Charles Leclerc [#16]

Novosti o vozačima i timovima, glasine...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,Scuderia,Cuky,47,gringo73

Odgovori
Avatar
zonelsk
Veteran
Veteran
Postovi: 2956
Pridružen/a: 07 lis 2012, 08:44
Ja sam: Vozač
Navijam za: FA

Re: Charles Leclerc [#16]

Post Postao/la zonelsk »

popeye je napisao/la: 16 stu 2020, 12:30
zonelsk je napisao/la: 16 stu 2020, 09:26
Hoces reci da Charles Leclerc ima dobar bold (bolid za naslove) i da mora manje pritiskati nego Max i njemu cemo teze oprostiti greske? Ako to ne mislis - zasto o da Charles nema pravo na gresku, a Max ima?
(Ako mislis odgovarati na pitanje onda odgovori na tocno ovo kaj sam te pitao - jer pricamo o greskama u ranim sezonama, zar ne?)
Nema ni Carli auto za naslov

Slusaj ja samo mislim da je Max bolji od Carlija. Razgovaro sam o ovim sa mnogo vecom ribom od tebe koji je pravi fan Leklera i na kraju mi je prizno da je Max trenutno bolji jer ima vise iskustva u f1. Tako da eto ja nemam nikakav problem mozda ga ti imas :)
Slusaj - ja nisam komentirao tko je bolji. Niti u jednom trenutku.

Ja sam ti rekao, i ponavljam to opet, imas dvostruka mjerila, to si pokazao u postu i ja sam ti to komenitrao. Jel ti taj dio jasan?

Svi znamo kaj mislis o Maxu. I ne pada mi na pamet ulazit s tobom u diskusiju kad nisi realan. Niti spreman prihvatiti argument.
I like to race, not to do laps alone.
Avatar
popeye
Veteran
Veteran
Postovi: 3202
Pridružen/a: 29 svi 2013, 22:16
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mad Max

Re: Charles Leclerc [#16]

Post Postao/la popeye »

ajmo razjasniti neke stvari

niko dosad nije imao auto za titulu osim Hama i Botasa. Fetel jeste nesto imao ali ne do kraja (odnosno kad su im stavili one senzore nestala je brzina). I to nije samo moja izjava ovo sam procito i od jednog tehnickog direktora

Lekler vs Max vreme ce pokazati

Ja uvek govorim ko bude imao bolji auto taj ce biti uspesniji. Jer razlika izmedju svih njih top vozaca je u nijansama 0,1 max 0,2s

Tako da Max moze biti i 2xSena ako ce ostati zaglavljen u Red Bulu bez fabrickog motora

A moze biti i novi Sumaher ako predje u Mercedes koji nastavi da bude liga za sebe

Videcemo odnos snaga timova od 2022 od toga sve zavisi. I naravno gde ce Max
slika
"Drivers don't come to the race track to make friends. You come here to get the trophy."
Avatar
Cuky
Moderator
Moderator
Postovi: 16007
Pridružen/a: 25 srp 2010, 18:03
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari
Lokacija: Rab/Rijeka

Re: Charles Leclerc [#16]

Post Postao/la Cuky »

Neću ulaziti u raspravu o tome tko je bolji i tko manje griješi jer mi se sad ne da izvlačiti podatke i nije me toliko briga, ali ovaj boldani dio moram prokomentirati:
popeye je napisao/la: 16 stu 2020, 12:30 Slusaj ja samo mislim da je Max bolji od Carlija. Razgovaro sam o ovim sa mnogo vecom ribom od tebe koji je pravi fan Leklera i na kraju mi je prizno da je Max trenutno bolji jer ima vise iskustva u f1. Tako da eto ja nemam nikakav problem mozda ga ti imas :)
To uopće nije nikakav argument. I to iz nekoliko razloga, tzv. "logical fallacies":
1. Appeal to authority - netko je tako rekao i zato je tako. To uopće nije argument
2. Izvor nije imenovan, kako mi znamo da je taj "mnogo veća riba"
3. Koji je uopće način po kojem se rangira tko je kolika "riba"
4. To što je on fan Leclerca i rekao je nešto negativno uopće ne pridaje kredibilitetu
5. nastavak na prošlo "jer ima više iskustva u F1" je tako glupa izjava koju mislim da netko tko je "mnogo veća riba" sigurno ne bi izjavio. Prema tome je Perez puno bolji vozač od Verstappena jer ima puno više iskustva. I Raikkonen je bolji i od Schumachera i od Hamiltona jer ima puno više iskustva.
6. Kako se određuje tko je "pravi fan"?? Stvarno ozbiljno to pitam. Jer puno puta čujem "ti nisi pravi fan" ili "on nije pravi fan" ili "taj ti je pravi fan"?? Po čemu ja recimo jesam ili nisam pravi fan Yamahe u MotoGP ili Ferrarija u F1? Zato jer možda imam nekoliko majici Yamahinih ekipa? Ili zato što i sam vozim Yamahu? Ili zato što mi je čak i kaciga u Rossijevim bojama sa velikim 46 na boku? Jesam li onda i pravi fan Ferrarija jer vozim Fiat?
“Four wheels move the body, Two wheels move the soul.”

