Formula 1 na regionalnim TV kanalima!

Rasprave o događajima (ne)izravno vezanim uz Formulu 1

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Zaključano
Goran b
Postovi: 1
Pridružen/a: 01 vel 2011, 20:45
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Formula 1 na regionalnim TV kanalima!

Post Postao/la Goran b »

najbolje da niti ne plaćamo pretplatu HRT-u.. Formula je bila jedina normalna stvar koju su emitirali..
hmrkovic
Postovi: 13
Pridružen/a: 27 lip 2007, 18:59

Re: Formula 1 na regionalnim TV kanalima!

Post Postao/la hmrkovic »

Dijakovića kao ni većina na ovom forumu nisam nikad mogao smislit, ali eto, ispada da je jedan od zaslužnih za prijenose f1 u HR, zato mu svaka čast na tome.
Inače Dijaković je već danas na prijenosu bio sasvim prihvatljiv.
Jergović čista petica.
Tenžera čista jedinica, od nje ne očekujem poboljšanja.

Ukupni dojam je ipak odličan, imamo bolje prijenose F1 nego što smo ikad imali i to baš kada su svi gledatelji počeli lagano očajavati.

Prijedlog g. Jergoviću, ponovno otvori svoju stranicu na ovom forumu, nešto od rasprava s foruma će se moći lijepo iskoristiti i u prijenosima na TV..

P.S. Po prvi puta u životu mi nisu smetale reklame,čak će mi biti drago da ih ima sve više pa da odgovorna ekipa nešto i zaradi i pokaže HTV-u prave razmjere njihove nesposobnosti.
Avatar
Igor18
Veteran
Veteran
Postovi: 2927
Pridružen/a: 22 stu 2007, 22:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Schumachera

Re: Formula 1 na regionalnim TV kanalima!

Post Postao/la Igor18 »

Znate kaj.. Malo sam si razmišljal i reko sam sebi.. Boli me racku, bili su dobri. Par greški se dogodi, događaju se svima, i nek se događaju ipak su ljudi.
Za razliku od treninga GD je ispravio Luizzija i još par stvari znači da je čitao kritike i ispravio greškice. Pohvalno i samo naprijed.
Kao što rekoh, zaboli me racku, imam(o) formulu na hrvatskoj televiziji, na čemu svaka čast. Ne zaboravimo da je NETTV (od kud ide prijenos) i naravno ostale da su to male TV kuće, sa ograničenim financijskim, ljudskim i tehnološkim resursima a napravili su vrlo dobar ili odličan posao. Što se za HRT na kojem je dosada bilo ne može reći a imaju nemjerljivo veće resurse. Treninzi, kvale, utrka, emisija.. sve to na hrvatskom jeziku!! Svaka čast.
Jedna sugestija, za vrijeme reklama mogli bi napravit neš slično onom kaj radi RTL. Znači reklame i u malom prozorčiću da ostave da možemo vidjeti dešavanja na stazi. Eto, to je jedna sugestija koju bi mogli razmotriti.
Michael is faster than you!!
Tonyvg
Postovi: 12
Pridružen/a: 22 ožu 2011, 09:35
Ja sam: Vozač
Navijam za: Massu
Lokacija: Velika Gorica

Re: Formula 1 na regionalnim TV kanalima!

Post Postao/la Tonyvg »

Jedini covjek koji je bolji od Chuck Norrisa je M.Jergovic.Covjek je stvarno PR0, za sve stvari u Formuli 1 i svaka mu cast!Goran D.je danas bio super, sam da ne prica usred Team radia ali sve jedno svaka cast!.Gospođa iz studija,lijepa sve ok,sam da se ufura i ne popravlja si kosu i grudnjak usred etera,ali sve u svemu svaka cast cijeloj ekipi!Sljedeci vikend,ce sigurno biti bolji i nadam se da ce i G.Dijakovic pocet malo vise komentirat i da ce se svi ufurat!Kina=urnebes,monsuni itd :D...Pozdrav svima!
Avatar
homersimpson
Početnik
Početnik
Postovi: 152
Pridružen/a: 19 lip 2007, 19:52

Re: Formula 1 na regionalnim TV kanalima!

