GSE sports pub - Liga Prvaka kladara

Rasprave o sportovima koji nemaju veze s auto-moto utrkama

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73,luka_kimi

Odgovori
Avatar
luka_kimi
Moderator
Moderator
Postovi: 2456
Pridružen/a: 24 ožu 2009, 19:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi
Lokacija: Zagreb

GSE sports pub - Liga Prvaka kladara

Post Postao/la luka_kimi »

Evo ponovno nova tema... :biggrin: ;)

Dakle, idemo iz početka radi pravila foruma o spamu, nabijanju postova i preglednosti same teme. Stara će tema još neko vrijeme (koji tjedan) ponosno stajati i podsjećati nas na neke od najljepših i najpodlijih šala ikada viđenih na ovom forumu.

I naravno, da ponovim post svoga prethodnika, almeide... (malko izmjenjen) ;) :biggrin:

Osnovna pravila:

- možete za*ebavati Scuderiu zbog Bayerna
- slaviti uspijehe Reala, Dinama, Cibone
- navijači Barcelone i Hajduka nisu poželjni :biggrin:
slika
I don't know driving in another way which isn't risky. Each one has to improve himself. Each driver has its limit. My limit is a little bit further than other's. Kimi Raikkonen... :)
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: GSE sports pub

Post Postao/la Schumy.d »

Danas krenem igrati managera s Dinamom i ne biste vjerovali koga izvučem:
slika

:lol: :lol: slučajnost ili nešto drugo??

P.S.
I u prijateljskoj sam igrao protiv Gyora. Pobijedio 1:0. :D
Avatar
lux007
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 463
Pridružen/a: 19 lis 2008, 11:18
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: GSE sports pub

Post Postao/la lux007 »

je to se i meni dogodilo kad sam kreno s dinamom... mozda nesto automatsko... kasnije izvuko kopenhagen i proso u lp sa 6:5
I ONDA DOBIJEM GRUPU
Man Utd
Juve
A.Madrid
i Ja :(
THERE IS ONE ONLY ONE ONLY ONE ONLY ONE CRISTIANO
ONE ONLY ONE ONLY ONE ONLY ONE RONALDO
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: GSE sports pub

Post Postao/la Scuderia »

Schumy.d je napisao/la:Danas krenem igrati managera s Dinamom i ne biste vjerovali koga izvučem:
[ http://img33.imageshack.us/img33/6049/21512793.jpg ]

:lol: :lol: slučajnost ili nešto drugo??

P.S.
I u prijateljskoj sam igrao protiv Gyora. Pobijedio 1:0. :D
I, jesi prosao Scheriff?
Ili nisi?
:biggrin:

Ja evo upravo krenuo s Rijekom, rezultate stavim navecer.
slika
Avatar
luka_kimi
Moderator
Moderator
Postovi: 2456
Pridružen/a: 24 ožu 2009, 19:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi
Lokacija: Zagreb

Re: GSE sports pub

Post Postao/la luka_kimi »

Koliko vam se dugo skidala igrica?
slika
I don't know driving in another way which isn't risky. Each one has to improve himself. Each driver has its limit. My limit is a little bit further than other's. Kimi Raikkonen... :)
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: GSE sports pub

Post Postao/la Scuderia »

luka_kimi je napisao/la:Koliko vam se dugo skidala igrica?
25-30 min.
slika
Avatar
luka_kimi
Moderator
Moderator
Postovi: 2456
Pridružen/a: 24 ožu 2009, 19:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi
Lokacija: Zagreb

Re: GSE sports pub

Post Postao/la luka_kimi »

Scuderia je napisao/la:
luka_kimi je napisao/la:Koliko vam se dugo skidala igrica?
25-30 min.
WTF? Ja imam estimated time 7h i 22min. Meni nešto ne valja s tim torrentom... :roll:

Svako malo mi javlja neku grešku u stilu "redunancy check". Ne znam u čemu je problem.
slika
I don't know driving in another way which isn't risky. Each one has to improve himself. Each driver has its limit. My limit is a little bit further than other's. Kimi Raikkonen... :)
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: GSE sports pub

Post Postao/la Schumy.d »

Scuderia je napisao/la: I, jesi prosao Scheriff?
Ili nisi?
:biggrin:

Ja evo upravo krenuo s Rijekom, rezultate stavim navecer.
Sad tek idem igrati prvi susret. :D
Javim i ja kako je prošlo.

