Kevin Magnussen [#20]

Novosti o vozačima i timovima, glasine...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Kevin Magnussen [#20]

Post Postao/la Cuky »

i dalje nastavlja sa odličnim vožnjama ove sezone. Vidi se koliko je Haasu falila iskusna ruka za volanom
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
King iCool
Veteran
Veteran
Postovi: 3096
Pridružen/a: 07 svi 2008, 14:07
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Lokacija: Planet Zemlja
Kontakt:

Re: Kevin Magnussen [#20]

Post Postao/la King iCool »

I koliko je mick dobro izgledao pokraj mazespina odnosno kolko je mazespin zapravo bio loš.
Avatar
tanabe-san
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 482
Pridružen/a: 19 lis 2021, 13:46
Ja sam: Vozač
Navijam za: Honda

Re: Kevin Magnussen [#20]

Post Postao/la tanabe-san »

I koliko se od Mika puno ocekuje a ne poseduje taj kvalitet.
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Kevin Magnussen [#20]

Post Postao/la Cuky »

To da ne posjeduje talent pokazao je tako što je završio kao 2. u ADAC F4 i talijanskoj F4, osvojio europsku F3, i osvojio F2. Inače sve serije sa spec bolidima gdje talent niti malo ne igra ulogu u razlučivanju tko je bolji.
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
tanabe-san
Rezervni vozač
Rezervni vozač
Postovi: 482
Pridružen/a: 19 lis 2021, 13:46
Ja sam: Vozač
Navijam za: Honda

Re: Kevin Magnussen [#20]

Post Postao/la tanabe-san »

Cuky je napisao/la: 23 tra 2022, 01:01 To da ne posjeduje talent pokazao je tako što je završio kao 2. u ADAC F4 i talijanskoj F4, osvojio europsku F3, i osvojio F2. Inače sve serije sa spec bolidima gdje talent niti malo ne igra ulogu u razlučivanju tko je bolji.
Postoje price da su mu stimali bolid. U prvoj godini je uvek bio los a onda bi nekim cudom dominirao u drugoj...

Inace F2 F3 i ostale nize nemaju nikakve veze sa F1. Puno vozaca u proslosti je pocistilo te nize ali kad je preslo u F1 nisu uspeli.

Da skratim pricu, Mik nije ni upola talentovan kao njegov otac sto je bio.
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Kevin Magnussen [#20]

Post Postao/la Cuky »

tanabe-san je napisao/la: 23 tra 2022, 01:06 Postoje price da su mu stimali bolid. U prvoj godini je uvek bio los a onda bi nekim cudom dominirao u drugoj...


Da, jer je potpuno nerealno da nekome treba vremena da se privikne na novu seriju pa je odmah riječ o varanju i namještanju. A jedini koji je tako pričao bio je Dan Ticktum koji je toliko glupoati pričao i radio da ga čak ni majstori pričanja gluoostibu Red Bullu više nisu imali živaca trpiti i otpustili ga iz juniorskog programa.
tanabe-san je napisao/la: 23 tra 2022, 01:06Inace F2 F3 i ostale nize nemaju nikakve veze sa F1. Puno vozaca u proslosti je pocistilo te nize ali kad je preslo u F1 nisu uspeli.


Normalno, jer su većinom dobivali prilike u slabim ekipama. Neki su dočekali da se sjedalo u jakima oslobodi pa su uspjeli napredovati, a neki nisu to dočekali.
tanabe-san je napisao/la: 23 tra 2022, 01:06Da skratim pricu, Mik nije ni upola talentovan kao njegov otac sto je bio.
Ne kažem da su na istoj razini, ali volio bih znati kako si uspio usporediti koliko je koji talentiran.
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Odgovori