Komentatori i prijenosi utrka

Rasprave o događajima (ne)izravno vezanim uz Formulu 1

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Avatar
Slash
Veteran
Veteran
Postovi: 2921
Pridružen/a: 09 kol 2007, 16:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: utrkivanje
Lokacija: Zagreb grad

Re: Komentatori i prijenosi utrka

Post Postao/la Slash »

Cuky je napisao/la:pa kvaliteta je kao kod vjeverice ako ti je veza dobra...ako ti je zbog nečeg slabija veza malo ti zašteka i onda ti nastavi u nešto lošijoj kvaliteti, a ako ti se veza u toku prijenosa poboljša onda ti ponovno podigne kvalitetu...bar sam ja imao takvo iskustvo.

Uostalom, to možeš probati i sada ako se ne varam, a ne samo za vrijeme F1 utrke. Instaliraš Expat Shield, pokreneš ga i pričekaš da obavi svoje. Zatim odeš tu: http://www.bbc.co.uk/tv/bbcone/live" onclick="window.open(this.href);return false;
i gledaš njihov program. Kad završiš ugasiš Expat Shield i surfaš ponovno kao Hrvat
Super, hvala :).

EDIT: Hmm, pa imam solidnu vezu, ali čim stavim full screen zamrzne se :/.
Nobody exists on purpose. Nobody belongs anywhere. Everybody's gonna die. Come watch TV.
Avatar
senamozart
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 441
Pridružen/a: 04 lis 2010, 21:47
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1 McLaren Team

Re: Komentatori i prijenosi utrka

Post Postao/la senamozart »

malo sam jutros gledao komentare na GP1 portalu glede prijenosa na max-tv kanalima
ne moram spominjati da je to potpuna katastrofa od strane forumaša. mislim oko 95 posto osoba je to sve kritiziralo. hebavalo sve mrtvo i živo, teške riječi su napisane tako da baš ne znam koliko će se sve to nekome isplatiti.
onda sam malo pogledao gdje se sve može gledati free. pored toga što imam satelitsku uredno mogu gledati na RTL-u, sport 1 zatim na dubai sport su isto postavili reklamu onda imamo razne streamove a najviše me razveselilo da na ovom programu je sve kako treba. veza sa internetom mi je oko 10 megabita i evo slike gdje mogu gledati formulu 1 preko HDMI kabla na telki
sve sam probao i evo učinka
link: http://cricfree.tv/sky-sports-1-live-stream-uk.php" onclick="window.open(this.href);return false;
i slika koja se danas gledala (neka repriza sky sport formula1)
slika

meni dovoljno :D
slika
Avatar
speedy56
Legenda
Legenda
Postovi: 4566
Pridružen/a: 18 stu 2012, 14:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: FAlonso ALotterer
Lokacija: gdje me sunce grije

Re: Komentatori i prijenosi utrka

Post Postao/la speedy56 »

Na tom crickfree sam ja znao gledati F1 show, midweek report, traninge dok nisam uspostavio CS.
Inače je ok stranica, ima i ostalih britanskih programa
slika
Chuck Norris
Veteran
Veteran
Postovi: 3539
Pridružen/a: 16 ožu 2009, 14:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso

Re: Komentatori i prijenosi utrka

Post Postao/la Chuck Norris »

K1M1 je napisao/la: Nego, zanimljivo mi je u cijeloj priči kako je mladen stalno na svojoj stranici najavljivao sve, kako on ponovno dovodi f1 na male ekrane. Pomislio bi čovjek da je on kupio prava za hr, il da će barem bit komentator ili nešto, da će biti u tom projektu, kad ono ama baš ništa... Koja je njegova uloga u svemu tome? :doubt: ili je pak opet izvisio?
Jadan opet se žali da je izvisio da su ga preveslali.i tako svake godine bilo da se radi o prijenosima ili nečemu drugone uglavnom uvijek ga "prevare".Nije mi jasno je li on stvarno toliko naivan ili je jednostavno toliki lažljivac...
Kažu na greškama se uči ali za njega očito to ne važi,da je sve istina(u što ne vjerujem) da je bio u igri za prijenos onda je trebao šutjeti dok ne bude službeno a ne ovako najavljivati i sada sipati otrov da je uvijek neko drugi kriv.Meni je najžalosnije od svega da ima masa ljudi koji puše ove njegove gluposti
...put u raj nije posut ružama...
Avatar
Slash
Veteran
Veteran
Postovi: 2921
Pridružen/a: 09 kol 2007, 16:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: utrkivanje
Lokacija: Zagreb grad

