Hrvatsko F1 novinarstvo

Rasprave o događajima (ne)izravno vezanim uz Formulu 1

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Chuck Norris
Veteran
Veteran
Postovi: 3539
Pridružen/a: 16 ožu 2009, 14:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso

Re: Hrvatsko F1 novinarstvo

Post Postao/la Chuck Norris »

Evo kolega @slash vidiš da nije bila fizička prijetnja,rekao je da će mu nažao učiniti i učinio je ovo boli više od ikakvog udarca.Prijetio mu je Blaž i ponizio ga je,svaka čast Blažičku za ovaj tekst.Kapa do poda
...put u raj nije posut ružama...
Avatar
Slash
Veteran
Veteran
Postovi: 2921
Pridružen/a: 09 kol 2007, 16:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: utrkivanje
Lokacija: Zagreb grad

Re: Hrvatsko F1 novinarstvo

Post Postao/la Slash »

Scuderia je napisao/la:Imam pitanje za Jergovicljupce, pritom cu koristiti citat iz Blazickovog teksta

Citat;
Međutim, čim je dobio moj poziv i priključio se ekipi u Studiju F1, nakon utrku, dvije, počeo je Mladen, za vrijeme prijenosa, meni slati SMS poruke. Sjedeći samo desetak metara dalje od naše kabine, pisao bi: „ti si super, to je odlično, ali Novak je katastrofa, ne valja ništa“. Kada bi utrka završila, sjeo bi s nama na TV trgu, i kao da se ništa nije dogodilo, popio kavu.
-Sta reci za ovakvog covjeka ?
Pa Novak je dno i ne valja ništa. Ne vidim di je problem.
Svaka rasprava postaje bespredmetna jer mi ne možemo znati tko od njih laže. Nikako. A evidentno je da sigurno nisu obojica u pravu jer im se priče drastično razlikuju.

EDIT: vidim da se mene tu shvaća kao MJ najvećeg fana što je u potpunosti krivo. Ja samo nisam zadovoljan s prijenosima i to je sve. A za njihove svađe i prepucavanja mi puca k*r*c.
Nobody exists on purpose. Nobody belongs anywhere. Everybody's gonna die. Come watch TV.
Chuck Norris
Veteran
Veteran
Postovi: 3539
Pridružen/a: 16 ožu 2009, 14:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso

Re: Hrvatsko F1 novinarstvo

Post Postao/la Chuck Norris »

Dr. DJ je napisao/la:Zanima me dali MJ radi igdje drugdje trenutno osim što trenutno vodi svoj vlastiti sajt ?
Pa šalje svojim dečkima iz FOM-a SMS upute :biggrin:
...put u raj nije posut ružama...
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16010
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Hrvatsko F1 novinarstvo

Post Postao/la Cuky »

McLewis je napisao/la:a nemoze raspoznati vozaca po kacigi....
Tu su komentatori najmanje krivi...u Mercedesu su 2 vozača sa žutim kacigama (na Skyu se u Australiji šalili da je Rosberg onaj koji je iza ili u travi pa da ih po tome znaju jer je taman Rosberg izletio kad su krenuli priču o kacigama), Vettel mijenja iz treninga u trening, eto i van der Garde je sad u Maleziji imao drukčjiu...snađi se ti kad više neznaš ko kakvu nosi.

A što se F1 projekta tiče...sve je to lijepo, ali nije lako prenositi nešto takvo iz studija 1000-ama km udaljenog od središta zbivanja, znati sve na vrijeme i vidjeti više nego i mi sami vidimo. Uz to, i Blaž i Novak rade druge stvari, ovo im je više kao honorarni posao, tako da i tu treba njima dati kredita.


