GSE sports pub - Liga Prvaka kladara

Rasprave o sportovima koji nemaju veze s auto-moto utrkama

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73,luka_kimi

Odgovori
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: GSE sports pub

Post Postao/la Scuderia »

Toon Army je napisao/la: ...nismo još :( ...tek slijedeći tjedan...a tebi???
(Kao sto sam i prije rekao,) Album ima 10 pjesama, najkraca traje 4:29 min ( The Alchemist), najduza traje cak 11:29 min (When the wind blows)
Za prvo preslusanje, mogu reci, nije los, trebat ce jos malo vremena da dam konacnu ocjenu, jer sam ga tek jucer nabavio.

Imas na youtube-u ljudi su postavili sve pjesme, mogu se poslustai. ;)

EDIT. Moj favorit je pjesma " Coming home " . Rijeci pjesme, odlicne, pjesma nije "teska", nije spora, nije ni prebrza, bas za uzivanje.
slika
Zmago_Ferrari
Početnik
Početnik
Postovi: 258
Pridružen/a: 13 vel 2009, 14:52
Ja sam: Vozač
Navijam za: puno postova

Re: GSE sports pub

Post Postao/la Zmago_Ferrari »

Scuderia je napisao/la:
Toon Army je napisao/la: ...nismo još :( ...tek slijedeći tjedan...a tebi???
(Kao sto sam i prije rekao,) Album ima 10 pjesama, najkraca traje 4:29 min ( The Alchemist), najduza traje cak 11:29 min (When the wind blows)
Za prvo preslusanje, mogu reci, nije los, trebat ce jos malo vremena da dam konacnu ocjenu, jer sam ga tek jucer nabavio.

Imas na youtube-u ljudi su postavili sve pjesme, mogu se poslustai. ;)

EDIT. Moj favorit je pjesma " Coming home " . Rijeci pjesme, odlicne, pjesma nije "teska", nije spora, nije ni prebrza, bas za uzivanje.
Evo ja ga slusam vec 6-7 dana, skinuo sam ga prije nego sto je dosao u bilo koji cd shop u svijetu. :D
I s obzirom da nitko od nas Maidenovaca ne ocekuje kvalitetu ili originalnost 80-ih, ja sam odusevljen albumom. Ocekivao sam puno gore pjesme...
Album je stvarno kvalitetan, iako je progresivniji kao i AMOLAD od ostalih, meni se jako svidja. Sve pjesme su mi dobre, a i meni je najbolja "Coming home", najlaske ulazi u uho...
Uglavnom ovo su Maideni, ovo je kvaliteta iako smo mi skeptici mozda ocekivali nesto drukcije. Pravi Maidenovac ce svakako uzivati u svakoj pjesmi...
Od ostalih pjesama meni se najvise isticu epovi "When the wild wind blows" i "The man who would be king" te singl "El dorado". Ostale pjesme su mi takodjer kvalitetne, ali ne u rangu s ovima. Uglavnom, to su Maideni. Mene su zadovoljili, iako bi naslov albuma i prve pjesme trebao znaciti da im je ovo posljednji album, Harris je izjavio da oni misle jos dugo svirati. Vidjet cemo, samo neka zavrse karijeru u stilu i koncertom sljedece godine u zagrebackoj Areni. :D
slika

slika
Avatar
Ferrari-BiH
Veteran
Veteran
Postovi: 3300
Pridružen/a: 27 ruj 2008, 00:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Tešanj

Re: GSE sports pub

Post Postao/la Ferrari-BiH »

Dobar dobar....ma odlican... jos cekam da Metallica izbaci nesto kako treba pa da imam sta slusato :D
¡oʞɐdoɐu ǝɾ ǝʌs ˙oןıq ǝɾ oʇs oɐʞ ǝɾıu ǝsıʌ ɐʇsıu
Avatar
luka_kimi
Moderator
Moderator
Postovi: 2456
Pridružen/a: 24 ožu 2009, 19:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi
Lokacija: Zagreb

Re: GSE sports pub

Post Postao/la luka_kimi »

Evo, i moja maleknost je smogla snage instalirati FM 2010, sa velikim zakašnjenjem doduše, ali ipak je tu. Prvi dojmovi... Igra dobra, 3D sustav funkcionira odlično. Jako je puno detalja, kao na primjer, da se meni dade na izbor kolike će dimenzije terena biti, itd.