Re: Komentatori i prijenosi utrka

Post Postao/la Slash »

Onaj PD show na kojem sam gledao prošle sezone sada ima password. Da li ga itko zna?

O ovom pričam:
http://www.ustream.tv/channel/the-pd-show?rmalang=en_US#" onclick="window.open(this.href);return false;
Nobody exists on purpose. Nobody belongs anywhere. Everybody's gonna die. Come watch TV.
Alonso-champ
Veteran
Veteran
Postovi: 3501
Pridružen/a: 02 stu 2009, 18:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso
Lokacija: Ljubljana

Re: Komentatori i prijenosi utrka

Post Postao/la Alonso-champ »

Chuck Norris je napisao/la: Jadan opet se žali da je izvisio da su ga preveslali.i tako svake godine bilo da se radi o prijenosima ili nečemu drugone uglavnom uvijek ga "prevare".Nije mi jasno je li on stvarno toliko naivan ili je jednostavno toliki lažljivac...
Kažu na greškama se uči ali za njega očito to ne važi,da je sve istina(u što ne vjerujem) da je bio u igri za prijenos onda je trebao šutjeti dok ne bude službeno a ne ovako najavljivati i sada sipati otrov da je uvijek neko drugi kriv.Meni je najžalosnije od svega da ima masa ljudi koji puše ove njegove gluposti
Al meni su smjesni ovi likovi tamo na njegovom sajtu kako ga tjese i kako mu pruzaju 100 % podrsku...da su sa njim i u dobru i u zlu..a on se kao zahvaljuje do neba itd itd....smjeha majko draga:-)
Alonsista hasta la muerte..
Avatar
Caldor
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1046
Pridružen/a: 11 srp 2007, 15:04
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Lokacija: Čakovec

Re: Komentatori i prijenosi utrka

Post Postao/la Caldor »

Za prijenos bez reklama 35 kuna nije puno.
Sanel
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 925
Pridružen/a: 06 kol 2007, 11:35
Navijam za: Nikoga
Kontakt:

Re: Komentatori i prijenosi utrka

Post Postao/la Sanel »

Alonso-champ je napisao/la:
Chuck Norris je napisao/la: Jadan opet se žali da je izvisio da su ga preveslali.i tako svake godine bilo da se radi o prijenosima ili nečemu drugone uglavnom uvijek ga "prevare".Nije mi jasno je li on stvarno toliko naivan ili je jednostavno toliki lažljivac...
Kažu na greškama se uči ali za njega očito to ne važi,da je sve istina(u što ne vjerujem) da je bio u igri za prijenos onda je trebao šutjeti dok ne bude službeno a ne ovako najavljivati i sada sipati otrov da je uvijek neko drugi kriv.Meni je najžalosnije od svega da ima masa ljudi koji puše ove njegove gluposti
Al meni su smjesni ovi likovi tamo na njegovom sajtu kako ga tjese i kako mu pruzaju 100 % podrsku...da su sa njim i u dobru i u zlu..a on se kao zahvaljuje do neba itd itd....smjeha majko draga:-)
Još ove godine nisam ostavio nijedan komentar tamo, ali biti će uskoro opširni napadaj na Mladena sa moje strane na njegovu jadikovku i naivnost, samo čekam sljedeći njegov tekst gdje će se požaliti, sada na ovoj temi već ima previše komentara pa nebih došao do izražaja, naravno sve to u nadi da će moj post vidjeti svijetlo dana na sajtu.
Naravno, ne mislim napadati vrijeđanjem i slično, već samo kao što je on davao kritike komentatorima i tako ih htio potaknuti da rade svoj posao kako treba, tako ću i ja njemu dati kritiku i dobrom djelu dupelizaca na onom sajtu. Mislim, ljudi nemaju blage veze šta se desilo i zašto je opet mladen izvisio, ali svi znaju da on nije kriv, koje nebuloze. Što je najbolje uvijek mladen kaže kako ne treba donositi zaključke ako sa nečime niste dobro upoznati, ali kad netko donese zaključak koji ide njemu u korist onda sve pet, sramotno.