slika
Avatar
Ćale od Lewisa
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Postovi: 1595
Pridružen/a: 13 srp 2008, 11:40
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mercedes
Lokacija: Labin

Re: Charles Leclerc [#16]

Post Postao/la Ćale od Lewisa »

Previse se bavite tim klincima u F1. Pustite ih da voze, bit ce mozda jednom nesto od njih.
Hamilton je takodjer mlad krenuo jako i agresivno pa se nije govorilo da je najbrzi i bolji od ostalih.
Probao je i glupih gresaka, pobrao ni sam neznam koliko kazni pa je docekao svoje nakon 6 godina. Trenutno je u najboljoj formi i dok traje traje, jbg ni to ne traje zauvjek.
Ti mulci jos nisu dosli pod pritisak da stvarno voze iz utrke u utrku za naslov. Kad se tu oprobaju, naucit ce da je i najmanja greska kobna, cjenit svaki bod. Na greskama se uci, a najbolje na vlastitim.
A i vremena su neka nezahvalna danas, svaki mulac koji pokaze dobru voznju, odmah se prizeljkuje da vozi mercedes kako bi svi vidjeli kakav je on sampion.
Pa nije Toto zeleni majmun, da je ocaran sa svakim nastupom pojedinca. On bira vozace po svom kriteriju, a nitko od mladih mu nije na listi. Sto je u jednu ruku i pametno, vlasnik je dionica i bori se za momcad i njene uspjehe, ne da od vozaca pravi zvjezde.
Skoro ni u jednom intervjuu do danas nije pretjerano hvalio Hamiltona, tek sad sa sedmim naslovom. Dok recimo Helmut i ekipa puna usta njihovog mladog tigra, vec sad je novi Senna itd.
A kad imaju najvece sanse unisti utrku ili im na radiu vrjedja motor kad ga izda itd...
Glava dole i tezim putem napred.
slika
Avatar
zonelsk
Veteran
Veteran
Postovi: 2956
Pridružen/a: 07 lis 2012, 08:44
Ja sam: Vozač
Navijam za: FA

Re: Charles Leclerc [#16]

Post Postao/la zonelsk »

popeye je napisao/la: 16 stu 2020, 17:54 ajmo razjasniti neke stvari

niko dosad nije imao auto za titulu osim Hama i Botasa. Fetel jeste nesto imao ali ne do kraja (odnosno kad su im stavili one senzore nestala je brzina). I to nije samo moja izjava ovo sam procito i od jednog tehnickog direktora

Lekler vs Max vreme ce pokazati

Ja uvek govorim ko bude imao bolji auto taj ce biti uspesniji. Jer razlika izmedju svih njih top vozaca je u nijansama 0,1 max 0,2s

Tako da Max moze biti i 2xSena ako ce ostati zaglavljen u Red Bulu bez fabrickog motora

A moze biti i novi Sumaher ako predje u Mercedes koji nastavi da bude liga za sebe

Videcemo odnos snaga timova od 2022 od toga sve zavisi. I naravno gde ce Max
Ajmo razjasniti neke stvari slazem se.

Nisam usporedjivao jednog sa drugim.
Nisam pricao tko ima kakav auto ili je imao sanse za naslov. Niti mi je bitno.

