Formula 1 na regionalnim TV kanalima!

Rasprave o događajima (ne)izravno vezanim uz Formulu 1

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Zaključano
Avatar
homersimpson
Početnik
Početnik
Postovi: 152
Pridružen/a: 19 lip 2007, 19:52

Re: Formula na kraju sezone odlazi s HTV-a

Post Postao/la homersimpson »

race control je napisao/la:Ne samo da je bio na Novoj, vec je tamo bio direktor televizije! (u njenim samim zacecima)
Mislim da o razlozima odlaska nikad nije javno progovorio, ali sjecam se da nije imao prevelike simpatije na toj poziciji, a vjerojatno se i sam htio vratiti u svoj prirodni habitat (sportski program).
U to vrijeme je NovaTV otkupila prava na skijanje, prvi put da je HTV izvsio zbog svoje umišljenosti. Kako su tada Kostelići harali skijalištima Blažičko se dosjetio da zamjeni prava s HRTom tako da im prepusti skijanje ako ovi njemu daju F1 međutim ovima se to nije sviđalo.
Avatar
Ferrari4ever
Test vozač
Test vozač
Postovi: 628
Pridružen/a: 21 lip 2008, 20:07
Ja sam: Vozačica
Navijam za: Ferrari - Massa
Lokacija: DALMACIJA

Re: Formula na kraju sezone odlazi s HTV-a

Post Postao/la Ferrari4ever »

Ma bilo bi glupo da rtl ili nova ne ulete jer bez obzira na cijenu to je praćen događaj ( istina ne kao nogomet , ali to je normalno #-o ) tako da se nadam da neću dogodine gledat f1 na njemačkom jer ga tebe bože ništa ne razumin ... ostaju mi francuzi ( koje za razliku od prethodnih razumin ) a i valjda će nešto aktivirat maxtv ... ma snaći ćemo se ... jedino neznam oćemo li znat gledat utrku bez pametnih komentara i uobičajenih grešaka naših dragih hrt voditelja :biggrin:
... Forza Massa ...
Avatar
Domi
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1381
Pridružen/a: 30 ožu 2009, 23:58
Ja sam: Vozač
Navijam za: Schumacher - Kimi
Lokacija: Zagreb

Re: Formula na kraju sezone odlazi s HTV-a

Post Postao/la Domi »

bolje i takvi voditelji protiv kojih nemam baš ništa protiv i prirasli su mi srcu nego rtl ili nova, to će za mene značit kraj praćenja F1 vjerojatno jer nisma u mogućnosti pratiti strane programe :(
"Life is about passions. Thank you for sharing mine" - Michael Schumacher, Brazil GP 2012
race control
Postovi: 25
Pridružen/a: 12 srp 2010, 14:23
Navijam za: Nikoga

Re: Formula na kraju sezone odlazi s HTV-a

Post Postao/la race control »

homersimpson je napisao/la:
race control je napisao/la:Ne samo da je bio na Novoj, vec je tamo bio direktor televizije! (u njenim samim zacecima)
Mislim da o razlozima odlaska nikad nije javno progovorio, ali sjecam se da nije imao prevelike simpatije na toj poziciji, a vjerojatno se i sam htio vratiti u svoj prirodni habitat (sportski program).
U to vrijeme je NovaTV otkupila prava na skijanje, prvi put da je HTV izvsio zbog svoje umišljenosti. Kako su tada Kostelići harali skijalištima Blažičko se dosjetio da zamjeni prava s HRTom tako da im prepusti skijanje ako ovi njemu daju F1 međutim ovima se to nije sviđalo.
Vidis to nisam znao, barem se ne sjecam.
U kontekstu toga, ja mislim da tamo gdje ide F1 ide i Blazicko. I dobro, svidjao se on nama ili ne, mora se priznati da je upravo on vjerojatno najzasluzniji covjek sto svih ovih godina gledamo F1 na nasim malim ekranima. ;)
Avatar
Silver_Neelsen
Postovi: 145
Pridružen/a: 04 tra 2009, 15:15
Navijam za: Nikoga