PS: Čekam Mladenov odgovor na Blažov tekst :D
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
Toon
Veteran
Veteran
Postovi: 2892
Pridružen/a: 06 ožu 2008, 19:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: mclaren
Lokacija: poso kuća birtija

Re: Hrvatsko F1 novinarstvo

Post Postao/la Toon »

McLewis je napisao/la:Moje je misljenje da je Blaz na htv-u puno kvalitetnije odradjivao prijenose nego sada, a tu mu mogu malo progledat kroz prste jer sada izgleda nema vise vremena da se dobro pripremio, dok novak.,.. blebece tu eto da popuni rupu dok blaz pije vode .... famozni graining ovo graining ono gume bla bla a nemoze raspoznati vozaca po kacigi....ode nas f1 projekt u k... kako se meni cini... dok za uvod u emisiju imamo reportazu o davorinu stetneru i kako on gleda f1 na metar od bolida - zivo mi se j.... za tebe kako ju gledas, daj mi informacije o F1 i utrkama... a ovo danas postaje vec sve smijesno ta prepuzcavanja ... kaos...
...yep, i sam Blažičko je već rekao da nema dovoljno vremena za punu pripremu...
...Novak - nit smrdi nit miriše (meni)...
...no ono što vjerojatno mnogi F1 fah idioti ne primjećuju da većina puka llitiga gledateljstva ipak ne zna baš puno o F1 i da im je vrlo lagano "prodati" bilo kakvu priču...a idiote (ja i još neki) koji će dnevno provesti barem sat do dva (a često i više) kako bi po internetu tražili, čitali, proučavali, podsjećali se - ne može "zadovoljiti" nitko ispod barem dvije sezone iskustva u samom bolidu ili barem 15 godina iskustva u radu...
...dvojac koji je trenutno na raspolaganju gledateljima i te kako može dati dobre informacije većini ljudi...ja osobno izuzev slike drugo često i ne trebam jer "imam pun k. posla sam sa sobom" (svojim praćenjem trke i uspoređivanjem live timinga, kalkulacijama što bi i kako sada trebalo i ostalih gluposti koje gotovo nitko ne razumije osim mene - moj F1 svemir)...
"Damn it, Steven, we're men. It's our god-given right to watch sports and smut."
"Oh mighty one in the heavens who created the mountains, the seas and beer ..."
"I'm married to a woman named ... something!"
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: Hrvatsko F1 novinarstvo

Post Postao/la Scuderia »

Slash je napisao/la:

Pa Novak je dno i ne valja ništa. Ne vidim di je problem.
Svaka rasprava postaje bespredmetna jer mi ne možemo znati tko od njih laže. Nikako. A evidentno je da sigurno nisu obojica u pravu jer im se priče drastično razlikuju.

EDIT: vidim da se mene tu shvaća kao MJ najvećeg fana što je u potpunosti krivo. Ja samo nisam zadovoljan s prijenosima i to je sve. A za njihove svađe i prepucavanja mi puca k*r*c.
Jos jednom cu ponoviti pitanje, mozda nisam bio dovoljno jasan.
Kakav je to covjek ( Jergovic ) koji nije imao hrabrosti reci Novaku : " Cuj, nije dobro ovo sto ti radis " - u lice, vec se skriva iza SMS poruka, da bi kasnije mrtav hladan isao na kavu s Novakom i Blazickom ? :roll:

Rasprava postaje bespredmetna jer ne mozemo znati tko laze ? :shock:
Majstore, daj nemoj molim te...
slika
Avatar
McLewis
Veteran
Veteran
Postovi: 3123
Pridružen/a: 29 svi 2007, 21:02
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren i Mercedes
Lokacija: ispred monitora

Re: Hrvatsko F1 novinarstvo

Post Postao/la McLewis »

Ja iskreno i dalje samo mislim da se prepucavaju kao klinci u drugom razredu... Dodjem pregledati sta ima novoga, hoce li mclaren poboljsati bolid, jel vettel ide u ferrari, jel lewisov roscoe kakao u tutu ili negdje u boksu (sala) ja citam prepucavanja dvojice amatera ( amatera spram ostalim ljudima koji prenose f1 u drugim zemljama) ... U jednu ruku Mi jedrago da u hr imamo gdje pratit u drugu gledam sve moguce solucije da ne gledam f1 kod nas, a nazalost velika vecina kod nas nema takve mogucnosti....
McLaren u <3
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Hrvatsko F1 novinarstvo

