Sergio Perez [#11]

Novosti o vozačima i timovima, glasine...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Sergio Perez

Post Postao/la Cuky »

http://www.racingfanatic.net/2013/09/se ... -safe.html" onclick="window.open(this.href);return false;
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
McLewis
Veteran
Veteran
Postovi: 3123
Pridružen/a: 29 svi 2007, 21:02
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren i Mercedes
Lokacija: ispred monitora

Re: Sergio Perez

Post Postao/la McLewis »

Svaka cast!!!! Fantasticno vozio, mislim da je zasluzio postolje danas!!!!
McLaren u <3
Avatar
King iCool
Veteran
Veteran
Postovi: 3096
Pridružen/a: 07 svi 2008, 14:07
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Lokacija: Planet Zemlja
Kontakt:

Re: Sergio Perez

Post Postao/la King iCool »

Kad sam gledao prvi stint kako vozi sa 10 krugova starijim gumama ista vremena kao Massa, Ham i Rosberg mislio sam da je na putu za postolje ali na kraju ipak ništa...Ali svejedno je super utrku danas odvozil. =D>
Avatar
gringo73
Naj F1 član foruma 2010.
Naj F1 član foruma 2010.
Postovi: 4558
Pridružen/a: 08 sij 2007, 15:43
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren

Re: Sergio Perez

Post Postao/la gringo73 »

Sergio Perez will leave McLaren at the end of the current season, after just one year with the Woking team. The news has yet to be confirmed by McLaren, but it appears that the team chose not to take up its option for the Mexican to continue in 2014.
LINK
slika
Avatar
Dero
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1212
Pridružen/a: 02 stu 2008, 20:06
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Sergio Perez

Post Postao/la Dero »

Nisam pretjeranog mišljena o Perezu ali da odleti iz tima nakon jedne sezone vozeci kantu od bolida baš i nije fer.
Chuck Norris
Veteran
Veteran
Postovi: 3539
Pridružen/a: 16 ožu 2009, 14:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso

Re: Sergio Perez

Post Postao/la Chuck Norris »

Dero je napisao/la:Nisam pretjeranog mišljena o Perezu ali da odleti iz tima nakon jedne sezone vozeci kantu od bolida baš i nije fer.
Slažem se s tobom,ja sam od njega očekivao više ali ovo nije zaslužio.Pogotovo što starosjedioc Button nije puno bolji s tim da je Perez u zadnje vrijeme čak i bolji
...put u raj nije posut ružama...
Avatar
McLewis
Veteran
Veteran
Postovi: 3123
Pridružen/a: 29 svi 2007, 21:02
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren i Mercedes
Lokacija: ispred monitora

Re: Sergio Perez

Post Postao/la McLewis »

Nije fer prema perezu... Da ga nakon jedne sezone sutnu odma... A vozio je kanturinu ali u par navrata je pokazao koliko vrijedi (bahrain, monaco i indija )
McLaren u <3
Avatar
speedy56
Legenda
Legenda
Postovi: 4566
Pridružen/a: 18 stu 2012, 14:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: FAlonso ALotterer
Lokacija: gdje me sunce grije

Re: Sergio Perez

Post Postao/la speedy56 »

A neznam što da mislim.
S jedne strane mi je drago jer će Magnussen vjerojatno dobiti šansu (ili postoji tračak nade za Hulkenberga), a s druge strane mi je žao jer će tamo netko za 20 godina guglati "Sergio Perez" i vidjeti da mu je McLaren dao pedalu nakon sezone i tko zna kakvo će mišljenje dobiti...

Bilo bi zanimljivo da se vrati u Sauber pa da se 2 Meksikanca fino tuku u momčadi :)
slika
Avatar
K1M1
HNL kladionica majstor
HNL kladionica majstor
Postovi: 2096
Pridružen/a: 06 srp 2008, 23:09
Ja sam: Vozač
Navijam za: Kimi i Frijns
Lokacija: Rijeka

Re: Sergio Perez

Post Postao/la K1M1 »

speedy56 je napisao/la: a s druge strane mi je žao jer će tamo netko za 20 godina guglati "Sergio Perez" i vidjeti da mu je McLaren dao pedalu nakon sezone i tko zna kakvo će mišljenje dobiti...
A kakvo bi to misljenje mogao dobit nego onako kako i je, da se perez nije dovoljno dokazao i da mclaren traži top vozača, što se ispostavilo da perez nije...
Perez je doveden jer su vjerovali da je dobar, al nemojmo zaboravit da je i novac koji donosi sa sobom bio veliki dodatni plus koji je prevagnuo za to da ga uopce uzmu. I sad umjesto njega dovode vozača za kojeg vjeruju da je bolji, koji je u njihovom programu od 2009., koji ne donosi novac sa sobom i kojeg dovode samo na temelju talenta i toga da vjeruju da je dečko jako dobar. Potez za pohvalu.