Pricao sam o tvom glupom argumentu i dvostrukim mjerilima na koji se ne zelis ni osvrnuti a vec treci put te pitam. Nego tupis i bjezis od teme s kojom smo poceli.
Zasto Max smije raditi greske i biti van serijski talent, a Leclerc nesmije? Pricam iskljucivo o tom pitanju i tom tvom argumentu? Nadam se da ti je to jasno.
I like to race, not to do laps alone.
Avatar
Vuksa_KC
Veteran
Veteran
Postovi: 2899
Pridružen/a: 15 lis 2008, 15:36
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: Charles Leclerc [#16]

Post Postao/la Vuksa_KC »

Ćale od Lewisa je napisao/la: 16 stu 2020, 22:21 Dok recimo Helmut i ekipa puna usta njihovog mladog tigra, vec sad je novi Senna itd.
A kad imaju najvece sanse unisti utrku ili im na radiu vrjedja motor kad ga izda itd...
Glava dole i tezim putem napred.
I Toto je napričao čuda za Ocona i Russella.

Lako je njima to govoriti, a kad ih treba upogoniti, onda više nije tako, a zna se i zašto.
Avatar
popeye
Veteran
Veteran
Postovi: 3202
Pridružen/a: 29 svi 2013, 22:16
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mad Max

Re: Charles Leclerc [#16]

Post Postao/la popeye »

Cuky je napisao/la: 16 stu 2020, 21:04 Neću ulaziti u raspravu o tome tko je bolji i tko manje griješi jer mi se sad ne da izvlačiti podatke i nije me toliko briga, ali ovaj boldani dio moram prokomentirati:
popeye je napisao/la: 16 stu 2020, 12:30 Slusaj ja samo mislim da je Max bolji od Carlija. Razgovaro sam o ovim sa mnogo vecom ribom od tebe koji je pravi fan Leklera i na kraju mi je prizno da je Max trenutno bolji jer ima vise iskustva u f1. Tako da eto ja nemam nikakav problem mozda ga ti imas :)
To uopće nije nikakav argument. I to iz nekoliko razloga, tzv. "logical fallacies":
1. Appeal to authority - netko je tako rekao i zato je tako. To uopće nije argument
2. Izvor nije imenovan, kako mi znamo da je taj "mnogo veća riba"
3. Koji je uopće način po kojem se rangira tko je kolika "riba"
4. To što je on fan Leclerca i rekao je nešto negativno uopće ne pridaje kredibilitetu
5. nastavak na prošlo "jer ima više iskustva u F1" je tako glupa izjava koju mislim da netko tko je "mnogo veća riba" sigurno ne bi izjavio. Prema tome je Perez puno bolji vozač od Verstappena jer ima puno više iskustva. I Raikkonen je bolji i od Schumachera i od Hamiltona jer ima puno više iskustva.
6. Kako se određuje tko je "pravi fan"?? Stvarno ozbiljno to pitam. Jer puno puta čujem "ti nisi pravi fan" ili "on nije pravi fan" ili "taj ti je pravi fan"?? Po čemu ja recimo jesam ili nisam pravi fan Yamahe u MotoGP ili Ferrarija u F1? Zato jer možda imam nekoliko majici Yamahinih ekipa? Ili zato što i sam vozim Yamahu? Ili zato što mi je čak i kaciga u Rossijevim bojama sa velikim 46 na boku? Jesam li onda i pravi fan Ferrarija jer vozim Fiat?
joj Caki nisi me razumeo, ma nebitno :)
5. nastavak na prošlo "jer ima više iskustva u F1" je tako glupa izjava
ne nije

ali necu da se nastavljam

a kako se odredjuje pravi fan? pa zonelsk kolko ja znam nije fan Leklera vec Alonsa
slika
"Drivers don't come to the race track to make friends. You come here to get the trophy."
Avatar
vidc
Veteran
Veteran
Postovi: 4255
Pridružen/a: 14 ožu 2008, 17:58
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari
Lokacija: vitez

Re: Charles Leclerc [#16]

Post Postao/la vidc »

To što je neko tkz. "pravi fan" ne garantira da bolje i zna razumije sport.
Možda jedino imalo objektivno mjerilo bi bio neki nepristran inženjer koji je radio s oba vozača.
Puno toga se svodi na neki lični dojam. Ovdje imamo konkretnu situaciju gdje su verstappenove greške bile skuplje od leclercovih gledajući konačni rezultat , to valjda nije upitno.
Avatar
popeye
Veteran
Veteran
Postovi: 3202
Pridružen/a: 29 svi 2013, 22:16
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mad Max

