F1 HR Prvenstvo Hrvatske na Grobniku

Forum za rasprave o limenim ljubimcima na dva, četiri i više kotača...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,47,gringo73,Scuderia,Cuky

Odgovori
hrvatskabloodymary
Početnik
Početnik
Ja sam: Vozač
Navijam za: Brawn GP
Kontakt:

F1 HR Prvenstvo Hrvatske na Grobniku

Post Postao/la hrvatskabloodymary » 20 lip 2018, 17:53

Pozdrav svima,

ne znam jel me se ko sjeća, prija par godina dok sam još bio jako mlad ih zelen sam bio jako aktivan član ovog foruma pogotovo na Download i zabave sekciji gdje sam mnoge noći proveo igrajući Trackmaniju i Rfactor sa kolegama koje nažalost nikad nisam ugrabio priliku upoznati uživo

Život me odnio u jednom drugom smjeru od tada, no evo me opet natrag sa jednom ludom idejom

Naime zanima me da li bi itko bio zainteresiran za organiziranje prvenstva Hrvatske/utrke u automobilima na stazi u Grobniku gdje bi po mogućnosti našli sponzore, naplaćivali participaciju i oglasili se po medijima o organiziranju događaja možda i organizirali nekakav fund raiser ili twitch streaming s nekakvim đinama minđama i featursima plus druženje u nekoj lokalnoj sredini tako da po mogućnosti bude nekakav sveukupni event

Događaj bi za mene bio isključivo zbog uživancije no eto možda postoji mogućnost da se razvij u nešto više, zašto ne?

Lijep pozdrav svima još jednom

Ideja je tek u povojima tako da me u svakom slučaju zanimaju me vaša mišljenja, kritike i savjeti

hrvatskabloodymary out :)

Vuksa_KC
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Navijam za: Ferrari

Re: F1 HR Prvenstvo Hrvatske na Grobniku

Post Postao/la Vuksa_KC » 21 lip 2018, 08:09

Imaš Twins Fun Cup sa Twingarama.

http://www.automototrend.com.hr/vise.php?id=17250
slika

pospani gad
Veteran
Veteran
Navijam za: Fernanda Alonsa
Kontakt:

Post Postao/la pospani gad » 22 lip 2018, 12:43

Vuksa_KC je napisao/la:
21 lip 2018, 08:09
Imaš Twins Fun Cup sa Twingarama.

http://www.automototrend.com.hr/vise.php?id=17250
Kao tinejdžer sam maštao da ću jednoga dana, na neku foru, bez puno love doći do Clio Renault Cupa..... pusta maštanja naivnog 16-godišnjaka.....
Lijepo je vidjeti da ovakvih dostupnih natjecanja još uvijek ima, iako je nastup u ovakvim Cup natjecanjima daleko od afirmacije u neku ozbiljniju auto seriju koja bi mogla nekog talenta lansirati među vrhunske auto kategorije.

DODATAK: lijepo je vidjeti i povremeni povratak nekadašnjih F1-HR forumaša..... pozdrav za hrvatskabloodymary.............
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:

Vuksa_KC
Svjetski prvak
Svjetski prvak

Post Postao/la Vuksa_KC » 22 lip 2018, 17:03

A nije u HR bilo Clio cupa ako se dobro sjećam, bilo je Octavia, Felicia, Focus, Polo i Fabia.
slika

pospani gad
Veteran
Veteran
Navijam za: Fernanda Alonsa
Kontakt:

Post Postao/la pospani gad » 23 lip 2018, 14:22

Mislim da je bio i Clio cup. Hm..... Trebalo bi u svrhu provjere, pregledati i stare auto časopise.... ali ne da mi se.....

@Vuksa_KC
Ovaj klip što ti se vrti na mjestu potpisa.... to je isječak iz filma Miris žene ( Al Pacino i ..... hm..... )?
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:

F1NAC
Moderator
Moderator
Navijam za: Scuderia Ferrari

Post Postao/la F1NAC » 23 lip 2018, 20:20

pospani gad je napisao/la:
23 lip 2018, 14:22
Mislim da je bio i Clio cup. Hm..... Trebalo bi u svrhu provjere, pregledati i stare auto časopise.... ali ne da mi se.....

@Vuksa_KC
Ovaj klip što ti se vrti na mjestu potpisa.... to je isječak iz filma Miris žene ( Al Pacino i ..... hm..... )?
Youtube channel tax the rich.
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION :D 2011

Vuksa_KC
Svjetski prvak
Svjetski prvak

Post Postao/la Vuksa_KC » 26 lip 2018, 12:43

pospani gad je napisao/la:
23 lip 2018, 14:22

@Vuksa_KC
Ma sumnjivo mi jer bi ziher znal za to pošto sam štovatelj Renault Sport automobila, a i susjed je vozio sve osim Focusa i Fabie.
Da, ovo je kaj Finac kaže, neko trashira Enza po polju i blatu, se za YT money i klikove :biggrin:
slika

Odgovori