GSE sports pub - Liga Prvaka kladara

Rasprave o sportovima koji nemaju veze s auto-moto utrkama

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73,luka_kimi

Odgovori
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Re: GSE sports pub - Liga Prvaka kladara

Post Postao/la schuey »

Schumy.d je napisao/la:Jbg dečki, petak je ipak... :) ;)
bar si mogao bolji izgovor naći :D
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: GSE sports pub - Liga Prvaka kladara

Post Postao/la Schumy.d »

schuey je napisao/la: bar si mogao bolji izgovor naći :D
A čuj, mene niste još pobijedili tako da... :p
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Re: GSE sports pub - Liga Prvaka kladara

Post Postao/la schuey »

Schumy.d je napisao/la:
schuey je napisao/la: bar si mogao bolji izgovor naći :D
A čuj, mene niste još pobijedili tako da... :p
zato se skrivaš,ko zmija noge :badgrin:
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: GSE sports pub - Liga Prvaka kladara

Post Postao/la Schumy.d »

schuey je napisao/la: zato se skrivaš,ko zmija noge :badgrin:
:utjeha: :utjeha: :jezik:
Da...
Chuck Norris
Veteran
Veteran
Postovi: 3539
Pridružen/a: 16 ožu 2009, 14:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso

Re: GSE sports pub - Liga Prvaka kladara

Post Postao/la Chuck Norris »

Ima li sad ko za belu
...put u raj nije posut ružama...
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Re: GSE sports pub - Liga Prvaka kladara

Post Postao/la schuey »

Chuck Norris je napisao/la:Ima li sad ko za belu
ja se tebe bojim :biggrin:
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: GSE sports pub - Liga Prvaka kladara

Post Postao/la Scuderia »

Vidim, ponuda za LP je kad ikad postavljena, nema sta... :roll: :roll:
slika
Avatar
luka_kimi
Moderator
Moderator
Postovi: 2456
Pridružen/a: 24 ožu 2009, 19:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi
Lokacija: Zagreb

Re: GSE sports pub - Liga Prvaka kladara

Post Postao/la luka_kimi »

Scuderia je napisao/la:Vidim, ponuda za LP je kad ikad postavljena, nema sta... :roll: :roll:
Da se malo ogledaš oko sebe vidio bi da nisi ti jedini kojeg nema doma ili je prezaposlen da bude na forumu... ;)

Meni je jako žao zbog toga, ali trenutno nisam u mogućnosti da pregledam sve nove postove na forumu, a kamoli da radim tablice. Iskupit ću se u neko dogledno vrijeme kada ja budem slobodan, a ti zaposlen. ;)
slika
I don't know driving in another way which isn't risky. Each one has to improve himself. Each driver has its limit. My limit is a little bit further than other's. Kimi Raikkonen... :)
Avatar
Krscho
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1160
Pridružen/a: 31 kol 2008, 08:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1HR TMNF Team

Re: GSE sports pub - Liga Prvaka kladara

Post Postao/la Krscho »

razočaran kaj kasno otvoreno tako, ja sam za bajkot ovog kola, cjel dan u zagrebu bez pristupa netu, not cool decki
Avatar
luka_kimi
Moderator
Moderator
Postovi: 2456
Pridružen/a: 24 ožu 2009, 19:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi
Lokacija: Zagreb

Re: GSE sports pub - Liga Prvaka kladara

Post Postao/la luka_kimi »

Krscho je napisao/la:razočaran kaj kasno otvoreno tako, ja sam za bajkot ovog kola, cjel dan u zagrebu bez pristupa netu, not cool decki
Eventualno poništiti rezultate prvog dana i računati samo sutrašnje. ;)

Isprika dečki, al´ eto, tako je ispalo. ;)
slika
I don't know driving in another way which isn't risky. Each one has to improve himself. Each driver has its limit. My limit is a little bit further than other's. Kimi Raikkonen... :)
Avatar
Krscho
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1160
Pridružen/a: 31 kol 2008, 08:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1HR TMNF Team

Re: GSE sports pub - Liga Prvaka kladara

Post Postao/la Krscho »

ja bojkotiram do daljnega, uz dva voditelja da niste mogli barem 2 tjedna prije staviti, alo pa nije svaki tjedan liga prvaka, imali vremena ko u priči, ne uvažavamo isprike

TRAŽIM PONIŠTENJE OVOGA KOLA I POZIVAM SE NA PRAVILO


5) Namjenska tema za svako pojedinačno kolo otvara se nakon objave službenih rezultata prethodnog kola i zatvaranja teme istoga. Nakon što se tema prehodnog kola zatvori, otvara se nova namjenska tema za iduće kolo.