Re: Charles Leclerc [#16]

Post Postao/la popeye »

vidc je napisao/la: 17 stu 2020, 10:11 To što je neko tkz. "pravi fan" ne garantira da bolje i zna razumije sport.
izvini ali to je na meni da prosudim. i ne radi se samo o tome nego sto ce taj Leklerov fan vise grebati da dokaze da je njegov vozac bolji. i kad mi takav prizna to mi vise znaci od nekog zonelska.
Puno toga se svodi na neki lični dojam. Ovdje imamo konkretnu situaciju gdje su verstappenove greške bile skuplje od leclercovih gledajući konačni rezultat , to valjda nije upitno.
da ali to je samo jedna trka

sto se tice inzenjera imas izjavu Volfa. ne znam dal je za Leklera neko to rekao
slika
"Drivers don't come to the race track to make friends. You come here to get the trophy."
Avatar
vidc
Veteran
Veteran
Postovi: 4255
Pridružen/a: 14 ožu 2008, 17:58
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari
Lokacija: vitez

Re: Charles Leclerc [#16]

Post Postao/la vidc »

Ako ćemo slušat volfa, zadnjih 7 sezona su bile jako napete i uvijek je neko bio jaaaaako blizu ili nerijetko i brži od od mercedesa ali je mercedes svojim trudom i radom uspio to prevazić... I vrlo često je neko drugi bio favorit prije trke da bi u nedjelju vidjeli kako mercedes cruisea na 1-2 po x-ti put.

Najmanje kredibilan lik ako će se slušat njegove izjave u procjene koje daje
Avatar
King iCool
Veteran
Veteran
Postovi: 3096
Pridružen/a: 07 svi 2008, 14:07
Ja sam: Vozač
Navijam za: McLaren
Lokacija: Planet Zemlja
Kontakt:

Re: Charles Leclerc [#16]

Post Postao/la King iCool »

vidc je napisao/la: 17 stu 2020, 12:11 Ako ćemo slušat volfa, zadnjih 7 sezona su bile jako napete i uvijek je neko bio jaaaaako blizu ili nerijetko i brži od od mercedesa ali je mercedes svojim trudom i radom uspio to prevazić... I vrlo često je neko drugi bio favorit prije trke da bi u nedjelju vidjeli kako mercedes cruisea na 1-2 po x-ti put.

Najmanje kredibilan lik ako će se slušat njegove izjave u procjene koje daje
Isto takav ti je bio i Ross Brawn kad je bio u ferrariju kad su oni dominirali između 2000. i 2004. Onda ferraristima nisu takve izjave smetale...
Avatar
zonelsk
Veteran
Veteran
Postovi: 2956
Pridružen/a: 07 lis 2012, 08:44
Ja sam: Vozač
Navijam za: FA

Re: Charles Leclerc [#16]

Post Postao/la zonelsk »

popeye je napisao/la: 17 stu 2020, 11:39
vidc je napisao/la: 17 stu 2020, 10:11 To što je neko tkz. "pravi fan" ne garantira da bolje i zna razumije sport.
izvini ali to je na meni da prosudim. i ne radi se samo o tome nego sto ce taj Leklerov fan vise grebati da dokaze da je njegov vozac bolji. i kad mi takav prizna to mi vise znaci od nekog zonelska.
Puno toga se svodi na neki lični dojam. Ovdje imamo konkretnu situaciju gdje su verstappenove greške bile skuplje od leclercovih gledajući konačni rezultat , to valjda nije upitno.
da ali to je samo jedna trka

sto se tice inzenjera imas izjavu Volfa. ne znam dal je za Leklera neko to rekao
Oprosti ali opet se ponasas bezobrazno. Gdje sam ja rekao da je Leclerc bolji od Maxa ili obrnuto? Molim te navedi mi to.
Ja sam tebe pitao, i opet pitam, zasto Max ima pravo na greske i biti van serijski talent a Leclerc ne?