Krenuo sam s Dinamom odigravši nekoliko prijateljskih utakmica. U svim tim utakmicama ostvarena je pobjeda, a najviše se ističe pobjeda nad PSV-om, 1:0.

Nakon prijatljeljskih utakmica shvatio sam na kojim sam pozicijama tanak, te na kojim se pozicijama mogu osnažiti. Tako sam doveo Vidu iz Osijeka za 600.000 eura, te Antu Rukavinu Panathinaikosa za 2,5 milijuna eura.

S obzirom na okolnosti navedene gore, sezona mi je krenula u prilično lijepom raspoloženju. U HNL-u sam odigrao tri utakmice, od te tri pobijedio sam u dvije te ostvario jedan remi. Pobijeđen je Inter u Zaprešiću sa 3:1, te Šibenik u Maksimiru sa 1:0, prekrasnim golom Ante Rukavine. Remizirao sam, nećete vjerovati, sa Croatijom iz Sesveta, i to u Maksimiru, 0:0. To mi je najfrustrirajuća utakmica odkad igram FM serijal. Dva promašena penala (Morales i Sammir), četiri prečke, dvije stative i bezbroj sitacija jedan na jedan sa glomanom, ali lopta nije htjela unutra.

U Europi je krenulo i još ide sjajno. U prvom pretkolu pobijeđen je Hibernains ukupnim rezultatom 11:0. U Maksimiru je bilo 8:0 (hat-trick Mandžukića), dok je tamo ostvarena sigurna pobjeda 3:0.
U sljdećoj rundi naletio sam na BATE Borisov, koji je lagano izbačen sa po dvije pobjede od 3:0. Posebno se ističe napadački dvojac Mandžukić - Rukavina. Sada sam došao do zadnje playoff runde, gdje igram protiv danskog Kobenhavna, za kojeg nisam siguran da li ima dovoljno kvalitete da se uopće približi prolasku, ali otom potom.

Ovako izgleda moj sastav, u 4-4-2 sustavu:

Butina, Vida - Bišćan - Cufre - Ibanez, Tomečak - Badelj - Sammir - Morales, Mandžukić - Rukavina.

Sutra izvještaj o završenoj sezoni. :biggrin:
slika
I don't know driving in another way which isn't risky. Each one has to improve himself. Each driver has its limit. My limit is a little bit further than other's. Kimi Raikkonen... :)
Avatar
lux007
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 463
Pridružen/a: 19 lis 2008, 11:18
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: GSE sports pub

Post Postao/la lux007 »

Moze se proci Kopenhagen ja sam ih proso s Dinamo :D
THERE IS ONE ONLY ONE ONLY ONE ONLY ONE CRISTIANO
ONE ONLY ONE ONLY ONE ONLY ONE RONALDO
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: GSE sports pub

Post Postao/la Schumy.d »

Može se, ali je nezgodan. Kod mene je u 2 sezone pobjeđivao velikane, a u LP je čak bio prvi u skupini.
Ako ne loadiraš, puno sreće. Mene je Rosenborg malo namučio (2 slična kluba), ali prolaz je tu.
Iako, mislim da je čak bolje ući u Europsku ligu jer je Dinamo u LP poprilično slab i možete proći samo ako dobijete "lakšu" skupinu (bez Barce, Manchestera, Arsenala, Reala itd).
Avatar
luka_kimi
Moderator
Moderator
Postovi: 2456
Pridružen/a: 24 ožu 2009, 19:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi
Lokacija: Zagreb

Re: GSE sports pub

Post Postao/la luka_kimi »

Da, bolje je ući u EL, ali ja trenutno gradim sastav koji će dugoročno vladati HNL-om, te uspješno igrati u Europi, a za to mi je potreban novac kojega ću dobiti igranjem u LP. ;) Nikada ja prvu sezonu ne shvaćam ozbiljno. :D :biggrin:

Nego, imate li mi preporučiti nekog mladog igrača, a da nije Traore (oteo mi ga Lazio :x )?
slika
I don't know driving in another way which isn't risky. Each one has to improve himself. Each driver has its limit. My limit is a little bit further than other's. Kimi Raikkonen... :)
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: GSE sports pub