Inače, da li ima zainteresiranih da otvorimo nekakav blog ili sajt gdje bi mogli bez cenzure komentirati njegove tekstove i jadikovke? :D
...kažu čekanje se isplati, vjeruj meni lažu ti,
želiš vidjet kako ne treba, dođi ja pokažem ti...
Avatar
Igor18
Veteran
Veteran
Postovi: 2927
Pridružen/a: 22 stu 2007, 22:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Schumachera

Re: Komentatori i prijenosi utrka

Post Postao/la Igor18 »

Caldor je napisao/la:Za prijenos bez reklama 35 kuna nije puno.
točnija računica bila bi (u najjeftinijoj varijanti): najosnovniji paket (75kn) + F1 program (35kn)=110 kn

ne računajuči ljude koji već nemaju maxtv, sumnjam da će i taj program privući previše ljudi. cijene tih paketa nenormalno su skupe.
Michael is faster than you!!
Avatar
Slash
Veteran
Veteran
Postovi: 2921
Pridružen/a: 09 kol 2007, 16:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: utrkivanje
Lokacija: Zagreb grad

Re: Komentatori i prijenosi utrka

Post Postao/la Slash »

Caldor je napisao/la:Za prijenos bez reklama 35 kuna nije puno.
Tak si to mali Ivica zamišlja.

1) daleko više je od 35 kuna, pogotovo za one (poput mene) koji nemaju maxtv niti ga žele imati jer ne gledaju ništa na TV-u osim F1

2) točno i da je 35 kuna i to je previše za slušanje dva idiota kak se cereču i prepričavaju 100put prežvakane vijesti s interneta.
Nobody exists on purpose. Nobody belongs anywhere. Everybody's gonna die. Come watch TV.
Chuck Norris
Veteran
Veteran
Postovi: 3539
Pridružen/a: 16 ožu 2009, 14:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso

Re: Komentatori i prijenosi utrka

Post Postao/la Chuck Norris »

Po čemu su dva idiota?
Zato što Mladen to kaže?
...put u raj nije posut ružama...
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16010
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Komentatori i prijenosi utrka

Post Postao/la Cuky »

Sanel je napisao/la:Inače, da li ima zainteresiranih da otvorimo nekakav blog ili sajt gdje bi mogli bez cenzure komentirati njegove tekstove i jadikovke? :D

Stvarno mu želiš davat takvu besplatnu reklamu? Kad bi to čitao netko tko nije upoznat sa likom i djelom MJ-a (Mladena Jergovića, ne Mega Džula :D) interesiralo bi ga tko je ta osoba, pa bi guglao pa bi našao linkić na njegov sajt i onda nabijao klikove dotičnom MJ.

Ja sam imao poštovanja prema njemu, dapače divio sam mu se, dok je bio na HRT-u kao stručni gost u studiju. Ali nakon toliko propalih projekata koji su bili gotova stvar (USF1, ona mala što je kart vozila, užasno komentiranje u prijenosima nakon HRT-a) jednostavno ne može očekivati da ga se gleda sa istim veseljem. Sada je još samo jedan od onih "kvazi stručnjaka" kakvih imamo u svim područjima i koji samo traže način kako ne raditi ništa, a skupljati novce
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
Slash
Veteran
Veteran
Postovi: 2921
Pridružen/a: 09 kol 2007, 16:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: utrkivanje
Lokacija: Zagreb grad