A ovo mi je super zanimljivo:
McLaren's analysis of Magnussen's performance in their simulator suggests he is already faster than Perez, and he has been extremely impressive in his two F1 tests for McLaren, at Abu Dhabi in November 2012 and at Silverstone in July 2013.

Whitmarsh described Magnussen as "lightning quick" at the Korean Grand Prix last month, adding: "Kevin has had two runs in an F1 car. In Abu Dhabi on his third flying lap, he did a time that was good enough for sixth on the grid, which is pretty impressive."


Dakle jednostavno vjeruju da je dečko next big thing i idu riskirat ko i s hamiltonom 2007.
http://www.bbc.co.uk/sport/0/formula1/24903504" onclick="window.open(this.href);return false;
slika
Avatar
tofa
Postovi: 54
Pridružen/a: 06 tra 2011, 14:10
Navijam za: McLaren
Lokacija: Đakovo

Re: Sergio Perez

Post Postao/la tofa »

vidjeli smo kako izgleda ekipa kad Whitmarsh riskira! dno dna kada će netko iz gupacije riskirati i dati otkaz tom dvojcu( MW i SM) koji je riskirao sa " savršenim" bolidom ove godine
Avatar
tofa
Postovi: 54
Pridružen/a: 06 tra 2011, 14:10
Navijam za: McLaren
Lokacija: Đakovo

Re: Sergio Perez

Post Postao/la tofa »

a bogme i analize bolida su im bile odlične za početak
Avatar
pospani gad
Veteran
Veteran
Postovi: 2917
Pridružen/a: 28 tra 2007, 22:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernanda Alonsa
Lokacija: Slavonija
Kontakt:

Re: Sergio Perez

Post Postao/la pospani gad »

Toliko o Sergio Perezu:

http://www.autosport.com/news/report.php/id/111249" onclick="window.open(this.href);return false;
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:
Avatar
King iCool
Veteran
Veteran
Postovi: 3096
Pridružen/a: 07 svi 2008, 14:07
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Lokacija: Planet Zemlja
Kontakt:

Re: Sergio Perez

Post Postao/la King iCool »

Žao mi je malo da će sad samo tako odletjet ali činjenica je da nije pokazao pretjeranu brhinu (uspoređujući ga sa Buttonom) u utrci niti u kvalama. Istina,bolid nije bio dobar ali to ne znači da se iz njega ne može izvući maximum ili barem više nego što je Perez izvlačio. Ja mu želi odlične posljednje 2 utrke za Mclaren a dalje će se snaći...
Avatar
Armanini
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2467
Pridružen/a: 26 svi 2009, 17:19
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Sergio Perez

Post Postao/la Armanini »

ma neznam.. iako nije pokazao ocekivano, po meni nije puno ni razocarao.. u drugom djelu sezone se konacno naucio malo i ostavljat mjesta i vozit uz drugi bolid, a sto se tice brzine, nije bio uopce daleko od buttona, od buttona svjetskog prvaka i vec starosjedioca u mcmu i od istog buttona koji je plakao i tuzakao se nakon apsolutno svake utrke o problemima sa bolidom i blablabla.. ja bi prije buttonu pedalu, i vidjet dal ce i sto bit s perezom..
jedna sezona je ko ni jedna.. nisu svi lewis da odmah sjednu u brz bolid i da se mogu pokazat..
gle recimo grosjeana koliko je njemu trebalo sezona i utrka da tek sad "procvjeta"..
rFactor F1 HR server Info
slika
Avatar
King iCool
Veteran
Veteran
Postovi: 3096
Pridružen/a: 07 svi 2008, 14:07
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Lokacija: Planet Zemlja
Kontakt:

Re: Sergio Perez

Post Postao/la King iCool »

Ali Perezu je ovo već 3. sezona u F1...a u Sauberu se mučio sa Kobayashijem ponekad...
Avatar
Armanini
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2467
Pridružen/a: 26 svi 2009, 17:19
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Sergio Perez

Post Postao/la Armanini »

sauber i mcm su dan i noc bolidi..

prva mu je ovo sezona u top timu.. velika je to razlika.. a buttonu je koja vec u f1 i koja vec u mcmu?

zato kazem gle groznog.. on je imao ledja i povjerenje i sad se to svima isplatilo (u toj mjeri da ga sad smatraju brzim od jednog kimija)..
20 utrka nije nis za pokazat se, pogotovo kad si prvu polovicu sezone u bolidu sporijem od fi..

vise je pokazao u sauberu nego sad u mcmu.. dal je mogao vise.. pa je da.. al je mogao onda i button puuno vise..