Post Postao/la F1NAC »

to blaž reci mu reci .. najjaci dio mi je hahah ovaj :
– „Mladen sends his regards“.
Bernie me pogledao začuđeno
– „Mladen?“
- „Jergović, he used to work for you.“
- „Oh, that Mladen. What is this clown doing now?“
– „He’s working with us, on TV, as special Formula One analyst“
– „He’s working as F1 analyst??? You must be desperate.“
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
Slash
Veteran
Veteran
Postovi: 2921
Pridružen/a: 09 kol 2007, 16:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: utrkivanje
Lokacija: Zagreb grad

Re: Hrvatsko F1 novinarstvo

Post Postao/la Slash »

Scuderia je napisao/la:
Slash je napisao/la:

Pa Novak je dno i ne valja ništa. Ne vidim di je problem.
Svaka rasprava postaje bespredmetna jer mi ne možemo znati tko od njih laže. Nikako. A evidentno je da sigurno nisu obojica u pravu jer im se priče drastično razlikuju.

EDIT: vidim da se mene tu shvaća kao MJ najvećeg fana što je u potpunosti krivo. Ja samo nisam zadovoljan s prijenosima i to je sve. A za njihove svađe i prepucavanja mi puca k*r*c.
Jos jednom cu ponoviti pitanje, mozda nisam bio dovoljno jasan.
Kakav je to covjek ( Jergovic ) koji nije imao hrabrosti reci Novaku : " Cuj, nije dobro ovo sto ti radis " - u lice, vec se skriva iza SMS poruka, da bi kasnije mrtav hladan isao na kavu s Novakom i Blazickom ? :roll:

Rasprava postaje bespredmetna jer ne mozemo znati tko laze ? :shock:
Majstore, daj nemoj molim te...
Smiješan si.
Sprdaš se kad netko uzima ''zdravo za gotovo'' nešto šta MJ kaže, a onda isto to radiš sa nečim što IB kaže.
Baš si smiješan majstore.

Velim, više uopće ne ulazim u pitanje karaktera, niti me se ono tiče. Zanima me samo pitanje prijenosa - koji je po mojem mišljenju loš. A objašnjenje da je tako jer se ne stigne pripremat jer ima drugi posao je jednako loše. Ako ne stigne, neka ne radi taj posao nego samo ovaj glavni i doviđenja, rješen problem, nek prepusti posao nekom tko će se stić pripremat (NE KAŽEM DA TO MORA BIT JERGOVIĆ!!).
Nobody exists on purpose. Nobody belongs anywhere. Everybody's gonna die. Come watch TV.
Avatar
Scuderia
Moderator
Moderator
Postovi: 7777
Pridružen/a: 11 tra 2007, 17:56
Navijam za: Michael-Mick Schumacher
Lokacija: Europa

Re: Hrvatsko F1 novinarstvo

Post Postao/la Scuderia »

Slash je napisao/la:
Smiješan si.
Sprdaš se kad netko uzima ''zdravo za gotovo'' nešto šta MJ kaže, a onda isto to radiš sa nečim što IB kaže.
Baš si smiješan majstore.

Velim, više uopće ne ulazim u pitanje karaktera, niti me se ono tiče. Zanima me samo pitanje prijenosa - koji je po mojem mišljenju loš. A objašnjenje da je tako jer se ne stigne pripremat jer ima drugi posao je jednako loše. Ako ne stigne, neka ne radi taj posao nego samo ovaj glavni i doviđenja, rješen problem, nek prepusti posao nekom tko će se stić pripremat (NE KAŽEM DA TO MORA BIT JERGOVIĆ!!).
Ja smijesan ? :lol:
Ajd dobro...

Uzimam zdravo za gotovo ? Hm... ne; kad ikad sam si to pitanje postavio , kakav covjek moras biti kada lazes javnost, kada si dvolican... ima koja godina...samo sam htio cuti odgovor od nekoga kome je Jergovic dobar i tko njega smatra vjerodostojnim.
slika
dmarijon
Legenda
Legenda
Postovi: 4903
Pridružen/a: 21 vel 2007, 09:21

Re: Hrvatsko F1 novinarstvo

Post Postao/la dmarijon »

Pita me žena upravo: "jel to prvoaprilska šala da su se Jergović i ovaj posvađali"? Ja joj govorim: vjeruj mi, nije!" :D

Jedino u čemu sam se iznenadio je da Bernie navodno za Jergovića ipak - zna? Bez obzira što je dotični komedija na dvije noge.