Malo me je strah... :D
Avatar
Bibi
HNL kladionica velemajstor
HNL kladionica velemajstor
Postovi: 1538
Pridružen/a: 24 srp 2009, 14:31
Ja sam: Vozač
Navijam za: Marc Marquez
Lokacija: Samobor
Kontakt:

Re: GSE sports pub

Post Postao/la Bibi »

Koji je to manager?
Bilo je lijepo dok je trajalo...

24.7.2009-5.5.2013
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: GSE sports pub

Post Postao/la Schumy.d »

Bibi je napisao/la:Koji je to manager?
2010

Evo, ja već sve riješio u prvom susretu :faca:
slika
Avatar
Bibi
HNL kladionica velemajstor
HNL kladionica velemajstor
Postovi: 1538
Pridružen/a: 24 srp 2009, 14:31
Ja sam: Vozač
Navijam za: Marc Marquez
Lokacija: Samobor
Kontakt:

Re: GSE sports pub

Post Postao/la Bibi »

slika

:smijeh:
Bilo je lijepo dok je trajalo...

24.7.2009-5.5.2013
Avatar
wolfman
HNL kladionica super velemajstor
HNL kladionica super velemajstor
Postovi: 933
Pridružen/a: 26 ožu 2010, 21:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: Vettel
Lokacija: Croatian Zagorje, Desinić City

Re: GSE sports pub

Post Postao/la wolfman »

Schumy.d je napisao/la:
Evo, ja već sve riješio u prvom susretu :faca:
[ http://img230.imageshack.us/img230/8536/21512794.jpg ]
Tko ti je ovaj tko je zabio dva gola :?:
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: GSE sports pub

Post Postao/la Schumy.d »

wolfman je napisao/la: Tko ti je ovaj tko je zabio dva gola :?:
Traore, moje novo pojačanje. :D
Odličan igrač, ima visinu, brzinu, udarac. Najbolji napadač u momčadi.

P.S. Doveo sam i Sergia Canalesa. :biggrin:
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: GSE sports pub

Post Postao/la Scuderia »

Avantura s Rijekom (part 1)
CILJEVI
Naslov sve govori.A evo malo da i objasnim zasto bas s Rijekom. Zasitio sam se igranja s velikanima, jer mozes osvojiti odmah sve, sada sam se odlucio Rijeku. Put do slave, bit ce tezak, jer, tu je Dinamo, Hajduk, a uleti tu i tamo koji „padobranac“. Bit ce tesko.... Sto se tice Europe, Rijeka krece vrlo rano, vec u drugoj kvalifikacijskoj rundi, prvu prepreku bi trebali proci, ostalo sve ovisi o zdrijebu i Bozijoj sreci. Cilj mi je u HNL uci medju TOP 3, te po mogucnosti osvojiti HR kup.

TRANSFERI
Sto se tice transfera.... Ove godine, nema nikakvih pojacanja, budget od samo 20.000€ to ne dopusta, no tko zna, mozda s vremenom, i financije budu bolje. Oslanjam se na igrace koje imam, najvise nade u ovoj sezoni polazem u Alena Pamica. Njegov brat je na posudbi u Karlovcu, tako kad on dodje, pojacat ce jos vise vezni red.

