Hrvatsko F1 novinarstvo

Rasprave o događajima (ne)izravno vezanim uz Formulu 1

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Chuck Norris
Veteran
Veteran
Postovi: 3539
Pridružen/a: 16 ožu 2009, 14:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso

Re: Hrvatsko F1 novinarstvo

Post Postao/la Chuck Norris »

Fernando Alonso ne odustaje: maksimalno će pritisnuti Red Bull u nadi da će im se bolid pokvariti
Umjesto da se kao veliki sportaš nada samo fair dvobojima na stazi, Fernandu Alonsu puno su draže zakulisne igre i tehnički problemi. Ne prestaje željeti da se nešto pokvari na Red Bullu.
Boško Budimir ponovo sipa otrov.Na šta je ovaj portal spao to je užasno
...put u raj nije posut ružama...
Avatar
Toon
Veteran
Veteran
Postovi: 2892
Pridružen/a: 06 ožu 2008, 19:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: mclaren
Lokacija: poso kuća birtija

Re: Hrvatsko F1 novinarstvo

Post Postao/la Toon »

:>> ...fuj, fuj, fuj taj Alonso...ja misli da je samo Jergović ima par "dubokih grla" u F1 al' eto prevarih se...i još jednom :>>
"Damn it, Steven, we're men. It's our god-given right to watch sports and smut."
"Oh mighty one in the heavens who created the mountains, the seas and beer ..."
"I'm married to a woman named ... something!"
Chuck Norris
Veteran
Veteran
Postovi: 3539
Pridružen/a: 16 ožu 2009, 14:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso

Re: Hrvatsko F1 novinarstvo

Post Postao/la Chuck Norris »

Citat sa f1 racing.hr
Mastermind paklenog plana je Fernando Alonso
Zadnji Ferrarijev potez nipošto nije iznenađujući nego je samo još jedna potvrda uvjeta koji tamo vladaju. Isto je tako i potvrda beskrupuloznosti Fernanda Alonsa, vozača koji je namjestio utrku u Singapuru 2008.
Ne zna čovjek bi li se ovome Budimiru smijao ili bi ga žalio
...put u raj nije posut ružama...
Avatar
Slash
Veteran
Veteran
Postovi: 2921
Pridružen/a: 09 kol 2007, 16:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: utrkivanje
Lokacija: Zagreb grad

Re: Hrvatsko F1 novinarstvo

Post Postao/la Slash »

Chuck Norris je napisao/la:Citat sa f1 racing.hr
Mastermind paklenog plana je Fernando Alonso
Zadnji Ferrarijev potez nipošto nije iznenađujući nego je samo još jedna potvrda uvjeta koji tamo vladaju. Isto je tako i potvrda beskrupuloznosti Fernanda Alonsa, vozača koji je namjestio utrku u Singapuru 2008.
Ne zna čovjek bi li se ovome Budimiru smijao ili bi ga žalio
:lol: :lol:
Zaš čitate taj šit :D .
Nobody exists on purpose. Nobody belongs anywhere. Everybody's gonna die. Come watch TV.
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Hrvatsko F1 novinarstvo

Post Postao/la F1NAC »

Ustvari se radi o praznovjerju i Maranello nije imao hrabrosti novi bolid nazvati F2013, premda bi to bilo logično za nasljednika F2012. F1Racing.com.hr je takav scenarij predvidio prije otprilike mjesec dana.
:x: :x: :>> :>> :>> :>>
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
Kenny
Legenda
Legenda
Postovi: 4875
Pridružen/a: 09 svi 2007, 17:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Williams i MS

Re: Hrvatsko F1 novinarstvo

Post Postao/la Kenny »

F1NAC je napisao/la:
Ustvari se radi o praznovjerju i Maranello nije imao hrabrosti novi bolid nazvati F2013, premda bi to bilo logično za nasljednika F2012. F1Racing.com.hr je takav scenarij predvidio prije otprilike mjesec dana.
:x: :x: :>> :>> :>> :>>
Sad ti postaš tu, par ljudi nađe taj članak, pošalješ nekim frendovima da to pročitaju i napravili su šta žele
slika
Pa čovjek kaže - osjećaj. Ako je osjećaj, onda je osjećaj. Na temelju osjećaja :) - dmarijon
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Hrvatsko F1 novinarstvo

Post Postao/la F1NAC »