Slažem se TOON-om od prije par postova:
"...dvojac koji je trenutno na raspolaganju gledateljima i te kako može dati dobre informacije većini ljudi...ja osobno izuzev slike drugo često i ne trebam jer "imam pun k. posla sam sa sobom" (svojim praćenjem trke i uspoređivanjem live timinga, kalkulacijama što bi i kako sada trebalo i ostalih gluposti koje gotovo nitko ne razumije osim mene - moj F1 svemir)..."
Zadnja izmjena: dmarijon, dana/u 01 tra 2013, 17:36, ukupno mijenjano 1 put.
Samo neka se trkaju.
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Hrvatsko F1 novinarstvo

Post Postao/la F1NAC »

Scuderia je napisao/la:Imam pitanje za Jergovicljupce, pritom cu koristiti citat iz Blazickovog teksta
krivi forum kolega :biggrin: obratite se na http://www.mladenjergovic.com" onclick="window.open(this.href);return false; ili na http://www.gp1.hr" onclick="window.open(this.href);return false; :D
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
Slash
Veteran
Veteran
Postovi: 2921
Pridružen/a: 09 kol 2007, 16:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: utrkivanje
Lokacija: Zagreb grad

Re: Hrvatsko F1 novinarstvo

Post Postao/la Slash »

Još sinoć mi je naš vrli autor poslao taj tekst. Kad ga, naravno, nisam objavio – štoviše, nakon tri pročitana reda bacio sam ga u smeće – dobio sam još jedan Blažičkov mail u kojem me, ovaj puta pismenim putem, naziva seronjom i govnom. Taj mail sam sačuvao. Trebat će mi.
Uopće mi nije namjera bilo koga uvjeravati da je članak kojeg je objavio taj portal istinit makar u jednom jedinom retku. To je najviše zato jer ga, zapravo, nisam pročitao, niti imam želju. (Također, nemam pojma zbog čega je taj portal objavio tako nešto. Da je neki moj suradnik – sada, danas – tako nešto napisao o Štetneru, ne bih to objavio ni u ludilu. Ali, različiti smo, i savjest nam šljaka različito, i s različitim motivima.)
Međutim, budući da mi razni dobronamjernici dostavljaju, uz pakosnu slavodobitnost, razne detalje – neki uvid već imam. Znao sam štošta o autoru teksta, naravno, ali moram reći da sam iznenađen obimom bolesti.
Vjerojatno ću tekst, međutim, u cijelosti morati pročitati zajedno s pravnicima i, potom, sa službenicima državnih institucija koji rješavaju probleme klevete i vrijeđanja.
Moj CV moguće je vrlo precizno dokumentirati, između ostalog i sačuvanim (svima do jednog) platnim odrescima s FOM-om, korespodenciji s Ecclestoneom, kao i ugovorima i SMS korespodencijom s FOM-om nakon što sam za njih prestao raditi full-time. Moj CV kristalno je čist i otvoren svakome tko o njemu želi saznati detalje. Može li to autor teksta reći za svoj?
Ne znam što još reći, osim da se još jednom zahvaljujem svima koji naprosto znaju da ono o čemu piše ovaj tip nemaju nikakve veze sa mnom, a bogme ni sa zdravim razumom.
Ajmooooo
Nobody exists on purpose. Nobody belongs anywhere. Everybody's gonna die. Come watch TV.
Avatar
Dr. DJ
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1520
Pridružen/a: 28 vel 2007, 13:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari-Massa
Lokacija: Stari Mikanovci / Rijeka

Re: Hrvatsko F1 novinarstvo

Post Postao/la Dr. DJ »

