Charles Leclerc [#16]

Novosti o vozačima i timovima, glasine...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,47,gringo73,Scuderia,Cuky

Odgovori
Vuksa_KC
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Charles Leclerc [#16]

Post Postao/la Vuksa_KC » 10 ruj 2019, 15:17

Slash je napisao/la:
10 ruj 2019, 13:46
Tako i Hamilton kaže da mu je borba s Leclercom otvorila oči...
Kad se svima otvore oči, letit će karbon naveliko.
Sumljam da ćemo to vidjet kod Hamiltona. Samo čista preticanja veterana (Vettel, Raikkonen, Hulk, momčadski sluga) koji će ostaviti mjesta (poštovanja), za klince je prepametan za nadmetanja i dokazivanja.

A i ko zna kada će opet doći do tolike iritacije da se iza nekog vozi toliko dugo i toliko blizu.
slika

Slash
Veteran
Veteran
Navijam za: utrkivanje

Post Postao/la Slash » 10 ruj 2019, 15:23

Sve ovisi u situaciji. Naravno da je u Monzi tu Hamilton imao puno više za izgubiti, morao je misliti na naslov. Ali, da je ista situacija i da je u borbi s Leclercom za naslov, i da, recimo, vodi, mogao je komotno nemaknut se i nadat se da će obojica ispast iz utrke - 1 manje utrka di ga može ulovit.

Naravno da u situacijama kada se bori s Maxom i Charlesom kada oni nisu u igri za naslov, jednostavno je neracionalno ić ''na nož'' jer ništa dobro iz toga ne može izać.
Nobody exists on purpose. Nobody belongs anywhere. Everybody's gonna die. Come watch TV.

popeye
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Navijam za: Mad Max

Post Postao/la popeye » 10 ruj 2019, 16:08

Slash je napisao/la:
10 ruj 2019, 15:23
Sve ovisi u situaciji. Naravno da je u Monzi tu Hamilton imao puno više za izgubiti, morao je misliti na naslov. Ali, da je ista situacija i da je u borbi s Leclercom za naslov, i da, recimo, vodi, mogao je komotno nemaknut se i nadat se da će obojica ispast iz utrke - 1 manje utrka di ga može ulovit.

Naravno da u situacijama kada se bori s Maxom i Charlesom kada oni nisu u igri za naslov, jednostavno je neracionalno ić ''na nož'' jer ništa dobro iz toga ne može izać.
To je upravo i izjavio da bi se verovatno sudario sa Leklerom da nije cuvo bodove. ne vidim nista lose u tome sve su to trke i sudije treba da ih puste pa kad Lekler vidi da je on izvuko deblji kraj onda nece sledeci put tako postupiti. treba pustiti da se sve odvija prirodnim tokom.
slika

vidc
Veteran
Veteran
Navijam za: Scuderia Ferrari

Post Postao/la vidc » 10 ruj 2019, 16:09

pa sve je stvar procjene rizika, teško je predvidjet kako će se sve završit ako dođe do kontakta. da su u borbi za naslov pazili bi obojica, uvijek se može desit da sebe zajebeš a protivnik uzme pobjedu.
previše laprdanja oko svega. hamilton titra oko verstappena, vjerojatno će sad i oko leclerca dok se ne počnu borit za naslove i oni...ako ikad

popeye
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Navijam za: Mad Max

Post Postao/la popeye » 10 ruj 2019, 16:16

vidc je napisao/la:
10 ruj 2019, 16:09
pa sve je stvar procjene rizika, teško je predvidjet kako će se sve završit ako dođe do kontakta. da su u borbi za naslov pazili bi obojica, uvijek se može desit da sebe zajebeš a protivnik uzme pobjedu.
previše laprdanja oko svega. hamilton titra oko verstappena, vjerojatno će sad i oko leclerca dok se ne počnu borit za naslove i oni...ako ikad
Hamilton kaze da bi oboje leteli :D

Hamilton: "If the title were not at stake for me, we would have flown together"
slika

Odgovori