Post Postao/la Schumy.d »

luka_kimi je napisao/la:Da, bolje je ući u EL, ali ja trenutno gradim sastav koji će dugoročno vladati HNL-om, te uspješno igrati u Europi, a za to mi je potreban novac kojega ću dobiti igranjem u LP. ;) Nikada ja prvu sezonu ne shvaćam ozbiljno. :D :biggrin:
Eh... vidi se da nemaš iskustva. :D
Neće ti puno pomoći taj novac kojeg dobiješ u LP. Dobio sam i ja dosta novaca u LP, a na početku iduće sezone mi je transfer budžet bio 1,2 milijuna. :doubt: Ti dobiveni novci ne idu u transfere.
Avatar
luka_kimi
Moderator
Moderator
Postovi: 2456
Pridružen/a: 24 ožu 2009, 19:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi
Lokacija: Zagreb

Re: GSE sports pub

Post Postao/la luka_kimi »

Schumy.d je napisao/la:
luka_kimi je napisao/la:Da, bolje je ući u EL, ali ja trenutno gradim sastav koji će dugoročno vladati HNL-om, te uspješno igrati u Europi, a za to mi je potreban novac kojega ću dobiti igranjem u LP. ;) Nikada ja prvu sezonu ne shvaćam ozbiljno. :D :biggrin:
Eh... vidi se da nemaš iskustva. :D
Neće ti puno pomoći taj novac kojeg dobiješ u LP. Dobio sam i ja dosta novaca u LP, a na početku iduće sezone mi je transfer budžet bio 1,2 milijuna. :doubt: Ti dobiveni novci ne idu u transfere.
:(

E mogu se jebat onda... :(

Kobenhavn je izbačen. :biggrin: Prvo pobjeda u gostima od 2:1, dva gola fantastičnog Ante Rukavine, a zatim i poraz u Maksimiru 0:1, gdje sam strahovito nezadovoljan i igrom i realizacijom, koja se sada pretvara u moj glavni problem. Ušao sam u Ligu Prvaka, i to u skupinu sa Barcelonom, AZ-om i Wolfsburgom. Vrlo je vjerojatno ispadanje, ali učinit ćemo sve što je u našoj moći da se probijemo barem do 3. mjesta u skupini. :biggrin:

U međuvremenu je u HNL-u pobijeđen Zadar u Stanovima rezultatom 4:1. ;)
slika
I don't know driving in another way which isn't risky. Each one has to improve himself. Each driver has its limit. My limit is a little bit further than other's. Kimi Raikkonen... :)
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: GSE sports pub

Post Postao/la F1NAC »

meni se napokon iznormalizirala prokleta veza (tcom) mogo bi to skinut :D
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
luka_kimi
Moderator
Moderator
Postovi: 2456
Pridružen/a: 24 ožu 2009, 19:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi
Lokacija: Zagreb

Re: GSE sports pub

Post Postao/la luka_kimi »

Kakva sezona!!!

Nakon sjajnog početka opisanog gore, dolazi velika kriza. U Ligi Prvaka sam u šest utakmica doživio šest poraza, ali niti jedan veći od dva razlike: AZ, porazi 0:1 doma (dobio gol u 92. minuti nakon promašenog penala Moralesa #-o ) i 1:2, zatim Wolfsburg 1:2 doma i 0:1 u gostima, te Barcelona, 3:5 doma (vodio 3:1 na poluvremenu, početkom nastavka Bišćan dobio crveni i onda raspad sistema) i 0:2 u gostima.

Summa sumarum, što se tiče Europe, vrlo sam zadovoljan, prvenstveno utakmicama protiv Barcelone, gdje smo bili bolji u obje utakmice, ali što promašaji, što ogroman postotak realizacije Barcinih igrača, razlog su što nije osvojen niti bod.

E sada dolazi uzbudljivi dio, a tiče se domaćeg prvenstva. Nakon fantastičnog starta, zaredao sam sa remijima, statistika u prvih 14 utakmica bila mi je:

Dinamo 14 5 9 0 27 : 7 24 (nisam siguran za broj zabijenih golova, znam da je bilo između 25 i 30) ;)

Dolazi velika kriza koja počinje porazom od Hajduka u Maksimiru 1:2, nastavlja se porazima protiv Sesveta (!) 1:0 i Rijeke 3:1 te neodlučenim rezultatima protiv Zagreba (protivnik za titulu, vidi dolje) i Varteksa, oba puta 1:1. Kao što Schumy.d reče, moral je bio čista katastrofa. Meni čak nitko nije imao više od good.