Post Postao/la homersimpson »

Igor18 je napisao/la:...
Za razliku od treninga GD je ispravio Luizzija ...
Jedna sugestija, za vrijeme reklama mogli bi napravit neš slično onom kaj radi RTL. Znači reklame i u malom prozorčiću da ostave da možemo vidjeti dešavanja na stazi. Eto, to je jedna sugestija koju bi mogli razmotriti.
samo što nije Luizzi već Liuzzi dakle napredak je vidljiv ali ne dovoljan :D

Što se reklama tiće ovo je nešto što je podnošljivo, jasno da ljudi trebaju zaraditi ali ne da gledamo reklame s povremenim prijenosom F1. S obzirom na citiranu sugestiju može se i suprotno, gledamo formulu a u kantunu plačeni logo (naravno povremeno).
Avatar
Slash
Veteran
Veteran
Postovi: 2921
Pridružen/a: 09 kol 2007, 16:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: utrkivanje
Lokacija: Zagreb grad

Re: Formula 1 na regionalnim TV kanalima!

Post Postao/la Slash »

Barikelo posljednji mohikanac :lol: .
Ferrari je još daleko od top gunova :lol: .

Dobro je, dobro je, glavno da imamo F-1 na hrvatskom jeziku, i po meni ovo je puno kvalitetniji prijenos od Blaž-Novak. (Usprkos greškama, jel)
Prvenstveno zbog toga što ne iskazuju navijačke preferencije, prilično objektivno komentiraju. Za razliku od one dvojice. Nema iritantnih ''ohohohohohoho'' k'o da slušam djeda božićnjaka. I zabavljaju me Dijakovićeve metafore :D .
Nobody exists on purpose. Nobody belongs anywhere. Everybody's gonna die. Come watch TV.
kazimir
Postovi: 3
Pridružen/a: 02 tra 2011, 20:14
Ja sam: Vozač
Navijam za: Sergia Pereza

Re: Formula 1 na regionalnim TV kanalima!

Post Postao/la kazimir »

Da li mozda neko ima informaciju o tome da li ce snimak sa NET-TVa biti negde i postavljen? Ne stigoh da pogledam konferenciju za stampu i ono u studiju posle trke...
Avatar
darky
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1109
Pridružen/a: 01 lis 2007, 10:45
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren

Re: Formula 1 na regionalnim TV kanalima!

Post Postao/la darky »

kazimir je napisao/la:Da li mozda neko ima informaciju o tome da li ce snimak sa NET-TVa biti negde i postavljen? Ne stigoh da pogledam konferenciju za stampu i ono u studiju posle trke...
kaj nije bila snimka oko 20 sati na net-u?
malo sam šaltao i vidio snimku
Avatar
Kenny
Legenda
Legenda
Postovi: 4875
Pridružen/a: 09 svi 2007, 17:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Williams i MS

Re: Formula 1 na regionalnim TV kanalima!

Post Postao/la Kenny »

Slash je napisao/la:Barikelo posljednji mohikanac :lol: .
Ferrari je još daleko od top gunova :lol: .