Re: Formula na kraju sezone odlazi s HTV-a

Post Postao/la Silver_Neelsen »

Nemojte se žestit. Otkad postoji prijenos s BBC-a na nekim streaming sajtovima, ne gledam hrt.
Avatar
Brabus
Početnik
Početnik
Postovi: 212
Pridružen/a: 19 pro 2004, 15:10

Re: Formula na kraju sezone odlazi s HTV-a

Post Postao/la Brabus »

Zašto mislite da će Blažičko zajedno sa formulom napustiti HRT? Njegov posao na HRT-u nije samo komentiranje F1 utrka i kvalifikacija, on je dosta angažiran u nogometu recimo.
Alonso-champ
Veteran
Veteran
Postovi: 3501
Pridružen/a: 02 stu 2009, 18:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso
Lokacija: Ljubljana

Re: Formula na kraju sezone odlazi s HTV-a

Post Postao/la Alonso-champ »

bas mi je zao,inace sam iz Slovenije i ovdje su komentatori KATASTROFA,moracu pronaci neko drugo rjesenje!!!!
Alonsista hasta la muerte..
Avatar
mkrajaci
Postovi: 47
Pridružen/a: 28 ožu 2009, 08:30
Ja sam: Vozač
Lokacija: Sesvete

Re: Formula na kraju sezone odlazi s HTV-a

Post Postao/la mkrajaci »

Silver_Neelsen je napisao/la:Nemojte se žestit. Otkad postoji prijenos s BBC-a na nekim streaming sajtovima, ne gledam hrt.
Bilo bi dobro da se ubuduće uz temu o trci postave i linkovi za steaming.
Dođite k istini i ona će vas osloboditi.
Avatar
Arai
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1229
Pridružen/a: 31 ožu 2009, 19:08
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Kontakt:

Re: Formula na kraju sezone odlazi s HTV-a

Post Postao/la Arai »

Alonso-champ je napisao/la:bas mi je zao,inace sam iz Slovenije i ovdje su komentatori KATASTROFA,moracu pronaci neko drugo rjesenje!!!!
Gledao sam jednu utrku ove sezone kad nije bilo prijenosa na HTV-u, a i jednom sam gledao kvale tamo i ti komentatori me nisu baš oduševili,
tu se slažem s tobom. Ako se ne varam od ove sezone su dva nova, zar ne? Meni je Ališič bio legendaran, šteta što ga više nema.
slika
Avatar
gringo73
Naj F1 član foruma 2010.
Naj F1 član foruma 2010.
Postovi: 4558
Pridružen/a: 08 sij 2007, 15:43
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren

Re: Formula na kraju sezone odlazi s HTV-a

Post Postao/la gringo73 »

mkrajaci je napisao/la:
Silver_Neelsen je napisao/la:Nemojte se žestit. Otkad postoji prijenos s BBC-a na nekim streaming sajtovima, ne gledam hrt.
Bilo bi dobro da se ubuduće uz temu o trci postave i linkovi za steaming.
Link
slika
Avatar
Dodi_napalm
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 543
Pridružen/a: 28 tra 2009, 14:00
Ja sam: Vozač
Navijam za: Schumachera

Re: Formula na kraju sezone odlazi s HTV-a

Post Postao/la Dodi_napalm »