Toto Wilf nije inezenjer. Niti ima (koliko znam) formalno obrazovanje iz bilo kakvog tehnickog podrucja. Provjeri svoje cinjenice.
I like to race, not to do laps alone.
Avatar
popeye
Veteran
Veteran
Postovi: 3202
Pridružen/a: 29 svi 2013, 22:16
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mad Max

Re: Charles Leclerc [#16]

Post Postao/la popeye »

vidc je napisao/la: 17 stu 2020, 12:11 Ako ćemo slušat volfa, zadnjih 7 sezona su bile jako napete i uvijek je neko bio jaaaaako blizu ili nerijetko i brži od od mercedesa ali je mercedes svojim trudom i radom uspio to prevazić... I vrlo često je neko drugi bio favorit prije trke da bi u nedjelju vidjeli kako mercedes cruisea na 1-2 po x-ti put.

Najmanje kredibilan lik ako će se slušat njegove izjave u procjene koje daje
to je sve tacno i slazem se sa time ali u ovom slucaju on je neko sa strane. znaci ne prica o svojim. znaci nije ovo reko za Leklera nego za Maxa. meni to nesto znaci
slika
"Drivers don't come to the race track to make friends. You come here to get the trophy."
Avatar
popeye
Veteran
Veteran
Postovi: 3202
Pridružen/a: 29 svi 2013, 22:16
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mad Max

Re: Charles Leclerc [#16]

Post Postao/la popeye »

zonelsk je napisao/la: 17 stu 2020, 13:04

Toto Wilf nije inezenjer. Niti ima (koliko znam) formalno obrazovanje iz bilo kakvog tehnickog podrucja. Provjeri svoje cinjenice.
nije inzenjer ali radi sa njima ej. I sigurno zna vise i bolje od tebe
slika
"Drivers don't come to the race track to make friends. You come here to get the trophy."
Avatar
zonelsk
Veteran
Veteran
Postovi: 2956
Pridružen/a: 07 lis 2012, 08:44
Ja sam: Vozač
Navijam za: FA

Re: Charles Leclerc [#16]

Post Postao/la zonelsk »

popeye je napisao/la: 17 stu 2020, 13:37
zonelsk je napisao/la: 17 stu 2020, 13:04

Toto Wilf nije inezenjer. Niti ima (koliko znam) formalno obrazovanje iz bilo kakvog tehnickog podrucja. Provjeri svoje cinjenice.
nije inzenjer ali radi sa njima ej. I sigurno zna vise i bolje od tebe
Opet ja nisam rekao da je u krivu niti to komentirao. Dapace, u puno toga se slazem s njim i ok mi je lik.
Ali ja nisam to komenitrao jel tak? Ali drago mi je da si mi opet stavio rijec u usta. Cini se da volis to raditi. Nadam se da ti je ugodno to i da se bolje osjecas nakon toga.

Samo sam istaknuo da si naveo da je covjek inzenjer, sto nije tocno.
I like to race, not to do laps alone.
Avatar
vidc
Veteran
Veteran
Postovi: 4255
Pridružen/a: 14 ožu 2008, 17:58
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari
Lokacija: vitez

Re: Charles Leclerc [#16]

Post Postao/la vidc »

King iCool je napisao/la: 17 stu 2020, 12:25
vidc je napisao/la: 17 stu 2020, 12:11 Ako ćemo slušat volfa, zadnjih 7 sezona su bile jako napete i uvijek je neko bio jaaaaako blizu ili nerijetko i brži od od mercedesa ali je mercedes svojim trudom i radom uspio to prevazić... I vrlo često je neko drugi bio favorit prije trke da bi u nedjelju vidjeli kako mercedes cruisea na 1-2 po x-ti put.

Najmanje kredibilan lik ako će se slušat njegove izjave u procjene koje daje
Isto takav ti je bio i Ross Brawn kad je bio u ferrariju kad su oni dominirali između 2000. i 2004. Onda ferraristima nisu takve izjave smetale...
Iskren da budem u to vrijeme nisam pratio toliko najave i izjave rossa brawna po internetu tako da ne znam, samo sam gledao utrke. Ne bih rekao da je njegov stil da laprda ovako kao toto, ali kao što rekoh nemam nikakve dokaze
Avatar
popeye
Veteran
Veteran
Postovi: 3202
Pridružen/a: 29 svi 2013, 22:16
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mad Max

Re: Charles Leclerc [#16]

Post Postao/la popeye »

zonelsk je napisao/la: 17 stu 2020, 13:52
popeye je napisao/la: 17 stu 2020, 13:37
zonelsk je napisao/la: 17 stu 2020, 13:04