Čista malverizacija, nije ucinjeno po pravilu
Avatar
luka_kimi
Moderator
Moderator
Postovi: 2456
Pridružen/a: 24 ožu 2009, 19:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi
Lokacija: Zagreb

Re: GSE sports pub - Liga Prvaka kladara

Post Postao/la luka_kimi »

Joj, Krscho, ajde ne pretjeruj. Čemu poništavati cijelo kolo ako se mogu poništiti samo parovi današnjih utakmica? Tada svi krećemo od nule i svi imamo jednake šanse, samo će broj bodova biti manji. ;)

EDIT: Na kraju krajeva, odluku bih prepustio Scuderiji. Moj je prijedlog napisan gore, što on odluči, tako će biti, ja se slažem s njime, i potrudit ćemo se da se ova situacija ne ponovi (ja sigurno). ;)
slika
I don't know driving in another way which isn't risky. Each one has to improve himself. Each driver has its limit. My limit is a little bit further than other's. Kimi Raikkonen... :)
Avatar
Krscho
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1160
Pridružen/a: 31 kol 2008, 08:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1HR TMNF Team

Re: GSE sports pub - Liga Prvaka kladara

Post Postao/la Krscho »

Nije ovo samo s Liga Prvaka, ista stvar za HNL kršite pravila, il uvedite reda il nađite nekoga ko će uvesti reda, postali ste ove kladioničarske sezone uzasno traljavi
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: GSE sports pub - Liga Prvaka kladara

Post Postao/la Scuderia »

Ja sam luki jos u cetvrtak naglasio da me nece biti pet dana jer idem na put. Ako mi ne vjerujes, rado cu postat SS tog pp-a.
Navedi mi molim te, koja to pravila u HNL-u krsim? ( dakle, govorim u svoje ime, ne u lukino)

Greske u racunu se mogu desit jer je sve stvar brzopletosti. Zato i postoji rok zaljenja. Trudim se da rezultati dodju poslje odigrane tekme ili u kasnovecernjim satima ako sam odsutan, tj. na cugi s ekipom.

Ja se zbilja ne sjecam, kada je u kladionici bilo ikad nekakvih " nereda " ili nesto slicno toga tipa? :roll:

Traljavi?

Zbog cega?
slika
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Re: GSE sports pub - Liga Prvaka kladara

Post Postao/la schuey »

Krscho je napisao/la:Nije ovo samo s Liga Prvaka, ista stvar za HNL kršite pravila, il uvedite reda il nađite nekoga ko će uvesti reda, postali ste ove kladioničarske sezone uzasno traljavi

Ovako,moram stati u obranu kolege Scuderije iz nekoliko razloga;
1.) On vodi,imaš pravo na žalbu kako i piše,imašpravo ne igrati ali NEMAŠ pravo reći njemu da je traljav,ja tebi nisam to govorio kada ti je podforum bio ubij Bože,i maknuo sam se i ne petljam se,tako da ako ti se ne sviđa,nadam se da češ imati dovoljno smisla i razuma ne praviti njima ono što je tebi smetalo kada su tebi govorili
2.) Nije prvi puta da se protiviš nekome ili nečemu,dok uvijek si imao punu potporu u svojim projektima i uvijek češ imati
3.)Ja osobno ama baš nikakvog razloga ne vidim takvom ponašanju i pozovanju na bojkot,niti on/i pozivaju na bojkot tvoje ljude niti ti nemoj njegove
4.)Hočeš da ti sada nađem 78 stvari gdje ti i tvoji kršite pravila u podforumu TMNF pa pobannam malo i taj dio kad sam već čistku počeo raditi,mogu i tamo,pravila su jednaka za sve!!!
5.) Bez uvrede,zaista nije osobno,no mislim da pretjeruješ,uvijek pometi ispred svoga praga pa onda idi bojkotirati drugo,dečki skupljaju malu skupinu vrijednih i aktivnih članova koji ne postaju samo ovdje nego po cijelom forumu i daju sve od sebe,nisu za bezveze moderatori i nisu za bezveze trud uložili,nemoj im pokrvariti to
6.)Moderator si samo za TMNF i osobno da nije chat,opalio bih ti opomenu,traljavo je uvreda,traljavog ako češ imaš prepun tvoj podforum pa nitko ne nabija,ja pratim koliko god mogu i greška ako si i dogodi,ispričaju se
7.)Molim te nemoj provocirati kao moderator i pokazivati takvo nepoštovanje prema sukolegi
8.)NAdam se da razumiješ i da ovo neće eskalirati,osobno,da si meni to rekao završio bi sa bannom i zabranom igranja ikakve društvene igre u mojoj organizaciji (da te podsjetim,ovaj drugi dio i jesi imao kod mene)
9.)Ajde smirite strasti,pa ovo je igrica,u protivnom idem čistiti sve,ako mogu za sebe tražitiopomenu mogu i bannati druge moderatore i ne moderatore
10.)Nadam se iskreno da se ovo neće ponoviti i da ste svi shvatili poantu,jebemu sve kad ja moram javno pisati po svim forumima da pazite,i iako je tolerancija ovdje malo veća,ne znači da si dopuštate ama baš svašta ;)