Re: Komentatori i prijenosi utrka

Post Postao/la Slash »

Chuck Norris je napisao/la:Po čemu su dva idiota?
Zato što Mladen to kaže?
Gle, ne da mi se 80000000000-ti put objašnjavat zašto su mi prijenosi s njima dvojicom dno dna.
To nema nikakve veze s nikakvim Mladenom, šta ste zapeli za njega. :roll:

Predlažem vama fetišistima da otvorite temu Pljuvanje po Jergoviću pa tamo ožežite, a tu da pričamo o tome kako ćemo se mi koji nemamo love i/ili volje plaćati za nekvalitetan prijenos snaći do iduće subote.
Nobody exists on purpose. Nobody belongs anywhere. Everybody's gonna die. Come watch TV.
Chuck Norris
Veteran
Veteran
Postovi: 3539
Pridružen/a: 16 ožu 2009, 14:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso

Re: Komentatori i prijenosi utrka

Post Postao/la Chuck Norris »

Vidi ti pljuješ stalno po njima mi po Jergoviću,razlika je u tome što ta dvojica ničime to nisu zaslužili,nisu nam lagali i obećavali konstantno i zavodili mase konstantnim pljuvanjem konkurencije kao što MJ radi.Možeš reći da ti se ne sviđa način na koji komentiraju,da za tebe nisu dovoljno stručni ali nazivati ih idiotima je previše
...put u raj nije posut ružama...
Avatar
Slash
Veteran
Veteran
Postovi: 2921
Pridružen/a: 09 kol 2007, 16:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: utrkivanje
Lokacija: Zagreb grad

Re: Komentatori i prijenosi utrka

Post Postao/la Slash »

Chuck Norris je napisao/la:Vidi ti pljuješ stalno po njima mi po Jergoviću,razlika je u tome što ta dvojica ničime to nisu zaslužili,nisu nam lagali i obećavali konstantno i zavodili mase konstantnim pljuvanjem konkurencije kao što MJ radi.Možeš reći da ti se ne sviđa način na koji komentiraju,da za tebe nisu dovoljno stručni ali nazivati ih idiotima je previše
#-o #-o

Da, uopće nisu ničim zaslužili osim neprofesionalizmom, ismijavanjem vozača, nepovezanim cerekanjem na svoje interne fore koje apsolutno nikom nisu jasne u JAVNOM prijenosu, nepraćenjem live-timinga, davanjem KRIVIH informacija za vrijeme prijenosa, itd. itd. itd.
Nadam se da ćete na maxtvu uživat svi u Novakovom objašnjavanju rada novih motora. Siguran sam da će vam vrlo stručno i nadasve TOČNO objasniti sve do u detalje. Ili možda neće, možda koji put ponovi što je graining, to nismo dugo čuli #-o .

Velim, pusti Jergovića na stranu, ali kad me već povlačiš za jezik on već neko vrijeme nema ozbiljan medijski prostor gdje bi mogao ''zavoditi mase'', ima svoj sajt koji ljudi čitaju ili ne čitaju. Oni koji smatraju da je šarlatan ne bi trebali čitat i amen. Mogu i ja otvorit svoj sajt i govorit da dolazim u F1 s ekipom Astronauti Fafenštajna, jel to isto zavođenje masa? Ako mi povjeruješ onda je. Ali na tebi je da povjeruješ. Pa tko je tu onda lud?
Nobody exists on purpose. Nobody belongs anywhere. Everybody's gonna die. Come watch TV.
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16010
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Komentatori i prijenosi utrka

Post Postao/la Cuky »

Slash je napisao/la:dolazim u F1 s ekipom Astronauti Fafenštajna
Mogu ja imat mjesto na pitwallu? ili barem u tvornici za jednim CFD računalom? :D


Šalu na stranu...slažem se sa svime što si rekao za komentatorski dvojac...istina, znaju nekad dosadne utrke svojim urlikanjem napraviti zanimljivima, ali to je valjda sve što znaju
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
elder
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1888
Pridružen/a: 07 kol 2007, 14:51
Ja sam: Vozač
Navijam za: Lewis Hamilton
Lokacija: Krapina

