Pastor Maldonado

Povijesne utrke, vozači, timovi, bolidi...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Avatar
f430
Postovi: 72
Pridružen/a: 17 vel 2012, 22:00
Ja sam: Vozač
Navijam za: fernando alonso

Re: Pastor Maldonado

Post Postao/la f430 »

Kenny je napisao/la:
7Times je napisao/la:Objasnio Lojzeku danas.
Ko je Lojzek?
vettel
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: Pastor Maldonado

Post Postao/la pospani gad »

Odlična utrka za Pastora Maldonada!

Poslije Fernanda Alonsa, ovo je moj slijedeći čovjek. Skoro sam zaplakao od sreće, kada je Venecuelanac prvi prošao ciljem. Nakon toliko vremena Williams je ponovno pobjedio. Ovo me je stvarno emotivno dirnulo. :k.o: :biggrin:

Znam, za Pastora, da mu paše utrka u Monacu. Ali, neću ništa govoriti, da ga ne ureknem. Čekamo slijedeći F1 vikend. :driver:

Eh, da još ovo. Ferrari nije uspio napraviti poboljšanje. Takvo trošenje guma. #-o Ferrari je bio lošiji od Williamsa na utrci u Australiji. Pastor je Fernanda pritiskao sve do kraja, dok nije izletio. Izgleda da Williamsu ( ove godine ) i Pastoru pašu konfiguracije staza u Barceloni i Melbourneu. Kako li će proći sa Monacom?

Svaka čast Nici Rosbergu na onoj pobjedi u Kini, ali ovo je pobjeda kakva se tražila. To ja zovem pobjeđivanjem!
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16013
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Pastor Maldonado

Post Postao/la Cuky »

pospani gad je napisao/la: Nakon toliko vremena Williams je ponovno pobjedio. Ovo me je stvarno emotivno dirnulo.
Isto i kod mene. Nisam njihov fan, ali stvarno sam bio sretan da su oni pobjedili.
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
dmarijon
Legenda
Legenda
Postovi: 4903
Pridružen/a: 21 vel 2007, 09:21

Re: Pastor Maldonado

Post Postao/la dmarijon »

trošenje guma kod ferrarija... hm.
Evo gdje je Maldonado odnio pobjedu (iako se činilo da ga alonso ima):
Maldonado: SU HN (11) HN (24) HN (41) 3
Alonso: SU HU (10) HU (26) HU (44) 3
The first column denotes the tyres the driver started the race on.
S = Soft compound
H = Hard compound
N = New compound
U = Used compound
3 seta novih u odnosu na 3 seta polovnih. zašto takva razlika?
Samo neka se trkaju.
Avatar
Dero
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1212
Pridružen/a: 02 stu 2008, 20:06
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Pastor Maldonado

Post Postao/la Dero »

Gdje si pronašao taj podatak?

Neki vozači na treninzima odvezu 1 krug na svim gumama. Na skyu sam čuo da neki vozači namjerno na svim gumama odvezu 1 krug da se naglo zagriju i ohlade i tako "zapeku" vanjski sloj gume. Kao da pomaže kod degradacije.
dmarijon
Legenda
Legenda
Postovi: 4903
Pridružen/a: 21 vel 2007, 09:21

Re: Pastor Maldonado

Post Postao/la dmarijon »

http://www.pirelli.com/corporate/en/pre ... relliMedia" onclick="window.open(this.href);return false;

E sad, i mene zanima da li je to što pričaš (čuo sam također da se to radi) ili je Ferrari potrošio setove. Znam sigurno da je jedan set bio polovni (kada sam mislio da će ga alonso uloviti, a ispalo da su se alonsu potrošile gume a ne pastoru). Ali ostala dva? ne znam...
Samo neka se trkaju.
Alonso-champ
Veteran
Veteran
Postovi: 3501
Pridružen/a: 02 stu 2009, 18:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso
Lokacija: Ljubljana

Re: Pastor Maldonado

Post Postao/la Alonso-champ »

Kad ovo vidim onda je Alonso dobro i pratio Maldonada,imati sve "used" dok ovaj sve nove...
Alonsista hasta la muerte..
peki
Postovi: 128
Pridružen/a: 17 svi 2010, 16:00
Ja sam: Vozač
Navijam za: ferrari

Re: Pastor Maldonado

Post Postao/la peki »

odličan , malo ih je koji bi odvezli ovako sa fernandom na mjenjaču
Avatar
K1M1
HNL kladionica majstor
HNL kladionica majstor
Postovi: 2096
Pridružen/a: 06 srp 2008, 23:09
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi i Frijns
Lokacija: Rijeka