Arai je napisao/la:
Alonso-champ je napisao/la:bas mi je zao,inace sam iz Slovenije i ovdje su komentatori KATASTROFA,moracu pronaci neko drugo rjesenje!!!!
Gledao sam jednu utrku ove sezone kad nije bilo prijenosa na HTV-u, a i jednom sam gledao kvale tamo i ti komentatori me nisu baš oduševili,
tu se slažem s tobom. Ako se ne varam od ove sezone su dva nova, zar ne? Meni je Ališič bio legendaran, šteta što ga više nema.
malo off:
Nema više Ališića na POPTv-u? Šteta... radi tog lika sam naučil slovenski jezik, nisam sad već 2-3 godine u mogućnosti loviti POP i svaki put kad je F1 si kontam kak bi bilo dobro da ga imam jer s Ališićem sam "prošel" dobrih 10 godina formule.
Kak to da ga nema više?
jedan je gazda F1 - Schumy
NEVER GIVE UP, NEVER SURRENDER !!!
slika
Alonso-champ
Veteran
Veteran
Postovi: 3501
Pridružen/a: 02 stu 2009, 18:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso
Lokacija: Ljubljana

Re: Formula na kraju sezone odlazi s HTV-a

Post Postao/la Alonso-champ »

Dodi_napalm je napisao/la:
Arai je napisao/la:
Alonso-champ je napisao/la:bas mi je zao,inace sam iz Slovenije i ovdje su komentatori KATASTROFA,moracu pronaci neko drugo rjesenje!!!!
Gledao sam jednu utrku ove sezone kad nije bilo prijenosa na HTV-u, a i jednom sam gledao kvale tamo i ti komentatori me nisu baš oduševili,
tu se slažem s tobom. Ako se ne varam od ove sezone su dva nova, zar ne? Meni je Ališič bio legendaran, šteta što ga više nema.
malo off:
Nema više Ališića na POPTv-u? Šteta... radi tog lika sam naučil slovenski jezik, nisam sad već 2-3 godine u mogućnosti loviti POP i svaki put kad je F1 si kontam kak bi bilo dobro da ga imam jer s Ališićem sam "prošel" dobrih 10 godina formule.
Kak to da ga nema više?
Alisic je otiso zato sto nije htjeo komentirati utrke iz studia iz Ljubljane,on je sve utrke komentirao iz mjesta dogadjanja,ali ove godine zbog "recesije" POP je htjeo iz studia ali on nije pristao.ova nova dvojica udavise sa njihovim "komentiranjem".stvarno mi je zao,sto nece biti vise HRT ,neznam gdje cu gledati sljedece godine kako Fernando pobjedjuje!! :D :D
Alonsista hasta la muerte..
Avatar
mkrajaci
Postovi: 47
Pridružen/a: 28 ožu 2009, 08:30
Ja sam: Vozač
Lokacija: Sesvete

Re: Formula na kraju sezone odlazi s HTV-a

Post Postao/la mkrajaci »

gringo73 je napisao/la:
mkrajaci je napisao/la:
Silver_Neelsen je napisao/la:Nemojte se žestit. Otkad postoji prijenos s BBC-a na nekim streaming sajtovima, ne gledam hrt.
Bilo bi dobro da se ubuduće uz temu o trci postave i linkovi za steaming.
Link
Danke mod, sječam se da je negdi na forumu bilo ali nisam kopao. Sad sam se pretplatio na post pa ću biti u toku.

Poz
Dođite k istini i ona će vas osloboditi.
Avatar
Dani
Legenda
Legenda
Postovi: 5675
Pridružen/a: 28 svi 2007, 11:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hamiltona
Lokacija: Zagreb, Maximir

Re: Formula na kraju sezone odlazi s HTV-a

Post Postao/la Dani »

Arena1 i Arena2 počele probno emitiranje na maxtv-u danas.
Biti drugi znači biti prvi među gubitnicima. Ayrton Senna.

slika
curumo
Postovi: 73
Pridružen/a: 11 ožu 2009, 10:06
Ja sam: Vozač
Navijam za: Alonso

Re: Formula na kraju sezone odlazi s HTV-a

Post Postao/la curumo »