I tada, kada sam već mislio otpisati sezonu dolazi veličanstvena gostujuća pobjeda protiv Lokomotive. Čudite se zašto toliko hvalim pobjedu protiv ekipe koja je kasnije ispala? Zato što sam na poluvremenu gubio sa 3:0. :biggrin: Već sam počeo ozbiljno pizditi, te na poluvremenu radim potez, koji je, kasnije se pokazalo, ispao ključan potez sezone - uvođenje Ilije Sivonjića umjesto Marija Mandžukića (kojeg sam odmah poslije utakmice poslao na dvogodišnju posudbu u Zenit ;) ). Ilija Sivonjić zabio je četiri gola, te iznudio jedanaesterac kojeg je Morales pretvorio u peti gol. To je bila 20. utakmica sezone, i u tom trenutku sam pozicioniran kao treći, sa osam bodova zaostatka za Hajdukom, te sedam bodova iza Zagreba.

I tada počinje serija. Redom ostvarujem pobjede (7:0 u Vinkovcima protiv Cibalije), tri kiksa Hajduka i dva kiksa Zagreba (mislim da je Hajduk izgubio dva puta i jednom remizirao, dok je Zagreb dva puta izgubio) bila su mi dovoljna da se prije početka predzadnjeg kola bodovno izjednačim sa Hajdukom te preskočim Zagreb za dva boda. Tada počinje prava dramaturgija.

U zadnja dva kola ja sam morao igrati protiv Istre kod kuće, te sam morao na gostovanje na Poljud, Hajduk je imao Cibaliu u gostima i mene na Poljudu, dok je Zagreb imao doma Međimurje i Istru u gostima. Zagreb u petak uspijeva pobijediti Međumurje te privremeno preuzeti vodstvo na tablici. U subotu, ja pobjeđujem Istru sa 5:1, dok Hajduk golom Anasa u 84. minuti donosi Hajduku pobjedu u Vinkovcima. Prije zadnjeg kola, vodeći je bio Hajduk sa 60 bodova, ja sam bio drugi, također sa 60 bodova, dok je Zagreb na trećem mjestu imao 58 bodova. Hajduk je imao prednost zbog boljih međusobnih susreta do tada. ;)

Tada dolazim u Split. Na konferenciji za tisak toliko sam se naživciral da sam iskoristio opciju "Storm out" jer su mi postavljali glupa pitanja. :biggrin: Zagreb je igrao prije mene te pobjedio Istru, ne znam kojim rezultatom. Počinje tekma na Poljudu. Od samog početka naredio sam napad, tako da sam do kraja prvog poluvremena promašio barem desetak prilika i poluprilika. I onda, u sudačkoj nadoknadi prvo poluvremena, šok. Anas izvodi korner, a Etto se zaletava kao sivonja te zabija autogol. Na poluvremenu im kažem: "I expect nothing less than a win". Negdje sredinom drugog djela Sivonjić zabija za 1:1. Tada Hajduk preuzima konce, moram priznati, te promašuje dvije stopostotne prilike (hvala Ahmad :biggrin: ). Kada sam već misio da je gotovo, da je naslov izgubljen, Ante Rukavina puca sa 25 metara i pogađa rašlje, za konačnu pobjedu od 1:2. Prvenstvo je završilo:

1. Dinamo 63
2. Zagreb 61
3. Hajduk 60

I baš sam bio sretan. Kup sam osvojio pobjedom nad Karlovcem (u četvrtfinalu izbacio Hajduk ukupnim rezultatom 4:0), i to pobjedama 4:0 u Karlovcu, te 2:1 u Maksimiru.

Počela je i nova sezona, napravio sam remont ekipe, prodao Papadopulosa, Slepičku, Carlosa, Butinu, Kovača poslao u mirovinu, Mandžukića na dugu posudbu (za koju sam dobio 2M ;) )... Doveo sam Bojana Vručinu (najbolji strijelac HNL-a), Mateasa Delića iz Slaven Belupa, Antuna Palića iz Sesveta i Zvonka Pamića iz Karlovca/Rijeke.