Dobro je, dobro je, glavno da imamo F-1 na hrvatskom jeziku, i po meni ovo je puno kvalitetniji prijenos od Blaž-Novak. (Usprkos greškama, jel)
Prvenstveno zbog toga što ne iskazuju navijačke preferencije, prilično objektivno komentiraju. Za razliku od one dvojice. Nema iritantnih ''ohohohohohoho'' k'o da slušam djeda božićnjaka. I zabavljaju me Dijakovićeve metafore :D .
hmh, meni se čini da dijaković navija za Schumachera, puno puta je spmenio da želi 100 Schumacherovu pobjedu, sve ostalo je ok bilo.
Jergović onoj teti u studiu baš nije dao da puno priča :biggrin:

Jel je neko imo problema sa slikom oko 17 kruga?
slika
Pa čovjek kaže - osjećaj. Ako je osjećaj, onda je osjećaj. Na temelju osjećaja :) - dmarijon
rockstena
Postovi: 16
Pridružen/a: 02 vel 2011, 11:35
Ja sam: Vozač
Navijam za: alonso ferrari

Re: Formula 1 na regionalnim TV kanalima!

Post Postao/la rockstena »

Da li zna neko kada ce biti posebna emisija o f1,cini mi se da su rekli da ce biti u utorak al ne znam u koliko sati?
Avatar
Ricxpa
Test vozač
Test vozač
Postovi: 647
Pridružen/a: 10 vel 2009, 13:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: [Alonso] [Ferrari]

Re: Formula 1 na regionalnim TV kanalima!

Post Postao/la Ricxpa »

Ma ovo je mila majka, kad se samo sjetim Rubnog Kamena :biggrin:
Avatar
Centurion
Test vozač
Test vozač
Postovi: 593
Pridružen/a: 30 sij 2011, 10:09
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hamiltona

Re: Formula 1 na regionalnim TV kanalima!

Post Postao/la Centurion »

e sad da saznamo kolika im je bila gledanost tijekom utrke :D
Avatar
K1M1
HNL kladionica majstor
HNL kladionica majstor
Postovi: 2096
Pridružen/a: 06 srp 2008, 23:09
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi i Frijns
Lokacija: Rijeka

Re: Formula 1 na regionalnim TV kanalima!

Post Postao/la K1M1 »

Komentatori danas ok, bez previše grešaka (osim neizbježnog algeršvarija i luicija, to Dijaković valjda neće nikad naučit :D ). Jedina stvar koja me malo više zasmetala je totalna ravnodušnost u glasu tokom dvoboja (pogotvo onog lewis-alonso) i najzanimljivijih događaja u utrci. Tu je Blaž bio majstor, svojim glasom, urlanjem i srčanim komentiranjem još je znao dodatno podignut atmosferu, a ova dvojica čak i pri onom sudaru alonsa i lewisa i najnapetijim dijelovima utrke ostali potpuno ravnodušni, kao da se ništa ne događa, kao da uz kavicu komentiraju 1. slobodni trening. Eto, to mi fali, ostalo manje više ok.
Dakle (iako znam da je nemoguće) za mene bi bilo idealno da komentiraju Blaž i Mladen, a Dijaković u studiju umjesto one voditeljice, koja je simpatična al ruku na srce bila je stvarno katastrofa.. :)
slika
Avatar
47
Moderator
Moderator
Postovi: 3448
Pridružen/a: 22 ožu 2005, 18:35
Ja sam: Vozač
Navijam za: Crveno
Lokacija: Žabjak
Kontakt:

Re: Formula 1 na regionalnim TV kanalima!

Post Postao/la 47 »

evo ako netko nije čitao Jutarnji, malo o čovjeku koji vam je dobio F1 (ne Dijaković)

LINK
slika
Avatar
Toon
Veteran
Veteran
Postovi: 2892
Pridružen/a: 06 ožu 2008, 19:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: mclaren
Lokacija: poso kuća birtija

Re: Formula 1 na regionalnim TV kanalima!

Post Postao/la Toon »

Centurion je napisao/la:e sad da saznamo kolika im je bila gledanost tijekom utrke :D
...k meni upala popisivačica stanovništva i rekla da gdje god je bila svugdje formula na TV :biggrin: ...inače što se tiće "komentatora" ja ih gotovo ne doživljavam tj. njihov glas gotovo da isključim u glavi i vrtim svoj film i doživljaj dok pratim utrku...ako netko smatra da može bolje neka pošalje molbu pa ga možda zaposle...
"Damn it, Steven, we're men. It's our god-given right to watch sports and smut."
"Oh mighty one in the heavens who created the mountains, the seas and beer ..."
"I'm married to a woman named ... something!"
Avatar
Mickey
Postovi: 31
Pridružen/a: 09 tra 2011, 21:19
Navijam za: male momchadi

Re: Formula 1 na regionalnim TV kanalima!