Chuck Norris je napisao/la:
Dr. DJ je napisao/la:Zanima me dali MJ radi igdje drugdje trenutno osim što trenutno vodi svoj vlastiti sajt ?
Pa šalje svojim dečkima iz FOM-a SMS upute :biggrin:
Takva F1 veličina da mu nitko nije ponudio posao a prema njegovim navodima je toliko cijenjen u F1 svijetu...zamene je i ovo dosta #-o
1982 UCV 1919
Avatar
Slash
Veteran
Veteran
Postovi: 2921
Pridružen/a: 09 kol 2007, 16:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: utrkivanje
Lokacija: Zagreb grad

Re: Hrvatsko F1 novinarstvo

Post Postao/la Slash »

Posve sigurno neću odgovarati na taj tekst.
Tko želi provjeriti jesu li detalji iz njega uistinu lažni (a jesu, svi do jednog) može mi se izravno obratiti.
Posjedujem iscrpnu dokumentaciju koja potkrepljuje sve što sam ikada javno iznio o mojem životnom putu, osobito dio koji se preklapa s aktivnostima Ecclestonea i FOM-a.
Kao što ovdje odgovaram na svako individualno pitanje, tako ću osobno odgovoriti svakom tko je toliko lakomislen da ga je tim tekstom zaveo jedan tip kalibra Ivana Blažička.
Ja se nemam potrebu braniti. I sigurno neću objavljivati osobne detalje koje znam o Blažičku. Ne tiču me se. Kao što se vidjelo u mojim tekstovima, tiče me se samo javno i besramno prezentirano neznanje.
Žao mi je što je dotični portal objavio tu ˝pravu istinu˝ o meni. Ja tako nešto ne bih objavvio ni o kome. Ni o Blažičku, ni o Štetneru. Ali, kao što sam već ovdje rekao: različiti smo, i savjest nam funkcionira različito, i s različitim motivima.
Evo, pa ajde nek ga neko ode pitat, pa prenese nama ostalima. Baš me zanima.
Nobody exists on purpose. Nobody belongs anywhere. Everybody's gonna die. Come watch TV.
Avatar
Toon
Veteran
Veteran
Postovi: 2892
Pridružen/a: 06 ožu 2008, 19:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: mclaren
Lokacija: poso kuća birtija

Re: Hrvatsko F1 novinarstvo

Post Postao/la Toon »

Ovo postaje baš genijalno...hrvatski F1 kružok "trese" afera veća nego ona u Red Bullu...a mislio sam da će mi biti dosadnjikavo ova tri tjedna u ovom "Nujlijepšemu kemoučeku svieto"...jeeeeeeeeaaaahhhh kako da ne... :D
"Damn it, Steven, we're men. It's our god-given right to watch sports and smut."
"Oh mighty one in the heavens who created the mountains, the seas and beer ..."
"I'm married to a woman named ... something!"
Avatar
Armanini
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 2467
Pridružen/a: 26 svi 2009, 17:19
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Hrvatsko F1 novinarstvo

Post Postao/la Armanini »

Vjerojatno ću tekst, međutim, u cijelosti morati pročitati zajedno s pravnicima i, potom, sa službenicima državnih institucija koji rješavaju probleme klevete i vrijeđanja.
hehe, koji papak..

ajd blaz, put pod noge i opizdit samar, uzmi novaka kao muscle pa nek se inati i prijeti tuzbama..
jbte, kako se to lakse nekad rjesavalo..
rFactor F1 HR server Info
slika
Avatar
King iCool
Veteran
Veteran
Postovi: 3096
Pridružen/a: 07 svi 2008, 14:07
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Lokacija: Planet Zemlja
Kontakt:

Re: Hrvatsko F1 novinarstvo

Post Postao/la King iCool »

MJ ima novi nadimak: "naš TV tehničar" :D
dmarijon
Legenda
Legenda
Postovi: 4903
Pridružen/a: 21 vel 2007, 09:21

Re: Hrvatsko F1 novinarstvo

Post Postao/la dmarijon »