Sezona je počela domaćim pobjedama u HNL-u protiv Cibalije (4:0), Karlovca (4:3), pobjedom protiv Hajduka na Poljudu, 3:2, te remijem u Gradskom Vrtu sa Osijekom, 2:2. U Europi sam izbacio Dinamo iz Tirane, ukupnim rezultatom 4:1, te Ventspilis (koji je izbacio Sheriffa :biggrin: ) ukupnim rezultatom 6:0. Sada u playoffu igram protiv bosanske Slobode.

Moj sastav, u 4-4-2 sustavu, i to u romb obliku sa defenzivnim i ofenzivnim središnjim veznjacima, izgleda ovako:

Lončarić - Etto, Lovren, Bišćan, Ibanez - Callelo - Badelj, Morales - Sammir - Rukavina, Kramarić.

Eto, ja se raspisao, valjda ćete imati volje da pročitate sve. Igrica je pravi gušt, gotovo sam propustio trening u svom novom klubu danas zbog nje. :biggrin:
slika
I don't know driving in another way which isn't risky. Each one has to improve himself. Each driver has its limit. My limit is a little bit further than other's. Kimi Raikkonen... :)
Avatar
luka_kimi
Moderator
Moderator
Postovi: 2456
Pridružen/a: 24 ožu 2009, 19:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi
Lokacija: Zagreb

Re: GSE sports pub

Post Postao/la luka_kimi »

:peace:

slika

Zanimljivost je da niti jednu utakmicu nisam izgubio u gostima. Odigrao 1:1 sa Interom, 2:2 sa Werderom, i dobio Tottenham (trenutno vodeći u Premiershipu) 2:1. :biggrin: :cool:
slika
I don't know driving in another way which isn't risky. Each one has to improve himself. Each driver has its limit. My limit is a little bit further than other's. Kimi Raikkonen... :)
Avatar
Dani
Legenda
Legenda
Postovi: 5675
Pridružen/a: 28 svi 2007, 11:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hamiltona
Lokacija: Zagreb, Maximir

Re: GSE sports pub

Post Postao/la Dani »

Jel to Inter iz Zaprešića?
Zadnja izmjena: Dani, dana/u 25 kol 2010, 12:19, ukupno mijenjano 1 put.
Biti drugi znači biti prvi među gubitnicima. Ayrton Senna.

slika
Avatar
luka_kimi
Moderator
Moderator
Postovi: 2456
Pridružen/a: 24 ožu 2009, 19:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi
Lokacija: Zagreb

Re: GSE sports pub

Post Postao/la luka_kimi »

Dani je napisao/la:Jel to Inter iz Zaprepića?
Ne zajebavaj, znaš ti dobro koji Inter. :biggrin: :biggrin:
slika
I don't know driving in another way which isn't risky. Each one has to improve himself. Each driver has its limit. My limit is a little bit further than other's. Kimi Raikkonen... :)
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: GSE sports pub

Post Postao/la Schumy.d »

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=yN7sSbOe ... r_embedded[/youtube]
:lol: :lol:


EDIT
luka_kimi je napisao/la:umjesto Marija Mandžukića (kojeg sam odmah poslije utakmice poslao na dvogodišnju posudbu u Zenit ;) )

Mandžukića na dugu posudbu (za koju sam dobio 2M ;) )...
Ovo je nedopustivo... ovo ti jedino zamjeram ;) :D
Uvjerljivo najbolji igrač Dinama (uz Moralesa), a ti ga se samo tako riješiš. Ovakvog igrača ne možeš naći za manje od recimo 8 milijuna.
Ja sam nastavio sa svojom 2. sezonom i trenutno sam pred ulaskom u 2. fazu LP, a Mandža ima slijedeći skor: 23 utakmice, 19 golova, 10 asistencija.... prvi strijelac lige za sada, a u Europi ima 10 utakmica, 5 golova i 5 asistencija

Nisi ga se trebao rješavati. 2 M je sića.
Zadnja izmjena: Scuderia, dana/u 08 lis 2010, 11:39, ukupno mijenjano 1 put.
Razlog: Spajanje
Avatar
luka_kimi
Moderator
Moderator
Postovi: 2456
Pridružen/a: 24 ožu 2009, 19:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi
Lokacija: Zagreb

Re: GSE sports pub

Post Postao/la luka_kimi »

Schumy.d je napisao/la:
luka_kimi je napisao/la:umjesto Marija Mandžukića (kojeg sam odmah poslije utakmice poslao na dvogodišnju posudbu u Zenit ;) )