Toto Wilf nije inezenjer. Niti ima (koliko znam) formalno obrazovanje iz bilo kakvog tehnickog podrucja. Provjeri svoje cinjenice.
nije inzenjer ali radi sa njima ej. I sigurno zna vise i bolje od tebe
Opet ja nisam rekao da je u krivu niti to komentirao. Dapace, u puno toga se slazem s njim i ok mi je lik.
Ali ja nisam to komenitrao jel tak? Ali drago mi je da si mi opet stavio rijec u usta. Cini se da volis to raditi. Nadam se da ti je ugodno to i da se bolje osjecas nakon toga.

Samo sam istaknuo da si naveo da je covjek inzenjer, sto nije tocno.
nikad ja nisam rekao da je Volf inzenjer sve si pogresno shvatio. i naporan si stvarno
slika
"Drivers don't come to the race track to make friends. You come here to get the trophy."
Avatar
zonelsk
Veteran
Veteran
Postovi: 2956
Pridružen/a: 07 lis 2012, 08:44
Ja sam: Vozač
Navijam za: FA

Re: Charles Leclerc [#16]

Post Postao/la zonelsk »

popeye je napisao/la: 17 stu 2020, 14:14
zonelsk je napisao/la: 17 stu 2020, 13:52
popeye je napisao/la: 17 stu 2020, 13:37

nije inzenjer ali radi sa njima ej. I sigurno zna vise i bolje od tebe
Opet ja nisam rekao da je u krivu niti to komentirao. Dapace, u puno toga se slazem s njim i ok mi je lik.
Ali ja nisam to komenitrao jel tak? Ali drago mi je da si mi opet stavio rijec u usta. Cini se da volis to raditi. Nadam se da ti je ugodno to i da se bolje osjecas nakon toga.

Samo sam istaknuo da si naveo da je covjek inzenjer, sto nije tocno.
nikad ja nisam rekao da je Volf inzenjer sve si pogresno shvatio. i naporan si stvarno
Ako sam ja naporan, sto si ti, lazljivac?

Evo ti citat tvog komentara od nekoliko postova iznad.
popeye je napisao/la: 17 stu 2020, 11:39 sto se tice inzenjera imas izjavu Volfa. ne znam dal je za Leklera neko to rekao
I like to race, not to do laps alone.
Avatar
vidc
Veteran
Veteran
Postovi: 4255
Pridružen/a: 14 ožu 2008, 17:58
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari
Lokacija: vitez

Re: Charles Leclerc [#16]

Post Postao/la vidc »

A šta je to točno toto rekao za Maxa a ne i za Leclerca? Imamo neki link?
Avatar
popeye
Veteran
Veteran
Postovi: 3202
Pridružen/a: 29 svi 2013, 22:16
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mad Max

Re: Charles Leclerc [#16]

Post Postao/la popeye »

zonelsk je napisao/la: 17 stu 2020, 14:35
popeye je napisao/la: 17 stu 2020, 14:14
zonelsk je napisao/la: 17 stu 2020, 13:52
Opet ja nisam rekao da je u krivu niti to komentirao. Dapace, u puno toga se slazem s njim i ok mi je lik.
Ali ja nisam to komenitrao jel tak? Ali drago mi je da si mi opet stavio rijec u usta. Cini se da volis to raditi. Nadam se da ti je ugodno to i da se bolje osjecas nakon toga.

Samo sam istaknuo da si naveo da je covjek inzenjer, sto nije tocno.
nikad ja nisam rekao da je Volf inzenjer sve si pogresno shvatio. i naporan si stvarno
Ako sam ja naporan, sto si ti, lazljivac?

Evo ti citat tvog komentara od nekoliko postova iznad.
popeye je napisao/la: 17 stu 2020, 11:39 sto se tice inzenjera imas izjavu Volfa. ne znam dal je za Leklera neko to rekao
i gde sam ja tu rekao da je Volf inzenjer?