Re: Pastor Maldonado

Post Postao/la K1M1 »

nzm, još uvijek mi nestvarno djeluje ovo. :)
čovjeku je dosad najbolji plasman bio 8. mjesto! al pazi ovo, dosad je u samo dvije utrke osvojio bodove, ovo mu je tek treća utrka u karijeri u kojoj osvaja bodove! :D
kad se samo sjetim alesija, majstor koji je svoju prvu pobjedu ostvario tek u svojoj 7. sezoni, 15 puta je prije toga završio na podiju, al takav peh je imao da tu pobjedu nikako nije mogao ubost. Na kraju u karijeri je skupio 32 podija i tu samo jednu jedinu pobjedu.
Pa webber, kolko je čekao tu pobjedu i kako joj se na kraju veselio. Pa heidfeld, 12 sezona, čovjek je 8 puta završavao na 2. mjestu, al pobjeda nije htjela. :)
slika
Avatar
Kenny
Legenda
Legenda
Postovi: 4875
Pridružen/a: 09 svi 2007, 17:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Williams i MS

Re: Pastor Maldonado

Post Postao/la Kenny »

K1M1 je napisao/la:nzm, još uvijek mi nestvarno djeluje ovo. :)
čovjeku je dosad najbolji plasman bio 8. mjesto! al pazi ovo, dosad je u samo dvije utrke osvojio bodove, ovo mu je tek treća utrka u karijeri u kojoj osvaja bodove! :D
kad se samo sjetim alesija, majstor koji je svoju prvu pobjedu ostvario tek u svojoj 7. sezoni, 15 puta je prije toga završio na podiju, al takav peh je imao da tu pobjedu nikako nije mogao ubost. Na kraju u karijeri je skupio 32 podija i tu samo jednu jedinu pobjedu.
Pa webber, kolko je čekao tu pobjedu i kako joj se na kraju veselio. Pa heidfeld, 12 sezona, čovjek je 8 puta završavao na 2. mjestu, al pobjeda nije htjela. :)
Ili jednostavno nisu bili dosta brzi :biggrin:

Neka Maldonado samo nastavi osvajat bodove i bit će odlično
slika
Pa čovjek kaže - osjećaj. Ako je osjećaj, onda je osjećaj. Na temelju osjećaja :) - dmarijon
Avatar
fenomeno
Početnik
Početnik
Postovi: 278
Pridružen/a: 23 lip 2009, 22:06
Navijam za: Kimi Raikkonen

Re: Pastor Maldonado

Post Postao/la fenomeno »

čestitke na 1.pobjedu, stvarno perfektno odvozia, a pogotovo što dosada ni iz bliza nije bia u ovakvoj situaciji
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: Pastor Maldonado

Post Postao/la pospani gad »

K1M1 je napisao/la:nzm, još uvijek mi nestvarno djeluje ovo. :)
čovjeku je dosad najbolji plasman bio 8. mjesto! al pazi ovo, dosad je u samo dvije utrke osvojio bodove, ovo mu je tek treća utrka u karijeri u kojoj osvaja bodove! :D
kad se samo sjetim alesija, majstor koji je svoju prvu pobjedu ostvario tek u svojoj 7. sezoni, 15 puta je prije toga završio na podiju, al takav peh je imao da tu pobjedu nikako nije mogao ubost. Na kraju u karijeri je skupio 32 podija i tu samo jednu jedinu pobjedu.
Pa webber, kolko je čekao tu pobjedu i kako joj se na kraju veselio. Pa heidfeld, 12 sezona, čovjek je 8 puta završavao na 2. mjestu, al pobjeda nije htjela. :)
Ovaj tvoj post je vrlo originalan i iskren, i nadajmo se, da to znači samo jedno; da u ovom vozaču ima materijala za prvaka! Jedina pobjeda kojoj bi se ovako emotivno radovao, bila bi pobjeda Kamui Kobayashija! A ne bi bio ravnodušan, niti kada bi B. Senna pobjedio; uskoro. Idemo dečki, još ima puno utrka u ovoj sezoni! Pokažite ovim etabliranim ( uspavanim i naviklim na pobjede ) zvijezdama..... :driver:
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: Pastor Maldonado

Post Postao/la pospani gad »