PRIJATELJSKE UTAKMICE:

Rezultati prijateljskih utakmica
18.6 - Junak (CRO) 1-7 Rijeka
28.6 –Krizevci 0-5 Rijeka
30.6 – Panthrakikos 0-1 Rijeka
10.7 – Rijeka 1-1Bordeaux (prijateljski kup, Bordeaux na kraju pobjedjuje) -> 4:5 11m
11.7 – Rijeka 4-1 Panonios ( prijateljski kup)


Gotovo je s prijateljskim utakmicama. Kao sto se moze primijetiti, niti jedan poraz u regularnom vremenu, uspio sam cak remizirati s velikanom Bordeaux-om. Na kraju, eto izgubio na jedanaesterce, Krizman je prvi pucao, i odmah fulao, kod Francuza su svi pogadjali.
Nakon ovih prijateljskih utakmica, odlucio sam se za sastav, tko ce igrati u prvoj momcadi, i kako....
To izgleda ovako:

---------------------------------------Krizman---------------------------Djalovic--------------------------------------
-------------- Fernandez--------------------------------------------------------------------------Strok-----------
-----------------------------------Pamic------------------------------------Landeka------------------------------------
-----------------Tadejevic--------------Budicin---------------------Cagalj-------------------------Lazarevski---
----------------------------------------------------------Radman---------------------------------------------------------------

EUROPA
Rezultati i komentari:

Rijeka 5 - 0 Gandzasar ( Pamic, Budicin 2X, Djalovic, Krizman)
Dugo se lomio Gandzasar, protivnik iz Armenije, tek u drugom poluvremenu, preciznije u 61.min je pao prvi gol; zasluzena pobjeda nad Armenskim predstavnikom. Gosti su se cijelo vrijeme branili. Uzvrat bi trebao biti puka formalnost.

Gandzasar 0 - 3 Rijeka ( Matko, Mahorovic, Pamic)
Rijeka je prosla prvu prepreku, pobjedivsi predstavnika iz Armenije s ukupnim rezultatom 8:0 . Sto se tice uzvrata, zbilja je bila puka formalnost. Domacini se branili, no Blitzkrieg taktika je upalila, i u prvih trinaest minuta je bilo vec 0-2 za Hrvatskog predstavnika. Krizman i Djalovic dobili postedu, napad su prevodili Matko-Mahorovoic, koji su ujedno zabili prva dva gola. Posao je zavrsio Alen Pamic u 64.min zabivsi za konacnih 0-3.

Sljedeci protivnik Rijeci bit ce AaB predstavnik iz Danske koji je pobjedio predstavnika Latvije Dinaburg s ukupnim rezultatom 4:0

nastavak slijedi....
slika
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: GSE sports pub

Post Postao/la Schumy.d »

Evo i moje priče:

Uzeo sam Dinamo i započeo sezonu s njim.
CILJEVI:
Kao ciljeve sam si postavio osvajanje prvenstva i ulazak u Europsku ligu.

TRANSFERI:
Ni Dinamo nije imao neki budžet ne znam kakav. Tek 4 milijuna, dovoljno da se dovedu 2-3 prosječna igrača. Dugo sam tražio igrače. Čak sam bio i u utrci za Gutijem i Campbellom, ali naravno, ne zanima ih HNL. :lol:
Prvo pojačanje sam pronašao u Cluju. Napadač Lacita Traore, 18 godina i zasad sam zadovoljan s njim. Platio sam ga 1,5 milijun. Nakon toga sam krenuo u lov na Ibričića ili Sharbinija, ali Hajduk ih nije dao ispod 2 i 2,7 milijuna pa sam odustao. Poslao sam Papadopulosa na posudbu (woohoo :D ). Onda sam htio dovesti Juanfrana iz Real Castille i Jeffrona iz Barcelone B, ali rasplet isti kao i sa Gutijem. Preostalo mi je još malo vremena da dovedem jednog ili 2 veznjaka jer nisam htio igrati sa Antom Tomićem u veznoj liniji.
Poslao sam ponudu za Sergia Canalesa u Racing. Nakon mene, ponudu za njega je poslao i Liverpool i već sam pomislio da mi je i taj transfer prošao. Onda sam se okrenuo Perišiću, ali me odbio. I onda, idući dan, Canales odbio Liverpool zbog mojeg Dinama i sad je kod mene. Cijena: 1 milijun. :D

SASTAV:
Butina - Ibanez, Bišćan, Lovren(Kovač), Etto - Sammir, Calello, Canales - Morales - Mandžukić, Traore
Imam dosta problema sa ozlijedama: Cufre (4 mjeseca) i Badelj (5 mjeseci), a uz njih mi je Kovač bio više kod doktora nego na terenu pa sam morao čak i krpati stoperske linije u Europi sa Vrdoljakom.