Re: Komentatori i prijenosi utrka

Post Postao/la elder »

Ak ko lovi sloveniju 2 oni prenose u full HD pa mozete i tam gledati
Darkness rises when silence dies
Avatar
Slash
Veteran
Veteran
Postovi: 2921
Pridružen/a: 09 kol 2007, 16:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: utrkivanje
Lokacija: Zagreb grad

Re: Komentatori i prijenosi utrka

Post Postao/la Slash »

Cuky je napisao/la:
Slash je napisao/la:dolazim u F1 s ekipom Astronauti Fafenštajna
Mogu ja imat mjesto na pitwallu? ili barem u tvornici za jednim CFD računalom? :D

Ak mi nađeš password od onog PD streama gore, možeš bit i tehnički direktor :D .
Nobody exists on purpose. Nobody belongs anywhere. Everybody's gonna die. Come watch TV.
Avatar
speedy56
Legenda
Legenda
Postovi: 4566
Pridružen/a: 18 stu 2012, 14:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: FAlonso ALotterer
Lokacija: gdje me sunce grije

Re: Komentatori i prijenosi utrka

Post Postao/la speedy56 »

Password ce vam kad-tad negdje izletiti, nemate frke
slika
Sanel
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 925
Pridružen/a: 06 kol 2007, 11:35
Navijam za: Nikoga
Kontakt:

Re: Komentatori i prijenosi utrka

Post Postao/la Sanel »

Cuky je napisao/la:
Sanel je napisao/la:Inače, da li ima zainteresiranih da otvorimo nekakav blog ili sajt gdje bi mogli bez cenzure komentirati njegove tekstove i jadikovke? :D

Stvarno mu želiš davat takvu besplatnu reklamu? Kad bi to čitao netko tko nije upoznat sa likom i djelom MJ-a (Mladena Jergovića, ne Mega Džula :D) interesiralo bi ga tko je ta osoba, pa bi guglao pa bi našao linkić na njegov sajt i onda nabijao klikove dotičnom MJ.

Ja sam imao poštovanja prema njemu, dapače divio sam mu se, dok je bio na HRT-u kao stručni gost u studiju. Ali nakon toliko propalih projekata koji su bili gotova stvar (USF1, ona mala što je kart vozila, užasno komentiranje u prijenosima nakon HRT-a) jednostavno ne može očekivati da ga se gleda sa istim veseljem. Sada je još samo jedan od onih "kvazi stručnjaka" kakvih imamo u svim područjima i koji samo traže način kako ne raditi ništa, a skupljati novce

Ma isto je i kod mene, u početku sam stvarno mislio da je izuzetan stručnjak, to još u doba kad je imao kolumnu ovdje i svoj podforum gdje je odgovarao na pitanja, međutim već tada se dalo naslutiti kako je riječ o šarlatanu, a što se s vremenom sve više potvrđuje.
Ono čime me posebno naljutio su dvostruki kriteriji i što je mene obilježio kao najveće zlo ovoga svijeta i bez da sam ga ijednom uvrijedio on počeo mene vrijeđati bez ikakva razloga i osnove.
Primjerice, njegove kritike komentatorima su dobronamjerne, ali kad njemu uputiš kritiku onda si tipičan hrvatski negativac i mrzitelj svih uspješnih ljudi. Činjenica je da naši komentatori znaju biti smiješni, ali daleko od toga da su toliko loši kao što se priča, činjenica je da je svaki projekt vezan uz F1 koji je pokrenuo propao, uključujući USF1, prijenose utrka, pokušaj da se progura kao komentator, menađerstvo vozačima sa ovih prostora, ona aplikacija sa podacima o statistici vozača... da ne govorimo o predviđanjima nekoliko naslova za Sutila, Grosjeana, Kovalainena... Na kraju krajeva nije jedini u ovoj državi koji ima nekakvu financijsku sigurnost pa da se s tim preserava, ja u zadnjih godinu i više dok su svi u krizi i masovno ostaju bez posla u svom građevinskom obrtu mjesečno zarađujem više od 30 000 kuna pa se ne dižem u nebesa, niti držim propovjedi i predavanja ostalim bauštelcima. A stalno gunđanje da su hrvatski poduzetnici svi redom nesposobni i manipulatori i da su hrvati općenito takav narod me posebno iritira. Pa koji k*r*c onda radiš i živiš ovdje i toliko se trudiš nametnuti nama jadnim hrvatima, nek ide u svoju ljubljenu englesku i london pa se tamo druži sa svojim celebity frendovima i njima prodaje prijenose i fore o svojoj stručnosti.

