VN Kanade - Circuit Gilles Villeneuve, 8.-10. Lipanj 2018.

Komentiranje utrka, kvalifikacija i ostalih događaja tijekom GP vikenda...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,47,gringo73,Scuderia,Cuky,luka_kimi

Zaključano

Ocjena utrke

1
6
40%
2
5
33%
3
4
27%
4
0
Nema glasova.
5
0
Nema glasova.

Ukupno glasova: 15

vidc
Veteran
Veteran
Ja sam: Vozač
Navijam za: Scuderia Ferrari

Re: VN Kanade - Circuit Gilles Villeneuve, 8.-10. Lipanj 2018.

Post Postao/la vidc » 12 lip 2018, 21:33

Perez je trazio black flag za sainza... Omfg

marcus
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Navijam za: Lewis Hamilton

Post Postao/la marcus » 13 lip 2018, 09:05

Toliko dosadna utrka da nema nekih repova sa vrha poretka, ali zato imamo dvije situacije o kojima bi se dalo popričati. Ajmo prvo Sainz - Perez. Gledam taj onboard (šteta što nije side by side) i čini mi se kako Sainz vozi svoju trku, skreće lijevo i nalijeće Perez na njega. Krivnja 90% Perez, 10% Sainz. Čudno što Perezu nisu dali kaznu (nije bilo nikakve štete niti gubitka pozicije kod Sainza) ako ništa onda barem za "opasno vraćanje na stazu".
Arguing on the Internet is like running in the Special Olympics: Even if you win, you’re still retarded.

Vuksa_KC
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Navijam za: Ferrari

Post Postao/la Vuksa_KC » 13 lip 2018, 09:32

Znam da vjerojatno ne smiju, ali da sam ja trkaći inženjer tim panjevima a la Stroll ili Perez, vratio bi mu preko radija samo tako: 'Muuuuto de sjebo si ko Maldonado gledaj malo bokte i nemoj nas sramotit s traženjem kazni' :D
slika

marcus
Profesionalni vozač
Profesionalni vozač
Navijam za: Lewis Hamilton

Post Postao/la marcus » 13 lip 2018, 11:40

Stroll je rekao na radio odmah da mu je pukla guma, ali mislim da je jednostavno izgubio zadnji kraj. Nažalost tamo se našao Kiwi i bum!
Inače takvo proklizavanje bi prošlo nekažnjeno, ali eto.....Hartley je pokušao "oportunistički" pretjecanje na mjestu gdje je zid preblizu.
Arguing on the Internet is like running in the Special Olympics: Even if you win, you’re still retarded.

F1NAC
Moderator
Moderator
Navijam za: Scuderia Ferrari

Post Postao/la F1NAC » 13 lip 2018, 14:07

Ma perez ima ocito problem sa osjecajem vezanim uz projekciju prostora. Isto tako se bio slupao s Massom 2014. S tim da je tada popio kaznu jer je shebo Massi utrku. Ovdje ne vidim bas materijal za kaznit jer kao sto si rekao, Sainzu nije nis napravio , a sebi je ful shebo trku tako da mu je to dovoljna kazna. E sad da mu je slucajno skrsio ovjes ili tako nesto onda bi bila druga prica
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION :D 2011

pospani gad
Veteran
Veteran
Navijam za: Fernanda Alonsa
Kontakt:

Post Postao/la pospani gad » 14 lip 2018, 14:01

F1NAC je napisao/la:
13 lip 2018, 14:07
Ma perez ima ocito problem sa osjecajem vezanim uz projekciju prostora. Isto tako se bio slupao s Massom 2014. S tim da je tada popio kaznu jer je shebo Massi utrku. Ovdje ne vidim bas materijal za kaznit jer kao sto si rekao, Sainzu nije nis napravio , a sebi je ful shebo trku tako da mu je to dovoljna kazna. E sad da mu je slucajno skrsio ovjes ili tako nesto onda bi bila druga prica
Apsolutno se slažem s ovim. Perez nema dobar objektivan osjećaj što se događa na terenu..... hm.....

I ovo što je Vuksa_KC naveo je način, kako rješiti situaciju:

'Muuuuto de sjebo si ko Maldonado gledaj malo bokte i nemoj nas sramotit s traženjem kazni'

Sasvim OK. Tako treba postupiti s vozačima, a ne da kmeče i prave kuk-plač scene: nisam ja kriv, on je!!!!! Razmažena ( bogata ) derišta.
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:

Zaključano