Gledao sam raspored Arene za pretprošlu nedjelju za sva 4 programa i nijedan nije prenosio Formulu. Ako je tome tako onda je ta Arena za k...
Jedino je pozitivno što je Max TV uveo njemački RTL.
Jel zna netko da li ima neka bolja opcija vezano za kablovske TV?
Tommy
Početnik
Početnik
Postovi: 277
Pridružen/a: 24 srp 2007, 18:46
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren

Re: Formula na kraju sezone odlazi s HTV-a

Post Postao/la Tommy »

Silver_Neelsen je napisao/la:Nemojte se žestit. Otkad postoji prijenos s BBC-a na nekim streaming sajtovima, ne gledam hrt.
BBC je odlican zahvaljujuci dodatnim stvarima oko same trke, ali komentatori, uf uzas, pogotovo onaj Legard, uf, Brundle je aj dobar ali on sa svojim favoriziranjem zna dopizditi. Ali kad stave Hilla, aaaa.
Avatar
Mika_bar
Početnik
Početnik
Postovi: 309
Pridružen/a: 29 svi 2010, 11:52
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Lokacija: Zlatni Otok Krk

Re: Formula na kraju sezone odlazi s HTV-a

Post Postao/la Mika_bar »

Igor18 je napisao/la:
pospani gad je napisao/la:
Igor18 je napisao/la:lako moguće da f1 ode s hrt-a... nebi me čudilo jer su izgubili sve kaj su mogli, još čekam da nogometnu repku popuše.... mislim da arena sport ima prava na prijenos utrka f1, a budući da od jeseni kreće na maxtv-u a već su 2 novinara sa hrt-a prešla u tu kuću moguće je da će se utrke prenosit na tom programu.
a rtl ili nova? hm.. nekako ne mogu zamislit prijenos f1 na rtl-u uz npr. komentare Filipa Brkića uz koje redovito zaspim makar bila najbolja tekma premierlige na rasporedu.... nova tv već i nekako budući da su se bacili na posao kad je sportski program u pitanju.

a ove priča javna-komercijalna televizija... pa ako je HRT javna kuća što bi na papiru i trebala bit. zašto se onda piče reklame??? Zašto moramo plaćat pretplatu ako se oni financiraju kao komercijalna televizija, silnim reklamama, pogotovo alkoholnih pića (sve moguće i nemoguće vrste pive)...
Misliš?! Ajd daj neki link kako bi bio uvjerljivi. Da bi to doista tako moglo biti...... :-k

Nemoj nam davati lažne nade. Nama, korisnicima MAX TV-ea............. :biggrin:
Mislim da kada sam surfao netom naišao na podatak da imaju prava na prenošenje raznoraznih sportskih događaja pa tako i auto utrka. Ako nađem taj link stavit ću ga.

http://www.mportal.com.hr/Default.aspx? ... 54&id=4379" onclick="window.open(this.href);return false;

Jedan citat:
U svakom slučaju, impresivna programska ponuda TV Arena Sport rijetko koga može ostaviti potpuno ravnodušnim, u programskoj shemi ovog kanala prikazivat će se utakmice Uefine Lige prvaka, utakmice Uefine Europske lige, talijanska Serie A, španjolska La Primera, grčka liga, COPA Sudamericana, Formula 1 i štošta drugo pa ne sumnjamo da će se ova televizija vrlo brzo uvući u srca ljubitelja sportskih događaja
Citat ti nije točan, piše samo automoto sport, a ne Formula1!
Inace na stranici od tportala, imaš MAX TV i Tv vodič, pa tamo možeš vidit šta se prenosi, a šta ide npr. u snimci, ni na Areni 1 ni na Areni 2, nema nigdje F1, bile su ovaj vikend npr. urtke Ferrari Challenge u prijenosu i snimkama!
Mika Hakkinen
World Championships 2
Grand Prix's 165
Wins 20
Poles 26
Formula One is a mind game, no question. You have to think so hard sometimes smoke comes out your ears!
And if you don't keep your head in gear the car will overtake you.
Avatar
Mika_bar
Početnik
Početnik
Postovi: 309
Pridružen/a: 29 svi 2010, 11:52
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Lokacija: Zlatni Otok Krk