Evo na, opet me naljutio :D
...kažu čekanje se isplati, vjeruj meni lažu ti,
želiš vidjet kako ne treba, dođi ja pokažem ti...
dmarijon
Legenda
Legenda
Postovi: 4903
Pridružen/a: 21 vel 2007, 09:21

Re: Komentatori i prijenosi utrka

Post Postao/la dmarijon »

Ma pustite Jergovića, takav je kakav je. Zna nešto o F1 ali ne živi u stvarnome svijetu (niti je posložen sam sa sobom - sve ovo što je Sanel nabrojao stoji).
No.... ok, ova dvojica nksu toliko lošiji. Zvuče puno vipše kako bi komentatori i trebali zvučati jedino imaju manje info (i koji put bubnu. Ali bubne i Jergo),.
Nego, šat da ja radim ako imam Iskon tv? Je li tklo u sličnoj situaciji? Ne mogu nadoplatiti čak i kada bi htio- Internet, kao i prošle godine. Bit će.
Samo neka se trkaju.
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Komentatori i prijenosi utrka

Post Postao/la F1NAC »

dmarijon je napisao/la:Ma pustite Jergovića, takav je kakav je. Zna nešto o F1 ali ne živi u stvarnome svijetu (niti je posložen sam sa sobom - sve ovo što je Sanel nabrojao stoji).
No.... ok, ova dvojica nksu toliko lošiji. Zvuče puno vipše kako bi komentatori i trebali zvučati jedino imaju manje info (i koji put bubnu. Ali bubne i Jergo),.
Nego, šat da ja radim ako imam Iskon tv? Je li tklo u sličnoj situaciji? Ne mogu nadoplatiti čak i kada bi htio- Internet, kao i prošle godine. Bit će.
Internet i vozi :D
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
Caldor
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1046
Pridružen/a: 11 srp 2007, 15:04
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Lokacija: Čakovec

Re: Komentatori i prijenosi utrka

Post Postao/la Caldor »

A dobro ispricavam se da nisam na osnovni paket racunal. Al recimo za one koji imaju max tv nije tolko strasno. HD plus cisti prijenos. A iskreno mislim da ce se Blazicko i Novak morati malo dotjerati jer to sad nije na lokalnim televizijama. Vidjet ceno. Nemojte vrijedati prije nego pocne. Ja studiram u zgu i nemam tu max tv pa ih necu moci pratiti ali ako neko bude u mogucnosti neka napise kakvi su bili.
Avatar
speedy56
Legenda
Legenda
Postovi: 4566
Pridružen/a: 18 stu 2012, 14:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: FAlonso ALotterer
Lokacija: gdje me sunce grije

Re: Komentatori i prijenosi utrka

Post Postao/la speedy56 »

Jesi siguran da je Hd u tih 35kn?
Mislim da je Hd opcenitto dodatnih 40ak kn
slika
Avatar
Slash
Veteran
Veteran
Postovi: 2921
Pridružen/a: 09 kol 2007, 16:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: utrkivanje
Lokacija: Zagreb grad

Re: Komentatori i prijenosi utrka

Post Postao/la Slash »

HD je dodatnih 45 kn.
Nobody exists on purpose. Nobody belongs anywhere. Everybody's gonna die. Come watch TV.
Odgovori