Formula 1 team - SportPesa Racing Point F1 Team [RP19]

Novosti o vozačima i timovima, glasine...

Moderatori/ce: F1NAC,Zweki,47,gringo73,Scuderia,Cuky

Cuky
Moderator
Moderator
Ja sam: Vozač
Navijam za: Ferrari

Re: FORMULA 1 team - Racing Point Force India F1 Team [VJM11]

Post Postao/la Cuky » 17 ruj 2018, 21:56

zonelsk je napisao/la:
17 ruj 2018, 21:38
Cuky je napisao/la:
17 ruj 2018, 18:37
i eto zašto nitko neće Rusella ili Ocona... jer dok žele promijeniti ih odmah im se prijeti da će ostati bez motora
Lool, oni ne zele poslovati sa Mercedesom, ali bi on trebao sa njima, i sad je Mercedes kriv?
Stroll hoce svom silom cim prije u FI i iptitom izbaciti vozaca, a kad Mercedes uzvrati je problem?

A recimo, čisto primjera i rasprave radi, da je Stroll novi Schumacher (da znam, evo i ja se smijem na tu izjavu hahahaha) i sada ga FI želli staviti umjesto Ocona. Bi li onda bilo problematično da to žele napraviti? ili je to problematično samo zato što je vlasnik momčadi njegov otac, a on se u najgorem bolidu na gridu ne može dokazati?

Nego da se vratimo u stvarnost: Force India kaže kako će vjerojatno nakon VN Singapura ponovno primjeniti zabranu utrkivanja između Ocona i Pereza baš kao i nakon Spa prošle godine
slika
slika -
"A gravel trap which you can drive out of, is a rubbish gravel trap" - Martin Brundle

zonelsk
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Navijam za: FA

Post Postao/la zonelsk » 17 ruj 2018, 22:19

Cuky je napisao/la:
17 ruj 2018, 21:56
zonelsk je napisao/la:
17 ruj 2018, 21:38
Cuky je napisao/la:
17 ruj 2018, 18:37
i eto zašto nitko neće Rusella ili Ocona... jer dok žele promijeniti ih odmah im se prijeti da će ostati bez motora
Lool, oni ne zele poslovati sa Mercedesom, ali bi on trebao sa njima, i sad je Mercedes kriv?
Stroll hoce svom silom cim prije u FI i iptitom izbaciti vozaca, a kad Mercedes uzvrati je problem?

A recimo, čisto primjera i rasprave radi, da je Stroll novi Schumacher (da znam, evo i ja se smijem na tu izjavu hahahaha) i sada ga FI želli staviti umjesto Ocona. Bi li onda bilo problematično da to žele napraviti? ili je to problematično samo zato što je vlasnik momčadi njegov otac, a on se u najgorem bolidu na gridu ne može dokazati?

Nego da se vratimo u stvarnost: Force India kaže kako će vjerojatno nakon VN Singapura ponovno primjeniti zabranu utrkivanja između Ocona i Pereza baš kao i nakon Spa prošle godine
:lol: :lol: :lol:

Ali, evo da, da je Stroll novi Schumacher rekel bi isto. Zapravo da je Schumacher na Strollovom mjestu i pokusava izgurati vozaca sagruda usred sezone. Da i dalje sam za to da pokazu zube.

A ovo drugo. Mozda da samo Perezu zabrane da se utrkuje?
I like to race, not to do laps alone.

Cuky
Moderator
Moderator

Post Postao/la Cuky » 27 ruj 2018, 11:06

Mazepinov stari još uvijek nije sretan sa time što je Force India prodana Strollu a ne njemu. Spremaju tužbu protiv administratora tvrdeći da su isti prodali FI Strollu iako je njihova ponuda bila ona lošija. S druge strane, po svemu sudeći tu neće biti ništa jer administratori su svoj posao napravili, momčad i radna mjesta su spašena te su kreditori naplatili svoje dugove.
slika
slika -
"A gravel trap which you can drive out of, is a rubbish gravel trap" - Martin Brundle

Cuky
Moderator
Moderator

Post Postao/la Cuky » 29 ruj 2018, 09:32

Priča se kako bi uskoro trebalo biti potvrđeno da će Perez i Stroll voziti iduće sezone, a Ocon bi ako se ne dogovori sa Williamsom trebao ostati treći vozač u momčadi.