Toon je napisao/la:Ovo postaje baš genijalno...hrvatski F1 kružok "trese" afera veća nego ona u Red Bullu...a mislio sam da će mi biti dosadnjikavo ova tri tjedna u ovom "Nujlijepšemu kemoučeku svieto"...jeeeeeeeeaaaahhhh kako da ne... :D
He he, točno to! Ja sam se već pribojavao da ćemo tri tjedna morat ubijata s prežvakavanjem vettel - webber :D , a kad ono... auuuuuuuuuuuuuuuu
Samo neka se trkaju.
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Hrvatsko F1 novinarstvo

Post Postao/la Schumy.d »

Ja ne znam kako netko može uopće vjerovati čovjeku koji sam sebe hvali, bahati se sa nekakvim ugovorima (koji i u slučaju da postoje nisu onakvi kakvima ih on predstavlja).
Taj mi Jergović nije sjeo nakon 3. puta da sam ga gledao na TV-u i moje mišljenje o njemu je da je teški subjektivac. Takvih ima i ovdje na forumu koliko hoćeš. Može i svatko od nas pisati svoje mišljenje i kolumne i to bi bili tekstove iste težine kao i Jergovićevi. Jedino u čemu on ima prednost je ta da je stekao ime jer je komentirao F1 na TV-u (iako pametnima je jasno kako je došao do toga) pa su mu kolumne poznatije. A s druge strane, MJ smatra da je svako njegovo razmišljanje točno i ne priznaje ništa drugo šta se razlikuje od njegovog. To ga čini još gorim čovjekom, kolumnistom, komentatorom ili kako god već da ga nazovem.

Blažičko je čovjek koji je uvijek poticao prijenose formule 1, nekad možda i je pogriješio u komentiranju, možda nije dovoljno stručan, ali on voli ovaj "sport" i daje sve od sebe da pruži svoj maksimum. I ono najvažnije - ne veliča sam sebe i priznat će i drugo mišljenje. A šta se tiče formule 1, mi smo takva zemlja da nikad nismo imali nekog predstavnika (osim par stručnjaka koji rade po timovima) da nam može dati kvalitetne inside podatke ili neko stručno komentiranje (a uostalom, pa nismo mi Engleska i nemamo para kao sky). Zato svaka čast Blažičku na ovom komentaru i nedaj se isprovocirati od ovog muljatora.

A vi koji jedva čekate Jergovićeve članke, uživajte i dalje. Ja vas neću nagovarati da ih ne čitate, svatko ima svoje mišljenje i to je u redu. Ako vam paše, samo dajte, ali za mene je on teški folirant i ti njegovi tekstovi meni mogu poslužiti za WC (ali ne za čitanje). :D
Zadnja izmjena: Schumy.d, dana/u 02 tra 2013, 14:47, ukupno mijenjano 1 put.
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16010
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Hrvatsko F1 novinarstvo

Post Postao/la Cuky »

Moram priznat da nekako i ja naginjem prema takvom razmišljanju kao što si napisao ovom postu...

A što se tiče ovog dijela:
Schumy.d je napisao/la:ti njegovi tekstovi meni mogu poslužiti za WC (ali ne za čitanje). :D
Probaj ih čitati kad si na WC-u...puno brže i lakše ćeš obaviti to što imaš za obaviti :biggrin:
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Chuck Norris
Veteran
Veteran
Postovi: 3539
Pridružen/a: 16 ožu 2009, 14:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso

Re: Hrvatsko F1 novinarstvo

Post Postao/la Chuck Norris »

Schumy.d je napisao/la:ti njegovi tekstovi meni mogu poslužiti za WC (ali ne za čitanje). :D

Ovaj dio baš ne kužim,pošto su tekstovi u elektroničkom obliku,ne koristiš valjda laptop u tu svrhu :biggrin: :p


Ovaj Jergovićev komentar mi je za anale,koji dovoljno govori o njemu
“Razlog zbog kojeg svake kvalifikacije i utrku popratim s oko 50 ili 60 komentara na Twitteru na engleskom jeziku nije moje preseravanje, ili samo zato da ponudim svoje viđenje tijeka utrke (jer onda bi to bilo na hrvatskom). Razlog je u zahtijevu Deana Lockea (wow! puno ime i prezime!), glavnog producenta F1 prijenosa u FOM-u, da mu to šaljem. Njegov asistent produkcije sjedi do njega i ˝čita˝ utrku za njega. On također hvata moje Tweetove i izravno ih govori Deanu u slušalice, i onda Dean prema tome radi korekcije u prijenosu.
:smijeh: :smijeh2:
...put u raj nije posut ružama...
Avatar
elder
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1888
Pridružen/a: 07 kol 2007, 14:51
Ja sam: Vozač
Navijam za: Lewis Hamilton
Lokacija: Krapina