Post Postao/la Mickey »

Uh dok se sjetim lanjskog završetka sezone. 4 vozača u posljednjoj urci se borila za naslov, a HRT je to otpratio sa prijevodom jedne rečenice ljudi s postolja i Mila Horvatinom izjavom kako time završava sezona F1, i odmah kreće ženski rukomet ili koji već državno bitan sport
ferrari-sb
Postovi: 3
Pridružen/a: 12 ruj 2010, 20:55
Ja sam: Vozač
Navijam za: ferrari

Re: Formula 1 na regionalnim TV kanalima!

Post Postao/la ferrari-sb »

osobno, meni je Blažičko jedan od najdražih komentatora ali slušajući Dijakovića, hvata me nostalgija za onim davnim vremenima kad sam počeo gledati f1. nisu mi jasni komentari koji spominju njegovo neiskustvo i tremu... pa tip godinama drži formulu u malom prstu i njegovo je znanje neupitno. Mladen je malo previše pričao u odnosu na Gorana ali naravno da treba malo vremena dok na kraju krajeva naviknu jedan na drugoga. tad će biti i živosti. Što se tiče voditeljice, istina je da je trebala biti malo pripremljenija jer se vidjelo da ne zna apsolutno ništa o formuli ali nije ni imala vremena baš za pripreme. u svakom slučaju, pohvalno je uopće što ima prijenosa na hrvatskim televizijama. i to je bilo veliko iznenađenje uopće..
Avatar
Igor18
Veteran
Veteran
Postovi: 2927
Pridružen/a: 22 stu 2007, 22:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Schumachera

Re: Formula 1 na regionalnim TV kanalima!

Post Postao/la Igor18 »

Michael is faster than you!!
Avatar
darky
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1109
Pridružen/a: 01 lis 2007, 10:45
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren

Re: Formula 1 na regionalnim TV kanalima!

Post Postao/la darky »

Igor18 je napisao/la:Rezultati gledanosti
i s obzirom da dosta ljudi nije ni znalo da se prijenos uopć ide, te gdje ide i kada, rezultat je odličan
kad se utrke vrate u europu i u 14 sati, onda bude pravi test
Avatar
Armanini
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2467
Pridružen/a: 26 svi 2009, 17:19
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Formula 1 na regionalnim TV kanalima!

Post Postao/la Armanini »

evo pogledao i ja utrku na naski :)

citajuci mnoge komentare ovdje i okolo dobije se dojam da se uopce ne isplati gledat.. gadjali ste kamenjem svaki aspekt, sto mi je ono - ludilo..

meni je pak super zadovoljavajuce..

jbga, pocetak je, treba se malo uhodat, trkeljaju o istim stvarima 100 puta, sve je to ocekivano..

meni je pak ova "mala" totalno zabavna :)

pricala bi ona vise da moze doc do rjeci od mladena :)
mladen kuzi kako je i sto je pa je prakticki uzeo cijeli dio posla na sebe jer mladen ko mladen mogao bi pricati satima i to bez da se imalo pripremi prije..

dijakovic mi ne smeta, cak dapace.. malo mi je to pretjerivanje mladena vise smetalo.. previse bi toga on mleo, o svemu i svacemu, a to malo smeta (barem mene).. trebaju se pratiti dogadjaji na stazi, potezi, njih potencirati jer to je smisao komentiranja.. i blazicko je znao pretjerivati sa razno raznim cesto besmislenim statistikama, al je uzivao u potezima i ludostima te ih dozivljavao i prenosio nama..