Kenny je napisao/la:
F1NAC je napisao/la:
Ustvari se radi o praznovjerju i Maranello nije imao hrabrosti novi bolid nazvati F2013, premda bi to bilo logično za nasljednika F2012. F1Racing.com.hr je takav scenarij predvidio prije otprilike mjesec dana.
:x: :x: :>> :>> :>> :>>
Sad ti postaš tu, par ljudi nađe taj članak, pošalješ nekim frendovima da to pročitaju i napravili su šta žele
nisam bio na toj stranici, već sam vidio komentar na faceu pa kopirao ovdje .
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
speedy56
Legenda
Legenda
Postovi: 4566
Pridružen/a: 18 stu 2012, 14:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: FAlonso ALotterer
Lokacija: gdje me sunce grije

Re: Hrvatsko F1 novinarstvo

Post Postao/la speedy56 »

GP1.hr
Nijemac je nakon utrke priznao da je ostao iznenađen Raikkonenovom strategijom sa dva zaustavljanja, istaknuvši probleme s Bridgestoneovim gumama kao najveći hendikep u današnjoj utrci.
Ili je Vettel malo popio, ili su naši novinari zaista profesionalni #-o
slika
Avatar
Slash
Veteran
Veteran
Postovi: 2921
Pridružen/a: 09 kol 2007, 16:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: utrkivanje
Lokacija: Zagreb grad

Re: Hrvatsko F1 novinarstvo

Post Postao/la Slash »

Naravno da je ovo drugo ;).
Nobody exists on purpose. Nobody belongs anywhere. Everybody's gonna die. Come watch TV.
Alonso-champ
Veteran
Veteran
Postovi: 3501
Pridružen/a: 02 stu 2009, 18:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso
Lokacija: Ljubljana

Re: Hrvatsko F1 novinarstvo

Post Postao/la Alonso-champ »

Mladen Jergovic je opet,ko zna po koji put popljuvao Blazicka and Co.i nisam mogao ostati da mu ne napisem jedan komentar,i napisao sam,sve i svasta,al pazi,Jergovic nije objavio moj komentar :o
Alonsista hasta la muerte..
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Hrvatsko F1 novinarstvo

Post Postao/la F1NAC »

Alonso-champ je napisao/la:Mladen Jergovic je opet,ko zna po koji put popljuvao Blazicka and Co.i nisam mogao ostati da mu ne napisem jedan komentar,i napisao sam,sve i svasta,al pazi,Jergovic nije objavio moj komentar :o
ni moj :D
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
speedy56
Legenda
Legenda
Postovi: 4566
Pridružen/a: 18 stu 2012, 14:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: FAlonso ALotterer
Lokacija: gdje me sunce grije

Re: Hrvatsko F1 novinarstvo

Post Postao/la speedy56 »

F1NAC je napisao/la:
Alonso-champ je napisao/la:Mladen Jergovic je opet,ko zna po koji put popljuvao Blazicka and Co.i nisam mogao ostati da mu ne napisem jedan komentar,i napisao sam,sve i svasta,al pazi,Jergovic nije objavio moj komentar :o
ni moj :D
Jesi siguran?
Daj pogledaj još jednom jer se sjećam da sam vidio F1NAC u komentarima. Pretpostavljam da si stavio isti nick.
slika
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Hrvatsko F1 novinarstvo

Post Postao/la F1NAC »

speedy56 je napisao/la:
F1NAC je napisao/la:
Alonso-champ je napisao/la:Mladen Jergovic je opet,ko zna po koji put popljuvao Blazicka and Co.i nisam mogao ostati da mu ne napisem jedan komentar,i napisao sam,sve i svasta,al pazi,Jergovic nije objavio moj komentar :o
ni moj :D
Jesi siguran?
Daj pogledaj još jednom jer se sjećam da sam vidio F1NAC u komentarima. Pretpostavljam da si stavio isti nick.
je taj stavio al jedan prije nije :D
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Avatar
Igor18
Veteran
Veteran
Postovi: 2927
Pridružen/a: 22 stu 2007, 22:28
Ja sam: Vozač
Navijam za: Schumachera

Re: Hrvatsko F1 novinarstvo

Post Postao/la Igor18 »

Moj komentar također nije objavio.. a nije bilo nikakvog nepristojnog sadržaja, samo osvrt na njegovu "objektivnost" i "bezgrešnost" tijekom njegovih prijenosa
Michael is faster than you!!
Avatar
F1NAC
Moderator
Moderator
Postovi: 14079
Pridružen/a: 12 tra 2010, 12:21
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: Hrvatsko F1 novinarstvo

