F1-HR Team

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: F1-HR Team

Post Postao/la Cuky »

ne voliš dizel? hmm smislit ćemo onda nešto...što se mene tiče ni ne mora biti prototip...
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
Armanini
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2467
Pridružen/a: 26 svi 2009, 17:19
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: F1-HR Team

Post Postao/la Armanini »

pa ok je dizel.. za traktore, kopacice, za one koji toce loz ulje i tako to :)

neznam, ako se ne varam ti dizeli su super tihi, u cockpitu se ne cuje jako nis?
najvise mi se zato cini da nije gust vozit.. mozda se varam..

al odlucite sto se vama svidja..;)
rFactor F1 HR server Info
slika
Avatar
harrahotto
Postovi: 0
Pridružen/a: 02 svi 2011, 10:24
Ja sam: Vozač

Re: F1-HR Team

Post Postao/la harrahotto »

ja sam za porche spider evo ili obican.. ali mi se cini da u LMP2 nema nikoga, pa bi bili solo, što i nije loše.
šta fali imenu Harra?
Ako su dizelaši u igri, ja sam za to da se vozi nešto sa otvorenim krovom, dakle R10 ili R15, puno je bolja preglednost.
Arma ima pravo, ti su auti užasno tihi i totalno je teško procijeniti vlastitu brzinu (problem Porchea u DRM...).

PS. Koja je fora sa pravim imenima, mislim, jel će netko acctuali čekirati da li postoji H. Hotto?
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: F1-HR Team

Post Postao/la Cuky »

neznam hoće li čekirati, a fora je sa time što se te utrke prenose live preko streama sa komentatorima i lakše im je sa pravim imenima nego sa nadimcima...

što se preglednosti tiče, zato i jesam od svih predložio Peugeota jer od ovih sa zatvorenim kokpitom ima najveću preglednost.

Meni je totalno svejedno, ako ste skinuli onaj test mod pogledajte koji su prototipovi unutra, izaberite jedan i ja ću za njega raditi skin :)
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
harrahotto
Postovi: 0
Pridružen/a: 02 svi 2011, 10:24
Ja sam: Vozač

Re: F1-HR Team

Post Postao/la harrahotto »

evo, isprobao sam sad sve iz LMP1, i dalje mislim da je otvoreni cockpit puno lakse voziti. Peugeot je dobar, ali 1/3 ekrana je crna mrlja od kabine... R18 je zvijer ali mi se ne svidja na volanu, po meni R15 ako je dizelas u igri.
Odgovori