tako da moja kritika ide upravo tome - opustite se malo svi, posebno mladen - u smislu da ne treba forsirati toliko informacija.. gledateljstvo formule je specificno, rekao bih vecina se razumije u dogadjanja, aktualnosti.. .. a onaj dio koji baci oko i povremeno malo poprati zbog same bombasticnosti formule 1 - njih ne tangiraju neke stvari tako da s te strane nema prevelike potrebe za pretjerivanjem oko informacija..

a nisu ni ljudi bas tolko bedasti da im se treba ponavljat ko djeci sto znaci jednostavni prikaz telemetrije..
takodjer, stavite dvije barske stolice u taj studio, vish da se ova cijela savijala :)

mocan mi je onaj pogled njen dok mladen melje, a mladen po svom gleda u odredjenu tocku da ne izgubi tijek misli :)
a i razumljivo je, omela bi ga hehe..

sve u svemu - od mene pohvala, u istom tonu i dalje i neka vam je sa srecom po pitanju sponzora..
gledatelja ce sigurno biti!
rFactor F1 HR server Info
slika
Avatar
Centurion
Test vozač
Test vozač
Postovi: 593
Pridružen/a: 30 sij 2011, 10:09
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hamiltona

Re: Formula 1 na regionalnim TV kanalima!

Post Postao/la Centurion »

Igor18 je napisao/la:Rezultati gledanosti
Znači da je uspjelo :D, e sad kad krenu utrke u 12 sati, pa tada će gledanost biti bar za još par posto više :)
Avatar
ice_man
Početnik
Početnik
Postovi: 284
Pridružen/a: 12 svi 2007, 20:51
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: međugorje

Re: Formula 1 na regionalnim TV kanalima!

Post Postao/la ice_man »

Igor18 je napisao/la:Rezultati gledanosti
:rock: Svaka čast, obzirom na termin i bez velikih najava share od 7.7% je odličan (ako je istina da su ovo podaci samo za NET, baš me zanima koliko su svi skupa lokalci imali to jutro).
U postotak ne ulazimo mi koji pratimo iz susjednih zemalja, tako da je on, realno i veći.
Avatar
Igor18
Veteran
Veteran
Postovi: 2927
Pridružen/a: 22 stu 2007, 22:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Schumachera

Re: Formula 1 na regionalnim TV kanalima!

Post Postao/la Igor18 »

ice_man je napisao/la:
Igor18 je napisao/la:Rezultati gledanosti
:rock: Svaka čast, obzirom na termin i bez velikih najava share od 7.7% je odličan (ako je istina da su ovo podaci samo za NET, baš me zanima koliko su svi skupa lokalci imali to jutro).
U postotak ne ulazimo mi koji pratimo iz susjednih zemalja, tako da je on, realno i veći.
HRT pojedi se :D
Kad pridodaš i one starije od 49 godina te one mlađe od 18 lijepi postotak ispadne ;)
Michael is faster than you!!
Avatar
Centurion
Test vozač
Test vozač
Postovi: 593
Pridružen/a: 30 sij 2011, 10:09
Ja sam: Vozač
Navijam za: Hamiltona

Re: Formula 1 na regionalnim TV kanalima!

Post Postao/la Centurion »

Meni je OSTV javila da svi prenose jednaki broadcast i da bi kvaliteta trebala biti jednaka,
to znači da je MaxTV kriv...
Avatar
homersimpson
Početnik
Početnik
Postovi: 152
Pridružen/a: 19 lip 2007, 19:52

Re: Formula 1 na regionalnim TV kanalima!

Post Postao/la homersimpson »

Centurion je napisao/la:Meni je OSTV javila da svi prenose jednaki broadcast i da bi kvaliteta trebala biti jednaka,
to znači da je MaxTV kriv...
Amen
to već pišem na nekoliko prošlih stranica, ja tih problema nemam
Zaključano