hvala lijepo na razumijevanju,ali ovakvi postovi semoraju maknuti,ja se trudim u jednom dijelu ispraviti sve gluparije i svađe a da bi u drugom iz ničega nastalo nekaj i to od ljudi od kojih nesmije.

zahvaljujem,nadam se da razumijete,svi moderatori ako imate odgovor postajte u Back roomu,svi koji niste moderatori NE PETLJAJTE SE;OVO JE OGLEDNI POST I O OVOJ TEMI SE NEĆE RAZGOVARATI,samo može jedino i isključivo voditelj izjaviti na ovu temu mišljenje,odluku ili što god već bilo...
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Avatar
Krscho
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1160
Pridružen/a: 31 kol 2008, 08:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1HR TMNF Team

Re: GSE sports pub - Liga Prvaka kladara

Post Postao/la Krscho »

Scuderia je napisao/la:Ja sam luki jos u cetvrtak naglasio da me nece biti pet dana jer idem na put. Ako mi ne vjerujes, rado cu postat SS tog pp-a.
Navedi mi molim te, koja to pravila u HNL-u krsim? ( dakle, govorim u svoje ime, ne u lukino)

Greske u racunu se mogu desit jer je sve stvar brzopletosti. Zato i postoji rok zaljenja. Trudim se da rezultati dodju poslje odigrane tekme ili u kasnovecernjim satima ako sam odsutan, tj. na cugi s ekipom.

Ja se zbilja ne sjecam, kada je u kladionici bilo ikad nekakvih " nereda " ili nesto slicno toga tipa? :roll:

Traljavi?

Zbog cega?


Pa krenimo redom, prvo greške na računu ne gledam jer to priznam da se dešavaju, stvar je u sljedećem,i ne samo HNL kladionica:

5) Namjenska tema za svako pojedinačno kolo otvara se nakon objave službenih rezultata prethodnog kola i zatvaranja teme istoga. Nakon što se tema prehodnog kola zatvori, otvara se nova namjenska tema za iduće kolo.

-> redovito u zadnji čas otvarate teme kad samo oni koji mogu icjelo ali bas cijelo virjeme biti na netu imaju najbolju sansu postati, ko ovo danas, otvoreno 4h prije prve utakmice, šta je fakat premalo vremena gledajuci Ligu Prvaka da nije bilo 2 tjedna utakmica i mali vremena ko u prici

9) Sudionici kladionice parove imaju pravo ispunjavati do najkasnije 30 minuta prije početka utakmice. Svi listići postani nakon toga smatraju se nevažećima

-> par slučajeva prekršeno i ne sankcionirano pravilo

15) Pravila, jasno, nisu konačna. Pošto ovo organiziramo prvi put nismo sigurni da smo sva pravila dodali na listu. Voditelji kladionice zadržavaju pravo da u datom momentu promijene određena pravila.

-> znači ako ne paše mijenjate kak vam volja ergo koji smisao pravila lol :S



To od pravila koja se se kršila bez snakcija i to par puta, ovo gledam i za HNL i za Ligu prvaka sta je slucaj danas jer ste debelo prekasno stavili namjensku temu...

