ankete na naslovnici

Izrazite svoje prijedloge i kritike o našoj web stranici, pitajte što vam nije jasno...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Avatar
sale
Site Admin
Site Admin
Postovi: 6074
Pridružen/a: 28 kol 2003, 12:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1
Kontakt:

Post Postao/la sale »

Rješeno. ispričavam se :oops:
To je ona lijeva ruka o kojoj sam govorio :P
$@Ł€: Tražite prije postanja slika
Avatar
Zweki
Gerijatrija foruma
Gerijatrija foruma
Postovi: 6430
Pridružen/a: 03 ožu 2004, 13:44

Post Postao/la Zweki »

Pa nije se ništ promjenilo. :?
slika
"The most important piece of equipment in your bag, is your attitude." by Joe McNally
Gogy
Veteran
Veteran
Postovi: 2632
Pridružen/a: 13 vel 2005, 16:29
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Split

Post Postao/la Gogy »

...
Zadnja izmjena: Gogy, dana/u 27 srp 2009, 03:04, ukupno mijenjano 1 put.
slika
Avatar
Zweki
Gerijatrija foruma
Gerijatrija foruma
Postovi: 6430
Pridružen/a: 03 ožu 2004, 13:44

Post Postao/la Zweki »

Ma znam da ne meni. Tek sam sad skužio po Dandy-ju da je promjenjeno. :D
slika
"The most important piece of equipment in your bag, is your attitude." by Joe McNally
Gogy
Veteran
Veteran
Postovi: 2632
Pridružen/a: 13 vel 2005, 16:29
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Split

Post Postao/la Gogy »

Ova trenutna anketa o Williamsu i BMW-u. Kad postavljate pitanja pazite kako ih formulirate. Jer ako pitaš "hoće li Williams i BMW produžiti ugovor", to bi onda značilo da njima na kraju sezone ističe ugovor i da tribaju potpisat novi. A nije tako, jer ugovor traje do 2009. Znan da ste dobro mislili, ali ste nespretno formulirali. Pitanje je tribalo glasit "hoće li Williams i BMW nakon ove sezone nastaviti suradnju". Ugovor nemaju zašto produživat, jer on ka šta san reka traje do 2009.
slika
Avatar
sale
Site Admin
Site Admin
Postovi: 6074
Pridružen/a: 28 kol 2003, 12:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1
Kontakt:

Post Postao/la sale »

gogy je napisao/la:Ova trenutna anketa o Williamsu i BMW-u. Kad postavljate pitanja pazite kako ih formulirate. Jer ako pitaš "hoće li Williams i BMW produžiti ugovor", to bi onda značilo da njima na kraju sezone ističe ugovor i da tribaju potpisat novi. A nije tako, jer ugovor traje do 2009. Znan da ste dobro mislili, ali ste nespretno formulirali. Pitanje je tribalo glasit "hoće li Williams i BMW nakon ove sezone nastaviti suradnju". Ugovor nemaju zašto produživat, jer on ka šta san reka traje do 2009.
U potpunosti si u pravu. Kada smo stavili ovu anketu bila je aktualna "svađa" između Williamsa i BMW-a tako da oni koji prate vijesti znaju o čemu se radi dok ostali mogu krivo shvatiti pitanje :oops:
$@Ł€: Tražite prije postanja slika
Gogy
Veteran
Veteran
Postovi: 2632
Pridružen/a: 13 vel 2005, 16:29
Navijam za: Nikoga
Lokacija: Split

Post Postao/la Gogy »

...
Zadnja izmjena: Gogy, dana/u 27 srp 2009, 03:04, ukupno mijenjano 1 put.
slika
Avatar
ferrariboy
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 1438
Pridružen/a: 17 tra 2005, 11:06
Navijam za: Nikoga
Lokacija: opatija
Kontakt:

Post Postao/la ferrariboy »

sale admin-svaka čast

a kako si postao moderator
slika Champions forever slika

"...every year we have a champion, but there isn't a legend every year ..."
Avatar
sale
Site Admin
Site Admin
Postovi: 6074
Pridružen/a: 28 kol 2003, 12:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1
Kontakt:

Post Postao/la sale »

ferrariboy je napisao/la:sale admin-svaka čast

a kako si postao moderator
Pala mi je ideja da pokrenem sajn o F1 na hrvatkom za sve one kojima engleski nije jača strana. Nekoliko mjeseci nakon osnivanja sajta pokrenut je forum i eto ti mene kao administratora/moderatora 8)

BTW. znate li da će 3.8 biti (već) druga godina postojanja ovog portala :shock: :baloni: :festa:
$@Ł€: Tražite prije postanja slika
Dandy

Post Postao/la Dandy »

To se mora nekako proslaviti! :D
Avatar
dalibort
Postovi: 109
Pridružen/a: 24 sij 2006, 21:58
Ja sam: Vozač
Navijam za: Nikoga

Post Postao/la dalibort »

Daj stavi anketu o CDG sranju.
Da otprilike vidimo tko je za a tko protiv.
Avatar
Dexter
Postovi: 83
Pridružen/a: 28 tra 2007, 12:24
Navijam za: Nikoga
Lokacija: iz Grada

Post Postao/la Dexter »

Jedna primjedba što se tiče anketa.
Jako puno anketa koje postavljaju pitanje koje zahtijeva da/ne odgovor uz opcije imaju i dodatni tekst, koji u velikoj većini slučajeva već navodi na odgovor.
Tako je u anketi koja se ticala McLarenove krivnje u "stepneygateu" afirmativni odgovor izgledao otprilike ovako:
Da, ako ima konkretnih dokaza.
Sad više nije važno što je pisalo uz negacijsku tvrdnju, jer je igrom riječi i afirmacijska tvrdnja postala u neku ruku negacijska. Naime, ja koji mislim da je McLaren nedvojbeno i potpuno kriv za ono za što ih se optužuje ostao sam bez prilike za sudjelovanje u anketi, jer, ako sam htio odgovoriti afirmativno ispada da smatram da momčad iz Wokinga jest kriva samo i isključivo u slučaju da se za to podastru čvrsti dokazi. A ja to tako definitivno ne vidim!
I što sad?
Bottom line cijele ove priče je taj da ankete koje traže Da/Ne odgovore ostanu samo na tome, jer se dodavanjem teksta, što se vidi u gornjem slučaju, vrlo lako postižu demagoški efekti. Ne ulazim u pitanje jeli gornji primjer isfriziran namjerno, ili autor nije cijelu stvar promotrio na način na koji sam je vidio ja, ali ovim putem još jednom molim da "Da/Ne" ankete budu formulirane na maksimalno jednostavan način, gdje će afirmacijski, odnosno negacijski odgovor značiti upravo to i ništa više.
Hvala na razumijevanju.
Avatar
F1_viewer
Postovi: 135
Pridružen/a: 03 svi 2007, 08:46

Post Postao/la F1_viewer »

Kada i kako obični korisnik foruma može dobiti mogućnost da napravi anketu? Meni ne nudi nikakvu opciju za to, pa me zanima?
SAMO JE JEDNO U MOM ŽIVOTU VRIJEDNO
DA PUSTIM SUZU S OKA, JER TEBE VOLIM JA
ŽIVOT MI DALA, BAŠ KAO DA JE ZNALA
DA NIKAD NEĆE NESTAT SA MOJIH USANA - HRVATSKA
Avatar
Zweki
Gerijatrija foruma
Gerijatrija foruma
Postovi: 6430
Pridružen/a: 03 ožu 2004, 13:44

Post Postao/la Zweki »

Opcija za postavljanje ankete je omogućena isključivo Administratorima i Moderatorima. Normalni članovi nemaju tu mogućnost.
slika
"The most important piece of equipment in your bag, is your attitude." by Joe McNally
Avatar
sale
Site Admin
Site Admin
Postovi: 6074
Pridružen/a: 28 kol 2003, 12:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: F1
Kontakt:

Post Postao/la sale »

F1_viewer je napisao/la:Kada i kako obični korisnik foruma može dobiti mogućnost da napravi anketu? Meni ne nudi nikakvu opciju za to, pa me zanima?
Kao što je Zweki spomenuo, normalni članovi nemaju te ovlasti jer bi inače svi otvarali svakojake ankete i nastao bi pravi nered na forumu. Ali, ako imaš ideju za nekakvu zanimljivu anketu, možeš mi se javiti na PP, pa ćemo vidjeti... ;)
$@Ł€: Tražite prije postanja slika
Odgovori