al opet.. vjerujem da ljudi zaduzeni za procjene vozaca znaju mrvu vise od nas := pa pretpostavljam da mozda vide u njemu kovu pa ne zele da se ponovi opet pa maknut na vrijeme..
iako su se pokazali prilicni cigani - uzeli ga zbog love i kad je lova otisla odmah noga u dupe.. nisu ostali nista drukciji, sad su barem u istom kosu svi :)
osim rbra lol :D
rFactor F1 HR server Info
slika
Avatar
mrd
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 993
Pridružen/a: 20 vel 2011, 18:11
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Lokacija: Berlin

Re: Sergio Perez

Post Postao/la mrd »

Evo padaju teske rijeci:

McLaren 'lacked organisation and humility' - Perez

Ja ga razumijem, a i nije puno pogrijesio.
slika
Avatar
McLewis
Veteran
Veteran
Postovi: 3123
Pridružen/a: 29 svi 2007, 21:02
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren i Mercedes
Lokacija: ispred monitora

Re: Sergio Perez

Post Postao/la McLewis »

mrd je napisao/la:Evo padaju teske rijeci:

McLaren 'lacked organisation and humility' - Perez

Ja ga razumijem, a i nije puno pogrijesio.
pa ispali su u mclarenu velike pi**e.... bas onako pederski nakon jedne sezone ga istjerat u tako katastrofalno losem autu... bas jadno...
McLaren u <3
Avatar
King iCool
Veteran
Veteran
Postovi: 3096
Pridružen/a: 07 svi 2008, 14:07
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Lokacija: Planet Zemlja
Kontakt:

Re: Sergio Perez

Post Postao/la King iCool »

Štoperica na kraju dana sve govori. I ne mislim u usporedbi sa Vettelom nego Buttonom...
Avatar
mrd
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 993
Pridružen/a: 20 vel 2011, 18:11
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Lokacija: Berlin

Re: Sergio Perez

Post Postao/la mrd »

Mislim da nije sve baš tako jednostavno. Možda tek nakon godinu dana bi se moglo pričati o usporedbi njih dvojice, ovako mislim da je prerano za ovakve zaključke. A da li je ovo pravi potey vidićemo, samo se nadam da neće magnusen letit opet ngodinu pa onda opet ponovo.
slika
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Sergio Perez

Post Postao/la F1NAC »

King iCool je napisao/la:Štoperica na kraju dana sve govori. I ne mislim u usporedbi sa Vettelom nego Buttonom...
koliko ja znam taj bolid je više krojen za Buttona, po meni bi button trebao malo više bodova imati. Loš je to lider. Al meni ne smeta, dok god si tako uništavaju sanse među konstruktorima je dobro :biggrin:
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Chuck Norris
Veteran
Veteran
Postovi: 3539
Pridružen/a: 16 ožu 2009, 14:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso

Re: Sergio Perez

Post Postao/la Chuck Norris »

McLewis je napisao/la: pa ispali su u mclarenu velike pi**e.... bas onako pederski nakon jedne sezone ga istjerat
Nije im to prvi put =P~
...put u raj nije posut ružama...
Avatar
mrd
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 993
Pridružen/a: 20 vel 2011, 18:11
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Lokacija: Berlin

Re: Sergio Perez

Post Postao/la mrd »

Mislim da je to to.

slika
slika
Avatar
McLewis
Veteran
Veteran
Postovi: 3123
Pridružen/a: 29 svi 2007, 21:02
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren i Mercedes
Lokacija: ispred monitora

Re: Sergio Perez

Post Postao/la McLewis »

je nazalost......
McLaren u <3
Avatar
Matt_77
Početnik
Početnik
Postovi: 201
Pridružen/a: 07 sij 2012, 18:57
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Lokacija: Zg - Og

Re: Sergio Perez

Post Postao/la Matt_77 »

Mislim da je ovo opet greška vodstva McLarena. Naravno, nadam se da je Magnussen zaslužio ovu priliku i da će ju opravdati, ali i njemu će možda trebati godina ili dvije da se potpuno prilagodi i počne davati maksimum. Isto tako su morali Perezu omogućiti bar još jednu godinu da ga vidimo u, nadajmo se, konkurentnijem bolidu pa nakon toga zaključiti nešto jer mi se čini da je sad pred kraj sezone počeo voziti bolje i sve češće biti bolji od Buttona. Vjerojatno bi sljedeće godine bio bolji nego ove, a u slučaju kad bi dobio Buttona možda bi za 2015. imali njega i Magnussena, ali to nećemo nikad saznati. Perez nije brz kao Hamilton, ako su to od njega očekivali, ali nije ni za baciti i u nekoliko utrka je stvarno dokazao da zaslužuje mjesto u McLarenu. Nadam se da će uspjeti pronaći mjesto u koliko toliko konkurentnom bolidu i dobiti još koju priliku boriti se za postolja.
Odgovori