EUROPSKI USPJEH:
Ostvareno i više od očekivanja. Dinamo igra Ligu Prvaka!!! :D
Pobijeđeni su redom Sheriff, Stabaek i najtvrđi orah Olympiacos. Sad sam u skupini sa Barcelonom, AZ-om i Celticom. Teška grupa, ali idem po 3. mjesto u skupini i nastavku u EL.
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: GSE sports pub

Post Postao/la Scuderia »

Schumy.d je napisao/la: Odličan igrač, ima visinu, brzinu, udarac. Najbolji napadač u momčadi.

P.S. Doveo sam i Sergia Canalesa. :biggrin:
Znas li mozda postoji li ikakvo rijesenje problema, kada se pojavi ova poruka u FM-u
“The Save Game Could Not Be Loaded”
Samo mi nemoj reci, da nema. :( :(
slika
Avatar
Bibi
HNL kladionica velemajstor
HNL kladionica velemajstor
Postovi: 1538
Pridružen/a: 24 srp 2009, 14:31
Ja sam: Vozač
Navijam za: Marc Marquez
Lokacija: Samobor
Kontakt:

Re: GSE sports pub

Post Postao/la Bibi »

Jel ti se mozda dogodio kakav error dok si sejvao? Bilo kakav.
Bilo je lijepo dok je trajalo...

24.7.2009-5.5.2013
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: GSE sports pub

Post Postao/la Scuderia »

Bibi je napisao/la:Jel ti se mozda dogodio kakav error dok si sejvao? Bilo kakav.
Dok sam radio u Excelu nesto (FM je bio upaljen, bio je u fazi save-a), "zaledio" se komp (cekao sam barem 10 min), restartirao sam ga, upalio FM, i pojavila mi se ova poruka.
slika
Avatar
Bibi
HNL kladionica velemajstor
HNL kladionica velemajstor
Postovi: 1538
Pridružen/a: 24 srp 2009, 14:31
Ja sam: Vozač
Navijam za: Marc Marquez
Lokacija: Samobor
Kontakt:

Re: GSE sports pub

Post Postao/la Bibi »

Nista mozes se pozdravit :(
To se i meni prije dogadalo da mi se komp "zamrzne"usred sejvanja i nisam vise mogao loudat igricu.Zato kad igram menager imam samo to upaljenu(iskljucio sam i torente,antivirus,msn,sve moguce...)
Bilo je lijepo dok je trajalo...

24.7.2009-5.5.2013
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: GSE sports pub

Post Postao/la Scuderia »

Bibi je napisao/la:Nista mozes se pozdravit :(
To se i meni prije dogadalo da mi se komp "zamrzne"usred sejvanja i nisam vise mogao loudat igricu.Zato kad igram menager imam samo to upaljenu(iskljucio sam i torente,antivirus,msn,sve moguce...)
:( :( ne mogu vjerovati....

S Rijekom sam taman dosao u Europu, prosao sam AaB prva tekma 2:4 pobjeda u gostima, drugu sam izgubio 2:3 no bilo je dovoljno za prolaz.
Kasnije izvukao Litex, prvu igrao u gostima bilo 1:1, drugu sam dobio u 89.min rezultatom 2:1

Ni u HNl-u nije bilo lose, u prve tri tekme 2-0-1 mi bio score.....Pobjeda protiv Karlovca, Medjimurja, poraz od Zagreba.,


i onda mi se desi ovo...:cry: :(
slika
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: GSE sports pub

Post Postao/la Schumy.d »