Problem Oconu za mjesto u Williamsu predstavlja činjenica da Williams navodno traži da za to mjesto on njima plati 20 milijuna $ (Williams se od nekad slavne i moćne momčadi pretvorio u manje simpatičnu verziju Minardija) koje Mercedes ne želi uplatiti (ali se zato nađe kukati kako nitko neće njihove vozače).
slika
slika -

F1NAC
Moderator
Moderator
Navijam za: Scuderia Ferrari

Post Postao/la F1NAC » 15 stu 2018, 10:29

Dolaskom novih vlasnika ocekuje se povecanje budzeta za iducu godinu za 3x
slika
rFactor F1-HR WTCC LEAGUE CHAMPION 2011

Cuky
Moderator
Moderator

Post Postao/la Cuky » 15 stu 2018, 11:27

još ako ga nastave ulagati pametno ko prošlih sezona mogli bi linepo zapapriti vodećima
slika
slika -

Vuksa_KC
Svjetski prvak
Svjetski prvak

Post Postao/la Vuksa_KC » 15 stu 2018, 11:31

Ajmo Toto, veze vezice za Ocona.
slika

Cuky
Moderator
Moderator

Post Postao/la Cuky » 30 stu 2018, 16:46

Potvrđen je i vozač za posljednje slobodno mjesto na gridu za 2019. Najlošije čuvana tajna još od prelaska Leclerca u Ferrari sada je dobila potvrdu, Lance Stroll novi je vozač Force Indije
https://www.formula1.com/en/latest/arti ... kKQES.html
slika
slika -

Cuky
Moderator
Moderator

Re: FORMULA 1 team - Racing Point F1 Team [VJM11]

Post Postao/la Cuky » 01 pro 2018, 09:35

Objavljena je entry lista za slijedeću sezonu, a momčad će se službeno zvati Racing Point F1 Team
https://www.motorsport.com/f1/news/form ... a/4307000/
slika
slika -

Cuky
Moderator
Moderator

Post Postao/la Cuky » 02 pro 2018, 17:50

Tata Stroll postavio je visoke ciljeve. Cilj za 2019. je 3. mjesto u poretku konstruktora
https://www.gpfans.com/en/articles/3612 ... OfopSkihAg
slika
slika -

Cuky
Moderator
Moderator

Post Postao/la Cuky » 03 pro 2018, 23:53

Racing Point F1 Team je privremeno ime momčadi kako bi se na provizornoj entry listi razlikovali od prethodne momčadi. Novo ime će biti predstavljeno prije početka sezone
https://www.autosport.com/f1/news/14049 ... -temporary
slika
slika -

vidc
Veteran
Veteran

Post Postao/la vidc » 04 pro 2018, 09:12

strollers?

logo: slika

simbolično zar ne :D

Cuky
Moderator
Moderator

Re: FORMULA 1 team - Racing Point F1 Team [TBA]

Post Postao/la Cuky » 06 pro 2018, 07:42

BUMP:
slika
slika -

F1NAC
Moderator
Moderator

Re: FORMULA 1 team - Racing Point F1 Team [TBA]

Post Postao/la F1NAC » 17 pro 2018, 16:30

Dodan datum prezentacije. 13.02. u Kanadi ce bit predstavljen novi bolid
slika

F1NAC
Moderator
Moderator

Re: Formula 1 team - Racing Point F1 Team [TBA]

Post Postao/la F1NAC » 21 sij 2019, 18:47

I eto kladionice ulaze u svijet F1. SportPesa je novi sponzor momčadi. Poprilično dobar deal za momčad. Dostojna zamjena za BWT
A source with knowledge of the situation indicated the deal will be a title sponsorship arrangement and said terms had been agreed at well below the market rate for the level of exposure SportPesa will receive on the team’s cars. SportPesa is understood to be paying $8 million for its first year followed by $10m in 2020 and a further $12m if they remain for 2021.
slika

Cuky
Moderator
Moderator

Post Postao/la Cuky » 21 sij 2019, 19:17

sa BWT su se razišli?
slika
slika -

F1NAC
Moderator
Moderator

Post Postao/la F1NAC » 22 sij 2019, 18:27

Cuky je napisao/la:
21 sij 2019, 19:17
sa BWT su se razišli?
Neznam u kakvom su sad dogovoru sa novim rukovodstvom. Dok je bila Force India kao momčad tada BWT nije bio klasicni sponzor nego je potpisan dogovor u sklopu pozajmice novaca. Čitao sam bio negdje da neće se dugo zadržat s momčadi.