Post Postao/la F1NAC »

haha ne zaboravim onu njegovu najjacu izjavu u maleziji da je lewis pustio gas da ga Alonso lupi i to jos frajer ponavlja par vikenda poslije :D
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011
Alonso-champ
Veteran
Veteran
Postovi: 3501
Pridružen/a: 02 stu 2009, 18:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso
Lokacija: Ljubljana

Re: Hrvatsko F1 novinarstvo

Post Postao/la Alonso-champ »

doticni mi se je zgadio samo tako,uopste vise ne idem na njegov sajt,ko ga je*e... :asshole: :-D
Alonsista hasta la muerte..
Sanel
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Postovi: 925
Pridružen/a: 06 kol 2007, 11:35
Navijam za: Nikoga
Kontakt:

Re: Hrvatsko F1 novinarstvo

Post Postao/la Sanel »

Luzeri, moje komentare redovito objavljuje, svaki do sada, a cesto imam suprotno misljenje. Mada moram priznati da ima neko uvrnuto razmisljanje o mnogocemu, a i bezobrazan prema nekima
...kažu čekanje se isplati, vjeruj meni lažu ti,
želiš vidjet kako ne treba, dođi ja pokažem ti...
Chuck Norris
Veteran
Veteran
Postovi: 3539
Pridružen/a: 16 ožu 2009, 14:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso

Re: Hrvatsko F1 novinarstvo

Post Postao/la Chuck Norris »

Sanel je napisao/la:Luzeri, moje komentare redovito objavljuje, svaki do sada, a cesto imam suprotno misljenje. Mada moram priznati da ima neko uvrnuto razmisljanje o mnogocemu, a i bezobrazan prema nekima
Vidio sam, se slažem s tobom što napišeš.Meni je jučer prvi put da nije objavio a inače redovito mu pošaljem i svaki put je bilo suprotno mišljenje

Jučer nije objavio jedan (drugi je)moj komentar kad je neko nešto spominjao Ross Brawna Mladen je odgovorio Nikad ne podcjenjujte šefove momčadi.Da bi samo nakon par postova ispod napisao podcjenjivački o Horneru i moj jedini komentar je bio:"Mladene zar niste rekli da nikad ne pišemo podcjenjivački o šefovima momčadi"?
I zamislite ,nije objavio komentar :p

A najjači mi je juče bio komentar kad mu je neko ovo napisao
Mladene, zar su u FOM-u svi tako besposleni tokom utrke da samo čekaju te k tome još i stignu pročitati Vaš SMS?

:rofl:

I ja sam se dopisivao sa Massom, javio mi se i tiho šaptom rekao:”Ne mogu sada pričat’ – vozim.”.

:rofl:
...put u raj nije posut ružama...
Alonso-champ
Veteran
Veteran
Postovi: 3501
Pridružen/a: 02 stu 2009, 18:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso
Lokacija: Ljubljana

Re: Hrvatsko F1 novinarstvo

Post Postao/la Alonso-champ »

hahaha,dobro mu napisao,cudo pa je to objavio....Sanel....vidio sam tvoja pitanja i njegove odgovore,niste nikako na istoj frekvenciji :biggrin: ni ja nisam zadovoljan sa njegovim odgovorima..

al pazi ovo,jos u sedmom mjesecu,poslao sam jedan komentar i lik mi kaze posto je moj komentar 100-ti po redu otkako postoji njegov sajt dobicu nagradu i da mu se javim preko maila,ja to sve uradim i on mi napise da nagrada je popiti kavu sa njim.....evo sad nakon osam mjeseci mi jos kavu nismo popili :biggrin: :biggrin: jooj a bas bi ga volio vidjeti,jos da mi popljuje po Alonsu kako on i zna :k.o: :biggrin:
Alonsista hasta la muerte..
Chuck Norris
Veteran
Veteran
Postovi: 3539
Pridružen/a: 16 ožu 2009, 14:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso

Re: Hrvatsko F1 novinarstvo

Post Postao/la Chuck Norris »

Mladen Jergović na svom webu
Nešto više od dva sata nakon što je na ovom websiteu objavljen tekst ˝Dobar glas˝, primio sam telefonski poziv od našeg televizijskog F1 komentatora, Ivana Blažička. Srećom, pretpostavio sam neke stvari pa sam kratki razgovor snimio.

Išlo je to ovako:



- Bok.

- Bok.