Re: Hrvatsko F1 novinarstvo

Post Postao/la elder »

E kume Jergovicu sada ce ocito doci na vidjelo da si ustvari obicni bedacek koji je raznasal kamerice okolo, a ne da si faca kakva se predstavljas da jesi.
Darkness rises when silence dies
dmarijon
Legenda
Legenda
Postovi: 4903
Pridružen/a: 21 vel 2007, 09:21

Re: Hrvatsko F1 novinarstvo

Post Postao/la dmarijon »

Schumy.d je napisao/la:Ja ne znam kako netko može uopće vjerovati čovjeku koji sam sebe hvali, bahati se sa nekakvim ugovorima (koji i u slučaju da postoje nisu onakvi kakvima ih on predstavlja).
Taj mi Jergović nije sjeo nakon 3. puta da sam ga gledao na TV-u i moje mišljenje o njemu je da je teški subjektivac. Takvih ima i ovdje na forumu koliko hoćeš. Može i svatko od nas pisati svoje mišljenje i kolumne i to bi bili tekstove iste težine kao i Jergovićevi. Jedino u čemu on ima prednost je ta da je stekao ime jer je komentirao F1 na TV-u (iako pametnima je jasno kako je došao do toga) pa su mu kolumne poznatije. A s druge strane, MJ smatra da je svako njegovo razmišljanje točno i ne priznaje ništa drugo šta se razlikuje od njegovog. To ga čini još gorim čovjekom, kolumnistom, komentatorom ili kako god već da ga nazovem.

Blažičko je čovjek koji je uvijek poticao prijenose formule 1, nekad možda i je pogriješio u komentiranju, možda nije dovoljno stručan, ali on voli ovaj "sport" i daje sve od sebe da pruži svoj maksimum. I ono najvažnije - ne veliča sam sebe i priznat će i drugo mišljenje. A šta se tiče formule 1, mi smo takva zemlja da nikad nismo imali nekog predstavnika (osim par stručnjaka koji rade po timovima) da nam može dati kvalitetne inside podatke ili neko stručno komentiranje (a uostalom, pa nismo mi Engleska i nemamo para kao sky). Zato svaka čast Blažičku na ovom komentaru i nedaj se isprovocirati od ovog muljatora.

A vi koji jedva čekate Jergovićeve članke, uživajte i dalje. Ja vas neću nagovarati da ih ne čitate, svatko ima svoje mišljenje i to je u redu. Ako vam paše, samo dajte, ali za mene je on teški folirant i ti njegovi tekstovi meni mogu poslužiti za WC (ali ne za čitanje). :D
Potpisujem sve. Točno to. Više cijenim Blažićka koji manje kaže nego ovog koji svašta kaže, a pola toga je ...
Jedina razlika - čitam njegove tekstove :). Vidi se tu i smiješnih izmišljanja, i subjektivnosti, i banalnih pogađanja običnog fana f1, ali ponekad nešto i doznam.
Bez obzira, 50 - 70% informacija saznam na ovom ovdje forumu.
Samo neka se trkaju.
Avatar
Schumy.d
Legenda
Legenda
Postovi: 8575
Pridružen/a: 27 pro 2005, 20:05
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Oštarije

Re: Hrvatsko F1 novinarstvo

Post Postao/la Schumy.d »

Chuck Norris je napisao/la:
Schumy.d je napisao/la:ti njegovi tekstovi meni mogu poslužiti za WC (ali ne za čitanje). :D
Ovaj dio baš ne kužim,pošto su tekstovi u elektroničkom obliku,ne koristiš valjda laptop u tu svrhu :biggrin: :p
Printam si njegove članke na 3 sloja :biggrin:
Odgovori