Mandžukića na dugu posudbu (za koju sam dobio 2M ;) )...
Ovo je nedopustivo... ovo ti jedino zamjeram ;) :D
Uvjerljivo najbolji igrač Dinama (uz Moralesa), a ti ga se samo tako riješiš. Ovakvog igrača ne možeš naći za manje od recimo 8 milijuna.
Ja sam nastavio sa svojom 2. sezonom i trenutno sam pred ulaskom u 2. fazu LP, a Mandža ima slijedeći skor: 23 utakmice, 19 golova, 10 asistencija.... prvi strijelac lige za sada, a u Europi ima 10 utakmica, 5 golova i 5 asistencija

Nisi ga se trebao rješavati. 2 M je sića.
Rekoh, poslao sam ga na posudbu, za koju sam dobio 2M. Krajem druge sezone prodao sam ga u Zenit za 16 milijuna eura. :biggrin: =D>

Ne znam, možda će ti biti čudno, ali mi se on nikako ne uklapa u koncepciju igre. Grijeh je ne postaviti Kramarića u igru, a Rukavina mi je dvaput izabran za najboljeg igrača Dinama u protekloj godini od strane navijača. Bezveze bi bilo da čovjek sjedi na klupi, pa sam ga dao na posudbu, da ga mogu vratiti ako zagusti i ako se pokaže da ne mogu bez njega. Štoviše, krenulo mi je sjajno bez njega, pa sam ga mirne duše prodao, i osigurao klubu predivne novce, tako da sada većinu opcija u "Confidence" imam na superb.

Dal ti možda znaš zašto ne mogu produžiti ugovor s Dinamom? Oni su mi ponudili novi ugovor, ali je automatski odbijen. Samo piše ponuda, i ispod "The job offer has been rejected". Bez da se mene išta pita... U čemu je problem?

Završio sam drugu sezonu kao prvak, šesti puta zaredom, sa 11 bodova ispred drugoplasiranog Osjeka. Osvojio sam i kup pobjedivši u finalu Hajduk sa 6:0 (4:0 u Splitu i 2:0 u Zagrebu).

U Europi sam ispao na zbilja tragičan način. Igrao sam protiv Juventusa u osmini finala LP. Kako bolje igram u gostima, tu sam utakmicu označio presudnom, pa sam računao da bi sa remijem kod kuće mogao napasti četvrtfinale. Krenula utakmica u Maksmiru, a ja u 29. minuti gubim 0:3. Nisam se niti okrenuo, a Amauri mi je zafitiljio hat-trick. Do kraja poluvremena golovima Kramarića i Rukavine smanjujem na 2:3, da bi Ilija Sivonjić zabio u 70. minuti za konačnih 3:3. U Torinu utakmica je počela kao utakmica iz snova. Sjajni Kramarić prvo zabija za 1:0, a zatim daje sjajnu loptu mom najboljem igraču Tomečaku, koji zabija za 2:0, kako i poluvrijeme završava. U drugom poluvremenu Juve me pritisnuo, golovima Del Piera i Chiellinija izjednačava na 2:2, da bi u 82. minuti Sivonjić došao u čistu gol šansu, gdje ga Buffon ruši i to je penal. Ja počinjem slaviti, derem se po cijeloj kući, da bi Sammir promašio cijeli gol, i izbacio me iz LP. Šteta.
slika
I don't know driving in another way which isn't risky. Each one has to improve himself. Each driver has its limit. My limit is a little bit further than other's. Kimi Raikkonen... :)
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: GSE sports pub

Post Postao/la Schumy.d »

Ne znam, možda će ti ga kasnije ponuditi. Provjeri si u confidence da li ti vodstvo vjeruje (iako sumnjam da ti ne vjeruju).
Avatar
luka_kimi
Moderator
Moderator
Postovi: 2456
Pridružen/a: 24 ožu 2009, 19:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi
Lokacija: Zagreb

Re: GSE sports pub

Post Postao/la luka_kimi »

Schumy.d je napisao/la:Ne znam, možda će ti ga kasnije ponuditi. Provjeri si u confidence da li ti vodstvo vjeruje (iako sumnjam da ti ne vjeruju).
Ne, ne, velim ti da su mi ga ponudili, ali mi je igra automatski odbila, pa ne znam u čemu je problem. Ugovor mi je istekao, a ja sam i dalje trener... :?