- Kako si?

- Ja dobro.

- Dobro, daj ti meni reci: jesam ja tebi ikada nešto nažao učinio?

- Pa sad, nisi ali kad nešto…

- E, sad hoću. P…. ti materina, g…. jedno pokvareno. Sad ću ti napraviti nešto da ćeš to zapamtiti. Aj bok.
...put u raj nije posut ružama...
Avatar
Toon
Veteran
Veteran
Postovi: 2892
Pridružen/a: 06 ožu 2008, 19:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: mclaren
Lokacija: poso kuća birtija

Re: Hrvatsko F1 novinarstvo

Post Postao/la Toon »

I sad će to nadležne institucije dalje rješavati :D jerbo MJ se ne snalazi u takvom obliku komunikacije! Bit ću razočaran ako ovo ostane samo na tome...KRUHA I IGARA Vettel vs Webber i Jergović vs Blažičko...
"Damn it, Steven, we're men. It's our god-given right to watch sports and smut."
"Oh mighty one in the heavens who created the mountains, the seas and beer ..."
"I'm married to a woman named ... something!"
Chuck Norris
Veteran
Veteran
Postovi: 3539
Pridružen/a: 16 ožu 2009, 14:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso

Re: Hrvatsko F1 novinarstvo

Post Postao/la Chuck Norris »

Da sam na Blažovu mjestu pripremio bih za sljedeći studio f1 bisere koje su izvaljivali Jergović i Dijaković,a hvala Bogu ima ih koliko god hoćeš
...put u raj nije posut ružama...
Avatar
Slash
Veteran
Veteran
Postovi: 2921
Pridružen/a: 09 kol 2007, 16:54
Ja sam: Vozač
Navijam za: utrkivanje
Lokacija: Zagreb grad

Re: Hrvatsko F1 novinarstvo

Post Postao/la Slash »

Blažićko još jednom potvrdio da je moralna 0 od čovjeka.
Mamića tuži zbog nedužne psovke u žaru tekme, a on okolo prijeti ljudima, dno dna.
Nobody exists on purpose. Nobody belongs anywhere. Everybody's gonna die. Come watch TV.
Alonso-champ
Veteran
Veteran
Postovi: 3501
Pridružen/a: 02 stu 2009, 18:48
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso
Lokacija: Ljubljana

Re: Hrvatsko F1 novinarstvo

Post Postao/la Alonso-champ »

Slash je napisao/la:Blažićko još jednom potvrdio da je moralna 0 od čovjeka.
Mamića tuži zbog nedužne psovke u žaru tekme, a on okolo prijeti ljudima, dno dna.
Blazicko je dosta dugo trpio kako ga Jergovic ponizuje,cudi me kako nije prije eksplodiro....kad se postavim u Blazovu situaciju postupio bi isto,mozda ne bih prijetio fizicki vec kao sto kaze kolega Chuck,razvalio bi ga preko TV,F1 prati veci broj gledaoca nego sto cita Mladenov site,tako da je tu Blaz u prednosti...a i Jergovic,kao mali klinac kad dobije po nosu i odma trci mami i tati...
Alonsista hasta la muerte..
Chuck Norris
Veteran
Veteran
Postovi: 3539
Pridružen/a: 16 ožu 2009, 14:30
Ja sam: Vozač
Navijam za: Fernando Alonso

Re: Hrvatsko F1 novinarstvo

Post Postao/la Chuck Norris »

A ti baš vjeruješ da sve što Jergović napiše da je istina?

A ako i je istina,zaslužio je,jer ovo što on radi nisu konstruktivne kritike već pljuvanje dotičnog dvojca,koji mu je usput valjao dok su radili zajedno.

Pitam se je li ovo konsruktivna kritika ili pljuvanje
još problematičnog smijuljenja situacijama koje su smiješne samo njihovima mamama
Za ovo ga može biti sram nije mu dosta njih pljuvati već morai roditelje uvlačiti u to

Zamislite on ih kritizira zbog engleštine targetiranje a sjetimo se njegovog prijenosa i izraza firung,iberrundanje.Pa ih kritizira zbog neraspoznavanja vozača a koliko je puta on fulao dok je prenosio to je bilo strašno.
Jergović je ispao strašan ljubomorni licemjer,govoriti da je ovo najlošiji prijenos u hr od kad se on vratio.Pa nek posluša svoje prenose i godpodina Filipe DSR Masse
...put u raj nije posut ružama...
Odgovori