On je povezan sa njima na to sam mislio ali jebiga ti sve pogresno shvacas.
slika
"Drivers don't come to the race track to make friends. You come here to get the trophy."
Avatar
popeye
Veteran
Veteran
Postovi: 3202
Pridružen/a: 29 svi 2013, 22:16
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mad Max

Re: Charles Leclerc [#16]

Post Postao/la popeye »

vidc je napisao/la: 17 stu 2020, 14:46 A šta je to točno toto rekao za Maxa a ne i za Leclerca? Imamo neki link?
spreman iz fioke :)

https://www.sportsmole.co.uk/formula-1/ ... 21129.html
slika
"Drivers don't come to the race track to make friends. You come here to get the trophy."
Avatar
zonelsk
Veteran
Veteran
Postovi: 2956
Pridružen/a: 07 lis 2012, 08:44
Ja sam: Vozač
Navijam za: FA

Re: Charles Leclerc [#16]

Post Postao/la zonelsk »

popeye je napisao/la: 17 stu 2020, 15:01 i gde sam ja tu rekao da je Volf inzenjer?

On je povezan sa njima na to sam mislio ali jebiga ti sve pogresno shvacas.
sto se tice inzenjera imas izjavu Volfa
Ova recenica implicira / sugerira da je Wolff inzenjer. Tako je napisano i tako ce vecina ljudi shvatiti.

To sto ti napises jedno pa ocekujes od nas da shvatimo nesto sasvim deseto nije moj / nas problem niti bi bilo korektno da pretopostavim nesto drugo od onog kaj si napisao. Ako imas problem s tim, nauci se izrazavati na tako da napises ono sto i mislis. U suprotnom nemoj se ljuiti kad ti netko istakne da si napisao jedno a ti nakon toga uvjeravas da nisti tako mislio.

I ne, jebi ga ja ne shvacam sve pogresno. Bas suprotno, shvacam onako kako si napisao - jer je to jedino pristojno prema tebi i ostalima.
Nazalost ja neznam citati misli. Ti mozda mozes.
I like to race, not to do laps alone.
Avatar
popeye
Veteran
Veteran
Postovi: 3202
Pridružen/a: 29 svi 2013, 22:16
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mad Max

Re: Charles Leclerc [#16]

Post Postao/la popeye »

zonelsk je napisao/la: 17 stu 2020, 15:19
popeye je napisao/la: 17 stu 2020, 15:01 i gde sam ja tu rekao da je Volf inzenjer?

On je povezan sa njima na to sam mislio ali jebiga ti sve pogresno shvacas.
sto se tice inzenjera imas izjavu Volfa
Ova recenica implicira / sugerira da je Wolff inzenjer.
:lol: ok ako ti kazes :)

ostalo bolje da ne citam
slika
"Drivers don't come to the race track to make friends. You come here to get the trophy."
Avatar
zonelsk
Veteran
Veteran
Postovi: 2956
Pridružen/a: 07 lis 2012, 08:44
Ja sam: Vozač
Navijam za: FA

Re: Charles Leclerc [#16]

Post Postao/la zonelsk »

popeye je napisao/la: 17 stu 2020, 16:24
zonelsk je napisao/la: 17 stu 2020, 15:19
popeye je napisao/la: 17 stu 2020, 15:01 i gde sam ja tu rekao da je Volf inzenjer?

On je povezan sa njima na to sam mislio ali jebiga ti sve pogresno shvacas.
sto se tice inzenjera imas izjavu Volfa
Ova recenica implicira / sugerira da je Wolff inzenjer.
:lol: ok ako ti kazes :)

ostalo bolje da ne citam
Slazem se, za tebe je i bolje da vise ovo ne nestavis..
I like to race, not to do laps alone.
Avatar
popeye
Veteran
Veteran
Postovi: 3202
Pridružen/a: 29 svi 2013, 22:16
Ja sam: Vozač
Navijam za: Mad Max

Re: Charles Leclerc [#16]

Post Postao/la popeye »

ja mislim da svi ovde znaju ili barem ko prati F1 dovoljno, da Volf nije inzenjer nego team principal. Ali tako sam napisao jer je to najpribliznije sto je kolega trazio. i samo si se ti tu nasao neshvacen

i na kraju krajeva to nije ni bitno dal je on inzenjer ili nije, masis poentu. ne znam dal si cuo za onu "nije vazno sta je rekao, nego ko je rekao". a Volf je sigurno poznatije ime od svih inzenjera sa kojima se druzi. i sto je najvaznije ovde gleda objektivno sa strane.
slika
"Drivers don't come to the race track to make friends. You come here to get the trophy."
Odgovori