Što se tiče confidence-a, piše mi "Untouchable". :biggrin:
slika
I don't know driving in another way which isn't risky. Each one has to improve himself. Each driver has its limit. My limit is a little bit further than other's. Kimi Raikkonen... :)
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: GSE sports pub

Post Postao/la Schumy.d »

luka_kimi je napisao/la: Ne, ne, velim ti da su mi ga ponudili, ali mi je igra automatski odbila, pa ne znam u čemu je problem. Ugovor mi je istekao, a ja sam i dalje trener... :?

Što se tiče confidence-a, piše mi "Untouchable". :biggrin:
Ponudit će ti ga opet kasnije za par dana vjerojatno. Iako, ja sam potpisao na 3 godine već nakon prve sezone pa nema razloga da ti produžuju.

EDIT:
Opaaaaa!! :biggrin: :biggrin: :biggrin:
slika

Evo zašto se Mandžu ne smije prodavati... :D
slika

Ako me ždrijeb pomazi, možda bih mogao u 1/4 finale.
Avatar
Dani
Legenda
Legenda
Postovi: 5675
Pridružen/a: 28 svi 2007, 11:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hamiltona
Lokacija: Zagreb, Maximir

Re: GSE sports pub

Post Postao/la Dani »

Evo moje formacije

slika

Malo me Manđo muči.
Biti drugi znači biti prvi među gubitnicima. Ayrton Senna.

slika
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: GSE sports pub

Post Postao/la Schumy.d »

Dani je napisao/la:Evo moje formacije

[ http://www.thechesszone.com/images/arti ... _board.gif ]

Malo me Manđo muči.
Prebaci ga na A3, tamo je učinkovitiji. :D :lol:
Avatar
luka_kimi
Moderator
Moderator
Postovi: 2456
Pridružen/a: 24 ožu 2009, 19:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi
Lokacija: Zagreb

Re: GSE sports pub

Post Postao/la luka_kimi »

Ovo se zove dominacija... :biggrin:

slika

U Europskoj Ligi došao sam do ovdje...

slika

...izbacivši ranije Olympiakos (3:3 u gostima, 4:1 u Maksimiru), te Club Brugge (1:2 u Maksimiru, 2:0 u gostima). Dalje od Milana, nažalost, nije išlo. :sad: Iako sam jako jako zadovoljan. :D
slika
I don't know driving in another way which isn't risky. Each one has to improve himself. Each driver has its limit. My limit is a little bit further than other's. Kimi Raikkonen... :)
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: GSE sports pub

Post Postao/la Schumy.d »

luka_kimi je napisao/la:Ovo se zove dominacija... :biggrin:

[ http://img829.imageshack.us/img829/221/tablika.png ]

U Europskoj Ligi došao sam do ovdje...

[ http://img696.imageshack.us/img696/6193/kupuefa.png ]

...izbacivši ranije Olympiakos (3:3 u gostima, 4:1 u Maksimiru), te Club Brugge (1:2 u Maksimiru, 2:0 u gostima). Dalje od Milana, nažalost, nije išlo. :sad: Iako sam jako jako zadovoljan. :D
E, trebaš još malo palente jest. :zaba: :biggrin:

Liga:
slika
S tim da sam zadnjih 5,6 kola odigrao sa B sastavom.

Liga Prvaka:
slika
Izbačen Liverpool u osmini. :D

I naravno, osvojen kup HR
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: GSE sports pub

Post Postao/la Scuderia »

Mogu li vidjeti koliko ste bude "sejvali" igru? :D
slika
Avatar
luka_kimi
Moderator
Moderator
Postovi: 2456
Pridružen/a: 24 ožu 2009, 19:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi
Lokacija: Zagreb

Re: GSE sports pub

Post Postao/la luka_kimi »

Scuderia je napisao/la:Mogu li vidjeti koliko ste bude "sejvali" igru? :D
Ma, meni uopće nije cilj da varam. Puno sam puta sejvao, zato što imam stvarno loša iskustva sa gubljenjem svega što sam postigao (FM 2007 izgubljen dobiven Kup UEFA :( ). Tako da... :biggrin:
slika
I don't know driving in another way which isn't risky. Each one has to improve himself. Each driver has its limit. My limit is a little bit further than other's. Kimi Raikkonen... :)
Odgovori