Šta se tiče schueya:
1.) On vodi,imaš pravo na žalbu kako i piše,imašpravo ne igrati ali NEMAŠ pravo reći njemu da je traljav,ja tebi nisam to govorio kada ti je podforum bio ubij Bože,i maknuo sam se i ne petljam se,tako da ako ti se ne sviđa,nadam se da češ imati dovoljno smisla i razuma ne praviti njima ono što je tebi smetalo kada su tebi govorili
Traljav u smislu da dvojca ljudi nemogu staviti jednu temu do zadnjeg trena, dvoje, ne jedan, nego dvoje, vec je luka_kimi iskazo da velim traljavost time sta nemre 5 minuta odvojiti, sceriji se ispricavam jer ovo izgleda sve pada na dusu Luka_kimije

Nikad nije bio ubij bože tak da, neznam kaj briješ, ja ne napadam forum kaj rade nego pravila i sistem igre, cas posla d aidem forum napadat, zabrijo malo
2.) Nije prvi puta da se protiviš nekome ili nečemu,dok uvijek si imao punu potporu u svojim projektima i uvijek češ imati
Nabroji?
3.)Ja osobno ama baš nikakvog razloga ne vidim takvom ponašanju i pozovanju na bojkot,niti on/i pozivaju na bojkot tvoje ljude niti ti nemoj njegove
krivo se izrazil onda, mislio bojkot ovoga kola da nitko ne dobi bodove ne bojkot ljudi na igru lol
4.)Hočeš da ti sada nađem 78 stvari gdje ti i tvoji kršite pravila u podforumu TMNF pa pobannam malo i taj dio kad sam već čistku počeo raditi,mogu i tamo,pravila su jednaka za sve!!!
Može i 100 stvari, popiši mi ih ko sto ovo popiso pa mozemo pricati dalje, ali vidi vraga nisi mod tamo ko i u hrpu drugih foruma/podforuma, na par jesi, hm mozda ti ljudi ne vjeruju u tvoju prosudbu jer nesto radis krivo, si se zapito zakaj te makli ili se sam mako nije mi bilo jasno bas? .... jer nisi globalni mod
5.) Bez uvrede,zaista nije osobno,no mislim da pretjeruješ,uvijek pometi ispred svoga praga pa onda idi bojkotirati drugo,dečki skupljaju malu skupinu vrijednih i aktivnih članova koji ne postaju samo ovdje nego po cijelom forumu i daju sve od sebe,nisu za bezveze moderatori i nisu za bezveze trud uložili,nemoj im pokrvariti to
Pogledaj točku 3 mog odgovora
6.)Moderator si samo za TMNF i osobno da nije chat,opalio bih ti opomenu,traljavo je uvreda,traljavog ako češ imaš prepun tvoj podforum pa nitko ne nabija,ja pratim koliko god mogu i greška ako si i dogodi,ispričaju se
nedaj boze da sam napiso nekaj gore od traljavog, sta je sljedece, rijecnik uvreda kaj smijemo govoriti? Mozda bi ga trebo napraviti
7.)Molim te nemoj provocirati kao moderator i pokazivati takvo nepoštovanje prema sukolegi
suzdrzat cu se odgovaranja na ovo, jer je kasno kad ovo pisem xD
8.)NAdam se da razumiješ i da ovo neće eskalirati,osobno,da si meni to rekao završio bi sa bannom i zabranom igranja ikakve društvene igre u mojoj organizaciji (da te podsjetim,ovaj drugi dio i jesi imao kod mene)
good old times :D
9.)Ajde smirite strasti,pa ovo je igrica,u protivnom idem čistiti sve,ako mogu za sebe tražitiopomenu mogu i bannati druge moderatore i ne moderatore
10.)Nadam se iskreno da se ovo neće ponoviti i da ste svi shvatili poantu,jebemu sve kad ja moram javno pisati po svim forumima da pazite,i iako je tolerancija ovdje malo veća,ne znači da si dopuštate ama baš svašta

falili mi tvoji postevi srce
Avatar
schuey
Počasni član
Počasni član
Postovi: 5088
Pridružen/a: 12 ožu 2007, 11:34
Ja sam: Vozač
Navijam za: odlazak Montezemola
Lokacija: Kud Koji Mili Moji!!!
Kontakt:

Re: GSE sports pub - Liga Prvaka kladara

Post Postao/la schuey »

vrijeđanje članova,komentiranje autora posta,izazivanje svađe i sve to u moderatorskom obliku =====>bann 7 dana


schuey
Ukoliko ste bannani,opomenuti ili Vam je post izbrisan,prekršili ste (najmanje) jedno od ovih pravila ponašanja!
Avatar
lux007
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 463
Pridružen/a: 19 lis 2008, 11:18
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: GSE sports pub - Liga Prvaka kladara

Post Postao/la lux007 »