Kenny je napisao/la:
K1M1 je napisao/la:nzm, još uvijek mi nestvarno djeluje ovo. :)
čovjeku je dosad najbolji plasman bio 8. mjesto! al pazi ovo, dosad je u samo dvije utrke osvojio bodove, ovo mu je tek treća utrka u karijeri u kojoj osvaja bodove! :D
kad se samo sjetim alesija, majstor koji je svoju prvu pobjedu ostvario tek u svojoj 7. sezoni, 15 puta je prije toga završio na podiju, al takav peh je imao da tu pobjedu nikako nije mogao ubost. Na kraju u karijeri je skupio 32 podija i tu samo jednu jedinu pobjedu.
Pa webber, kolko je čekao tu pobjedu i kako joj se na kraju veselio. Pa heidfeld, 12 sezona, čovjek je 8 puta završavao na 2. mjestu, al pobjeda nije htjela. :)
Ili jednostavno nisu bili dosta brzi :biggrin:

Neka Maldonado samo nastavi osvajat bodove i bit će odlično
Neka Pastor mazne, bar još jednu pobjedu ove sezone..... :biggrin:
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Avatar
King iCool
Veteran
Veteran
Postovi: 3096
Pridružen/a: 07 svi 2008, 14:07
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Lokacija: Planet Zemlja
Kontakt:

Re: Pastor Maldonado

Post Postao/la King iCool »

To je današnja Formula 1. Tko najbolje razumije gume pobjedi. Na ovoj stazi je Williams dobro harmonirao sa pneumaticima i uz malo sreće evo pobjede...Pa nek sad netko bilo šta prognozira, nemoguće.
Zadnja izmjena: King iCool, dana/u 14 svi 2012, 12:42, ukupno mijenjano 1 put.
Avatar
McLewis
Veteran
Veteran
Postovi: 3123
Pridružen/a: 29 svi 2007, 21:02
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren i Mercedes
Lokacija: ispred monitora

Re: Pastor Maldonado

Post Postao/la McLewis »

King iCool je napisao/la:To je današnja. Formula 1. Tko najbolje razumije gume pobjedi. Na ovoj stazi je Williams dobro harmonirao sa pneumaticima i uz malo sreće evo pobjede...Pa nek sad netko bilo šta prognozira, nemoguće.
malo srece??? ja ovdje nisam vidio nikakvu srecu, vec cistu brzinu maldonada i williamsa...
McLaren u <3
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Pastor Maldonado

Post Postao/la F1NAC »

brzina maldonada je sigurna , al opet Maldonado je zadnji stint vozio na novim gumama dok je Alonso imao korišten set. Inače svaka čast Maldonado svjetski je to odvezao !! =D>
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
King iCool
Veteran
Veteran
Postovi: 3096
Pridružen/a: 07 svi 2008, 14:07
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Lokacija: Planet Zemlja
Kontakt:

Re: Pastor Maldonado

Post Postao/la King iCool »

McLewis je napisao/la:
King iCool je napisao/la:To je današnja Formula 1. Tko najbolje razumije gume pobjedi. Na ovoj stazi je Williams dobro harmonirao sa pneumaticima i uz malo sreće evo pobjede...Pa nek sad netko bilo šta prognozira, nemoguće.
malo srece??? ja ovdje nisam vidio nikakvu srecu, vec cistu brzinu maldonada i williamsa...
Hamiltonova kazna je po meni bila sreća za ostale...
Avatar
Vuksa_KC
Veteran
Veteran
Postovi: 2903
Pridružen/a: 15 lis 2008, 15:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Pastor Maldonado

Post Postao/la Vuksa_KC »

Hami bi također 'zgorel' sa potrošnjom guma s obzirom na svoj režim vožnje.
Avatar
King iCool
Veteran
Veteran
Postovi: 3096
Pridružen/a: 07 svi 2008, 14:07
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Lokacija: Planet Zemlja
Kontakt:

Re: Pastor Maldonado

Post Postao/la King iCool »

Vuksa_KC je napisao/la:Hami bi također 'zgorel' sa potrošnjom guma s obzirom na svoj režim vožnje.
Misliš? :off:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=l5Ka7vMk ... re=g-all-u[/youtube]
Avatar
Vuksa_KC
Veteran
Veteran
Postovi: 2903
Pridružen/a: 15 lis 2008, 15:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Pastor Maldonado

Post Postao/la Vuksa_KC »

Ali s obzirom kak je Maldonadu sve sjelo...bilo bi gusto.
Chuck Norris
Veteran
Veteran
Postovi: 3539
Pridružen/a: 16 ožu 2009, 14:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso

Re: Pastor Maldonado

Post Postao/la Chuck Norris »

King iCool je napisao/la: Hamiltonova kazna je po meni bila sreća za ostale...
To nema veze sa srećom nego sa gluposti Mclarenovog boksa
...put u raj nije posut ružama...
dmarijon
Legenda
Legenda
Postovi: 4903
Pridružen/a: 21 vel 2007, 09:21

Re: Pastor Maldonado

Post Postao/la dmarijon »

McLewis je napisao/la:
King iCool je napisao/la:To je današnja. Formula 1. Tko najbolje razumije gume pobjedi. Na ovoj stazi je Williams dobro harmonirao sa pneumaticima i uz malo sreće evo pobjede...Pa nek sad netko bilo šta prognozira, nemoguće.
malo srece??? ja ovdje nisam vidio nikakvu srecu, vec cistu brzinu maldonada i williamsa...
Svaka čast. Sve je odradio ko da je dvostruki svjetski prvak, a ne dečko iz B lige.
Ali bez obzira, da se sve ovako dobro poklopi, ipak je potrebno i malo sreće. Williams je bio brz, ali da je baš bio najbrži - ne bi rekao.
Samo neka se trkaju.
Avatar
King iCool
Veteran
Veteran
Postovi: 3096
Pridružen/a: 07 svi 2008, 14:07
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Lokacija: Planet Zemlja
Kontakt:

Re: Pastor Maldonado

Post Postao/la King iCool »

Chuck Norris je napisao/la:
King iCool je napisao/la: Hamiltonova kazna je po meni bila sreća za ostale...
To nema veze sa srećom nego sa gluposti Mclarenovog boksa
Čovjek je imao 0.6sec prednosti ispred Maldonada i Alonsa a to sigurno nije dobio jer je njegov bolid bio 1kg lakši do njihovih. Pa taman da su mu i 10kg goriva stavili opet bi sa ovakvim krugom bio na poleu znači da su u Mclarenu znali da imaju brzinu ali eto, pogriješili su i kazna je bila totalno pretjerana. Zato mislim da je sreća.
Chuck Norris
Veteran
Veteran
Postovi: 3539
Pridružen/a: 16 ožu 2009, 14:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso

Re: Pastor Maldonado

Post Postao/la Chuck Norris »

King iCool je napisao/la: Čovjek je imao 0.6sec prednosti ispred Maldonada i Alonsa a to sigurno nije dobio jer je njegov bolid bio 1kg lakši do njihovih. Pa taman da su mu i 10kg goriva stavili opet bi sa ovakvim krugom bio na poleu znači da su u Mclarenu znali da imaju brzinu ali eto, pogriješili su i kazna je bila totalno pretjerana. Zato mislim da je sreća.
Prvi dio stoji i slažem se da bi Hamilton osvojio pole i s 10 litara više i baš zato je to glupost Mclarena točnije MW a ne sreća,ali eto to je stvar interpretacije ;)

Što se tiče Pastorapitam se,šta možemo očekivati u nastavku sezone od njega(točnije Williamsa)Je li ovo labuđi pjev ili ćemo stvarno gledati ga u vrhu
...put u raj nije posut ružama...
Avatar
McLewis
Veteran
Veteran
Postovi: 3123
Pridružen/a: 29 svi 2007, 21:02
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren i Mercedes
Lokacija: ispred monitora

Re: Pastor Maldonado

Post Postao/la McLewis »

Chuck Norris je napisao/la:
King iCool je napisao/la: Čovjek je imao 0.6sec prednosti ispred Maldonada i Alonsa a to sigurno nije dobio jer je njegov bolid bio 1kg lakši do njihovih. Pa taman da su mu i 10kg goriva stavili opet bi sa ovakvim krugom bio na poleu znači da su u Mclarenu znali da imaju brzinu ali eto, pogriješili su i kazna je bila totalno pretjerana. Zato mislim da je sreća.
Prvi dio stoji i slažem se da bi Hamilton osvojio pole i s 10 litara više i baš zato je to glupost Mclarena točnije MW a ne sreća,ali eto to je stvar interpretacije ;)

Što se tiče Pastorapitam se,šta možemo očekivati u nastavku sezone od njega(točnije Williamsa)Je li ovo labuđi pjev ili ćemo stvarno gledati ga u vrhu
ja ga ocekujem jakog jos u monte carlu, prosle god jestartao 8. sa onom kantom, i bio bi 6. da se nije prekasno lewisu putanju zatvarao :)
McLaren u <3
Odgovori