Re: Formula na kraju sezone odlazi s HTV-a

Post Postao/la Mika_bar »

Inace Arenasport u srbiji ima 4 kanala, ali nijedan ne prenosi F1 već FOX TV, al ne znam kolko godina imaju otkupljena prava, dakle za sada ništa od F1 na Areni, ali ima njemački RTL sad na MAX TV-u, pa će se na njemu moć pratiti F1.
Mika Hakkinen
World Championships 2
Grand Prix's 165
Wins 20
Poles 26
Formula One is a mind game, no question. You have to think so hard sometimes smoke comes out your ears!
And if you don't keep your head in gear the car will overtake you.
dmarijon
Legenda
Legenda
Postovi: 4903
Pridružen/a: 21 vel 2007, 09:21

Re: Formula na kraju sezone odlazi s HTV-a

Post Postao/la dmarijon »

f1 s hrt-a?
ma
ja sam siguran da će Blažićko tako šarmirati Hlo da će f1 ostati i dogodine. Uopće se ne brinem :) zavodnik je on
Samo neka se trkaju.
Avatar
Toon
Veteran
Veteran
Postovi: 2892
Pridružen/a: 06 ožu 2008, 19:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: mclaren
Lokacija: poso kuća birtija

Re: Formula na kraju sezone odlazi s HTV-a

Post Postao/la Toon »

dmarijon je napisao/la:f1 s hrt-a?
ma
ja sam siguran da će Blažićko tako šarmirati Hlo da će f1 ostati i dogodine. Uopće se ne brinem :) zavodnik je on
...treba dobar želudac za TO šarmirati :D .
"Damn it, Steven, we're men. It's our god-given right to watch sports and smut."
"Oh mighty one in the heavens who created the mountains, the seas and beer ..."
"I'm married to a woman named ... something!"
mantikor
Postovi: 89
Pridružen/a: 07 lip 2010, 00:25
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso

Re: Formula na kraju sezone odlazi s HTV-a

Post Postao/la mantikor »

..treba dobar želudac za TO šarmirati :D .
ha ha ha .. :biggrin: :biggrin: :biggrin:
Avatar
Vrhy
Postovi: 24
Pridružen/a: 23 srp 2009, 11:25
Navijam za: M. Schumacher i Ferrari
Kontakt:

Re: Formula na kraju sezone odlazi s HTV-a

Post Postao/la Vrhy »

ako već i odu s hrt-a, tamo gdje "dođu" nadam se da će biti zastupljeniji nego na hrt-u, gdje je prioritet uvijek bio neki drugi sport, dok je prijenos kvalifikacija ili utrke f1 bio skraćen na minimum...
slika
Michael Schumacher is The Best F1 Driver Forever..... ;)
deda
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 419
Pridružen/a: 12 lip 2008, 17:49
Navijam za: Alonso

Re: Formula na kraju sezone odlazi s HTV-a

Post Postao/la deda »

Jel zna neko jel ce hrt prenosit kvalifikacije sutra (u nedelju) ujutro?
Avatar
Nitrous Oxide Systems
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1138
Pridružen/a: 28 ruj 2007, 15:10
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Mostar

Re: Formula na kraju sezone odlazi s HTV-a

Post Postao/la Nitrous Oxide Systems »

deda je napisao/la:Jel zna neko jel ce hrt prenosit kvalifikacije sutra (u nedelju) ujutro?
Hoće, LINK
slika
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: Formula na kraju sezone odlazi s HTV-a

Post Postao/la Scuderia »

Nitrous Oxide Systems je napisao/la:
Hoće, LINK
Da, to je za subotu, tj. danas. :D
Za nedjelju nema nista. :?

--
Ne znam, da li ce prenositi, jer im program ( HRT2) pocinje tek u 07:00 :|
slika
Zaključano