BUMP:

IMa toga još
Racing Point Formula 1™ is delighted to announce the signing of a new technological partnership with RNT RAUSCH GmbH, providers of custom-fit hardware that will allow the team to utilize its Acronis software. The partnership will provide the team with a state-of-the-art software-defined storage solution for secure data processing when trackside.
slika

Cuky
Moderator
Moderator

Post Postao/la Cuky » 22 sij 2019, 19:33

ajde lijepo... oni se podižu, Sauber se postavio na noge, Haas napokon dohvatio sponzora (iako dosta sumnjivog)... još samo da se McLaren i Williams probude i moglo bi prvenstvo biti zanimljivo...
slika
slika -

popeye
Svjetski prvak
Svjetski prvak
Navijam za: Mad Max

Post Postao/la popeye » 22 sij 2019, 20:00

Zanimljivo ce biti kad se vise od 2 tima i 2 vozaca budu borila za titulu. A ne sta se desava u F1.5
slika

Cuky
Moderator
Moderator

Post Postao/la Cuky » 22 sij 2019, 22:21

a zašto se ne bi recimo Renault, Sauber ili Racing point upleli među top 3? Te tri ekipe su sada prilično financijski stabilne, sve tri imaju barem jednog vozača sposobnog za odlične rezultate.. Racing point je kroz zadnjih par sezona pokazao da se sa pravim ljudima i uz slabe financije može dosta. Sauber i Renault su prilično pojačali svoje tehničke odjele kroz zadnjih godinu dana.... i te tri ekipe se gotovo pa sigurno neće boriti za naslove... ali sam siguran da će bar jedna od njih dosta puta pomrsiti planove vodećima
slika
slika -

pospani gad
Veteran
Veteran
Navijam za: Fernanda Alonsa
Kontakt:

Post Postao/la pospani gad » 23 sij 2019, 20:11

Cuky je napisao/la:
22 sij 2019, 22:21
a zašto se ne bi recimo Renault, Sauber ili Racing point upleli među top 3? Te tri ekipe su sada prilično financijski stabilne, sve tri imaju barem jednog vozača sposobnog za odlične rezultate.. Racing point je kroz zadnjih par sezona pokazao da se sa pravim ljudima i uz slabe financije može dosta. Sauber i Renault su prilično pojačali svoje tehničke odjele kroz zadnjih godinu dana.... i te tri ekipe se gotovo pa sigurno neće boriti za naslove... ali sam siguran da će bar jedna od njih dosta puta pomrsiti planove vodećima
Podržavam ovakvo razmišljanje, i nadam se da će se bar jednim dijelom dogoditi.

Što se tiče ove teme, ne boj se, nisam je propustio pročitati:
Cuky je napisao/la:
14 sij 2019, 08:33
Nadam se da će mi sada priznati moje tvrdnje o povijesti momčadi neki tu na forumu :)

https://forum.f1-hr.com/viewtopic.php?f=20&t=4308

Dolazim na tu temu prvom prilikom. Ili na temi gdje smo "stali" sa dokazivanjima. :driver:
Ništa mi neće, ovaj dan pokvarit'.......... jer želim ( hoću ) med i mlijeko. I točka. :biggrin:
Tko meni ne vjeruje, to je njegov problem. :biggrin:

Cuky
Moderator
Moderator

Post Postao/la Cuky » 24 sij 2019, 07:46

iskreno jedva čekam :biggrin:
slika
slika -

F1NAC
Moderator
Moderator

Post Postao/la F1NAC » 04 vel 2019, 11:46

BWT i dalje ostaje na bolidu te s novim sponzorom mozemo ocekivat rozo plavu boju na bolidima
SportBusiness Sponsorship cannot confirm that SportPesa has acquired team title rights as part of the deal, but can reveal that the team will change its racing colours to pink and blue this season.
Izgleda da ime Racing Point ostaje te se neće mijenjati. Mislili su čak ić toliko daleko pa da uzmo povijesno ime Lola
RaceFans has learned from a source that the F1 Commission formally approved name changes last Thursday for two of the 10 teams on the grid for the 2019 season.

The first was Force India’s rebranding as Racing Point, which was indicated when the FIA published its 2019 entry list in December. Team principal Otmar Szafnauer previously indicated new name was a placeholder and that a final choice of identity would be revealed ahead of the new season.

A Racing Point spokesperson declined to comment when approached by RaceFans.

However RaceFans understands the team’s efforts to acquire an alternative name were not successful. These included approaches to individuals holding the rights to heritage F1 team names, one of which was Lola.
slika

Cuky
Moderator
Moderator

Post Postao/la Cuky » 13 vel 2019, 11:51

slika
slika -

Cuky
Moderator
Moderator

Post Postao/la Cuky » 13 vel 2019, 16:03

Izgleda da ostaju ružičasti
slika
slika -

Odgovori