2:0 Santon (4.minuta)
3:0 Cabaye (8.minuta)

Tu sam pukao i u 20.minuti vadim Milnera i uvodim Cavanija, koji je bio umoran i kojeg nisam htio riskirati i uvodit ga bezveze. On odmah zabija za 3:1 i tako završava poluvrijeme. Na poluvremenu kazujem igračima "Show mw something else in second half". Svi izgledaju motivirano i krećemo.

3:2 Nasri (47.minuta)
3:3 Gotze (60.minuta)
3:4 Aguero (85.minuta).

Ne moram niti spominjat, kod mene započinje slavlje, bacam stvari po sobi. Sudac pokazuje 3 minute nadoknade. Ja u 7.minuti nadoknade dobijam gol za 4:4, a zabija ga Djemba Ba. Ja gotov. I u Liga Kupu i u FA kupu sam te sezone ispao relativno rano, dok me u LP u četvrtfinalu izbacila Benfica, nakon što sam skupinu prošao kao prvoplasirani u konkurenciji Porta, Celtica i Schalkea, a u četvrtfinalu izbacio Olimpyakos. Od igrača sam doveo još i Sneijdera, Maicona i Lahma, od kojih se jedino Lahm pokazao kao pojačanje, sam ostale prodao jer sam ih se zbog njihovih prevelikih plaća morao rješit.

U trećoj sezoni ponovno ista priča, 3.godinu zaredom završavam 2., ovaj puta sa 7 bodova iza Uniteda. Osvajam FA kup pobjedom protiv Evertona u finalu, nakon što sam izbacio Arsenal, Liverpool i United. U LP ispadam, tko bi rekao, opet u četvrtfinalu, i to opet od Arsenala. Kući sam odigrao 0:0, dok sam u gostima izgubio 1:0 golom Arshavina u 95.minuti. To objašnjava slomljeni hotelski prozor. :biggrin: Do četvrtfinala sam došao prošavši skupinu sa Bayernom (2:2 u gostima i 4:0 kući [hahaha Scud :biggrin: ]), Zenitom (4:0 u gostima i 3:1 kući) i Lechom (5:0 u gostima i 8:1 kući).

Sada sam na polovici četvrte sezone i zbilja mislim da je ovo ta sezona. Osvojio sam Community Shield pobjedom protiv Manchester Uniteda 1:0, u osmini finala LP izvukao sam Villareal, nakon što sam prošao grupu kao prvoplasirani u konkurenciji Real Madrida (dvaput 1:1), Juventusa (6:0 kući i 3:3 u gostima) i Rapid Wiena (7:1 u gostima i 8:0 kući). Ušao sam u finale Liga Kupa u kojem igram protiv Manchester Uniteda, a u FA kupu sam izbacio dosada Arsenal i Liverpool. Cilj mi je da uzmem sve trofeje u sezoni, iako bi me i samo Premiership, u kojem zaostajem samo bod na Manchesterom, jako zadovoljio.

Idealna postava:

slika

I još moram spomenuti Edinsona Super Cavanija koji zabija kao nenormalan. Evo broja njegovih golova odkad igra za mene:

2012/13 - 30 utakmica, 24 gola, 7 asistencija
2013/14 - 33 utakmice, 38 golova, 5 asistencija
2014/15 (sezona koja traje) - 23 utakmice, 18 golova, 6 asistencija

Prestrašan igrač. Isprika na dugom postu. :biggrin: I da, i kod mene je Van Gaal trener Chelsea. :D
slika
I don't know driving in another way which isn't risky. Each one has to improve himself. Each driver has its limit. My limit is a little bit further than other's. Kimi Raikkonen... :)
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: GSE sports pub - Liga Prvaka kladara

Post Postao/la Schumy.d »

Pa ako igraš s ovakvom postavom protiv Uniteda, nije ni čudo da gubiš stalno od njih. :D :P
Odgovori