Zasto ja 0 bodova? :O :O :O
:D
THERE IS ONE ONLY ONE ONLY ONE ONLY ONE CRISTIANO
ONE ONLY ONE ONLY ONE ONLY ONE RONALDO
Avatar
lux007
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 463
Pridružen/a: 19 lis 2008, 11:18
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: GSE sports pub - Liga Prvaka kladara

Post Postao/la lux007 »

JOJJJJJJJJ
Sparta Prag primi gol u zadnjoj minuti

PA GDJE TO IMA -.-
THERE IS ONE ONLY ONE ONLY ONE ONLY ONE CRISTIANO
ONE ONLY ONE ONLY ONE ONLY ONE RONALDO
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: GSE sports pub - Liga Prvaka kladara

Post Postao/la Scuderia »

Sinoc bio na koncertu, i sta da kazem nego : LEGENDARNO :klanjanje: :klanjanje:
Zbilja ne znam, tko im moze parirati od Rock bendova, zbilja ne znam.

Sejo Sexon = :klanjanje:
slika
Chuck Norris
Veteran
Veteran
Postovi: 3539
Pridružen/a: 16 ožu 2009, 14:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso

Re: GSE sports pub - Liga Prvaka kladara

Post Postao/la Chuck Norris »

Je li nema ponude za večerašnje utakmice ili je ja ne mogu pronaći?
...put u raj nije posut ružama...
Avatar
luka_kimi
Moderator
Moderator
Postovi: 2456
Pridružen/a: 24 ožu 2009, 19:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi
Lokacija: Zagreb

Re: GSE sports pub - Liga Prvaka kladara

Post Postao/la luka_kimi »

Pas mater, zaboravio sam. #-o #-o #-o

Najdublja isprika, od tolikih obaveza koje imam jednostavno ne stignem misliti o svemu. Sutra rano ujutro bit će postavljena ponuda, pa ćete postati samo za sutra. ;)

Još jednom isprika, isključivo moja krivica. ;)
slika
I don't know driving in another way which isn't risky. Each one has to improve himself. Each driver has its limit. My limit is a little bit further than other's. Kimi Raikkonen... :)
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: GSE sports pub - Liga Prvaka kladara

Post Postao/la F1NAC »

Panj! ! :D nema frke jedno kolo više manje :d
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
Toon
Veteran
Veteran
Postovi: 2892
Pridružen/a: 06 ožu 2008, 19:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: mclaren
Lokacija: poso kuća birtija

Re: GSE sports pub - Liga Prvaka kladara

Post Postao/la Toon »

luka_kimi je napisao/la:Pas mater, zaboravio sam. #-o #-o #-o

Najdublja isprika, od tolikih obaveza koje imam jednostavno ne stignem misliti o svemu. Sutra rano ujutro bit će postavljena ponuda, pa ćete postati samo za sutra. ;)

Još jednom isprika, isključivo moja krivica. ;)
možda je prijedlog glup no dodaš osam parova uefa europske lige od četvrtka pa tako izniveliraš ovo od danas (znam da nije liga prvaka no u nedostatku boljeg)
...događa se i najboljima pa kako neće tebi :D ...
"Damn it, Steven, we're men. It's our god-given right to watch sports and smut."
"Oh mighty one in the heavens who created the mountains, the seas and beer ..."
"I'm married to a woman named ... something!"
Avatar
luka_kimi
Moderator
Moderator
Postovi: 2456
Pridružen/a: 24 ožu 2009, 19:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi
Lokacija: Zagreb

Re: GSE sports pub - Liga Prvaka kladara

Post Postao/la luka_kimi »

Toon Army je napisao/la:
luka_kimi je napisao/la:Pas mater, zaboravio sam. #-o #-o #-o

Najdublja isprika, od tolikih obaveza koje imam jednostavno ne stignem misliti o svemu. Sutra rano ujutro bit će postavljena ponuda, pa ćete postati samo za sutra. ;)

Još jednom isprika, isključivo moja krivica. ;)
možda je prijedlog glup no dodaš osam parova uefa europske lige od četvrtka pa tako izniveliraš ovo od danas (znam da nije liga prvaka no u nedostatku boljeg)
...događa se i najboljima pa kako neće tebi :D ...
Nije ti loša ideja... Mogao bih to napravit. Dodat ću osam parova EL. Napravit ću skupine A, B, D i G, čisto da bude zanimljivije kladiti se na naše predstavnike. :biggrin:
slika
I don't know driving in another way which isn't risky. Each one has to improve himself. Each driver has its limit. My limit is a little bit further than other's. Kimi Raikkonen... :)
Odgovori