SEZONA ZAVRŠENA :D
Uspjesi: osvojena HNL i HR kup

Evo, završio ja sa sezonom prije par sati. Dojam? Nije loše, osvojio sam prvenstvo sa 5 bodova viška ispred Osijeka (koji je odlično odigrao prvenstvo). Osvojio sam i kup hrvatske (finale s Cibalijom pobijedim na penale).
Nažalost, europski put nije bio ne znam kako uspješan. Bio sam zadnji u grupi sa osvojenih 6 bodova, ali ni tih 6 bodova nije bilo dovoljno za Europsku ligu. :(
Moram priznati da me je umalo ta LP koštala gubitka prvenstva. Dogodilo se da sam izgubio i od Celtica i od AZ-a i onda sam morao još igrati 2 tekme u 2 tjedna sa Barcom (izgubio naravno 3-0 doma i čak 6-0 u gostima). Moral je bio katastrofalan, najboljem igraču je moral bio na good. Tad mi se dogodio i poraz kod kuće od Slavena od čak 5-1 i zauzimao sam 3. mjesto na tablici. Stanje je bilo jako teško (još 1 poraz i 2 remija) i pokušavao sam se izvući na sve načine. I kao spas sezone bila je tekma sa Celticom doma koju sam uspio pobijediti 2-1 i od tada je sve krenulo na bolje.
Transferi? Doveo sam mladog golmana iz Rumunjske Siliviu Lunga Jr. (sića 350 000) i uspio sam dovesti na jedvite jade našeg Perišića iz Club Bruggea. Sezonu sam bazirao na mladim igračima, tako da mi je prosjek godina momčadi tek 23 godine. Dečki su odlično to odigrali. Čak je i Maradona došao gledati Ibaneza za poziv u repku Argentine (a to nije mala stvar, pogotovo u Argentinu iz Dinama).
Prodao sam Cufrea, Carlosa, Chaga i Tomića, a namjeravam se riješiti još Slepičke i Sivonjića

Najbolji igrač: Mandžukić (40 nastupa, 28 golova [čak 9 u Europi], 15 asistencija)

Momčad: Lung Jr - Ibanez, Lovren, Barbarić, Tomečak - Sammir, Calello, Canales(Badelj) - Morales(Perišić) - Mandžukić, Kramarić
Avatar
Dani
Legenda
Legenda
Postovi: 5675
Pridružen/a: 28 svi 2007, 11:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hamiltona
Lokacija: Zagreb, Maximir

Re: GSE sports pub

Post Postao/la Dani »

Pa dobro "d" imaš li ti kojeg Hrvata u ekipi? Ovako na prvi pogled mi izgleda kao sastav Južne Amerike.
Biti drugi znači biti prvi među gubitnicima. Ayrton Senna.

slika
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: GSE sports pub

Post Postao/la Schumy.d »

Dani je napisao/la:Pa dobro "d" imaš li ti kojeg Hrvata u ekipi? Ovako na prvi pogled mi izgleda kao sastav Južne Amerike.
Pa kako ne? :)
Barbarić, Lovren, Tomečak, Mandžukić, Kramarić, Badelj, Perišić, Sammir ( :D )...
Pa ima ih dosta.

Teško je dovesti nekog Hrvata (koji je malo bolji igrač), inače bih.
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: GSE sports pub

Post Postao/la Scuderia »

Maidenovci, ste nabavili novi album?

:)

Kak vam se cini?
slika
Avatar
Toon
Veteran
Veteran
Postovi: 2892
Pridružen/a: 06 ožu 2008, 19:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: mclaren
Lokacija: poso kuća birtija

Re: GSE sports pub

Post Postao/la Toon »

Scuderia je napisao/la:Maidenovci, ste nabavili novi album?

:)

Kak vam se cini?
...nismo još :( ...tek slijedeći tjedan...a tebi???
"Damn it, Steven, we're men. It's our god-given right to watch sports and smut."
"Oh mighty one in the heavens who created the mountains, the seas and beer ..."
"I'm married to a woman named ... something!"
Odgovori